Ik ben baas, dus ik moet moderator worden.quote:Op maandag 19 september 2011 21:07 schreef BBQSausage het volgende:
[..]
Sowieso als je die argumenten af en toe leest.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Pareltjes ja.
quote:Op maandag 19 september 2011 21:10 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Ik ben baas, dus ik moet moderator worden.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Pareltjes ja.
"Ja, hij heeft gevoel voor humor, en hij is wel chill."
Ok.
Ja. Dus dat inderdaad.quote:Op maandag 19 september 2011 21:10 schreef BBQSausage het volgende:
[..]
"Ja, hij heeft gevoel voor humor, en hij is wel chill."
Ok.
Dat heb ik nooit gezegd natuurlijkquote:Op maandag 19 september 2011 21:11 schreef coban het volgende:
Dus mijn topic voor dimens en lh was niet goed?
quote:Op maandag 19 september 2011 21:11 schreef coban het volgende:
Dus mijn topic voor dimens en lh was niet goed?
Dit dus.quote:Op maandag 19 september 2011 21:11 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Dat heb ik nooit gezegd natuurlijk![]()
Nu ben je echt gedegradeerdquote:Op maandag 19 september 2011 21:12 schreef Plastic_zak het volgende:
ConscienceNL moet ook mod worden.
Nee.quote:Op maandag 19 september 2011 21:12 schreef Plastic_zak het volgende:
ConscienceNL moet ook mod worden.
Snel terug kijken dan, het was weer een pareltje afgelopen donderdagquote:Op maandag 19 september 2011 21:12 schreef BBQSausage het volgende:
Shiiiit, kom ik er net achter dat ik de 2e aflevering van Holland in da hood helemaal heb gemist!
Terugkijken! Was tofquote:Op maandag 19 september 2011 21:12 schreef BBQSausage het volgende:
Shiiiit, kom ik er net achter dat ik de 2e aflevering van Holland in da hood helemaal heb gemist!
Oke want ik dacht dat argumenten als: "ze zijn droog" heel goed waren en gelukkig zijn ze goedgekeurd door jouquote:Op maandag 19 september 2011 21:11 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Dat heb ik nooit gezegd natuurlijk![]()
Een wat?quote:Op maandag 19 september 2011 21:13 schreef Rezania het volgende:
Omg, ik kom er net achter dat ik de hele dag met een lucky pluk heb rondgelopen.![]()
Zeker, zeker, dat moet wel meegenomen worden in de selectie.quote:Op maandag 19 september 2011 21:13 schreef coban het volgende:
[..]
Oke want ik dacht dat argumenten als: "ze zijn droog" heel goed waren en gelukkig zijn ze goedgekeurd door jou
Zo'n plukje haren dat omhoog staat terwijl de rest gewoon ligt.quote:
Is er een ladder dan?quote:Op maandag 19 september 2011 21:14 schreef BBQSausage het volgende:
[..]
idd, weer een flinke stap naar beneden op de respectladder.
quote:Op maandag 19 september 2011 21:12 schreef Spaghettivreter het volgende:
[..]
Snel terug kijken dan, het was weer een pareltje afgelopen donderdag
Ok ok, ga ik nu doen!quote:
Waar sta ik nu?quote:Op maandag 19 september 2011 21:14 schreef BBQSausage het volgende:
[..]
idd, weer een flinke stap naar beneden op de respectladder.
Had hij de bodem dan nog niet bereikt?quote:Op maandag 19 september 2011 21:14 schreef BBQSausage het volgende:
[..]
idd, weer een flinke stap naar beneden op de respectladder.
De bodem is nu echt bereiktquote:Op maandag 19 september 2011 21:14 schreef BBQSausage het volgende:
[..]
idd, weer een flinke stap naar beneden op de respectladder.
Mensen die geen hoofddoek dragenquote:Op maandag 19 september 2011 21:14 schreef Rezania het volgende:
[..]
Zo'n plukje haren dat omhoog staat terwijl de rest gewoon ligt.
quote:
quote:Op maandag 19 september 2011 21:15 schreef Rezania het volgende:
[..]
Had hij de bodem dan nog niet bereikt?
Dit dus.quote:
Geen last van gelukkig, wellicht een idee om hier even te kijken:quote:
Ik vind het klote. Maar monopoly en zovty zijn geen mod he.quote:Op maandag 19 september 2011 21:15 schreef Ragboer het volgende:
Die SamX is een kutwijf zeg. Dankzij haar ben ik geen mod van MIS geworden. Dat wijffie heeft nergens verstand van, gewoon constant stukken kopiëren van Crimesite en dergelijke. Maak ik eens een echt goed topic, zegt ze van: "Daar heb ik wel eens van gehoord".
Stomme kut, ik heb godverdomme 250 true crime boeken staan, volg al het misdaadnieuws binnen- en buitenland, ben lid van meerdere fora, heb meer posts op FOK! en ben man. En alsnog kiest men dat wijf. Kuthoer...Sorry dat ik het zeg.
Het ergste was nog dat ze een binnen 2 dagen dat ze mod was een topic van mij is MIS sloot, dat topic had al 220 posts ofzo, wat veel voor MIS is. En begint ze zelf zo'n topic, met bijna exact dezelfde inhoud en sluit ze die van mij. Waarom? Dat ze snel mod af mag zijn, Monopoly en zovty zijn betere mods.
Op dat soort mannen word ik verliefd.quote:Op maandag 19 september 2011 21:17 schreef Rezania het volgende:
[..]
Mannen die een hoofddoek dragen.![]()
Altijd positief bekijken toch.quote:Op maandag 19 september 2011 21:18 schreef Plastic_zak het volgende:
[..]
Nu kan ik alleen nog maar stijgen.
Potentiële liefdeskanidaat voor jou dan:quote:Op maandag 19 september 2011 21:18 schreef coban het volgende:
[..]
Op dat soort mannen word ik verliefd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |