quote:Lowlands 2011 uitverkocht
A Campingflight to Lowlands Paradise 2011 is uitverkocht. Er zijn alleen nog een aantal kaarten met CJP-korting beschikbaar. Vraag je code hier aan. Net als voorgaande jaren worden door diverse (online)ticketbureaus toch nog kaarten aangeboden. Deze kaarten worden zo veel mogelijk getraceerd en ongeldig gemaakt. De ongeldig gemaakte kaarten komen weer beschikbaar voor de officiële verkoop via lowlands.nl en livenation.nl. Met de ongeldig gemaakte tickets is geen toegang tot het festival mogelijk. Koop dus geen kaarten via andere sites dan lowlands.nl, livenation.nl en ticketservice.nl Het ongeldig maken van kaarten gaat door tot aan de start van het festival en de ongeldig gemaakte kaartnummers worden gepubliceerd op www.ticketsenconcertkaarten.nl.
Tof feestjequote:Op dinsdag 23 augustus 2011 14:03 schreef Beaudelaire het volgende:
Je kunt zeggen dat Zer00's Heroes (en 90's Now!) uitgekauwd is, maar de Grolsch staat ieder jaar bomvol. Feit.
Blijkbaar zit de meerderheid van de Lowlandsgangers meer te wachten op tig soorten dance dan op rock. De vrijdagavond in Grolsch was al bagger wat ik gehoord heb en de zaterdag, nou ja, de dj vond het zelf geweldig in elk geval.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 14:00 schreef WeezerButler het volgende:
Ergernissen.
Kan er niet een goede gitaren dansavond komen ???
We zijn een half uur geweest. Erg tof concept, maar veel te druk.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 14:04 schreef willemwaus het volgende:
Nog meer mensen die genoten hebben van superstijl? Het hele vote idee is echt vet
Uitgekauwd of niet, ik heb me daar prima vermaakt. Ook al draaien ze niet helemaal super. Ook zaterdag bij de Alpha's DJ's ben ik compleet uit mijn plaat gegaan.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 14:03 schreef Beaudelaire het volgende:
Je kunt zeggen dat Zer00's Heroes (en 90's Now!) uitgekauwd is, maar de Grolsch staat ieder jaar bomvol. Feit.
Logisch, er is geen alternief qua gitaarmuziek. In alle andere tenten staat dance.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 14:03 schreef Beaudelaire het volgende:
Je kunt zeggen dat Zer00's Heroes (en 90's Now!) uitgekauwd is, maar de Grolsch staat ieder jaar bomvol. Feit.
Ach ik heb me best vermaakt. Op dat tijdstip van de dag word ik ook vaak iets minder kritisch op festivals.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 14:05 schreef ranja het volgende:
[..]
Blijkbaar zit de meerderheid van de Lowlandsgangers meer te wachten op tig soorten dance dan op rock. De vrijdagavond in Grolsch was al bagger wat ik gehoord heb en de zaterdag, nou ja, de dj vond het zelf geweldig in elk geval.
Ik ook, het was wederom geweldig.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 14:05 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Uitgekauwd of niet, ik heb me daar prima vermaakt. Ook al draaien ze niet helemaal super. Ook zaterdag bij de Alpha's DJ's ben ik compleet uit mijn plaat gegaan.
Klopt. Zondagnacht werd er in de Grolsch meer rock gedraaid, maar die tent stond nog niet halfvol. Terwijl de Bravo voller dan vol was. Feit.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 14:05 schreef ranja het volgende:
[..]
Blijkbaar zit de meerderheid van de Lowlandsgangers meer te wachten op tig soorten dance dan op rock. De vrijdagavond in Grolsch was al bagger wat ik gehoord heb en de zaterdag, nou ja, de dj vond het zelf geweldig in elk geval.
Te druk?quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 14:05 schreef Beaudelaire het volgende:
[..]
We zijn een half uur geweest. Erg tof concept, maar veel te druk.
Dat Filmmuziek was wel tof.
Alpha DJs zijn OK en draaien iig geen kleutertunes (Boten Anna, Vengaboys etc)quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 14:05 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Uitgekauwd of niet, ik heb me daar prima vermaakt. Ook al draaien ze niet helemaal super. Ook zaterdag bij de Alpha's DJ's ben ik compleet uit mijn plaat gegaan.
Ik ben er in geweestquote:Op dinsdag 23 augustus 2011 14:06 schreef Gitaarmat het volgende:
Wie is er nog meer in de skippyballenbak geweest?![]()
Wij stonden er om 12 uur te wachten, maar toen duurde het nog een uur voordat het begon.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 14:07 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Te druk?
Ik vond het trouwens wel irritant/sneu dat het systeem niet wilde booten in het begin
Zijn we maar even gaan buurten in de Tïtty Twïster
Was heel druk ja maar wel onwijs tofquote:Op dinsdag 23 augustus 2011 14:05 schreef Beaudelaire het volgende:
[..]
We zijn een half uur geweest. Erg tof concept, maar veel te druk.
Dat Filmmuziek was wel tof.
Ik baal er eigenlijk van dat ik daar niet geweest benquote:Op dinsdag 23 augustus 2011 14:08 schreef Beaudelaire het volgende:
Ik ben blij dat we vrijdagnacht al in de Titty Twister zijn geweest. We konden zo doorlopen en de rest van het weekend was het enorm druk.
Wij waren zelfs de eerste die erin gingen van het weekend tijdens Trekhaak Gezocht.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 14:09 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Ik baal er eigenlijk van dat ik daar niet geweest ben
de jeugd van tegenwoordig begon er mee en daarna hoorde ik het overalquote:Op dinsdag 23 augustus 2011 14:10 schreef AMDB het volgende:
Wat was er trouwens zo leuk aan het 'Waar is het feestje, hier is het feestje' geroep? Telkens een paar mensen die het riepen en de rest van de bezoekers keek ze aan met een gezicht van "Stelletje droeftoeters".
Dat kwam door De Jeugd van Tegenwoordig, die het al een aantal maanden in hun optredens gebruiken.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 14:10 schreef AMDB het volgende:
Wat was er trouwens zo leuk aan het 'Waar is het feestje, hier is het feestje' geroep? Telkens een paar mensen die het riepen en de rest van de bezoekers keek ze aan met een gezicht van "Stelletje droeftoeters".
Ja daarom zijn wij ook even naar de TT gegaanquote:Op dinsdag 23 augustus 2011 14:08 schreef Beaudelaire het volgende:
[..]
Wij stonden er om 12 uur te wachten, maar toen duurde het nog een uur voordat het begon.
Superstijl was heel leuk! Toch wel een groot deel van de nacht daar doorgebrachtquote:Op dinsdag 23 augustus 2011 14:04 schreef willemwaus het volgende:
Nog meer mensen die genoten hebben van superstijl? Het hele vote idee is echt vet
Logisch, de gitaarliefhebbers waren al naar huis na 2 teleurstellende nachtenquote:Op dinsdag 23 augustus 2011 14:06 schreef Beaudelaire het volgende:
Klopt. Zondagnacht werd er in de Grolsch meer rock gedraaid, maar die tent stond nog niet halfvol. Terwijl de Bravo voller dan vol was. Feit.
Die zijn helemaal niet ok, en ik hoorde wel van Bonkers en nederlanstalige rap enzo...quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 14:07 schreef WeezerButler het volgende:
Alpha DJs zijn OK en draaien iig geen kleutertunes (Boten Anna, Vengaboys etc)
Mwah, niet erger dan anders.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 14:15 schreef Beaudelaire het volgende:
Ben ik trouwens de enige die het publiek asocialer vond dan andere jaren? De sfeer was weer top, maar het viel mij op dat enorm veel mensen echt begonnen de drukken toen ze de tent in wilden.
Die lui kunnen er serieus echt geen drol vanquote:Op dinsdag 23 augustus 2011 14:07 schreef WeezerButler het volgende:
[..]
Alpha DJs zijn OK en draaien iig geen kleutertunes (Boten Anna, Vengaboys etc)
Ze hadden op z'n minst een nummer van Rinus mogen doen, maar ook dat niet.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 14:17 schreef friekin_ het volgende:
Wel klachtwaardig:
Ik ben naar Lowlands Zingt geweest in de hoop dat Rinus kwam.
HELEMAAL NIE DUS
Was wel cool ja, maar ik weet nog steeds niet hoe je nou moet stemmenquote:Op dinsdag 23 augustus 2011 14:04 schreef willemwaus het volgende:
Nog meer mensen die genoten hebben van superstijl? Het hele vote idee is echt vet
Stond ook in daily paradisequote:Op dinsdag 23 augustus 2011 14:17 schreef TWP het volgende:
[..]
Ze hadden op z'n minst een nummer van Rinus mogen doen, maar ook dat niet.
Stempalen stonden uit ofzo snapte ik ook niks van, appje gedownload van 4mb ofzo en kon je via hun gratis wifi netwerk stemmen! Werkte top!quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 14:17 schreef Merkie het volgende:
[..]
Was wel cool ja, maar ik weet nog steeds niet hoe je nou moet stemmen. En je kon ook via je je telefoon stemmen, maar daar heb je dan weer een aparte app voor nodig... Ik ga geen app van 20MB downloaden in een bomvolle India-tent. Waarom niet gewoon via een website of de Lowlands-app zelf.
Ze waren wel echt goedquote:Op dinsdag 23 augustus 2011 14:19 schreef TWP het volgende:
[..]
Kut, ja ik schrok me een ongeluk toen die gasten opeens achter iemand vandaan opdoken.
Ik kon niet activeren ofzo..quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 14:20 schreef willemwaus het volgende:
[..]
Stempalen stonden uit ofzo snapte ik ook niks van, appje gedownload van 4mb ofzo en kon je via hun gratis wifi netwerk stemmen! Werkte top!
Ja die app werkte heel makkelijk. Echt een leuk concept. Het ging ook niet vervelen omdat er steeds weer wat nieuws voorbij kwam.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 14:20 schreef willemwaus het volgende:
[..]
Stempalen stonden uit ofzo snapte ik ook niks van, appje gedownload van 4mb ofzo en kon je via hun gratis wifi netwerk stemmen! Werkte top!
Ook erg vermakelijk ja. Die mensen in die kliko's.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 14:21 schreef gewoonfaye het volgende:
Ik vond het feestje bij de vietnamees erg leuk
Dat ging echt helemaal nergens meer over
Dat ja.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 14:17 schreef friekin_ het volgende:
Wel klachtwaardig:
Ik ben naar Lowlands Zingt geweest in de hoop dat Rinus kwam.
HELEMAAL NIE DUS
Dat kon pas als je op dat superstijl wifi netwerk zatquote:
Vind het jammer dat het stemmen niet goed uitgelegd was, er was genoeg ruimte op de beamer om het even in 1 zin uit te leggenquote:Op dinsdag 23 augustus 2011 14:21 schreef TWP het volgende:
[..]
Ja die app werkte heel makkelijk. Echt een leuk concept. Het ging ook niet vervelen omdat er steeds weer wat nieuws voorbij kwam.
Volgens mij hebben ze in de Grolsch al jaren dezelfde dj's. Zowel op vrijdag als zaterdag (die voorheen in Alpha stonden). Zal wel traditie zijn en als de tent het niet uitmaakt wat gedraait wordt en toch wel meedoet verandert dat vanwege succes ook niet snel.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 14:25 schreef friekin_ het volgende:
Waarom zijn die dj's van Zeroos Heroes eigenlijk zo slecht? Er moeten toch wel betere draaiers te vinden zijn?
Je kon een stemkaart halen vooraan bij het podium.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 14:17 schreef Merkie het volgende:
[..]
Was wel cool ja, maar ik weet nog steeds niet hoe je nou moet stemmen. En je kon ook via je je telefoon stemmen, maar daar heb je dan weer een aparte app voor nodig... Ik ga geen app van 20MB downloaden in een bomvolle India-tent. Waarom niet gewoon via een website of de Lowlands-app zelf.
Ja die had even een volledige boom van de Vietnamees naar de India gesleept, inclusief die grote bak er nog onderquote:Op dinsdag 23 augustus 2011 14:34 schreef 3FMaster het volgende:
Vond die Superstijl wel tof. Elk kwartiertje nieuwe stijl. Zat wel telkens zo'n gast met een laserpen op die beamer te schijnen. En ik werd na een tijdje omver geduwd omdat er gasten waren die een hele boom naar binnen sleepte
Whehehe ja die megagrote bloempotquote:Op dinsdag 23 augustus 2011 14:34 schreef 3FMaster het volgende:
Vond die Superstijl wel tof. Elk kwartiertje nieuwe stijl. Zat wel telkens zo'n gast met een laserpen op die beamer te schijnen. En ik werd na een tijdje omver geduwd omdat er gasten waren die een hele boom naar binnen sleepte
Die zag ik wel meer ja, ook nog mensen die m toen midden in de bravo omhoog wilden tillen maar met 4 man faalden ze.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 14:36 schreef TWP het volgende:
[..]
Ja die had even een volledige boom van de Vietnamees naar de India gesleept, inclusief die grote bak er nog onder
Vond het een geniale actie. Schijt aan die kutstengels, wij pakken een hele boomquote:Op dinsdag 23 augustus 2011 14:36 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Whehehe ja die megagrote bloempot
filmpjes willen niet laden hierquote:Op dinsdag 23 augustus 2011 14:39 schreef 3FMaster het volgende:
[..]
Vond het een geniale actie. Schijt aan die kutstengels, wij pakken een hele boom
Doen bij jullie btw ook de 3voor12 lowlands site het niet? Blijven eeuwig laden?
Helaas doet 'ie het hier ook niet. Wil wel eens wat dingen terug kijken.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 14:39 schreef 3FMaster het volgende:
[..]
Vond het een geniale actie. Schijt aan die kutstengels, wij pakken een hele boom
Doen bij jullie btw ook de 3voor12 lowlands site het niet? Blijven eeuwig laden?
Beide sites zijn supersnel voor mij(en dat is gek want normaal gesproken TOTAAL niet)quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 14:39 schreef 3FMaster het volgende:
[..]
Vond het een geniale actie. Schijt aan die kutstengels, wij pakken een hele boom
Doen bij jullie btw ook de 3voor12 lowlands site het niet? Blijven eeuwig laden?
Hou wel van een feestje. Zeker met gitaren. Maar die Triomf Produkties (Zer00's Heroes, 90s Now, Eighties verantwoord en Superstijl) zijn imo te plat en risicoloos voor LL.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 14:25 schreef friekin_ het volgende:
Waarom zijn die dj's van Zeroos Heroes eigenlijk zo slecht? Er moeten toch wel betere draaiers te vinden zijn?
Ben ik nog geweest, was echt geweldig. Had ze niet gezien op Lowlands en daar nu wel spijt van eigenlijk.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 14:43 schreef Inverted_World het volgende:
Je kon trouwens gisteravond nog gratis naar Cage the elephant in de Melkweg met je lowlandsbandje. Ik wilde wel, maar was echt te erg naar de klote om nog even te gaan.
Klopt ja! Ik vroeg je af of dat wel vaker is ofzo? Is dat concert ook van Mojo?quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 14:43 schreef Inverted_World het volgende:
Je kon trouwens gisteravond nog gratis naar Cage the elephant in de Melkweg met je lowlandsbandje. Ik wilde wel, maar was echt te erg naar de klote om nog even te gaan.
Verschrikkelijk dit. En jammer genoeg vonden ze het bij die eet/drinkstand naast de campings een prachtnummer.quote:
brittquote:Op dinsdag 23 augustus 2011 14:46 schreef TWP het volgende:
[..]
Verschrikkelijk dit. En jammer genoeg vonden ze het bij die eet/drinkstand naast de campings een prachtnummer.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |