abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_101526167

Inleiding/Spelregels
We bevinden ons in een dorp waarin een maffiagroep actief is en dorpelingen vermoordt. Deze maffialeden wonen echter ook gewoon in het dorp; het kan dus iedereen van je medespelers zijn. De dorpelingen moeten erachter zien te komen wie er tot de maffia behoren, door hints op te lossen en elke dag iemand (hopelijk een maffialid) te lynchen. Intussen vermoordt de maffia rustig door. Het is de bedoeling om alle maffialeden te vermoorden voordat ze er in grotere getale zijn dan de dorpsmensen.

In principe zijn er dus 2 soorten rollen:
- of je bent maffia
- of je bent dorpsbewoner (eventueel met een speciale rol, zie hieronder)

Eerst zal iedereen een rol toegewezen krijgen via PM. Het is verboden om printscreens van je rol te versturen aan medespelers (indien dit wel gebeurt, aub melden bij de spelleiders). Na de rollenverdeling zal er een burgemeester door het dorp gekozen worden via een democratische verkiezing. Iedereen die wil mag zich hiervoor verkiesbaar stellen. De burgemeester zal een aantal bodyguards (speciale rol) krijgen, die zullen voorkomen dat de burgemeester s nachts sterft aan de hand van de maffia. De burgemeester kan wel gelyncht worden door het dorp. De burgemeester heeft bij de dorpslynch een stem die extra zwaar telt en kan tevens eenmalig een dubbele dorpslynch instellen! Het is dus belangrijk om een betrouwbare burgemeester te kiezen.

De burgemeester mag dus in één dag naar zijn keuze een dubbele lynch instellen. Dit houdt in dat er die dag twee mensen gelyncht worden door het dorp. Iedereen mag dan op twee mensen stemmen, en de twee mensen met de meeste stemmen worden gelyncht. Dit moet binnen 12 uur na de nachtpost worden aangekondigd worden door de burgemeester.

Wanneer de maffia in de nacht dorpsbewoners heeft vermoord, zal er een verhaal komen waarin aanwijzingen verstopt zitten over de maffialeden. De dorpsleden moeten deze hints ontrafelen, om er zo de maffialeden te vinden en te lynchen. De hints worden gehaald uit de ava's, fotoboeken en profielen van de maffialeden. Ook worden er hints uit de posthistory gehaald; hierbij wordt echter alleen gekeken naar het topic en niet naar wat de desbetreffende speler daar precies gepost heeft, en wordt slechts gekeken naar de eerste pagina van de posthistory.

's Nachts kunnen de maffialeden en mensen met speciale rollen de Spelleiders een PM sturen met hun actie voor die nacht. Let er hierbij goed op de tijd: tijdens de nacht dienen alle speciale rollen hun PM voor 22.00 uur doorgestuurd hebben, zodat de overgang kan plaatsvinden. Daarop volgt de overgang weer naar de dag. De eerste dag verkiest men de burgemeester, de uitslag van de verkiezing zal bekend zijn zodra iedereen gestemt heeft(max. 24 uur), waarna meteen de nacht ingaat. (waarin de speciale rollen hun PM's kunnen sturen naar de spelleider.) De uitslag van de nacht dan zo snel mogelijk bekend worden, waarna de dag weer zal ingaan en de dorpsbewoners aan de slag moeten om de hints op te lossen! Und so weiter!

De hints zitten verstopt in het verhaal van de nacht (het verhaal over de dorpslynch bevat dus geen hints), en verwijzen naar de maffialeden die aan het moorden zijn geweest. Aanwijzingen kunnen overal uit genomen worden; postcount, signature, avatar, etc. Deze teksten/plaatjes/whatever mag je dus ook niet veranderen zolang het spel duurt.

Tijdens de dag zal er iemand gelyncht worden door het dorp, n.a.v. de kills van 's nachts. Hierbij mag iedereen stemmen, in het topic! Om er achter te komen hoe je precies moet stemmen, lees dan even verder bij stemregels.

Als de maffia de overhand krijgt (het dorp heeft niet genoeg stemkracht meer om maffia te lynchen waardoor de maffia gewoon de stad kan uitmoorden), verliest de stad. Het dorp wint als alle maffia dood is

Stemregels:

1. Je moet duidelijk aangeven voor wie je stemt. Bijvoorbeeld: ##Ik stem voor Piet.; Zorg ook dat je het lijstje met stemmen even kopieert en je eigen stem toevoegt. Wanneer je alleen zegt te stemmen maar het lijstje niet overneemt en aanvult, telt je stem niet mee.
2. Je mag niet stemmen a lá "Ik stem nu voor Piet, maar als het helpt om Jan te redden stem ik op Henk". Je kunt wel je stem veranderen door gewoon dit te posten:;##unvote Jan, ##vote Piet;
3. Je mag niet op jezelf of iemand stemmen die dood is.
4. In het geval van twee man met evenveel stemmen zal degene die als eerste dit stemaantal heeft bereikt gelyncht worden.
5. Je MOET stemmen voor 19.00 uur. Doe je dit 2 x niet, dan volgt een automatische lynch. Burgemeestersverkiezing telt ook mee.
6. Je mag je stem niet terugtrekken, wijzigen mag zo lang de lynch nog niet geweest is.

Algemene gameregels:
1. Zodra je dood bent mag je niets zeggen dat het spel kan beīnvloeden. Je mag gerust posten, maar let op wat je zegt.
2. Probeer aub de posts gerelateerd te houden aan het spel.
3. Zorg dat je betrokken blijft bij het spel; dit hoeft niet door 24/7 je aanwezigheid te melden in het topic, maar zorg wel dat je stemt. Vooral als je een speciale rol hebt, is je aanwezigheid eigenlijk elke dag even nodig.
4. Ruzies zijn uit den boze, die vecht je maar via PM uit.
5. Tijdens het spel verander je niks aan je fobo/ava/sig/ etc. Gebeurt dit wel, dan volgt automatisch uitschakeling!

Deadlines

De dag eindigt om 19.00. Dan worden de uitslagen van de stemmingen bekend gemaakt. Vanaf dat moment hebben de mensen met een speciale rol de gelegenheid om een PM te sturen naar de Spelleider.


De nacht eindigt om 22.00. Na 22.00 worden de activiteiten van de speciale rollen bekend gemaakt met bijbehorende hints. Vanaf dat moment is het tijd om de hints op te lossen en te stemmen voor de dagelijkse dorpslynch.

Alle nachtvaardigheden moeten voor 22:00 binnen zijn. Voor de maffialeden geldt: een PM met daarin de personen die vermoord worden, alsmede door welke maffialeden zij vermoord worden.

Rollen:
Zoals al eerder benoemd, er zijn dus verschillende rollen in het spel. Aan het begin krijgt iedereen een PM met daarin zijn/haar rol. Lees hieronder wat je rol inhoudt, mocht je daarna nog vragen hebben over je rol stel ze dan in PM naar de spelleiders:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Deelnemers:

1. timmmmm Profiel | History | Fotoboek
2. Maarten-Pieter Profiel | History | Fotoboekdorp
3. Roger_Epiales Profiel | History | Fotoboek
4. Etc Profiel | History | Fotoboek
5. Naatje Profiel | History | Fotoboek
6. IJsdraakje Profiel | History | Fotoboek
7. Bartjebart Profiel | Fotoboek | History
8. Liesje1979 Profiel | History | Fotoboek
9. TheVulture Profiel | History | Fotoboek
10. HonkeytonkProfiel | History | Fotoboek
11. tdrone Profiel | History | Fotoboek
12. PatriQue89 Profiel | History | Fotoboek
13. Theatermama Profiel | History | Fotoboek
14. AlbinoBambi Profiel | History | Fotoboek
15. Tha_Erik Profiel | History | Fotoboek
16. 08gnoT. Profiel | History | Fotoboek
17. Tombolafan Profiel | History | Fotoboek
18. StijnDa Profiel | History | Fotoboek
19. Lynda Profiel | History | Fotoboek
20. MaJo Profiel | History | Fotoboekmaffia
21. Cablegunmaster Profiel | History | Fotoboek
22. EllaN Profiel | History | Fotoboekdorp
23. Marsan Profiel | History | Fotoboek
24. heloef Profiel | History | Fotoboek

Als je dus kills doorgeeft via PM, aan BEIDE spelleiders PM'en..Gebeurt dit niet, dan geldt jouw rol die dag/nacht niet!

Spelleiders deze ronde: Puntenslijpsel en gewoonfaye

Belangrijke posts:
Dag 1
Nacht 1
Dag 2

HUUUUUUUUH, WAT IS DEZE?! Hier heb je een leuke oude ronde om te bekijken:
Het grote Fok! Mafia spel #42. Hallo

Deze OP is hier te vinden

[ Bericht 0% gewijzigd door CaLeX op 03-09-2011 20:45:20 ]
Trek eens aan mijn vinger?
Een open deur vraagt nu eenmaal om ingeschopt te worden.
pi_101526246
Als jullie nou ff doorposten, zit deze rond 19:00 weer vol ;)
Trek eens aan mijn vinger?
Een open deur vraagt nu eenmaal om ingeschopt te worden.
pi_101526276
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 september 2011 14:37 schreef lynda het volgende:

[..]

Daarom..:P De kans is er gister al geweest :7
Wat is dit voor onzin? :')
Je werd gisteren 2e, de 1e keus is nu dood en je stelt je niet meer beschikbaar. Raar verhaal toch?
pi_101526931
goed, kan ik nog meedoen?
The past is history, the future a mystery, today is a gift, that why it is the present
pi_101526936
Hmm naatje of cable... Ik twijfel.
De hints gevonden naar Erik zijn een stuk vager, valt af voor mij.
quote:
Cable
het was al elf uur geweest! Wie zou er zo laat nog aanbellen? - pohi: RADIO 49#982 De late uurtjes met alle lieve Fokkers!
De deksel ging open en ze zag de ogen - fobo plaatje van duidelijke ogen
“Waarom slapen, als je ook dood kan zijn?” - pohi: RADIO 49#1041 Slapen ? Waarom ?
Voelde hart in de keel kloppen - fobo plaatjes met een hart er op.
quote:
Naatje
"stapel lege fotolijstjes": - “Kijk rond, maar verwacht niet al te veel foto's” Staat in fobo... Als je niet veel foto's hebt zullen de fotolijstjes leeg blijven
"duistere figuur": -Duister figuur in fobo - http://i56.tinypic.com/2iarkia.jpg
"systematisch begon de moordenaar": - "En ik moet eens een keer structuur in mijn fobo aanbrengen" - Staat ergens in Fobo
Wat mij betreft minder goede hints:
quote:
Tha_Erik:
De schaar in zijn fobo. De manier waarop hij reageert over de moord.
Het woeste uiterlijk. RADIO 49#1027 Blackberrys en een verpeste copy/paste generatie
en ze zag de ogen - UI Waarom slapen, als je ook dood kan zijn? -
pohi: RADIO 49#1041 Slapen ? Waarom ?
Deksel ging open, foto in fobo waar deksel van hoofd open gaat.
pi_101526945
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 september 2011 15:59 schreef Sgt.Warlock het volgende:
goed, kan ik nog meedoen?
Nee we zijn al begonnen, volgende ronde ;)
pi_101526963
Omdat het weekend is en ik straks moet barbecuen:

#vote TV
liesje1979 (3) TheaterMaMa, TV, tdrone
HonkeyTonk (1)liesje
Cablegunmaster(0)
TheVulture (5) honkeytonk, Lynda, heloef, naatje, IJs

#vote Cable
Lynch stemmen
Tha _Erik (4) Theatermama, Cablegunmaster, timmmmm, heloef
Naatje (4) liesje, TV, honkeytonk, tdrone
Cable (4) Lynda, Tha_Erik, Etc, IJs

Puur op gevoel dit keer. :')
Jumalatkin kuolevat
Edessäni vuotavat
Olen tämän maailman loppu
Minä olen tyhjyys
pi_101526974
De lynch kan nog wel eens heel spannend worden _O-
pi_101527065
quote:
17s.gif Op zaterdag 3 september 2011 16:01 schreef IJsdraakje het volgende:
Omdat het weekend is en ik straks moet barbecuen:

#vote TV
liesje1979 (3) TheaterMaMa, TV, tdrone
HonkeyTonk (1)liesje
Cablegunmaster(0)
TheVulture (5) honkeytonk, Lynda, heloef, naatje, IJs

#vote Cable
Lynch stemmen
Tha _Erik (4) Theatermama, Cablegunmaster, timmmmm, heloef
Naatje (4) liesje, TV, honkeytonk, tdrone
Cable (4) Lynda, Tha_Erik, Etc, IJs

Puur op gevoel dit keer. :')
Ja het is een lastige keuze..
Ik ga ook voor Cable. Maar liesje voor BM *O*
##Vote Cable -lynch
##Vote Liesje -BM

Burgemeester
TheVulture (5) honkeytonk, Lynda, heloef, naatje, IJs
liesje1979 (4) TheaterMaMa, TV, tdrone, Stijn
HonkeyTonk (1)liesje
Cablegunmaster(0)


Lynch
Cable (5) Lynda, Tha_Erik, Etc, IJs, Stijn
Tha _Erik (4) Theatermama, Cablegunmaster, timmmmm, heloef
Naatje (4) liesje, TV, honkeytonk, tdrone
pi_101527741
quote:
2s.gif Op zaterdag 3 september 2011 15:27 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Wat is dit voor onzin? :')
Je werd gisteren 2e, de 1e keus is nu dood en je stelt je niet meer beschikbaar. Raar verhaal toch?
ben benieuwd wat maffia hier (verkiezing) mee doet. ;)
  Redactie Frontpage zaterdag 3 september 2011 @ 16:48:40 #11
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_101527981
Voor de BM dan toch maar ##TV

Straks BBQ, anders vergeet ik op tijd te stemmen :') oh ja zit mobiel kan iemand het lijstje plakken? Thanks :)
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
pi_101528057
Burgemeester
TheVulture (6) honkeytonk, Lynda, heloef, naatje, IJs, etc
liesje1979 (4) TheaterMaMa, TV, tdrone, Stijn
HonkeyTonk (1)liesje
Cablegunmaster(0)


Lynch
Cable (5) Lynda, Tha_Erik, Etc, IJs, Stijn
Tha _Erik (4) Theatermama, Cablegunmaster, timmmmm, heloef
Naatje (4) liesje, TV, honkeytonk, tdrone
Trek eens aan mijn vinger?
Een open deur vraagt nu eenmaal om ingeschopt te worden.
pi_101528533
Lang geleden dat de lynch zo spannend is geweest :o

Ik blijf op basis van stemgedrag én spelverloop op Naatje zitten....
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  zaterdag 3 september 2011 @ 17:11:03 #14
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_101528584
Liesje voor BM dan maar. Ik weet het allemaal ook niet en ik ben vanavond weer weg.

Burgemeester
TheVulture (6) honkeytonk, Lynda, heloef, naatje, IJs, etc
liesje1979 (5) TheaterMaMa, TV, tdrone, Stijn, Tha_Erik
HonkeyTonk (1)liesje
Cablegunmaster(0)


Lynch
Cable (5) Lynda, Tha_Erik, Etc, IJs, Stijn
Tha _Erik (4) Theatermama, Cablegunmaster, timmmmm, heloef
Naatje (4) liesje, TV, honkeytonk, tdrone
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
pi_101528678
Waarom wil je mij niet als BM Erik? :(
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  zaterdag 3 september 2011 @ 17:20:07 #16
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_101528823
Omdat Liesje mijn medemaffia is natuurlijk! Dus stem ik daarvoor.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
  zaterdag 3 september 2011 @ 17:20:32 #17
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_101528833
En omdat Liesje eigenlijk twee rondes geleden BM had moeten zijn en dit is om het een beetje goed te maken.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
pi_101529134
Wat rustig hier zeg? :? Nog maar anderhalf uur en een beetje*O* *O*
  zaterdag 3 september 2011 @ 17:33:33 #19
345170 Roger_Epiales
Beheerder vd ijs_beer fanclub
pi_101529198
quote:
14s.gif Op zaterdag 3 september 2011 17:31 schreef honkeytonk het volgende:
Wat rustig hier zeg? :?
Tja, geen verkiezingsspeeches meer, ik ben dood. :')
Reality is for people who can't imagine anything better.
--------------------------------------------------------------------
Feel free to insult me.
pi_101529283
BM: Liesje1979
Lynch: Tha_Erik
pi_101529315
Burgemeester
TheVulture (6) honkeytonk, Lynda, heloef, naatje, IJs, etc,
liesje1979 (6) TheaterMaMa, TV, tdrone, Stijn, Tha_Erik, Liesje1979
HonkeyTonk (1) liesje
Cablegunmaster(0)


Lynch
Cable (5) Lynda, Tha_Erik, Etc, IJs, Stijn
Tha _Erik (5) Theatermama, Cablegunmaster, timmmmm, heloef, PatriQue
Naatje (4) liesje, TV, honkeytonk, tdrone
Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
pi_101529324
Burgemeester
TheVulture (6) honkeytonk, Lynda, heloef, naatje, IJs, etc
liesje1979 (6) TheaterMaMa, TV, tdrone, Stijn, Tha_Erik, Patrique
HonkeyTonk (1)liesje
Cablegunmaster(0)


Lynch
Cable (5) Lynda, Tha_Erik, Etc, IJs, Stijn
Tha _Erik (5) Theatermama, Cablegunmaster, timmmmm, heloef, Patrique
Naatje (4) liesje, TV, honkeytonk, tdrone
pi_101529331
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 september 2011 17:37 schreef Bartjebart het volgende:
Burgemeester
TheVulture (6) honkeytonk, Lynda, heloef, naatje, IJs, etc,
liesje1979 (6) TheaterMaMa, TV, tdrone, Stijn, Tha_Erik, Liesje1979
HonkeyTonk (1) liesje
Cablegunmaster(0)


Lynch
Cable (5) Lynda, Tha_Erik, Etc, IJs, Stijn
Tha _Erik (5) Theatermama, Cablegunmaster, timmmmm, heloef, PatriQue
Naatje (4) liesje, TV, honkeytonk, tdrone
Je was me net voor :P
pi_101529379
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 september 2011 17:33 schreef Roger_Epiales het volgende:

[..]

Tja, geen verkiezingsspeeches meer, ik ben dood. :')
Wat was het woord nou eigenlijk precies?
  zaterdag 3 september 2011 @ 17:40:33 #25
345170 Roger_Epiales
Beheerder vd ijs_beer fanclub
pi_101529425
quote:
2s.gif Op zaterdag 3 september 2011 17:39 schreef Maarten-Pieter het volgende:

[..]

Wat was het woord nou eigenlijk precies?
Weet ik ook niet, maar ik gok op eigenwijs. :')
Reality is for people who can't imagine anything better.
--------------------------------------------------------------------
Feel free to insult me.
pi_101529846
Burgemeester; Cablegun (omdat hij nog geen stem heeft :+ )
Lynch; Tha Erik

Burgemeester
TheVulture (6) honkeytonk, Lynda, heloef, naatje, IJs, etc
liesje1979 (6) TheaterMaMa, TV, tdrone, Stijn, Tha_Erik, Patrique
HonkeyTonk (1)liesje
Cablegunmaster(1) Tombo


Lynch
Cable (5) Lynda, Tha_Erik, Etc, IJs, Stijn
Tha _Erik (6) Theatermama, Cablegunmaster, timmmmm, heloef, Patrique, Tombo
Naatje (4) liesje, TV, honkeytonk, tdrone
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
pi_101529876
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 september 2011 17:40 schreef Roger_Epiales het volgende:

[..]

Weet ik ook niet, maar ik gok op eigenwijs. :')
Het voodoowoord is toch maar max 6 letters?
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_101529895
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 september 2011 17:59 schreef TheVulture het volgende:

[..]

Het voodoowoord is toch maar max 6 letters?
dddaannnn gggaaaa ikkkkkk kvannnnaaaf nuuuuuuu alleeeen maaaar mmmeeettt woorden prraten vannnnnn meeeeeer dannnnnn zzzeesss letters!
pi_101529976
quote:
14s.gif Op zaterdag 3 september 2011 18:00 schreef honkeytonk het volgende:

[..]

dddaannnn gggaaaa ikkkkkk kvannnnaaaf nuuuuuuu alleeeen maaaar mmmeeettt woorden prraten vannnnnn meeeeeer dannnnnn zzzeesss letters!
Waarbij elk woord waarschijnlijk gebruikt wordt zoals het normaal geschreven wordt ;).
Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
pi_101529981
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 september 2011 18:04 schreef Bartjebart het volgende:

[..]

Waarbij elk woord waarschijnlijk gebruikt wordt zoals het normaal geschreven wordt ;).
Verdorie.
pi_101529989
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 september 2011 17:59 schreef TheVulture het volgende:

[..]

Het voodoowoord is toch maar max 6 letters?
Ik dacht minimaal 5 letters?
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
  Redactie Frontpage zaterdag 3 september 2011 @ 18:05:13 #32
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_101530004
Wordt dat niet per ronde aangepast ofzo :?
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
  zaterdag 3 september 2011 @ 18:07:10 #33
345170 Roger_Epiales
Beheerder vd ijs_beer fanclub
pi_101530043
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 september 2011 18:05 schreef Etcetera het volgende:
Wordt dat niet per ronde aangepast ofzo :?
Dit dacht ik ook, hangt een beetje af van de voorkeur van de SL's dacht ik.
Reality is for people who can't imagine anything better.
--------------------------------------------------------------------
Feel free to insult me.
pi_101530045
Dat hebben de SL nog niet bekend gemaakt?
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  zaterdag 3 september 2011 @ 18:08:57 #35
345170 Roger_Epiales
Beheerder vd ijs_beer fanclub
pi_101530089
Denk dat alleen de heks zelf de precieze regels voor het woord te horen krijgt, zodat de andere spelers er geen rekening mee kunnen gaan houden. :P
Reality is for people who can't imagine anything better.
--------------------------------------------------------------------
Feel free to insult me.
pi_101530207
Kan de SL dan zeggen welk woord het was?
pi_101530285
##vote

Burgemeester
TheVulture (6) honkeytonk, Lynda, heloef, naatje, IJs, etc
liesje1979 (7) TheaterMaMa, TV, tdrone, Stijn, Tha_Erik, Patrique, AlbinoBambi
HonkeyTonk (1)liesje
Cablegunmaster(1) Tombo


Lynch
Cable (6) Lynda, Tha_Erik, Etc, IJs, Stijn, AlbinoBambi
Tha _Erik (6) Theatermama, Cablegunmaster, timmmmm, heloef, Patrique, Tombo
Naatje (4) liesje, TV, honkeytonk, tdrone

Even snel stemmen tussen het genieten van dit heerlijke weer door. Dus helemaal niet onderbouwd, maar gewoon om het spannend te houden (en omdat ik TV nog niet vertrouw). Excuus. :P
pi_101530410
BM

# Unvote Liesje

# vote Honkey

omdat ik mezelf meer vertrouw dan Liesje

Burgemeester
TheVulture (6) honkeytonk, Lynda, heloef, naatje, IJs, etc
liesje1979 (6) TheaterMaMa, tdrone, Stijn, Tha_Erik, Patrique, AlbinoBambi
HonkeyTonk (2)liesje, TV
Cablegunmaster(1) Tombo


Lynch
Cable (6) Lynda, Tha_Erik, Etc, IJs, Stijn, AlbinoBambi
Tha _Erik (6) Theatermama, Cablegunmaster, timmmmm, heloef, Patrique, Tombo
Naatje (4) liesje, TV, honkeytonk, tdrone
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_101530496
Burgemeester
## VOTE Liesje1979
The_Vulture vind ik niet te vertrouwen bij een BM verkiezing :')
TheVulture (6) honkeytonk, Lynda, heloef, naatje, IJs, etc
liesje1979 (7) TheaterMaMa, tdrone, Stijn, Tha_Erik, Patrique, AlbinoBambi, Bartjebart
HonkeyTonk (1) liesje, The_Vulture
Cablegunmaster(1) Tombo


Lynch
##VOTE Cable
Cable (7) Lynda, Tha_Erik, Etc, IJs, Stijn, AlbinoBambi, Bartjebart
Tha _Erik (6) Theatermama, Cablegunmaster, timmmmm, heloef, Patrique, Tombo
Naatje (4) liesje, TV, honkeytonk, tdrone

Wat een k*t weer om een PC spel te spelen :')
Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
pi_101530583
Burgemeester

TheVulture (6) honkeytonk, Lynda, heloef, naatje, IJs, etc
liesje1979 (7) TheaterMaMa, tdrone, Stijn, Tha_Erik, Patrique, AlbinoBambi, Bartjebart
HonkeyTonk (2) liesje, The_Vulture
Cablegunmaster(1) Tombo


Lynch

Cable (7) Lynda, Tha_Erik, Etc, IJs, Stijn, AlbinoBambi, Bartjebart
Tha _Erik (6) Theatermama, Cablegunmaster, timmmmm, heloef, Patrique, Tombo
Naatje (4) liesje, TV, honkeytonk, tdrone
pi_101530802
Burgemeester
##Vote: Liesje1979

TheVulture (6) honkeytonk, Lynda, heloef, naatje, IJs, etc
liesje1979 (8) TheaterMaMa, tdrone, Stijn, Tha_Erik, Patrique, AlbinoBambi, Bartjebart, Marsan
HonkeyTonk (2) liesje, The_Vulture
Cablegunmaster(1) Tombo


Lynch
##Vote: Cable

Cable (8) Lynda, Tha_Erik, Etc, IJs, Stijn, AlbinoBambi, Bartjebart, Marsan
Tha _Erik (6) Theatermama, Cablegunmaster, timmmmm, heloef, Patrique, Tombo
Naatje (4) liesje, TV, honkeytonk, tdrone
"You know, boys, a nuclear reactor is a lot like a woman. You just have to read the manual and press the right buttons."
pi_101530803
Mocht ik zo doodgaan dan is dit mijn voorspelling :

Tha_erik , Zeker maffia :)
Stijn een hele goede kandidaat voor de maffia ^^.
Ik had een betere burgemeester gemaakt dan Tha_erik en je zult het ook zien :).
Op deze manier wint de maffia :').

Het zijn mijn woorden en hierbij zal ik deze achterlaten geschreven op een papiertje mocht ik gevonden worden dood in een steegje of in het maisveld.

Ik heb mijn mond teveel opengedaan en teveel goede hints ernaar gezocht. hierdoor word het mijn dood :).
Redacted
pi_101530866
Ik had een betere burgemeester gemaakt dan Tha_erik en je zult het ook zien :).

:?
pi_101530876
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 september 2011 18:39 schreef lynda het volgende:
Ik had een betere burgemeester gemaakt dan Tha_erik en je zult het ook zien :).

:?
Ik ga ook niet stemmen op Tha_erik , hij moet gelyncht worden! zeker weten dat mijn hints kloppen :). en de jouwe ook.
Redacted
pi_101530884
Mijn hints?
pi_101530902
Cable, you're seriously talking shit...
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_101530917
quote:
14s.gif Op zaterdag 3 september 2011 18:41 schreef naatje_1 het volgende:
Cable, you're seriously talking shit...
Dont worry :) , ik heb geen italiaans maat pak in mijn kast, ga ik niet dood door de lynch dan pakt de maffia mij wel :').
Redacted
pi_101530919
wat je rol ook is, je bent vaag en onduidelijk _O-
pi_101530935
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 september 2011 18:42 schreef lynda het volgende:
wat je rol ook is, je bent vaag en onduidelijk _O-
Dankje :). zo ben ik in het echte leven ook :D! (zie mijn rare voorliefde aan hartjes als PI )
Redacted
pi_101530943
quote:
17s.gif Op zaterdag 3 september 2011 18:41 schreef cablegunmaster het volgende:

[..]

Dont worry :) , ik heb geen italiaans maat pak in mijn kast, ga ik niet dood door de lynch dan pakt de maffia mij wel :').
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 september 2011 18:42 schreef lynda het volgende:
wat je rol ook is, je bent vaag en onduidelijk _O-
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_101530946
quote:
17s.gif Op zaterdag 3 september 2011 18:40 schreef cablegunmaster het volgende:

[..]

Ik ga ook niet stemmen op Tha_erik , hij moet gelyncht worden! zeker weten dat mijn hints kloppen :). en de jouwe ook.
Maaruh Mijn hints? Welke/wat bedoel je?
pi_101531128
quote:
14s.gif Op zaterdag 3 september 2011 18:41 schreef naatje_1 het volgende:
Cable, you're seriously talking shit...
Je wil mij gewoon dood hebben :') .
Ik zit gewoon naar hints te zoeken.

quote:
##Vote:

TheVulture (6) honkeytonk, Lynda, heloef, naatje, IJs, etc
liesje1979 (8) TheaterMaMa, tdrone, Stijn, Tha_Erik, Patrique, AlbinoBambi, Bartjebart, Marsan
HonkeyTonk (2) liesje, The_Vulture
Cablegunmaster(1) Tombo


Lynch
##Vote: Naatje_1

Cable (8) Lynda, Tha_Erik, Etc, IJs, Stijn, AlbinoBambi, Bartjebart, Marsan
Tha _Erik (5) Theatermama, timmmmm, heloef, Patrique, Tombo
Naatje (5) liesje, TV, honkeytonk, tdrone, Cablegunmaster
Omdat Naatje_1 mij liever dood dan rijk heeft. aan zo'n persoon zit ik toch te denken je wil iemand toch niet dood hebben in dit spel? alleen de maffia :).

quote:
0s.gif Op zaterdag 3 september 2011 18:42 schreef lynda het volgende:

[..]

Maaruh Mijn hints? Welke/wat bedoel je?
2 topics geleden geen zin om het op te takelen ga toch dood :).
Kan me beter stil houden :')

Dan merkt niemand je op :p. (Hint naar mensen die geen woord nog hebben gezegd of amper reageren , die zijn meestal best verdachte maffia leden). :*
Redacted
pi_101531153
ja is goed joh.. :?
pi_101531203
Burgemeester
##Vote: Liesje1979

TheVulture (6) honkeytonk, Lynda, heloef, naatje, IJs, etc
liesje1979 (9) TheaterMaMa, tdrone, Stijn, Tha_Erik, Patrique, AlbinoBambi, Bartjebart, Marsan, 08gnot
HonkeyTonk (2) liesje, The_Vulture
Cablegunmaster(1) Tombo


Lynch
##Vote: Cable

Cable (9) Lynda, Tha_Erik, Etc, IJs, Stijn, AlbinoBambi, Bartjebart, Marsan, 08gnot
Tha _Erik (6) Theatermama, Cablegunmaster, timmmmm, heloef, Patrique, Tombo
Naatje (4) liesje, TV, honkeytonk, tdrone

Sorry liefjes, vanaf vannacht/morgen ben ik weer actief als ik nog leef.
[PAINT] Wat gebeurt er bij de formaties #1 -- #2 -- #3 -- #4 -- #5 -- #6 -- #7 -- #8 -- #9 -- #10
Steun de strijd voor een indianenforum!
pi_101531323
Burgemeester:

TheVulture (6) honkeytonk, Lynda, heloef, naatje, IJs, etc
liesje1979 (9) TheaterMaMa, tdrone, Stijn, Tha_Erik, Patrique, AlbinoBambi, Bartjebart, Marsan, 08gnot
HonkeyTonk (2) liesje, The_Vulture
Cablegunmaster(1) Tombo


Lynch
##Vote: Naatje

Cable (9) Lynda, Tha_Erik, Etc, IJs, Stijn, AlbinoBambi, Bartjebart, Marsan, 08gnot
Tha _Erik (5) Theatermama, timmmmm, heloef, Patrique, Tombo
Naatje (5) liesje, TV, honkeytonk, tdrone, Cablegunmaster
Redacted
pi_101531355
Cable, hoe kom je erbij dat ik jou liever dood heb dan rijk? Ik heb niet eens op je gestemd bij de lynch, volgens mij heb ik geen enkele hint naar jou gevonden?
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_101531370
quote:
10s.gif Op zaterdag 3 september 2011 18:58 schreef naatje_1 het volgende:
Cable, hoe kom je erbij dat ik jou liever dood heb dan rijk? Ik heb niet eens op je gestemd bij de lynch, volgens mij heb ik geen enkele hint naar jou gevonden?
dat is wel heel wat maar ik weet wat er gebeurd als ik op Erik stem en als ik doodga dan is het niet erg ik offer mezelf wel op.
Redacted
pi_101531413
Stemming gesloten.

1 dag overleeft record :').

[ Bericht 78% gewijzigd door cablegunmaster op 03-09-2011 19:09:16 ]
Redacted
pi_101531443
Liesje nieuwe BM
Cable RIP

We zien de Dagpost vanzelf wel verschijnen :Y
pi_101531641
Sooo sorry kids. Nieuwe studenten komen in vandaag en ik kan niet weg an mijn werk... Zit mob nu... Maar cable was dorp


Dont hate me!!!!!!!!! :( Ik leg het later uit
Live from Chicago
Well behaved women rarely make history
Op dinsdag 29 oktober 2013 16:10 schreef _Ophelia_ het volgende:
PS de AKQSC-cliffhangerkoningin en ongekroond kampioene al dan niet verwacht goede aflopen. ;)
pi_101531667
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 september 2011 19:09 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Sooo sorry kids. Nieuwe studenten komen in vandaag en ik kan niet weg an mijn werk... Zit mob nu... Maar cable was dorp


Dont hate me!!!!!!!!! :( Ik leg het later uit
Ga je wel een mooi stukje voor hem schrijven dan, later?
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_101531672

quote:
0s.gif Op zaterdag 3 september 2011 19:09 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Maar cable was dorp
pi_101531692
Prachtige dagpost. :P
Redacted
pi_101531697

quote:
0s.gif Op zaterdag 3 september 2011 19:09 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Maar cable was dorp
quote:
10s.gif Op zaterdag 3 september 2011 19:02 schreef lynda het volgende:
Liesje nieuwe BM
Wel volledig zijn, lynda.
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_101531714
stiekeme SL hulpjes haha
pi_101531889
Shit , heb geen levensverzekering :P
Redacted
pi_101531951
quote:
17s.gif Op zaterdag 3 september 2011 19:19 schreef cablegunmaster het volgende:
Shit , heb geen levensverzekering :P
Ik denk dat, als je die had, die uiteindelijk niet nuttig was geweest. Honkey, nachtwaker die de vorige keer door de lynch heenging, kreeg het ook zwaar te verduren hoor. Al zijn bezittingen werden van hem afgenomen, hoe hard ik ook had geprobeerd die bezittingen te verdedigen, want ik wilde geen schaapje zijn...
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_101532023
Overigens, jaj liesje w/ Ook al had ik liever TV gehad.
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_101532148
Oh. Crap. Geen intuītie meer volgen dus. :')
Jumalatkin kuolevat
Edessäni vuotavat
Olen tämän maailman loppu
Minä olen tyhjyys
pi_101532164
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 september 2011 19:29 schreef IJsdraakje het volgende:
Oh. Crap. Geen intuītie meer volgen dus. :')
Toch maar wel aan de logica beginnen?
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_101532167
Lief dagboek , ik ben dood :').
Redacted
pi_101532219
quote:
10s.gif Op zaterdag 3 september 2011 19:29 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

Toch maar wel aan de logica beginnen?
Voor zover logica aan mij besteed is. :Y

Maar vanavond geen gezuip op de planning, dus zelf op zoek naar hints. :)
Jumalatkin kuolevat
Edessäni vuotavat
Olen tämän maailman loppu
Minä olen tyhjyys
pi_101532263
Dorp gelyncht :')
pi_101532281
Liesje BM *O*
pi_101532302
belangrijke post
Wegens technische problemen en hectiek krijgen PS en ik het vandaag allebei niet voor elkaar om een dag/nachtpost te maken. Daarom zal de dag 24 uur langer duren. Morgen om 19.00 de uitslag van de BM verkiezing en de Lynch

Sorry voor het ongemak ;( :@
Anonimity is a bliss
pi_101532323
quote:
4s.gif Op zaterdag 3 september 2011 19:37 schreef gewoonfaye het volgende:
belangrijke post
Wegens technische problemen en hectiek krijgen PS en ik het vandaag allebei niet voor elkaar om een dag/nachtpost te maken. Daarom zal de dag 24 uur langer duren. Morgen om 19.00 de uitslag van de BM verkiezing en de Lynch

Sorry voor het ongemak ;( :@
Eh?
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_101532405
quote:
10s.gif Op zaterdag 3 september 2011 19:38 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

Eh?
Wat? ;(
Anonimity is a bliss
pi_101532413
quote:
4s.gif Op zaterdag 3 september 2011 19:37 schreef gewoonfaye het volgende:
belangrijke post
Wegens technische problemen en hectiek krijgen PS en ik het vandaag allebei niet voor elkaar om een dag/nachtpost te maken. Daarom zal de dag 24 uur langer duren. Morgen om 19.00 de uitslag van de BM verkiezing en de Lynch

Sorry voor het ongemak ;( :@
Ps heeft Cable al semi dood verklaard ? ;)
pi_101532425
quote:
1s.gif Op zaterdag 3 september 2011 19:42 schreef gewoonfaye het volgende:

[..]

Wat? ;(
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 september 2011 19:09 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Sooo sorry kids. Nieuwe studenten komen in vandaag en ik kan niet weg an mijn werk... Zit mob nu... Maar cable was dorp


Dont hate me!!!!!!!!! :( Ik leg het later uit
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_101532743
-O-
pi_101533210
quote:
4s.gif Op zaterdag 3 september 2011 19:37 schreef gewoonfaye het volgende:
belangrijke post
Wegens technische problemen en hectiek krijgen PS en ik het vandaag allebei niet voor elkaar om een dag/nachtpost te maken. Daarom zal de dag 24 uur langer duren. Morgen om 19.00 de uitslag van de BM verkiezing en de Lynch

Sorry voor het ongemak ;( :@
Kan je niet een dode speler recruteren met geheimhoudingsplicht? Of Calex ofzo die niet mee deed?
Die kunnen wel dag/nacht posts maken :)
pi_101533639
quote:
1s.gif Op zaterdag 3 september 2011 20:10 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Kan je niet een dode speler recruteren met geheimhoudingsplicht? Of Calex ofzo die niet mee deed?
Die kunnen wel dag/nacht posts maken :)
Dat wil ik best doen :)
pi_101533822
quote:
1s.gif Op zaterdag 3 september 2011 20:10 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Kan je niet een dode speler recruteren met geheimhoudingsplicht? Of Calex ofzo die niet mee deed?
Die kunnen wel dag/nacht posts maken :)
Morgenochtend om 7 uur zit ik in het vliegtuig *O*
Trek eens aan mijn vinger?
Een open deur vraagt nu eenmaal om ingeschopt te worden.
pi_101533867
quote:
99s.gif Op zaterdag 3 september 2011 20:30 schreef CaLeX het volgende:

[..]

Morgenochtend om 7 uur zit ik in het vliegtuig *O*
Waar naartoe? :P
pi_101533959
quote:
2s.gif Op zaterdag 3 september 2011 20:31 schreef Maarten-Pieter het volgende:

[..]
Waar naartoe? :P
Helsinki
Trek eens aan mijn vinger?
Een open deur vraagt nu eenmaal om ingeschopt te worden.
pi_101533978
Op bijgewerkt met de dagpost btw _O-
Trek eens aan mijn vinger?
Een open deur vraagt nu eenmaal om ingeschopt te worden.
pi_101534129
quote:
99s.gif Op zaterdag 3 september 2011 20:35 schreef CaLeX het volgende:
Op bijgewerkt met de dagpost btw _O-
Je hebt ; ipv l bij URL aan het einde.
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_101534326
helemaal niet, en nu stil anders schrijf ik je dood!
Trek eens aan mijn vinger?
Een open deur vraagt nu eenmaal om ingeschopt te worden.
pi_101534378
quote:
99s.gif Op zaterdag 3 september 2011 20:45 schreef CaLeX het volgende:
helemaal niet, en nu stil anders schrijf ik je dood!
Het is al goed.
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_101534379
quote:
4s.gif Op zaterdag 3 september 2011 19:37 schreef gewoonfaye het volgende:
belangrijke post
Wegens technische problemen en hectiek krijgen PS en ik het vandaag allebei niet voor elkaar om een dag/nachtpost te maken. Daarom zal de dag 24 uur langer duren. Morgen om 19.00 de uitslag van de BM verkiezing en de Lynch

Sorry voor het ongemak ;( :@
Ah, dus we kunnen nog iemand anders lynchen door stemmen te wijzigen? *O*
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
pi_101534394
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 september 2011 20:47 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Ah, dus we kunnen nog iemand anders lynchen door stemmen te wijzigen? *O*
Nee
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 september 2011 19:09 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Sooo sorry kids. Nieuwe studenten komen in vandaag en ik kan niet weg an mijn werk... Zit mob nu... Maar cable was dorp


Dont hate me!!!!!!!!! :( Ik leg het later uit
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  One tough cookie zaterdag 3 september 2011 @ 20:48:38 #92
169210 liesje1979
pi_101534421
Ah het loopt soepel zo te zien, laat ik ook even een duit in het zakje doen.
Eergisteravond gevallen, gister en vannacht heel veel pijn, vandaag naar de huisartsenpost. Schouder ws gekn eusd. sowieso 2 dagen rust in mitella en hopen dat het beter wordt.
anders foto's laten maken enzo.
Ik typ n u met 1 hand, links.
Dus zoeken is een beetje lastig nu, dus voor mij komt de uitgestelde nacht best goed uit. Hoop dat het morgenavond al wat beter gaat.
Sorry. :*
En thanks iedereen voor de stemmen natuurlijjk
pi_101534474
quote:
10s.gif Op zaterdag 3 september 2011 20:48 schreef liesje1979 het volgende:
Ah het loopt soepel zo te zien, laat ik ook even een duit in het zakje doen.
Eergisteravond gevallen, gister en vannacht heel veel pijn, vandaag naar de huisartsenpost. Schouder ws gekn eusd. sowieso 2 dagen rust in mitella en hopen dat het beter wordt.
anders foto's laten maken enzo.
Ik typ n u met 1 hand, links.
Dus zoeken is een beetje lastig nu, dus voor mij komt de uitgestelde nacht best goed uit. Hoop dat het morgenavond al wat beter gaat.
Sorry. :*
En thanks iedereen voor de stemmen natuurlijjk
Sterkte :* Dat geeft niets natuurlijk met deze omstandigheden.
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_101534481
quote:
1s.gif Op zaterdag 3 september 2011 20:10 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Kan je niet een dode speler recruteren met geheimhoudingsplicht? Of Calex ofzo die niet mee deed?
Die kunnen wel dag/nacht posts maken :)
Als het aan mij ligt: nee, gewoon iets langer wachten... We maken het wel goed
Anonimity is a bliss
  One tough cookie zaterdag 3 september 2011 @ 20:59:00 #95
169210 liesje1979
pi_101534750
quote:
11s.gif Op zaterdag 3 september 2011 20:50 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

Sterkte :* Dat geeft niets natuurlijk met deze omstandigheden.
Dank je wel. baal er wel van hints zoeken maakt het zo leuk voor me.

Sl heb ik ook BG?
pi_101535707
-O-
pi_101537223
quote:
10s.gif Op zaterdag 3 september 2011 20:48 schreef liesje1979 het volgende:
Ah het loopt soepel zo te zien, laat ik ook even een duit in het zakje doen.
Eergisteravond gevallen, gister en vannacht heel veel pijn, vandaag naar de huisartsenpost. Schouder ws gekn eusd. sowieso 2 dagen rust in mitella en hopen dat het beter wordt.
anders foto's laten maken enzo.
Ik typ n u met 1 hand, links.
Dus zoeken is een beetje lastig nu, dus voor mij komt de uitgestelde nacht best goed uit. Hoop dat het morgenavond al wat beter gaat.
Sorry. :*
En thanks iedereen voor de stemmen natuurlijjk
Aii liesje ;(
Anonimity is a bliss
pi_101540055
Sorry ik vind het oprecht heel vervelend dat het zo gelopen is.

Het probleem is dat er vandaag honderden eerstejaars studenten met hun ouders aankwamen. Die zijn niet zo zelfstandig als de gemiddelde nederlander, maar normaal is dat best te doen. However, al meer dan 24 uur ligt hier de telefoon zendmast van AT&T (één van de grootste providers in de States) plat en er was alom paniek onder de ouders, en communicatieproblemen alom. Ik was al aan het werk om 7 uur 's ochtends en ze lieten me niet zomaat gaan (ik werk voor PR en vandaag daarnaast ook voor Campus Safety). Ik kon niet zomaar zeggen: "Sorry, but in Holland the Fok Maffia Game is waiting for me, go fix your own problems kids!" Vandaar. Maar sorry.
Live from Chicago
Well behaved women rarely make history
Op dinsdag 29 oktober 2013 16:10 schreef _Ophelia_ het volgende:
PS de AKQSC-cliffhangerkoningin en ongekroond kampioene al dan niet verwacht goede aflopen. ;)
pi_101540112
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 september 2011 23:52 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Sorry ik vind het oprecht heel vervelend dat het zo gelopen is.

Het probleem is dat er vandaag honderden eerstejaars studenten met hun ouders aankwamen. Die zijn niet zo zelfstandig als de gemiddelde nederlander, maar normaal is dat best te doen. However, al meer dan 24 uur ligt hier de telefoon zendmast van AT&T (één van de grootste providers in de States) plat en er was alom paniek onder de ouders, en communicatieproblemen alom. Ik was al aan het werk om 7 uur 's ochtends en ze lieten me niet zomaat gaan (ik werk voor PR en vandaag daarnaast ook voor Campus Safety). Ik kon niet zomaar zeggen: "Sorry, but in Holland the Fok Maffia Game is waiting for me, go fix your own problems kids!" Vandaar. Maar sorry.
Het is je vergeven :*
pi_101540114
Kan beuren toch? Gewoon morgen verder waar het vandaag gestokt is. :)

(En daarbij, op zaterdag is er meestal toch geen kip online, dus de timing voor de problematiek is nog niet eens zo slecht. :'))

En liesje :*
Jumalatkin kuolevat
Edessäni vuotavat
Olen tämän maailman loppu
Minä olen tyhjyys
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')