quote:Op woensdag 21 september 2011 14:51 schreef Kleurdoos het volgende:
het KDV belde net![]()
elin fietste zonder zijwieltjes![]()
wtf!
Wat ik echt verbazingwekkend vond was dat het meevoelen met emotie, het benoemen echt heel erg helpt!quote:Op vrijdag 16 september 2011 18:32 schreef Brighteyes het volgende:
Pffffffffffffffffff....
Ok, het zal vast wel een kwestie zijn van weer in het ritme komen na de vakantie enzo, maar mijn hemel...![]()
![]()
Sasha is zo ongelofelijk brutaal en 'onhandelbaar'!![]()
Luistert voor geen meter en geeft een flink grote mond als je hem vervolgens daarop wijst.
Continue Oscar uitlokken en plagen etc. etc.
En ik heb werkelijk geen flauw idee hoe ik er mee om moet gaan of hoe ik het aan moet pakken. Ik heb heel sterk het gevoel dat hij zo brutaal is om een reactie bij ons uit te lokken, maar er niet op reageren/het gedrag negeren voelt voor mij ook weer tegennatuurlijk want zulk brutaal gedrag bij zo'n kleintje vind ik absoluut niet kunnen.
Iemand tips?
Hem bezig houden met een spelletje of puzzel of zo'n doe-boek werkt wel, maar dat gaat ook niet 8 uur per dag.
Ik wil de huisartsenpost zo lang mogelijk uitstellenquote:Op donderdag 22 september 2011 23:05 schreef krijtlijk het volgende:
Bar, ik heb geen idee, zou je daar misschien de huisartsenpost voor kunnen bellen omdat te vragen?
Bar, voor zover ik weet geldt voor kinderen dat ze max 60mg per kilo per dag mogen..quote:Op donderdag 22 september 2011 22:56 schreef _Bar_ het volgende:
Roy is alweer wakker en best heftig aan het huilen, we vermoeden een kies ofzo.
Want koorts is weg, wel nog een zetpil erin.
Pfff ik vind dit zo moeilijk...
"domme"vraag hoeveel zetpillen mogen ? via het doosje 3, maar daar zitten we nu aan... en de nacht is nog jong.
Heb dat nog nooit gevraagd aan de artsen achteraf niet zo heel handig.
quote:Op vrijdag 23 september 2011 08:18 schreef Kleurdoos het volgende:
gefeliciteerdnmet onze verjaardag Lente <3
of niet meer, kind is toch al jaren uit huis, die kan je niet zomaar even terugplaatsenquote:Op maandag 26 september 2011 09:06 schreef Ssserpente het volgende:
DJMO, wat ik me al een tijdje afvraag: hoe komt het dat Jeugdzorg jullie thuissituatie wel geschikt genoeg vindt voor Jan en Geert maar niet voor je dochter? Oftewel, waarom mogen Jan en Geert wel thuiswonen en je dochter niet?
Hij had ook echt wel honger, het was 5 uur geweest, hij had al even niks gehad en ik had hem nog nooit verteld dat de koelkast geen zelfbediening is. (omdat hij hem zelf nooit opendeed)quote:Op maandag 26 september 2011 09:43 schreef XXXKarinXXX het volgende:
Hahah free, zelfbediening bij jullie! Tja je moet soms wat he....
maar 2 jaar geleden vonden ze de thuissituatie blijkbaar stabiel genoeg voor een kind, dus als ze toen voorzichtig waren begonnen met terugplaatsen, was dr toch geen sprake geweest van 'zomaar even'?quote:Op maandag 26 september 2011 09:52 schreef Kleurdoos het volgende:
[..]
of niet meer, kind is toch al jaren uit huis, die kan je niet zomaar even terugplaatsen
m'n dochter heeft oa ADHD, hechtingsstoornissen en een emotionele achterstand waardoor zij persoonlijke één op één begleiding nodig heeft, en mijn gezin is te druk voor haar. Jan heeft een tijdje onder toezicht gestaan van jeugdzorg, maar dat is na anderhalf afgesloten omdat het gewoon allemaal goed was. Bij Geert is er weer een raadsonderzoek geweest, maar dat is niet eens voortgezet omdat de raadsonderzoeker vond dat het allemaal prima in orde was en er geen reden tot zorg waren.quote:Op maandag 26 september 2011 09:06 schreef Ssserpente het volgende:
DJMO, wat ik me al een tijdje afvraag: hoe komt het dat Jeugdzorg jullie thuissituatie wel geschikt genoeg vindt voor Jan en Geert maar niet voor je dochter? Oftewel, waarom mogen Jan en Geert wel thuiswonen en je dochter niet?
Volgens mij wordt een kind dat al zo lang uit huis is geplaatst sowieso nooit meer terug geplaatst, hoe stabiel de situatie inmiddels ook is?quote:Op maandag 26 september 2011 10:09 schreef Ssserpente het volgende:
[..]
maar 2 jaar geleden vonden ze de thuissituatie blijkbaar stabiel genoeg voor een kind, dus als ze toen voorzichtig waren begonnen met terugplaatsen, was dr toch geen sprake geweest van 'zomaar even'?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |