Ik zal hem ff herschrijven.quote:Op woensdag 14 september 2011 01:27 schreef PlayStationDrie het volgende:
Al die mensen die Mc Donald troep naar binnenwerken zonder aan te komen.
Klacht lijkt duidelijk in 1 zin.
BMIquote:Op woensdag 14 september 2011 01:29 schreef PlayStationDrie het volgende:
[..]
Volgens m'n BMI niet helaas, vind me zelf wel dik namelijk.
Ik ben minimaal 2x in de week in de sportschool dus wat jij moddervet noemt...quote:Op woensdag 14 september 2011 01:29 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
Ik zal hem ff herschrijven.
Ik vreet me suf, doe niets aan sport en ben moddervet.
Ik wil je best wat lenen!quote:Op woensdag 14 september 2011 01:31 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
ik weet nog een goeie matige grap maar ik heb er het geld niet voor
dit garandeert nou ook weer niet zo heel veel eerlijk gezegdquote:Op woensdag 14 september 2011 01:30 schreef PlayStationDrie het volgende:
[..]
Ik ben minimaal 2x in de week in de sportschool dus wat jij moddervet noemt...
[TK] Fender 70's Stratquote:Op woensdag 14 september 2011 01:33 schreef ikbennieuwopfok het volgende:
[..]
Ik wil je best wat lenen!
achter de balie? donderdag avond en zaterdag?quote:Op woensdag 14 september 2011 01:30 schreef PlayStationDrie het volgende:
[..]
Ik ben minimaal 2x in de week in de sportschool dus wat jij moddervet noemt...
En nee ik ben geen typen die na 2 uur fitness langs de mc Donald gaat om een big Mac menu te halen.quote:Op woensdag 14 september 2011 01:35 schreef Aukje83 het volgende:
[..]
dit garandeert nou ook weer niet zo heel veel eerlijk gezegd
Kracht en conditie trainingen.quote:Op woensdag 14 september 2011 01:35 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
achter de balie? donderdag avond en zaterdag?
Ow. Wat voor type ben je wel dan?quote:Op woensdag 14 september 2011 01:37 schreef PlayStationDrie het volgende:
[..]
En nee ik ben geen typen die na 2 uur fitness langs de mc Donald gaat om een big Mac menu te halen.
Kijk 'm gaan. Knokenridder.quote:Op woensdag 14 september 2011 01:49 schreef meneerpeer het volgende:
ja dun zijn en je vol proppen met big macs is gezond.
Ik heb zelf in de regel wel iets tegen dikke mensen. Kijk een beetje spek kan geen kwaad, ieder zn ding toch. Maar zodra ik er last van ga krijgen noem ik iemand pas dik. Bv. als de draaideur weer eens vastloopt omdat een 10 tonner denkt daar nog in te passen. Dan ben je dik.
fuck yeah hoge stofwisseling denk jij. 2 dagen niet eten en je bent dood, nou dat is fijn. Ik let nog meer op wat ik eet dat jij met je halve kilo extra spek. Stop met zeiken en ga je over dingen zorgen maken die wel belangrijk zijn.
Dat zal als je alles uitkotst.quote:Op woensdag 14 september 2011 02:14 schreef Kaasrol het volgende:
Ik heb een snelle stofwisseling, ik kan serieus niet langer dan 4 uur zonder eten en mijn BMI grenst alsnog aan ondergewicht. TS moet niet zo janken
Ik eet om de 2 uur.quote:Op woensdag 14 september 2011 02:14 schreef Kaasrol het volgende:
Ik heb een snelle stofwisseling, ik kan serieus niet langer dan 4 uur zonder eten en mijn BMI grenst alsnog aan ondergewicht. TS moet niet zo janken
quote:
Dat is nog niks. Ik moet om het uur eten. Dag en nacht. Sommige mensen zetten een plaswekker, ik zet een eetwekker!quote:
Nee duh je komt ook niet aan omdat je niet veel eetquote:Op woensdag 14 september 2011 08:15 schreef ericosman het volgende:
Ik eet smorgens niks
Smiddags 8 boterhammen of meer
En avond eten eet ik gewoon en rond 8 uur en half 10 en soms nog een x eet ik
En ik kom amper aan
Wat ben je ook een poepiequote:Op woensdag 14 september 2011 13:46 schreef Joipoidoipoipoi het volgende:
Het geeft niet hoor PlayStationDrie dat jij dik bent en niet zo mooi aan de buitenkant. Binnenin je schuilt er vast een mooi mens. Laat die kant van je eens wat meer zien!
Bedankt, ik vind jou ook een fijn mens.quote:
Ja, want dat is slimquote:Op woensdag 14 september 2011 14:42 schreef Zhalix het volgende:
Weeg al bijna 4 jaar rond de 60 kilo en ben nu rond de 1 meter 80.... Zit gevaarlijk dichtbij te licht zijn voor mijn lengte, maar ik ga nog steeds door!*omnomnomnom pizza's.... patat*
Word je zeker ook niet makkelijk gespierd ?quote:Op woensdag 14 september 2011 15:22 schreef dakraam het volgende:
Ik kan alles eten wat ik wil en word niet dik.![]()
![]()
60kg - 180 is gewoon normaal postuur. Dan heb je tenminste geen dikke vetpens.. En je bent ook niet zo mager dat je ribben kan tellen.quote:Op woensdag 14 september 2011 18:54 schreef Jahr00n het volgende:
Ecto'sAls je niet aankomt moet je meer eten zo simpel is het. Daarnaast ziet 60kg en 1.80 er gewoon kankerlelijk uit.
En nu maar wachten op die hartaanval.quote:Op woensdag 14 september 2011 18:53 schreef TheGreatHooD het volgende:
Ik vreet als een varken, deze eet ik ook gelijk op, sport niet, maar kom niet aan!
IN YOUR FACE!
Nee, dat is fucking mager, zelfs bij een laag bf%.quote:Op woensdag 14 september 2011 19:02 schreef sthomass het volgende:
[..]
60kg - 180 is gewoon normaal postuur. Dan heb je tenminste geen dikke vetpens.. En je bent ook niet zo mager dat je ribben kan tellen.
Dat leek mij dus ook, maar weet dat niet zo precies allemaalquote:Op woensdag 14 september 2011 21:23 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Nee, dat is fucking mager, zelfs bij een laag bf%.
Maak je niet dik, dun is de modequote:Op woensdag 14 september 2011 01:29 schreef PlayStationDrie het volgende:
[..]
Volgens m'n BMI niet helaas, vind me zelf wel dik namelijk.
Ja 2 dagen later zit mn kop onder de puistenquote:Op woensdag 14 september 2011 13:30 schreef Ritmo het volgende:
Die mensen komen zichzelf (bij ongezond gedrag) later wel tegen.
quote:Op woensdag 14 september 2011 19:28 schreef xChar het volgende:
TS lijkt denk ik op een handbuikzwijn
Wie lacht mij uit?
Ohja, Nourilax.
En waarschijnlijk is dat bij dikke mensen nog veel erger, want ze worden niet voor niks zo dik. Dikke mensen eten dus waarschijnlijk nog veel slechter, en des te dikker je wordt, des te moeilijker en zwaarder het bewegen gaat, dus wordt je alleen maar dikker.quote:Op donderdag 15 september 2011 01:42 schreef star_gazer het volgende:
TS, hier een geruststellende gedachte: deze mensen vergeten vaak dat ze een binnenkant hebben. Ze worden misschien niet dik en denken daardoor dat ze alles kunnen vreten, maar aan zaken als aderverkalking en diabetes ontsnappen ze echt niet hoor met zo'n ranzig pauperdieet.
Dat is wel een terechte klacht.quote:Op woensdag 14 september 2011 17:37 schreef Chai het volgende:
[..]
Word je zeker ook niet makkelijk gespierd ?![]()
![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |