"Grote Blonde Leider". Een verwijzing naar die half-Indo met zijn Hongaarse importbruid die een of ander partijtje dat de PVV heet runtquote:Op zondag 28 augustus 2011 10:22 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Oh meer discriminatie dan het begrip allochtoon an sich al?
En wie is wij?
Met 'onze' grote GBL?
GBL?
En je hebt standaard een dubbele nationaliteit ?quote:
Kinderen hebben in Marokko (die in veel gevallen niet eens bestaan) en daar in Nederland geld voor ontvangen, om er maar eens een te noemen.quote:
Kun je zien dat die vent gewoon niet spoort.quote:Op zondag 28 augustus 2011 11:14 schreef MisterSqueaky het volgende:
[..]
En je hebt standaard een dubbele nationaliteit ?
Grappig. Dan heeft de vrouw van Wilders dat waarschijnlijk ook. Of wellicht is die zelfs alleen maar Hongaars.
Aangezien Geert zo moeilijk doet over politici met dubbele nationaliteit... waarom niet over de partners van die politici ? Die hebben behoorlijk wat invloed op hun hun echtgeno(o)t(e) en horen in de slaapkamer vast af en toe een staatsgeheim. En zijn vrouw heeft voor de ambassadestaf van de Hongaarse overheid gewerkt en is dus niet eens zomaar een burger...
En hoeveel mensen doen dat met een dubbele nationaliteit? at wordt weer groots opgeblazen en door media en tegenstanders aangedikt. Het is niet goed natuurlijk niet en moet worden aangepakt. Dat doe je niet door ieder persoon met een dubbele nationaliteit aan te pakken.quote:Op zondag 28 augustus 2011 11:27 schreef Hathor het volgende:
[..]
Kinderen hebben in Marokko (die in veel gevallen niet eens bestaan) en daar in Nederland geld voor ontvangen, om er maar eens een te noemen.
Niet alleen niet spoort, maar ook gewoonweg niet deugt. De twee karaktereigenschappen waar je het als politicus van moet hebben, welke politieke stroming je ook aanhangt...quote:Op zondag 28 augustus 2011 11:30 schreef betyar het volgende:
Zo effe koffie.
[..]
Kun je zien dat die vent gewoon niet spoort.
Uiteraard had ik dat wel door, ik vraag alleen even na om het zeker te maken.quote:Op zondag 28 augustus 2011 07:49 schreef Goldman_Sucks het volgende:
Ik bedoel de 2e generatie van nu. Maar ik dacht dat je dat wel door zou hebben, maar goed.
Quote je wel even de hele zin, zodat ook duidelijk wordt dat het om een persoonlijke mening gaat, gebaseerd op gesprekken met 200 Chinezen.quote:Leuk dat je een link stuurt naar een artikel die aangeeft dat chinezen zich bijna niet met criminaliteit bezighouden.
Quote:
"Daarvan is maar een zeer klein deel bezig met criminaliteit"
Wat is daar tegenstrijdig aan? De politie in de grote steden heeft bvb geregeld te maken met illegale gokhuizen, en ze weten dat die door de Triades worden gerund, maar op basis daarvan weten ze nog steeds niet hoeveel mensen er nou echt bij betrokken zijn.quote:Verder spreek je jezelf een beetje tegen; Eerst geef ja aan dat percentages mbt chinese criminaliteit niet bekend zijn. Aan de andere kant schrijf je dingen als: ze hebben een hele dikke vinger in de pap bij de zware georganiseerde misdaad. Ik hoop toch niet dat je bon voor die bewering dat artikel is.
Tja, infiltreren gaat moeilijk, zoals ik al zei, een erg gesloten wereldje waar je als buitenstaander zonder spleetogen gewoon niet binnenkomt.quote:Quote:
"Veel onderzoek naarde handel in deze grondstoffen zijn er niet gedaan"
Om te beginnen heb ik zo'n 18 jaar om de hoek van de Binnen Bantammer gewoond dus ik heb aardig wat met eigen ogen gezien.quote:Dus mijn vraag aan jou is: heb je een betrouwbare bron ter dekking van jouw zware beschuldiging dat Chinezen een dikke vinger in de pap hebben mbt zware criminaliteit of was je maar een beetje dom aan het blaten?
Hilarische verwijzing naar een kapsel, alsof we die nog niet hadden gezien.quote:Op zondag 28 augustus 2011 11:14 schreef MisterSqueaky het volgende:
[..]
"Grote Blonde Leider". Een verwijzing naar die half-Indo met zijn Hongaarse importbruid die een of ander partijtje dat de PVV heet runtEn zelf dus zo allochtoon is als wat volgens de huidige definitie.
Crimineel zijn is ook maar een kwestie van perspectief. Met dealers heb ik geen moeite want dat is een kwestie van vraag en aanbod. Straatrovers verdienen kapotte knieschijven.quote:Op zondag 28 augustus 2011 11:59 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
Oftewel we moeten je op je blauwe ogen geloven? Afin. Doe maar niet.
Verder zit er uiteraard WEL een verschil in zwaarte of je iemand berooft of dat je een illegaal in dienst hebt.Wat zich ook zal uiten in de straf trouwens en voor welke rechtbank je komt.
Uiteraard. Maar Moussie had weer eens zo'n lachwekkend voorbeeld door een zwartwerker gelijk te stellen aan een straatrover.quote:Op zondag 28 augustus 2011 12:03 schreef Specularium het volgende:
[..]
Crimineel zijn is ook maar een kwestie van perspectief. Met dealers heb ik geen moeite want dat is een kwestie van vraag en aanbod. Straatrovers verdienen kapotte knieschijven.
Quote:quote:Op zondag 28 augustus 2011 11:50 schreef moussie het volgende:
[..]
Uiteraard had ik dat wel door, ik vraag alleen even na om het zeker te maken.
Je beseft dat de 2de generatie het lang zo goed niet deed toen ze even lang in Nederland verbleven als de Marokkanen nu?
[..]
Quote je wel even de hele zin, zodat ook duidelijk wordt dat het om een persoonlijke mening gaat, gebaseerd op gesprekken met 200 Chinezen.
[..]
Wat is daar tegenstrijdig aan? De politie in de grote steden heeft bvb geregeld te maken met illegale gokhuizen, en ze weten dat die door de Triades worden gerund, maar op basis daarvan weten ze nog steeds niet hoeveel mensen er nou echt bij betrokken zijn.
[..]
Tja, infiltreren gaat moeilijk, zoals ik al zei, een erg gesloten wereldje waar je als buitenstaander zonder spleetogen gewoon niet binnenkomt.
[..]
Om te beginnen heb ik zo'n 18 jaar om de hoek van de Binnen Bantammer gewoond dus ik heb aardig wat met eigen ogen gezien.
Wat ouder materiaal van buro Jansen
http://www.burojansen.nl/traa/b8_2_36.htm
En wat recenter
http://www.trouw.nl/tr/nl(...)-de-Chinatowns.dhtml
Maar ja, zoals ik al zei, het raakt de burger niet direct, een Chinees zal niet zo snel je fiets (of BMW) stelen, of je een grote mond geven als je langsloopt. Maar let wel, de Chinese restauranthouder met een illegaal in dienst is volgens de wet een crimineel, dat jij er geen last van hebt maakt het niet minder crimineel.
Lees anders even terug, de aloude vraag werd weer eens gesteld .. waarom lees ik nooit wat over ..quote:Op zondag 28 augustus 2011 12:05 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Uiteraard. Maar Moussie had weer eens zo'n lachwekkend voorbeeld door een zwartwerker gelijk te stellen aan een straatrover.
Leuk, doe je het weer, een zin eruit plukken en zonder context plaatsen.quote:Op zondag 28 augustus 2011 12:17 schreef Goldman_Sucks het volgende:
[..]
Quote:
"Volgens de onderzoekster zijn er geen representatieve cijfers over de afpersingen, bedreigingen en chantages"
Ik weet niet hoe hard die plaat voor jouw kop is maar die moet verdomde stevig zijn. Zoals je eigenlijk zelf ook zegt: HET IS ONBEKEND. Maar blijkbaar ben jij iemand die denkt: oh ik weet niet of je onschuldig bent dus ga ik er maar van uit dat je schuldig bent.
Mag ik je tenslotte 1 ding vragen? Word alsjeblieft nooit rechter. Niet doen.
Mag ik jou een ding vragen? Wordt ajb nooit rechter, niet doen, met dat soort cherry-picking van opmerkingen buiten hun context kan je nooit tot een weloverwogen oordeel komen.quote:Volgens de onderzoekster zijn er geen representatieve cijfers over de afpersingen, bedreigingen en chantages. De gemeenschap is zo gesloten dat ze uit angst, schaamte en wantrouwen in politie en justitie geen aangifte doet. Het aantal officiële meldingen is ’zeker slechts een topje van de ijsberg’, aldus de criminologe.
Wat is dat nu weer voor onzin? Waarom horen die bij ons? Omdat wij die honderden jaren als beestachtige wijze als slaven behandeld hebben, betekent toch niet dat ze bij ons horen?quote:Op zondag 28 augustus 2011 12:21 schreef Specularium het volgende:
Van Antillianen neemt iedereen het gewoon een beetje ter kennisgeving aan.
Omdat ze meer bij ons horen dan Marokkanen.
Maw, het gaat eigenlijk helemaal niet zozeer om de criminaliteit, het gaat veel meer om het 'erbij horen'.quote:Op zondag 28 augustus 2011 12:21 schreef Specularium het volgende:
Van Antillianen neemt iedereen het gewoon een beetje ter kennisgeving aan.
Omdat ze meer bij ons horen dan Marokkanen.
Ik vind het anders best triest, dat ze uit angst voor de georganiseerde criminaliteit nog niet eens aangifte durven te doen ..quote:Chinezen die alles in eigen kring oplossen krijgen mijn respect wel.
Jezus, komen je ouders of grootouders ervandaan? Die VOC-mentaliteit is niet aan jou besteedt, toch?quote:Op zondag 28 augustus 2011 12:24 schreef Ludd het volgende:
[..]
Wat is dat nu weer voor onzin? Waarom horen die bij ons? Omdat wij die honderden jaren als beestachtige wijze als slaven behandeld hebben, betekent toch niet dat ze bij ons horen?
Die mentaliteit van uitbuiting en onderdrukking is inderdaad niet aan mij besteed inderdaad.quote:Op zondag 28 augustus 2011 12:33 schreef Specularium het volgende: Die VOC-mentaliteit is niet aan jou besteedt, toch?
Welk jaartal houden we aan als maatgevend voor het al dan niet generaties lang door etterende en opgelegde "collectieve schuldgevoel"? Mogen we Fransozen en Spanjolen nog altijd haten vanwege de bezetting van ons land?quote:Op zondag 28 augustus 2011 12:39 schreef Ludd het volgende:
[..]
Die mentaliteit van uitbuiting en onderdrukking is inderdaad niet aan mij besteed inderdaad.
Ik heb trouwens ook gehoord dat onder bosjesmannen de criminaliteit gigantisch is. Echt, groter dan de criminaliteit van alle marokkanen/antillianen/chinezen bij elkaar.quote:Op zondag 28 augustus 2011 12:23 schreef moussie het volgende:
[..]
Leuk, doe je het weer, een zin eruit plukken en zonder context plaatsen.
[..]
Mag ik jou een ding vragen? Wordt ajb nooit rechter, niet doen, met dat soort cherry-picking van opmerkingen buiten hun context kan je nooit tot een weloverwogen oordeel komen.
Vind je dat? Ook wanneer dat wat binnen zit zich afzet tegen waarden die wij fundamenteel achten voor onze samenleving zoals gelijkheid man/vrouw, gelijkheid homosexuelen. Die alleen weten wat respect krijgen is maar van respect geven nooit van gehoord hebben? Die voor loverboy spelen en daarbaast een uitkering trekken?quote:Op zondag 28 augustus 2011 12:29 schreef moussie het volgende:
[..]
Nou ben ik nooit een grote fan van Pim Fortuyn geweest, maar op een punt had hij zeker gelijk, dat gezeik moest maar eens afgelopen zijn, binnen is binnen en hoort bij ons ..
Nu zeg je indirect dat je die Surinamers hier liever niet ziet.quote:Op zondag 28 augustus 2011 12:39 schreef Ludd het volgende:
[..]
Die mentaliteit van uitbuiting en onderdrukking is inderdaad niet aan mij besteed inderdaad.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |