Komen daar ook groepsverkrachtingen van?quote:Op vrijdag 23 september 2011 11:23 schreef joeyonfire het volgende:
Beter dan nagesynchroniseerde waspoeder reclames. What's the point?
Haram. Ik neem aan dat jij zekerheidshalve een belastingvrije uit duitsland geimporteerde mercedes diesel rijdt.quote:Op vrijdag 23 september 2011 11:27 schreef BansheeBoy het volgende:
Ik ben het hier helemaal mee eens. Tegenwoordig kan een auto niet verkocht worden of er moet een sensuele girl bij afgebeeld worden. Welke suggestie willen ze hier toch mee wekken? Willen ze dat je die auto koopt op emotie en niet op verstand omdat je hersenen geen bloed meer bevatten daar deze is doorgestroomd naar je tool?²
Alsof deze zogenaamde ''sex'' in reclames daar wel voor zorgt.quote:Op vrijdag 23 september 2011 11:26 schreef Godtje het volgende:
[..]
Komen daar ook groepsverkrachtingen van?
Het argument om hier tegen te zijn.quote:Op vrijdag 23 september 2011 11:27 schreef BansheeBoy het volgende:
Ik ben het hier helemaal mee eens.
Dat lees je toch. Het staat er duidelijk.quote:Op vrijdag 23 september 2011 11:30 schreef joeyonfire het volgende:
[..]
Alsof deze zogenaamde ''sex'' in reclames daar wel voor zorgt.
Tja...volgens Bert Dorenbos...Volgens mij is dit nog nooit wetenschappelijk aangetoondquote:Op vrijdag 23 september 2011 11:32 schreef Godtje het volgende:
[..]
Dat lees je toch. Het staat er duidelijk.
Verachtelijke man.quote:In augustus 2011 ziet hij in het noodweer op Pukkelpop een straf van God. In een column voor zijn christelijke organisatie Schreeuw Om Leven heeft hij het over de "drugs, porno, pop en liederlijkheid en criminaliteit, verweven met die hele popcultuur". Hoewel er in het zelfde weekend ook gewonden zijn gevallen tijdens een storm op de wereldjongeren dagen die bijgewoond werden door de paus. Dorenbos zegt hierover dat hij niet weet of dat ook een waarschuwing van god was, omdat hij 'zich daarop niet genoeg had ingelezen'. Ook ageert hij in augustus 2011 tegen reclameposters van AXE-deodorant in de bushokjes. De schaars geklede dames zijn in zijn ogen 'de weg naar loverboys en de pornowereld'.
Jawel! Het staat egschreven dus het is waar.quote:Op vrijdag 23 september 2011 11:34 schreef joeyonfire het volgende:
[..]
Tja...volgens Bert Dorenbos...Volgens mij is dit nog nooit wetenschappelijk aangetoond
quote:Op vrijdag 23 september 2011 11:28 schreef Re het volgende:
ik denk meer de opgekropte lusten van onze fanatisten zorgt voor excessen
Kansloos dit zegquote:Op vrijdag 23 september 2011 11:38 schreef Godtje het volgende:
[..]
Jawel! Het staat egschreven dus het is waar.
Ja, laten we doen dat lust niet bestaat.quote:Op vrijdag 23 september 2011 11:38 schreef Specularium het volgende:
[..]
Nee, repressie zorgt voor escalatie. De pro-life groep bereikt het tegenovergestelde effect.
Die komt door de Seks video'squote:Op vrijdag 23 september 2011 11:41 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Ja, laten we doen dat lust niet bestaat.
Dat doet die pro-life groep.quote:Op vrijdag 23 september 2011 11:41 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Ja, laten we doen dat lust niet bestaat.
Wat heeft bier met tieten te maken? Oh wacht..quote:Op vrijdag 23 september 2011 11:49 schreef Piye het volgende:
Deze man heeft gelijk. Tuurlijk moet je lekker zelf weten wat voor reclame je maakt, maar wtf hebben 2 mensen die elkaar in een bootje aan het droogneuken zijn met een luchtje te maken?
Iemand ervan afsluiten leid tot die drang,. Iemand er dagelijks mee volpompen ook.quote:Op vrijdag 23 september 2011 11:41 schreef Godtje het volgende:
[..]
Die komt door de Seks video's
Het is maar goed dat MTV geen muziek meer doet. Anders zou iedereen elkaar verkrachten
Smerig anti-choice tuig, sodemieter op uit Nederland.quote:Volgens Bert Dorenbos van Stichting Schreeuw om Leven hebben
In jouw kennissenkring misschien..quote:Op vrijdag 23 september 2011 11:54 schreef BansheeBoy het volgende:
Waar is die goede oude tijd dat seks nog alleen iets was van de slaapkamer. Nu hoor je er alleen nog maar bij als je op parenclubs komt en je je tool laat boetsen door zoveel mogelijk verschillende girls.²
Verknipte waarneming maakt verknipte visie.quote:Op vrijdag 23 september 2011 11:54 schreef BansheeBoy het volgende:
Waar is die goede oude tijd dat seks nog alleen iets was van de slaapkamer. Nu hoor je er alleen nog maar bij als je op parenclubs komt en je je tool laat boetsen door zoveel mogelijk verschillende girls.
Dit dusquote:Op vrijdag 23 september 2011 12:00 schreef Glijdt_licht het volgende:
[..]
ik vraag me ook af waarom zoveel Marokkanen loverboys zijn..
Anti-choice?!quote:Op vrijdag 23 september 2011 11:59 schreef Vader_Aardbei het volgende:
[..]
Smerig anti-choice tuig, sodemieter op uit Nederland.
Baarden zorgen voor de ondergang van onze samenleving.quote:Op vrijdag 23 september 2011 11:40 schreef Godtje het volgende:
[..]
Je krijgt er wel snel een baard van.
Als je het niet kent dan mis je het niet.quote:Op vrijdag 23 september 2011 11:56 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Iemand ervan afsluiten leid tot die drang,. Iemand er dagelijks mee volpompen ook.
Het werkt beide kanten op. Drang/lust maakt geen onderscheid.
Dat was tussen 1775 en 1959.quote:Op vrijdag 23 september 2011 11:54 schreef BansheeBoy het volgende:
Waar is die goede oude tijd dat seks nog alleen iets was van de slaapkamer.
Absoluut waar. Bram is er ook kapot aan gegaan!quote:Op vrijdag 23 september 2011 12:09 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Baarden zorgen voor de ondergang van onze samenleving.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |