Oh nee. Hier geloof ik nou helemaal niks van. Ten eerste dat je "later leerde dat ik..." jij was hier nog helemaal niet. Dus heb je zitten roddelen. Fijn jongens, degenen die dat doen.quote:Op woensdag 14 september 2011 02:15 schreef MetBas het volgende:
Voor vandaag had ik nooit problemen met je. Alleen vandaag heb je toch een hele andere kant van je laten zien, een kant die - zo leerde ik later - wel meer van je kennen. Dat maakt verder ook allemaal niet uit, maar het zou je gewoon goed doen als je daar aan probeert te werken. Niet dat je dat van mij gaat aannemen, maar ach, misschien doet het toch nog wat goeds.
Voor mij geen drama meer, ik laat het verder rusten. Mocht je toch nog dingen aan mij kwijt willen dan mag dat gerust via PM, mijn inbox staat voor je open.
Verbitterde oude vrouw? Hahaha, en daar gaat ie weer. TR voor jou.quote:Op woensdag 14 september 2011 02:33 schreef MetBas het volgende:
Dit heeft geen zin, zonde.
Zolang jij de verbitterde oude vrouw blijft uithangen zullen mensen problemen met je blijven houden.
En inmiddels ben je al een paar keer klaar met mij, blijkbaar doet het je toch wel wat. Ik blijf hoop houden dat je er stiekem onbewust wel wat van leert.
Thanks hiervoor Gif. Dat boek lijkt me toch wel interessant.quote:Op woensdag 14 september 2011 09:11 schreef gifkwal het volgende:
Hier kan je een stukkie uit Jermaine (Permaine) z'n nieuwe boek lezen:
http://www.scribd.com/doc/64810485/You-Are-Not-Alone-Excerpt
Only in...quote:Op woensdag 14 september 2011 06:58 schreef matthijst het volgende:
Wow. Tot half drie snachts doorgereld. Respect!
Ik vind het ook een naar idee.quote:Op woensdag 14 september 2011 14:00 schreef senesta het volgende:
Ik wist niet dat die kinderen ook zouden moeten getuigen eventueel
Dat zou wel heel sneu zijn voor al die camera's.
http://www.mirror.co.uk/c(...)ial-115875-23413131/
Dat mag ik niet hopen....quote:Op woensdag 14 september 2011 14:02 schreef MetBas het volgende:
Wat nou trouwens als Katherine morgen komt te overlijden, blijven die kids dan bij Joe..?
Michael heeft in zijn testament (uit 2002) laten zetten dat de kinderen dan naar Diana Ross gaanquote:Op woensdag 14 september 2011 14:05 schreef Janena het volgende:
[..]
Dat mag ik niet hopen....
Ik gok erop dat Katherine het e.e.a. op papier heeft gezet en vermoed dat ze in zo'n geval naar een oom of tante gaan (Rebbie misschien).
Nee, dat zeker niet. Dat had Michael echt zo geregeld. Wat Robijn zegtquote:Op woensdag 14 september 2011 14:02 schreef MetBas het volgende:
Wat nou trouwens als Katherine morgen komt te overlijden, blijven die kids dan bij Joe..?
Nou ja, er stond: in het geval dat mijn moeder overlijdt, gaan de kinderen naar Diana Ross.quote:Op woensdag 14 september 2011 14:10 schreef Janena het volgende:
Hebben de kinderen zelf eigenlijk niks te zeggen over waar ze heen willen?
In nederland is dat vanaf 12 zo geregeld toch?
Klopt dat Diana Ross genoemd werd in zijn testament...Ik vraag me alleen af of dat nu nog geldig is.
Ik neem aan dat zij er alleen instond als vervanging voor Katherine, als die al zou zijn overleden voor Michaels dood.
Nou ja...hoe dan ook, laten we hopen dat ze nog minstens 10 jaar meegaat!
Hoe dat precies zit met Debbie Rowe is naar mijn weten niet zo bekend.quote:Op woensdag 14 september 2011 14:19 schreef senesta het volgende:
Ik kan me ook vaag iets herinneren over de moeder van de kinderen die na het overlijden van Michael akkoord ging met de voogdij van Katherine maar dan zelf ook een omgangsregeling met de kinderen zou krijgen. Zij zou ook wel weer in beeld kunnen komen als Catherine zou komen te overlijden. Zou wel sneu zijn want blanket is niet van haar en dan zouden de kinderen dus uit elkaar gehaald worden. Ik hoop maar dat dat niet gebeurd.
Kinderen zijn geen bezit he? Ik vind niet dat in het geval van kinderen altijd een testament gevolgd zou moeten hoeven worden. En wat als de kinderen zelf liever naar hun moeder of iemand anders zouden willen dan?quote:Op woensdag 14 september 2011 14:26 schreef Robijn48 het volgende:
[..]
Hoe dat precies zit met Debbie Rowe is naar mijn weten niet zo bekend.
Het gaat erom dat het testament gevolgd wordt
Latoya? Serieus? Ik vind dat mens echt zo enorm labielquote:Op woensdag 14 september 2011 14:26 schreef gifkwal het volgende:
Laatst zag ik wel Diana Ross en haar familie bij Oprah en dat zag er heel leuk uit. Maar ik vraag mij af of zij nog op een stel van die jonge kinderen zit te wachten. Ik denk dat Janet of LaToya ook wel goede vervangers zouden kunnen zijn. Zou Blanket eventueel niet mee mogen naar Debbie Rowe, dan?
Tot nu toe hebben ze dat niet aangegeven toch. En verder is dit enkel speculeren....heeft weinig zin?quote:Op woensdag 14 september 2011 14:28 schreef senesta het volgende:
[..]
Kinderen zijn geen bezit he? Ik vind niet dat in het geval van kinderen altijd een testament gevolgd zou moeten hoeven worden. En wat als de kinderen zelf liever naar hun moeder of iemand anders zouden willen dan?
Toevallig vind ik speculeren gewoon wel leuk somsquote:Op woensdag 14 september 2011 14:30 schreef Robijn48 het volgende:
[..]
Tot nu toe hebben ze dat niet aangegeven toch. En verder is dit enkel speculeren....heeft weinig zin?
Whehequote:Op woensdag 14 september 2011 14:31 schreef senesta het volgende:
[..]
Toevallig vind ik speculeren gewoon wel leuk soms
Haha ja misschien is dat ook niet de beste keus. Maar ze lijkt me wel lief voor de kinderen en ze is wat minder beroemd.quote:Op woensdag 14 september 2011 14:28 schreef senesta het volgende:
[..]
Latoya? Serieus? Ik vind dat mens echt zo enorm labiel
Hoe oud is die ondertussen eigenlijk al wel niet?quote:Op woensdag 14 september 2011 14:51 schreef Robijn48 het volgende:
Maar waarom zou Diana Ross niet okee zijn dan? Haar kinderen zijn allemaal volwassen en de deur uit. Dit is wat Michael wilde...
Doet je google het niet ofzoquote:Op woensdag 14 september 2011 15:32 schreef senesta het volgende:
[..]
Hoe oud is die ondertussen eigenlijk al wel niet?
Ja, maar gewoon wel al hard richting de 70 en dat is niet zo jong meer. Doe dan lekker Janetquote:Op woensdag 14 september 2011 15:57 schreef Robijn48 het volgende:
[..]
Doet je google het niet ofzo![]()
Ze is van 1944, dus nu 67 jaar.
Een stuk jonger dan Katherine dus
Wie weet wil Janet dat wel helemaal niet.quote:Op woensdag 14 september 2011 16:01 schreef senesta het volgende:
[..]
Ja, maar gewoon wel al hard richting de 70 en dat is niet zo jong meer. Doe dan lekker Janet
Tot nu toe heeft ze dat niet aangegeven toch? En verder is dit enkel speculeren....quote:Op woensdag 14 september 2011 16:03 schreef Robijn48 het volgende:
[..]
Wie weet wil Janet dat wel helemaal niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |