Hier nog een stukje uit Pekela
De storm heeft dinsdagavond forse schade aangericht in de gemeente Pekela. Zo werden op industrieterrein West trailers van vrachtwagens omver geblazen en knapten in de hele gemeente bomen als lucifershoutjes. Ook trok een windhoos over de Feiko Clockstraat, die de woning van de familie Boer zwaar beschadigde. Ook werd het dak van Kooistra Kledinghuis weggeblazen. De constructie kwam op het dak van een naastgelegen Chinees terecht.
Oude PekelaAan de Harmoniestraat waaiden diverse trampolines op. Eén trampoline raakte een raam en een dak van een woning. Een andere kwam op een konijnenren terecht.
In het centrum van Oude Pekela knapte een boom en kwam in het Pekelderdiep terecht. Ook waaiden takken uit bomen.
Op industrieterrein West waaiden trailers van vrachtwagens omver.
In Oude Pekela trok een windhoos van industrieterrein West naar de Feiko Clockstraat en 'verdween' boven plan Zuid weer in de lucht. De windhoos liet een spoor van vernielingen na. Zo werd de woning van de familie Boer zwaar beschadigd. Een gedeelte van de gevel kwam naar beneden. Het huis werd dinsdagavond direct onbewoonbaar verklaard.
Het platte dak van magazijn Kooistra´s Kledinghuis is door de storm voor de helft weggeblazen. De constructie kwam in het dak van een naastgelegen Chinees restaurant terecht.
Aan de Lubbermanswijk vielen twee bomen op twee geparkeerde auto's.
Aan de Hendrik Westerstraat waaiden bloembakken uit tuinen. Ook waaiden bomen om.
Boven PekelaIn de buurt van grondverzetbedrijf J. Kuiper is een boom omgewaaid en in het Pekelderdiep terecht gekomen.
Foto's op
https://picasaweb.google.(...)ekelaFotoSOttoKerbofBron PrachtigPekela
Weer of geen weer, altijd actueel
www.onweer-online.nl