Het is natuurlijk maar 1 onderwerp, daarbij wie wil er nou niet periodiek over kwark bericht worden!?quote:Op vrijdag 16 september 2011 16:23 schreef kidkash19 het volgende:
Ja maar over het bedrijf zelf zijn al vele comments geweest in meerdere topics...heb echt het gevoel alsof we in deze reeks gewoon in een cirkel zitten te lullen. Straks gaat het weer over kwark, dan eiwitpoeders, dan creatine, dan word er in de ruimte geluld 3 paginas lang over 1 onbenullig ding en dan gaat het weer over kwark
Heb ik eerder ook al gezegdquote:Op vrijdag 16 september 2011 16:23 schreef kidkash19 het volgende:
Ja maar over het bedrijf zelf zijn al vele comments geweest in meerdere topics...heb echt het gevoel alsof we in deze reeks gewoon in een cirkel zitten te lullen. Straks gaat het weer over kwark, dan eiwitpoeders, dan creatine, dan word er in de ruimte geluld 3 paginas lang over 1 onbenullig ding en dan gaat het weer over kwark
dat laatste gaat ook nogal moeilijk op een forum.quote:Op vrijdag 16 september 2011 16:59 schreef Weissman het volgende:
[..]
Heb ik eerder ook al gezegd't gaat in dit topic meer over bijzaken dan wat echt noodzakelijk is: liftin some fuckin' weights !
Dus je bent tevreden over pindakaas, kwark en buurvrouwen die vragen of we aan de anabolen zitten ?quote:Op vrijdag 16 september 2011 17:02 schreef DeRakker. het volgende:
dat laatste gaat ook nogal moeilijk op een forum.
voor bodybuilding zit op een ander forum... als ik iets wil weten/leren ga ik daar kijken.quote:Op vrijdag 16 september 2011 17:06 schreef Weissman het volgende:
[..]
Dus je bent tevreden over pindakaas, kwark en buurvrouwen die vragen of we aan de anabolen zitten ?
Waarom dan wel ?quote:Op vrijdag 16 september 2011 17:08 schreef DeRakker. het volgende:
Ik zit hier niet omdat ik hier iets kan leren oid.
gewoon voor de fun.quote:Op vrijdag 16 september 2011 17:09 schreef Weissman het volgende:
[..]
Waarom dan wel ?
Want blijkbaar neemt niemand dit topic serieus.
Genoeg mensen die hier posten met een enorme kennis van zaken.quote:Op vrijdag 16 september 2011 17:10 schreef DeRakker. het volgende:
gewoon voor de fun.
Zit jij hier om iets te leren dan? dan adviseer ik om hier weg te gaan want mensen zitten hier alleen maar te kutten.
Is dat een referentie naar Diabox?quote:Op vrijdag 16 september 2011 17:25 schreef Weissman het volgende:
[..]
Een enkeling die hier elke week trollt met zijn ''vriendin'', kwark of ego-verhaal.
Nee, iedereen weet welke users ik bedoel.quote:Op vrijdag 16 september 2011 17:29 schreef Luchtkoker het volgende:
Is dat een referentie naar Diabox?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |