Ik ben een baas.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 12:08 schreef Taurus het volgende:
[..]Back on topic alsjeblieft en dan aankondigen wat je gaat doen en waar je heen moet.
Precies wat ik dacht inderdaad!quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 12:09 schreef bloodymary1 het volgende:
Als ik al jaren op Pukkelpop zou komen, zou ik mijn geld niet eens terug willen, uit solidariteit met de organisatie. Maar ik ben dan ook geen arme student.
Dit zou pas mijn eerste keer op Pukkelpop zijnquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 12:09 schreef bloodymary1 het volgende:
Als ik al jaren op Pukkelpop zou komen, zou ik mijn geld niet eens terug willen, uit solidariteit met de organisatie. Maar ik ben dan ook geen arme student.
Waarom? Ik snap niet waarom dit in deze geen relevante vraag is. Aangezien er ook wordt gepraat over of de organisatie wel/dan niet schuldig is, is de vraag over financiën een logische vraag die daarop volgt.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 12:08 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Ja, maak je eigen topic aan met 'Krijg je je geld terug na afgelasten festival?'.
Het is toch volstrekt onmogelijk om een festivalterrein in puin zo snel weer op te bouwen met zoveel mensen die er gewoon tussendoor lopen? Ik zie niet hoe je zoiets kan klaar spelen.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 12:10 schreef bloodymary1 het volgende:
Gisteren had ik zelf nog het standpunt van laat het de komende dagen doorgaan. Maar er zijn natuurlijk nu weer andere perspectieven bij gekomen. Nog twee doden er bij, meer dan de helft van het publiek al naar huis en de vraag is nog maar of het technisch wel mogelijk was om het alsnog door te kunnen laten gaan in een paar uur tijd.
Ja dat scheelt wel in je perceptie. Zelf kom ik al 15 jaar op Werchter en op een of andere manier hou je van dat festival, van dat terrein en alles wat zich daar afspeelt. Ben daarom ook erg onder de indruk van wat er zich op Pukkelpop heeft afgespeeld. Je probeert daar toch een beeld van te vormen hoe het was als je daar bij was. Zo stonden wij afgelopen jaar op Werchter onder een groot beeldscherm in de Marquee dat bestond uit 60 beeldschermpjes van 35 kilo. Bij elkaar toch meer dan 2.000 kilo. Die moet je niet op je hoofd krijgen zeiden wij nog....quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 12:10 schreef Snuf. het volgende:
[..]
Dit zou pas mijn eerste keer op Pukkelpop zijn
Ben het helemaal met je eens.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 12:08 schreef Mevrouw_voor_jou het volgende:
Aan de ene kant vind ik het echt smakeloos om nu over geld of schuld te praten, aan de andere kant snap ik het van mensen die er niet bij geweest zijn. Ze zijn er niet bij geweest en hebben het niet meegemaakt en kunnen zich denk ik niet voorstellen hoe het is als je er wel bijgeweest bent. Dat is niet iets wat ik ze kwalijk neem, andersom zou ik het me ook niet kunnen voorstellen.
Ikzelf wil nog helemaal niet bezig wil zijn met geld of met schuld, er zijn daar 5 mensen doodgegaan en tig gewonden. Ik wil eerst weten of de zwaargewonden het allemaal gaan redden. Het was echt een nare gebeurtenis om mee te maken.
Ken je dit filmpje van Werchter?quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 12:14 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Ja dat scheelt wel in je perceptie. Zelf kom ik al 15 jaar op Werchter en op een of andere manier hou je van dat festival, van dat terrein en alles wat zich daar afspeelt. Ben daarom ook erg onder de indruk van wat er zich op Pukkelpop heeft afgespeeld. Je probeert daar toch een beeld van te vormen hoe het was als je daar bij was. Zo stonden wij afgelopen jaar op Werchter onder een groot beeldscherm in de Marquee dat bestond uit 60 beeldschermpjes van 35 kilo. Bij elkaar toch meer dan 2.000 kilo. Die moet je niet op je hoofd krijgen zeiden wij nog....
Idem hier voor Werchter én Pukkelpop (kom er ongveer 7 jaar) met die uitzondering dat ik dit jaar in laatste instantie beslist heb mijn PP ticket te verkopen. Ik weet niet of ik nu opgelucht moet zijn dat ik er dit jaar voor het eerst niet was of me schuldig moet voelen omdat ik m'n ticket duur verkocht heb.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 12:14 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Ja dat scheelt wel in je perceptie. Zelf kom ik al 15 jaar op Werchter en op een of andere manier hou je van dat festival, van dat terrein en alles wat zich daar afspeelt. Ben daarom ook erg onder de indruk van wat er zich op Pukkelpop heeft afgespeeld. Je probeert daar toch een beeld van te vormen hoe het was als je daar bij was. Zo stonden wij afgelopen jaar op Werchter onder een groot beeldscherm in de Marquee dat bestond uit 60 beeldschermpjes van 35 kilo. Bij elkaar toch meer dan 2.000 kilo. Die moet je niet op je hoofd krijgen zeiden wij nog....
Ja heb ik gezien. Het filmpje dan, ik was er toen ook maar niets van gemerkt.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 12:16 schreef Poppenkastpop het volgende:
[..]
Ken je dit filmpje van Werchter?
Ja, logisch dat je opgelucht bent dat je er niet bij was en nee, je hoeft je natuurlijk niet schuldig te voelen omdat je je ticket verkocht hebtquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 12:16 schreef DeMessias het volgende:
[..]
Idem hier voor Werchter én Pukkelpop (kom er ongveer 7 jaar) met die uitzondering dat ik dit jaar in laatste instantie beslist heb mijn PP ticket te verkopen. Ik weet niet of ik nu opgelucht moet zijn dat ik er dit jaar voor het eerst niet was of me schuldig moet voelen omdat ik m'n ticket duur verkocht heb.
Ik zei het toch...quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 12:27 schreef Darklight het volgende:
'Pukkelpop wist van komst noodweer'
De organisatie van Pukkelpop was wel gewaarschuwd voor een dreigend noodweer. Dat zegt de Belgische weersvoorspeller KMI.
http://www.rtl.nl/%28/act(...)de_pukkelpop_wel.xml
ze wisten van dreigend noodweer:quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 12:27 schreef Darklight het volgende:
'Pukkelpop wist van komst noodweer'
De organisatie van Pukkelpop was wel gewaarschuwd voor een dreigend noodweer. Dat zegt de Belgische weersvoorspeller KMI.
http://www.rtl.nl/%28/act(...)de_pukkelpop_wel.xml
je verwacht dan geen supercel pal boven je festivalterrein. je verwacht ook al gewoon niet dat die tenten het niet houden. man! je ziet een stuk boom recht die tent in gelanceerd worden. sorrie, maar dat kan domweg niet voorzien worden. ze verwachtten een fikse onweersbui. zo eentje waarbij mensen dekking moeten zoeken. in de tenten! zoiets gebeurt vaak zat op festivals. heb het zelf meegemaakt op een lowlands een keer. toen werd iedereen de tenten in gebonjourd wegens risico op bliksemonslag.quote:Hevige en verspreide onweders worden verwacht in één of meer regio’s. Dit weersverschijnsel kan gepaard gaan met intense buien, hagelbuien en/of hevige rukwinden. Dit weersverschijnsel kan gepaard gaan met grote schade aan gebouwen, ontwortelde bomen, blikseminslagen en plaatselijke wateroverlast. Zulke situaties kunnen ook levensbedreigend zijn bij het nemen van al te grote risico’s. Wees op uw hoede.
Gaat erom dat de organisatie zegt dat er geen waarschuwing is geweestquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 12:34 schreef simmu het volgende:
[..]
ze wisten van dreigend noodweer:
[..]
je verwacht dan geen supercel pal boven je festivalterrein. je verwacht ook al gewoon niet dat die tenten het niet houden. man! je ziet een stuk boom recht die tent in gelanceerd worden. sorrie, maar dat kan domweg niet voorzien worden. ze verwachtten een fikse onweersbui. zo eentje waarbij mensen dekking moeten zoeken. in de tenten! zoiets gebeurt vaak zat op festivals. heb het zelf meegemaakt op een lowlands een keer. toen werd iedereen de tenten in gebonjourd wegens risico op bliksemonslag.
enneh; ff voor de gein he. stel nou dat ze het wel voorzien hadden. wat hadden ze dan moeten doen? iedereen naar huis sturen zodat 60.000 man dan allemaal op die camping en/of op straat rondloopt?
rede mensen. denk met rede.
quote:Ook zou er geen waarschuwing zijn geweest.
brrquote:
in dit soort gevallen is het handig als zo'n waarschuwing op tijd wordt gegevenquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 12:38 schreef Darklight het volgende:
[..]
Gaat erom dat de organisatie zegt dat er geen waarschuwing is geweest
[..]
mowch, ik zou niet teveel afgaan op wat er nu in de media gezegd wordt. de vraag "waren jullie gewaarschuwd voor noodweer" kan je nu achteraf op verschillende manieren opvatten. "waren jullie gewaarschuwd voor heftig onweer?" jazeker. "waren jullie gewaarschuwd voor dit heftig onweer (de supercel)?" nee. dat waren ze niet. de waarschuwing stond niet in verhouding tot wat er daadwerkelijk gebeurde, als je dat meeneemt in de vraag en het antwoord is het antwoord ambigieusquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 12:38 schreef Darklight het volgende:
[..]
Gaat erom dat de organisatie zegt dat er geen waarschuwing is geweest
[..]
Zoo bizar.quote:
Als men wist dat er een supercel aan kán komen, moet men de volgende keer wellicht meer doen, zover mogelijk. Er is gewaarschuwd voor extreem weer. Estofex en andere europese weer-instituten hebben diverse waarschuwingen uitgegeven. Daarbij behoorden downbursts, sterke windstoten, hagel, supercel-stormen en tornado's tot de mogelijkheden. Dat was al ruim van tevoren bekend. Zie subforum DE maar.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 12:34 schreef simmu het volgende:
[..]
ze wisten van dreigend noodweer:
[..]
je verwacht dan geen supercel pal boven je festivalterrein. je verwacht ook al gewoon niet dat die tenten het niet houden. man! je ziet een stuk boom recht die tent in gelanceerd worden. sorrie, maar dat kan domweg niet voorzien worden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |