SPOILER: De Radio49 DJ's (in alfabetische volgorde)Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat kan ik als luisteraar verwachten op Radio 49?
Alles. Simpeler is het niet samen te vatten. Iedere DJ heeft zijn eigen stijl, van muziekspecials tot talkshows en verzoekprogramma's. Een bepaald nummer of thema in gedachten? Vraag het eens in het topic, wie weet is er wel iemand die het draait! Zo niet, mag je - als je het leuk vindt - dat zélf doen!
En als er geen DJ draait?
Dan zorgt Guppie (de verzoekjes-automaat) voor lekkere muziek. Klik op de grote zwarte VERZOEKJES knop hierbeneden om iets aan te vragen. Guppie wordt beheerd door robdriessen en kan ook bediend worden door Viro, Knetterkrankjorum,Outpost76 en Symphonic.
Ik wil ook! Hoe meld ik me aan en kom ik op het rooster?
Aanmelden voor het rooster kan door een PM (liefst naar 2 of meer personen) te sturen naar Mr-green, Samzz, Gewoonfaye, Knetterkrankjorum of Carooltje79.
Nadat je op het rooster bent gezet ontvang je de gegevens waarmee je kan inloggen op de stream.
LET OP: DJ's moeten zich minimaal 10 minuten voor hun show melden in het topic, zijn ze er niet dan wordt hun uurtje weggegeven!
Zijn er eisen aan DJ's of hun programma's?
Niet echt, draai wat je leuk vindt, of juist totaal iets anders. Hoe meer stijlen, hoe beter! Het enige wat we van je vragen is enthousiasme, de juiste software (zoals SAM of VDJ) en als je durft: een goede microfoon!
Jingles
Er zijn door DJ Luke een aantal standaard Radio 49 jingles gemaakt die voor iedereen zijn te gebruiken. Download hier!
Luisteren in een media player?
Dat kan, klik hier om naar Radio 49 in je media player te luisteren.
Slowchat is toegestaan, maar tot bepaalde hoogte! Het topic is voornamelijk bedoeld voor feedback voor de DJ's.
Statistieken
Uiteraard zijn er statistieken voor deze reeks: http://piles.nl/fok/index.php?reeks_id=16
Last.FM account voor SAM gebruiken is dit mogelijk?
Ja uiteraard is er ook door onze DJ's onderzoek gedaan naar Last.fm link te leggen.
Handleiding is te volgen hiero: (Waarschuwing kan technische info bevatten).
Handleiding voor Last.fm & Sam Scrobbling.
"Never forget that only dead fish swim with the stream." -Malcolm Muggeridge
give in to me (met Slash) is toch juist bekend...quote:Op maandag 29 augustus 2011 21:28 schreef Insomnium het volgende:
[..]
Give in to me is zon mooi nummer van MJ.
Krijg altijd kippenvel er van !
Doe het niet.quote:Op maandag 29 augustus 2011 21:30 schreef gewoonfaye het volgende:
En de reactie als ik weer eens met de gedachte speel om in S&G te posten, is ook altijd briljant
dat zeggen ze allemaalquote:
Zeker nu mijn moeder niet meer mijn kamer op komt, heer-lijkquote:
Ik kan dat niet.quote:Op maandag 29 augustus 2011 21:31 schreef gewoonfaye het volgende:
[..]
Ik slaap meestal naakt, heeeeeeeeeerlijk vrij
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Je hebt mij blijkbaar gemist dan.quote:Op maandag 29 augustus 2011 21:30 schreef Myraela het volgende:
[..]
Je zit op FOK!, groot kan die niet zijn.
Ik heb onderzoek gedaan.
C'est la vie
Verliefdheid is voor de dommen
A lion does not lose sleep over the opinion of sheep
Hier sprak Tchock Heloefs lul is zo ondergewaardeerd.
quote:Op maandag 29 augustus 2011 21:29 schreef Zokunen het volgende:
[..]
Hmmmm die ken ik niet...
Ff tvrage checken
quote:Op maandag 29 augustus 2011 21:30 schreef Insomnium het volgende:
[..]
Mag ik over je shirt aaien ?
Dan aai ik ook weer eens een poesje
Ik ken amper mensen die dat nummer kennenquote:Op maandag 29 augustus 2011 21:32 schreef WickedTunes het volgende:
[..]
give in to me (met Slash) is toch juist bekend...
Fak, dat duurde lang!!
wat?quote:
quote:Op maandag 29 augustus 2011 21:33 schreef heloef het volgende:
[..]
Ik kan dat niet.
Haha ik heb dat ook altijd, word ik snachts wakker omdat ik een harde heb doordat mn eikel tegen de lakens schuurdeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Verstandige keus meid, ja toch.quote:Op maandag 29 augustus 2011 21:34 schreef gewoonfaye het volgende:
Nou goed, ik ga douchen en ik denk dat ik het toch maar doe met een berenpak aan.
[taalnazi modus]quote:Op maandag 29 augustus 2011 21:25 schreef PriemGirl het volgende:
Zo. In bed !
Wil ik net serie gaan kijken die vorige week nog online staat; is ie offline gehaald d'oh.. ik faal
Te lui om torrents binnen te halen... zucht... * PriemGirl tunet dan maar in.
Is dat het geheim van de ODOL?quote:Op maandag 29 augustus 2011 21:34 schreef _Fanta het volgende:
[..]
Haha ik heb dat ook altijd, word ik snachts wakker omdat ik een harde heb doordat mn eikel tegen de lakens schuurde
quote:
quote:Op maandag 29 augustus 2011 21:34 schreef gewoonfaye het volgende:
Nou goed, ik ga douchen en ik denk dat ik het toch maar doe met een berenpak aan.
Nee, een ODOL is gewoon t gevolg van een mooie droomquote:Op maandag 29 augustus 2011 21:34 schreef gewoonfaye het volgende:
[..]
Is dat het geheim van de ODOL?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |