abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 1 oktober 2011 @ 13:00:19 #201
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_102580563
Nog een borst-baby O+ gefeliciteerd BM!
  zaterdag 1 oktober 2011 @ 13:45:34 #202
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_102581629
BM, wat grappig dat Fons dat zei! :D

BJ, succes! Hopelijk lukt het verschuiven van het ritme. :Y

KD, wat fijn dat Lex het zo goed doet.

En ik zag nog hele mooie curves voorbij komen zeg!
  zondag 2 oktober 2011 @ 10:08:49 #203
318546 Mevr_Mus
Met Mini_Musjes
pi_102604120
Gisteravond de voedingen enigzins gestuurd. Zoals gewoonlijk kwam Simon rond 19.30 waarna hij is een diepe slaap viel. Om 22.00 hebben we hem uit bed gehaald met de bedoeling dat hij even wakker zou worden en nog even goed zou drinken. De praktijk was echter dat meneer doorsliep, tijdens het verschonen en ook toen we hem in bad deden :') Gelukkig was hij vervolgens wel bereid om (ook slapend) te drinken :Y Om 23.00 lag bij weer in bed en kwam vervolgens om 3.30, 5.30 en om 8.30. Een lichte verbetering tov de afgelopen nachten (2.00, 4.00, 6.00) dus :)
Oude (on)bekende.
  zondag 2 oktober 2011 @ 12:52:47 #204
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_102607392
Mevr_Mus, wat fijn dat er verbetering in zit!

Wupwup en Twinkly, welke workshops hadden jullie gevolgd eigenlijk?
En is het record van vorig jaar verslagen?
pi_102607919
Ik ben naar de lezing over de moedermelkbank geweest, maar heb er helaas weinig van meegekregen. Emma had een vriendinnetje gemaakt en die waren de halve zaal op stelten aan het zetten :')
Het record is niet gebroken. Volgens mij was het ook minder druk en veel meer mannen dan vorig jaar. Wel een betere locatie, lekker ruim. En prachtig weer! Het was leuk om twinks, niels, djmo en geert weer te zien :)
pi_102619444
ik had dat gesmak en gekluif aan knuistjes zo gemist O+ dat intense bij t aanhappen ook O+
pi_102619502
quote:
0s.gif Op zondag 2 oktober 2011 18:43 schreef Kleurdoos het volgende:
ik had dat gesmak en gekluif aan knuistjes zo gemist O+ dat intense bij t aanhappen ook O+
Dat aanvallende geslobber bij het aanhappen deed me juist altijd denken aan een vies, oud mannetje. :@
pi_102619538
ja maar dat is ie ook, ik noem m mijn aardappelmannetje O+
  zondag 2 oktober 2011 @ 19:08:07 #209
11682 Moonah
Jolie femme
pi_102620166
quote:
1s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:32 schreef wickie het volgende:
Ik voel me echt zo'n onervaren troela met al m'n vragen, maar ik heb er weer 1 :@
Mijn borsten voelen eigenlijk continu beurs, soort van gekneust pijnlijk. Blijft dat zo? Ze drinkt ze goed leeg en heb na de voeding geen harde plekken, maar het blijft goed pijnlijk.
Misschien moet ik maar eens een borstvoedingsboek lezen, dan hoef ik jullie niet lastig te vallen met m'n onnozele vragen..

Dinsdag ga ik even wegen op het inloopspreekuur, ben erg benieuwd.
Zo af en toe lurk ik hier nog eens mee. En toevallig zag ik je 'onnozele' ( 8)7 ) vraag. Ik heb dat ook gehad Wickie. Uiteindelijk bleek het spruw te zijn die in de melkkanaaltjes was gaan zitten. Bij Thies heb ik nooit witte vlekjes gezien. Toch heb ik er toen een kuurtje voor gekregen. Daarna was het pijnlijke gevoel weg.
Wellicht iets om na te vragen dinsdag bij het spreekuur. :)
"Bloemen zijn rood jongeman... "
Zo. Dan witte gullie dè ôk wir.
pi_102620441
Moonah, heel erg bedankt. Ik heb er nog steeds last van. Vooral rechts is erger geworden. Die steekt inmiddels ook naast het gekneusde gevoel. Vooral 's nachts kan ik geen houding vinden omdat ze of de een of de ander dan pijn doet :')
Ik ga het navragen dinsdag en anders misschien toch wijs even de lactatiekundige te contacten?
Tijd voor wat anders.. maar wat dan..
  zondag 2 oktober 2011 @ 19:40:08 #211
11682 Moonah
Jolie femme
pi_102621315
quote:
1s.gif Op zondag 2 oktober 2011 19:17 schreef wickie het volgende:

Ik ga het navragen dinsdag en anders misschien toch wijs even de lactatiekundige te contacten?
Zeker wijs. Mijn huisarts had niet zo heel veel verstand van BV (op zich logisch, hij is immers een generalist). Dus een deskundig advies van een specialist is niet overbodig. Sterkte!
"Bloemen zijn rood jongeman... "
Zo. Dan witte gullie dè ôk wir.
  zondag 2 oktober 2011 @ 19:44:31 #212
1762 YPPY
Yppiaans
pi_102621464
Wickie, die steken waren bij mij het gevolg van spruw. De ha-assistente vond telefonisch ( :X ) dat het geen spruw was, dus ik heb J. laten bellen voor een afspraak ( :@ ) was het dus wel. Allebei medicijnen, toestand, maar erg fijn dat het over was.
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
  Frontpage Koningin/Leukste user IRL zondag 2 oktober 2011 @ 21:00:34 #213
147316 crew  DJMO
#trut
pi_102625774
quote:
0s.gif Op zondag 2 oktober 2011 13:10 schreef WupWup het volgende:
Ik ben naar de lezing over de moedermelkbank geweest, maar heb er helaas weinig van meegekregen. Emma had een vriendinnetje gemaakt en die waren de halve zaal op stelten aan het zetten :')
Het record is niet gebroken. Volgens mij was het ook minder druk en veel meer mannen dan vorig jaar. Wel een betere locatie, lekker ruim. En prachtig weer! Het was leuk om twinks, niels, djmo en geert weer te zien :)
ik vond het ook tof om jullie te zien! Achteraf (ik had me nergens voor ingeschreven, was pas op 't laatste moment dat ik toch kon komen) had ik met gemak naar bijvoeding met behoud van borstvoeding toegekund. Stom, ik stond met Stefan te praten toen hij weg moest voor z'n workshop. Pas daarna kwam hij ermee dat ik ook wel mee had gekund aangezien er ook veel uitvallers waren. Zelf had ik er ook niet bij stilgestaan verder helaas. Ik heb verder wel een enorme fijne dag gehad O+ Jammer dat het record niet verbroken is, maar heel misschien krijg ik volgend jaar een herkansing om mee te helpen breken :P Ligt volledig aan Geert :D

en even een vraag. Geert had dus vandaag een tandje boven door, en het staat me bij dat hij bij de vorige oorontsteking ook tandjes door had. zou er een connectie tussen kunnen zijn? Ik weet nog wel dat Jan ook altijd verkouden was bij 't krijgen van tandjes, maar ik hoop toch niet dat Geert bij elk tandje een (dubbele) oorontsteking krijgt :{

en even offtopic: toeval? Geert staat ook in de borstvoedingsagenda 2012 O+ (bij de week van 21 maart, de dag waarop mijn vader, zijn naamgever, is overleden ...
Ik heb er één en ik ben er trots op
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"

Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad
- My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen
pi_102626424
Die vraag is toch volledig off topic hier en hoort toch in het baby topic? Tandjes en oorontsteking heeft toch niks met borstvoeding te maken?
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
  Frontpage Koningin/Leukste user IRL zondag 2 oktober 2011 @ 21:13:59 #215
147316 crew  DJMO
#trut
pi_102626690
quote:
0s.gif Op zondag 2 oktober 2011 21:10 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Die vraag is toch volledig off topic hier en hoort toch in het baby topic? Tandjes en oorontsteking heeft toch niks met borstvoeding te maken?
in zoverre, dat het óók de bv / het drinken van geert beinvloedt. Hij bijt er namelijk door, drinkt slechter en minder met oorontsteking dan zonder. Ik zat te typen en de vraag kwam in me op, dus ik typte gewoon door :')
Ik heb er één en ik ben er trots op
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"

Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad
- My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen
pi_102627084
Tjonge, heb je zout over, DML? Of is dit een open sollicitatie naar mod?
pi_102627364
quote:
1s.gif Op zondag 2 oktober 2011 21:19 schreef Ssserpente het volgende:
Tjonge, heb je zout over?
Nou DJMO heeft er nogal een handje van om off topic te gaan. Dagboek dag beschrijvingen in Z&G destijds en Jan er bij elk verhaal in het babytopic bij halen e.d.
Ik persoonlijk vind het irritant en dat mag ik dan toch best eens zeggen?
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_102627643
Tuurlijk. :) Het was mij alleen nog nooit opgevallen. Dus vond je opmerking wat kort door de bocht.
pi_102627856
Het staat er misschien niet zo aardig, sorry daarvoor maar het is iets dat me al sinds de Z&G tijd irriteert dus dat is al een tijdje ;)

Verder ben ik geen mod en wil ik dat ook niet worden dus ik zal mijn mond houden.
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_102628674
Van mij hoef je je mond niet te houden, hoor! :D Maar net zoals jij je mening hebt, heb ik die ook. Even goeie vrienden verder. :)
  zondag 2 oktober 2011 @ 23:37:47 #221
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_102635542
Wickie, Yppy en Moonah, jullie posts zijn het duwtje voor mij om morgen te bellen. Ik heb ook nog steeds pijn, ook na de voedingen, dus dat zijn niet alleen kloofjes :{ Eigenlijk weet ik dat wel, maar heb ik het nog stiekem aan de kloven alleen verbonden.
De vorige kuur Fluconazol deed echter niet alles, ondanks de juiste dosering. Hopelijk nu wel.
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
pi_102639502
Ik kom er net achter dat mn zorgverzekering de lactatiekundige niet vergoed... Dat is balen..

En wie is een goede lactatiekundige in de omgeving van Rdam, iemand tips?
Tijd voor wat anders.. maar wat dan..
pi_102639648
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  maandag 3 oktober 2011 @ 08:48:52 #224
28677 Beessie-Jen
Meisjesmama!!!
pi_102640420
uhh spruw; dat is niet leuk dames.. au! sterkte ermee.. :*

hier nog steeds alleen *O*
en kijk hoe fijn bv kan zijn...
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
pi_102640433
Dank Tico, ik heb de dokter gebeld en heb straks een afspraak. De assistente zei dat ik met haar beter even kan overleggen of ik ook een lactatiekundige moet contacten. Aangezien het niet vergoed wordt bij mij en we proberen aan geldbesparing te doen ga ik maar eerst even langs de huisarts. Mocht het op niks uitdraaien ofzo dan kan ik straks altijd nog met een lactatiekundige bellen.

Ohh BJ, wat een geweldige foto, ik kan niet wachten tot ik weer in bad mag. Nog 3 weekjes....
Tijd voor wat anders.. maar wat dan..
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')