Ik wilde net gaan typen, maar dat hoeft dus niet meer.quote:Op donderdag 25 augustus 2011 21:37 schreef Sautor het volgende:
Total Climb: 1,783 feet (543m) op 10 miles (16 km).
Is dus 3.5% gemiddeld ongeveer
de man met de hamer?quote:Op donderdag 25 augustus 2011 22:06 schreef marcodej het volgende:
Ben Hermans op 3:40. Die moet wat tegengekomen zijn lijkt me.
Colombianen zijn altijd al erkend hardrijders geweest! Soort nieuwe Botero!quote:Op donderdag 25 augustus 2011 23:15 schreef TheArt het volgende:
Infantino moet een stukje zijn afgesneden, dat kan niet anders
Hij deed het dit jaar in de Vuelta a Castilla Y Leon blijkbaar ook niet slecht in een niet zo'n zwak deelnemersveld. Niet hetzelfde, maar toch.quote:Op donderdag 25 augustus 2011 23:15 schreef TheArt het volgende:
Infantino moet een stukje zijn afgesneden, dat kan niet anders
Infantino is altijd al een meer dan behoorlijke tijdrijder geweest, maar dit is wel een bizar grote voorsprong op niet de minste tijdrijders.quote:Op donderdag 25 augustus 2011 23:18 schreef franklop het volgende:
[..]
Colombianen zijn altijd al erkend hardrijders geweest! Soort nieuwe Botero!
Achtste in de ITT daar, best netjes inderdaad.quote:Op donderdag 25 augustus 2011 23:19 schreef Doff het volgende:
[..]
Hij deed het dit jaar in de Vuelta a Castilla Y Leon blijkbaar ook niet slecht in een niet zo'n zwak deelnemersveld. Niet hetzelfde, maar toch.
Dacht dat die Eurosport commentator dat zeiquote:Op donderdag 25 augustus 2011 23:20 schreef Gillingham het volgende:
[..]
26 al, over drie dagen zelfs 27.
Kinderen van een jaar of zes die in de meute mee naar boven rennen vind ik niet zo'n goed idee. Maar je hebt gelijk, druk is het wel.quote:Op donderdag 25 augustus 2011 23:22 schreef Ericr het volgende:
Toch wel mooi om te zien dat wielrennen leeft in de USA, parcours kon dan wel beter, qua publiek valt er weinig te klagen.
Hangt een beetje van je definitie van "now" af. De Vuelta is nu niet bezig.quote:Op donderdag 25 augustus 2011 23:25 schreef Gillingham het volgende:
Commentator over de USA Pro Cycling Challenge:
'One of the biggest bike races in the world now.'
Dit is ook meer een echte test natuurlijk, voor Gesink een test die tegenvalt.quote:Op donderdag 25 augustus 2011 23:28 schreef TheArt het volgende:
Proloog was meer dan prima, dit is matig.
Niermann zelfs sneller dan Gesinkquote:Op donderdag 25 augustus 2011 23:29 schreef Ericr het volgende:
[..]
Dit is ook meer een echte test natuurlijk, voor Gesink een test die tegenvalt.
Ze trainen dan ook best vaak in die omgeving.quote:Op donderdag 25 augustus 2011 23:34 schreef Maver24 het volgende:
Veel amerikanen rijden nu echt goed op deze hoogtes. Wel appart
This is a timetrail and if we don´t give you the time wat do we tell??quote:Op donderdag 25 augustus 2011 23:37 schreef Maver24 het volgende:
Haha die commentatoren op eurosport zijn echt geniaal. Die wil ik wel vaker horen bij wielrenwedstrijden
Zei hij ook.quote:Op donderdag 25 augustus 2011 23:22 schreef Sheepcidus het volgende:
[..]
Dacht dat die Eurosport commentator dat zei
Alles voor extra spanning en sensatie.quote:Op donderdag 25 augustus 2011 23:44 schreef Sautor het volgende:
Verder wel geniaal commentaar over de nutjobs, en the weird time jumps
Ik had het over het commentaar over de timejumps he, maar die sloegen dus echt vierkant nergens op...quote:Op donderdag 25 augustus 2011 23:49 schreef Gillingham het volgende:
[..]
Alles voor extra spanning en sensatie.
quote:Robert Gesink viel daar dus uit weg. Hij had donderdag niet de juiste benen zoals Nico Verhoeven het noemde. De start van de tijdrit verliep nog wel goed voor Gesink. Hij vertrok vrij explosief en onderhield op het eerste vlakkere gedeelte een goed tempo. Nico Verhoeven: “Maar daar waar zijn moment moest beginnen, toen het omhoog ging, had Robert helaas niet de goede benen. Daar kunnen wij en hij helaas niks aan veranderen. Het is zoals het is, maar een echt grote teleurstelling is het niet. Hij heeft deze week al voldoende laten zien, dat de goede vorm er weer aankomt. We maken ons geenszins zorgen.”
http://www.usaprocyclingchallenge.com/stages/stage-4quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 22:55 schreef Maver24 het volgende:
Yeeeee we zijn er. Beeld is wel weer butt. Zie ik dat ze vandaag een berg hebben gehad?
Lijkt wel een Hollands criterium.quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 22:08 schreef marcodej het volgende:
Interessante kopgroep in Colorado. Ten Dam, Andy, Basso en Stetina hebben een voorsprong van 3:40 op het peloton.
My thoughts...quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 23:31 schreef TheArt het volgende:
Als het een sprint wordt, wordt het een sprint van strijkijzers
Goede quotes inderdaad...quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 23:33 schreef SaintOfKillers het volgende:
Ten Dam heeft het beste seizoen van zijn leven? Heb ik iets gemist?
Wat niet? Hij doet niets anders dan de anderen.quote:
Leek me wel. Vierde dacht ik.quote:
Welk seizoen was beter dan?quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 23:33 schreef SaintOfKillers het volgende:
Ten Dam heeft het beste seizoen van zijn leven? Heb ik iets gemist?
Was het er eigenlijk wel mee eens.quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 23:33 schreef SaintOfKillers het volgende:
Ten Dam heeft het beste seizoen van zijn leven? Heb ik iets gemist?
Natuurlijk. Lau rijdt gewoon een meer dan prima seizoen en zeker zijn beste seizoen tot nu toe. Helaas nog geen zege, maar 5e in Down Under, 13e in Catalonië, 10e in Castilla y Leon, 6e in Californië en 8e in Zwitserland is gewoon een uitstekend seizoen.quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 23:42 schreef marcodej het volgende:
[..]
Was het er eigenlijk wel mee eens.
Gezien de vele reacties van collega renners moet die valpartij echt indruk gemaakt hebben.quote:Pim de Beer ernstig gewond bij valpartij
UTRECHT - Wielrenner Pim de Beer uit Bakel is bij een valpartij tijdens de Ronde van Midden-Nederland ernstig gewond geraakt.
De renner van Cyclingteam Jo Piels moest met de traumahelikopter naar het ziekenhuis worden vervoerd. Volgens de ploegleiding van zijn team was zijn situatie aan het einde van de zondagmiddag levensbedreigend.
De Ronde van Midden-Nederland werd gewonnen door Wim Stroetinga. Hij soleerde naar de streep in finishplaats Utrecht.
Omroep Brabant
Kostte Gilbert wel erg veel moeite om een gaatje van 2 meter te krijgen zegquote:
Ach, als hij in Lombardije wint, dan is iedereen dat weer vergeten en komt men weer vertellen dat hij altijd en overal abnormaal goed was en nooit dipjes kent.quote:Op zondag 28 augustus 2011 22:27 schreef franklop het volgende:
[..]
Kostte Gilbert wel erg veel moeite om een gaatje van 2 meter te krijgen zeg
Zo wordt het lijstje van valpartijen met zware gevolgen wel erg lang dit jaar. WW, Soler, Sjef de Wilde, nu dit...quote:Op zondag 28 augustus 2011 19:41 schreef TheArt het volgende:
Zeer zware valpartij in de Ronde van Midden-Nederland (1.2) vandaag. Stroetinga won solo, maar bij een ernstige valpartij raakte Pim de Beer (Piels) zwaargewond. Hij ligt in kritieke toestand in het ziekenhuis.
[..]
Gezien de vele reacties van collega renners moet die valpartij echt indruk gemaakt hebben.
Zal hij Lombardije wel winnen ? of het WK ? Zijn vormpeil lijkt mij toch wel in dalende lijn te zijn ...quote:Op zondag 28 augustus 2011 22:33 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Ach, als hij in Lombardije wint, dan is iedereen dat weer vergeten en komt men weer vertellen dat hij altijd en overal abnormaal goed was en nooit dipjes kent.
Hij heeft net een kleine break gehad van een week of 2. Lijkt me normaal dat hij een terugval kent. Ik denk dat hij zijn vormpeil nog opnieuw kan opbouwen. Hij heeft nog een maand voor het WK. En nog 3 weken langer voor Lombardije. Dus dat moet wel lukken, hoop ik.quote:Op maandag 29 augustus 2011 00:47 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Zal hij Lombardije wel winnen ? of het WK ? Zijn vormpeil lijkt mij toch wel in dalende lijn te zijn ...
Leuke aankomst , die Voeckler !quote:Op zondag 28 augustus 2011 22:27 schreef franklop het volgende:
[..]
Kostte Gilbert wel erg veel moeite om een gaatje van 2 meter te krijgen zeg
In Lombardije zal hij altijd wel een kandidaat winnaar zijn, ook als hij maar op 85 of 90% zit.quote:Op maandag 29 augustus 2011 00:47 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Zal hij Lombardije wel winnen ? of het WK ? Zijn vormpeil lijkt mij toch wel in dalende lijn te zijn ...
Weer slim gereden van Leukemans.quote:
Pff, sterkte.quote:Op maandag 29 augustus 2011 00:23 schreef Mr.West het volgende:
Is nog steeds ernstig. Wordt nog in coma gehouden. Zal wel snel meer horen het is een neef van me....
Vanochtend dit bericht op de prik:quote:
quote:Gepost door: Merwin ()
Datum: 29 augustus 2011 09:52
Geen hersenletsel(gelukkig maar), vannacht even bij bewustzijn geweest , door beademing en andere slangen kon hij toen niet praten maar dmv papier gaf hij aan "bij"te zijn. Vanmorgen om 07:30 van de beademing gehaald en hij kon toen praten. Hij blijft echter wél op IC omdat het gevaar nog niet is geweken, zijn HB is nog erg laag wat kan duiden op een (nog steeds?) bloedende long.
Opsomming van zijn "verwondingen" (om cowboy verhalen de kop in te drukken)
- klaplong
- long die bloed ( misschien al niet meer, laten we het hopen)
2 drains in zijn borst om het bloed uit zijn borst holte te zuigen.
- gebroken ribben
- gebroken schouderblad
- gebroken zijkant van een ruggewervel (dus niet waar de zenuwen doorheen lopen!!thank god!!)
- hersenschudding
- wat schaafwonde en kneuzingen
Aldus updates van een persoon dichtbij Pim.
Dan lijkt het ergste in elk geval voorkomen. Laten we hopen op goed herstel.quote:Op maandag 29 augustus 2011 10:29 schreef TheArt het volgende:
[..]
Vanochtend dit bericht op de prik:
[..]
Nee nog niet. Sterker nog, volgens l´Equipe zou Goss net als Eisel naar Sky gaan.quote:Op woensdag 31 augustus 2011 11:30 schreef Leatherface het volgende:
Edit - ow, Goss heeft al getekend bij GreenEdge. Was ik helemaal vergeten.
Hij won dit jaar Milaan - San Remo, maar hoe groot is de kans dat ie dat opnieuw doet?
Hmm, bij cyclingfever stond Goss als bevestigd bij GreenEdge.quote:Op woensdag 31 augustus 2011 11:35 schreef TheArt het volgende:
[..]
Nee nog niet. Sterker nog, volgens l´Equipe zou Goss net als Eisel naar Sky gaan.
Ach, en als ie zin heeft Parijs - Roubaix ook nog wel.quote:Op woensdag 31 augustus 2011 11:31 schreef franklop het volgende:
vergeet je Gilbert niet bij BMC? Die kan Vlaanderen best gaan winnen en Ardense drieluik ook weer
Overigens, ook MSR
twitter:GioLippens twitterde op woensdag 31-08-2011 om 12:57:18Mooi nieuws. De E3 Prijs Harelbeke maakt vanaf komend seizoen deel uit van World Tour. Terechte erkenning voor 'kleine Ronde van Vlaanderen' reageer retweet
Niet in de World Tour.quote:Op woensdag 31 augustus 2011 13:10 schreef Leatherface het volgende:
Ik vind de E3 een mooie koers, daar niet van. Maar er zijn al zoveel koersen van dat type.
wat ook logisch was gezien de (zogenaamde) doelstellingen van de WorldTour. E3 is weinig meer dan een Ronde van Vlaanderen-light en wordt buiten Vlaanderen volgens mij niet gezien als een van de mooiste eendagskoersen van het jaar. Ook komt het opnemen van de E3 Prijs in de WorldTour de mondialisering van de wielersport niet ten goede. Dat zou de enige reden moeten zijn om minder aansprekende koersen op te nemen.quote:
De Vlaamse koersen zijn sowieso slechts voor een beperkt gedeelte van het peloton een doel en ik denk dat de E3 bij dat groepje wel een zekere status heeft (Cancellara, Pozzato en co willen die ook echt wel winnen, veel meer dan een Omloop het Nieuwsblad of iets dergelijks)quote:Op woensdag 31 augustus 2011 14:13 schreef SuikerVuist het volgende:
[..]
wat ook logisch was gezien de (zogenaamde) doelstellingen van de WorldTour. E3 is weinig meer dan een Ronde van Vlaanderen-light en wordt buiten Vlaanderen volgens mij niet gezien als een van de mooiste eendagskoersen van het jaar.
quote:But what a fun moment (insert sarcasm) to come back, with all these rumors flying around. This time it’s Leo-Shack. One thing stood out for me in the cyclingnews article:
There are 27 riders under contract at Leopard Trek and 13 riders under contract at RadioShack.
For a team to have only 13 riders under contract halfway through the Vuelta is very unusual. Possible reasons:
1. You have an enormous problem with your rider group. While there are certainly things to point to (Armstrong investigation, the average age, etc), I don’t see anything that would require replacing half the riders on that team. And if this were the case, you’d be hiring like crazy right now.
2. You don’t have sufficient sponsorship funds for next year to make new commitments.
3. You’re planning a merger and combined you have too many riders.
4. You’re a mad genius and have a plan so brilliant nobody understands it.
Obviously this list is not exhaustive, but I struggle to find other logical reasons. In the current situation, it may very well be a combination of #2 and #3. Obviously very few people know the whole story, but the clue about 13 signed riders is too big to ignore. I’ll put my money on Bruyneel, in the kitchen, with the knife.
quote:Radio-pard
August 31, 2011
So what are the potential drivers behind a Leo-Shack or Radio-pard merger/takeover?
As everybody knows, despite spending a ton of money on having a star-studded team, Leopard’s budget is still paid predominantly by Becca (or not paid, an article in l’Équipe also cites financial problems). No matter how many stars you have, finding a title sponsor for a cycling team is very difficult – unfortunately I know.
On the other side, Radioshack featured in several lists of “brands most likely to disappear in 2011″ so who would blame them for looking to stop or reduce their commitment. On June 30 Bruyneel announced a 2-year extension with “our current partners” which all the journalists translated into “Radioshack”. But I can’t find Bruyneel mentioning them by name anywhere (see the odd wording in the Reuters piece).
Radioshack itself apparently never issued a press release about an extension (see their press releases here). Since real journalists check all their facts before writing something I have no reason to doubt any of this, but I still find it odd.
Even if we assume that “our current partners” means “Radioshack”, that doesn’t necessarily mean their commitment is sufficient to cover a top-team budget. So we potentially have two under-funded teams, and one common bike sponsor.
In my opinion, therein lies the key in this saga. Trek likely spends anywhere from 3-5M Euro on each team, or 6-10M Euro in total. Add a few smaller sponsors other suppliers and you’ve got a full team budget right there.
In other words, merge the teams and it doesn’t matter what Radioshack’s financial future looks like, nor how much patience Becca can afford to have. If Radioshack remains fully committed, you’ve got yourself an OVER-funded team which I am sure the combined owners would not object to. If Radioshack doesn’t, you’re still (close to) break-even.
Or maybe this whole situation is about Trek wanting to spend 3-5M only once, not twice.
Either way it’d be great for Trek because they can now focus their marketing on just one team and have their name plastered all over it. It’s maybe not so great but better than a potential meltdown for the current team owners. It’s obviously not great at all for some of the sacrifical lambs.
BTW, I love the “scoop” in the Tageblatt that Trek president John Burke was seen spending a lot of time with Becca at the Tour de France finish in Paris. Yeah, that’s really odd, for the main sponsor of the team to spend time with the team owner at the finish of the biggest event of the year. Sinister stuff.
quote:Jos van Emden sterkste in Geraardsbergen
31.08.2011 - WIELRENNEN
Jos van Emden wint als gastrenner van het Rabo Continental Team de GP Stad Geraardsbergen.
Een combinatie van renners uit het Rabo ProTeam en Continental Team heeft woensdagmiddag op knappe wijze de GP Stad Geraardsbergen naar haar hand gezet. Jos van Emden (foto) won de koers. Een klassieke Vlaamse kermiskoers, maar wel een met een goede naam. In Geraardsbergen stonden liefst 194 renners aan het vertrek. Die kregen zeventien rondes van tien kilometer voor de kiezen met op het parkoers de 400 meter lange maar door het stijgingspercentage en kasseienstroken pittige klim naar de finish. Jos van Emden reed in de finale samen met de Belg Steven de Neef weg uit een kopgroep van 29 man, met nog drie Raborenners. In de sprint bergop liet Van Emden zijn medevluchter kansloos.
Het Rabo Continental Team had zich al ingeschreven voor de koers, waarna eerst Coen Vermeltfoort en later Jos van Emden zich aanmeldde. De wedstrijd door Geraardsbergen paste prima in hun voorbereiding voor het naseizoen. De twee profs schreven zich op persoonlijke titel in, maar Arthur van Dongen nam ze uiteraard met plezier op in zijn team, dat aanvankelijk uit 'slechts' vijf renners bestond. "We hebben als team gekoerst en het was vooral voor onze jonge mannen een belevenis om met die profs te rijden. Heel leerzaam en geweldig leuk. Al helemaal als je dan ook nog wint."
De Raboploeg was attent, want Oscar Riesebeek maakte al vroeg deel uit van een vlucht. Die bestond aanvankelijk uit negentien renners en dunde later uit tot acht, maar nog steeds met de jonge Raborenner. Die acht werden op 25 kilometer van de finish ingehaald. Daarna reden 29 man weg met Jos van Emden, Coen Vermeltfoort, Daan Olivier en Tom Dumoulin. In de laatste kilometers ontsnapten Van Emden en De Neef. De andere Rabo's deden prima afstoppingswerk, waarna Van Emden het karwei afmaakte. Arthur van Dongen: "De laatste tweehonderd meter waren pittig, maar Jos was niet te kloppen. Een knappe overwinning. Hier stonden toch meerdere profs aan de start. Onder anderen Michel Kreder, Martijn Maaskant, Björn Leukemans en Jürgen Roelandts."
quote:Op woensdag 31 augustus 2011 15:52 schreef TheArt het volgende:
1e etappe Settimana Lombarda:
[..]
Pinot
quote:Contador says he fears a Leopard Trek – RadioShack merger
Believes it would become ‘impossible’ for him to win a Grand Tour
Triple Tour de France winner Alberto Contador has admitted that he is worried about the rumoured merger of the RadioShack and Leopard Trek teams, saying that it would impact upon his chances of winning future Tours.
“I shudder at the thought,” he told Spanish media. “Leopard and RadioShack are currently the two strongest teams and if they combine forces, it will be impossible for me to win a Grand Tour.”
The rumoured deal was reported in recent days by l’Equipe and La Gazzetta dello Sport, saying that both teams would come together and race as one. There is however a clear obstacle to the merger; it is estimated that between the two teams, 40 riders have contracts extending into 2012.
The current UCI maximum size of a team is 28 riders, with this extending to 30 if it has between two and five neo-professionals on board.
However despite that, the rumours are persisting that some kind of amalgamation is planned. If that is the case, Contador believes that it could create an unbeatable combination in the Tour. “Johan Bruyneel is the best team leader I know of, and if his experienced crew takes the Schleck brothers under their wings, it becomes almost impossible for me.” Contador was managed by Bruyneel between 2007 and 2009 while on the Discovery Channel and Astana teams.
Andy Schleck has finished second overall in the past three Tours, losing out to Contador in 2009 and 2010, and to Cadel Evans this year. He has been accused by some of making tactical errors or being too hesitant in his attacks, although he disputes this.
Contador won the Giro d’Italia this year but appeared tired in the Tour de France, finishing only fifth. The Saxo Bank SunGard rider faces a hearing before the Court of Arbitration for Sport in November, relating to his positive test for Clenbuterol in last year’s Tour.
If CAS rules against him, he would lose the 2010 Tour title and face a suspension of up to two years. He has insisted he is innocent and that he expects to be cleared.
Geen l'Avenir voor Keldermantwitter:W1lcokelderman twitterde op vrijdag 02-09-2011 om 10:41:35K*tz**i botje in me hand gebroken, seizoen in zo goed als over....
reageer retweet
quote:Geen Tour de l'Avenir voor Kelderman
Wilco Kelderman zal zaterdag niet van start gaan in de Tour de l'Avenir. MRI-onderzoek in het Meander Medisch Centrum in Amersfoort heeft een gebroken scaphoid (overgangsbotje tussen duim en pols) aan het licht gebracht bij de 20-jarige renner van Rabobank CT.
Hij staat volgens Rabosport.nl vrijwel zeker zes weken aan de kant en mist daardoor het WK op de weg later deze maand in Kopenhagen en de zondag startende Tour de l'Avenir waarvoor hij kopman was van de Nederlandse selectie.
“Ik had dit zelf totaal niet verwacht, want de zwelling werd deze week steeds minder. Ik had er overdag ook niet veel last meer van. Wel nog een beetje op de fiets, maar dat ging eigenlijk ook nog redelijk.” Hij gaat nog niet bij de pakken neer zitten. “Ik wil toch nog het WK tijdrijden rijden. Ik denk dat het met een aanpassing van het gipsverband mogelijk moet zijn. Als ik naar de vooruitgang kijk van deze week, moet dat volgens mij kunnen.” Hij gaat zijn plan bespreken met ploegarts Peter Verstappen. De tijdrit voor beloften tijdens het WK staat 19 september op de rol. De teleurstelling is uiteraard erg groot. “Ik had mijn koffers nog net niet gepakt voor de Tour de l'Avenir. Daar keek ik heel erg naar uit. Na een iets mindere periode voelden de benen in Poitou-Charentes weer echt goed. Ik reed na die valpartijen ook nog een goede tijdrit. Nota bene met een polsbreuk blijkt achteraf. Ja, ze hebben daar foto's gemaakt van mijn pols, maar er was veel vocht en ze hebben me nu verteld dat de breuk van dat botje op een röntgen-foto sowieso heel moeilijk te zien is. Maar dat verandert natuurlijk toch niet veel aan de situatie. Het is een vervelend einde van een mooi seizoen. Geweldig balen.”
Daan Olivier of Tom Dumoulin zal Kelderman vervangen in de Tour de l'Avenir.
Wielerland
die was al rest van het seizoen uit met een breukquote:Op vrijdag 2 september 2011 12:25 schreef DutchSL het volgende:
Jammer en Goos doet ook al niet mee ?
twitter:bramtankink twitterde op zaterdag 03-09-2011 om 20:02:24Jos is nogal opgewonden over de koers van morgen. http://t.co/kxfoX8Q reageer retweet
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vraagje aan de kenners: op wie moeten we in deze editie letten? Rabo ziet er wel sterk uit, lijkt me. Al zal het dan wellicht om etappe-overwinningen gaan en niet om het klassement?
Grappig trouwens dat het enige internationaal samengestelde team Chipotle is. Is dat gebruikelijk?My dear, it's only a movie.
Miles Davis: "Mingus was something else, man. A pure genius. I loved him."
Er rijden geen teams in de Tour de l'Avenir, maar landenploegen.quote:Op zaterdag 3 september 2011 21:21 schreef Doff het volgende:
Vraagje aan de kenners: op wie moeten we in deze editie letten? Rabo ziet er wel sterk uit, lijkt me. Al zal het dan wellicht om etappe-overwinningen gaan en niet om het klassement?
Grappig trouwens dat het enige internationaal samengestelde team Chipotle is. Is dat gebruikelijk?
quote:Op zaterdag 3 september 2011 21:21 schreef Doff het volgende:
Startlijst van de Tour de L'Avenir:Het is een landenkoers hèSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vraagje aan de kenners: op wie moeten we in deze editie letten? Rabo ziet er wel sterk uit, lijkt me. Al zal het dan wellicht om etappe-overwinningen gaan en niet om het klassement?
Grappig trouwens dat het enige internationaal samengestelde team Chipotle is. Is dat gebruikelijk?
Vooral voor het klassement letten op de winnaar van vorig jaar Quintana (staat hier niet op de startlijst, maar zou wel starten met nummer 1), de Italiaan Cattaneo, de Amerikaan Dombrowski samen met zijn landgenoot Squire, ook een triple Fransen met vooral Bardet, maar ook Barguil en Lavieu, maar ook de Noor Laengen en dan bedoel ik Vegard Stake en niet zijn broer.
Verder letten op de Oostenrijker Preidler, al reed die in het begin van het seizoen beter dan nu, en ook de Spanjaarden Simon en Bravo, al zou Bravo kopman zijn.
Ook nog een rits outsiders met bijv. Dumoulin, maar de Nederlanders moeten het vooral van de sprint hebben met Hofland, Kreder en Wippert.
Er zijn in principe 3 kansen op een sprint, maar in beloftenkoersen hoeft dat vaak niet zo te zijn. Zeker omdat ze maar met 6 zijn per ploeg. In de andere landen letten in de sprints op vooral de Duitsers met Arndt, Selig en Plötner, op de Canadees Boivin, de hele rappe Noor Eidsheim, de Brit Rowe, de Deen Lander, een koppel Kazachen met Lutsenko en Bederbekov, de Australiër Hepburn, die ook de beste tijdrijder is die hier aanwezig is (als hij de proloog niet wint, dan is er iets mis) en verder de Belg Tosh Van der Sande en de Oostenrijker Sokol en zo kan ik nog wel even doorgaan.
Ik heb je in ieder geval namen genoeg gegevenVoor de eindzege gaat het normaal gesproken tussen Quintana, Bardet, Laengen en Cattaneo, al heeft die laatste net de Aosta gereden, net als Dombrowski, dus de vraag is hoe ze dat verteren.
[ Bericht 0% gewijzigd door TheArt op 03-09-2011 22:13:44 ]
quote:1 163 Michael HEPBURN AUSTRALIE 00:07:13.540
2 162 Rohan DENNIS AUSTRALIE 00:00:04
3 21 Tom DUMOULIN PAYS-BAS 00:00:18
4 171 Jakub NOVAK REPUBLIQUE TCHEQUE 00:00:22
5 144 Hugo HOULE CANADA 00:00:22
6 56 Michael VALGREN ANDERSEN DANEMARK 00:00:26
7 34 Dimitri LE BOULCH FRANCE 00:00:27
8 62 Matthias ALLEGAERT BELGIQUE 00:00:28
9 141 David BOILY CANADA 00:00:28
10 91 Luke ROWE GRANDE-BRETAGNE 00:00:29
quote:LONDEN - De Britse wielrenner Charles Wegelius stopt na dit seizoen definitief met de wedstrijdsport. Wegelius rijdt sinds 2000 in het peloton, maar wist tot nog toe nooit een overwinning te boeken. Vaak was ik er dichtbij, maar het heeft niet zo mogen zijn, zei hij.
Ja natuurlijk, maar dat waren eenlingen. De overgrote meerderheid had andere kwaliteiten, vooral in het tijdrijden dan.quote:Op dinsdag 6 september 2011 11:15 schreef DutchSL het volgende:
Ze hebben in het verleden ook o.a. Veelers en Leezer gehad, en Vermeltfoort natuurlijk die helaas nooit goed is terug gekomen na Pfeiffer.
Nouja 280 km gaat wel in de benen zitten. Ik denk eigenlijk niet dat het een massasprint wordt, als het een sprint wordt van zo'n 30-50 man denk ik.quote:Op dinsdag 6 september 2011 13:22 schreef SaintOfKillers het volgende:
Ik vind het meer op een dubbele viaduct lijken, ik denk dat iedereen daar wel als een gek kan opknallen.
Je weet natuurlijk niet hoe slopend ze de race gaan maken en het blijft natuurlijk wel 250+ kilometers, waar een hoop renners problemen mee kunnen hebben, vooral die jongere figuren dan.
Misschien is de afwezigheid van Boonen wel een voordeel voor de aantrekkelijkheid van de race, want mét Boonen konden de Belgen nog hopen op een sprint (nou ja, Boonen en sprinten tegenwoordig), maar nu moeten ze er wel een harde koers van maken en er zijn wel meer landen die dat moeten doen.
Uiteraard, maar ook in een sprint van 30-50 man, zie ik geen Belg, Nederlanders of Fransman die dan kan winnen. Die hebben al een groepje van een man of 5 nodig en dan nog. Zelfs bij de Italianen en Spanjaarden kan je je afvragen of ze echt wel durven rekenen op Bennati of Freire (of Rojas of Ventoso of whatever) om het af te maken.quote:Op dinsdag 6 september 2011 13:24 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Nouja 280 km gaat wel in de benen zitten. Ik denk eigenlijk niet dat het een massasprint wordt, als het een sprint wordt van zo'n 30-50 man denk ik.
De vraag is sowieso wie het op een dergelijke aankomst in de sprint af kan maken na dik 250 km. koers. Op een vlakke aankomst zijn de mannen duidelijk die er in een groep van max. 50 man nog bijzitten en die het dan kunnen afmaken, maar hier?quote:Op dinsdag 6 september 2011 13:30 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Uiteraard, maar ook in een sprint van 30-50 man, zie ik geen Belg, Nederlanders of Fransman die dan kan winnen. Die hebben al een groepje van een man of 5 nodig en dan nog. Zelfs bij de Italianen en Spanjaarden kan je je afvragen of ze echt wel durven rekenen op Bennati of Freire (of Rojas of Ventoso of whatever) om het af te maken.
zoals Pim Ligthart zondag aan het klimmen was, zie ik hem nog wel eventueel kunnen aanhaken. Al heeft hij wat weinig 260+ km koersen in de benenquote:Op dinsdag 6 september 2011 13:30 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Uiteraard, maar ook in een sprint van 30-50 man, zie ik geen Belg, Nederlanders of Fransman die dan kan winnen. Die hebben al een groepje van een man of 5 nodig en dan nog. Zelfs bij de Italianen en Spanjaarden kan je je afvragen of ze echt wel durven rekenen op Bennati of Freire (of Rojas of Ventoso of whatever) om het af te maken.
Hoezo de VS? Denk je dat Farrar het op deze aankomst af kan maken? Duitsland idem met Greipel. En voor Degenkolb zie ik ze niet rijden. En VK? Voor wie? Cav heeft op deze aankomst 0 kans, zeker na 250 km. koers.quote:Op dinsdag 6 september 2011 13:33 schreef Gillingham het volgende:
Lijkt me niet verstandig om op een Bennati te durven gokken in zo'n grote groep. Enkel voor VK, VS en Duitsland lijkt het me nuttig om voor een sprint te gaan.
Dat is ook het enige land dat ik kan verzinnen dat hier echt baat heeft bij een groepssprint op deze aankomst. Verder kan ik geen enkel land verzinnen.quote:Op dinsdag 6 september 2011 13:35 schreef SaintOfKillers het volgende:
2-3 jaar geleden was dat simpel, dan was het gewoon Freire, punt. Nu is 't iets moeilijker. Ik geef de Noren goede kansen.
Het was meer een reactie op het eerste stukje van je verhaal, de rest ben ik het mee eensquote:Op dinsdag 6 september 2011 13:30 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Uiteraard, maar ook in een sprint van 30-50 man, zie ik geen Belg, Nederlanders of Fransman die dan kan winnen. Die hebben al een groepje van een man of 5 nodig en dan nog. Zelfs bij de Italianen en Spanjaarden kan je je afvragen of ze echt wel durven rekenen op Bennati of Freire (of Rojas of Ventoso of whatever) om het af te maken.
Mja, dan kun je Van Avermaet ook wel noemen, maar dat lijkt me in beide gevallen al wishful thinking.quote:Op dinsdag 6 september 2011 13:34 schreef franklop het volgende:
[..]
zoals Pim Ligthart zondag aan het klimmen was, zie ik hem nog wel eventueel kunnen aanhaken. Al heeft hij wat weinig 260+ km koersen in de benen
Dat is zeker waar. Amerika heeft de meeste kans met Farrar, al acht ik die kans ook klein. Kortom, Amerika heeft op dit parcours weinig te zoeken. Bij Italië hoop ik dat Bettini inderdaad het lef heeft om Ponzi en Modolo als kopmannen uit te spelen, maar ik betwijfel het. Ik ben sowieso heel benieuwd welke 9 renners Bettini gaat selecteren.quote:Op dinsdag 6 september 2011 13:44 schreef DutchSL het volgende:
Amerika heeft meer kans met Farrar dan een andere optie, de Britten hetzelfde verhaal.
Bij Italië gaat Ponzi (bij een zware koers) of Modolo (bij een lichte koers, al kan ook hij wel aardig een heuvel over) de beste sprint rijden, in Bennati geloof ik niet. Misschien nog Visconti, maar die valt structureel tegen in 250km koersen.
Dat zou niet echt verrassend zijn. Bole vindt hier een parcours dat hem heel goed moet liggen.quote:Op dinsdag 6 september 2011 13:53 schreef SaintOfKillers het volgende:
Lijkt me trouwens wel een parcours waar je zo'n verrassende Oostblokker op het podium ziet verschijnen. Bole of zo die 3e wordt.
Sagan?quote:Op dinsdag 6 september 2011 13:35 schreef SaintOfKillers het volgende:
2-3 jaar geleden was dat simpel, dan was het gewoon Freire, punt. Nu is 't iets moeilijker. Ik geef de Noren goede kansen.
Benieuwd of hij zijn vorm zo lang vast kan houden.quote:
VS vanwege Farrar inderdaad. Ik zie Farrar absoluut geen wereldkampioen worden, noch enige andere Amerikaan. Ik zie Greipel niet als kansloos (en daar heb je ook nog een Degenkolb en een Kittel rondrijden). Cavendish is mits in bloedvorm ook niet kansloos. De aankomst en het parcours zijn zo moeilijk niet.quote:Op dinsdag 6 september 2011 13:34 schreef TheArt het volgende:
[..]
Hoezo de VS? Denk je dat Farrar het op deze aankomst af kan maken? Duitsland idem met Greipel. En voor Degenkolb zie ik ze niet rijden. En VK? Voor wie? Cav heeft op deze aankomst 0 kans, zeker na 250 km. koers.
Kittel is met de afstand en de finish echt helemaal kansloos. Degenkolb kan met de aankomst, maar is wat betreft de afstand nog totaal een vraagteken. Greipel, tsja gaat die na dik 250 km. daar bergop iedereen wegsprinten? Lijkt me niet, eerder dat hij weggesprint wordt als hij er nog bijzit.quote:Op dinsdag 6 september 2011 14:20 schreef Gillingham het volgende:
[..]
VS vanwege Farrar inderdaad. Ik zie Farrar absoluut geen wereldkampioen worden, noch enige andere Amerikaan. Ik zie Greipel niet als kansloos (en daar heb je ook nog een Degenkolb en een Kittel rondrijden). Cavendish is mits in bloedvorm ook niet kansloos. De aankomst en het parcours zijn zo moeilijk niet.
Hushovd en Hagen zijn beide serieuze kanshebbers, maar de Noren hebben nauwelijks knechten deze keer.
Ik zie dat in Kopenhagen zeker ook gebeuren. Zeker omdat de grote blokken wel koers moeten maken.quote:Op dinsdag 6 september 2011 14:29 schreef DutchSL het volgende:
In Aussie land was het wel een tamelijk vreemd koersverloop met gespleten pelotonnen en al.
Sowieso is dat wel iets dat bij een WK past aangezien de teams nu uit renners bestaan die over allerlei ploegen zijn verdeeld gedurende het seizoen. Toch wat meer anarchie daardoor plus het feit dat in het achterhoofd ook het belang van de sponsor zal meespelen en niet alleen dat van je land.quote:Op dinsdag 6 september 2011 14:30 schreef TheArt het volgende:
[..]
Ik zie dat in Kopenhagen zeker ook gebeuren. Zeker omdat de grote blokken wel koers moeten maken.
Duitsland kan sowieso een leuk team op de been brengen met allerlei snelle mannen. Die hoeven echt niet per se te gaan rijden voor Greipel. Dat is een leuke man om achter de hand te houden, maar meer niet.quote:Op dinsdag 6 september 2011 14:34 schreef SaintOfKillers het volgende:
De Duitsers maken misschien nog de beste kans met Ciolek, Martens of Wegmann, al hebben die geen van allen hun beste seizoen.
quote:1. Wouter Wippert (Nederland)
2. Moreno Hofland (Nederland)
3. Filippo Fortin (Italië)
4 - Raymond Kreder (Nederland)
niet als je een profcontract hebtquote:Op dinsdag 6 september 2011 17:00 schreef SaintOfKillers het volgende:
Mag Kittel trouwens niet meer bij de beloften meedoen?
Hmm dat weet ik dan weer niet zekerquote:
Ja klopt. Behalve stagiairs, maar die mogen sowieso nog voor hun eigen ploeg uitkomen en alleen continentale wedstrijden rijden.quote:
Bos stond niet hoog op de lijst begreep ikquote:Op woensdag 7 september 2011 18:09 schreef thettes het volgende:
Kenny kopman voor het WK
Even serieus, is al bekend of Bos en Hummel evt. meegaan?
Als er een sprinter mee moet, moet dat Van Dijk zijn. Die kan nog enigszins zo'n WK parcours aan. Bos en Van Hummel zijn sowieso kansloos, ook op het parcours in Kopenhagen.quote:Op woensdag 7 september 2011 18:38 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Bos stond niet hoog op de lijst begreep ik
als van hummel WK wordt dit jaar dan ga ik een optreden verzorgen als Britney Spearsquote:Op woensdag 7 september 2011 19:19 schreef Sautor het volgende:
Zou toch wat zijn, van Hummel als wereldkampioen
Pas wanneer Van Vliet er eens zin in heeft om wat klasseringen van de laatste tijd door te spitten.quote:Op woensdag 7 september 2011 18:09 schreef thettes het volgende:
is al bekend of Bos en Hummel evt. meegaan?
quote:Op woensdag 7 september 2011 19:25 schreef franklop het volgende:
[..]
als van hummel WK wordt dit jaar dan ga ik een optreden verzorgen als Britney Spears
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |