oh dat had ik gemistquote:Op zaterdag 10 september 2011 23:49 schreef TheGeneral het volgende:
Als Murray maar niet ineens totaal instort zoals op Wimbledon.. Wat een trieste vertoning was dat zeg.
En dat ben ik niet met je eens. En omdat je na een eerdere opmerking van mij vroeg om een reëler voorbeeld: ik denk dat het volslagen onzin is om bij een wedstrijd als de wimbledonfinale tussen federer en roddick en de marathonpartij op wimbledon tussen isner en mahut te zeggen dat de winnaar dus ook automatisch de beste speler was. Met dat soort uitslagen hebben beide spelers evenzeer (of even weinig) bewezen om te kunnen gaan met de druk, de fysieke belasting etcetera en gaan toevalligheden een veel grotere rol speeln.quote:Op zaterdag 10 september 2011 23:47 schreef Morthill het volgende:
[..]
Als die bal dood achter het net was gevallen had Djokovic het aan zichzelf te danken gehad, hij speelde een waardeloze game op 3-4 en gaf de wedstrijd daar eigenlijk uit handen. Wat hem beter maakt dan Federer is dat hij zijn kansen maakt en Federer niet. Op 5-3 kon Federer vervolgens geen kans meer creëren en dat was omdat hij in de rally's geen vuist kon maken. Dat Federer de rest van de set ook geen deuk meer in een pakje boter sloeg ondersteunt alleen maar meer mijn these dat hij op het moment dat het ertoe deed gewoon de mindere was van Djokovic vandaag en Djoko dus de beste speler van de dag.
Ik zeg niet dat Djoko slechter was geweest of Federer beter in het algemeen bij een andere uitslag, ik zeg dat het in deze wedstrijd het verschil had gemaakt tussen de beste spelers.
Samprasquote:Op zaterdag 10 september 2011 23:57 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
Murray kan wat lesjes van Sampras gebruiken.
Was ie ook, daarom speelde ze het punt over.quote:Op zondag 11 september 2011 00:07 schreef Anonymousz het volgende:
volgens mij was de bal in maar goed
thanksquote:Op zondag 11 september 2011 00:07 schreef Salamando het volgende:
[..]
Was ie ook, daarom speelde ze het punt over.
jepquote:
Niet alleen maar, maar zoals hij nu speelt is wel de manier om van Nadal te winnen voor Murray.quote:Op zondag 11 september 2011 00:14 schreef TheArt het volgende:
Mandy, je haalt het niet met alleen maar beuken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |