Das echt ultiem genieten jaquote:een lekker shaggy met een heerlijke ijskoud pilsje, midden in de zomer of na het werk.
Of met een lekkere warme chocomelk met een koekje.quote:Op dinsdag 20 september 2011 20:20 schreef Daywalk3r het volgende:
In de winter binnen komen en dan onder de warme douche
quote:Op dinsdag 20 september 2011 20:36 schreef bijdehand het volgende:
Na 10 kilometer gefietst te hebben, midden in de winter, je verkleumde handen laten opwarmen door dat meisje waar je stiekem een crush op hebt
Is ze zo lelijk?quote:Op dinsdag 20 september 2011 20:37 schreef juxtaposition het volgende:
Een keiharde ochtend stijve en een vriendin naast je om je ervan te verlossen...
Dit!quote:Op dinsdag 20 september 2011 20:00 schreef Bankpasje het volgende:
een lekker shaggy met een heerlijke ijskoud pilsje, midden in de zomer of na het werk.
Dit is ook een hele goeie inderdaad. Zo'n irritante zoemert in je slaapkamer, die je dan eindelijk te pakken hebt. Midden in de nacht: eerst die felle droge klap van de opgerolde krant tegen de muur, en dan stilte.quote:Op dinsdag 20 september 2011 21:22 schreef juxtaposition het volgende:
Eindelijk die mug kapotslaan die al 2 uur wel te horen maar niet te zien was.
quote:Op dinsdag 20 september 2011 20:03 schreef MarokkaanseKip het volgende:
Omg die laatste in de OP echt mooiste gevoel
ja maar nu nog wel zo rond een uur of kwart voor 6quote:Op woensdag 21 september 2011 18:53 schreef Dastan het volgende:
Die komt in de winter pas rond acht uur op.
Gadverdamme burgelijke lulquote:Op dinsdag 20 september 2011 19:58 schreef gebrokenglas het volgende:
Momentjes waar je dus echt even enorm van kunt genieten. Ze zijn er.
Ik noem er een stel:
Na een dag hard werken een middagdutje languit op de driezitter ,met de benen zo half over de
bankleuning en de hond bij je voeten...
Na een middagje shoppen met je vrouw - die om half vier het rampzalige idee had gekregen om "nog even bij de IKEA te kijken" - uren geslenter en wachten
bij kassa's...
En dan in het restaurantgedeelte van de ikea eindelijk een stoel, en een kop goeie cappuccino met appelgebak.... Je zou je
vrouw bijna gaan vergeven...![]()
Een fanatieke basketbaltraining, jezelf
flink afgebeuld en echt veel punten gescoord, en dan het momentje van zitten op het bankje en je hele bidon gekoelde frisdrank leegslobberen...
's Ochtends wakker worden, het keihard
horen regenen buiten tegen je raam, vervolgens beseffen dat het zaterdag is en je niet uit je bed hoeft.
what the fuck manquote:Op donderdag 22 september 2011 19:26 schreef yosander het volgende:
College hebben om 9 uur 's ochtends (en daarvoor al om half 7 op moeten staan) en dan je eerste bakkie koffie is
![]()
Wat is jouw echtgenieten-moment(je) dan?quote:Op donderdag 22 september 2011 22:26 schreef Eenskijken het volgende:
[..]
what the fuck manlekker om 9 uur in de collegezaal zitten?
En voor de rest allemaal burgerlullen hierzo
Zie mijn eerste post in deze thread.quote:Op donderdag 22 september 2011 22:48 schreef OeJ het volgende:
[..]
Wat is jouw echtgenieten-moment(je) dan?
quote:Op donderdag 22 september 2011 22:26 schreef Eenskijken het volgende:
[..]
En voor de rest allemaal burgerlullen hierzo
quote:
Nee je eerste bakje koffie is danquote:Op donderdag 22 september 2011 22:26 schreef Eenskijken het volgende:
[..]
what the fuck manlekker om 9 uur in de collegezaal zitten?
En voor de rest allemaal burgerlullen hierzo
als jij om 2 uur 's middags zin hebt in een biertje doe je het niet want 'ojee, het is nog middag, dat kan heul nietquote:
Ik kan ook om 7:00 's ochtends van een biertje genieten, terwijl ik de geur van het gras opsnuif, dat mag jij dan weer niet.quote:Op donderdag 22 september 2011 23:40 schreef Eenskijken het volgende:
[..]
als jij om 2 uur 's middags zin hebt in een biertje doe je het niet want 'ojee, het is nog middag, dat kan heul niet' ?
Neem het niet persoonlijk hoor, maar volwassen meiden die hun vriendinnen ''vriendinnetjes'' noemen, en dan al helemaal icm de woorden ''terrasje, wijntje en sigaretje'' verschrikkelijk.quote:Op donderdag 22 september 2011 23:59 schreef BellaNotte het volgende:
Op een terrasje zitten in de zomer met m'n vriendinnetjes met een wijntje, sigaretje en bittergarnituur.
Uit eten gaan, 's avonds met een warm zomerzonnetje, aan het water en goed eten.
's Avonds in bed kruipen in een net verschoont bed, net gedoucht en helemaal schoon en fris ruikend. Geen make up, schone pyjama en een frisse kamer.
Heerlijk, kan er wel tig verzinnen. Ik geniet altijd.
Burgerlijk? Ben dat woord al tig keer tegengekomen hier.quote:Op vrijdag 23 september 2011 01:29 schreef Mister_Bojangles het volgende:
[..]
Neem het niet persoonlijk hoor, maar volwassen meiden die hun vriendinnen ''vriendinnetjes'' noemen, en dan al helemaal icm de woorden ''terrasje, wijntje en sigaretje'' verschrikkelijk.
Waarom doe je zo boosjes. Ze noemt vast haar vriendje meneertje of mannetje op Facebook.quote:Op vrijdag 23 september 2011 01:29 schreef Mister_Bojangles het volgende:
[..]
Neem het niet persoonlijk hoor, maar volwassen meiden die hun vriendinnen ''vriendinnetjes'' noemen, en dan al helemaal icm de woorden ''terrasje, wijntje en sigaretje'' verschrikkelijk.
je lult man. je blackops uitspelenquote:Op dinsdag 20 september 2011 22:04 schreef HerbertThePervert het volgende:
Een dikke joint roken
Klaarkomen
dan denk ik: FUUUUUUUUUU!!!!!!! ik moet zo nog verder in de tuin klussenquote:Op dinsdag 20 september 2011 19:58 schreef gebrokenglas het volgende:
's Ochtends wakker worden, het keihard horen regenen buiten tegen je raam, vervolgens beseffen dat het zaterdag is en je niet uit je bed hoeft.
zeflde hier, maar dan op de motor een alpenpas omhoog scheurenquote:Op dinsdag 20 september 2011 20:14 schreef Daywalk3r het volgende:
M'n alfa instappen, starten en wegrijden.
om die daarna lekker in haar * te stoppenquote:Op vrijdag 23 september 2011 15:41 schreef fruityloop het volgende:
Samen de kelder inlopen om een lekkere fles wijn uit te zoeken.
Tis "onze" koelkast..quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |