Ik niet,ik kon duidelijk de trekrichting zien van die buiquote:Op zondag 11 september 2011 12:41 schreef Fredo55 het volgende:
[..]
Ik had eerst het vermoeden dat hij de noordzee op ging.
Had em gezien ja, prachtig gevalquote:Op zondag 11 september 2011 12:43 schreef ZaZoe het volgende:
Op deze timelapse bij Axel (Zeeland) http://t.co/GZNp3tJ zie je ronddraaiende beweging, Kenmerk v. supercel. Via Weerwoord.be luk@sinaai
Bron: Twitter Reinier van den Berg
Wel echt prachtige flitsen daar, gisterquote:Op zondag 11 september 2011 12:42 schreef Nwana-Zeist het volgende:
Ik zat op Appelpop in Tiel en daar viel het noodweer gelukkig mee. Flink wat bliksem, maar weinig regen en wind. Volgens mij trok het echt net langs het festival.
Maar als ik dan lees en zie hoe erg het in Zeist en Utrecht moet zijn geweest baal ik stiekem wel een beetje dat ik niet gewoon thuis was.
Was een linke situatie inderdaad. Meende de hook echo gisteravond ook te zien.quote:Op zondag 11 september 2011 12:32 schreef meteo-online het volgende:
Echt op het randje hoor voor tornado, dikke hook bij Zeeland gezien op radar.
[ afbeelding ]
Whehehequote:Op zondag 11 september 2011 18:11 schreef Maver24 het volgende:
ooooow, dikke bui hier , me raam stond nog open, haha, oeps, drijfnatte vloer in de keuken, grrr
Ja.. Opeens vanuit het niets waren sommige straten zeer mistig.. Was apart om te zien.. Sommige wegen waren ook gewoon grasvelden geworden zo groen.. Nog nooit meegemaakt ditquote:Op zaterdag 10 september 2011 21:19 schreef DemonRage het volgende:
[..]
Zie ik daar mist boven de natte (LOL) straat?
quote:Gewonde door windhoos
De bewoonster van een boerderij in het dorp Ameide (Zuid-Holland) is zaterdagavond gewond geraakt toen een windhoos haar woning trof. Dat heeft de politie Rotterdam zondag gemeld. Dit gebeurde tijdens het noodweer dat tussen 20.00 en 24.00 uur over Nederland trok.
De wind tilde het dak van de boerderij op en veranderde het huis in een ravage. De bewoonster raakte gewond aan haar hiel. Voor zover bekend is zij de enige die gewond raakte door het noodweer. Het KNMI had in grote delen van het land een waarschuwing voor extreem weer afgegeven.
Geduld is een schone zaak hequote:Op zondag 11 september 2011 18:59 schreef Timmos het volgende:
Ik ben er gisteren wel achter gekomen dat een simpel pitje uit kan groeien tot een enorm monster
Dit gaat altijd zo, buienradar ja...... Dat is net zo als weeronline. Zo'n site moet toch zelf een verwachting kunnen opstellen en niet alleen de verwachting van knmi pakkenquote:Op zondag 11 september 2011 20:38 schreef kermit71 het volgende:
Wat ik frappant blijf vinden, is dat het hier al dagenlang gonsde over het onweer op zaterdag en dat buienradar een zomerse dag 'met mogelijk een bui in het Westen' voorspelde. En toen ontplofte het rode pitje in Zuid-West Belgie. Bij buienradar veranderde de melding (een paar seconden daarna) in "In het Westen onweer". Hulde voor de forummers die het al zo ver van tevoren aan zagen komen!
We doen ons best..... er zitten hier een aantal amateurs hier tussen die ik echt wel serieus neem of ben gaan nemen.quote:Op zondag 11 september 2011 20:38 schreef kermit71 het volgende:
Hulde voor de forummers die het al zo ver van tevoren aan zagen komen!
Mwah.... 600 mensen die klagen die het koud hebben en 600 mensen die alleen maar denken aan Hema worst en schaatsen. Helemaal stil zal het hier nooit worden.quote:Op zondag 11 september 2011 21:00 schreef meteo-online het volgende:
Als er sensatie is zijn meestal de Nederlanders als de kippen bijZal me benieuwen hoe er gereageerd wordt op de winterverwachting
Dit is ook de reden dat ik hier vaker benquote:Op zondag 11 september 2011 21:03 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Helemaal stil zal het hier nooit worden.
Wanneer komt die verwachtingquote:Op zondag 11 september 2011 21:00 schreef meteo-online het volgende:
Als er sensatie is zijn meestal de Nederlanders als de kippen bijZal me benieuwen hoe er gereageerd wordt op de winterverwachting
Kerome had toch zo'n visionair topic.... die een paar jaar in de lucht was.quote:
Geduldquote:
Op de lange termijn heb ik geduld!quote:Op zondag 11 september 2011 21:32 schreef meteo-online het volgende:
[..]
GeduldIk weet niet hoeveel jij het woordje geduld gehoord hebt in de afgelopen 2 dagen
Hebben jullie nog schade opgelopen door het noodweer? Bij ons twee lekkages door de excessieve neerslag en een paar kleine deuken op beide auto's. Het water in de straat kwam soms tot halverwege mijn laarzenquote:Op zondag 11 september 2011 21:46 schreef Timmos het volgende:
[..]
Op de lange termijn heb ik geduld!
Ehm, dakraam is een hagelsteen doorheen gekomen.. Lamp en tuinset in de tuin kapot/beschadigd.. En zijkant dakkapel doorzeeft met hagelstenen..quote:Op zondag 11 september 2011 21:55 schreef zoem het volgende:
[..]
Hebben jullie nog schade opgelopen door het noodweer? Bij ons twee lekkages door de excessieve neerslag en een paar kleine deuken op beide auto's. Het water in de straat kwam soms tot halverwege mijn laarzen
Mijn oom zal wel garen spinnen met glaszetten door dit noodweer (Tnz Glashandel)quote:Op zondag 11 september 2011 22:11 schreef Timmos het volgende:
Veel straten waar het water over de stoep kwam en binnen liep.. Glaszetbedrijven waren vannacht al druk bezig..
Jullie wijk lijkt toch het meest geraakt te zijn hoor.. Auto's waar de ruiten compleet uitlagen en gebarst waren.. Glaszetbedrijven waren bij jou in de buurt bezigquote:Op zondag 11 september 2011 22:13 schreef zoem het volgende:
Wow, dat is meer schade dan bij ons zeg. Zonde van die auto en het gaat ook gewoon dwars door de stoelen heen...
Hier moeten we alleen deels het gipsplafond langs het dakraam vervangen en de afdichting langs de randen van het dakraam even nalopen.
Uhu, dat zei de PZC ook (had Fredo gepost ergens).quote:Op zondag 11 september 2011 22:16 schreef Timmos het volgende:
[..]
Jullie wijk lijkt toch het meest geraakt te zijn hoor.. Auto's waar de ruiten compleet uitlagen en gebarst waren.. Glaszetbedrijven waren bij jou in de buurt bezig..
quote:Op zondag 11 september 2011 22:35 schreef marcel-o het volgende:
vanmiddag kwam ik een timelapse tegen van die cell in zeeland.
ben m ff kwijt, weet iemand de link?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |