Is volgens mij alleen bij werkzaamheden.quote:Op woensdag 21 september 2011 22:17 schreef Athlon_2o0o het volgende:
[..]
Als je voor het down gaan van PSN nog online bent dan kan je door blijven spelen. Dat is altijd zo.
Waarschijnlijk over PSN-plus. Best een leuke service, maar het online gamen wordt er niet beter op.quote:Op woensdag 21 september 2011 23:58 schreef tostitomaatkaas het volgende:
Wat lees ik op twitter over betalen voor PSN? Of zijn dat de oude geruchten?
Het gamen misschien niet maar het gemak wel. Vind het echt heerlijk dat m'n updates nu in de nacht worden opgehaald. Ook de Firmware update stond al op m'n PS3 te wachten om geïnstalleerd te worden.. PSN+quote:Op donderdag 22 september 2011 13:44 schreef Fallen het volgende:
[..]
Waarschijnlijk over PSN-plus. Best een leuke service, maar het online gamen wordt er niet beter op.
Klopt, dat is allemaal wel prima. Maar de gammele voice-verbinding vind ik wel matig. (Plus gebrek aan cross-game chat).quote:Op donderdag 22 september 2011 15:50 schreef Poit het volgende:
[..]
Het gamen misschien niet maar het gemak wel. Vind het echt heerlijk dat m'n updates nu in de nacht worden opgehaald. Ook de Firmware update stond al op m'n PS3 te wachten om geïnstalleerd te worden.. PSN+
Dat heeft weinig met PSN+ te maken.quote:Op donderdag 22 september 2011 15:56 schreef Fallen het volgende:
[..]
Klopt, dat is allemaal wel prima. Maar de gammele voice-verbinding vind ik wel matig. (Plus gebrek aan cross-game chat).
Dat is ook wat ik bedoelde met "maar online gamen is er niet beter op geworden..."quote:Op donderdag 22 september 2011 16:00 schreef Poit het volgende:
[..]
Dat heeft weinig met PSN+ te maken.
Maar inderdaad.. Qua voice zijn er zeker nog een boel verbeterpunten. Verder ben ik niet zo'n enorme online gamer. Niet op de console althans.
Dat is ook wat ik bedoelde met "Het gamen misschien niet maar het gemak wel."quote:Op donderdag 22 september 2011 16:09 schreef Fallen het volgende:
[..]
Dat is ook wat ik bedoelde met "maar online gamen is er niet beter op geworden..."
RE4.. Tofste game die op de GameCube te vinden wasquote:Op donderdag 22 september 2011 17:21 schreef Sodeju het volgende:
Resident Evil 4 voor 10 euro binnen gehaald.
Gister was ie nog 7 euro btw
is het de hd remake trouwens of een port?quote:Op donderdag 22 september 2011 17:35 schreef Sodeju het volgende:
Zeker weten! Aangezien ik geen zin heb om de Gamecube aan te sluiten voor alleen RE4 is dit wel een mooie deal.
Nu alleen MGS1 (Twin Snakes) nog
Nee, PSN gaf gisteren verbindingsproblemenquote:Op woensdag 21 september 2011 23:58 schreef tostitomaatkaas het volgende:
Wat lees ik op twitter over betalen voor PSN? Of zijn dat de oude geruchten?
Deel 2 niet gespeeld?quote:Op maandag 26 september 2011 10:03 schreef boem-dikkie het volgende:
Aan AC: Brotherhood begonnen dit weekend. Wat een verademing met deel 1 zeg. Ben even van de hoofdquest afgestapt en nu een beetje torens aan het verbranden en winkeltjes opkopen.
Nee, die heb ik ook thuis maar Brotherhood klonk leuker hehe. Ik vond het in 1 vooral irritant dat de intro zo belachelijk lang duurde en dat ik soms echt het spoor bijster was met waar ik heen moest. Al dat gepaardrij door het landschap heen. In BH is alles lekker in Rome, speelt een stuk fijner.quote:Op maandag 26 september 2011 10:04 schreef Solique het volgende:
[..]
Deel 2 niet gespeeld?
Daar kon je ook al van het hoofdverhaal afstappen.
Deel 2 was al precies zo, veel gestroomlijnder verhaal. Minder nutteloos gedoe of onduidelijkheid.quote:Op maandag 26 september 2011 10:06 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Nee, die heb ik ook thuis maar Brotherhood klonk leuker hehe. Ik vond het in 1 vooral irritant dat de intro zo belachelijk lang duurde en dat ik soms echt het spoor bijster was met waar ik heen moest. Al dat gepaardrij door het landschap heen. In BH is alles lekker in Rome, speelt een stuk fijner.
Ga hierna sowieso wel 2 nog spelen. Ik was altijd een beetje afgeschikt omdat ik 1 dus redelijk kut vond. Maar BH is tot nu toe erg vermakelijk.quote:Op maandag 26 september 2011 10:10 schreef Solique het volgende:
[..]
Deel 2 was al precies zo, veel gestroomlijnder verhaal. Minder nutteloos gedoe of onduidelijkheid.
Als je geen zin had in het verhaal kon je rustig freeroam spelen of sidequests doen en het verhaal weer oppakken wanneer je wilde.
Moet zelf nog eens Brotherhood uitspelen voordat ik kan aangeven welke ik beter vond.
Tot nu toe blijf ik er bij dat deel 2 beter was.
Minder vaak gebruik maken van de 'X' toets.quote:Op maandag 26 september 2011 10:39 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Ga hierna sowieso wel 2 nog spelen. Ik was altijd een beetje afgeschikt omdat ik 1 dus redelijk kut vond. Maar BH is tot nu toe erg vermakelijk.
En de AI kan ook wel iets beter, ik maak te vaak fouten doordat Ezio gewoon iets doet wat ik totaal niet wil. Volgens mij ben ik al wel 10 keer van een toren afgesprongen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |