Het zijn haagbeuken.quote:Op zondag 9 oktober 2011 14:02 schreef Erasmo het volgende:
Ben benieuwd hoe het eruit ziet als er wat meer in staat, zo is het lastig te visualiseren. Wat voor fruit staat er trouwens achter?![]()
Staat die bank er rechts niet voor? Mijn ervaring is dat dat nogal dempt / verdoezelt.quote:Op zondag 9 oktober 2011 16:58 schreef DS4 het volgende:
PS
Mbt die hocker: ja, daar zitten we inderdaad op als we muziek willen luisteren. De plaatsing is vanuit akoestisch oogpunt ook de beste.
Alleen een heel klein deel van de woofer en die is er nu juist het minst gevoelig voor. Mid en tweeter stralen vrijuit en niet iets boven oorhoogte, wat ideaal is.quote:Op zondag 9 oktober 2011 17:02 schreef One_conundrum het volgende:
Staat die bank er rechts niet voor? Mijn ervaring is dat dat nogal dempt / verdoezelt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 11% gewijzigd door Lottekoekkie op 10-10-2011 14:13:03 ]Ooit zei iemand over mij: die geeft haar handen en ziel nog weg aan een ander.
Ik heb ze beiden toch maar gehouden
Nee, nog niet eens op plee-papierquote:Op maandag 10 oktober 2011 14:34 schreef k_man het volgende:
Lottekoekkie, ben jij ook verkrijgbaar op tegeltjes?
Dat vind ik een aparte stelling.quote:Op maandag 10 oktober 2011 16:01 schreef _VoiD_ het volgende:
Opmerking over de keuken en de onhandige plaatsing van de koelkast ben ik het wel mee eens. Het is nu echt een misplaatst onderdeel in een super strakke keuken. Had liever een inbouw koelkast gezien waar je een eigen front in had kunnen plaatsen om deze te matchen met de rest van de keuken. Als je dan toch van de exclusiviteit bent had je misschien een leuke SubZero koelkast kunnen plaatsen![]()
Nou, dat lees je verkeerd. Ik ga alleen in tegen de stelling dat het objectief bezien ontwerpfouten zijn. Dat is niet zo. PB heeft een mening. Hij brengt het echter op basis van zijn vermeende autoriteit als een feit. En daar ga ik dus tegenin met die onderbouwing. Zoals ik zeg "het zijn keuzes". Voor echte fouten wordt je wel behoed door professionals, tenminste... als ze hun vak verstaan.quote:PB komt misschien over als een azijnzeiker dat hij een architect is en het zo echt niet kan blabla (ook bullshit natuurlijk), maar jij daarentegen schermt ook weer met het feit dat je zoveel adviseurs in hebt geschakeld en het wel goed MOET zijn (drogreden nummero uno)
Je mag er een probleem mee hebben, maar het noemen van namen is gewoon handig voor iemand die het leest en denkt "hé, dat zou ook leuk staan bij mij thuis". Ik vermoed ook dat niemand er over was gevallen als het Ikea was geweest, maar dat terzijde.quote:Ook het schermen met allerlei italiaanse namen als je weer een lampje neerzet is een beetje over de top vind ik. Ik bedoel, het is maar een booglamp, maar een bank, en maar een stuk doek met wat verf erop. Het komt echter over alsof dat kunstwerk echt specifiek voor deze ruimte gemaakt is en het nergens anders zo prachtig zou staan als hier. Terwijl je de keuze eigenlijk gewoon gemaakt hebt omdat je het mooi vindt. En mijns inziens, dat soort keuzes hoef je NOOIT te onderbouwen
Ik kan prima kritiek hebben. Dat zou jij moeten weten, want je hebt nogal wat kritiek geuit en ik kan mij niet heugen jou onredelijk te hebben bejegend.quote:Op maandag 10 oktober 2011 17:27 schreef Lottekoekkie het volgende:
Kan we wel voelen in bepaalde kritiek dat jij geen kritiek kunt hebben.
Het gras is aan het groeien, maar nog niet zodanig dat het postwaardig is naar mijn mening. Pas eind deze maand, begin volgende maand gaan de bomen en de hagen erin, maar als het grasveldje een beetje egaal gaat ogen zal ik er een kiekje van maken.quote:Op maandag 10 oktober 2011 17:32 schreef densmee het volgende:
Wij willen plaatjes zien, hoe staat het met de tuin?
mooi, hebben jullie niet gekozen voor graszodes?quote:Op maandag 10 oktober 2011 17:42 schreef DS4 het volgende:
[..]
Het gras is aan het groeien, maar nog niet zodanig dat het postwaardig is naar mijn mening. Pas eind deze maand, begin volgende maand gaan de bomen en de hagen erin, maar als het grasveldje een beetje egaal gaat ogen zal ik er een kiekje van maken.
Hopelijk krijgt je grasveld nog de kans om flink te groeien, bij een gemiddelde etmaaltemperatuur van zo'n 6 graden groeit het niet meer.quote:Op maandag 10 oktober 2011 17:42 schreef DS4 het volgende:
[..]
Het gras is aan het groeien, maar nog niet zodanig dat het postwaardig is naar mijn mening. Pas eind deze maand, begin volgende maand gaan de bomen en de hagen erin, maar als het grasveldje een beetje egaal gaat ogen zal ik er een kiekje van maken.
Volgens mij ben ik hier begonnen met de inrichting met onze Ikea stellingkast...quote:Op maandag 10 oktober 2011 17:45 schreef Lottekoekkie het volgende:
Maar je kakte in mijn ogen op andere topics wél je neerbuigendheid richting bijv. Ikea neer dus daar was mijn eerdere kritiek op gebaseerd. En het gross van de bevolking is dolgelukkig met Ikeameubels en geniet van zijn/haar huis.
Dat dus.quote:
Nee hoor. Het is simpel: anders staat de luidspreker ervoor.quote:Op maandag 10 oktober 2011 19:19 schreef k_man het volgende:
Overigens, waarom hangt dat kunstwerk in de woonkamer zo hoog? Het hangt bijna tegen het plafond aan. Is dat op aangeven van de kunstenaar of zo?
Jezus....quote:Op maandag 10 oktober 2011 19:58 schreef DS4 het volgende:
[..]
Nee hoor. Het is simpel: anders staat de luidspreker ervoor.
Wat een onzin zeg, DS4 dramt helemaal niet. Als hij al bedragen noemt dan is het op verzoek van andere users. En hij kijkt ook niet neer op anderen, hij geeft alleen aan dat hij (in dit geval door zijn persoonlijke welvaart) een verder ontwikkelde smaak heeft dan wat IKEA biedt. Je kunt moeilijk ontkennen dat de spullen die hij in zijn huis heeft staan, een hoger niveau in afwerking en kwaliteit hebben. Dat zijn smaak niet aansluit bij jouw smaak, prima.quote:Op maandag 10 oktober 2011 18:22 schreef Lottekoekkie het volgende:
Ikea stellingkast is even wel iets anders dan een volledig interieur van Ikea DS4, maar jouw gedram inzake jouw blijkbaar onuitputtende budget kan scheve ogen geven. Dus count your blessings en laat een ander in zijn waarde.
ik wil dit topic volgen om mooie plaatjes te zien, en hoe iemand een huis opbouwt vanaf 0. niet pagina's vol met gezeik of een koelkast 5 cm meer of minder naar rechts moetquote:Op maandag 10 oktober 2011 20:34 schreef PfenisBaron het volgende:
[..]
Dan bedoel je dus dat er enkel positief commentaar gegeven mag worden in deze reeks? DS4 is blijkbaar niet in staat kritische reacties op een normale manier van repliek te voorzien, als je de discussie ziet die erop volgt.
Ik heb geen zin om voor DS4 een discussie aan te gaan, maar je begon vrij onsubtiel aan een discussie. De discussie begint nu duidelijk de overhand te nemen, terwijl het om redelijk futiele dingen gaat. Bovendien gaat het nu meer om de wijze van discussiëren dan over de oorspronkelijke kritiek, waardoor je uiteindelijk toch in een welles-nietesspelletje zult verzanden. Lijkt me jouw tijd en moeite niet waard, net zo min als die van DS4.quote:Op maandag 10 oktober 2011 20:34 schreef PfenisBaron het volgende:
[..]
Dan bedoel je dus dat er enkel positief commentaar gegeven mag worden in deze reeks? DS4 is blijkbaar niet in staat kritische reacties op een normale manier van repliek te voorzien, als je de discussie ziet die erop volgt.
Ben het op zich totaal en geheel met jou eens. Maar, DS heeft zich in andere topics nogal eens laatdunkend uitgelaten over "het grote ikea-gehalte" en blieft weinig commentaar op zijn keuzes voor "design". Prima maar laat dan ook mensen met enkel een Ikeabudget ook in hun waarde, niet elke FOK!ker heeft een onuitputbaar budget en wat dat betreft moet respect van beide kanten komen en dat laakt DS nog wel eens. Er is geen vergelijking te maken tussen TO's budget en dat van de gemiddelde FOK!ker. Ieder zijn huis. ieder zijn thuis, en dat laatste is belangrijk, een THUIS.quote:Op maandag 10 oktober 2011 20:30 schreef InTrePidIvity het volgende:
[..]
Wat een onzin zeg, DS4 dramt helemaal niet. Als hij al bedragen noemt dan is het op verzoek van andere users. En hij kijkt ook niet neer op anderen, hij geeft alleen aan dat hij (in dit geval door zijn persoonlijke welvaart) een verder ontwikkelde smaak heeft dan wat IKEA biedt. Je kunt moeilijk ontkennen dat de spullen die hij in zijn huis heeft staan, een hoger niveau in afwerking en kwaliteit hebben. Dat zijn smaak niet aansluit bij jouw smaak, prima.
Maar ik vind dat het azijnzeikgehalte in dit topic een stuk hoger ligt dan in andere klus/verbouwtopics. Komt ongetwijfeld door de stijl van de inrichting (zoals hij volgens mij zelf ook al heeft aangegeven, dit zijn niet dertien-in-een-dozijn interieurobjecten dus open voor discussie), maar stiekem denk ik dat het welbekende Nederlandse adagium 'doe maar gewoon, dan doe je al gek genoeg' hier ook om de hoek komt kijken.
Ik heb de vorige topics in elk geval met plezier gevolgd, maar deze zinloze discussies maken het een stuk minder. Kan me voorstellen dat het DS4 ook niet echt motiveert.
Nieuwe ronde, nieuwe kansen... dus bij deze serieus:quote:Op maandag 10 oktober 2011 19:19 schreef k_man het volgende:
Overigens, waarom hangt dat kunstwerk in de woonkamer zo hoog? Het hangt bijna tegen het plafond aan. Is dat op aangeven van de kunstenaar of zo?
Die staan er toch echt al...quote:Op maandag 10 oktober 2011 21:09 schreef Lottekoekkie het volgende:
(overigens jeuken mijn handen om heeeeeele grote potten helemaal stijf te vullen met een megaboel witte Phaleanopsys...)
Waar dan? dat ene plantjequote:
Dat is vreemd, meestal wil je een kunstwerk niet staand maar zittend bekijken in een huis, en dan hang je het een stuk lager...quote:Op maandag 10 oktober 2011 21:29 schreef DS4 het volgende:
[..]
Nieuwe ronde, nieuwe kansen... dus bij deze serieus:
Hangt momenteel nog wat te hoog. Als de laatste foto geplaatst is, is het de bedoeling dat ze alle drie gecentreerd van elkaar worden, omdat je ze op veel plekken gelijktijd ziet.
Maar zal hoe dan ook hoog blijven hangen, want de bedoeling is dat ze op ooghoogte hangen als je staat.
Sommige kunstwerken bekijk je liggend............. in het bijna donkerquote:Op maandag 10 oktober 2011 21:41 schreef Iridal het volgende:
[..]
Dat is vreemd, meestal wil je een kunstwerk niet staand maar zittend bekijken in een huis, en dan hang je het een stuk lager...
Ik weet niet op welk ene plantje jij doelt, maar ik tel er 6 waarvan 5 wit... Maar ik kan ook overal kijken hier natuurlijk...quote:Op maandag 10 oktober 2011 21:41 schreef Lottekoekkie het volgende:
Waar dan? dat ene plantje? Nee toch? grote potten met heel veel witte er in? Pictures!!
Misschien ben ik raar, maar ik ga af en toe heel bewust er naar kijken en dat doe ik altijd staand.quote:Op maandag 10 oktober 2011 21:41 schreef Iridal het volgende:
Dat is vreemd, meestal wil je een kunstwerk niet staand maar zittend bekijken in een huis, en dan hang je het een stuk lager...
Dat zegt al genoegquote:Op maandag 10 oktober 2011 21:47 schreef DS4 het volgende:
[..]
Maar goed, ik zit ook op een hocker als ik muziek luister...
Nee, dat is helemaal niet vreemd. Zo hoort het te hangen. Alleen kon ik dat niet verenigen met de huidig positie, bijna tegen het plafond. Gelukkig daalt het dus kennelijk nog.quote:Op maandag 10 oktober 2011 21:41 schreef Iridal het volgende:
[..]
Dat is vreemd, meestal wil je een kunstwerk niet staand maar zittend bekijken in een huis, en dan hang je het een stuk lager...
Inderdaad, wanneer gaat de bioscoop open DS4 en wat kost een kaartjequote:
quote:Op maandag 10 oktober 2011 18:22 schreef Lottekoekkie het volgende:
Juist.
Het budget bepaald. Mijn budget gaat ook bepaald wat verder dan Ikea maar krijgt een groot hó-gehalte als het te gek wordt. Ik wil immers een andere bank als ik die ene zat ben en niet 20 jaar moeten vasthouden aan design omdat het design is, ik wil gewoon lekker zitten/liggen/hangen mét hond en me geen drol zorgen hoeven te maken of die dure bank het wel 20 jaar houdt.
Ik zou overigens echt geen 20 jaar tegen dezelfde bank aan willen kijken, wil kunnen veranderen na een jaar of 10 zonder pijn in de beurs. Mijn bank moet niet voor eeuwig zijn, mijn man en hond wél, dat zijn mijn bankmaatjes en zijn beiden van hele goede kwaliteit![]()
Ikea stellingkast is even wel iets anders dan een volledig interieur van Ikea DS4, maar jouw gedram inzake jouw blijkbaar onuitputtende budget kan scheve ogen geven. Dus count your blessings en laat een ander in zijn waarde.
asperges?quote:Op maandag 10 oktober 2011 21:48 schreef Lottekoekkie het volgende:
Grote potten, heule grote potten, barstens vol met het witte goud
Helaas ligt het even stil omdat ik zit te wachten op extra handjes. Daardoor schiet het wel op met de laatste armaturen... Mijn werkkamer is inmiddels voorzien van de Igua, het eenvoudige zusje van Charles.quote:Op donderdag 13 oktober 2011 05:46 schreef vosss het volgende:
Inderdaad, wanneer gaat de bioscoop open DS4 en wat kost een kaartje
Nee, dat wordt gedaan door een jongedame van vlees en bloed, die hier op maandag en donderdag zorgt dat het huis schoon is, de was gestreken, enz. enz.quote:Op donderdag 13 oktober 2011 12:45 schreef Dimens het volgende:
Hebben jullie ook zo'n stofzuiger robot in huis?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |