Goede keus, daar kon je geloof ik ook op kokenquote:Op zaterdag 17 september 2011 07:33 schreef Silmarwen het volgende:
WOW mag gaat stoppen. Nu kon ik kiezen tussen 60 euro terug, of 6 pets. 5 new pets FTW! Knut krijgt Lil Ragnaros.
lolquote:Op zaterdag 17 september 2011 10:22 schreef Isabeau het volgende:
Goede keus, daar kon je geloof ik ook op koken
Klopt ja, geen cooldown meer om vuur te maken.quote:Op zaterdag 17 september 2011 10:22 schreef Isabeau het volgende:
Goede keus, daar kon je geloof ik ook op koken
De vraag is, heeft 'ie z'n achievement?quote:Op zaterdag 17 september 2011 14:22 schreef SuperKaasNacho het volgende:
41 nu op auchindoun :3. Nu naar eastern plaguelands. Kijken of questen leuk is.
Lekker is dat :c, een 85 orc hunter die me gaat ganken. Gaat ie ook nog /hug doen
Wat een baas zeghttp://eu.battle.net/wow/en/character/auchindoun/Galbatora/simple
quote:Op zaterdag 17 september 2011 14:22 schreef SuperKaasNacho het volgende:
41 nu op auchindoun :3. Nu naar eastern plaguelands. Kijken of questen leuk is.
Lekker is dat :c, een 85 orc hunter die me gaat ganken. Gaat ie ook nog /hug doen
Wat een baas zeghttp://eu.battle.net/wow/en/character/auchindoun/Galbatora/simple
Ik doe het altijd, bodycampen is leuk. Het is een PVP server, het hoort erbij. In vanilla was het 10x erger dan nu.quote:Op zaterdag 17 september 2011 18:05 schreef Wolve000 het volgende:
[..]
De vraag is, heeft 'ie z'n achievement?
http://www.wowhead.com/achievement=247/make-love-not-warcraft
-edit- oh, ja, die heeft ie al meer dan een jaar...
Die lui zijn echt irritant. Kan je niet eens normaal spelen omdat zoiemand je ook gaat zitten opwachten. Resurrect je, meteen weer dood. Wat een lol...
Iemand campen die geen kans maakt tegen jou is leuk? Me no understandz enzo.quote:Op zaterdag 17 september 2011 18:28 schreef Smoofie het volgende:
[..]
[..]
Ik doe het altijd, bodycampen is leuk. Het is een PVP server, het hoort erbij. In vanilla was het 10x erger dan nu.
Wat jij zegt.quote:Op zaterdag 17 september 2011 18:29 schreef Blistering het volgende:
[..]
Iemand campen die geen kans maakt tegen jou is leuk? Me no understandz enzo.
Het heet Word of Warcraft. Wat verwacht je, in vanilla werd je in elk gebied wel geganked. Vooral in STV. Het is toch ally vs horde of wat? Je dood gwn elke ally die je tegen komt als horde, zo simpel is het. Als je het kut vindt had je nooit op een pvp server moeten komen.quote:Op zaterdag 17 september 2011 18:32 schreef Wolve000 het volgende:
[..]
Wat jij zegt.
Iemand aanvallen van ongeveer je eigen level geeft nog een beetje een interessant gevecht. Maar mensen neerleggen die werkelijk geen enkele kans maken... |(
Kijk, als ze nou duf zijn om in een veel te hoog level omgeving te gaan rondlopen, ok, dan zoeken ze het op, Maar lekker met je lvl 85 char rond gaan sjokken in zo'n lager level omgeving, kansloos...
Dat heb ik met mijn solo karakter dan ook gedaan.quote:Op zaterdag 17 september 2011 18:33 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Het heet Word of Warcraft. Wat verwacht je, in vanilla werd je in elk gebied wel geganked. Vooral in STV. Het is toch ally vs horde of wat? Je dood gwn elke ally die je tegen komt als horde, zo simpel is het. Als je het kut vindt had je nooit op een pvp server moeten komen.
Maar de vraag is, blijf je dan wachten tot hij resurrect en schiet je 'm dan weer neer? (En nog een keer. En nog een keer. Etc.)quote:Op zaterdag 17 september 2011 18:40 schreef Metonae het volgende:
Als ik een low leveltje zie rondlopen en ik speel op mn 85 maak ik em in de meeste gevallen ook gewoon af. Ze doen hetzelfde bij jou als ze eenmaal 85 zijn (of hun main hebben ingelogd) en jij je altje speelt
Oh nee.. dat niet. Heb wel iets beters te doenquote:Op zaterdag 17 september 2011 18:41 schreef Wolve000 het volgende:
[..]
Maar de vraag is, blijf je dan wachten tot hij resurrect en schiet je 'm dan weer neer? (En nog een keer. En nog een keer. Etc.)
Ik laat low levels altijd met rust. Maar als er één zo nodig /spit moet dan dan is het idd 1 klap en dood hoorquote:Op zaterdag 17 september 2011 18:51 schreef Blistering het volgende:
Nouja, ik deed pas in STV wat quests op m'n main en toen spitte zo'n low level gastje ook op me omdat ik ''zijn'' questmobs aan het killen was. 1 howling blastje en meneer had niets meer te vertellen.
Maar hij vroeg er dan ook om.
Muis over het item houden en op shift klikken.quote:Op zaterdag 17 september 2011 18:57 schreef Wolve000 het volgende:
Als ik quest-rewards bekijk, krijg ik bij gear meteen te zien wat ik op dit moment in gebruikt heb. Dus dan weet ik meteen of ik het wil. Is er een add-on die zoiets ook doet bij loot en/of vanuit de inventory? Met name wat dan de stat-changes zijn als je het zou equippen.
Ik gebruik altijd Rating buster als ik snel iets wil vergelijken:quote:Op zaterdag 17 september 2011 18:57 schreef Wolve000 het volgende:
Als ik quest-rewards bekijk, krijg ik bij gear meteen te zien wat ik op dit moment in gebruikt heb. Dus dan weet ik meteen of ik het wil. Is er een add-on die zoiets ook doet bij loot en/of vanuit de inventory? Met name wat dan de stat-changes zijn als je het zou equippen.
waahquote:Op zaterdag 17 september 2011 19:02 schreef Wolve000 het volgende:
Ik ken shift-klik pas sinds kort voor het splitsen van stacks. Ik zal het eens proberen voor gear.
Je hoeft niet te klikkenquote:Op zaterdag 17 september 2011 19:02 schreef Wolve000 het volgende:
Nee he, zit het er al standaard in?![]()
Ik ken shift-klik pas sinds kort voor het splitsen van stacks. Ik zal het eens proberen voor gear.
Die ziet er ook wel sjiek uit. Eens kijken of ik die probeer of dat shift-click ok is.quote:Op zaterdag 17 september 2011 19:02 schreef Asschen_sukar het volgende:
[..]
Ik gebruik altijd Rating buster als ik snel iets wil vergelijken:
http://www.wowace.com/addons/rating-buster/
quote:[..]
waah![]()
Ik speel het al jaren, en hoor dit nu pas voor het eerst.
![]()
Ik ga even ergens in een hoekje mezelf zitten schamen... ok?![]()
Ah, ok.quote:Op zaterdag 17 september 2011 19:04 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Je hoeft niet te klikken(alleen shift indrukken dus)
Precies dit.quote:Op zaterdag 17 september 2011 18:58 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik laat low levels altijd met rust. Maar als er één zo nodig /spit moet dan dan is het idd 1 klap en dood hoor
BIj mij maken ze altijd snel een horde lvl 1 aan om ff te QQ'en. Ik heb wel eens met iemand anderes, 2 allys gebodycamped in stv, kwam hun main eraan, hebben we die ook gebodycampedquote:Op zaterdag 17 september 2011 19:38 schreef Isabeau het volgende:
Ik krijg vaak /kiss of /hug als ik ze met rust laat
Als dat kan ga ik weer WoW spelen, Brewmasters heerschenquote:Op donderdag 15 september 2011 04:12 schreef Rikketik het volgende:
[..]
De Pandaren en Ethereals als nieuwe races lijkt me inderdaad erg onwaarschijnlijk. Wat ik nog wel zie gebeuren is jouw suggestie van een nieuwe class. Dit verzin ik hier ter plekke natuurlijk, maar het zou een mogelijkheid zijn dat je character vanaf level 55 naar Pandaria kan vertrekken, dat je daar in de leer gaat bij die bende Panda's en dat je als het ware een race change ondergaat naar "Brewmaster".
quote:Op zondag 18 september 2011 01:03 schreef TwyLight het volgende:
Het kriebelt weer
Maar goed dat ik alles verwijdert heb
Ik moet zeggen dat ik het wel had verwacht, maar toch niet zó snelquote:
Ik ga niet beginnen, ik ga volhouden, hoop ik. Ik heb gewoon niks te doen, en er zijn geen games waar ik me langer dan twee dagen mee kan vermaken behalve WoWquote:Op zondag 18 september 2011 10:59 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik moet zeggen dat ik het wel had verwacht, maar toch niet zó snel
Ik heb al zoveel games geprobeerd en idd geen één kan me zo lang boeien als wowquote:Op zondag 18 september 2011 11:01 schreef TwyLight het volgende:
Ik ga niet beginnen, ik ga volhouden, hoop ik. Ik heb gewoon niks te doen, en er zijn geen games waar ik me langer dan twee dagen mee kan vermaken behalve WoW
Beter schieten ze op met Guild Wars 2
Hij moet iedereen de mogelijkheid geven te inviten. Lijkt mij het handigst.quote:Op zondag 18 september 2011 12:03 schreef SuperKaasNacho het volgende:
SSB geef mij is een betere rank, kan ik ook mensen inviten enzo :c
Ja, eindelijkquote:
Je kan beter die epic trinket vervangen, dat is echt een shitding.quote:Op zondag 18 september 2011 10:03 schreef Thrilled het volgende:
Jongens ik heb weer even wat hulp nodig
http://eu.battle.net/wow/en/character/karazhan/Nyxus/simple
Voor mn gevoel heb ik alle mogelijke gear uit ZG/ZA gehaald en ook qua justice points kan ik volgens mij geen verbeteringen meer halen..
De valor points gaan erg langzaam en ik heb al wel wat verbeteringen op het oog, maar verder?
Of zit ik nu echt tegen de 'grens' aan en moet ik gaan raiden?
En ik wil van mn blauwe trinket af!
Die trinket is prima. De proc is best lekker en heeft een prima uptime.quote:Op zondag 18 september 2011 15:37 schreef Jessah het volgende:
[..]
Je kan beter die epic trinket vervangen, dat is echt een shitding.
Ik speel de laatste 2 dagen veel League of Legends. Is dat niks?quote:Op zondag 18 september 2011 11:01 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Ik ga niet beginnen, ik ga volhouden, hoop ik. Ik heb gewoon niks te doen, en er zijn geen games waar ik me langer dan twee dagen mee kan vermaken behalve WoW
Beter schieten ze op met Guild Wars 2
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |