Ik zie het..quote:Op maandag 15 augustus 2011 09:48 schreef Ole het volgende:
er staat dat tessa geen aangifte heeft gedaan
Bron; de "papieren" Telegraafquote:Tessa van Leijenhorst vanuit Thailand
’MARTIJN verwoestte MIJN LEVEN’
• Tessa: „Ik huil veel en ben helemaal kapot, maar ik leg me er niet bij neer. De waarheid zal boven komen.” FOTO: ANKO STOFFELS
TESSA VAN LEIJENHORST laat Martijn Krabbé niet los. „Het bezwaarschrift tegen het seponeren van mijn verkrachtingsaangifte is ingediend”, zegt ze vanuit Thailand. „Ik sta met Martijn op en ik ga met hem naar bed. Ik leg me er niet bij neer. De waarheid zal boven komen. Ik heb niet gelogen, ik hou niet van liegen.”
• Martijn Krabbé is voorlopig nog niet af van de aantijgingen van ex Tessa. FOTO: AB BLAUW
Tessa reageert voor het eerst op het feit dat de officier van Justitie Martijn Krabbé wegens gebrek aan bewijs niet wil vervolgen voor zijn vermeende poging haar tot seks te dwingen. „Het is een grote rotzooi. Natuurlijk vind ik dat afschuwelijk. Ik huil veel en ben helemaal kapot. Ik ben ook bang dat mijn hele leven is verwoest. Ik heb aan deze zaak een groot litteken overgehouden. Wat had ik er voor belang bij dit allemaal over me af te roepen? Geen toch.”
Eind september zal de exdeelneemster aan de realitysoap De Bus pas weer naar Nederland komen. Ze is al twee weken weg: „Ik kom hier in Thailand tot rust. Ik schrijf alles van me af. Wat er met die schrijfsels gebeurt, weet ik nog niet. Ik moet straks proberen mijn leven weer op orde te brengen. Dat is het belangrijkste. Het is mij nooit om geld gegaan, ik wil van niemand geld hebben. Inhoudelijk zeg ik verder niets over de zaak. Dat doet mijn advocaat mr. Spong allemaal.” Tessa raakte in het appartement van haar ex-vriend telecomondernemer Robbert, vlakbij het Olympisch Stadion in Amsterdam, in een nachtelijk ruzie met goede kennis Martijn Krabbé. Martijn deed aangifte van mishandeling. Hij zou onder meer zijn geslagen met een lege wodkafles. Tessa ging op haar beurt naar de politie om aangifte te doen van verkrachting of poging daartoe. De relatie tussen Robbert en Tessa was toen al voorbij. Robbert vertelde eerder aan deze krant: „Ik was op vakantie. Tessa belde mij volledig in paniek op. Dat het in mijn huis is gebeurd, is geen big deal voor mij."
Heilige
Zesenhalf jaar waren Tessa en Robbert verloofd. „Tessa en ik hadden andere ideeën over de toekomst. We braken met elkaar en daarna is die toestand met Martijn gebeurd.” Robbert voegde er destijds aan toe: „Ik heb twee dochters van zeven en tien, Tessa was een geweldige stiefmoeder. We hebben nooit geheimen voor elkaar gehad. Sterker nog, Tessa had een hekel aan liegen. Ze kon er ook niet tegen als een van mijn kinderen jokte. Het is raar dat Martijn als een soort heilige wordt afgeschilderd, terwijl Tessa de zwarte piet krijgt toegespeeld."
Volgens de zakenman deed Tessa nooit geheimzinnig over haar contact met Martijn. „Ik weet dat ze in februari een keer samen iets hebben gedronken, maar daarvoor spraken ze elkaar nauwelijks. Ze sms’ten op elkaars verjaardag, veel meer stelde het niet voor." Tot het moment dat Martijn een baan voor Tessa regelde in Thailand. Robbert: „Tessa wilde er na het verbreken van onze relatie graag tussenuit. Een vriend van Martijn heeft een duikschool in Thailand. Via hem had hij werk voor Tessa geregeld. Die bewuste avond kwam hij bij haar langs om afscheid te nemen."
Zit Tessa dan nu bij de vriend van Martijn in Thailand? „Nee natuurlijk niet”, zegt ze fel. „Het klopt dat ik naar een vriend van hem toe zou gaan, maar dat heeft Martijn nooit geregeld. Iemand anders heeft dat contact voor mij gelegd, de rest heb ik allemaal zelf gedaan. Martijn hoorde pas later dat ik naar Thailand toe zou gaan. Dat het anders zou zijn gegaan, is een misverstand.” Snikt: „Ik heb gelukkig lieve vrienden om me heen. Anders zou ik het nog moeilijker volhouden. De waarheid moet boven tafel.”
Het gerechtshof in Amsterdam zal nu over het klaagschrift oordelen. Bekeken wordt of de officier van justitie op basis van sporenonderzoek in de woning en getuigenverhoor tot een ander oordeel dan seponeren had moeten komen. In de herfst volgt meer duidelijkheid. Mr. Kalff, die opkomt voor de belangen van Martijn, benadrukte nog dat hij zich ’kranig’ heeft gehouden. „Het is geen pretje om dit mee te maken als bekende Nederlander. Hij is ook vader van drie kinderen en kreeg alle media over zich heen.”
Het enige wat ze wil is Martijn kapot maken. Dat was sowieso haar toorn.quote:Op maandag 15 augustus 2011 09:06 schreef Greys het volgende:
Telegraaf:
[..]
Oh dear, het boek ligt binnenkort in de winkels?
dat zou ze wel willen ja..quote:„Het bezwaarschrift tegen het seponeren van mijn verkrachtingsaangifte is ingediend”, zegt ze vanuit Thailand. „Ik sta met Martijn op en ik ga met hem naar bed. Ik leg me er niet bij neer. (...)"
Ze wilde helemaal geen geld, ze wilde alleen met Wendy van Dijk op de foto....toch?quote:Op maandag 15 augustus 2011 15:01 schreef DjinN het volgende:
Een grote scam om aandacht en geld van iemand + media te krijgen
Jaquote:Op maandag 15 augustus 2011 18:28 schreef Jurk het volgende:
[..]
Ze wilde helemaal geen geld, ze wilde alleen met Wendy van Dijk op de foto....toch?
Ohja das waar ookquote:Op maandag 15 augustus 2011 18:28 schreef Jurk het volgende:
[..]
Ze wilde helemaal geen geld, ze wilde alleen met Wendy van Dijk op de foto....toch?
Ja, dat maakt alles echt nog veel geloofwaardiger toch ?quote:Op maandag 15 augustus 2011 23:45 schreef Greys het volgende:
[..]
Ja![]()
En nu wil ze afstand nemen van alles en tot rust komen en waar gaat ze heen... naar Thailand. Waar ze ook weer een connectie met Martijn had/heeft. Verstandig
Dat is en gaat hem niet worden.quote:Op woensdag 17 augustus 2011 14:04 schreef utrecht1970 het volgende:
en hij moest 1x x-factor niet presenteren
quote:wo 19 okt 2011, 07:09
Boek minnares Martijn Krabbé
AMSTERDAM - De vrouw die eerder Martijn Krabbé van verkrachting beschuldigde, gaat nu een onthullend boek uitgeven over haar tien jaar durende geheime relatie met de tv-presentator.
Jan Uriot onthult sommige details van dit boek in de video Privéflits deze week. Verder spreekt hij over de Diva's die met een knallende ruzie uit elkaar gegaan zijn..
Die denkt natuurlijk het enorme succes van Amanda Breukhoven/Morales te kunnen overstijgen. Hopelijk overstijgt ze ook de schrijfstijl.quote:
ik natuurlijk, mits het weer een kettingboek wordtquote:Op woensdag 19 oktober 2011 13:31 schreef Copycat het volgende:
[..]
Die denkt natuurlijk het enorme succes van Amanda Breukhoven/Morales te kunnen overstijgen. Hopelijk overstijgt ze ook de schrijfstijl.
Wie gaat dit boek kopen?
quote:Martijn Krabbé en advocaat controleren boek ex
Laatste update: 20 oktober 2011 09:44 info
AMSTERDAM - Martijn Krabbé gaat het boek van zijn ex Tessa van Leijenhorst controleren zodra het verschijnt.
Van Leijenhorst, die de presentator beschuldigt van verkrachting en mishandeling, kondigde eerder deze week aan dat ze een boek gaat schrijven over haar affaire met Krabbé.
"We wachten het rustig af om het boek vervolgens te controleren op onrechtmatige uitlatingen", laat Krabbé's advocaat Stefan Kalff donderdag weten aan het AD.
De presentator en Van Leijenhorst hadden jarenlang een affaire. Tessa stapte in mei naar de politie en beschuldigde Krabbé van verkrachting en mishandeling. De zaak tegen de presentator is inmiddels geseponeerd.
Politie
Krabbé stapte op zijn beurt ook naar de politie. Volgens hem is juist hij het slachtoffer. Van Leijenhorst zou hem hebben mishandeld en bedreigd. Bovendien beschuldigt Krabbé zijn ex van smaad en laster.
"Dat onderzoek loopt nog steeds en kan leiden tot een rechtszaak", zegt Kalff over de zaak.
Wanneer het boek van Van Leijenhorst in de winkels moet liggen, is onduidelijk.
je kan je nog aanmelden voor het kettingboekquote:Op donderdag 20 oktober 2011 23:32 schreef Livra het volgende:
Ohh van de Sint het boek van Amanda Morales en onder de boom die van Tessa..
heb hem van het weekend wel uit hoorquote:Op donderdag 20 oktober 2011 23:38 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
je kan je nog aanmelden voor het kettingboek
Welke ex-minnares van Schoemacher?quote:Op donderdag 20 oktober 2011 14:34 schreef Ripley het volgende:
Doet ze toch gewoon wat de exminnares van schoemacher heeft gedaan: Een totaal fictieve roman over Vanessa die aangerandt wordt door Martin, de man van Samantha, die poseert voor de playboy
En dat is maar goed ook!quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 10:26 schreef mascara-klodder het volgende:
De ptt heeft inmiddels meer verdiend aan het boek dan Amanda
Hij zal er ongetwijfeld meerdere gehad hebbenquote:Op zondag 23 oktober 2011 13:53 schreef CarOnline het volgende:
[..]
Welke ex-minnares van Schoemacher?
Mijn voormalig schoonheidsspecialiste was ook een ex van Schoemacher
Dat geloof ik graag. 't Zou zo leuk zijn als het deze was.quote:Op zondag 23 oktober 2011 14:34 schreef Ole het volgende:
[..]
Hij zal er ongetwijfeld meerdere gehad hebben
was jij dat?quote:Op maandag 24 oktober 2011 12:10 schreef CarOnline het volgende:
[..]
Dat geloof ik graag. 't Zou zo leuk zijn als het deze was.
Deze heeft wel z'n vrouw gebeld en alles verteld toen hij haar aan de kant zette.
Heb ik uit een *uche* betrouwbare bron
quote:di 25 okt 2011, 06:00
Voorzichtige hereniging Martijn en Amanda Krabbé
door Wilma Nanninga
AMSTERDAM - Martijn en Amanda Krabbé zijn voorzichtig op de goede weg. De twee, die nu al een tijdje beiden in een eigen huis wonen, slapen weer af en toe bij elkaar. En zondag is standaard gezinsdag met alle vier de kinderen erbij. „Wij hebben een HOLA”, zei Amanda tijdens het Gouden Televizier-Ring Gala al vrolijk. „Een Huwelijk Op LoopAfstand.”
Martijn Krabbé is afgelopen weekend fijn thuis geweest. Grinnikt: „Ik ben vannacht druk geweest met onze brommende kat, die maar niet kan wennen aan onze andere huisdieren; twee muizen plus twee hamsters. En toen we vrijdagnacht thuiskwamen van het Televizier-Ring Gala bleken de kinderen al het meubilair te hebben verplaatst. Heb ik mijn voet gestoten en vermoedelijk een van mijn tenen gekneusd of gebroken. Maar verder gaat het echt goed. We hebben het gezellig, kijken niet verder dan een paar dagen vooruit. Het gaat de goede kant op.”
Ik moet wel zeggen dat Jeroen veel doet om zijn huwelijk te redden.quote:
quote:Amanda Krabbé schrijft boek
van onze redactie
AMSTERDAM - In navolging van Tessa van Leijenhorst heeft nu ook Amanda Krabbé bekend gemaakt dat ze een boek gaat schrijven. "In mijn boek komt de enige echte waarheid te staan."
Amanda is alle verhalen over haar gezinssituatie en haar relatie met Martijn meer dan zat: "Er is de afgelopen tijd verschrikkelijk veel gebeurd in ons gezin", laat ze weten aan Story. Aankomend voorjaar komt de brunette daarom met haar eigen verhaal.
"Ik breng mijn eigen boek uit. En daarin zal de echte waarheid staan. (...) Het krijgt de titel Over een andere boeg. Dat vind ik eigenlijk wel toepasselijk na mijn verblijf op de Sea Shepherd." Tijdens de maanden dat Amanda op het schip actie voerde tegen de walvisjacht heeft ze ontzettend veel geleerd. "Al die ervaringen inclusief alles wat er na mijn terugkeer gebeurden krijgen een plek in mijn boek. Ik zal man en paard noemen en niemand sparen, ook mezelf niet. Want ik zal voor eens en voor altijd duidelijk maken hoe het er werkelijk aan toe ging."
Eerder deze maand werd bekend dat ook Tessa van Leijenhorst, de vrouw die Martijn van verkrachting beschuldigde, een onthullend boek gaat uitgeven over haar tien jaar durende geheime relatie met de tv-presentator. Het lijkt er op dat ze fikse concurrentie heeft.
Niet de Goden verzoeken hequote:Op woensdag 2 november 2011 15:52 schreef rubbereend het volgende:
Alleen een boek van Martijn ontbreekt nog
Whehe, euh, ik bedoel Martijn....quote:
Martijn is een aardige gozerquote:Op woensdag 2 november 2011 18:32 schreef ThunderBitch het volgende:
Whehe, euh, ik bedoel Martijn....![]()
Hij is inderdaad een kind van zijn vader.
ik kijk vanavond. Topic is er!quote:Op donderdag 3 november 2011 12:10 schreef mascara-klodder het volgende:
Ik vind Martijn btw best leuk, heb dat nieuwe programma met dat burenverbouwenjehuis gezien en hij heeft zelfspot.
Gaan we nu met zijn allen "het spijt me" met JW vanavond kijken? En belangrijker, is er al een topic
quote:za 24 nov 2012, 13:43
Opnieuw dipje Martijn en Amanda
van onze redactie
AMSTERDAM -
Na een flinke huwelijkscrisis vorig jaar hebben Martijn en Amanda Krabbé onlangs opnieuw een dipje gehad.
"Maar ook daar zijn we doorheen gekomen", vertelt Amanda zaterdag in het AD. "We zijn inmiddels 19 jaar samen en getrouwd, dan is het logisch dat je soms een dipje hebt."
Sinds de zomer zijn de twee weer bij elkaar en wonen ze weer onder één dak. Amanda laat weten dat ze veel gesprekken met Martijn heeft gevoerd en dat ze heldere afspraken hebben gemaakt. En dat haar hang naar avontuur altijd zal blijven.
"Ik wil ook het liefst één keer per jaar alleen op vakantie. Eigenlijk doe ik mijn hele leven al rare dingen."
De feestdagen zijn er al bijna!quote:Op zaterdag 24 november 2012 19:13 schreef Copycat het volgende:
Hoe zou het toch met die rare Tessa zijn?
En haar boek!
Ik moest echt even denken, Tessa, Tessa, maar óh jaquote:Op zaterdag 24 november 2012 19:13 schreef Copycat het volgende:
Hoe zou het toch met die rare Tessa zijn?
En haar boek!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |