* stefanhaan Speelt Fear Of The Dark - Iron Maiden, voor nijntjequote:Op zondag 21 augustus 2011 22:42 schreef RockNijntje het volgende:
[..]
Het rode tekst dingetje is weg
* RockNijntje wordt bang
* RockNijntje vindt dat liefquote:Op zondag 21 augustus 2011 22:43 schreef stefanhaan het volgende:
[..]
* stefanhaan Speelt Fear Of The Dark - Iron Maiden, voor nijntje![]()
Kijk nu ben je tenminste niet meer bang van mequote:Op zondag 21 augustus 2011 22:43 schreef RockNijntje het volgende:
[..]
* RockNijntje vindt dat lief.
Moet je me niet meer zo eng aankijken hequote:Op zondag 21 augustus 2011 22:44 schreef stefanhaan het volgende:
[..]
Kijk nu ben je tenminste niet meer bang van me
Ik kijk zoiezo sowieso nooit eng. (taalnaziquote:Op zondag 21 augustus 2011 22:44 schreef RockNijntje het volgende:
[..]
Moet je me niet meer zo eng aankijken he![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.It was an opportunity to honour our memories and to make room for new ones
quote:Op zondag 21 augustus 2011 22:48 schreef stefanhaan het volgende:
[..]
Ik kijk zoiezo nooit eng.EpicSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Het is sowieso, niet zoiezo
Als je mij ziet posten ben ik verdwaald in het verleden of mis ik jullie
Zo heb ik er nog veel meerquote:
Ze zijn te retarded voor FOK!.quote:
Kan dat?quote:Op zondag 21 augustus 2011 22:50 schreef stefanhaan het volgende:
[..]
Ze zijn te retarded voor FOK!.
En dit is een muziektopic
Ik zal ze wel in mijn FOBO zetten
Ja maar toen werden Dean's nog allemaal in the usa gemaakt met gelijmde of neck through constuctie. Nu komt het meeste uit korea en vaak met geschroefde halsquote:Op zondag 21 augustus 2011 22:41 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Dribbel_ vragen.
[..]
Dit deed ZZ Top zelf. Mannen hebben jarenlang op Deans gespeeld.
Als je wil kan ik wel helpen, ik heb ook zoiezo de originele tabs van de studioversie hoe ze hem spelen.quote:Op zondag 21 augustus 2011 22:51 schreef RockNijntje het volgende:
Ik probeer de solo van Nothing Else Matters te leren, het begin gaat iig wel lukken, denk ik...
Ik gebruik de tabs van Songsterr.comquote:Op zondag 21 augustus 2011 22:55 schreef stefanhaan het volgende:
[..]
Als je wil kan ik wel helpen, ik heb ook zoiezo de originele tabs van de studioversie hoe ze hem spelen.En zo te horen kan ik hem wel spelen. Kan de solo van One ook dus dan moet dees wel lukken
Mijn tabs zijn 100% accuraat met de studioversiequote:Op zondag 21 augustus 2011 22:56 schreef RockNijntje het volgende:
[..]
Ik gebruik de tabs van Songsterr.comSolo van One heb ik nog nooit geprobeerd
.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Er hoort meer tijd te zitten tussen bepaalde riffjes maar dan duurt het filmpje 3 keer zo lang en daar had ik geen zin in
En de 2de badass solo kan ik gedeeltelijk, maar nooit meer geprobeert sinds dien. Die ga ik weer doen als ik mijn onderste helft van de half stack gekocht heb
It was an opportunity to honour our memories and to make room for new ones
quote:Op zondag 21 augustus 2011 22:58 schreef stefanhaan het volgende:
[..]
Mijn tabs zijn 100% accuraat met de studioversie
En de eerste solo van One is:Ohh, die eerste solo kende ik wel ooitSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Er hoort meer tijd te zitten tussen bepaalde riffjes maar dan duurt het filmpje 3 keer zo lang en daar had ik geen zin in
En de 2de badass solo kan ik gedeeltelijk, maar nooit meer geprobeert sinds dien. Die ga ik weer doen als ik mijn onderste helft van de half stack gekocht hebTot 25 sec ofzo
.
Als je mij ziet posten ben ik verdwaald in het verleden of mis ik jullie
Zonde dat je hem niet kan vanaf het versnelde stukjequote:Op zondag 21 augustus 2011 23:00 schreef RockNijntje het volgende:
[..]
Ohh, die eerste solo kende ik wel ooitTot 25 sec ofzo
.
Ok.quote:Op zondag 21 augustus 2011 23:01 schreef stefanhaan het volgende:
[..]
Zonde dat je hem niet kan vanaf het versnelde stukjeMooie solo
zoals al kirk's solo's bij de langzamere liedjes.
Als je sneller wil leren spelen kan ik je wel helpen als je wilquote:
Ik kloot nog wel wat aan met m'n gitaar en ik zie wel of ik later nog hulp inschakelquote:Op zondag 21 augustus 2011 23:08 schreef stefanhaan het volgende:
[..]
Als je sneller wil leren spelen kan ik je wel helpen als je wilEn als je überhaupt wel mag aangezien je nog maar 15 bent. En anders maak ik wel filmpjes ofso
True dat, jezelf leren shredden is wel meer badass. Ik kan het nu redelijk al moet ik de snelheid in mijn linkerhand en het gebruik van mijn pink wel verbeteren. En beter leren sweep pickenquote:
En daar is helemaal niks mis mee hoor, heerlijke gitaren.quote:Op zondag 21 augustus 2011 22:51 schreef N.I.M.B.Y. het volgende:
[..]
Ja maar toen werden Dean's nog allemaal in the usa gemaakt met gelijmde of neck through constuctie. Nu komt het meeste uit korea en vaak met geschroefde hals
Zo jong en al zo'n goeie muzieksmaakquote:
Whehe, zeker welquote:Op zondag 21 augustus 2011 23:44 schreef stefanhaan het volgende:
[..]
Zo jong en al zo'n goeie muzieksmaak
Ik kan er niks aan doen maar ik moet een traantje laten
Ik ben vervuld van trots!!
Wat?quote:
Oh wil je pics an?quote:Op maandag 22 augustus 2011 00:09 schreef RockNijntje het volgende:
[..]
Whehe, zeker wel
Ik geloof er heul niks van
[..]
Wat?![]()
quote:Op maandag 22 augustus 2011 00:09 schreef stefanhaan het volgende:
[..]
Oh wil je pics an?
* stefanhaan snijdt wat uien en pakt zijn telefoon.
ik weet niet hoor kerel maar uhh niemand kijkt naar je filmpjes of reageert.quote:Op maandag 22 augustus 2011 02:15 schreef Braddie het volgende:
Nog een andere, de solo van Hammer To Fall, kon het niet laten 2 songs te uploaden vandaag
gaaf :p ik noem mijn ouders ook altijd negers als ze bitchen over mijn muziek :pquote:Op maandag 22 augustus 2011 01:11 schreef RockNijntje het volgende:
''zet die kerkmuziek af''
''het is vikingmetal, pap''
Neger wat
Ik heb wel gekeken en ik ken het hele verhaal niet omdat ik niet zo heel lang in deze topicreeks zit maar ik heb geen problemen met Braddiequote:Op maandag 22 augustus 2011 07:29 schreef stefanhaan het volgende:
[..]
ik weet niet hoor kerel maar uhh niemand kijkt naar je filmpjes of reageert.
En je blijft maar terugkomen nadat je tig keer gezecht hebt weg te gaan. Kick je hier gewoon op ofso dat iemand je weer gaat thrashen en je dan gaat huilen in een hoekje?
achquote:Op maandag 22 augustus 2011 07:36 schreef Griebus het volgende:
[..]
Ik heb wel gekeken en ik ken het hele verhaal niet omdat ik niet zo heel lang in deze topicreeks zit maar ik heb geen problemen met Braddie
wie?quote:Op maandag 22 augustus 2011 07:42 schreef N.I.M.B.Y. het volgende:
Volgens mij is het gewoon stonerrock en hebben de zangers hun;
[ afbeelding ]
vergeten
Wikki de Viking metaalquote:Op maandag 22 augustus 2011 07:47 schreef stefanhaan het volgende:
[..]
wie?
En die dingen zijn best lekker :p
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |