Ja lekker he wat een geiten zijn het toch die rednecks, kletsen maar raak, in hun haast om de gewone man angst aan te jagen, en hebben de hersens van een geit.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 12:26 schreef remlof het volgende:
'Er is angst dat de Verenigde Staten in een onstuitbaar verval zijn geraakt. Mensen zien de opkomst van China, India en de Sovjet-Unie doorzetten', aldus Bachmann.
http://www.volkskrant.nl/(...)st-Sovjet-Unie.dhtml
quote:za 20 aug 2011, 12:15
Michele Bachmann: oppassen voor Sovjet-Unie
WASHINGTON - De Republikeinse presidentskandidate Michele Bachmann heeft een blunder van jewelste begaan. Ze zei tijdens een radiointerview dat veel Amerikanen de opkomst van de Sovjet-Unie vrezen, aldus media vrijdag (lokale tijd).
„Er is angst dat de Verenigde Staten in een onstuitbaar verval zijn geraakt. Mensen zien de opkomst van China, India en de Sovjet-Unie doorzetten”, aldus Bachmann.
De Sovjet-Unie, een voormalige aartsvijand van de VS, hield echter in 1991 op te bestaan. Met veel van de voormalige Sovjetrepublieken, waaronder Rusland, onderhouden de VS inmiddels normale diplomatieke relaties.
Bachmann heeft vaker moeite met historische feiten. Eerder deze week feliciteerde de Tea Party-politica Elvis Presley publiekelijk met zijn verjaardag op zijn sterfdag.
Het lukt jou wel goed om dommer over te komen dan Bachmann. Doe je het erom, of is het eigenlijk gewoon een feit?quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 13:43 schreef KoosVogels het volgende:
Jaja, allemaal de schuld van het campagneteam, aldus DS4. Stiekem is die Bachmann rete-intelligent namelijk.
Bachman en pallin gelijkstellen is volgens mij dezelfde domme opervlakkigheid die beide zélf ook vaker vertonen in uitspraken...quote:
Ik doe dan ook geen gooi naar het presidentschap.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 14:02 schreef DS4 het volgende:
[..]
Het lukt jou wel goed om dommer over te komen dan Bachmann. Doe je het erom, of is het eigenlijk gewoon een feit?
Doet ze dat bewust of is ze zich er niet bewust van? Want dat zou het wel heel erg maken.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 14:08 schreef RM-rf het volgende:
[..]
Bachman en pallin gelijkstellen is volgens mij dezelfde domme opervlakkigheid die beide zélf ook vaker vertonen in uitspraken...
Mijn indruk is eerder dat Bachman vele malen méér politiek en media-taent heeft dan Palin, die teveel een politiek isolement opzoekt.
hét verschil qua 'politieke slimheid' is dat Palin als de pers valt overhaar uitspraak zelf gelijk misbaar gaat maken over de 'liberal biased media', en in de slachtofferrol kruipt...
Van Bachman kun je veel zeggen, maar die doet dàt niet, klaagt niet over de media die iederescheetvan haar in de headlines zetten (waarom ook? ze heeft er vooral voordeel van en het is een teken dat ze een kandidaat in het publieke spotlight is, iets waarvoor ze juist hardheeft gewerkt)...
[..]
Jij wilt beweren dat Bachmann wel intelligent is?quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 14:02 schreef DS4 het volgende:
[..]
Het lukt jou wel goed om dommer over te komen dan Bachmann. Doe je het erom, of is het eigenlijk gewoon een feit?
dat kun je hooguit raden...quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 14:33 schreef Stupendous76 het volgende:
[..]
Doet ze dat bewust of is ze zich er niet bewust van? Want dat zou het wel heel erg maken.
iemand die als redelijk nobody een politieke race ingaat en zich redelijk succesvol opwerkt tot een veel publiciteit krijgend en qua polls op de derde of tweede plaats staande kandidate doet het gewoon goed ...quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 14:45 schreef Supertolll het volgende:
[..]
Jij wilt beweren dat Bachmann wel intelligent is?
Die Texaanse gouverneur lijkt me een geschikte president.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 14:53 schreef Monidique het volgende:
Ik hoop dat een Republikein wint, want ik ben een linkse anti-Amerikaan.
Bush-II-II. Mijn anti-Amerikaanse hormonen kunnen haast niet wachten.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 15:00 schreef waht het volgende:
[..]
Die Texaanse gouverneur lijkt me een geschikte president.
[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 12:35 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Ja lekker he wat een geiten zijn het toch die rednecks, kletsen maar raak, in hun haast om de gewone man angst aan te jagen, en hebben de hersens van een geit.
Ze is nog erger dan Palin
[..]
http://www.volkskrant.nl/(...)st-Sovjet-Unie.dhtmlquote:Ook heeft ze zichzelf per ongeluk vergeleken met een beruchte seriemoordenaar. 'Ik heb dezelfde levenshouding als John Wayne. Ook ik wil Amerika omarmen. Mezelf opofferen voor het land', zei ze tijdens de start van haar campagne. Ze doelde daarmee op het feit dat Wayne net als zij afkomstig is uit de stad Waterloo in Iowa.
Helaas voor Bachmann gaat het hier echter niet om de beroemde westernacteur, maar om John Wayne 'Killer Clown' Gacy, die in 1994 werd geëxecuteerd wegens het plegen van 33 moorden. De acteur waarop Bachmann doelde werd een slordige 250 kilometer verderop geboren.
Anti-Amerikaan of Anti-Amrerikaanse-Politiek?quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 14:53 schreef Monidique het volgende:
Ik hoop dat een Republikein wint, want ik ben een linkse anti-Amerikaan.
Oud nieuws.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 15:11 schreef Sloggi het volgende:
http://www.volkskrant.nl/(...)st-Sovjet-Unie.dhtml
De grootste economische crisis sinds de Tweede Wereldoorlog, een groot gedeelte van zijn verkiezingsstandpunten vol- en vastgehouden en de algehele Democratische wensen ietwat verstevigd. Inderdaad, "er met de pet naar gooien".quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 23:29 schreef WammesWaggel het volgende:
Zelfs de meest fanatieke rechtslingen hadden niet mogen hopen dat Obama er zo met de pet naar zou gooien, als de GOP met een redelijke kandidaat komt is dat kat in het bakje no doubt.
En continue is de messias met vakantie of diners aan het organiseren om fondsen te werven terwijl de situatie aan het verergeren is, zelf vanuit zijn eigen partij verbazen ze zich over zijn priotiteiten.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 23:30 schreef Monidique het volgende:
[..]
De grootste economische crisis sinds de Tweede Wereldoorlog
Reagan was dan ook geen messias, hij was God zelve in stoffelijke vorm om de wereld te behoeden voor mannen met wijnvlekken uit landen met wagens van plastic.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 23:40 schreef Monidique het volgende:
[..]
Ronald Reagan is al een tijdje dood en geen president meer, hoor.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |