Lijkt hier niet echt relevant.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 16:16 schreef Blueberry85 het volgende:
[..]
Omdat er nog steeds mensen zijn die het vermogen niet hebben om zelf uit te problemen te komen door lagere iq of zoiets en anders belanden al die mensen op straat.Lijkt me ook niet echt fijn voor de samenleving...
Ga gewoon een normale baan zoeken ipv een baan die inderdaad voor 16 jarige pubers is.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 16:17 schreef Leonidas82 het volgende:
[..]
Nee, al gevraagd en dat is niet mogelijk. In plaats daarvan zetten ze liever wat 16-jarigen in, die zijn veel goedkoper. Ben al één van de oudste van het personeel. Laatst al gesprek met mijn leidinggevende, die wilde weten of ik nog wel op mijn plek was. Schoft wil me weg hebben omdat ik te duur ben, maarja rekeningen moeten ook betaald worden. Doe dat werk niet omdat het zo leuk is.
Volgens mij wordt de schuld na 10 jaar sowieso kwijtgescholden. Maargoed, 10 jaar is nog steeds best wel lang. En dan heb je die andere schuld van 500 euro ook nog. Aan de ene kant wel veel, maar aan de andere kant als je een fatsoenlijke baan hebt valt dat wel te doen zonder helemaal krom te liggen. Ik zou dus gewoon heel snel zorgen voor een echte baanquote:Op dinsdag 30 augustus 2011 16:17 schreef H.FR het volgende:
IB groep mag je namelijk bijzonder lang afbetalen (30 jaar ofzo meen ik)
Als je eerdere post had gelezen begreep je waar dit vandaan kwam ...quote:
Dus vanaf 2013 betaal je 800 euro pm puur aan schulden afbetalenquote:Op dinsdag 30 augustus 2011 16:05 schreef Leonidas82 het volgende:
Ik heb gelukkig alsnog mijn studie weten af te ronden, maar deze dikke schuld zit me niet lekker. Ook al een dreigbrief van de bank gekregen dat er vanaf 1 januari 2012 500euro per maand afgelost moet worden en ib-groep wil vanaf 2013 ook geld zien. Volgens hun berekening moet ik straks 300 euro per maand gaan betalen.
Die post was ook al niet relevant, ja.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 16:20 schreef Blueberry85 het volgende:
[..]
Als je eerdere post had gelezen begreep je waar dit vandaan kwam ...
Na 10 jaar? Dat zou wat zijn!quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 16:20 schreef Palomar het volgende:
[..]
Volgens mij wordt de schuld na 10 jaar sowieso kwijtgescholden. Maargoed, 10 jaar is nog steeds best wel lang. En dan heb je die andere schuld van 500 euro ook nog. Aan de ene kant wel veel, maar aan de andere kant als je een fatsoenlijke baan hebt valt dat wel te doen zonder helemaal krom te liggen. Ik zou dus gewoon heel snel zorgen voor een echte baan
niet dat ik het een goed plan vind, maar kun je met een bestaande schuld dan gewoon een nieuwe lening aanvragen? Mag toch aannemen van niet.....?quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 16:22 schreef LXIV het volgende:
Hier is de simpele oplossing:
1) Sluit een nog lening af, maakt niet uit onder welke voorwaarde.
2) Betaal met die lening je studieschuld af.
3) Ga de schuldsanering in.
Dat is 3 jaar op bijstandsniveau (maar dat zit je nu toch al) en dan ben je weer helemaal vrij van alle schuld.
Ik denk niet dat hij zo makkelijk nog aan een lening komt nu, of wel? Z'n kredietwaardigheid lijkt me niet bijster hoog.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 16:22 schreef LXIV het volgende:
Hier is de simpele oplossing:
1) Sluit een nog lening af, maakt niet uit onder welke voorwaarde.
2) Betaal met die lening je studieschuld af.
3) Ga de schuldsanering in.
Dat is 3 jaar op bijstandsniveau (maar dat zit je nu toch al) en dan ben je weer helemaal vrij van alle schuld.
Maak daar maar 15 jaar van. Sowieso veranderen de regels voor studieschuld vanaf 1 januari en gaat de aflossing sowieso naar draagkracht.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 16:20 schreef Palomar het volgende:
[..]
Volgens mij wordt de schuld na 10 jaar sowieso kwijtgescholden. Maargoed, 10 jaar is nog steeds best wel lang. En dan heb je die andere schuld van 500 euro ook nog. Aan de ene kant wel veel, maar aan de andere kant als je een fatsoenlijke baan hebt valt dat wel te doen zonder helemaal krom te liggen. Ik zou dus gewoon heel snel zorgen voor een echte baan
quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 16:05 schreef Leonidas82 het volgende:
Na al die jaren stuffi en lening deed de ib-groep de geldkraan dicht en was ik genoodzaakt een studentenlening af te sluiten bij een bank tegen een absurd rentetarief. Inmiddels is de ib-groep schuld en de studentenlening bij deze bank tezamen opgelopen tot dik 87.000 euro excl rente![]()
![]()
Hoe groot zijn jullie studieschulden?.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 12:19 schreef Leonidas82 het volgende:
Hoe groot is jullie schuld en hoe denk je het terug te betalen?
TS begint,
Na kwijtschelding basis en aanvullend blijft er 10K restschuld over. TS gaat dat terug betalen middels de jaarlijkse belastingteruggave.
Hoe zat dat met jullie?
quote:Op woensdag 27 oktober 2010 19:20 schreef Leonidas82 het volgende:
Mijn oma wil alvast haar spaarrekeningen opeten en bedragen schenken aan de kinderen en kleinkinderen. Ons (ik en mijn broertje) is een bedrag toegezegd van 930.000 euro, te schenken in 10 jaar (dit is ook notarieel verklaard).
Nu willen wij graag dat bedrag ontvangen, maar wat betekend dit voor de belasting? Hoeveel belasting moeten wij betalen als we dit bedrag in één x ontvangen? Is er ook fiscale instructie mogelijk om er geen belasting over te hoeven betalen?
Alvast bedankt voor de informatie..
Het is wel raar dat mensen die geld lenen om plasma-tv's te kopen en op vakantie te gaan op deze manier schuldenvrij kunnen worden, en iemand die studeert niet. Dat is niet eerlijk vind ik.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 16:25 schreef Supersoep het volgende:
[..]
Ik denk niet dat hij zo makkelijk nog aan een lening komt nu, of wel? Z'n kredietwaardigheid lijkt me niet bijster hoog.
Het is nooit de schuld van TS.quote:
quote:Op maandag 23 mei 2011 13:53 schreef Leonidas82 het volgende:
In februari heb ik een rekening van de kvk om de jaarlijkse bijdrage te betalen á 43,12 euro. In maart heb ik vervolgens een herinnering gekregen en in april een aanmaning.
Totdat vandaag opeens een deurwaarder op de stoep staat met een exploot, totale kosten 154,00 euro. Nu las ik ergens dat je, juridisch gezien, niet die kosten hoeft te betalen(van een deurwaarder) omdat je geen overeenkomst met deze partij hebt gesloten. Dus in principe zou je dus alleen de hoofdsom van de kvk (+ aanmaningskosten) moeten voldoen en dus continue bezwaar moeten maken bij dat incassobedrijf.
Wie weet wat mijn mogelijkheden zijn om onder die incassokosten uit te komen?
quote:Op maandag 23 mei 2011 14:11 schreef Leonidas82 het volgende:
Zojuist gebeld met de kvk. Die lui geven geen krimp en verwijzen me naar die gerechtsdeurwaarder. Maar met die kerel valt ook geen gesprek te beginnen, gelijk dreigen met; jaa als jij niet betaalt, krijg je een 2e bezoekje met een dagvaarding, dus keuze is aan jou. Ik ga verder ook niet met jou in discussie, we zien de betaling wel tegemoet' Ze zijn wel mans daar.
Gesprek begon gelijk al koel en kortaf, valt geen normaal gesprek mee te beginnen, stel losers daar
Zeg, grapjas: Ik betaal elke maand dik 1100 euro aan loonbelasting aan het rijk.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 16:22 schreef LXIV het volgende:
Hier is de simpele oplossing:
1) Sluit een nog lening af, maakt niet uit onder welke voorwaarde.
2) Betaal met die lening je studieschuld af.
3) Ga de schuldsanering in.
Dat is 3 jaar op bijstandsniveau (maar dat zit je nu toch al) en dan ben je weer helemaal vrij van alle schuld.
Bedankt voor de tip, hier heb ik tenminste wat aan. Maar ik ga dus echt niet met mijn hbo-papiertje in de bouw of in een fabriek werken. Al die jaren geleerd om achter een lopende band te gaan staan of wandjes plaatsen zekerquote:Op dinsdag 30 augustus 2011 16:39 schreef Wiebelkont het volgende:
[..]
Zeg, grapjas: Ik betaal elke maand dik 1100 euro aan loonbelasting aan het rijk.
Het laatste wat ik wil is dat, naast de soms krankzinnige zaken waar ons kabinet het aan verbrast, onze schuldlijers ook nog eens op dat geld gaan teren.
Ik zeg tegen TS: Als het echt allemaal waar is wat je zegt: Ga maar werken.
Het minimumloon:
http://www.rijksoverheid.(...)het-minimumloon.html
Ik weet niet hoe oud jij bent, maar je kunt prima vooruit zonder opleiding. Je kunt bij de politie solliciteren, landmacht, debouw of eender welke baan waar je ploegendiensten en andere toeslagen krijgt. Op die manier kun je ongeschoold soms best wel veel geld beuren zonder dat je er heel hard voor moet nadenken.
800 euro per maand is veel, maar bijstandsniveau + 800 afbetalen kun je echt wel beuren met een beetje normale baan, als je maar hard/vaak genoeg werkt. Ja, het is kut, maar je leert er een hoop van en los van het feit dat je dan schuldenvrij bent kun je daarna ook nog eens profiteren van een hoop werkervaring en zelfs gratis (baas betaalt) opleidingen als je het goed speelt.
nee, dan beter bij de macquote:Op dinsdag 30 augustus 2011 16:43 schreef Leonidas82 het volgende:
[..]
Bedankt voor de tip, hier heb ik tenminste wat aan. Maar ik ga dus echt niet met mijn hbo-papiertje in de bouw of in een fabriek werken. Al die jaren geleerd om achter een lopende band te gaan staan of wandjes plaatsen zeker
Maar wel al 2,5 jaar bij de McDonald's! Voor een hongerloontje!quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 16:43 schreef Leonidas82 het volgende:
[..]
Bedankt voor de tip, hier heb ik tenminste wat aan. Maar ik ga dus echt niet met mijn hbo-papiertje in de bouw of in een fabriek werken. Al die jaren geleerd om achter een lopende band te gaan staan of wandjes plaatsen zeker
Bij de mac heb je contact met klanten en kan je cursussen volgen. In de bouw in een fabriek heb je dat allemaal niet. Mag je gezellig de hele dag met een pool in gebrekkig engels wandjes plaatsen zeker en geschoffeerd worden door zo'n voorman. Hou toch opquote:Op dinsdag 30 augustus 2011 16:44 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Maar wel al 2,5 jaar bij de McDonald's! Voor een hongerloontje!
Lekker geloofwaardig!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |