Laatst vonden we Nathan's schoen terug in de luieremmerquote:Op dinsdag 27 september 2011 13:26 schreef Lijnloos het volgende:
Minke gooit ook graag afval in de afvalbak, maar hier doen ze niet aan recyclen... nou ja, in huis hebben we 1 soort afval en in de tuin staat de groen bak voor tuinzooi. That's it..
Mooi tijdverdrijf volgens Minke: De afvalbak openen en heel hard BAH! roepen naar alles... ze haalt het er nog net niet weer uit want het is wel BAH! En gelukkig gaat er geen speelgoed in, dat dan weer niet.
Ja.. ik heb een beetje hetzelfde wel daarin hoor.... Maar goed als je een stuk of 5x aanbied over een dag dan moeten ze toch een keer dorst krijgen en leren ze toch wat meer dan een slok te drinken. Toch?quote:Op dinsdag 27 september 2011 16:28 schreef Twinkly het volgende:
Hmm, dat zal ik dan eens proberen Tico. Ik snap helemaal waarom dat zou moeten werken, maar toch voelt het niet goed om vocht weer weg te halen...
Asyquote:Op dinsdag 27 september 2011 18:31 schreef Asyniur het volgende:
Hij heeft vandaag overigens niet geslapen bij opa en oma, dus Harry ligt al een half uurtje op bed. Cross my fingers...
Waar is Selene dan simmu?
was toch een prima valide vraag? jullie weten haar schema niet en ik ben al de hele week aan het jubelen over samenslapen!quote:Op dinsdag 27 september 2011 19:55 schreef Asyniur het volgende:
Aah zo simmu, tja zwanger hè? Let vooral niet op de onzin die ik uitkraam![]()
Misschien moet Ravi daar nog even zijn draai in vinden...
Nou hier was iemand na een uurtje weer 'wakker'. Eventjes uit bed gehaald omdat hij bleef huilen (en omdat papa hem na 2 dagen cursus ook graag even wilde zien). Kind wist van ellende/vermoeidheid niet wat hij moest. Dus weer terug in bed. Even weer gehuild maar nu is het dan toch weer stil.
Arm ding...
Ik moest lachen!quote:Op dinsdag 27 september 2011 21:01 schreef simmu het volgende:
even een klein intermezzo:
had ik al verteld dat bij ons selene de telefoon niet snapt en ravi wel? selene pakt zelfs de hoorn verkeerd. ravi pakt de telefoon goed en begint te babbelen (in chinees)selene wil hem niet eens beethouden
Elmo/Cooki.. ziet er grappig uit..quote:Op dinsdag 27 september 2011 22:01 schreef Elmo76 het volgende:
Cooki, ik stuur je ff een pm, heb een vraagje!
We zijn een mooi duo!quote:Op dinsdag 27 september 2011 22:15 schreef Cooki het volgende:
[..]
Elmo/Cooki.. ziet er grappig uit..en dan zit ik nog maar aan de cola...
niet eens aan de drank...
(pm beantwoord, wacht op verdere instructies)
quote:Op dinsdag 27 september 2011 22:29 schreef RockabeIIa het volgende:
Het was een mooie dag. We hebben het goed samen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |