Alsof die rellen in Londen ook maar iets te maken hadden met de eurocrisis.quote:
Maar die trekken zich er niets van aan.quote:Op woensdag 7 september 2011 06:13 schreef HiZ het volgende:
En wat iedereen ook maar niet schijnt te begrijpen is dat het voor de landen die zich garant moeten stellen het helemaal niet vervelend is als de boosdoeners in het zuiden onder maximale druk worden gezet met een beetje paniek als voorproefje van wat ze zouden krijgen zonder de paraplu van het noorden.
En wat kan die commissie anders doen dan die gelden overmaken??\quote:Op woensdag 7 september 2011 07:28 schreef HiZ het volgende:
Feitelijk zal er dan wel een parlementaire commissie komen die moet instemmen met het beschikbaar stellen van gelden.
Totaal irrelevant; het gaat erom dat ze kunnen instemmen of niet. Het gaat expliciet niet over hoe ze hun stem zullen gebruiken.quote:Op woensdag 7 september 2011 08:09 schreef meth77 het volgende:
[..]
En wat kan die commissie anders doen dan die gelden overmaken??\
Of denk je dat ze Griekenland nu laten barsten
Als dat irrelevant is dan heeft welke commissie ook toch totaal geen enkele nut ??quote:Op woensdag 7 september 2011 08:20 schreef HiZ het volgende:
[..]
Totaal irrelevant; het gaat erom dat ze kunnen instemmen of niet. Het gaat expliciet niet over hoe ze hun stem zullen gebruiken.
Het gaat om de rechtsvraag waarover het Hof in Karlsruhe zich gaat buigen. En die is niet of het wijs is om Griekenland te redden, maar of de Duitse regering het op een wettige wijze doet.quote:Op woensdag 7 september 2011 08:24 schreef meth77 het volgende:
[..]
Als dat irrelevant is dan heeft welke commissie ook toch totaal geen enkele nut ??
Als hun economie krimpt met 5% kunnen ze toch niet nog meer bloeden dan ze al doen??
Ik verwacht honger in die zuidelijke landen
Als die dus nee zeggen dan is het over en sluiten met de \\Euro ???quote:Op woensdag 7 september 2011 08:26 schreef HiZ het volgende:
[..]
Het gaat om de rechtsvraag waarover het Hof in Karlsruhe zich gaat buigen. En die is niet of het wijs is om Griekenland te redden, maar of de Duitse regering het op een wettige wijze doet.
Hebben ze alleen maar voetbal finland nl zitten te kijken. In het vorige persbericht was JKDJ er echt van overtuigd dat ze het over de onderpanden zouden gaan hebben.quote:De Jager maakt zich zorgen over Griekse bezuinigingen Laatste update: 6 september 2011 22:33 info .BERLIJN - Minister Jan Kees de Jager (Financiën) en zijn Duitse en Finse collega hebben ''grote zorgen'' over de bezuinigingen waaraan Griekenland moet voldoen.
Foto: NU.nl/Rens Kamminga Over onderpanden op noodleningen aan Griekenland zijn er nog geen afspraken.
Dat zei De Jager dinsdag na afloop van overleg met zijn twee collega's in Berlijn. Vooraf liet De Jager nog merken optimistisch te zijn over een akkoord over onderpanden.
Finland sprak met de Grieken af een onderpand in cash te krijgen voor nieuwe hulp, maar dat viel slecht in andere eurolanden. In het gesprek met de Duitse minister Wolfgang Schäuble en de Finse minister Jutta Urpilainen kwam het wel even aan de orde, maar afspraken zijn niet gemaakt. Alleen op technisch vlak is er veel vooruitgang geboekt, zei De Jager.
Sancties
De minister liet zich niet uit over de gevolgen als Griekenland zich niet aan bezuinigingsafspraken houdt, maar benadrukte dat een onafhankelijke toezichthouder sancties op moet leggen als een land de regels voor begrotingstekort en staatsschuld aan de laars lapt. Dit zou een eurocommissaris kunnen zijn, bijvoorbeeld die voor mededinging.
Die kan beslissen dat landen niet meer in aanmerking komen voor belangrijke subsidies, maar zou ook boetes op moeten kunnen leggen. Dat moet dan wel op tijd gebeuren, want bij Griekenland zou dat nu al te laat zijn geweest.
Frankrijk is tegen fors ingrijpen, maar De Jager gaf aan dat Duitsland er wel veel voor voelt.
Koop er een paar zou ik zeggenquote:Op woensdag 7 september 2011 09:03 schreef SeLang het volgende:
Griekenland 1-yr yield
[ afbeelding ]
Ik wil ook 83% rente
Schiet lekker omhoog weer.quote:Op woensdag 7 september 2011 09:03 schreef SeLang het volgende:
Griekenland 1-yr yield
[ afbeelding ]
Ik wil ook 83% rente
Hoewel de vraag helemaal niet aan de orde is; als de Duitse Bondsdag zegt dat ze geen geld beschikbaar stelt, want dat is wat je hypothetisch stelt, dan zal er wel geen geld zijn om Griekenland te redden , he? Dan kiest dus de Duitse Bondsdag voor een default van Griekenland met alle gevolgen van dien.quote:Op woensdag 7 september 2011 08:28 schreef meth77 het volgende:
[..]
Als die dus nee zeggen dan is het over en sluiten met de \\Euro ???
Of gaan ze dan uit een ander potje geld geven??
Bij 120% wil ik wel wat kopen.quote:Op woensdag 7 september 2011 09:03 schreef SeLang het volgende:
Griekenland 1-yr yield
[ afbeelding ]
Ik wil ook 83% rente
Nee maar als het eurogebied zo uit elkaar blijft drijven, dan is het wachten op het volgende land, dus zal er wel iets moeten gebeuren als opsplitsen of iets dergelijksquote:Op woensdag 7 september 2011 09:45 schreef HiZ het volgende:
Overigens is er geen automatisme tussen het defaulten van Griekenland en het verdwijnen van de euro.
Dat is gewoon default grafka.... de markt is al zover.quote:Op woensdag 7 september 2011 09:03 schreef SeLang het volgende:
Griekenland 1-yr yield
[ afbeelding ]
Ik wil ook 83% rente
quote:Duitse noodhulp aan eurolanden wettig
AMSTERDAM - Het Duitse Constitutioneel Hof in Karlsruhe heeft woensdag de steunoperaties van de eurolanden aan Griekenland, Ierland en Portugal wettig verklaard.
Daardoor komt de Duitse steun aan de acties niet in gevaar. Zonder het Duitse aandeel, goed voor een kwart van het noodfonds, waren de steunoperaties praktisch niet meer mogelijk geweest.
De zaak was aangespannen door een groep vooraanstaande Duitse eurosceptici. Zij betogen dat de noodhulp juridisch niet door de beugel kan. Ze beroepen zich onder meer op het Europees Verdrag, waarin staat dat de lidstaten elkaars schulden niet mogen overnemen.
Het huidige noodfonds voor de euro, dat inclusief bijdrage van het Internationaal Monetair Fonds 750 miljard euro bevat, loopt in 2013 af.
De markt, daar trekken Europarlementariers zich niets van aan, die blijven vrolijk doorgaan met geld stortenquote:Op woensdag 7 september 2011 10:21 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Dat is gewoon default grafka.... de markt is al zover.
Was te verwachten.quote:
Ik denk dat ze zelf niet weten waar ze steeds moeten beginnen.quote:Op woensdag 7 september 2011 08:35 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Hebben ze alleen maar voetbal finland nl zitten te kijken. In het vorige persbericht was JKDJ er echt van overtuigd dat ze het over de onderpanden zouden gaan hebben.
Haha ik zie het al voor me. de Jager en zijn Finse collega die languit op een stoel voor een groot tv scherm zitten met een biertje erbij, onder het mom van 'praten over de Euro-crisis'quote:Op woensdag 7 september 2011 08:35 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Hebben ze alleen maar voetbal finland nl zitten te kijken. In het vorige persbericht was JKDJ er echt van overtuigd dat ze het over de onderpanden zouden gaan hebben.
Ja en bij het afscheid zegen 'O ja das waar , nou dan doen we dat met de thuiswedstrijd wel.quote:Op woensdag 7 september 2011 12:08 schreef Breekfast het volgende:
[..]
Haha ik zie het al voor me. de Jager en zijn Finse collega die languit op een stoel voor een groot tv scherm zitten met een biertje erbij, onder het mom van 'praten over de Euro-crisis'
Ligt aan de vorm. Voor de rest de gebruikelijke deceptie voor eurofoben.quote:Op woensdag 7 september 2011 10:55 schreef Igen het volgende:
Oh, ik lees net ook dat met dit oordeel de 'eurobonds' ook definitief van tafel zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |