Sowieso melden ze elke week wel een keer 'onze verwachting is dat het deze week rond gaat komen'quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 19:49 schreef TC03 het volgende:
Zo droog die tweet. "De verwachting is dat als Twente een bod van 5 miljoen plaatst Feyenoord dit zal accepteren."
Alsof dat nieuws is. Het is toch al weken bekend dat Feyenoord gewoon 5 miljoen wil en geen euro minder.
Oud nieuws allemaal.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 19:53 schreef RobertoCarlos het volgende:
Net op RTLnieuws over de nieuwe Kuip..... ben bang dat dat weer zo'n halfbakken compromis-besluit wordt eind dit jaar......
http://www.rtl.nl/%28/act(...)jkt-luchtkasteel.xml
Toen het WK niet doorging was in feite al duidelijk dat er geen nieuw stadion ging komen.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 19:53 schreef RobertoCarlos het volgende:
Net op RTLnieuws over de nieuwe Kuip..... ben bang dat dat weer zo'n halfbakken compromis-besluit wordt eind dit jaar......
http://www.rtl.nl/%28/act(...)jkt-luchtkasteel.xml
Eijkelkampquote:Op dinsdag 23 augustus 2011 17:50 schreef DonRaja het volgende:
VoH is het minder wendbare, lompe broertje van Rene Eijkelkamp
Aan de slag bij een Grieks promovendusje.quote:
Beste nieuws in jaren!quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 19:53 schreef RobertoCarlos het volgende:
Net op RTLnieuws over de nieuwe Kuip..... ben bang dat dat weer zo'n halfbakken compromis-besluit wordt eind dit jaar......
http://www.rtl.nl/%28/act(...)jkt-luchtkasteel.xml
Ja als de bestuurders een ander plan hebben om weer aan te haken vind ik het prima. Maar ik betwijfel dat...quote:
quote:
De Kuip is een monument, mag niet gesloopt worden.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 22:58 schreef Nieuwschierig het volgende:
Nu lees ik dat de grond alleen al 170 miljoen kost en dat er in de begroting nooit rekening mee is gehouden.![]()
Domme vraag misschien maar waarom wordt de huidige kuip niet gewoon gesloopt om op de zelfde plek het nieuwe stadion te bouwen?
Gemeente had alleen willen bijspringen als Nederland daadwerkelijk die WK gekregen had.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 22:58 schreef Nieuwschierig het volgende:
Nu lees ik dat de grond alleen al 170 miljoen kost en dat er in de begroting nooit rekening mee is gehouden.![]()
Domme vraag misschien maar waarom wordt de huidige kuip niet gewoon gesloopt om op de zelfde plek het nieuwe stadion te bouwen?
Zouden appartementjes inkomen toch? net als Highbury?quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 22:59 schreef Caland het volgende:
[..]
De Kuip is een monument, mag niet gesloopt worden.
En terecht trouwens.
Was een luchtballonnetje ja.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 22:59 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Zouden appartementjes inkomen toch? net als Highbury?
Nee, niet.quote:
En buiten dat doe je zoeits niet eventjes in een zomerstopje.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 22:59 schreef Caland het volgende:
[..]
De Kuip is een monument, mag niet gesloopt worden.
En terecht trouwens.
Als de bouw doorgegaan was dan waren er appartementen in de huidige Kuip gekomen.quote:
En dat had gekund zonder het af te breken?quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 23:04 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Als de bouw doorgegaan was dan waren er appartementen in de huidige Kuip gekomen.
Zelfde architect als nu met het oude Zuiderziekenhuis.
Jazeker. In Londen hebben ze dat ook gedaan.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 23:05 schreef Tarado het volgende:
[..]
En dat had gekund zonder het af te breken?
Jij zegt kan zoveel roepen.quote:
Jij ook blijkbaar.quote:
Dat was toch een heel ander stadionquote:Op dinsdag 23 augustus 2011 23:06 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Jazeker. In Londen hebben ze dat ook gedaan.
Lijkt een beetje een bejaardencomplex.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 23:10 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat was toch een heel ander stadion
http://www.highburysquare.com/
Iddquote:Op dinsdag 23 augustus 2011 23:10 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat was toch een heel ander stadion
http://www.highburysquare.com/
Als monument behouden net zoals het Olympisch Stadion. Veel evenementen. Je weet het niet..quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 23:11 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Idd
[ afbeelding ]
Maar oude Kuip mag sowieso niet gesloopt worden, dus wat wil de gemeente er anders mee doen?
Nouja nu is het dus definitief van de baan.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 23:13 schreef Sjapoela het volgende:
[..]
Als monument behouden net zoals het Olympisch Stadion. Veel evenementen. Je weet het niet..
Elke zondagmiddag na de wedstrijd legaal putdeksels gooien tegen het Maasgebouw aanquote:Op dinsdag 23 augustus 2011 23:13 schreef Sjapoela het volgende:
[..]
Als monument behouden net zoals het Olympisch Stadion. Veel evenementen. Je weet het niet..
Het probleem zal wel financieel-technisch zijn.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 23:16 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Nouja nu is het dus definitief van de baan.
Hoelang kan deze eigenlijk nog mee? heb wel gehoord dat (buiten commerciële aspect) het stadion bouwtechnisch nog 50 jaar mee kan.
Wat een enorme proleet ben je toch ook he.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 23:17 schreef Caland het volgende:
[..]
Elke zondagmiddag na de wedstrijd legaal putdeksels gooien tegen het Maasgebouw aan
Fout, een cokesnuivende hooligan.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 23:24 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Wat een enorme proleet ben je toch ook he.
quote:Feyenoord: besluit over nieuwe Kuip eind dit jaar
van onze Telesportredactie
24-8-2011
ROTTERDAM - Feyenoord neemt met de gemeente Rotterdam aan het eind van dit jaar pas een beslissing over de locatie, waar de nieuwe Kuip moet komen. Directeur Jan van Merwijk van NV Stadion Feijenoord zegt dat er een onderzoek loopt naar de nieuwbouwvariant op de huidige plek van De Kuip. ,,We hebben straks twee locaties, de andere is immers de plek aan het water, de Maas. Er is tijd nodig om de twee locaties tegen elkaar af te wegen,’’ aldus Van Merwijk.
In november moet de gemeente zich ook uitspreken over de vraag of het een achtergestelde lening wil verstrekken aan Feyenoord voor de bouw van het nieuwe stadion. Van Merwijk: ,,Daarvoor wordt onze businescase beoordeeld. Die ziet er goed uit. Het risicogehalte is beperkt voor de gemeente als het gaat om het terugbetalen met rente. Het gaat puur om een lening, niet om een subsidie.’’
Wat voor nut heeft het nog als de dag ervoor wordt gezegd dat het onmogelijk is.quote:
Echt kritisch zijn op de bronnen van dat bericht is aan jou niet besteed hè? Met wie heeft RTL gesproken? Wat zijn hun belangen? Dat staat nergens in hun berichtgeving.quote:Op woensdag 24 augustus 2011 07:02 schreef Happel het volgende:
[..]
Wat voor nut heeft het nog als de dag ervoor wordt gezegd dat het onmogelijk is.
Wat ironisch dan dat de meest ontwikkelde landen juist socialistisch van aard zijn.quote:Op woensdag 24 augustus 2011 08:07 schreef voice-over het volgende:
[..]
Echt kritisch zijn op de bronnen van dat bericht is aan jou niet besteed hè? Met wie heeft RTL gesproken? Wat zijn hun belangen? Dat staat nergens in hun berichtgeving.
Als je met een SP'er gaat praten, weet je al op voorhand 'dat het helemaal niks is'. Socialisten zijn nu eenmaal erg bekrompen mensen die niks snappen van economie en geld. Ben jij een socialist Happel?
Ik ben een socialist, dat houdt echter niet in dat ik niks snap van economie en geld. Snap dat jij daar een vooringenomen mening over hebt, VVD-er en dus een pretentieuze lul zijnde.quote:Op woensdag 24 augustus 2011 08:07 schreef voice-over het volgende:
Als je met een SP'er gaat praten, weet je al op voorhand 'dat het helemaal niks is'. Socialisten zijn nu eenmaal erg bekrompen mensen die niks snappen van economie en geld. Ben jij een socialist Happel?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |