quote:Op donderdag 18 augustus 2011 02:53 schreef amenth het volgende:
Ben al dat commentaar helemaal zat aan het worden. Dus ik zal het is ff uitleggen.
Ik vind het makkelijker te typen op de manier zoals mijn meeste posts geschreven zijn. Het is sneller en als je beetje leven hebt kan je het gewoon begrijpen. Ik heb gewoon niv 4 diploma en dat haal je niet zonder diploma
Dus voor de detectives hier ik kan idd nederlands dat heb ik nooit ontkent dus denk niet dat je orgineel ben als je daarmee kom aanzetten
Je bent er 1 vergetenquote:
Probeer jij het maar eensquote:Op donderdag 18 augustus 2011 14:57 schreef Tchock het volgende:
[..]
Beetje zieligMaar leuk geprobeerd.
woo gij kunt echt goed engels. Gij het zeker d'n havo gedaan verrekte willie wortel?quote:Op donderdag 18 augustus 2011 14:57 schreef trancethrust het volgende:
I'm typing this in English since by your opening post I deduced you don't speak or write Dutch too well. May I recommend getting a diploma at a Dutch school if you're intent on continuing learning the language?
quote:Ik heb gewoon niv 4 diploma en dat haal je niet zonder diploma
Nu is het in orde.quote:Op donderdag 18 augustus 2011 02:53 schreef amenth het volgende:
Ik ben al dat commentaar helemaal zat aan het worden, dus ik zal het maar eens uitleggen.
Ik vind het gemakkelijker om te typen op de manier zoals mijn meeste posts zijn geschreven. Het is sneller en als je een beetje een leven hebt kan je het gewoon begrijpen. Ik heb gewoon een niveau vier diploma en dat haal je niet zonder ... (geen idee wat hier moet staan).
Dus voor de detectives hier; ik kan inderdaad Nederlands, dat heb ik nooit ontkend. Dus denk niet dat je origineel ben als je daarmee komt aanzetten
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gist is liefde, gist is leven. Vooral in een vagijn.
Ik kom uit de UK maar heb in Nederland mijn niveau vier diploma gehaald.quote:Op donderdag 18 augustus 2011 14:59 schreef ZuidGrens het volgende:
[..]
woo gij kunt echt goed engels. Gij het zeker d'n havo gedaan verrekte willie wortel?
Zo zie ik als allochtoon dat jij als autochtoon eigenlijk ook geen Nederlands kan.quote:Op donderdag 18 augustus 2011 15:03 schreef Ghostbuster het volgende:
Word ook doodziek van die taalnazi's hier, inhoudelijk weten ze niks, alleen maar zeiken over spelling, het is hetzelfde volk wat stadswacht word.
Ik moedig het aan, ik zeg doenquote:Op donderdag 18 augustus 2011 15:02 schreef DeRakker. het volgende:
Kom laten we als Nederlander op turkse fora gaan huilen
haha hoe kansloosquote:
Nederlands moet idd met een hoofdletter daar heb je gelijk in. Maar 'niv en idd' is eerder een moderne afkorting, hoewel het taalkundig niet correct Nederlands is.quote:Op donderdag 18 augustus 2011 14:52 schreef Rezania het volgende:
[..]
Niet helemaal, 'niveau' is nog steeds afgekort net zoals 'inderdaad'. En qua interpunctie klopt het ook nog niet helemaal.
Edit: Nederlands moet met een hoofdletter.
kentquote:Op donderdag 18 augustus 2011 15:04 schreef trancethrust het volgende:
[..]
Zo zie ik als allochtoon dat jij als autochtoon eigenlijk ook geen Nederlands kan.
Genoeg personen die hier geboren zijn maar wel met een (misschien aangedikt) accent van hier tot Ankara spreken. Moet ik zulke mensen gaan prijzen dan? Waarom sowieso iemand prijzen als ze hier komen wonen en moeite doen om de taal te leren, lijkt mij niet meer dan normaal namelijk als je een normaal leven wilt gaan leiden en verder wilt komen dan het flatje vol met je oude (en nu nieuwe) landgenoten.quote:Op donderdag 18 augustus 2011 07:33 schreef SoraAoi het volgende:
Nederland is sowieso al niet erg gastvrij (heb het dus over de bevolking jegens allochtonen). Als je in het buitenland probeert om bijv de taal te leren zal de bevolking je enorm prijzen voor je moeite (Alsof elke Nederlander zo goed Engels spreekt bijv) maar als je een buitenlander bent die Nederlands probeert te leren zullen ze je door het slijk trekken en zeggen dat je dom bent of een tokkie allochtoon.
Je weet niet hoe lang Amenth Nederlands leert, Nederlanders weten ook niet hoe lang een allochtoon hier woont of hoe lang ze leren maar in plaats van positieve energie door te stralen zijn Nederlanders vooral erg bot tegen hun medemensen die de moeite nemen om Nederlands te leren. Mensen in het buitenland zijn erg leuk om tegen te praten en zullen je ook niet meteen afvallen. Nederlanders daarintegenDat zie je op kleine schaal al terug op FOK! maar zo is een heel erg groot gedeelte van de bevolking. In plaats van te supporten en het leuk vinden dat mensen de moeite nemen gewoon keihard schelden dat die persoon geen Nederlands kan en dom is. Zo moet dat mensen !!
Dat doen oma's en vrouwen met pittige korte kapsels maar blijkbaar ook de gemiddelde user op FOK!![]()
Snel, Google Translate het! Straks is het een bedreiging!quote:Op donderdag 18 augustus 2011 15:08 schreef DeRakker. het volgende:
[..]
is dit turks ofzo? turks op mn fotoboek![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gist is liefde, gist is leven. Vooral in een vagijn.
quote:Op donderdag 18 augustus 2011 15:09 schreef Rezania het volgende:
[..]
Snel, Google Translate het! Straks is het een bedreiging!betekent: vrouwachtigSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |