quote:
Niks. Jouw moeder heeft gewoon psychische problemen denk ik.quote:Op maandag 19 september 2011 11:28 schreef Bienelientjee het volgende:
Euhm....
Mijn moeder loopt weer in een razende woede door het huis met deuren te smijten en te sneren dat ik niet tegen haar moet praten? Geen idee waarom!. Wat zal ik dit keer weer eens misdaan hebben?!![]()
Mijn ongevraagde advies: key is oneindig vaak proberen. Wordt je niet uitgenodigd, ga je cv en brief eens kritisch bekijken. Elke keer dat je het niet wordt maar wel op gesprek bent geweest, bel de interviewer en vraag tips en wat ze jouw zwakke punten vond. Ga je niet verdedigen maar zeg dank je wel. Laat het bezinken en als je er wat mee kan, doe dat dan. My 2 centsquote:Op maandag 19 september 2011 18:25 schreef Fredo55 het volgende:
Op zoek naar ander werk, maar dat valt niet mee.
Wow dat is wel een hele goede!quote:Op maandag 19 september 2011 19:57 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
Mijn ongevraagde advies: key is oneindig vaak proberen. Wordt je niet uitgenodigd, ga je cv en brief eens kritisch bekijken. Elke keer dat je het niet wordt maar wel op gesprek bent geweest, bel de interviewer en vraag tips en wat ze jouw zwakke punten vond. Ga je niet verdedigen maar zeg dank je wel. Laat het bezinken en als je er wat mee kan, doe dat dan. My 2 centsSuc6 tevens
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |