twitter:KNMI twitterde op dinsdag 23-08-2011 om 09:33:19om deze externe inhoud weer te geven is het noodzakelijk dat je toestemming geeft voor het gebruik van tracking en social mediacookies.#KNMI geeft code oranje voor Zeeland en Noord-Brabant voor zwaar onweer met kans op hagel en zware windstoten. Elders code geel.www.knmi.nl. reageer retweetJa toon me deze inhoudmeer informatie
ik accepteer de cookies.
Dat buitje boven Frankrijk..quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 09:46 schreef Dichterbijer het volgende:
Er komt genoeg aan...
[ afbeelding ]
Ach, jullie hebben in Moerdijk al genoeg rampen gehadquote:Op dinsdag 23 augustus 2011 09:49 schreef lipjes het volgende:
volgens mij gaat het weer recht langs moerdijk
Idem. Om half 2 echt een enorme klap.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 09:51 schreef borisz het volgende:
Werd vanmorgen echt wakker getrommeld door de bliksem
chemiepack en europallets hequote:Op dinsdag 23 augustus 2011 09:50 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Ach, jullie hebben in Moerdijk al genoeg rampen gehad/
quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 09:51 schreef INViCTuS het volgende:
Er zit meer in de lucht voor de ochtend dan ik dacht. Dit trekt weg, dan weer zon en vanmiddag nog meer buien?! Nice
estofex geeft wederom een level 2;
[ afbeelding ]
Die zijn volgens mij ook wakker geworden van het onweer vannacht.quote:Issued: Tue 23 Aug 2011 01:18 UTC
ik denk dat ze dat doen omdat ze het ook niet weten nu.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 09:52 schreef Pino112 het volgende:
KNMI code geel is tot 0u vanavond, hele dag een lading shit dus.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop