Aldus Wikipedia.quote:Er zijn op de plas grote snoeken en brasem te vangen, en zijn de andere vissoorten zoals karper en grote voorn ook goed vertegenwoordigd
De FOK!kers die komen:quote:Op maandag 22 augustus 2011 19:37 schreef smegmanus het volgende:
[..]
Vissen is baas, gewoon de sfeer, bier enzo.
Muggennet is wel handig trouwens
Natuurlijkquote:
Oh was dat de afspraak?quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 16:34 schreef TWP het volgende:
En iedereen zich zo netjes inhouden om de lapo aan DV te gunnen.
Volgens mij vond ze het makkelijk op zelf de OP bij te houden omdat ze hier zo vaak te vinden is in te topic. Maar maakt verder niet veel uit hoor.quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 16:35 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Natuurlijk
[..]
Oh was dat de afspraak?
Even een blauwe aanspreken en de OP wordt zo bijgewerktquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 16:36 schreef TWP het volgende:
[..]
Volgens mij vond ze het makkelijk op zelf de OP bij te houden omdat ze hier zo vaak te vinden is in te topic. Maar maakt verder niet veel uit hoor.
Maar mijn broertje is wel 7quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 16:35 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Natuurlijk
[..]
Oh was dat de afspraak?
Ik was er vanmiddag niet en ben vanavond ook weg. Maakt me nu dus niet veel uit.quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 16:36 schreef TWP het volgende:
[..]
Volgens mij vond ze het makkelijk op zelf de OP bij te houden omdat ze hier zo vaak te vinden is in te topic. Maar maakt verder niet veel uit hoor.
Doe maar niet danquote:
Nee,quote:
quote:
Oke maar dan gaat mam tegen me zeggen zo van je broertje wilt ook mee, en dan gaat me broertje weer huilen en als ik hem dan niet meeneem, krijg ik huisarrest zoals de vorige keer toen wou me broertje ook mee naar een plek, terwijl het gewoon echt niet een plek was voor hem en toen bleef ik maar thuis en kreeg ik 3 manaden huisarrest en dat wil ik dus niet, en ik wil dus niet dat hij dan meegaat want dan moet ik er de hele tijd opletten dat wil ik niet ik wil lekker kunnen genieten enzo, dus ik moet een manier vinden om het te ontlopen, ik zelf dacht al zeggen dat ik naar een feestje voor oudere ga, dan mag het waarschijnelijk wel, maarja ik kijk wel ff.quote:
1e meet dat ik ging kende ik werkelijk niemand. Gewoon heengaan, bier drinken, dan komt het wel goedquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 18:31 schreef Plastic_zak het volgende:
Ik ga ook een beetje twijfelden, ik ken niemand
Klopt, maar ik zou het wel waarderen als je me volgende keer betaald, ik bedoel.... ik doe wel mijn best weet je. Dat mag gewaardeerd worden en een financiële beloning acht ik vrij natuurlijk.quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 18:31 schreef Myraela het volgende:
[..]
Waarom? Daar heb ik geen geld voor nodig hoor.
Gast kom jongen als ji jniet komt dan ga ik ook nie thoorquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 18:31 schreef Plastic_zak het volgende:
Ik ga ook een beetje twijfelen, ik ken niemand
quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 18:31 schreef Monopoly het volgende:
[..]
1e meet dat ik ging kende ik werkelijk niemand. Gewoon heengaan, bier drinken, dan komt het wel goed
Oke, ik kom gewoonquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 18:35 schreef Nectar het volgende:
[..]
Gast kom jongen als ji jniet komt dan ga ik ook nie thoor
gezien jij toch wel de meeste bent warme ik praat
Dat is echt een afrader, dan ga je alleen maar met zo'n vriend zitten en ontmoet je nogsteeds niemandquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 18:36 schreef Monopoly het volgende:
Gewoon komen, neem desnoods een maat van je mee
Geen reisgeld bedoel je? Je MOET komen hoor. Eten en drinken neem ik wel voor je mee.quote:
Precies ik neem wel een fles drank voor haar mee ofzo, geen probleem.quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 19:18 schreef Ratelslangetje het volgende:
[..]
Geen reisgeld bedoel je? Je MOET komen hoor. Eten en drinken neem ik wel voor je mee.
Beide niet. Ik ga de week daarvoor naar appelpop en moet daarvoor al geld lenen waarschijnlijk.quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 19:18 schreef Ratelslangetje het volgende:
[..]
Geen reisgeld bedoel je? Je MOET komen hoor. Eten en drinken neem ik wel voor je mee.
Goed plan ja.quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 19:50 schreef Monopoly het volgende:
Overigens vanavond even poll plaatsen ofzo, voor het aantal slapers en eventuele tent ?
Nog steeds een wonder dat je die meet hebt overleefdquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 18:31 schreef Monopoly het volgende:
[..]
1e meet dat ik ging kende ik werkelijk niemand. Gewoon heengaan, bier drinken, dan komt het wel goed
Doe je dat ook voor mij?quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 19:25 schreef Patje1987 het volgende:
[..]
Precies ik neem wel een fles drank voor haar mee ofzo, geen probleem.
Als er maar geen bramen in verwerkt zijn.!quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 20:38 schreef Huppelmuts het volgende:
Feel stoned
Feel high
Fuck a duck
And try to fly
Birdy birdy in the sky
Dropped a poopie in my eye
I don't mind, I don't cry
I just thank god cows don't fly
Er zal cassis aanwezig he op de meet?
Die gaan we te lijf met hooivorken en fakkelsquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 20:38 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Als er maar geen bramen in verwerkt zijn.!
Op z'n minst. Het word tijd dat we een klacht indienen bij de tuinbouw vereniging.quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 20:40 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Die gaan we te lijf met hooivorken en fakkels
Keiharde protesten!!quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 20:43 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Op z'n minst. Het word tijd dat we een klacht indienen bij de tuinbouw vereniging.
Dat dus.quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 21:40 schreef Dromenvangertje het volgende:
Pol plaatsen? Maar dan gaan er vast mensen stemmen die niet eens op de meet komen.
Jij bent geen 14,en dat weet ik want ik ben Kapitein.quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 18:18 schreef Monopoly het volgende:
Ik ben eigenlijk nog maar 14, en ik weet neit of ik durf.
Natuurlijkquote:
Dat is liefquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |