Gun me nou een pleziertjequote:
Misschien geeft ie enorm veel om jou en Steve's genotquote:Op zaterdag 20 augustus 2011 11:48 schreef Breezerslet17 het volgende:
[..]
Dus om jou een plezier te doen moeten Steve en ik elkaar doen?
Erik begrijpt mijquote:Op zaterdag 20 augustus 2011 11:48 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Misschien geeft ie enorm veel om jou en Steve's genot. Best lief. En best altruïstisch.
Ik ben niet zo'n topicslet.quote:
Goed smeren he!quote:
Qua naam, ja. Qua gedrag, geen idee. De tijd zal het leren.quote:
Ja her ook volopquote:
Het is er ook donker soms.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 11:53 schreef Breezerslet17 het volgende:
[..]
welke zon? waarom schijnt er altijd zon in Brabant?
Het leek wel de apocalypse op sommige beelden....quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 12:01 schreef Tha_Erik het volgende:
Als je zag op dat filmpje wat voor hoosbui er op pukkelpop kwam, dan zag je wel dat het niet zomaar een regenbuitje en een windstootje was. En dus denk ik dat dat soort taferelen niet zo vaak voor zullen komen.
Dat zeg ik dan ook nietquote:Op zaterdag 20 augustus 2011 12:48 schreef Vlarp het volgende:
Laten we nou niet gaan doen alsof een dagje festival levensgevaarlijk is. Het is wel een zeer uitzonderlijke situatie dit natuurlijk.
Dat zegt niemand toch?quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 12:48 schreef Vlarp het volgende:
Laten we nou niet gaan doen alsof een dagje festival levensgevaarlijk is. Het is wel een zeer uitzonderlijke situatie dit natuurlijk.
Ja, dat wel jaquote:Op zaterdag 20 augustus 2011 12:54 schreef Steve het volgende:
[..]
Dat zegt niemand toch?
Maar in een grote groep zijn panieksituaties wel gevaarlijk, en daar hebben we vaak genoeg voorbeelden van gezien.
Mag ik u kussenquote:
Je gebruikt een apostrof als de klank van de naam te veel verandert zonder (dus Anna's in plaats van Annas want in het tweede geval wordt het een korte a). In dit geval zou ik met apostrof doen omdat je anders geneigd bent het op z'n Nederlands te gaan uitspreken in twee lettergrepen.quote:
Ik las ananasquote:Op zaterdag 20 augustus 2011 17:54 schreef wonderer het volgende:
[..] (dus Anna's in plaats van Annas want in het tweede geval wordt het een korte a).
Precies mijn puntquote:
De dubbele punt, de shift en de w moeten op jouw toetsenbord echt helemaal versleten zijn...quote:
nee hoorquote:Op zaterdag 20 augustus 2011 22:15 schreef Steve het volgende:
[..]
De dubbele punt, de shift en de w moeten op jouw toetsenbord echt helemaal versleten zijn...
als je het netjes vraagt aan hem krijg je ook gewoon wel altijd antwoordquote:Op zondag 21 augustus 2011 01:14 schreef Breezerslet17 het volgende:
Voor het eerst in tijden dat ik Yuri iets anders zie typen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |