Ik heb sowieso waterige ogen sinds ik zwanger ben. Mán wat ben ik emo..quote:Op donderdag 25 augustus 2011 19:50 schreef Kleurdoos het volgende:
nou, hij doet het
blauw 20% groen 30% en bruin 50%
maar aangezien in al onze ogen een hele hoop groen zit..neem ik aan dat t gewoon t zelfde kleurtje wordt als elin en r paps hebben, beetje oker/groen/bruinig
ik heb ze zelf nogal eh waterig blauw/groen/grijs
Ik win: mijn moeder breit, haakt en naait kleertjesquote:Op donderdag 25 augustus 2011 17:55 schreef flugeltje het volgende:
Piglet wat een lekker ding
Ik win het trouwens van alle dames hier, mijn moeder breit... Need I say more?
gelukkig prima bij te sturen door hippe patroontjes op de kop te tikken en deze met dito wol bij haar af te leveren
quote:Op donderdag 25 augustus 2011 21:58 schreef Illusi0n het volgende:
Hoi!
Vriendin vandaag precies 14 weken zwanger.
Volgende week donderdag 15 weken echo
Nee nee 5e al, maar dat komt omdat ze een 8 maanden geleden een miskraam heeft gehad.quote:Op donderdag 25 augustus 2011 22:14 schreef Nirak het volgende:
[..]
15 weken echo? Wordt dat de eerste echo?
ik win, want ik doe t zelf allemaalquote:Op donderdag 25 augustus 2011 22:08 schreef tweeoogje het volgende:
[..]
Ik win: mijn moeder breit, haakt en naait kleertjes![]()
Oh, wat is Joris een schatje!! Net als H van Beregd
quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 06:30 schreef hilliebillie het volgende:
Meld, hier alles rustig..
Maar deze keer met baby naast me, in plaats van in de buik..
Vannacht om 3.33 is Jelle geboren. Gisteren ingeleid en na een hele lange tijd pijnlijke weeën ondanks de ruggenprik is jelle in 3 persweeen geboren ondanks dat hij een sterrenkijkertje was.
Tis een flinke jongen 4370 gram.
Later meer.. Ben ook niet bijgelezen verders..
Als alles goed is met de suikers van Jelle, mogen we om 12 uur naar huis morgen..
Ik duim voor je meis!quote:Op donderdag 25 augustus 2011 20:33 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Ik mag a.s. woensdag voor de eerste echo. Nu maar hopen dat er een hartje knippert...
Nu heb ik zin in cake, ik zie het namelijk al helemaal voor me. Zo'n cake die lekker bakt in de ovenquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 10:02 schreef Lujaxa het volgende:
Gisteren wel heerlijk los gegaande badkamer en keuken grote beurt gegeven en een cake gebakken.. net de cake versierd.. dus we kunnen weer lekker snoepen...
Dat is het enige waar ik geen weerstand aan kan bieden..quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 10:23 schreef Kleurdoos het volgende:
honger
ik heb nog een milka XXL met biscuit, doeg
Mehn. Lekker!quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 10:22 schreef Lujaxa het volgende:
nog wat verlekkerder makenmet heerlijke chocomouse vulling
![]()
de meiden stonden er bij tetoen ik hem aan het afwerken was
Ik stort me vanmiddag maar op de roze koeken die we thuis nog hebben staan.quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 10:50 schreef wickie het volgende:
Nou wil ik ook cake![]()
Mus heeft zich niet meer gemeld toch? Spannend![]()
Jeetje dan sta ik bijna bovenaan... Maar ik moet nog 3 weken.
Ik ga maar eens kijken of er beneden wat te schransen valt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |