Onder de beklimmingen zijn de Estacion de Montaña Manzaneda, La Farrapona, Sierra Nevada, La Covatilla, l’Angliru, de San Lorenzo del Escorial, de Valdepeñas de Jaen en de Peña Cabarga.quote:1e rit (zaterdag 20 augustus): Benidorm - Benidorm (ploegentijdrit 16 km)
2e rit (zondag 21): La Nucia - Playas de Orihuela (171,5 km)
3e rit (maandag 22): Petrer - Totana (164,0 km)
4e rit (dinsdag 23): Baza - Sierra Nevada (172,0 km)
5e rit (woensdag 24): Sierra Nevada - Valdepeñas de Jaén (200 km)
6e rit (donderdag 25): Ubeda - Cordoba (185,7 km)
7e rit (vrijdag 26): Almaden - Talavera de la Reina (185 km)
8e rit (zaterdag 27): Talavera de la Reina - San Lorenzo de El Escorial (182 km)
9e rit (zondag 28): Villacastin - Sierra de Bejar/La Covatilla (179,5 km)
10e rit (maandag 29): Salamanca - Salamanca (ind. tijdrit, 40 km)
Rustdag (dinsdag 30)
11e rit (woensdag 31): Verin - Estación de Manzaneda (171 km)
12e rit (donderdag 1 september): Ponteareas - Pontevedra (160 km)
13e rit (vrijdag 2): Sarria - Ponferrada (150 km)
14e rit (zaterdag 3): Astorga - La Farrapona/Lagos de Somiedo (173,2 km)
15e rit (zondag 4): Avilés - Alto de l'Angliru (144 km)
Rustdag (maandag 5)
16e rit (dinsdag 6): Villa Romana La Olmeda - Haro (180 km)
17e rit (woensdag 7): Faustino V - Peña Cabarga (212,5 km)
18e rit (donderdag 8): Solares - Noja (169,7 km)
19e rit (vrijdag 9): Noja - Bilbao (157,9 km)
20e rit (zaterdag 10): Bilbao - Vitoria (187 km)
21e rit (zondag 11): Circuit du Jarama - Madrid (94 km
Totale afstand: 3295 km
Sorry maar Geox was dan ook gewoon slecht hoorquote:Op zaterdag 20 augustus 2011 18:40 schreef TheArt het volgende:
Zucht, gaat het de hele Vuelta zo door? Top hoor.
Beetje de toon alvast zetten. Maar Ajacied29102910, Nober en andere bashers zijn er niet bij deze keer (mag ik hopen). Dus het zal wel meevallen deze Vuelta.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 18:40 schreef TheArt het volgende:
Zucht, gaat het de hele Vuelta zo door? Top hoor.
Ik denk dat ´ie meer op het Rabo-bashen doelt...quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 18:41 schreef Sheepcidus het volgende:
[..]
Sorry maar Geox was dan ook gewoon slecht hoor
Ik moest zelfs lachen om Geox. Ze hebben hier nota bene naar toe gewerkt.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 18:41 schreef Sheepcidus het volgende:
[..]
Sorry maar Geox was dan ook gewoon slecht hoor
Op zich leek de ploeg me best ok, en er zijn ook geen incidenten onderweg geweest of iets in die trant. Op zo'n kort parcours kunnen kleine dingen ook al snel veel plaatsen kosten.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 18:43 schreef Felagund het volgende:
Ik dacht dat ik een normale vraag had gesteld, kom namelijk net binnen, en mijn verwachtingspatroon van Rabobank is wel wat hoger dan een 13e plaats van de 19. Dat vind ik niet goed/slecht of hoe je dat ook wilt noemen.
Zeker. Daarnaast was Freire erg vroeg gelost en hadden ze daar dus niets aan.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 18:45 schreef Reya het volgende:
[..]
Op zich leek de ploeg me best ok, en er zijn ook geen incidenten onderweg geweest of iets in die trant. Op zo'n kort parcours kunnen kleine dingen ook al snel veel plaatsen kosten.
Het zit heel dicht op elkaar na de beste ploegen, echt secondenwerk. Als je toch niet de ploeg hebt voor de top, waarom veel risico's nemen voor een paar seconden winst?quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 18:48 schreef DeMessias het volgende:
Rabo 15e, maar sommigen vinden dat blijkbaar niet slecht...
Och, 15e of 9e, het verschil is klein en het boeit geen ene flikker. Ze hebben hier geen ploeg voor de ploegentijdrit en ze hebben ook geen enkele renner die top-5 in het eindklassement kan rijden. Dus wat doet dit ertoe?quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 18:48 schreef DeMessias het volgende:
Rabo 15e, maar sommigen vinden dat blijkbaar niet slecht...
Wat betreft het parcours kan je Kittel al schrappen voor de komende dagen. Sagan maakt een hele grote kans op minstens één ritzege, Degenkolb zal erom hangen of hij in sommige etappes kan overleven.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 18:50 schreef SaintOfKillers het volgende:
Benieuwd of Degenkolb, Kittel en Sagan het de komende dagen nu ook kunnen in een grote ronde.
Wat zegt hij?quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 18:51 schreef Urb het volgende:
Iemand die via nos.nl meeluisterd? Mart weet niet dat het geluid nog aanstaat, hilarisch.
quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 18:51 schreef Il-Migliore het volgende:
Haha, Mart is weer aardig bezig op de stream.
"Hoe spreek ik Fuglsang het best verkeerd uit?"quote:
Triest figuur.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 18:52 schreef Urb het volgende:
[..]
![]()
Mart: "Moet ik het je echt uitleggen of wil je zelf nog nadenken...? "![]()
'Oh ja, kijk eens, die doen het nog minder... En dus heeft Rabo het prima gedaan'quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 18:50 schreef TheArt het volgende:
Gaat nu elke prestatie van Rabo onder een gigantisch vergrootglas worden gelegd? Vacansoleil doet het hier nog minder.
Oh, mee eens. Avond-ettape kan ik nog wel behappen maar live-commentaar van hem.quote:
quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 18:55 schreef Il-Migliore het volgende:
Wel leuk om te horen via de stream hoe ze zo een samenvatting voorbereiden.
En dus heeft Rabo het prima gedaan? Wie zegt dat? Tuurlijk is dit niet goed, nee zelfs onvoldoende, maar zo overdreven als hier wordt, is het absoluut niet. Tuurlijk moeten ze een zelfde tijd kunnen rijden als Skil, ben ik ook helemaal met je eens, maar dat moet bijna elke ploeg kunnen. Het zegt genoeg dat er maar 6 ploegen sneller waren.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 18:55 schreef Zelva het volgende:
[..]
'Oh ja, kijk eens, die doen het nog minder...'
Vacansoleil heeft nog nooit een goede ploegentijdrit gereden, de renners zijn minder, het materiaal is minder.
'En dus heeft Rabo het prima gedaan'
Laten we eens naar Skil kijken. Geen enkele toprenner, geen tijdrijders, geen klimmers, veel minder materiaal. Wat Skil kan, moet Rabo ook op zijn minst kunnen. Dat gigantische tijdsverschil met Skil moet al genoeg aangeven dat Rabo hier gewoon slecht heeft gereden.
Wat een haterstwitter:rabowielrennen twitterde op zaterdag 20-08-2011 om 19:03:01Slechte start Raboploeg in Vuelta. 15e in ploegentijdrit, 30 seconden achter winnende Leopard Trek. Straks meer op http://t.co/Dnk6WBw reageer retweet
Ehhh? Kruijswijk en Mollema kunnen beide top 10 rijden. Dan kan top 5 ook als alles goed valt. Apart om gelijk het klassement op te geven, ze hebben juist aangegeven een zo goed mogelijk klassement te willen rijden.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 18:50 schreef TheArt het volgende:
[..]
Och, 15e of 9e, het verschil is klein en het boeit geen ene flikker. Ze hebben hier geen ploeg voor de ploegentijdrit en ze hebben ook geen enkele renner die top-5 in het eindklassement kan rijden. Dus wat doet dit ertoe?
Kunnen top-10 rijden ja als ze allebei goed blijken te zijn (maar daar zijn ze beide niet 100% van overtuigd), maar dan maken die 5 sec. verschil tussen plek 9 en 15 niets uit voor een eventuele top-10 in het klassement. Als ze straks op de Sierra Nevada gelijk gelost worden en op minuten gereden worden wel.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 19:08 schreef ItaloDancer het volgende:
[..]
Ehhh? Kruijswijk en Mollema kunnen beide top 10 rijden. Dan kan top 5 ook als alles goed valt. Apart om gelijk het klassement op te geven, ze hebben juist aangegeven een zo goed mogelijk klassement te willen rijden.
Volgens jou maakt het niet uit hoe ze hebben gereden, want dat tijdsverschil boeit niet. Dus ja, dan hebben ze het prima gedaan. Volgens jou hadden ze het nog prima gedaan als ze allerlaatste waren geworden met drie minuten achterstand, want ach ja 'ze hebben ook geen enkele renner die top-5 in het eindklassement kan rijden'.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 18:57 schreef TheArt het volgende:
[..]
En dus heeft Rabo het prima gedaan? Wie zegt dat? Tuurlijk is dit niet goed, nee zelfs onvoldoende, maar zo overdreven als hier wordt, is het absoluut niet. Tuurlijk moeten ze een zelfde tijd kunnen rijden als Skil, ben ik ook helemaal met je eens, maar dat moet bijna elke ploeg kunnen. Het zegt genoeg dat er maar 6 ploegen sneller waren.
nu kunt concluderen dat het allemaal niet zo erg is. Alles binnen 15 seconden van Leopard is oké, zeg je. Het is twee keer zoveel geworden! Hoe bestaat het dan dat nadat ze gefinisht zijn je het toch wel allemaal oké vindt. En sneller dan Skil zijn ze ook niet bepaald. Logischerwijs zou je het ook gewoon slecht moeten vinden, maar de logica ontbreekt wel vaker.quote:[quote]Op zaterdag 20 augustus 2011 17:49 schreef TheArt het volgende:
Ze hebben ook wel heel veel renners die juist op dat 2e punt uit de voeten kunnen. Ik wacht nog even die eindtijd af. Ze zouden toch in ieder geval sneller moeten zijn dan Skil. Alles binnen 15 sec. van Leopard is oke.
13e?quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 19:00 schreef marcodej het volgende:
Rabo doet het ok als ze top 10 rijden met een team als dit, nu worden ze met een paar seconden meer 13e
15e. Excuus.quote:
Ze missen alleen een echt aansprekende WT-zege dit seizoen. Maar met bijv. een 2e, 3e en 5e plek in SS, PR en RvV doen ze het toch ook niet slecht.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 19:14 schreef Leatherface het volgende:
Rabobank heeft i.m.o. zeker geen slecht seizoen.
In de grote rondes hebben ze afgezien van de ritzeges van LL Sanchez en Weening en het goede rijden van Kruijswijk in de Giro niet echt impact gemaakt, maar ze winnen toch wel her en der wat koersen.
Rabo heeft nu 23 zeges. Dat is al meer dan vorig seizoen. Natuurlijk is het veel minder dan HTC- High Road, dat met kop een schouders boven alle ploegen uitsteekt in de zegeteller. Maar als je sec naar de cijfertjes kijkt, heeft Rabobank niet eens zoveel slechter gepresteerd dan een ploeg als Garmin-Cervelo. Daarbij natuurlijk wel opgemerkt dat Garmin Parijs-Roubaix en maar lieft vier Tour-etappes heeft, dus qua prestige scoren die beter dan Rabo.
Maar Rabobank heeft tot nu toe meer zeges dit seizoen dan bijvoorbeeld Leopard-Trek, Astana, BMC (okay, die winnen wel de Tour), Katusha en Saxo Bank. Dat zegt niet alles, maar je moet ook niet verwachten dat Rabobank op alle fronten om de zege meestrijdt. Het is qua materiaal en prestaties een aardige subtopper. Op geen enkel front de beste ploeg, maar in veel facetten wel ruim voldoende. Als gehele som is de ploeg subtop.
Wie zegt dat ik het oke vind? Ik zeg toch ook dat het onvoldoende is, maar ik ga alleen in tegen het overdrijven. Alsof Rabo een wanprestatie heeft geleverd. Alsof ze hiermee direct hun Vuelta verkwanselt hebben. Alsof hiermee direct hun tweede seizoenshelft als onvoldoende kan worden bestempeld. Daar ga ik tegenin.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 19:12 schreef Zelva het volgende:
[..]
Volgens jou maakt het niet uit hoe ze hebben gereden, want dat tijdsverschil boeit niet. Dus ja, dan hebben ze het prima gedaan. Volgens jou hadden ze het nog prima gedaan als ze allerlaatste waren geworden met drie minuten achterstand, want ach ja 'ze hebben ook geen enkele renner die top-5 in het eindklassement kan rijden'.
Ik snap trouwens toch helemaal niet hoe je van
[..]
nu kunt concluderen dat het allemaal niet zo erg is. Alles binnen 15 seconden van Leopard is oké, zeg je. Het is twee keer zoveel geworden! Hoe bestaat het dan dat nadat ze gefinisht zijn je het toch wel allemaal oké vindt. Logischerwijs zou je het ook gewoon slecht moeten vinden, maar de logica ontbreekt wel vaker.
En dan dat wanhopig zoeken naar excuses
-Vacansoleil was nog slechter
-Freire was gelost, dus daar hadden ze niets aan
-Ze gaan toch slechts voor etappezeges (nog faliekant onjuist ook)
-Het is niet zoveel seconden verschil met de ploegen voor hen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |