Dan ben ik blij dat ik op jou stem.quote:
Ik doe mijn bestquote:Op vrijdag 2 september 2011 00:00 schreef marsan het volgende:
[..]
Dan ben ik blij dat ik op jou stem.
Jou kan ik hopelijk nog wel volgen.
Oké, kleine samenvatting: ik vind Erik verdacht, ik lees post van erik waarin hij bevestigd de calimerorol te hebben, waar ik dus las dat hij cupido was, dus vervolgens noem ik dat het geen reden heeft om te melden dat het allemaal mensen zijn die lynda kunnen vertrouwen, want er zit een cupidolink tussen... Terwijl er calimero stond en ik dat las als cupidoquote:Op donderdag 1 september 2011 23:58 schreef MaJo het volgende:
Ik snap er niks meer van, waar hebben jullie het in vredesnaam overIk moet echt gaan slapen zo
Gewoon zoveel mogelijk onzin posten en er zit vanzelf wel iets goeds tussen inderdaadquote:Op vrijdag 2 september 2011 00:00 schreef StijnDa het volgende:
Volgens mij is er nog niets ergens op gebaseerd want er is nog geen informatie![]()
Aan het begin zit toch altijd iedereen er naast, op een paar toevalstreffers na.
Goed bezig, en we zijn pas net begonnenquote:Op vrijdag 2 september 2011 00:01 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
Oké, kleine samenvatting: ik vind Erik verdacht, ik lees post van erik waarin hij bevestigd de calimerorol te hebben, waar ik dus las dat hij cupido was, dus vervolgens noem ik dat het geen reden heeft om te melden dat het allemaal mensen zijn die lynda kunnen vertrouwen, want er zit een cupidolink tussen... Terwijl er calimero stond en ik dat las als cupidoKortom: ik ben nu verdacht, omdat ik iets verkeerd gelezen heb.
OK, ik miste dus niets, jij las iets verkeerds en daar was alles op gebaseerd.quote:Op vrijdag 2 september 2011 00:01 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
Oké, kleine samenvatting: ik vind Erik verdacht, ik lees post van erik waarin hij bevestigd de calimerorol te hebben, waar ik dus las dat hij cupido was, dus vervolgens noem ik dat het geen reden heeft om te melden dat het allemaal mensen zijn die lynda kunnen vertrouwen, want er zit een cupidolink tussen... Terwijl er calimero stond en ik dat las als cupidoKortom: ik ben nu verdacht, omdat ik iets verkeerd gelezen heb.
Iets duidelijkerquote:Op vrijdag 2 september 2011 00:01 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
Oké, kleine samenvatting: ik vind Erik verdacht, ik lees post van erik waarin hij bevestigd de calimerorol te hebben, waar ik dus las dat hij cupido was, dus vervolgens noem ik dat het geen reden heeft om te melden dat het allemaal mensen zijn die lynda kunnen vertrouwen, want er zit een cupidolink tussen... Terwijl er calimero stond en ik dat las als cupidoKortom: ik ben nu verdacht, omdat ik iets verkeerd gelezen heb.
Yepquote:Op vrijdag 2 september 2011 00:03 schreef marsan het volgende:
[..]
OK, ik miste dus niets, jij las iets verkeerds en daar was alles op gebaseerd.
Er is nog hoop voor ons MaJo
Ik ook niet, behalve dat erik altijd schreeuwt om de cupido rol in het spel te hebben.quote:Op vrijdag 2 september 2011 00:04 schreef TheVulture het volgende:
ik vind calimero en cupido nou niet logisch qua verband
Mee eens.quote:Op vrijdag 2 september 2011 00:06 schreef TheVulture het volgende:
Ik denk overigens wel dat de cupido's op elkaar stemmen... als een van de 2 BM wordt is de kans groter dat ze langer leven
Als een van de 2 BM is dan heb je minder kans om dood te gaan.. een van de 2 is dan namelijk beschermd...quote:Op vrijdag 2 september 2011 00:10 schreef IJsdraakje het volgende:
Door dat geCalimero raak ik in verwarring ja.
Maar het zou wel logisch zijn dat de verliefden op elkaar stemmen. Al zou het wel weer een risico zijn om één van de twee BM te maken. Immers, als nietBM vermoord wordt, is de BM ook weg.
Ofzo.
True. Alleen maar heel hard hopen dat het niet iemand is die goed is in zichzelf verdacht maken dan.quote:Op vrijdag 2 september 2011 00:12 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Als een van de 2 BM is dan heb je minder kans om dood te gaan.. een van de 2 is dan namelijk beschermd...
Je zou een cupidorol moeten hebben gehad in het vorige spel met Honkeyquote:Op vrijdag 2 september 2011 00:14 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
True. Alleen maar heel hard hopen dat het niet iemand is die goed is in zichzelf verdacht maken dan.
Het zou wel hilarisch zijn geweest dan.quote:Op vrijdag 2 september 2011 00:16 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
Je zou een cupidorol moeten hebben gehad in het vorige spel met Honkey
Jazeker, daarom:quote:
Ik neem aan dat hij nu geen fouten meer maaktquote:Op vrijdag 2 september 2011 00:17 schreef naatje_1 het volgende:
Honkey heeft trouwens deze ronde om zich voor eens en voor altijd te bewijzen. Deze ronde weer faal is geen vertrouwen meer (niet dat ik dat ooit ergens heb), en geen faal is erkenning.
nee, in het vorige topic heeft fya een post gemaakt met de rollenquote:Op vrijdag 2 september 2011 00:51 schreef TheaterMaMa het volgende:
Het kan nog alle kanten op
Is het zo dat alle rollen zoals die in de OP staan ook vertegenwoordigd zijn?
quote:Op donderdag 1 september 2011 20:33 schreef gewoonfaye het volgende:
[ afbeelding ]
Inleiding/Spelregels
We bevinden ons in een dorp waarin een maffiagroep actief is en dorpelingen vermoordt. Deze maffialeden wonen echter ook gewoon in het dorp; het kan dus iedereen van je medespelers zijn. De dorpelingen moeten erachter zien te komen wie er tot de maffia behoren, door hints op te lossen en elke dag iemand (hopelijk een maffialid) te lynchen. Intussen vermoordt de maffia rustig door. Het is de bedoeling om alle maffialeden te vermoorden voordat ze er in grotere getale zijn dan de dorpsmensen.
In principe zijn er dus 2 soorten rollen:
- of je bent maffia
- of je bent dorpsbewoner (eventueel met een speciale rol, zie hieronder)
Eerst zal iedereen een rol toegewezen krijgen via PM. Het is verboden om printscreens van je rol te versturen aan medespelers (indien dit wel gebeurt, aub melden bij de spelleiders). Na de rollenverdeling zal er een burgemeester door het dorp gekozen worden via een democratische verkiezing. Iedereen die wil mag zich hiervoor verkiesbaar stellen. De burgemeester zal een aantal bodyguards (speciale rol) krijgen, die zullen voorkomen dat de burgemeester s nachts sterft aan de hand van de maffia. De burgemeester kan wel gelyncht worden door het dorp. De burgemeester heeft bij de dorpslynch een stem die extra zwaar telt en kan tevens eenmalig een dubbele dorpslynch instellen! Het is dus belangrijk om een betrouwbare burgemeester te kiezen.
De burgemeester mag dus in één dag naar zijn keuze een dubbele lynch instellen. Dit houdt in dat er die dag twee mensen gelyncht worden door het dorp. Iedereen mag dan op twee mensen stemmen, en de twee mensen met de meeste stemmen worden gelyncht. Dit moet binnen 12 uur na de nachtpost worden aangekondigd worden door de burgemeester.
Wanneer de maffia in de nacht dorpsbewoners heeft vermoord, zal er een verhaal komen waarin aanwijzingen verstopt zitten over de maffialeden. De dorpsleden moeten deze hints ontrafelen, om er zo de maffialeden te vinden en te lynchen. De hints worden gehaald uit de ava's, fotoboeken en profielen van de maffialeden. Ook worden er hints uit de posthistory gehaald; hierbij wordt echter alleen gekeken naar het topic en niet naar wat de desbetreffende speler daar precies gepost heeft, en wordt slechts gekeken naar de eerste pagina van de posthistory.
's Nachts kunnen de maffialeden en mensen met speciale rollen de Spelleiders een PM sturen met hun actie voor die nacht. Let er hierbij goed op de tijd: tijdens de nacht dienen alle speciale rollen hun PM voor 22.00 uur doorgestuurd hebben, zodat de overgang kan plaatsvinden. Daarop volgt de overgang weer naar de dag. De eerste dag verkiest men de burgemeester, de uitslag van de verkiezing zal bekend zijn zodra iedereen gestemt heeft(max. 24 uur), waarna meteen de nacht ingaat. (waarin de speciale rollen hun PM's kunnen sturen naar de spelleider.) De uitslag van de nacht dan zo snel mogelijk bekend worden, waarna de dag weer zal ingaan en de dorpsbewoners aan de slag moeten om de hints op te lossen! Und so weiter!
De hints zitten verstopt in het verhaal van de nacht (het verhaal over de dorpslynch bevat dus geen hints), en verwijzen naar de maffialeden die aan het moorden zijn geweest. Aanwijzingen kunnen overal uit genomen worden; postcount, signature, avatar, etc. Deze teksten/plaatjes/whatever mag je dus ook niet veranderen zolang het spel duurt.
Tijdens de dag zal er iemand gelyncht worden door het dorp, n.a.v. de kills van 's nachts. Hierbij mag iedereen stemmen, in het topic! Om er achter te komen hoe je precies moet stemmen, lees dan even verder bij stemregels.
Als de maffia de overhand krijgt (het dorp heeft niet genoeg stemkracht meer om maffia te lynchen waardoor de maffia gewoon de stad kan uitmoorden), verliest de stad. Het dorp wint als alle maffia dood is
Stemregels:
1. Je moet duidelijk aangeven voor wie je stemt. Bijvoorbeeld: ##Ik stem voor Piet.; Zorg ook dat je het lijstje met stemmen even kopieert en je eigen stem toevoegt. Wanneer je alleen zegt te stemmen maar het lijstje niet overneemt en aanvult, telt je stem niet mee.
2. Je mag niet stemmen a lá "Ik stem nu voor Piet, maar als het helpt om Jan te redden stem ik op Henk". Je kunt wel je stem veranderen door gewoon dit te posten:;##unvote Jan, ##vote Piet;
3. Je mag niet op jezelf of iemand stemmen die dood is.
4. In het geval van twee man met evenveel stemmen zal degene die als eerste dit stemaantal heeft bereikt gelyncht worden.
5. Je MOET stemmen voor 19.00 uur. Doe je dit 2 x niet, dan volgt een automatische lynch. Burgemeestersverkiezing telt ook mee.
6. Je mag je stem niet terugtrekken, wijzigen mag zo lang de lynch nog niet geweest is.
Algemene gameregels:
1. Zodra je dood bent mag je niets zeggen dat het spel kan beïnvloeden. Je mag gerust posten, maar let op wat je zegt.
2. Probeer aub de posts gerelateerd te houden aan het spel.
3. Zorg dat je betrokken blijft bij het spel; dit hoeft niet door 24/7 je aanwezigheid te melden in het topic, maar zorg wel dat je stemt. Vooral als je een speciale rol hebt, is je aanwezigheid eigenlijk elke dag even nodig.
4. Ruzies zijn uit den boze, die vecht je maar via PM uit.
5. Tijdens het spel verander je niks aan je fobo/ava/sig/ etc. Gebeurt dit wel, dan volgt automatisch uitschakeling!
Deadlines
[ afbeelding ]
De dag eindigt om 19.00. Dan worden de uitslagen van de stemmingen bekend gemaakt. Vanaf dat moment hebben de mensen met een speciale rol de gelegenheid om een PM te sturen naar de Spelleider.
[ afbeelding ]
De nacht eindigt om 22.00. Na 22.00 worden de activiteiten van de speciale rollen bekend gemaakt met bijbehorende hints. Vanaf dat moment is het tijd om de hints op te lossen en te stemmen voor de dagelijkse dorpslynch.
Alle nachtvaardigheden moeten voor 22:00 binnen zijn. Voor de maffialeden geldt: een PM met daarin de personen die vermoord worden, alsmede door welke maffialeden zij vermoord worden.
Rollen:
Zoals al eerder benoemd, er zijn dus verschillende rollen in het spel. Aan het begin krijgt iedereen een PM met daarin zijn/haar rol. Lees hieronder wat je rol inhoudt, mocht je daarna nog vragen hebben over je rol stel ze dan in PM naar de spelleiders:
[spoiler]
Dorpsbewoner - Je bent een blije en gelukkige dorpsbewoner, opgeschrikt door de onverwachte moorden! Jouw doel is om de maffia te ontmaskeren, zodat ze het dorp niet kunnen uitmoorden. Dit doe je door de hints uit de nachtkills op te lossen en vervolgens te stemmen op de persoon waarvan jij denkt dat het een maffialid is. Je wint als alle maffia dood is gegaan.
Maffia - Jouw doel is om de stad uit te moorden! Je zult te weten krijgen wie je medemaffialeden zijn. Samen zullen jullie elke dag ons een aantal kills kunnen sturen, waarbij het aantal kills gelijk is aan het aantal maffia gedeeld door twee (naar boven afgerond).
Dorpsoudste - Als dorpsoudste geniet je veel respect in het dorp. Bij elke lynch mag je een tweede stem naar de spelleiders PM-en. Dit mag ook op een andere persoon zijn dan waarop je in het topic gestemd hebt. De dorpsoudste wint als alle maffia dood zijn.
Bodyguard - Je bewaakt de burgemeester. Alleen de burgemeester kent je identiteit. Zo lang je leeft kan de burgemeester niet 's nachts vermoord worden. Als bodyguard kun je jezelf niet beschikbaar stellen om verkozen te worden als burgemeester. Je wint als alle maffia dood zijn.
Rechercheur - Elke dag/nachtcyclus mag je me één van de volgende vragen stellen: of een bepaalde aanwijzing naar een bepaald persoon leidt, of hoeveel maffia er op een bepaald persoon gestemd hebben. Je wint als alle maffia dood is.
Nachtwaker- Je neemt het recht in eigen hand. Je kunt elke avond, behalve de eerste avond, iemand naar eigen keus vermoorden. Let op! Er zal wel een aanwijzing over jou aanwezig zijn bij de nachtkills zodra je iemand vermoordt. Je wint als alle maffia dood is.
Velddoctor - Je hebt de mogelijkheid elke avond één iemand te beschermen. Dit zal hem of haar,
indien er slechts één maffialid hem/haar als kill heeft opgegeven, beschermen. Indien de maffia twee man stuurt, zullen jullie allebei sterven. Je wint als alle maffia dood is.
Cupido - In deze donkere dagen volg angst en haat breng jij een lichtpuntje aan de hemel. Jij kiest twee medespelers en deze zullen onmiddelijk smoorverliefd op elkaar worden. Als één van deze twee tortelduifjes doodgaat echter, dan zal de ander het nut van het leven niet meer inzien en onmiddelijk zelfmoord plegen.
Spion - Je hebt sympathie voor de maffia, al hoor je zelf niet tot deze bende. Jij weet wie de maffialeden zijn, maar zij weten niet wie jij bent. Je helpt de maffia door niet op ze te stemmen bij de dorpslynch. Als je het 3 dagen volhoudt, wordt je toegelaten tot de maffia!
Busdriver - De Busdriver kiest elke nacht twee mensen die met elkaar van plek verwisselen. Deze twee mensen wisselen alleen deze nacht.
Als Persoon A door de maffia wordt doodgeschoten, is het Persoon B die dood gaat.
Voor bescherming/nachtwakerattack/ed geldt hetzelfde. Op deze manier kan de maffia zichzelf ook per ongeluk afmaken, en dat is grappig. De busdriver mag niet 2 keer dezelfde spelers switchen.
Voodooheks De voodooheks kiest elke nacht 1 persoon en 1 woord, dit woord wordt van te voren gecheckt door SL. Wanneer de uitgekozen speler dit woord de volgende dag zegt, zal deze speler sterven. Staat aan de kant van de maffia, maar telt niet mee in het aantal kills. De voodoo heks mag elke speler maar 1x uitkiezen. De regels voor de woorden zullen per PM duidelijk gemaakt worden.
Zombie Je vindt het belachelijk dat je vermoord bent en je wil graag wraak nemen. Dit doe jij doordat je de kans hebt om na je dood nog iemand te vermoorden. Gelijk na je dood stuur je de spelleider een PM met jouw kill, je mag niet meer spelinhoudelijk meepraten.
Orakel Het orakel kiest elke nacht één persoon. Wanneer het orakel sterft zal de SL de rol van het gekozen persoon onthullen.
[ /spoiler]
Deelnemers:
1. timmmmm Profiel | History | Fotoboek
2. Maarten-Pieter Profiel | History | Fotoboek
3. Roger_Epiales Profiel | History | Fotoboek
4. Etc Profiel | History | Fotoboek
5. Naatje Profiel | History | Fotoboek
6. IJsdraakje Profiel | History | Fotoboek
7. Bartjebart Profiel | Fotoboek | History
8. Liesje1979 Profiel | History | Fotoboek
9. TheVulture Profiel | History | Fotoboek
10. HonkeytonkProfiel | History | Fotoboek
11. tdrone Profiel | History | Fotoboek
12. PatriQue89 Profiel | History | Fotoboek
13. Theatermama Profiel | History | Fotoboek
14. AlbinoBambi Profiel | History | Fotoboek
15. Tha_Erik Profiel | History | Fotoboek
16. 08gnoT. Profiel | History | Fotoboek
17. Tombolafan Profiel | History | Fotoboek
18. StijnDa Profiel | History | Fotoboek
19. Lynda Profiel | History | Fotoboek
20. MaJo Profiel | History | Fotoboek
21. Cablegunmaster Profiel | History | Fotoboek
22. EllaN Profiel | History | Fotoboek
23. Marsan Profiel | History | Fotoboek
24. heloef Profiel | History | Fotoboek
Als je dus kills doorgeeft via PM, aan BEIDE spelleiders PM'en..Gebeurt dit niet, dan geldt jouw rol die dag/nacht niet!
Spelleiders deze ronde: Puntenslijpsel en gewoonfaye
Belangrijke posts:
HUUUUUUUUH, WAT IS DEZE?! Hier heb je een leuke oude ronde om te bekijken:
Het grote Fok! Mafia spel #42. Hallo
Deze OP is hier te vinden
drie over half negenquote:Op vrijdag 2 september 2011 01:12 schreef TheaterMaMa het volgende:
die krijg ik dus niet gevonden, hoe laat was dat?
ja maar dat zijn dan toch dezelfde rollen als in de OP, of ben ik dan gek, ik dacht dat ik iets gemist had:quote:
Fya?quote:Op vrijdag 2 september 2011 01:04 schreef CaLeX het volgende:
[..]
nee, in het vorige topic heeft fya een post gemaakt met de rollen
uit de op nu is het onschuldige meisje er niet meer, tweeling is iets andersquote:Op vrijdag 2 september 2011 01:29 schreef TheaterMaMa het volgende:
[..]
ja maar dat zijn dan toch dezelfde rollen als in de OP, of ben ik dan gek, ik dacht dat ik iets gemist had:
Dorpsbewoner
Maffia
Dorpsoudste
Bodyguard
Rechercheur
Nachtwaker
Velddoctor
Cupido
Spion
Busdriver
Voodooheks
Zombie
Orakel
De vorige ronde ging dat prima hoor... ik was BM en mijn tweelingbroertje hield zich keurig rustigquote:Op vrijdag 2 september 2011 07:08 schreef timmmmm het volgende:
Als je dorp bent, ben je echt wel te dom om te poepen als je je geliefde (door cupido) BM maakt. Of zelf BM wil worden.
Even dom als wanneer lynda vorige keer wel BM was geworden. BM moet niet dood te krijgen zijn. Als je de mafia een kans geeft dat toch voor elkaar te krijgen, dan snap je het niet helemaal
Trouwens: ##majo, omdat ik der gemist heb
Daar heeft het niets mee te maken, domoor. Jij was maffia, dus werd je tweeling niet gekilled. Als je een lover of n tweeling hebt, moet je er vanuitgaan dat geen van beiden maffia is (dat is het waarschijnlijkst) en dan stem je niet op je wederhelft, want dan kan de maffia de BM wel killen, en dat is zonde, want het grote pluspunt van de bm zijn je bodyguards. Als die omzeilt kunnen worden, is dat per definitie slechtquote:Op vrijdag 2 september 2011 09:53 schreef TheVulture het volgende:
[..]
De vorige ronde ging dat prima hoor... ik was BM en mijn tweelingbroertje hield zich keurig rustig
Het was ook niet serieus bedoeld hoorquote:Op vrijdag 2 september 2011 10:03 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Daar heeft het niets mee te maken, domoor. Jij was maffia, dus werd je tweeling niet gekilled. Als je een lover of n tweeling hebt, moet je er vanuitgaan dat geen van beiden maffia is (dat is het waarschijnlijkst) en dan stem je niet op je wederhelft, want dan kan de maffia de BM wel killen, en dat is zonde, want het grote pluspunt van de bm zijn je bodyguards. Als die omzeilt kunnen worden, is dat per definitie slecht
alhoewel..quote:Op vrijdag 2 september 2011 10:00 schreef MaJo het volgende:
Ik haal mijn stem weer bij Liesje weg want dan sta ik weer voor met Lynda
## Unvote Liesje
## Vote Cable
Lynda (4) TV, Tha_Erik, IJs, heloef
Tombolafan (0)
Roger_Epiales (1) Maarten-Pieter
liesje1979 (3) Stijn, EllaN, Theatermama
Majo (4) Cablegunmaster, naatje_1, Marsan, timmmmm
Cable(1) MaJo
quote:Op vrijdag 2 september 2011 10:20 schreef timmmmm het volgende:
Je weet het nooit, bij eerdere domme opmerkingen van je, was het ook serineus
Ik vind het ook wel opvallend!quote:Op vrijdag 2 september 2011 10:21 schreef lynda het volgende:
[..]
alhoewel..vertrouw dit soort dingen nooit
ja maar dat is vanuit dorp gezien.. vaak willen burgemeesterkandidaten te graag burgemeester worden juist omdat speciale rol enzo.quote:Op vrijdag 2 september 2011 10:25 schreef timmmmm het volgende:
Sommige mensen willen gewoon winnen. Ik persoonlijk wil graag dat een competent persoon wint, dus de unvote kan ik wel begrijpen, omdat jij en majo nou eenmaal beter zijn
Mooie dekmantel om het je maffiamaatjes op te kunnen laten knappenquote:Op vrijdag 2 september 2011 10:51 schreef timmmmm het volgende:
Ik wil ook het lieft op mij stemmen, maar de stones zeiden het al..
Met een kapotte laptop ga ik er gewoon bar weinig zijjn, en mobiel kan ik niets dan volgen, dus deze keer, volgens mij de eerste keer ooit in deze reeksen, geen bmkandidatuur voor mij
Als ik jouw mening wil, roep ik wel. Let wel, mening is dan een groot woord, dat zal alleen gebeuren als ik me verveel en vermaak nodig heb.quote:Op vrijdag 2 september 2011 10:57 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Mooie dekmantel om het je maffiamaatjes op te kunnen laten knappen
Dank jequote:
Slimquote:Op vrijdag 2 september 2011 11:00 schreef lynda het volgende:
Het Grote Fok! Maffia Spel #30 Volgende ronde, with happy thoughts.
van die post uit gaan..
GF zou de OP nog aanpassen
quote:Op vrijdag 2 september 2011 11:03 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Als ik jouw mening wil, roep ik wel.
nog niet als de jouwe het laatste sterretje was aan de horizon.quote:Op vrijdag 2 september 2011 11:05 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Dank je
Wil je mijn cupidootje zijn?
Dat laatste heb ik al gedaan.quote:Op vrijdag 2 september 2011 11:14 schreef gewoonfaye het volgende:
[..]
Ik zocht jouKom eens op msn ofzo, of beantwoord je dm
quote:Op vrijdag 2 september 2011 11:09 schreef timmmmm het volgende:
[..]
nog niet als de jouwe het laatste sterretje was aan de horizon.
Wel een blije kutkinderen SC. We noemen het ONZ. Veel plezier samen daar, gelieve mij er verder niet mee lastig te vallenquote:
Het is dat ik geen maffia ben dit keer... maar ik heb echt zin om je ontzettend homo-erotisch te killen vanavondquote:Op vrijdag 2 september 2011 11:17 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Wel een blije kutkinderen SC. We noemen het ONZ. Veel plezier samen daar, gelieve mij er verder niet mee lastig te vallen
quote:Op vrijdag 2 september 2011 11:19 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Het is dat ik geen maffia ben dit keer... maar ik heb echt zin om je ontzettend homo-erotisch te killen vanavond
Is het zwaar om zo verzuurd te zijn?quote:Op vrijdag 2 september 2011 11:17 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Wel een blije kutkinderen SC. We noemen het ONZ. Veel plezier samen daar, gelieve mij er verder niet mee lastig te vallen
Heb je de OP nou al aangepast?quote:Op vrijdag 2 september 2011 11:21 schreef gewoonfaye het volgende:
[..]
Is het zwaar om zo verzuurd te zijn?
Ik hoop dat je er aids aan overhoudtquote:Op vrijdag 2 september 2011 11:19 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Het is dat ik geen maffia ben dit keer... maar ik heb echt zin om je ontzettend homo-erotisch te killen vanavond
Niet zwaarder dan jouw kwabbenquote:Op vrijdag 2 september 2011 11:21 schreef gewoonfaye het volgende:
[..]
Is het zwaar om zo verzuurd te zijn?
wil je niet met aids spotten?quote:Op vrijdag 2 september 2011 11:31 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Ik hoop dat je er aids aan overhoudt
Het begint wel sneu te worden hoor.quote:Op vrijdag 2 september 2011 11:31 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Ik hoop dat je er aids aan overhoudt
Wat hij zegtquote:Op vrijdag 2 september 2011 11:34 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Het begint wel sneu te worden hoor.
Dit dusquote:Op vrijdag 2 september 2011 10:25 schreef timmmmm het volgende:
Sommige mensen willen gewoon winnen. Ik persoonlijk wil graag dat een competent persoon wint, dus de unvote kan ik wel begrijpen, omdat jij en majo nou eenmaal beter zijn
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |