Ik geloof dat ik nooit/amper koriander eet, sorryquote:Op maandag 22 augustus 2011 00:07 schreef Mama_Mia het volgende:
Als er nog mensen wakker blijven () voor wie smaakt koriander ook naar zeep
Ja eh, er werd geklaagd dat the offspring te oud wasquote:
Oh, je voelt je niet goed maar wel jong?quote:
vetsin jaquote:Op maandag 22 augustus 2011 00:11 schreef oh-oh het volgende:
In Thailand flikkeren ze overal koriander in, ik krijg er hoofdpijn van net als van ve-stjin of hoe dat heet, die chinese smaakversterker
Ik ga weer meequote:
quote:Op maandag 22 augustus 2011 00:11 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Oh, je voelt je niet goed maar wel jong?
Koriander... is dat dat duffe spul dat vaak in oosterse maaltijden zit? In that case: ja, het heeft er wel wat van weg en ik vind het uber-smerigquote:Op maandag 22 augustus 2011 00:07 schreef Mama_Mia het volgende:
Als er nog mensen wakker blijven () voor wie smaakt koriander ook naar zeep
Wat heb je nou in dat koppie gestoken, links?quote:Op maandag 22 augustus 2011 00:13 schreef _Multiply86_ het volgende:
In de steek gelaten hondjes...
[ afbeelding ]
Ik dacht er net aanquote:Op maandag 22 augustus 2011 09:36 schreef Qwea het volgende:
Verrassend, de afspraak moet weer worden verzet voor het tekenen
Hoe is het mogelijk en wie had dat gedachtquote:Op maandag 22 augustus 2011 09:36 schreef Qwea het volgende:
Verrassend, de afspraak moet weer worden verzet voor het tekenen
MM moest bellen... hij neemt niet op. Surprise! Het zou dus vanmiddag moeten worden, Maar geloof me, not gonna happen hoorquote:Op maandag 22 augustus 2011 09:46 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Ik dacht er net aan![]()
Dat ga je toch niet menen he?![]()
Wanneer wordt het nu? Of...tot wanneer houdt ie MM nu weer aan het lijntje?
En Greys was nog vet hoopvolquote:Op maandag 22 augustus 2011 09:52 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Hoe is het mogelijk en wie had dat gedacht
Nu zou ik er serieus voor de deur gaan zittenquote:Op maandag 22 augustus 2011 09:57 schreef Qwea het volgende:
MM moest bellen... hij neemt niet op. Surprise! Het zou dus vanmiddag moeten worden, Maar geloof me, not gonna happen hoor
Ja, ik zei al ; dan ga je er vanmiddag onaangekondigd langs!quote:Op maandag 22 augustus 2011 10:00 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Nu zou ik er serieus voor de deur gaan zitten
Of een sms sturen: hou eens op met al die smoezen
Kan hij goed gelijk in hebben. Maar ik zou vóór het tekenen nog wel een aanpassing aan het contract willen: salarisbetalingen op tijd (uiterlijk [datum]), is het salaris op [datum] niet bijgeschreven, dan acuut stoppen met werken (wel doorbetaald uiteraard) en pas weer op het werk verschijnen als het salaris op je rekening staat. De groeten met meneer en zijn smoesjes!quote:Op maandag 22 augustus 2011 10:01 schreef Qwea het volgende:
Ja, ik zei al ; dan ga je er vanmiddag onaangekondigd langs!
Maar ja, Mike had zoiets van "ja en dan? Dan issie er ook niet, ben je 80 km voor de kat zijn kut aan het rijden"
En Mike blijft erbij dat het beter solliciteren is vanuit een baan dan vanuit de ww.
Kan je dat eisen? Ik zie dus ook echt wel aankomen dat het de dag van de centjes zijn en "Ja de bank bracht het geld terug" "ja ik had het ff onwijs druk!" "ja ik ben ziek geweest!"quote:Op maandag 22 augustus 2011 10:05 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Kan hij goed gelijk in hebben. Maar ik zou vóór het tekenen nog wel een aanpassing aan het contract willen: salarisbetalingen op tijd (uiterlijk [datum]), is het salaris op [datum] niet bijgeschreven, dan acuut stoppen met werken (wel doorbetaald uiteraard) en pas weer op het werk verschijnen als het salaris op je rekening staat. De groeten met meneer en zijn smoesjes!
En intussen ontneem je de werkgever de lust helemaal om dat geld over te maken. En dan duurt het keilang voor het voor komt en intussen is er dan geen inkomen. Ook geen wwquote:Op maandag 22 augustus 2011 10:10 schreef Qwea het volgende:
[..]
Kan je dat eisen? Ik zie dus ook echt wel aankomen dat het de dag van de centjes zijn en "Ja de bank bracht het geld terug" "ja ik had het ff onwijs druk!" "ja ik ben ziek geweest!"
whatever
Want hoe zit dat als je niet betaald krijgt? Kun je dan niet sowieso kappen met werken? En dan moet je het voor laten komen toch?
Ja, maar denk jij nou serieus dat hij uberhaupt als Mike daar al aan het werk kan het geld over gaat maken? moet je zien hoelang dit sleeptquote:Op maandag 22 augustus 2011 10:12 schreef nokwanda het volgende:
[..]
En intussen ontneem je de werkgever de lust helemaal om dat geld over te maken. En dan duurt het keilang voor het voor komt en intussen is er dan geen inkomen. Ook geen ww
Heb door zo'n situatie jaaaaarenlang in de schulden gezeten.
Of je het kunt eisen? Je kunt het in elk geval afspreken. En als ie de salarisbetaling niet nakomt, dán kun je het eisen. Overigens zou ik niet weken en weken thuis gaan zitten afwachten (want dat is niet handig), maar zo heeft ie in elk geval een stok achter de deur om te betalen.quote:Op maandag 22 augustus 2011 10:10 schreef Qwea het volgende:
Kan je dat eisen? Ik zie dus ook echt wel aankomen dat het de dag van de centjes zijn en "Ja de bank bracht het geld terug" "ja ik had het ff onwijs druk!" "ja ik ben ziek geweest!"
whatever
Want hoe zit dat als je niet betaald krijgt? Kun je dan niet sowieso kappen met werken? En dan moet je het voor laten komen toch?
Ik zou er nieteens aan beginnen. Maar goed.... Dat vindt jij ook en MM maakt zijn eigen beslissingen.quote:Op maandag 22 augustus 2011 10:13 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ja, maar denk jij nou serieus dat hij uberhaupt als Mike daar al aan het werk kan het geld over gaat maken? moet je zien hoelang dit sleept
Ga er maar gewoon van uit dat hij het geld niet heeft. Dus trekt hij zijn blik met smoezen open en werk jij vrolijk verder terwijl er nooit betaald zal worden. Kan je beter bij de eerste tekenen van problemen de kuierlatten nemen en op zoek gaan naar iets anders.quote:Op maandag 22 augustus 2011 10:12 schreef nokwanda het volgende:
En intussen ontneem je de werkgever de lust helemaal om dat geld over te maken. En dan duurt het keilang voor het voor komt en intussen is er dan geen inkomen. Ook geen ww
Heb door zo'n situatie jaaaaarenlang in de schulden gezeten.
Ja, maar weet je wat het kutte is? Het is nou niet zo dat de banen voor het oprapen liggen. En als hij in maart nog steeds thuis zit betekend dat bijstand. En bijstand betekend dag huis. Want dat redden we dan niet.quote:Op maandag 22 augustus 2011 10:20 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Ik zou er nieteens aan beginnen. Maar goed.... Dat vindt jij ook en MM maakt zijn eigen beslissingen.
Ik ga Mike zijn werkcoach even laten bellen. brbquote:Op maandag 22 augustus 2011 10:20 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Ga er maar gewoon van uit dat hij het geld niet heeft. Dus trekt hij zijn blik met smoezen open en werk jij vrolijk verder terwijl er nooit betaald zal worden. Kan je beter bij de eerste tekenen van problemen de kuierlatten nemen en op zoek gaan naar iets anders.
Eventueel kan je vooraf met het UWV / UVW overleggen: ben aangenomen, maar het lijkt met het contract al niet te lukken en ik vrees dat het straks met de betaling van het salaris niet anders is. Het zou zomaar kunnen dat ze je van harte aanbevelen vooral maar niet te gaan tekenen.
Ik denk echt serieus dat hij niet gaat betalen. Ik zou hem drie weken terug al hebben laten weten dat ik ervan afzag vanwege de smoezerij. Maar áls ik me nog geroepen zou voelen toch te gaan tekenen en te gaan werken, dan zou ik zeker iets (wat dan ook maar) proberen te bedenken op die salarisbetaling. Misschien zelfs maar regelen dat je aanvankelijk twee maanden via een uitzendbureau bij hem aan de slag gaat.quote:Op maandag 22 augustus 2011 10:13 schreef Qwea het volgende:
Ja, maar denk jij nou serieus dat hij uberhaupt als Mike daar al aan het werk kan het geld over gaat maken? moet je zien hoelang dit sleept
Het is pas augustus...quote:Op maandag 22 augustus 2011 10:22 schreef Qwea het volgende:
Ja, maar weet je wat het kutte is? Het is nou niet zo dat de banen voor het oprapen liggen. En als hij in maart nog steeds thuis zit betekend dat bijstand. En bijstand betekend dag huis. Want dat redden we dan niet.
Hij moet niet hopen dat er iets langskomt, hij moet 30 uur in de week bezig zijn met het vinden van een baan. Welke baan dan ook.quote:Dus MM heeft niet echt veel keuze. Hij kan de baan niet aannemen en hopen dat er binnen 6 maanden iets langskomt... of de baan aannemen en hopen dat die gast betaald.
Hij is pas fucked als hij nu zijn WW opgeeft, aan de slag gaan, na 8 weken nog styeeds niet betaald heeft gekregen en dán geen kant meer uitkan.quote:Hoe dan ook, is hij fucked.
Pas Augustus zegt ze. Hij zit al sinds Maart thuis.quote:
Hij stuurt per week zo'n 10 sollicitaties. Zelfs op banen die ver weg zijn of te laag voor hem zijn. Dan krijgt hij het geneuzel dat hij te hoog geschoold is of dat de reistijd te ver is. Het is helaas echt heel schaars in de ITquote:Hij moet niet hopen dat er iets langskomt, hij moet 30 uur in de week bezig zijn met het vinden van een baan. Welke baan dan ook.
Ja, daar heb je ook helemaal een punt. Alleen ik snap zijn standpunt ook wel. Maar goed, idd, ik weet ook vrij zeker dat die gast gewoon NIET gaat uitbetalen. Ik bedoel, kom op. Even een contract tekenen. Dat kan godsamme in 5 min gedaan zijnquote:Hij is pas fucked als hij nu zijn WW opgeeft, aan de slag gaan, na 8 weken nog styeeds niet betaald heeft gekregen en dán geen kant meer uitkan.
Ik zat eraan te denken om de rechtsbijstand te bellen, maar die gaat pas over 3 maanden in. Ik denk dat ik idd straks maar afreis naar Alkmaar... en het eens voorleg. Maak ik er wel een middagje Alkmaar van.quote:Op maandag 22 augustus 2011 10:31 schreef ElisaB het volgende:
Misschien is er wel een optie mogelijk dat je aanvankelijk met behoud van recht op ww aan de slag gaat (laat de baas het salaris maar overmaken aan het UWV). Loop anders eens bij het Juridisch Loket binnen en vraag wat je opties zijn.
Je bent mod, lees de editquote:Op maandag 22 augustus 2011 10:40 schreef Greys het volgende:
Mogguh!
Q, wat stond er in die mail dan? Gewoon smsen naar die kerel dat hij daar om 16 uur voor de deur staat en verwacht dat er dan getekend gaat worden. En dat als hij dan voor niets komt dat hij de benzinekosten declareert.
Niet zo direct.quote:Op maandag 22 augustus 2011 10:37 schreef nokwanda het volgende:
Heeft MM die gast nou al eens gevraagd: wil je me nou wel of wil je me nou niet?
Ja, maar dan heb je dus precies wat Elisa zegt ; helemaal geen moer als hij niet uitbetaald. Nu heeft hij nog ww.quote:Op maandag 22 augustus 2011 10:41 schreef Greys het volgende:
Juist omdat de banen nu niet voor het oprapen liggen en hij al zo lang thuis zit.
Risico nemen nu dan maar ben ik bang. Maar het is wel kut.
Het risico is wel heel groot, want áls hij niet betaalt, zijn ze fucked (want ww is gestopt en hij betaalt ook niet >> niente cente)quote:Op maandag 22 augustus 2011 10:41 schreef Greys het volgende:
Juist omdat de banen nu niet voor het oprapen liggen en hij al zo lang thuis zit.
Risico nemen nu dan maar ben ik bang. Maar het is wel kut.
En niette cente isse niette rondkomen.quote:Op maandag 22 augustus 2011 10:45 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Het risico is wel heel groot, want áls hij niet betaalt, zijn ze fucked (want ww is gestopt en hij betaalt ook niet >> niente cente)
I know dear. Maar je kúnt in elk geval nog tot maart de ww gebruiken. Als hij nu gaat tekenen en baasje betaalt niet, dan zijn de rapen gaarquote:Op maandag 22 augustus 2011 10:34 schreef Qwea het volgende:
Pas Augustus zegt ze. Hij zit al sinds Maart thuis.
Nope. Ook zo'n vaag verhaal.quote:
En 40 afwijzingen krijgen en toch gemotiveerd blijven (motivatie veinzen). het is echt ontzettend kut, maar je moet het doen.quote:Op maandag 22 augustus 2011 10:51 schreef ElisaB het volgende:
[..]
I know dear. Maar je kúnt in elk geval nog tot maart de ww gebruiken. Als hij nu gaat tekenen en baasje betaalt niet, dan zijn de rapen gaar
En ik bedoel dit een stuk liever dan het wellicht klinkt, maar 10 brieven per week is een vrij zinloze bezigheid. Actief zoeken naar eventuele functies en dus de deuren gaan intrappen bij mogelijke werkgevers, een goede open sollicitatie sturen aan middelgrote bedrijven, de detacheringsbedrijven af én vast gaan wennen aan het idee dat hij iets buiten de IT zal gaan moeten doen - desnoods tijdelijk (maar het kan geen kwaad vast te kijken wat hij eventueel zou kunnen of willen doen).
Zijn doel moet voorlopig een poosje zijn om mensen te spreken te krijgen die een baan voor hem zouden kunnen hebben.
Ja, je hebt ook helemaal gelijk.quote:Op maandag 22 augustus 2011 10:51 schreef ElisaB het volgende:
[..]
[Quote]I know dear. Maar je kúnt in elk geval nog tot maart de ww gebruiken. Als hij nu gaat tekenen en baasje betaalt niet, dan zijn de rapen gaar
Open sollicitaties heeft hij ook al geschreven. We hebben elk bedrijf in zijn branche wel gehad in Alkmaar, Den Helder, Schagen, Heerhugowaard, Hoorn, Purmerend.quote:En ik bedoel dit een stuk liever dan het wellicht klinkt, maar 10 brieven per week is een vrij zinloze bezigheid. Actief zoeken naar eventuele functies en dus de deuren gaan intrappen bij mogelijke werkgevers, een goede open sollicitatie sturen aan middelgrote bedrijven, de detacheringsbedrijven af én vast gaan wennen aan het idee dat hij iets buiten de IT zal gaan moeten doen - desnoods tijdelijk (maar het kan geen kwaad vast te kijken wat hij eventueel zou kunnen of willen doen).
Ja, maar dat is makkelijker gezegd dan gedaan. Waar begin je? Hij heeft zijn ex bazen gecontact, zijn oude schoolgenoten die dezelfde opleiding hebben gedaan, zijn oude collega's van 4 bedrijven terug, ect. Niemand lijkt iets te hebbenquote:Zijn doel moet voorlopig een poosje zijn om mensen te spreken te krijgen die een baan voor hem zouden kunnen hebben.
Ja, maar dat was Mike ook al van plan hoorquote:Op maandag 22 augustus 2011 10:56 schreef ElisaB het volgende:
Q, het beste advies van de dag: ga op zoek naar een functie (welke dan ook) die minimaal oplevert wat de ww op dit moment oplevert en ga van daaruit verder solliciteren. Desnoods iets onder zijn niveau, desnoods iets dat hij helemaal niet zo leuk vindt. Nog minder leuk is straks met lege handen te staan en in een kartonnen doos wonen
De supermarktquote:Op maandag 22 augustus 2011 10:55 schreef Greys het volgende:
Hm da's vreemd. Is hij dan niet verzekerd voor personeel in de ziektewet?
Want die hoef je als baas toch geen volledig salaris te geven? Hoezo dubbele kosten dan?
Inderdaad een vaag verhaal.
Als MM mijn wederhelft was (puur persoonlijk dus, misschien het verkeerde advies) dan zou ik hem aanraden desnoods voorlopig in de supermarkt te gaan werken, hoe kut ook, en ondertussen blijven doorsolliciteren.
Topic gezien. Leuke nickquote:Op maandag 22 augustus 2011 10:44 schreef Qwea het volgende:
[..]
Niet zo direct.
Maar wel zo van "Ja ik heb niet echt zekerheid en ik moet nu wel weten of we gaan tekenen want anders ga ik verder zoeken"
Topic is er.
Dan ga je nu buiten de branche. IT is overalquote:Op maandag 22 augustus 2011 10:56 schreef Qwea het volgende:
Open sollicitaties heeft hij ook al geschreven. We hebben elk bedrijf in zijn branche wel gehad in Alkmaar, Den Helder, Schagen, Heerhugowaard, Hoorn, Purmerend.
Veel belangrijker dan een diploma is de wil om te leren en te werken én een beetje inzicht. Simpel vanuit mijn situatie geredeneerd: wij hebben hemel en aarde moeten bewegen om een weegschaalmonteur te vinden. Er ís geen opleiding tot weegschaalmonteur, dus moet je alleen iemand hebben die er een beetje feeling mee heeft en bereid is het te leren.quote:Ik zie iemand die diploma's heeft voor Grafisch vormgeven niet aangenomen worden bij de weet ik het, zonder dat ie er ervaring in heeft of diploma's. Misschien denk ik te makkelijk hoor, want wat weet ik nou. Ik heb nog nooit gewerkt![]()
Ja, het is makkelijker gezegd dan gedaan, maar dat is precies de reden dat sommigen wel een baan vinden en anderen niet. Doe het slimmer dan anderen en je hebt direct een voorsprong van heb ik jou daar.quote:Ja, maar dat is makkelijker gezegd dan gedaan. Waar begin je? Hij heeft zijn ex bazen gecontact, zijn oude schoolgenoten die dezelfde opleiding hebben gedaan, zijn oude collega's van 4 bedrijven terug, ect. Niemand lijkt iets te hebben
Hebbu een linkje?quote:Op maandag 22 augustus 2011 11:05 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Qwea, is software tester niet iets voor MM? Ik heb begrepen dat ze daar nog wel op zoek zijn naar mensen en het is IT. Ik denk dat MM het wel zou liggen? Het startsalaris is ¤1700 bruto geloof ik maar volgens mij kun juist in die branche heel snel stijgen.
Nou ja ik wilde het maar gezegd hebben om wellicht te overwegen.
Overigens, is het een keuze of je als werkgever verzekerd voor zieke werknemers of niet.
Da's ook een lastige: stél dat ze iets voor hem vinden voor 5 weken. Wat gebeurt er dan met zijn recht op ww als de vijf weken voorbij zijn?quote:Op maandag 22 augustus 2011 11:05 schreef Qwea het volgende:
Mike gaat zich iig vandaag inschrijven bij het uitzend bureau. Staat hij daar iig ingeschreven.
Dat zijn dingen die hij goed met zijn werkcoach moet besprekenquote:Op maandag 22 augustus 2011 11:06 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Da's ook een lastige: stél dat ze iets voor hem vinden voor 5 weken. Wat gebeurt er dan met zijn recht op ww als de vijf weken voorbij zijn?
Bij wijze vanquote:Op maandag 22 augustus 2011 10:58 schreef Qwea het volgende:
[..]
De supermarktNiet lullig ofzo hoor... maar Mike is 33. Hij is te duur voor de supermarkt
en ik denk niet dat de supermarkt 1200 euro p/m oplevert
Dat is allemaal iets idd om voor te leggen aan het uwv cq werkcoachquote:Op maandag 22 augustus 2011 11:06 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Da's ook een lastige: stél dat ze iets voor hem vinden voor 5 weken. Wat gebeurt er dan met zijn recht op ww als de vijf weken voorbij zijn?
checkquote:Op maandag 22 augustus 2011 11:12 schreef indaha het volgende:
Daarnaast: er bestaat een je ‘Garantiedagloonregeling’.
Die houdt in: als je binnen 2 jaar na eerste ww-dag weer aan het werk bent, en opnieuw werkloos raakt binnen 3 jaar na je eerste ww-dag dan wordt je nieuwe ww-uitkering gebaseerd op je oude loon, niet op dat van die tijd dat je na je eerste ww aan het werk bent geweest.
Maar: die beperking van 3 jaar geldt NIET voor wie 55 jaar of ouder was op het moment van werkloos raken; voor hen geldt een dagloongarantie van onbepaalde duur.
Ik zou dit even bij het Uwv navragen of dit er nog is, maar dan met kortere tijden aangezien MM nog maar ww heeft tot maart
quote:Op maandag 22 augustus 2011 11:20 schreef Greys het volgende:
Gelezen op Facebook:
OMG!....I was in in the public restroom - I was barely sitting down when I heard a voice in the other stall: "Hi, how are you?"........Me: embarrassed, "Doin' fine!"Stall: "So what are you up to?".......Me: "Uhhh, I'm like you, just sitting here."Stall: "Can I come over?" ......... Me: (attitude) "No, I'm a little busy right now!!"Stall: "Listen, I'll have to call you back. There's an idiot in the other stall who keeps answering all my questions!![]()
Paybacktime!quote:Op maandag 22 augustus 2011 11:27 schreef senesta het volgende:
Ik ben de hele nacht wakker geweest, Joey had een vriendje te logeren dat tuig is de hele nacht wakker geweestManlief slaapt overal doorheen natuurlijk. Dus om even na zes uur ben ik maar naar beneden gegaan, heb dat tuig naar boven gestuurd. Gezegd dat vriendjelief zo naar huis zou gaan en dat het voorlopig echt klaar was met logeren
Dus dat tuig rent naar boven en vervolgens was het....stil
![]()
Ze liggen nog steeds te maffen nu en ik ben kapot
quote:Op maandag 22 augustus 2011 11:20 schreef Greys het volgende:
Gelezen op Facebook:
OMG!....I was in in the public restroom - I was barely sitting down when I heard a voice in the other stall: "Hi, how are you?"........Me: embarrassed, "Doin' fine!"Stall: "So what are you up to?".......Me: "Uhhh, I'm like you, just sitting here."Stall: "Can I come over?" ......... Me: (attitude) "No, I'm a little busy right now!!"Stall: "Listen, I'll have to call you back. There's an idiot in the other stall who keeps answering all my questions!![]()
quote:Op maandag 22 augustus 2011 11:27 schreef senesta het volgende:
Ik ben de hele nacht wakker geweest, Joey had een vriendje te logeren dat tuig is de hele nacht wakker geweestManlief slaapt overal doorheen natuurlijk. Dus om even na zes uur ben ik maar naar beneden gegaan, heb dat tuig naar boven gestuurd. Gezegd dat vriendjelief zo naar huis zou gaan en dat het voorlopig echt klaar was met logeren
Dus dat tuig rent naar boven en vervolgens was het....stil
![]()
Ze liggen nog steeds te maffen nu en ik ben kapot
Wat pheno zegt.quote:
quote:Op maandag 22 augustus 2011 11:34 schreef senesta het volgende:
"Jezus! Mam, waar slaat dit nou weer op!"
"Je moet nog stofzuigen!".quote:Op maandag 22 augustus 2011 11:34 schreef senesta het volgende:
"Jezus! Mam, waar slaat dit nou weer op!"
"overdag is om wakker te zijn en 's nachts om te slapen"quote:Op maandag 22 augustus 2011 11:34 schreef senesta het volgende:
"Jezus! Mam, waar slaat dit nou weer op!"
Whehehehehe!quote:Op maandag 22 augustus 2011 11:34 schreef senesta het volgende:
"Jezus! Mam, waar slaat dit nou weer op!"
quote:Op maandag 22 augustus 2011 11:34 schreef senesta het volgende:
"Jezus! Mam, waar slaat dit nou weer op!"
"Je krijgt de groeten van Pheno".quote:Op maandag 22 augustus 2011 11:34 schreef senesta het volgende:
"Jezus! Mam, waar slaat dit nou weer op!"
quote:
Hotpack of zo doet niets?quote:Op maandag 22 augustus 2011 11:39 schreef Qwea het volgende:
Godsamme, de rugpijn met uitstraling is weer terugSinds 2 dagen. En het wordt weer erger
Ugh.
Nope. Pijnstillers ook niet. Rust ook niet, niks niet.quote:
Mwah, dan houd je nog ongeveer 1100 kcal over voor lunch en avondetenquote:Op maandag 22 augustus 2011 12:07 schreef Oognip het volgende:
Goedemorgen
Wat een gezeik, Q
Ik heb me net gewogenen m'n ontbijt zit er ook in: 394 kcal. Das best veel he?
Dat is waar, maar een beetje yoghurt met Muesli is 180 kcalquote:Op maandag 22 augustus 2011 12:11 schreef Greys het volgende:
[..]
Mwah, dan houd je nog ongeveer 1100 kcal over voor lunch en avondeten
Best ruim, toch?
Ik heb ontbeten met een kom magere melk met een kwak Special K cornflakes er in. Zonder suiker of zoetstof. En het was lekkerEn een Chiquita smoothie, omdat ik daar gewoon trek in had. Alleen de smoothie was al 130 kcal en de cornflakes weet ik niet, maar zijn er ook veel
Ik zit op 184 kcalquote:Op maandag 22 augustus 2011 12:07 schreef Oognip het volgende:
Goedemorgen
Wat een gezeik, Q
Ik heb me net gewogenen m'n ontbijt zit er ook in: 394 kcal. Das best veel he?
Ja ik word er echt best wel gestoord van hoor. Klootzak.quote:Op maandag 22 augustus 2011 12:10 schreef oh-oh het volgende:
Q wat een kutzooi, en hoe voorspelbaar, die baan is echt een no go hoor
Niet teveel druivenquote:Op maandag 22 augustus 2011 12:13 schreef Oognip het volgende:
[..]
Dat is waar, maar een beetje yoghurt met Muesli is 180 kcalvanavond eet ik iig niet warm want ik werk van 5 tot 9 dus dan doe ik het maar met een boterham en wat druiven
Een vokoren boterham met Kaas is 160 kcalquote:Op maandag 22 augustus 2011 12:15 schreef Qwea het volgende:
[..]
Niet teveel druivenEn bruine boterhammen.
Ik had net een vers broodje (2) met aardbeien. Noooooooooooh
Ik denk dat ik er zo een een broodje spiegelei in flikker.
Jup. www,caloriechecker.nlquote:Op maandag 22 augustus 2011 12:21 schreef senesta het volgende:
Gebruiken jullie ook een een calorieën teller app?
In druiven zitten suikerquote:Op maandag 22 augustus 2011 12:19 schreef Oognip het volgende:
[..]
Een vokoren boterham met Kaas is 160 kcaldat valt wel mee als avondeten en 15 druifjes erbij zijn 60 kcal. 220 kcal voor avondeten vind ik best netjes
Met 1 red ik het welquote:Op maandag 22 augustus 2011 12:22 schreef Qwea het volgende:
[..]
In druiven zitten suikerEn je moet niet alleen op de kcal letten he. Maar ook op het verzadigd en onverzadigd vet. En suikers en shizzle.
20+ kaas?
En heb je serieus aan 1 boterham genoeg? Je moet niet te weinig eten!
Dat is niet waar. De goedkoopste uitkiezen doen werkgevers alleen bij on- of laaggeschoold werk. Als er enig denkvermogen vereist is, dan zijn motivatie, bereidheid, persoonlijkheid, etc al snel veel belangrijker.quote:Op maandag 22 augustus 2011 11:42 schreef ferrari_rood het volgende:
En buiten je branche iets zoeken is momenteel ook erg moeilijk weet ik uit ervaring te veel mensen die werk zoeken waardoor ze keuze genoeg hebben en dus de goedkoopste uitkiezen.
\Klopt. Supermarkt e.d daar kiezen ze de goedkoopste. Maar over het algemeen gaat ervaring e.d voor centen.quote:Op maandag 22 augustus 2011 12:26 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Dat is niet waar. De goedkoopste uitkiezen doen werkgevers alleen bij on- of laaggeschoold werk. Als er enig denkvermogen vereist is, dan zijn motivatie, bereidheid, persoonlijkheid, etc al snel veel belangrijker.
Is er ook een app voor ja?quote:Op maandag 22 augustus 2011 12:21 schreef senesta het volgende:
Gebruiken jullie ook een een calorieën teller app?
It's all about rendement.quote:Op maandag 22 augustus 2011 12:31 schreef Qwea het volgende:
Klopt. Supermarkt e.d daar kiezen ze de goedkoopste. Maar over het algemeen gaat ervaring e.d voor centen.
Ik zit nu op 650 ,maar ik heb mijn lunch ook al opquote:Op maandag 22 augustus 2011 12:07 schreef Oognip het volgende:
Goedemorgen
Wat een gezeik, Q
Ik heb me net gewogenen m'n ontbijt zit er ook in: 394 kcal. Das best veel he?
Balansdagje na 2 dagen bbq, verstandigquote:Op maandag 22 augustus 2011 12:34 schreef Goodbye het volgende:
Ik heb een balans dagjeVanavond lekker mie met kip en groente eten, denk ik
Nouja, ik was gisteren vergeten te lunchen. Dus al met al viel het wel mee wat ik die dag heb binnengekregenquote:Op maandag 22 augustus 2011 12:35 schreef Greys het volgende:
[..]
Balansdagje na 2 dagen bbq, verstandig
ooh, app. Als in android app. Ja zeg dat dan. ff in de market kijken, is vast wel een app voorquote:Op maandag 22 augustus 2011 12:32 schreef Greys het volgende:
[..]
Is er ook een app voor ja?
Ik zit steeds gewoon via die site van Q, maar op de telefoon zou nog makkelijker zijn.
611 ontbijt en lunchquote:Op maandag 22 augustus 2011 12:33 schreef indaha het volgende:
[..]
Ik zit nu op 650 ,maar ik heb mijn lunch ook al op
Kweenie, maar ga topless?quote:Op maandag 22 augustus 2011 12:35 schreef Greys het volgende:
Ik zou eigenlijk bruin moeten gaan zitten worden nu buiten
Wat een zalig weer! Maar dan krijg ik strepen van kleding en dat ziet er raar uit in de sauna
ik ookquote:Op maandag 22 augustus 2011 12:39 schreef Goodbye het volgende:
Ik heb een bikini afdruk op mijn lijf
Jaquote:Op maandag 22 augustus 2011 12:32 schreef Greys het volgende:
[..]
Is er ook een app voor ja?
Ik zit steeds gewoon via die site van Q, maar op de telefoon zou nog makkelijker zijn.
Nee, maar ik heb wel een stappenteller op mijn 3DS.quote:Op maandag 22 augustus 2011 12:21 schreef senesta het volgende:
Gebruiken jullie ook een een calorieën teller app?
Oh ja, die was er ook he? 3DS lijkt me ook wel tof jaquote:Op maandag 22 augustus 2011 12:47 schreef Pheno het volgende:
[..]
Nee, maar ik heb wel een stappenteller op mijn 3DS.
Meestal is het andersomquote:Op maandag 22 augustus 2011 12:49 schreef oh-oh het volgende:
Het is overal lekker weer behalve hier, het regen dat het zeikt.
Echt een verspilde vrije dag dit
Ik ook niet, maar dat is dan weer het nadeel van een man zijn!quote:Op maandag 22 augustus 2011 12:51 schreef tombolafan het volgende:
Ik heb geen bikini-afdruk, das dan weer het voordeel van heul wit zijn
viva geneticaquote:Op maandag 22 augustus 2011 12:55 schreef Pheno het volgende:
Nou, ik heb geen grijze haren
ik ben binnen vijf jaar geheel kaal gok ik
The taming of the dishes, ik zou er een lied over schrijven!quote:Op maandag 22 augustus 2011 13:28 schreef Greys het volgende:
42 is een prrrrrrrrrrrima leeftijd hoor!
Ik vind het wel gezellig, zo'n Pheno in de SC af en toe, verfrissend
Senes, dank voor de app tip, ik ga hem zoeken!![]()
Nu weer verder met het bedwingen der afwas...
Wat let je?quote:Op maandag 22 augustus 2011 13:31 schreef Muis006 het volgende:
[..]
The taming of the dishes, ik zou er een lied over schrijven!
quote:Op maandag 22 augustus 2011 13:32 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Bwehehe broekie.
Even stil de grote mensen zijn aan het praten
1.60/70 is niet bepaald groot hoor. Had er dan "de volwassen mensen zijn aan het praten" van gemaaktquote:Op maandag 22 augustus 2011 13:32 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Bwehehe broekie.
Even stil de grote mensen zijn aan het praten
Hey, emotioneel flexibel vrouwmensch, doet es die afwas gaan doenquote:
Er zijn er hier veel 1.60 maar ikke niet hoorquote:Op maandag 22 augustus 2011 13:35 schreef Qwea het volgende:
[..]
1.60/70 is niet bepaald groot hoor. Had er dan "de volwassen mensen zijn aan het praten" van gemaaktAlhoewel ik die ook durf te betwisten
1.70?quote:Op maandag 22 augustus 2011 13:36 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Er zijn er hier veel 1.60 maar ikke niet hoortry again.
Grees, ik ga aan het werk
Emotioneel flexibel...quote:Op maandag 22 augustus 2011 13:35 schreef Qwea het volgende:
[..]
Hey, emotioneel flexibel vrouwmensch, doet es die afwas gaan doen
Aardbeiquote:Op maandag 22 augustus 2011 13:37 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Weer niet.
Dubbele faal hea.
Wat voor smaak ijs had je?
Ja, want je nick en simon zal het maar niet doen tijdens de afwasquote:Op maandag 22 augustus 2011 13:37 schreef Greys het volgende:
[..]
Emotioneel flexibel...
*stil*
*mooi*
Afwas is bijjjjjjjjjjna klaar!
Maar mijn youtube playlist - die ik via een hendig sjiek apparaatje in mijn netbook over de boksen van de geluidsinstallatie laat knallen - hield er even mee op, dus dat moest ik even techneuten
Wel beter in Nederlands.quote:Op maandag 22 augustus 2011 13:38 schreef Qwea het volgende:
[..]
Aardbei
je bent iig niet groter dan mij
WTF hoe weet je dat ik die draaidequote:Op maandag 22 augustus 2011 13:38 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ja, want je nick en simon zal het maar niet doen tijdens de afwas![]()
![]()
quote:
Valt wel mee. Wil je het eens proberen?quote:
Greys molt graag met knopjesquote:Op maandag 22 augustus 2011 13:51 schreef Ingetje79 het volgende:
Greys, je hebt toch een vaatwassert?
Of heb je die knoppen ook al gemold?
quote:Op maandag 22 augustus 2011 13:51 schreef Ingetje79 het volgende:
Greys, je hebt toch een vaatwassert?
Of heb je die knoppen ook al gemold?
Dan ging ik ff naar de Xenos/Action/Blokkert en ging borden halen die er wel in passen.quote:
quote:Op maandag 22 augustus 2011 13:53 schreef Muis006 het volgende:
‘t Was a weary Monday morn
when entering the kitchen
Greys noticed all them dirty dish’
and started loud a-bitchin
All the crusty forks and knives
the dishes full of stains
“I’ll make sure no germ survives!”
Greys muttered through her pains
Charmed with song by Sim and Nick
Greys started her wet plow
The dirty dish’ diminished fast
not like the sweating on her brow
When Greys was done the kitchen gleamed
All the plates were clean
“What a pretty sight” she beamed
“I’ve never felt more keen!”
Satisfied by her hard work
Greys switched to hardcore Fok!king
“Until next time, sweet soap of mine
when the germs come knocking!”
Die borden heeft ze van mij gekregen, jaquote:Op maandag 22 augustus 2011 13:54 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Dan ging ik ff naar de Xenos/Action/Blokkert en ging borden halen die er wel in passen.
No way dat ik ooit nog met de hand ga afwassen.
Alleen op vakantie, maar dan doen we de hele dag uit hetzelfde kopje/bordje/glas
Ohquote:Op maandag 22 augustus 2011 13:54 schreef Maes het volgende:
[..]
Die borden heeft ze van mij gekregen, ja
quote:Op maandag 22 augustus 2011 13:54 schreef Maes het volgende:
[..]
Die borden heeft ze van mij gekregen, ja
Misschien wil Cat wel wanneer ze terug is van vakantiequote:Op maandag 22 augustus 2011 13:55 schreef Ingetje79 het volgende:
Muis![]()
Kunnen we die niet voor haar inzingen en op den boxen laten schallen?
Ik denk dat ze sneller afwast als wij het inzingen, want zolang ze niet klaar is gaan we op repeatquote:Op maandag 22 augustus 2011 13:58 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Misschien wil Cat wel wanneer ze terug is van vakantie
quote:Op maandag 22 augustus 2011 14:00 schreef Pheno het volgende:
Note to self:
als iemand vertelt dat ze vitaminepillen slikt om de kans op zwanger worden te vergroten, geef dan niet als antwoord dat ze beter kan gaan neuken met haar vriend.
Whoehoehoeeeeeeeeeeequote:Op maandag 22 augustus 2011 14:00 schreef Pheno het volgende:
Note to self:
als iemand vertelt dat ze vitaminepillen slikt om de kans op zwanger worden te vergroten, geef dan niet als antwoord dat ze beter kan gaan neuken met haar vriend.
Misschien wil iemand iets componerenquote:Op maandag 22 augustus 2011 14:01 schreef Greys het volgende:
OMG Muissssssssssss![]()
![]()
![]()
Op welke melodie?
En er was teveel afwas voor één afwasmachine![]()
Ik denk dat ze de komende tijd er nog vaak mee gepest gaat wordenquote:Op maandag 22 augustus 2011 14:02 schreef Greys het volgende:
[..]
Whoehoehoeeeeeeeeeee
Je maakte geen vrienden?
Ik voel een Eurovisie hit aankomen!quote:Op maandag 22 augustus 2011 14:02 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Misschien wil iemand iets componeren
Ik had de luit in gedachten.
Dan moet the Hoff het zingen.quote:Op maandag 22 augustus 2011 14:04 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik voel een Eurovisie hit aankomen!
Jaaaaaaquote:Op maandag 22 augustus 2011 14:04 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik voel een Eurovisie hit aankomen!
Hejje geen mini gherkins? Da's hip.quote:Op maandag 22 augustus 2011 14:05 schreef Ingetje79 het volgende:
Ik heb vanochtend ook een multi-vitamientje geslikt.
Ik word spontaan een beetje misselijk.....
ff kijken of er nog ergens augurken liggen
Wat benne datte dan?quote:Op maandag 22 augustus 2011 14:05 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Hejje geen mini gherkins? Da's hip.
Alleen een schortje en gele handschoenen.quote:Op maandag 22 augustus 2011 14:05 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Jaaaaaa![]()
En dan jij op de achtergrond met een schortje en gele handschoenen afwasjes doen
Ik heb de tekst net gepubliceerd in de ESF SCquote:Op maandag 22 augustus 2011 14:05 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Jaaaaaa![]()
En dan jij op de achtergrond met een schortje en gele handschoenen afwasjes doen
Oh jawel, vaak zat...en de boeken ook gelezenquote:Op maandag 22 augustus 2011 14:06 schreef Greys het volgende:
[..]
Jij hebt Bridget Jones niet gezien!
Gherkins zijn gewoon augurken, maar de mamaaaaaaa van Bijjet Jones denkt dat mini gherkins the height of sophistication zijn weetjewel.quote:
Uiteraardquote:Op maandag 22 augustus 2011 14:06 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Alleen een schortje en gele handschoenen.
Grees, mijn Greesquote:Op maandag 22 augustus 2011 14:06 schreef Greys het volgende:
[..]
Jij hebt Bridget Jones niet gezien!
Heetten die dingen zo, daweetiktochniemeaaquote:Op maandag 22 augustus 2011 14:07 schreef Greys het volgende:
Bridget haar moeder op het kerstfeest met d'r mini augurkjes
Gaat Der Hoff het zingen?quote:Op maandag 22 augustus 2011 14:04 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik voel een Eurovisie hit aankomen!
Zijn je pronte borstjes ook al lekker gevoelig?quote:Op maandag 22 augustus 2011 14:05 schreef Ingetje79 het volgende:
Ik heb vanochtend ook een multi-vitamientje geslikt.
Ik word spontaan een beetje misselijk.....
ff kijken of er nog ergens augurken liggen
Jaaaa voor de eerstequote:Op maandag 22 augustus 2011 14:08 schreef Greys het volgende:
[..]
Er komt een deel 3 van BJ!
En van Sex and the City!
Jezus gggggristus Q, mijn drinken (Cola Zero, jeweetzquote:Op maandag 22 augustus 2011 14:09 schreef Qwea het volgende:
[..]
Zijn je pronte borstjes ook al lekker gevoelig?
Het zou pas apart worden als die via de pronte borstjes naar buiten kwam.quote:Op maandag 22 augustus 2011 14:14 schreef Greys het volgende:
[..]
Jezus gggggristus Q, mijn drinken (Cola Zero, jeweetz) kwam door mijn neus naar buiten.
Dat kan niet, want die heb ik nietquote:Op maandag 22 augustus 2011 14:15 schreef Pheno het volgende:
[..]
Het zou pas apart worden als die via de pronte borstjes naar buiten kwam.
Hier, neem een vitaminepilletje.quote:
Qquote:Op maandag 22 augustus 2011 14:09 schreef Qwea het volgende:
[..]
Zijn je pronte borstjes ook al lekker gevoelig?
Jaaaaaaaaaa!quote:Op maandag 22 augustus 2011 14:21 schreef Ingetje79 het volgende:
BedjeVerschoonTijd![]()
Schoon bedje, I lufz it
Jij bent echt de konINGin van de verkleinwoorden.quote:Op maandag 22 augustus 2011 14:21 schreef Ingetje79 het volgende:
BedjeVerschoonTijd![]()
Schoon bedje, I lufz it
Herkenbaarquote:Op maandag 22 augustus 2011 14:22 schreef Greys het volgende:
[..]
Jaaaaaaaaaa!
Ik was alleen laatst een kussensloop kwijtEn na dagen zoeken (
) bleek hij ineens gewoon voor mijn neus te liggen. Heel apart!
quote:Op maandag 22 augustus 2011 14:22 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Jij bent echt de konINGin van de verkleinwoorden.
quote:Op maandag 22 augustus 2011 14:24 schreef Maes het volgende:
Ing, I lufz her![]()
Morgen begint school weer
exwat?quote:
Neem een waterbed!quote:Op maandag 22 augustus 2011 14:35 schreef Ingetje79 het volgende:
Maar goed, dikke BedjeFaal, want er lagen 3 poesjes te coma-slapen op bed en ik vond het zielig om ze er af te gooien.
Vond ik stiekem ook welquote:
Hebben we geprobeerd, maar na 3 weken kutnachten hebben we die 1200 liter water er weer uit laten lopen en ons oude bed weer in elkaar gezetquote:
Ik vind het wel cutequote:
MieToe....quote:
Ja één kapotte kan je nog afdoen als 'achkomtwel', maar twee is nèt iets teveel van het goedequote:Op maandag 22 augustus 2011 14:43 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
MieToe....
Gisteren kwam ik er ook nog achter dat beide koplampen van de auto kapot zijn....zo schoonvadert maar ff bellen
Sliep het niet fijn?quote:Op maandag 22 augustus 2011 14:42 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Hebben we geprobeerd, maar na 3 weken kutnachten hebben we die 1200 liter water er weer uit laten lopen en ons oude bed weer in elkaar gezet
Mwa, als ze je aanhouden met 1 kapotte koplamp krijg je een boetequote:Op maandag 22 augustus 2011 14:44 schreef Greys het volgende:
[..]
Ja één kapotte kan je nog afdoen als 'achkomtwel', maar twee is nèt iets teveel van het goede
Ik vond het nixquote:Op maandag 22 augustus 2011 14:46 schreef Greys het volgende:
Ik heb nog nooit op een waterbed geslapen en zou het best eens willen proberen!
Seks op een waterbed lijkt me ook wel een uitdaging.
We verschilden iets teveel in gewicht; ik lag alleen goed als ik er in m'n uppie op lag en meneer I. juist alleen als we er samen op lagen.quote:Op maandag 22 augustus 2011 14:45 schreef ferrari_rood het volgende:
[..]
Sliep het niet fijn?
Mij lijkt het eigenlijk best lekker slapen maar je kunt hem niet verstellen en dat vind ik wat minder
Ik heb mijn koplamp zelf vervangenquote:Op maandag 22 augustus 2011 14:47 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Mwa, als ze je aanhouden met 1 kapotte koplamp krijg je een boete![]()
Eentje is helemaal deaud en die andere doet het nog ietsie.
Ook zo van de een op andere dag
Volgens mij durfden we dat destijds niet eens aan op dat bed, mss dat ie em daarom er wel heeft uitgegooidquote:Op maandag 22 augustus 2011 14:46 schreef Greys het volgende:
Ik heb nog nooit op een waterbed geslapen en zou het best eens willen proberen!
Seks op een waterbed lijkt me ook wel een uitdaging.
Ik blijf bij mijn kingsize engelse boxspring. Je zou zeeziek wordenquote:Op maandag 22 augustus 2011 14:46 schreef Greys het volgende:
Ik heb nog nooit op een waterbed geslapen en zou het best eens willen proberen!
Seks op een waterbed lijkt me ook wel een uitdaging.
Zou ik ook wel moeten kunnen, maar ik laat het toch liever ff doen door iemand die daar bedreven in isquote:
Gelukkig heb een 'iets' ouder model autootje. Bij onze nieuwe zou ik er niet eens aan beginnen, volgens mij heb je daar een pc voor nodigquote:Op maandag 22 augustus 2011 14:50 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Zou ik ook wel moeten kunnen, maar ik laat het toch liever ff doen door iemand die daar bedreven in is
quote:Op maandag 22 augustus 2011 14:14 schreef Greys het volgende:
[..]
Jezus gggggristus Q, mijn drinken (Cola Zero, jeweetz) kwam door mijn neus naar buiten.
Tja, als je bij UWV meldt dat je aan het werk kan, maar uiteindelijk toch maar liever niet gaat werken daar door het niet nakomen van afspraken e.d. zien zij dat volgens mij als werkweigeringquote:Op maandag 22 augustus 2011 14:53 schreef Qwea het volgende:
Mo belt met het uwv. Ik geloof niet dat het echt positief is allemaal
Met welke vinger?quote:Op maandag 22 augustus 2011 14:54 schreef Qwea het volgende:
jezus, hij in inmiddels 4x doorverbonden en doet voor de 4de x zijn verhaal
*zwaait naar het uwv*
Dat vraagt hij nu dus na, ik doelde meer op niet positief als in niemand weet bij wie die moet zijnquote:Op maandag 22 augustus 2011 14:55 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Tja, als je bij UWV meldt dat je aan het werk kan, maar uiteindelijk toch maar liever niet gaat werken daar door het niet nakomen van afspraken e.d. zien zij dat volgens mij als werkweigering
Hij wil wel, maar die kerel doet meer aan werkweigering dan MM, door dat niet tekenenquote:Op maandag 22 augustus 2011 14:55 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Tja, als je bij UWV meldt dat je aan het werk kan, maar uiteindelijk toch maar liever niet gaat werken daar door het niet nakomen van afspraken e.d. zien zij dat volgens mij als werkweigering
Jaquote:Op maandag 22 augustus 2011 14:57 schreef ferrari_rood het volgende:
Hadden jullie 1 waterzak ing?
Mij lijkt het wel fijn voor mijn schouder een waterbed maar ik heb liever een koud ipv warm bed
Jawel, maar door nu te zeggen "zak er ff lekker in met je kutcontract" weiger je wel in principequote:Op maandag 22 augustus 2011 14:57 schreef Greys het volgende:
[..]
Hij wil wel, maar die kerel doet meer aan werkweigering dan MM, door dat niet tekenen
Dat dus. Kijk, ik ben er vrij zeker van dat er niet getekend wordt hoorquote:Op maandag 22 augustus 2011 14:59 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Jawel, maar door nu te zeggen "zak er ff lekker in met je kutcontract" weiger je wel in principe
Pssst, laat die uwv gast dat nog even op papier bevestigen. Mijn ervaring met het UWV is dat ze namelijk allemaal wat anders zeggen.quote:Op maandag 22 augustus 2011 15:07 schreef Qwea het volgende:
zooo, nou, uwv heeft gesproken : Baan niet aannemen, want hij kan aantonen dat de baas zijn afspraken niet nakomt. Als hij de baan wel aanneemt en er komt een conflict en MM zegt in zijn proeftijd op, bestaat er geen recht op ww uitkering.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |