En voor het totale plaatje? Denk daaraan: Wat voor vissen wil je houden?quote:Op maandag 31 oktober 2011 15:27 schreef egelhond het volgende:
hum tussen de 100 en 150 euro voor de bak als dat mogelijk is.
Als je gaat beginnen zou ik zeker voor een extern filter gaan met verwarming. Ik ben begonnen met een intern filter (meegeleverd) maar dat vind ik gepruts. Ben daarna over gegaan op een extern filter en dat bevalt mij stukken beter. En ik heb nu spijt dat ik niet een filter met ingebouwde verwarming heb, scheelt gewoon aan techniek in je bak.quote:Op maandag 31 oktober 2011 15:21 schreef egelhond het volgende:
Hallo mensen, ik ben nieuw op dit forum. Ik wil ook graag een aquarium gaan aanschaffen. Wat en waarop moet ik letten? Ik wil er een van 80 cm breed. Ook wil ik er een onderkast bij.
Waar kan ik goede aquariums kopen en om welke prijs moet ik denken?
Wat voor filter moet erin en eventueel verwarmingselement?
Graag tips
Dat zijn enorme rotbeesten tenzij je een bak van 2 meter hebt met alleen een stuk of 10 van die vissen anders zijn ze nauwelijks te houdenquote:Op dinsdag 1 november 2011 09:11 schreef Kreator het volgende:
Gisteren in de dierentuin (Münster) geweest en daar hebben ze ook een paar aquariums. Niet zo uitgebreid maar het zag er wel okayig uit.
Zag er nog wel een leuke vis in een gezelschapsbak: Anostomus anostomus (Prachtkopstaander).
Denk dat ze iets te groot worden voor mijn bak en dat het dan te vol wordt, maar ik had er graag een paar gehad.
[ afbeelding ]
Ik zag ze in een gezelschapsaquarium met veel andere soorten erbij (nu was dat wel een ronde bak van 10000 liter ofzo, maar toch.quote:Op dinsdag 1 november 2011 09:55 schreef Prowl het volgende:
Dat zijn enorme rotbeesten tenzij je een bak van 2 meter hebt met alleen een stuk of 10 van die vissen anders zijn ze nauwelijks te houden
In Oberhausen is het wel leuk om 1x te gaan kijken. Spectaculair is het niet nee. Burgers zoo is mooi, maar ik ben in San Francisco geweest en dat was echt fenomenaal. Jammer dat ze hier niet zoiets hebben.quote:
Als ze te weinig ruimte/soortgenoten hebben gaan ze andere vissen lastig vallenquote:Op dinsdag 1 november 2011 11:20 schreef Kreator het volgende:
[..]
Ik zag ze in een gezelschapsaquarium met veel andere soorten erbij (nu was dat wel een ronde bak van 10000 liter ofzo, maar toch.
Vriendin van me was laatst bij dat bizar grote ding in Dubai. Ik heb er een paar foto's van gezien. Best wel indrukwekkend.quote:Op dinsdag 1 november 2011 11:22 schreef Kreator het volgende:
[..]
In Oberhausen is het wel leuk om 1x te gaan kijken. Spectaculair is het niet nee. Burgers zoo is mooi, maar ik ben in San Francisco geweest en dat was echt fenomenaal. Jammer dat ze hier niet zoiets hebben.
Je hebt die scheepswrakken ook in het kleinquote:Op dinsdag 1 november 2011 16:35 schreef egelhond het volgende:
Ben aan het rondkijken voor een aquarium. Denk dat het er een van marktplaats gaat worden want nieuw zijn ze echt duur. Zag vandaag in de winkel een aquarium met een scheepswrak erin. Dat is zoooooo mooi! Alleen die was ruim 70 cm lang. Mijn bak gaat maar 60 worden denk ik.
schatkist met bubbeltjessquote:Op dinsdag 1 november 2011 16:54 schreef Kreator het volgende:
Die scheepswrakken zijn wel een beetje de Opel Kadett GSI onder de aquariumaccessoires (net als neonlichtgevend grind en schatkisten).
Ik denk: "wat de gek ervoor geeft." en als ik marktplaats geloof is dat tussen de 150 en 300 euro, afhankelijk van de accessoires en vissen en staat van het bakkie.quote:Op dinsdag 1 november 2011 16:56 schreef rene90 het volgende:
Even een vraagje, wat kan je nog krijgen voor een rio 240, met zelfgebouwde onderkast, extern eheim filter (nog garantie aanwezig), 2 lampen extra, decoratie zooi en wat potjes en prulletjes?
Staat en dergelijke is verder prima, vissen ga ik weg doen want lijkt me een stuk moeilijker verkopen namelijk. We zullen wel zien, kan ik een nieuwe tv kopenquote:Op dinsdag 1 november 2011 17:00 schreef Kreator het volgende:
[..]
Ik denk: "wat de gek ervoor geeft." en als ik marktplaats geloof is dat tussen de 150 en 300 euro, afhankelijk van de accessoires en vissen en staat van het bakkie.
Ik denk dat het niet verstandig is zoiets te doen, je aquarium kan beter één vaste plek hebben. Rollen met een aquarium wat al snel (uitgaande van 60 liter) alles bij elkaar tegen de 100 kilo loopt is niet handig. Ook het water wat erin zit dat gaat klotsen...quote:Op dinsdag 1 november 2011 18:14 schreef egelhond het volgende:
als ik een onderkast zou kopen, kan ik daar met gemak wieltjes onderzetten? Dat is altijd makkelijker te verplaatsen.
Hoe groter, hoe beter.quote:Op dinsdag 1 november 2011 20:50 schreef egelhond het volgende:
Ik twijfel tussen de Juwel Rekord 600 en de Record 800. Verschil is de 61 cm of de 81 cm. Wat zouden jullie doen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |