quote:![]()
Op dinsdag 21 september 2010 18:39 schreef Anne het volgende:
Ik reed gisteren wel even door een tunnel. En toen ik eruit kwam, kwam ik.
quote:
quote:Op woensdag 12 mei 2010 21:54 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
sex en Lada in één zin![]()
*mompelt iets over anticonceptieOp woensdag 12 mei 2010 21:55 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
de enige auto waarin enigzins sexuele dingen zijn gebeurd met mij is anders mijn nivaOp woensdag 12 mei 2010 21:56 schreef Sjoegerd het volgende:
[..]
Herinner me er aan dat ik niet in jouw Niva ga zitten
quote:@2cv:
Op maandag 28 juni 2010 17:17 schreef Paladijn het volgende:
Met de hoeveelheid onzin die je verkondigd is het geen wonder dat je geen PTA-mod meer bent
quote:
quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 21:19 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
Je hebt nog gelijk ookm'n rechter tiet is verrekt
quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 22:09 schreef Anne het volgende:
[..]
Nou en. Niemand komt zomaar aan mijn boobjens.
vorige deeltjes, statistieken, wie post er het meest enz enzquote:Op woensdag 9 februari 2011 21:33 schreef Barcaconia het volgende:
[..]
Heb jij soms zin in aids tijdens je chemokuur?Op woensdag 9 februari 2011 21:37 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
nee,ik drink (vrijwel) geen alcohol.
quote:Op zondag 14 augustus 2011 11:49 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
Weer een faalhaas die het principe van de OP's niet snapt.
Ja, helaas welquote:
Wat kost dat voor een dagje?quote:Op zondag 14 augustus 2011 11:56 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
[ afbeelding ]
Of de welbekende Hertz-huur Mustang @ 1639kg. Zonder een tc-knopje om het uit te zetten.
quote:750 euro
De kosten voor een dagje sturen met één van de twee Mustangs bedragen 250 euro. Hertz haast zich wel te zeggen dat de minimale huurperiode drie dagen is. Met minder dan 750 euro op zak hoeft u het filiaal op Schiphol dus niet te bezoeken.
x2quote:Op zondag 14 augustus 2011 12:04 schreef Sounddragon het volgende:
Whehe, newbie's die zich op de kast laten jagen en dan de OP gaan verbouwen
De alpine is mooierquote:Op zondag 14 augustus 2011 12:18 schreef blup het volgende:
Zo een '90er 300zx is trouwens best wel vet
http://link.marktplaats.nl/471564894
Lijkt een beetje op een Alpine A610
Is ook een heel bruut ding, alleen wil je dat ding qua onderhoud écht niet hebben; ik werkte ooit een blauwe maandag bij een Nissan garage, toevallig in de periode dat dat ding net uitkwam, en ik weet toevallig dat er nogal wat haken en ogen aan het onderhoud van zo'n ding zitten. Ik weet ook uit de eerste hand dat zo'n hok bijna 300 loopt als hij onbegrensd is, en dat het heeeel lekker rijdtquote:Op zondag 14 augustus 2011 12:18 schreef blup het volgende:
Zo een '90er 300zx is trouwens best wel vet
http://link.marktplaats.nl/471564894
Lijkt een beetje op een Alpine A610
Sowiesoquote:
Elke oude snelle wagen wil je niet hebben wat betreft onderhoud.. Die alpine staat ook liever stil dan dat hij rijdt..quote:Op zondag 14 augustus 2011 12:22 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Is ook een heel bruut ding, alleen wil je dat ding qua onderhoud écht niet hebben; ik werkte ooit een blauwe maandag bij een Nissan garage, toevallig in de periode dat dat ding net uitkwam, en ik weet toevallig dat er nogal wat haken en ogen aan het onderhoud van zo'n ding zitten. Ik weet ook uit de eerste hand dat zo'n hok bijna 300 loopt als hij onbegrensd is, en dat het heeeel lekker rijdt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |