Ze hebben gewaarschuwd dus valt ze niets te verwijtenquote:Op dinsdag 23 augustus 2011 00:21 schreef RemcoW23 het volgende:
KNMI nu ineens stil? Nou, dan komt er wat.
Ah ze waarschuwen iig wel op de site.
quote:Toenemende kans op buien met onweer
Vannacht is er in het zuiden en zuidoosten kans op onweer, langs de zuidgrens mogelijk met windstoten tot circa 75 km/uur. Overdag in de loop van de dag kans op onweersbuien, later ook met hagel en windstoten tot 75 km/uur.
Uitgifte: 22/08/2011 22:32 uur LT
Ja bui Zeeland/Brabant nuquote:Op dinsdag 23 augustus 2011 00:45 schreef Infection het volgende:
http://wolken.buienradar.nl/default.aspx?region=&i=1
Het lijkt zich aardig aan het ontwikkelen boven de Benelux. Zal het in de randstad nog gaan onweren?
Het gaat nog leuk worden vannacht dus.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 00:57 schreef meteo-online het volgende:
Bizar: Op deze kaart is de temperatuur van de wolkentoppen te zien temperatuur daarvan is -70 graden wat voor flinke onweersbuien zorgt
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 01:08 schreef FL_Freak het volgende:
Kleine flitsen gezien, maar net zoals soldmayor, het komt hier maar net beetje erlangs
Nouja mischien is het dus wel van de kaart geveegd en geen contact meer met limburg.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 01:14 schreef Maisnon het volgende:
Maar hoe is het nu in Limburg dan want volgens de buienradar bliksemkaart moet het van de kaart worden geveegd
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |