Geen idee hoe of wat. Gebruik een 3Gs naast een Desire en die Desire is toch minimaal 2x zo snel leeg. iPhone red ik met gemak 2 dagen met regelmatig gebruik (regelmatiger dan de Desire).quote:Op woensdag 28 september 2011 10:12 schreef Kreator het volgende:
[..]
Niet sneller dan een iPhone, als je 2.3.4 gebruikt. (en wel meer performance)
Ik ook, dat heet iOS, gaat met 0 knoppenquote:Op woensdag 28 september 2011 10:13 schreef Kreator het volgende:
[..]
Ik heb een taskmanager die met 1 druk alle apps killt. Easypeasy.
Die sluit de andere app af zodra je een nieuwe opstart. Zo kan ik het ook.quote:Op woensdag 28 september 2011 10:14 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik ook, dat heet iOS, gaat met 0 knoppen.
Ja, dat is wel een verbeterpuntje. Tenminste, op de mijne (SE X10).quote:Op woensdag 28 september 2011 10:07 schreef Snuitebolletje het volgende:
Damn wat gaan al die androids snel leeg met normaal gebruik.
quote:Op woensdag 28 september 2011 10:14 schreef HeatWave het volgende:
Ik ook, dat heet iOS, gaat met 0 knoppen.
Mja. Mijn S2 staat nu 1 dag, 20 uur aan. Nog 63% over. Normaal gebruik.quote:Op woensdag 28 september 2011 10:14 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
Geen idee hoe of wat. Gebruik een 3Gs naast een Desire en die Desire is toch minimaal 2x zo snel leeg. iPhone red ik met gemak 2 dagen met regelmatig gebruik (regelmatiger dan de Desire).
Dan ben ik geloof ik echt een luie donder dat ik dat te veel werk vind. Kan toch maar 1 app tegelijk draaien, dus waarom zou ik zelf dan de rest af moeten sluiten?quote:Op woensdag 28 september 2011 10:13 schreef Kreator het volgende:
[..]
Ik heb een taskmanager die met 1 druk alle apps killt. Easypeasy.
Dan moet je ook niet klagen dat de batterij te snel leegloopt. Koop dan een Nokia 3210 ofzo.quote:Op woensdag 28 september 2011 10:17 schreef Snuitebolletje het volgende:
Dan ben ik geloof ik echt een luie donder dat ik dat te veel werk vind. Kan toch maar 1 app tegelijk draaien, dus waarom zou ik zelf dan de rest af moeten sluiten?
Ik vind het wel makkelijk om muziek te luisteren, beetje te internetten, af en toe gtalk gebruiken, zonder dat ik daarna weer al mijn internetvensters opnieuw moet opstarten, of een spel spelen, dat gewoon verder gaat waar ik was gebleven voor ik gebeld werd.quote:Op woensdag 28 september 2011 10:17 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
Dan ben ik geloof ik echt een luie donder dat ik dat te veel werk vind. Kan toch maar 1 app tegelijk draaien, dus waarom zou ik zelf dan de rest af moeten sluiten?
Dat doet de iPhone ook door gewoon 2x op de home knop te drukken, maar toch gaat die veel en veel langer met de accu mee.quote:Op woensdag 28 september 2011 10:19 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Ik vind het wel makkelijk om muziek te luisteren, beetje te internetten, af en toe gtalk gebruiken, zonder dat ik daarna weer al mijn internetvensters opnieuw moet opstarten, of een spel spelen, dat gewoon verder gaat waar ik was gebleven voor ik gebeld werd.
iPhone heeft multitasking? Oh.. nieuw voor mij.quote:Op woensdag 28 september 2011 10:21 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
Dat doet de iPhone ook door gewoon 2x op de home knop te drukken, maar toch gaat die veel en veel langer met de accu mee.
Ik vind de batt van iPhone ook niet bestquote:Op woensdag 28 september 2011 10:07 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
En processor vretend, batterij vretend etc. Als er 1 ding is waarom ik een iPhone boven de android zou verkiezen is het de accu duur. Damn wat gaan al die androids snel leeg met normaal gebruik.
Je hebt het hockeymeisjesmodel?quote:
Het probleem van een zo'n klein mogelijke telefoon, met zoveel mogelijk mogelijkheden, en een lange accuduur. Ergens moet op worden beknibbelt, want alle drie samen kan niet.quote:Op woensdag 28 september 2011 10:35 schreef Godtje het volgende:
[..]
Ik vind de batt van iPhone ook niet best
Universeel probleem en dus een non discussie wat mij betreft.
Tenminste ik hoor android mensen er ook over klagen en ik klaag er over bij de iphone.
Ik drink geen rosé. Ik ben geen mietjequote:Op woensdag 28 september 2011 10:37 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Je hebt het hockeymeisjesmodel?
Handig voor de picknick.
Ik heb anders Angry Birds, Angry Birds Rio en Seasons samen draaien en dat gaat prima!quote:Op woensdag 28 september 2011 10:38 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Het probleem van een zo'n klein mogelijke telefoon, met zoveel mogelijk mogelijkheden, en een lange accuduur. Ergens moet op worden beknibbelt, want alle drie samen kan niet.
Op woensdag 28 september 2011 10:17 schreef Kreator het volgende:
Die zwarte zijn kewl jaquote:Op woensdag 28 september 2011 10:43 schreef Godtje het volgende:
[ afbeelding ]
De zwarte zijn mijn favoriet samen met geel.
Normaal heb ik niks met zwarte uiteraard. Al loopt er hier eentje op de afdeling![]()
En Giovanca
• Batterij vervangen.quote:Op woensdag 28 september 2011 10:44 schreef Godtje het volgende:
[..]
Nuttig een plaatje uit 2002
Je kan bij de iphone alle vinkjes op groen zetten al een tijdje
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |