abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_100665964


Waar ben ik nu weer beland?
Welkom in het centrale Pokémon topic op Fok!! Voor de release van Black & White kreeg elk deel zijn eigen topic, maar die liepen, zodra de game een paar maanden uit was, niet bijzonder goed meer. Hoeft ook niet, maar hopelijk krijgt de franchise op deze manier een impuls op het forum. Bovendien kun je hier ook terecht met vragen en opmerkingen over de vele andere games uit zowel de hoofdserie als alle spin-offs.

Hoewel ik denk dat iedereen wel weet waar Pokémon over gaat, toch even een korte uitleg, te beginnen met de geschiedenis.

De geschiedenis van Pokémon, dat is vast reuze interessant.
Dat is het zeker! Het begon allemaal met Pokémon Red, Green en Blue in Japan, waar ze in 1996-1997 verschenen op de Game Boy. De games werden een groot succes, niet alleen in het Aziatische land, maar ook in Noord-Amerika, Australië en Europa, waar Pokémon Red en Blue in 1998-1999 uitkwamen. Een jaar later verscheen ook nog Pokémon Yellow, dat gericht was op fans van de tekenfilmserie (animé). Deze vier games vormden uiteindelijk de eerste generatie, bestaande uit 151 Pokémon.

De tweede generatie zag in 2000-2001 het levenslicht, volledig in kleur op de GameBoy Color. Pokémon Gold en Silver, en uiteindelijk ook Pokémon Crystal, voegden een heel aantal nieuwe features toe aan de sterke fundering die gelegd was met de eerste generatie; features die we tien jaar later, ondertussen in de vijfde generatie, nog steeds tegenkomen. Naast 100 nieuwe pokémon werden bijvoorbeeld ook breeding, de dag/nacht cyclus en de optie om als meisje te spelen geďntroduceerd.

Hoewel de initiële hype rond Pokémon toen al weg was, verkochten de games uit de tweede generatie goed en werd er een derde generatie aangekondigd. Pokémon Ruby en Sapphire kwamen in 2002-2003 uit en voerden de speler weg van de twee provincies uit de eerste twee generaties (Kanto en Johto). Daarvoor in de plaats werd het eiland Hoenn geďntroduceerd, waar 135 nieuwe pokémon gevangen konden worden. Dit bracht het totaal aantal pokémon op 386. Deze games, die op de Game Boy Advance uitkwamen, konden echter niet ruilen met games uit de eerste twee generaties. Daardoor waren 184 van 251 originele pokémon niet beschikbaar in het spel, een tegenvaller in een franchise die als motto "Gotta catch 'em all!" heeft. Dit werd echter opgelost met de introductie van Pokémon FireRed en LeafGreen, remakes van de games waar het allemaal mee begon, vijf jaar eerder. Later kwam er ook nog Pokémon Emerald uit, een geüpgrade versie van Ruby en Sapphire, die onder andere de Battle Frontier met zich meebracht.

De vierde generatie begon in 2006-2007, met de release van Pokémon Diamond en Pearl, de eerste games uit de main serie die voor de Nintendo DS ontwikkeld werden. De graphics waren sterk verbeterd en voor het eerst kon men via het internet ruilen en vechten met mensen over de hele wereld. Er werden 107 nieuwe pokémon geďntroduceerd, waarmee het totaal op 493 uit kwam. Ondertussen werd er druk gespeculeerd over remakes van Gold en Silver, die in 2009-2010 uitkwamen als Pokémon HeartGold en SoulSilver. Tussendoor werd ook nog Platinum uitgebracht, een verbeterde versie van Diamond en Pearl.

Met de release van Pokémon Black en White, september 2010 in Japan en maart 2011 in de rest van de wereld, is de franchise aangekomen bij de vijfde generatie, die gezien kan worden als een "reboot"; een nieuw begin. De speler wordt meegenomen naar het compleet nieuwe Unova, een gebied gebaseerd op New York, waar hij/zij 156 nieuwe pokémon kan vangen. Pokémon uit de eerdere generaties worden pas later in de game beschikbaar, waarmee de game breekt met een lange traditie van bijvoorbeeld Geodudes en Zubats die in elke cave te vinden waren, in/op welke provincie/eiland de game ook plaatshad. Over de verdere toekomst van deze generatie is nog niets bekend, al doen geruchten de rondte dat er remakes van Ruby en Sapphire gepland staan. Let wel: dit zijn enkel geruchten! Wat echter wel zeker is, is dat de Pokémon franchise na vijftien jaar nog altijd zeer populair is en er ongetwijfeld nieuwe games in de franchise gepland staan.

Allemaal leuk en aardig, maar ik heb nog nooit een Pokémon game gespeeld. Wat moet ik me erbij voorstellen?
Pokémon is een zogenaamde Role Playing Game waarin je als speler de rol aanneemt van een beginnende Pokémon trainer. Je krijgt aan het begin van het spel je eerste pokémon, een klein en kleurrijk monstertje, waarmee je vervolgens door de wereld trekt met als doel de beste Pokémon trainer allertijden te worden. Dat doel bereik je door onderweg pokémon te vangen en te trainen, andere trainers te verslaan en badges te verdienen bij Gym Leaders. Ook krijg je te maken met criminele organisaties, die pokémon willen gebruiken om hun snode plannen werkelijkheid te laten worden. Aan jou en je pokémon om hen tegen te houden en om je sterker te tonen dan alle andere trainers in de game. Alleen dan mag je jezelf de Champion noemen...

Dat is het verhaal, vertel ook eens wat over de gameplay.
Zoals gezegd gaat het erom dat je pokémon vangt en traint. Dit doe je door met andere pokémon te vechten in een soort opgeblazen vorm van rock-paper-scissors. Iedere pokémon heeft namelijk een bepaald type, zoals Fire, Grass of Water. Elke type heeft zijn eigen sterke en zwakke punten en het is aan jou als speler om die uit te buiten. Er zijn in totaal zeventien types in totaal, die veelal in combinaties voorkomen, waardoor je goed moet nadenken welke pokémon en welke aanvallen je gebruikt.

Er zijn echter nog duizend andere dingen om rekening mee te houden. Stats zijn erg belangrijk, zij geven aan op welk gebied je pokémon sterk is. Items spelen ook een cruciale rol, een potion kan het verschil maken tussen eeuwige glorie en bitter verlies. Dan zijn er ook nog weersomstandigheden, aandoeningen zoals verlamming en vergiftiging... teveel om op te noemen. Ik zou zeggen: gewoon spelen die game, dan leer je het vanzelf wel.

Ik las ook iets over spin-offs...
Klopt. Naast de games uit de zogenaamde "main franchise" zijn er ook een heel aantal spin-offs ontwikkeld. Ik ga ze niet allemaal opnoemen en beschrijven; dit zijn waarschijnlijk de bekendste op een rijtje:

- Pokémon Stadium en Pokémon Stadium 2. Games voor de Nintendo 64 console van Nintendo, waarmee de pokémon uit de handheld games in 3D op je televisie met elkaar konden vechten.
- Pokémon Pinball. Spreekt voor zich lijkt me. Later kwam er een vervolg uit onder de naam "Pokémon Pinball Ruby & Sapphire".
- Pokémon Snap. Een spel voor de Nintendo 64, waarin je als een jongen genaamd Todd Snap foto's moest maken van Pokémon. In 3D, dus cooler dan het klinkt. Écht.
- Pokémon Colosseum en Pokémon XD: Gale of Darkness. De opvolgers van Pokémon Stadium, uitgebracht op de GameCube. Beide games hadden, naast de (multiplayer)stadiongevechten ook een singleplayer mode, waarin je Pokémon op een speciale manier moest vangen in een land genaamd "Orre".
- Pokémon Mystery Dungeon: Red Rescue Team en Blue Rescue Team. Opvallend doordat je als speler in de huid van een daadwerkelijke pokémon kroop én dat de rode versie voor de Game Boy Advance ontwikkeld was en de blauwe versie voor de Nintendo DS. Later kwamen er nog eens drie vervolgen uit, deze allemaal enkel voor de Nintendo DS en gebaseerd op de vierde generatie, waar de originele games gebaseerd waren op de derde.
- Pokémon Ranger. In deze game, waar later nog eens twee vervolgen op uitkwamen, speel je een ranger, die met behulp van pokémon, maar zonder ze te vangen, de balans van de natuur bewaakt. Één van de leuke spin-offs volgens mij, al heb ik ze nog nooit zelf gespeeld.

Juist ja. Geef eens een aantal linkjes, het is me nog niet helemaal duidelijk allemaal.
Officiële sites:
- Nederland
- Noord-Amerika
- Japan

Fansites:
- Serebii Pokédex - Een database met daarin alle pokémon, de aanvallen die ze kunnen leren, de stats die ze hebben, locaties in de game... Erg handig als je snel iets op moet zoeken over een pokémon.
- Serebii Pokéarth - Een database ingedeeld op locatie. Alle routes, alle caves en alle steden staan erin, samen met de pokémon én de trainers die je op die locatie kunt vinden.
- Bulbapedia - Wikipedia... Pokémon style. Ik hoef denk ik niet uit te leggen dat je hier bakken vol info kunt vinden.

En om af te sluiten, de mascotte van dit alles:



D'aaaaaawwwww. O+

Game on!
  zaterdag 13 augustus 2011 @ 01:49:35 #2
340799 Madame_Paon
We're gonna die young
pi_100666201
Nolifen?
There's a lesson that you always have to learn
Through the consequence of fire comes the burn
pi_100670631
Ik heb gisteren mijn pokéwalker maar eens opgestart, omdat ik vandaag een lange wandeling ga maken, dus dan komen die extra stappen goed te pas. Ik kon met de pokéwalker gelijk de rugged road unlocken en een ponyta vangen, dus dat was wel grappig. Verder ben ik nog geen stap verder met het spel, want ik spendeer al mijn tijd aan voltorb flip en drowzee wil maar heel langzaam levelen :p
  zaterdag 13 augustus 2011 @ 11:15:48 #4
78309 WurM
Minder dan 1% vet
pi_100671870
Voorzichtig TVP'tje. Ik speel alleen HeartGold (die ik ooit op FOK! gewonnen heb), maar speel helemaal niet vaak.

Ik ben mijn Pokémon momenteel aan het trainen voor Victory Road. Allemaal op lvl 40 zou het moeten kunnen doen, vermoed ik. Ho-oh heb ik ondertussen gevangen. Alle drie de legendarische honden lopen nog vrij rond. Voor Victory Road heb ik Lapras, Onyx, Dragonair, Haunter, Typhlosion en Lanturn bij me. Voor de Elite Four wil ik Lapras en Onyx vervangen door Scyther en Dewgong. Onyx en Lapras zijn vooral utility-Pokémon met moves als Surf, Waterfall, Strength, etc.
Ladidadida: Trusten WurMpie!
fraubitch: truste WurM :*
yvonne: Trusten WurM
Meer van dit
  zaterdag 13 augustus 2011 @ 11:34:21 #5
171357 Rikketik
Dorothy was right, though
pi_100672214
Waterfall en Surf zijn twee goede moves hoor! Beste water moves in de game durf ik wel te zeggen, waarbij Waterfall beter is voor pokémon met hoge attack en Surf voor pokémon met hoge spec. attack. :Y
Charlie, listen to me. Kill the kid, torch the house, we gotta get out of here.
pi_100672583
Dewgong en Lanturn?
  zaterdag 13 augustus 2011 @ 16:27:53 #7
78309 WurM
Minder dan 1% vet
pi_100679617
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 11:50 schreef PWSteal.Ldpinch.D het volgende:
Dewgong en Lanturn?
Dewgong twijfel ik nog over, maar ik denk dat een Ice-type wel handig is.
quote:
14s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 11:34 schreef Rikketik het volgende:
Waterfall en Surf zijn twee goede moves hoor! Beste water moves in de game durf ik wel te zeggen, waarbij Waterfall beter is voor pokémon met hoge attack en Surf voor pokémon met hoge spec. attack. :Y
Waterfall en Surf zijn idd best oké, maar aan een move als Whirpool heb je niet zo heel veel in een gevecht. Voor het vechten heb ik dan bijvoorbeeld liever een Lanturn met twee elektrische aanvallen, Surf en (bijvoorbeeld) Bubblebeam.
Ladidadida: Trusten WurMpie!
fraubitch: truste WurM :*
yvonne: Trusten WurM
Meer van dit
pi_100679983
Neem dan een Piloswine. Heb je ook Ground.
There's a monkey in the jungle watching a vapour trail. Caught up in the conflict between his brain and his tail.
Winnaar Voetbalfoto-onderschriftcompetitie 2006-II, 2008-I.
The Terrifying Snoman | De Wageningse Berg
pi_100680225
Ben ook weer begonnen met Heartgold, naast m'n White (bijna alle gevangen) en Black (halverwege) :P
Ik heb wel een beetje gelijk :)
  zaterdag 13 augustus 2011 @ 16:59:00 #10
268260 Dr.Mikey
Games Crew van het jaar 2013
pi_100680498
Is gastrodon nog steeds 1 van de beste water ? Ik vind dat echt een baas.
They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.
pi_100681124
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 09:38 schreef Helgen het volgende:
Ik heb gisteren mijn pokéwalker maar eens opgestart, omdat ik vandaag een lange wandeling ga maken, dus dan komen die extra stappen goed te pas. Ik kon met de pokéwalker gelijk de rugged road unlocken en een ponyta vangen, dus dat was wel grappig. Verder ben ik nog geen stap verder met het spel, want ik spendeer al mijn tijd aan voltorb flip en drowzee wil maar heel langzaam levelen :p
Die pokewalkers neem ik nog elke dag mee. Ook al speel ik HeartGold of SoulSilver op dit moment niet. Gewoon leuk voor de items die je kan krijgen. Volgens mij heb ik al heel wat van die choice items. Jammer dat ik die niet naar Black of White kan krijgen.
pi_100681305
Of hou Lapras/neem Starmie, die kunnen allbei Thunderbolt leren, dus dat maakt Lanturn deels overbodig. Ze kunnen ook allebei ijs-aanvallen leren! Starmie is daarnaast ook een psychic-pokemon, dus die kan je nog psychic of psybeam leren.
  zaterdag 13 augustus 2011 @ 18:05:39 #13
340799 Madame_Paon
We're gonna die young
pi_100682520
6 badges, Pokémon op level 45. *O*
Ik had meer moeite met het verslaan van Jasmines Magnemites dan met haar Steelix. :?

En Togetic kan dus pas Togekiss worden zodra ik de national dex hebt, omdat je dan pas een Shiny Stone kunt krijgen. Leuk.

Door Mt. Mortar heen en dat hele Team Rocket gedoe .... w00t.

Ik wil echt cheats om meer game coins te krijgen. Ik heb áltijd pech met Voltorb Flip.
Zijn er nog 4 vakjes over, zit onder 2 van hen een Voltorb en onder de andere 2 zo'n ding met 2 of 3 punten ... draai ik bijna altijd het vakje om met een Voltorb eronder. }:|
Gameshark zou ik hier echt goed kunnen gebruiken.

En de Pokéwalker gebruik ik niet meer ... de vorige keer wel, maar het maakte niet uit hoeveel ik liep, want er gebeurde niks. :?
There's a lesson that you always have to learn
Through the consequence of fire comes the burn
pi_100683170
Ik heb de pokemon league verslagen met lvl 42-43 pokemon :')

edit:gold/silver dus
There are only 151 Pokémon.
  zaterdag 13 augustus 2011 @ 19:19:36 #15
331250 tuut-chips
Koning redstone
pi_100684898
FUCK YEAH SIGILYPH IS VAN MIJ
  zaterdag 13 augustus 2011 @ 20:09:06 #16
340799 Madame_Paon
We're gonna die young
pi_100686675
Ik kan even geen Voltorb Flip meer zien ... net van 8700 naar 11.500 coins gegaan.
Dus eindelijk genoeg voor één tm. Van de drie. -O-
There's a lesson that you always have to learn
Through the consequence of fire comes the burn
  zaterdag 13 augustus 2011 @ 20:18:42 #17
277717 KeizerKuzco
I was born this way
pi_100687072
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 18:05 schreef Madame_Paon het volgende:
6 badges, Pokémon op level 45. *O*
Ik had meer moeite met het verslaan van Jasmines Magnemites dan met haar Steelix. :?

En Togetic kan dus pas Togekiss worden zodra ik de national dex hebt, omdat je dan pas een Shiny Stone kunt krijgen. Leuk.

Door Mt. Mortar heen en dat hele Team Rocket gedoe .... w00t.

Ik wil echt cheats om meer game coins te krijgen. Ik heb áltijd pech met Voltorb Flip.
Zijn er nog 4 vakjes over, zit onder 2 van hen een Voltorb en onder de andere 2 zo'n ding met 2 of 3 punten ... draai ik bijna altijd het vakje om met een Voltorb eronder. }:|
Gameshark zou ik hier echt goed kunnen gebruiken.

En de Pokéwalker gebruik ik niet meer ... de vorige keer wel, maar het maakte niet uit hoeveel ik liep, want er gebeurde niks. :?
Ik ben ook precies op diezelfde plek, maar mijn pokémon zitten dichter bij de level 30 :o
Drawing a confession out of someone is like doing a beautiful dance. A beautiful dance, with a chainsaw.
  zaterdag 13 augustus 2011 @ 20:22:16 #18
340799 Madame_Paon
We're gonna die young
pi_100687233
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 20:18 schreef KeizerKuzco het volgende:

[..]

Ik ben ook precies op diezelfde plek, maar mijn pokémon zitten dichter bij de level 30 :o
Ik moet nog door Mt. Mortar heen en kan dus ook nog geen Fly gebruiken voor Mahogany Town, omdat ik daar nog niet geweest ben.

Hoe heb je Jasmine dan kunnen verslaan? :?
There's a lesson that you always have to learn
Through the consequence of fire comes the burn
  zaterdag 13 augustus 2011 @ 20:23:16 #19
145874 mctwigt
Geestelijke vader van Kwaak
pi_100687269
Kingdra lvl 70 gevangen vorige keer. Met sniper als abillity :D
Two guys and a Duck: #1 #2
#3 #4
Op vrijdag 26 augustus 2011 19:59 schreef ColaBlikje het volgende:
Deze eend moet een eigen stripboek krijgen :D Of een deel in de Donald Duck, of de krant ofzo.
  zaterdag 13 augustus 2011 @ 20:24:23 #20
268260 Dr.Mikey
Games Crew van het jaar 2013
pi_100687321
Ik krijg weer een beetje pokemon kriebels van deze topic eens even kijken na feyenoord vanavond welke ik nog op mijn pc heb staan.
They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.
  zondag 14 augustus 2011 @ 01:50:54 #21
126783 pjats
The Pjatser
pi_100700785
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 18:05 schreef Madame_Paon het volgende:
En de Pokéwalker gebruik ik niet meer ... de vorige keer wel, maar het maakte niet uit hoeveel ik liep, want er gebeurde niks. :?
Ok, dat is raar. Wel goed de instructies opgevolgd?

Ik heb er twee al vanaf dat die spellen uitkwamen en ik heb er nooit problemen mee gehad. Ik moest alleen een keertje de batterijen vervangen.
  zondag 14 augustus 2011 @ 01:56:41 #22
340799 Madame_Paon
We're gonna die young
pi_100700952
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2011 01:50 schreef pjats het volgende:

[..]

Ok, dat is raar. Wel goed de instructies opgevolgd?

Ik heb er twee al vanaf dat die spellen uitkwamen en ik heb er nooit problemen mee gehad. Ik moest alleen een keertje de batterijen vervangen.
Jep, precies gedaan wat er in dat boekje stond, maar er gebeurde niks ... Ik kon de hele dag lopen, maar alsnog gebeurde er niks ... :{
Ik snap er niks meer van.
There's a lesson that you always have to learn
Through the consequence of fire comes the burn
  zondag 14 augustus 2011 @ 02:17:39 #23
171357 Rikketik
Dorothy was right, though
pi_100701453
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 18:05 schreef Madame_Paon het volgende:
Ik wil echt cheats om meer game coins te krijgen. Ik heb áltijd pech met Voltorb Flip.
Zijn er nog 4 vakjes over, zit onder 2 van hen een Voltorb en onder de andere 2 zo'n ding met 2 of 3 punten ... draai ik bijna altijd het vakje om met een Voltorb eronder. }:|
Gameshark zou ik hier echt goed kunnen gebruiken.
Ik verdenk dat Voltorb Flip er echt van dat het soms gewoon expres tegen je beslist. Wat je zegt, dan heb je nog een paar vakjes over en ook al pik je de meest logische uit, dan nog zit er een Voltorb onder. Zit je net op level 5 ook, wordt je gelijk weer teruggezet naar level 1 of 2. }:|

(Toch blijf ik het spelen, het is zo verslavend. :@)

Hoe dan ook, ik ga ook weer eens overnieuw beginnen met HeartGold. Heb alweer een beetje een team zitten bouwen, op dit moment heb ik:

- Totodile ---> Feraligatr (één van mijn lievelingspokémon sinds ik Cynthia's Garchomp ermee ge-OHKO'd heb met Avalanche :D)
- Charmander ---> Charizard
- Ralts ---> Gardevoir
- Scyther of Heracross

Wat betreft die laatste kan ik niet kiezen. Ik vind ze allebei erg cool, Heracross is misschien iets sterker, maar Scyther kan ik laten evolueren naar Scizor. Moeilijk, moeilijk...

Ik wil er ook nog een elektrische pokémon bij en zit te denken aan Jolteon. Heeft zoals alle eeveelutions een beperkte movepool, maar zoals alle eeveelutions is het gewoon een toffe pokémon. O+
Charlie, listen to me. Kill the kid, torch the house, we gotta get out of here.
pi_100705057
Als ik dit zo lees krijg ik ook weer zin om te spelen.. :)
HT: FC Dinamo Assen (504765)
  zondag 14 augustus 2011 @ 11:32:03 #25
331250 tuut-chips
Koning redstone
pi_100706324
Volgens mij is heartgold veel leuker dan white :'(
  zondag 14 augustus 2011 @ 12:01:38 #26
277717 KeizerKuzco
I was born this way
pi_100706938
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 20:22 schreef Madame_Paon het volgende:

[..]

Ik moet nog door Mt. Mortar heen en kan dus ook nog geen Fly gebruiken voor Mahogany Town, omdat ik daar nog niet geweest ben.

Hoe heb je Jasmine dan kunnen verslaan? :?
Met Quilava, maar het viel nog niet mee.
Drawing a confession out of someone is like doing a beautiful dance. A beautiful dance, with a chainsaw.
pi_100708193
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2011 11:32 schreef tuut-chips het volgende:
Volgens mij is heartgold veel leuker dan white :'(
die pokemon generatie is gewoon veel toffer :P
There are only 151 Pokémon.
  zondag 14 augustus 2011 @ 13:16:49 #28
299969 Finland.
Met een vleugje Pools.
pi_100709156
Ik vind Pokémon echt zoooo leuk :D. Vroeger heb ik er met mijn GBA uren aan gespendeerd, Ruby had ik toen. En nu ik dit zo lees wil ik echt NU een nieuwe gameconsole aanschaffen, zodat ik een nieuwe serie Pokémon kan spelen O+

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[b]Op zondag 27 mei 2012 14:43 schreef Nuchterheid het volgende:[/b]
Het is algemeen bekend dat Russen altijd dronken zijn.
[b]Op donderdag 4 oktober 2012 21:39 schreef Swetsenegger het volgende:[/b]
Ik heb geen sixpack, maar een fust.
  zondag 14 augustus 2011 @ 14:16:20 #29
3462 PaRoDiUzZ
Hiphop Hippie
pi_100711447
quote:
14s.gif Op zondag 14 augustus 2011 02:17 schreef Rikketik het volgende:

[..]

Ik verdenk dat Voltorb Flip er echt van dat het soms gewoon expres tegen je beslist. Wat je zegt, dan heb je nog een paar vakjes over en ook al pik je de meest logische uit, dan nog zit er een Voltorb onder. Zit je net op level 5 ook, wordt je gelijk weer teruggezet naar level 1 of 2. }:|

(Toch blijf ik het spelen, het is zo verslavend. :@)

Wat betreft die laatste kan ik niet kiezen. Ik vind ze allebei erg cool, Heracross is misschien iets sterker, maar Scyther kan ik laten evolueren naar Scizor. Moeilijk, moeilijk...

Als je de keuze hebt, zou ik voor Scizor(X-Scissor/Iron Head en de overige 2 moves keuze uit Aerial Ace(TM), Slash, Night Slash of Swords Dance) gaan en heracross is niet 'sterker', zn base attack is lager dan die van scizor, hij is wel sneller.

[ Bericht 3% gewijzigd door PaRoDiUzZ op 14-08-2011 14:24:03 ]
  zondag 14 augustus 2011 @ 19:00:27 #30
340799 Madame_Paon
We're gonna die young
pi_100723217
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2011 12:49 schreef Eenskijken het volgende:

[..]

die pokemon generatie is gewoon veel toffer :P
En het exp. puntensysteem. Dat is de belangrijkste reden waarom ik nu weer HeartGold aan het spelen ben.
Alleen is het wel jammer dat tm's niet hergebruikt kunnen worden.

Ik heb Flamethrower en heb ondertussen alweer 4300 van de 10.00 coins voor Thunderbolt, take that bitches. 8-)

Ik blijf het toch vreemd vinden dat je eerst Jasmine moet verslaan met Pokémon van level 30-35, en daarna naar het Team Rocket HQ gaat waar veel trainers rondlopen met zwakke Pokémon op level 16-20. 8)7
There's a lesson that you always have to learn
Through the consequence of fire comes the burn
pi_100724559
Hoe is dat exp systeem van black/white dan precies? Je krijgt toch minder xp als jouw pokemon hoger lvl is dan de tegenstander. Dus je krijgt met een lvl 30 tegen een lvl 5 zeg maar helemaal GEEN exp meer?
There are only 151 Pokémon.
  zondag 14 augustus 2011 @ 19:37:14 #32
340799 Madame_Paon
We're gonna die young
pi_100724738
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2011 19:32 schreef Eenskijken het volgende:
Hoe is dat exp systeem van black/white dan precies? Je krijgt toch minder xp als jouw pokemon hoger lvl is dan de tegenstander. Dus je krijgt met een lvl 30 tegen een lvl 5 zeg maar helemaal GEEN exp meer?
Het hangt af van de levels. Met een Pokémon van level 30 een Pokémon van level 10 verslaan levert vaak maar 20 exp. punten op ... dat is nog minder dan je bij het oude systeem kreeg voor een Sentret van level 3.
Met een Pokémon van level 50 een Pokémon van level 35 verslaan, levert soms zelfs maar 300 exp. punten op ... echt superwaardeloos.
Daarentegen krijg je wel weer veel meer exp. punten als je eigen Pokémon op een lager level zitten.
Met een Pokémon op level 15 eentje van level 25 verslaan, kan je dan wel 1000 exp. punten opleveren.
Maar dat is ook het enige positieve aan dat nieuwe systeem.
There's a lesson that you always have to learn
Through the consequence of fire comes the burn
  zondag 14 augustus 2011 @ 20:03:58 #33
268260 Dr.Mikey
Games Crew van het jaar 2013
pi_100725911
Munna een goeie keuze ?
They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.
  zondag 14 augustus 2011 @ 20:06:14 #34
340799 Madame_Paon
We're gonna die young
pi_100726028
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2011 20:03 schreef Dr.Mikey het volgende:
Munna een goeie keuze ?
Ik zou voor een andere kiezen. Munna kan niet zoveel verschillende soorten aanvallen leren.
There's a lesson that you always have to learn
Through the consequence of fire comes the burn
  zondag 14 augustus 2011 @ 20:08:33 #35
268260 Dr.Mikey
Games Crew van het jaar 2013
pi_100726151
Ik vergelijk graag ,

Dus welke psychisch is een beetje als Ralts?
En welke water is als Gastrodon ? Gastrodon is een baas
They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.
pi_100726371
quote:
2s.gif Op zondag 14 augustus 2011 19:37 schreef Madame_Paon het volgende:

[..]

Het hangt af van de levels. Met een Pokémon van level 30 een Pokémon van level 10 verslaan levert vaak maar 20 exp. punten op ... dat is nog minder dan je bij het oude systeem kreeg voor een Sentret van level 3.
Met een Pokémon van level 50 een Pokémon van level 35 verslaan, levert soms zelfs maar 300 exp. punten op ... echt superwaardeloos.
Daarentegen krijg je wel weer veel meer exp. punten als je eigen Pokémon op een lager level zitten.
Met een Pokémon op level 15 eentje van level 25 verslaan, kan je dan wel 1000 exp. punten opleveren.
Maar dat is ook het enige positieve aan dat nieuwe systeem.
Ah, voor de exp grinders wel een flink nadeel ja. Maar als je niet van grinden houdt is het wel beter. Zorgt ervoor dat je meer gelijke lvls houdt met de tegenstander door de game heen denk ik
There are only 151 Pokémon.
  zondag 14 augustus 2011 @ 20:14:01 #37
3462 PaRoDiUzZ
Hiphop Hippie
pi_100726425
quote:
2s.gif Op zondag 14 augustus 2011 20:08 schreef Dr.Mikey het volgende:
Ik vergelijk graag ,

Dus welke psychisch is een beetje als Ralts?
En welke water is als Gastrodon ? Gastrodon is een baas
Ik dank dat je qua psychich met elygem/beehyem het dichtst in de buurt van Ralts komt en qua water komt tympole/paplitoad/seismitoad het dichtst in de buurt van shellos/gastrodon(alhoewel seismitoad er niet tof uitziet)
  zondag 14 augustus 2011 @ 20:14:44 #38
340799 Madame_Paon
We're gonna die young
pi_100726463
Victini is toch de beste, want die is Psychic/Fire.
En Seismitoad is ook Water/Ground, die is dus ook sterk. Maar wel lelijk.
En Carracosta is Water/Rock en ook best sterk. Die kun je uit een fossiel halen.
There's a lesson that you always have to learn
Through the consequence of fire comes the burn
  zondag 14 augustus 2011 @ 20:40:31 #39
268260 Dr.Mikey
Games Crew van het jaar 2013
pi_100727759
En Lilipup is die het trainen waard of zijn alle normal pokemon weer eens useless ?
They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.
  zondag 14 augustus 2011 @ 20:43:37 #40
340799 Madame_Paon
We're gonna die young
pi_100727939
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2011 20:40 schreef Dr.Mikey het volgende:
En Lilipup is die het trainen waard of zijn alle normal pokemon weer eens useless ?
Die is wel goed: hij kan o.a. Thunderbolt, Surf, Aerial Ace, Dig en Shadow Ball leren. :Y
En is qua defense ook heel goed.
There's a lesson that you always have to learn
Through the consequence of fire comes the burn
  zondag 14 augustus 2011 @ 20:45:07 #41
268260 Dr.Mikey
Games Crew van het jaar 2013
pi_100728020
quote:
2s.gif Op zondag 14 augustus 2011 20:43 schreef Madame_Paon het volgende:

[..]

Die is wel goed: hij kan o.a. Thunderbolt, Surf, Aerial Ace, Dig en Shadow Ball leren. :Y
En is qua defense ook heel goed.
Surf is mooi dan wordt hij mijn hm tm verneuk pokemon.
Zo een ergernis altijd die verplichte TM moves .
They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.
  zondag 14 augustus 2011 @ 20:51:53 #42
340799 Madame_Paon
We're gonna die young
pi_100728435
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2011 20:45 schreef Dr.Mikey het volgende:

[..]

Surf is mooi dan wordt hij mijn hm tm verneuk pokemon.
Zo een ergernis altijd die verplichte TM moves .
In Black & White heb je de hm's en de tm's vaak niet nodig op de belangrijke stukken. Je kunt een groot deel van het spel spelen zonder HM-moves, alleen voor items en Legendary Pokémon en zo heb je ze eigenlijk nodig.
There's a lesson that you always have to learn
Through the consequence of fire comes the burn
  zondag 14 augustus 2011 @ 21:44:02 #43
268260 Dr.Mikey
Games Crew van het jaar 2013
pi_100731773
Hmmn oke kan ik allemaal later nog een keer doen dus,
Trouwens die Snivy wanneer leer dat beest eens wat nuttigs nog nooit zo een slechte begin pokemon meegemaakt.
They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.
  zondag 14 augustus 2011 @ 22:04:37 #44
340799 Madame_Paon
We're gonna die young
pi_100733268
Op level 16 leert hij Leaf Tornado en op level 17 evolueert hij.
Maar het is sowieso een waardeloos beest.
Tepig en Oshawott zijn veel beter.
Snivy is wel de mooiste grasstarter, maar ook de meest nutteloze.
There's a lesson that you always have to learn
Through the consequence of fire comes the burn
  zondag 14 augustus 2011 @ 23:42:44 #45
126783 pjats
The Pjatser
pi_100739981
Snivy heeft de pech dat hij een wall moet zijn en dan een grass-type is. Zijn beide verdedigingen zijn namelijk hoger dan zijn beide aanvallen. Voordeel is wel dat hij de snelste van de 3 starters is. Aangezien ik niet zo van walls hou, heb ik gekozen voor de andere twee :)

quote:
2s.gif Op zondag 14 augustus 2011 20:43 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Die is wel goed: hij kan o.a. Thunderbolt, Surf, Aerial Ace, Dig en Shadow Ball leren. :Y
En is qua defense ook heel goed.
Die is zeker wel goed. Vooral als hij Intimidate heeft. Alleen zou ik wel voor de physieke aanvallen gaan. Zijn Sp.Attack is niet zo goed. Als je kan zou ik als hij een Stoutland is geworden een paar van die elemental fang aanvallen leren. Vooral Ice Fang kan geen kwaad.

Zo eindelijk voorbij de Elite Four. Kostte me meer moeite dan ik had verwacht, maar goed. Mijn pokemon waren maar net level 51, dus dat was te verwachten. Nu eerst nog trainen voordat ik verder ga.
  zondag 14 augustus 2011 @ 23:52:26 #46
340799 Madame_Paon
We're gonna die young
pi_100740494
Een wall is een Pokémon die er alleen is om klappen op te vangen?
Ik heb altijd Pokémon met 4 aanvallen (het liefst van 4 verschillende types) die minstens 60 schade doen en ik grind best veel.
Ik kom dus eigenlijk op pure kracht door het spel heen. :P
There's a lesson that you always have to learn
Through the consequence of fire comes the burn
pi_100745110
Ik durf het bijna niet te vragen, maar spelen jullie ook competitief?
Geen visum, geen paspoort, geen douane, geen grenzen, geen irritante verhalen van vervelende mensen.
  maandag 15 augustus 2011 @ 02:13:35 #48
126783 pjats
The Pjatser
pi_100745647
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2011 23:52 schreef Madame_Paon het volgende:
Een wall is een Pokémon die er alleen is om klappen op te vangen?
Ik heb altijd Pokémon met 4 aanvallen (het liefst van 4 verschillende types) die minstens 60 schade doen en ik grind best veel.
Ik kom dus eigenlijk op pure kracht door het spel heen. :P
Een wall moet het, volgens mij iig, het lang uit kunnen houden. Sommigen doen dat door vooral veel klappen op te kunnen vangen. Een bekende is bijvoorbeeld Chansey/Blissey. Dat is een Sp.Def Wall, hoge HP en een hoge Sp.Def. Voorheen was zijn beste aanval Seismic Toss, die doet evenveel HP schade als je level. Maar goed, ik heb een hekel aan ze. Ik wil pokemon met goede aanvallen hebben en iig een beetje snelheid.
quote:
10s.gif Op maandag 15 augustus 2011 01:50 schreef HerbertThePervert het volgende:
Ik durf het bijna niet te vragen, maar spelen jullie ook competitief?
Ik niet. Eigenlijk nooit interessant gevonden. Het kost mij al genoeg tijd om de spellen uit te spelen.
  maandag 15 augustus 2011 @ 17:50:18 #49
268260 Dr.Mikey
Games Crew van het jaar 2013
pi_100768315
Ik heb er nu dus 9

Tympole Herdier Munna Servine Sawk en Sandile in me party en dan die Sen Pokemon ,een aap een een eletrco zebra in mijn box.

Nu wordt het keuzes maken Die aap lijkt me niets te worden. Die Zebra ook niet maar die Sen pokemon is wel een held of niet ?
They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.
pi_100768412
Pokémon! O+
Ik speel momenteel White en SoulSilver, eigenlijk een beetje door elkaar. Niet echt handig, maar ik was net opnieuw begonnen met SoulSilver, toen ik White kocht :P Ben met beide nog niet erg ver. Heb ook nog Platinum en wat oude GB (Blue) en GBA (Sapphire en LeafGreen) versies liggen, maar die speel ik op het moment niet.
Ik heb nog niet echt een vast team in White, moet nog een beetje wennen aan die nieuwe Pokémon :@ Daarom vind ik het wel leuk dat je in de PGL DreamWorld Pokémon uit de oude generaties kunt vinden. Voor SoulSilver heb ik ook nog geen vast team. Heb via de Pokéwalker wel een Murkrow weten te vangen, die erg handig gaat zijn tegen de Gastly/ Haunter/ Gengar van mijn rivaal! :)
Wat ik trouwens wel een beetje jammer vind, is dat ik maar één event Pokémon heb, alleen Mew. Toen die werd uitgegeven (oktober vorig jaar) had ik SoulSilver net gekocht, maar na een tijdje ben ik toen gestopt omdat ik niet zoveel tijd meer had. In februari heb ik daardoor Celebi en de 3 shiny hondjes gemist, waardoor ik Zorua en Zoruark nu dus niet kan krijgen. En Victini heb ik ook gemist, en die is juist zo schattig!
pi_100772729
quote:
17s.gif Op maandag 15 augustus 2011 17:53 schreef Yachiru het volgende:
Pokémon! O+
Ik speel momenteel White en SoulSilver, eigenlijk een beetje door elkaar. Niet echt handig, maar ik was net opnieuw begonnen met SoulSilver, toen ik White kocht :P Ben met beide nog niet erg ver. Heb ook nog Platinum en wat oude GB (Blue) en GBA (Sapphire en LeafGreen) versies liggen, maar die speel ik op het moment niet.
Ik heb nog niet echt een vast team in White, moet nog een beetje wennen aan die nieuwe Pokémon :@ Daarom vind ik het wel leuk dat je in de PGL DreamWorld Pokémon uit de oude generaties kunt vinden. Voor SoulSilver heb ik ook nog geen vast team. Heb via de Pokéwalker wel een Murkrow weten te vangen, die erg handig gaat zijn tegen de Gastly/ Haunter/ Gengar van mijn rivaal! :)
Wat ik trouwens wel een beetje jammer vind, is dat ik maar één event Pokémon heb, alleen Mew. Toen die werd uitgegeven (oktober vorig jaar) had ik SoulSilver net gekocht, maar na een tijdje ben ik toen gestopt omdat ik niet zoveel tijd meer had. In februari heb ik daardoor Celebi en de 3 shiny hondjes gemist, waardoor ik Zorua en Zoruark nu dus niet kan krijgen. En Victini heb ik ook gemist, en die is juist zo schattig!
Zorua en Zoruark kun je van bijna iedereen hier wel ruilen. Hij is zeer breedable namelijk ;) Zo heb ik 'm ook gekregen.
Ik heb wel een beetje gelijk :)
  maandag 15 augustus 2011 @ 19:42:22 #52
331250 tuut-chips
Koning redstone
pi_100772816
Begin AS WE SPEAK met Heartgold, denk dat ik Totodile neem.
pi_100772920
quote:
99s.gif Op maandag 15 augustus 2011 19:42 schreef tuut-chips het volgende:
Begin AS WE SPEAK met Heartgold, denk dat ik Totodile neem.
Totodile is tof, maar zn evoluties niet.. dat is wel jammer..
HT: FC Dinamo Assen (504765)
  maandag 15 augustus 2011 @ 19:46:01 #54
331250 tuut-chips
Koning redstone
pi_100772976
quote:
1s.gif Op maandag 15 augustus 2011 19:44 schreef MrMoon het volgende:

[..]

Totodile is tof, maar zn evoluties niet.. dat is wel jammer..
Zit nu in het scherm waarin je kunt kiezen, help :') welke pokémon :')
pi_100773302
quote:
99s.gif Op maandag 15 augustus 2011 19:46 schreef tuut-chips het volgende:

[..]

Zit nu in het scherm waarin je kunt kiezen, help :') welke pokémon :')
Cyndaquil ;)
HT: FC Dinamo Assen (504765)
pi_100773709
Cyndaquil is de tofste idd.
There are only 151 Pokémon.
  maandag 15 augustus 2011 @ 20:38:29 #57
171357 Rikketik
Dorothy was right, though
pi_100775627
Croconaw vind ik tegenvallen qua design, maar Feraligatr is wel stoer hoor. :7
Charlie, listen to me. Kill the kid, torch the house, we gotta get out of here.
pi_100775812
Ik was het na een paar dagen nietsdoen helemaal zat, ik keek op tegen drowzee levelen voor Morty met zijn ghosts. Ik ben toen gewoon de gym in gelopen en kon met mijn Drowzee bijna iedereen aan, Drowzee van level 13 tot level 20 geleveled in de gym en Dratini van 16 tot 18 :) . Alleen Morty was de eerste keer te sterk voor me, met de shadow ball, maar de tweede keer ging het nog nét. Ik ben dus blij dat ik er langs ben en nu kan ik weer verder met het spel :D Enige tips voor de steel gym? (ik denk een fire pokémon dan? Zou Vulpix met fireaanvallen werken?)

VCerder neem ik de pokéwalker nu elke keer mee, maar de enige nieuwe pokémon die ik heb gevonden is Ponyta, de rest had ik allemaal al. Toch wel leuk :)
pi_100779060
quote:
0s.gif Op maandag 15 augustus 2011 19:40 schreef maxmit het volgende:

[..]

Zorua en Zoruark kun je van bijna iedereen hier wel ruilen. Hij is zeer breedable namelijk ;) Zo heb ik 'm ook gekregen.
Oh, do want! :@ Weet je zo ook wie? Of, als diegene dit toevallig leest, heb je nog een extra Zorua over? O-) Ik heb alleen niet echt spectaculaire Pokémon om terug te ruilen, ben nog niet zo ver in het spel. Dus ik hoop niet dat dat erg is.. :@

Ik vind Chikorita de leukste van die generatie! Dat is toch wel m'n favoriet van alle Pokémon!
Maar dat komt meer door het schattige uiterlijk, en ook (met name) door de anime want daarin issie zo cute! O+ Ik heb dat sowieso wel met veel Pokémon, als ik ze in afleveringen van de anime of de films zie, dan vind ik ze vaak meteen een stuk leuker, omdat ze dan wat 'echter' zijn ofzo.. Ja, ik ben een klein beetje gek 8)7 Volgend weekend is er trouwens weer eens een Pokémon marathon op Disney XD, en ze zenden dan ook één van de nieuwe films uit! O+ Weet zo even niet welke. Ik vind de NL stemmen stiekem toch het leukst, heel raar eigenlijk, want bij andere anime vind ik NL of vooral (Amerikaans) Engels echt afschuwelijk!
Maar goed, nu ga ik een beetje off-topic :@

Die Pokéwalker is echt leuk hč Helgen? Ik neem 'em ook nog vaak mee als ik ergens heen ga. Soms speel ik een beetje vals, dan houd ik 'em in m'n hand als ik tv aan het kijken ben, en dan een beetje schudden en bewegen.. werkt ook wel :@ Ik heb ook nog niet zoveel nieuwe Pokémon via de Pokéwalker gevangen, maar het blijft een leuk extra iets :) Heb wel een Murkrow die ik graag wilde! Duurde wel even, want er zijn per route 6 verschillende Pokémon, verdeeld over 3 groepjes, en per keer kun je er eentje uit ieder groepje tegenkomen (ook deels afhankelijk van het aantal stappen dat je gezet hebt), en het kan ook aan de Pokémon die je erin hebt gestopt liggen welke Pokémon je tegen komt.
  maandag 15 augustus 2011 @ 22:11:29 #60
340799 Madame_Paon
We're gonna die young
pi_100781108
Chikorita is wel schattig, maar wel de zwakste. Grasstypes hebben sowieso meer zwakheden dan fire- en watertypes.

Even uit het andere topic:

De aanvallen vergeleken:

quote:
Fire - Super Effective against: Bug, Grass, Ice, Steel.
Not Very Effective against: Dragon, Fire, Rock, Water.

Grass - Super Effective against: Ground, Rock, Water.
Not Very Effective against: Bug, Dragon, Fire, Flying, Grass, Poison, Steel.

Water - Super Effective against: Fire, Ground, Rock.
Not Very Effective against: Dragon, Grass, Water.
De Pokémon zelf:

quote:
Fire - Super Effective: Water, Ground, Rock.
Not Very Effective: Fire, Grass, Ice, Bug, Steel.

Grass - Super Effective: Fire, Ice, Poison, Flying, Bug.
Not Very Effective: Water, Electric, Grass, Ground.

Water - Super Effective: Electric, Grass.
Not Very Effective: Fire, Water, Ice, Steel.
Grass heeft dus duidelijk de meeste zwakheden.

Ik heb bij HeartGold 6 badges en m'n Pokémon op level 47. Nog 3 levels trainen todat ik Bryce uitdaag.
Het is trouwens wel behoorlijk waardeloos dat die Pokémon bij het Lake of Rage maar op ongeveer level 16 zitten. Ik moet dus trainen rond de Whirl Islands.

En ik denk erover om FireRed te kopen. Ik heb nog een Gameboy Advance SP, dus dat moet lukken.
Lijkt me wel weer leuk om zo'n 1st gen spel te spelen. :Y

Mooi dat deze reeks weer leeft. *O*
There's a lesson that you always have to learn
Through the consequence of fire comes the burn
pi_100781222
quote:
11s.gif Op maandag 15 augustus 2011 21:36 schreef Yachiru het volgende:

[..]

Oh, do want! :@ Weet je zo ook wie? Of, als diegene dit toevallig leest, heb je nog een extra Zorua over? O-) Ik heb alleen niet echt spectaculaire Pokémon om terug te ruilen, ben nog niet zo ver in het spel. Dus ik hoop niet dat dat erg is.. :@
Heb je gen 3 of 4 starters? :P
Het is geel en staat in mijn ondertitel!
3DS friend code: 2191-7623-9035
pi_100781327
steelix is een beetje weird, fire is opzich het best, maar de fire pokemon die je normaal kan krijgen (behalve cyndaquil) zijn best wel zwak. growlithe/vulpix dus. Dan kan je eigenlijk beter een water pokemon gebruiken, dat werkte vaak beter voor mij.

(hoewel je voor magnemite eigenlijk sowieso fire moet gebruiken)
There are only 151 Pokémon.
  maandag 15 augustus 2011 @ 22:17:33 #63
340799 Madame_Paon
We're gonna die young
pi_100781424
quote:
0s.gif Op maandag 15 augustus 2011 22:15 schreef Eenskijken het volgende:
steelix is een beetje weird, fire is opzich het best, maar de fire pokemon die je normaal kan krijgen (behalve cyndaquil) zijn best wel zwak. growlithe/vulpix dus. Dan kan je eigenlijk beter een water pokemon gebruiken, dat werkte vaak beter voor mij.

(hoewel je voor magnemite eigenlijk sowieso fire moet gebruiken)
Of eentje met fightaanvallen.
Ik heb de Magnemites van Jasmine verslagen met een wateraanval. Haar Steelix ook.
Maar haar Steelix was in één keer af, terwijl ik de Magnemites met 2 klappen moest uitschakelen.
There's a lesson that you always have to learn
Through the consequence of fire comes the burn
  maandag 15 augustus 2011 @ 22:19:26 #64
126783 pjats
The Pjatser
pi_100781551
quote:
2s.gif Op maandag 15 augustus 2011 17:50 schreef Dr.Mikey het volgende:
Ik heb er nu dus 9

Tympole Herdier Munna Servine Sawk en Sandile in me party en dan die Sen Pokemon ,een aap een een eletrco zebra in mijn box.

Nu wordt het keuzes maken Die aap lijkt me niets te worden. Die Zebra ook niet maar die Sen pokemon is wel een held of niet ?
Je party lijkt me zo redelijk. Ik ben alleen niet fan van Munna. Zal best een sterke pokemon zijn, maar hij is zo traag :D Aapjes vind ik persoonlijk niet zo leuk, maar die kunnen zeker nooit kwaad. Maar aangezien je nu al Tympole hebt, lijkt me de wateraap nou niet zo handig. En wat bedoel je met de Sen pokemon? Die ken ik niet.
  maandag 15 augustus 2011 @ 22:23:39 #65
340799 Madame_Paon
We're gonna die young
pi_100781811
Van die aapjes is Pansear/Simisear toch mijn favoriet en op de 2e plaats staat Panpour/Simipour.
Pansage/Simisage heeft gewoon teveel zwakheden (en ziet er gemeen uit :P).
There's a lesson that you always have to learn
Through the consequence of fire comes the burn
pi_100781943
quote:
7s.gif Op maandag 15 augustus 2011 22:13 schreef Jesse_ het volgende:

[..]

Heb je gen 3 of 4 starters? :P
Kan ik waarschijnlijk wel aankomen! :) Ik was sowieso al van plan om alle starters van Sapphire en Platinum naar m'n SoulSilver te halen (Sapphire savegame is van m'n zusje die toch nooit meer speelt, en bij Platinum ben ik toch heel niet ver :P) voor m'n eigen Pokédex, alleen gaat het dan wel even duren, aangezien ik eerst nog een heel eind in White moet voor ik ze van SoulSilver naar White kan sturen. Tenzij je ook SoulSilver of HeartGold hebt, dan kunnen we ook via 2 games ruilen, alleen moet ik de hele zooi wel eerst nog even gaan overzetten en breeden enzo, dus ja, dan duurt het ook even.. XD Lekker handig ben ik hč? :P
  maandag 15 augustus 2011 @ 22:34:38 #67
126783 pjats
The Pjatser
pi_100782573
quote:
0s.gif Op maandag 15 augustus 2011 22:23 schreef Madame_Paon het volgende:
Van die aapjes is Pansear/Simisear toch mijn favoriet en op de 2e plaats staat Panpour/Simipour.
Pansage/Simisage heeft gewoon teveel zwakheden (en ziet er gemeen uit :P).
Zo zou ik ze ook orderen. Maar ik heb liever een andere pokemon dan een aapje. Ik kies veel op uiterlijk en ik hou niet van aapjes :P Hoewel ze qua stats nog best redelijk zijn, ik bedoel: 98 op beide Attacks en 101 op Speed. Zeker niet verkeerd.
pi_100783063
quote:
10s.gif Op maandag 15 augustus 2011 01:50 schreef HerbertThePervert het volgende:
Ik durf het bijna niet te vragen, maar spelen jullie ook competitief?
Geen visum, geen paspoort, geen douane, geen grenzen, geen irritante verhalen van vervelende mensen.
  maandag 15 augustus 2011 @ 22:53:29 #69
340799 Madame_Paon
We're gonna die young
pi_100783731
quote:
Ik weet niet precies wat dat inhoudt ...
There's a lesson that you always have to learn
Through the consequence of fire comes the burn
  maandag 15 augustus 2011 @ 22:53:39 #70
171357 Rikketik
Dorothy was right, though
pi_100783742
quote:
0s.gif Op maandag 15 augustus 2011 22:15 schreef Eenskijken het volgende:
steelix is een beetje weird, fire is opzich het best, maar de fire pokemon die je normaal kan krijgen (behalve cyndaquil) zijn best wel zwak. growlithe/vulpix dus. Dan kan je eigenlijk beter een water pokemon gebruiken, dat werkte vaak beter voor mij.

(hoewel je voor magnemite eigenlijk sowieso fire moet gebruiken)
Mocht je geen fire pokémon hebben: tegen Magnemite kun je ook Dig gebruiken (TM28, te vinden in het National Park), want ground is 4x effective tegen de combinatie electric/steel. Tegen Steelix is ground 2x effective, maar Steelix heeft een enorme defense dus dan zou je beter een move als Surf kunnen gebruiken.

Het is wel jammer dat je niet makkelijker aan die evolutionary stones kunt komen, want met aan Arcanine/Ninetales heb je twee prima pokémon. Maar als je niet voor Cyndaquil gekozen hebt en je wilt een sterke fire pokémon, dan kun je ook een Magmar vangen hč? Die leert Lava Plume op level 36 en daar maakt Steelix geen schijn van kans tegen, laat staan die twee Magnemites.

quote:
Nee, daar begin ik echt niet aan. De battles lijken me leuk, maar die hele aanloop er naartoe... een leuk team breeden om de league mee te verslaan vind ik al een hels karwei en dan zou daar ook nog eens EV-training e.d. bij komen... :')
Charlie, listen to me. Kill the kid, torch the house, we gotta get out of here.
pi_100785321
quote:
14s.gif Op maandag 15 augustus 2011 20:38 schreef Rikketik het volgende:
Croconaw vind ik tegenvallen qua design, maar Feraligatr is wel stoer hoor. :7
Maar kan absoluut niet op tegen Typhlosion..
HT: FC Dinamo Assen (504765)
  maandag 15 augustus 2011 @ 23:47:31 #72
126783 pjats
The Pjatser
pi_100787173
Wat art van Black en White

http://pokemonblackandwhite.net/?p=5800
  maandag 15 augustus 2011 @ 23:53:33 #73
340799 Madame_Paon
We're gonna die young
pi_100787483
quote:
0s.gif Op maandag 15 augustus 2011 23:47 schreef pjats het volgende:
Wat art van Black en White

http://pokemonblackandwhite.net/?p=5800
Dat is echt mooi. :o
Ik wou dat ik dat kon.

quote:
1s.gif Op maandag 15 augustus 2011 23:16 schreef MrMoon het volgende:

[..]

Maar kan absoluut niet op tegen Typhlosion..
Nope, Typhlosion is inderdaad beter. Maar Feraligatr is wel beter dan Meganium.

[ Bericht 1% gewijzigd door Madame_Paon op 16-08-2011 01:10:58 ]
There's a lesson that you always have to learn
Through the consequence of fire comes the burn
pi_100790897
quote:
14s.gif Op maandag 15 augustus 2011 22:53 schreef Rikketik het volgende:
Nee, daar begin ik echt niet aan. De battles lijken me leuk, maar die hele aanloop er naartoe... een leuk team breeden om de league mee te verslaan vind ik al een hels karwei en dan zou daar ook nog eens EV-training e.d. bij komen... :')
En IV breeding, natures, stats en niet te vergeten de strategie :7
Binnenkort Pokémon White op zavvi bestellen en dan kan ik weer beginnen, kan niet wachten :D
Geen visum, geen paspoort, geen douane, geen grenzen, geen irritante verhalen van vervelende mensen.
pi_100791031
Morgen maar eens verder gaan, weet echt niet meer waar ik ben in Black en White :P
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
  dinsdag 16 augustus 2011 @ 01:43:06 #76
268260 Dr.Mikey
Games Crew van het jaar 2013
pi_100791972
quote:
0s.gif Op maandag 15 augustus 2011 22:19 schreef pjats het volgende:

[..]

Je party lijkt me zo redelijk. Ik ben alleen niet fan van Munna. Zal best een sterke pokemon zijn, maar hij is zo traag :D Aapjes vind ik persoonlijk niet zo leuk, maar die kunnen zeker nooit kwaad. Maar aangezien je nu al Tympole hebt, lijkt me de wateraap nou niet zo handig. En wat bedoel je met de Sen pokemon? Die ken ik niet.
Ik bedoelde Daruma met zen pokemon.
Wat een baas trouwens vlak voor het gevecht met de bug gym leader net fire punch geleerd toen was het natuurlijk een eitje. en wateraap heb ik inderdaad vervangen voor Tympole.

Munna blijft in me team tot dat ik Gothita heb.
They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.
  dinsdag 16 augustus 2011 @ 01:49:20 #77
340799 Madame_Paon
We're gonna die young
pi_100792165
Panpour/Simipour is wel sterker dan Munna/Musharna.
Hij kan zoveel verschillende type aanvallen leren: water, normal, fight, ground, rock, flying, grass, ghost, ice ...

Ik heb m'n 3 Pokémon op level 49. Nog 1 level dus tot de Mahogany Gym. *O*
There's a lesson that you always have to learn
Through the consequence of fire comes the burn
  dinsdag 16 augustus 2011 @ 02:01:31 #78
268260 Dr.Mikey
Games Crew van het jaar 2013
pi_100792535
quote:
7s.gif Op dinsdag 16 augustus 2011 01:49 schreef Madame_Paon het volgende:
Panpour/Simipour is wel sterker dan Munna/Musharna.
Hij kan zoveel verschillende type aanvallen leren: water, normal, fight, ground, rock, flying, grass, ghost, ice ...

Ik heb m'n 3 Pokémon op level 49. Nog 1 level dus tot de Mahogany Gym. *O*
Hmmn hoe is een water pokemon met een Psychisch te vergelijken ?
They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.
  dinsdag 16 augustus 2011 @ 02:06:10 #79
340799 Madame_Paon
We're gonna die young
pi_100792645
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 augustus 2011 02:01 schreef Dr.Mikey het volgende:

[..]

Hmmn hoe is een water pokemon met een Psychisch te vergelijken ?
Door de type coverage die Panpour/Simipour veel meer heeft dan Munna/Musharna en doordat hij een veel hogere speed heeft.
There's a lesson that you always have to learn
Through the consequence of fire comes the burn
  dinsdag 16 augustus 2011 @ 02:36:04 #80
268260 Dr.Mikey
Games Crew van het jaar 2013
pi_100793246
Na route 4 trouwens eerst naar de Desert resort of naar het stadje ?
They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.
  dinsdag 16 augustus 2011 @ 02:41:51 #81
340799 Madame_Paon
We're gonna die young
pi_100793360
Maakt volgens mij niet zoveel uit ...
In het Desert Resort ligt wel een Fire Stone, die zou wel van pas kunnen komen.
Maar als je geen Pokémon in je team hebt die evolueert met een Fire Stone, maakt de volgorde volgens mij niet echt uit.
There's a lesson that you always have to learn
Through the consequence of fire comes the burn
  dinsdag 16 augustus 2011 @ 04:16:06 #82
268260 Dr.Mikey
Games Crew van het jaar 2013
pi_100794572
Wat een tering beest is Emolga om tegen te vechten zeg. :r :r :R
They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.
  dinsdag 16 augustus 2011 @ 09:32:41 #83
126783 pjats
The Pjatser
pi_100796513
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 augustus 2011 02:36 schreef Dr.Mikey het volgende:
Na route 4 trouwens eerst naar de Desert resort of naar het stadje ?
Maakt niet zoveel uit, maar ik zou het wel doen voordat je de gym van die stad aanpakt. In Desert Resort lopen wat trainers rond waar je tegen kan trainen namelijk.
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 augustus 2011 04:16 schreef Dr.Mikey het volgende:
Wat een tering beest is Emolga om tegen te vechten zeg. :r :r :R
Erg vervelend ja. Enigste type aanval dat goed werkt is Rock
quote:
14s.gif Op dinsdag 16 augustus 2011 01:43 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Ik bedoelde Daruma met zen pokemon.
Wat een baas trouwens vlak voor het gevecht met de bug gym leader net fire punch geleerd toen was het natuurlijk een eitje. en wateraap heb ik inderdaad vervangen voor Tympole.

Munna blijft in me team tot dat ik Gothita heb.
Daruma vind ik ook erg cool. Vooral als die evolueert, dan kan hij dankzij zijn ability (en de juiste aanvallen) erg sterk zijn.
pi_100796889
Hoe zit dat nou eigenlijk met HeartGold (SoulSilver) met die verschillende regionen. Vorige keer ben ik niet zo ver gekomen :@ maar ik haal nu de schade in.
Is het zo dat je 'reist' van het ene naar het andere gebied door een warp-achtig iets? Of dmv Fly?
Of ga je na het completen van de eerste regio naar de volgende en kun je niet meteen terug, maar later wel. En hou je je Pokemon of begin je overnieuw, aangezien je nieuwe starters krijgt.
Kun je vrij reizen tussen de regionen?

Zo veel vragen, zo veel antwoorden (hoop ik). Ik kan ook gewoon gaan spelen en het uitvinden, maar ik ben zeer nieuwsgierig aangelegd :P En het uitspelen doe ik deze keer waarschijnlijk toch wel :7
Ik heb wel een beetje gelijk :)
  dinsdag 16 augustus 2011 @ 10:25:38 #85
126783 pjats
The Pjatser
pi_100797604
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 augustus 2011 09:53 schreef maxmit het volgende:
Hoe zit dat nou eigenlijk met HeartGold (SoulSilver) met die verschillende regionen. Vorige keer ben ik niet zo ver gekomen :@ maar ik haal nu de schade in.
Is het zo dat je 'reist' van het ene naar het andere gebied door een warp-achtig iets? Of dmv Fly?
Of ga je na het completen van de eerste regio naar de volgende en kun je niet meteen terug, maar later wel. En hou je je Pokemon of begin je overnieuw, aangezien je nieuwe starters krijgt.
Kun je vrij reizen tussen de regionen?

Zo veel vragen, zo veel antwoorden (hoop ik). Ik kan ook gewoon gaan spelen en het uitvinden, maar ik ben zeer nieuwsgierig aangelegd :P En het uitspelen doe ik deze keer waarschijnlijk toch wel :7
Ik heb het even moeten opzoeken, aangezien ik niet zo ver ben met beide spellen. Maar wat ik vind kan je op meerdere manieren er tussen reizen. Vanuit Kanto met de boot (in Vermillion), de trein (Saffron City) en je kan gewoon Fly gebruiken (misschien met tussenstop bij de Pokemon League).
pi_100797982
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 augustus 2011 10:25 schreef pjats het volgende:

[..]

Ik heb het even moeten opzoeken, aangezien ik niet zo ver ben met beide spellen. Maar wat ik vind kan je op meerdere manieren er tussen reizen. Vanuit Kanto met de boot (in Vermillion), de trein (Saffron City) en je kan gewoon Fly gebruiken (misschien met tussenstop bij de Pokemon League).
En de levels van de trainers onderweg stijgen ook gewoon mee? Daarmee bedoel ik dat je in een nieuwe regio komt, met nieuwe starters. Die nieuwe starters hoef je misschien niet te gebruiken omdat je al een heleboel pokemon hebt, waaronder een goed(?) team. Als dan de wilde pokemon en/of de trainers onderweg en in gyms niet mee stijgen wordt het wel een makkelijk gebeuren.. of oordeel ik nu te snel/verkeerd??
Ik heb wel een beetje gelijk :)
pi_100798434
Gym's en trainers stijgen wel in lvl. Wilde pokemon in Kanto niet.
There are only 151 Pokémon.
pi_100799066
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 augustus 2011 10:54 schreef Eenskijken het volgende:
Gym's en trainers stijgen wel in lvl. Wilde pokemon in Kanto niet.
Oja, ik zag het op serebii.. Hoenn heeft dus geen gymleaders. En er is (natuurlijk), maar één pokeleage, in Johto.. :) Soms is het fijn als het voorgekauwd wordt.
Ik heb wel een beetje gelijk :)
  dinsdag 16 augustus 2011 @ 11:29:11 #89
126783 pjats
The Pjatser
pi_100799379
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 augustus 2011 11:16 schreef maxmit het volgende:
[..]
Oja, ik zag het op serebii.. Hoenn heeft dus geen gymleaders. En er is (natuurlijk), maar één pokeleage, in Johto.. :) Soms is het fijn als het voorgekauwd wordt.
Hoenn? HG en SS gaat toch over Johto en Kanto? En beiden hebben gymleaders.
  dinsdag 16 augustus 2011 @ 11:29:32 #90
312608 Nectar
Ain't that sweet
pi_100799387
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 augustus 2011 11:16 schreef maxmit het volgende:

[..]

Oja, ik zag het op serebii.. Hoenn heeft dus geen gymleaders. En er is (natuurlijk), maar één pokeleage, in Johto.. :) Soms is het fijn als het voorgekauwd wordt.
Ik weet niet hoor, Hoenn heeft dus wel gymleaders, in de spel is je eigen vader daarin zelfs een gymleader en elke regio heeft een pokeleague, en ash is nooit kampioen geweest tot nu toe
  dinsdag 16 augustus 2011 @ 11:31:27 #91
312608 Nectar
Ain't that sweet
pi_100799438
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 augustus 2011 09:53 schreef maxmit het volgende:
Hoe zit dat nou eigenlijk met HeartGold (SoulSilver) met die verschillende regionen. Vorige keer ben ik niet zo ver gekomen :@ maar ik haal nu de schade in.
Is het zo dat je 'reist' van het ene naar het andere gebied door een warp-achtig iets? Of dmv Fly?
Of ga je na het completen van de eerste regio naar de volgende en kun je niet meteen terug, maar later wel. En hou je je Pokemon of begin je overnieuw, aangezien je nieuwe starters krijgt.
Kun je vrij reizen tussen de regionen?

Zo veel vragen, zo veel antwoorden (hoop ik). Ik kan ook gewoon gaan spelen en het uitvinden, maar ik ben zeer nieuwsgierig aangelegd :P En het uitspelen doe ik deze keer waarschijnlijk toch wel :7
In HG/SS heb je 2 regios. De Johto en de Kanto regio, beide hebben 8 gymleaders,
Nee je loopt/fietst, je kunt vliegen na steden waar je al geweest bent.
Nee
je houdt ze
En ja je kunt vrij reizen.
pi_100799577
Hoenn heeft wel gymleaders, maar Hoenn is alleen in Ruby/sapphire oid?
There are only 151 Pokémon.
pi_100799616
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 augustus 2011 11:16 schreef maxmit het volgende:

[..]

Oja, ik zag het op serebii.. Hoenn heeft dus geen gymleaders. En er is (natuurlijk), maar één pokeleage, in Johto.. :) Soms is het fijn als het voorgekauwd wordt.
Oh en de pokemon league ligt eigenlijk tussen Johto en Kanto in :P Officieel ligt ie in Kanto..
There are only 151 Pokémon.
  dinsdag 16 augustus 2011 @ 11:43:07 #94
312608 Nectar
Ain't that sweet
pi_100799786
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 augustus 2011 11:37 schreef Eenskijken het volgende:

[..]

Oh en de pokemon league ligt eigenlijk tussen Johto en Kanto in :P Officieel ligt ie in Kanto..
Dat is de indigno plateau.
pi_100799793
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 augustus 2011 11:37 schreef Eenskijken het volgende:

[..]

Oh en de pokemon league ligt eigenlijk tussen Johto en Kanto in :P Officieel ligt ie in Kanto..
Ligt gewoon in Kanto, zoals alles wat rechts van Tohjo Falls ligt(serebii zegt zelfs dat alles dat rechts van new bark ligt al Kanto is), op mount silver na(hoewel deze op de map twee pixels links van tohjo falls ligt :') ).
pi_100800087
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 augustus 2011 11:35 schreef Eenskijken het volgende:
Hoenn heeft wel gymleaders, maar Hoenn is alleen in Ruby/sapphire oid?
Oja, je hebt gelijk. Ik zat verkeerd te kijken. Er komen alleen een aantal pokemon uit Hoenn in voor..
Ik heb wel een beetje gelijk :)
  dinsdag 16 augustus 2011 @ 19:38:38 #97
268260 Dr.Mikey
Games Crew van het jaar 2013
pi_100818596
Wat een hel is die Emolga om tegen te vechten nergens een toffe ice of rock pokemon te vinden ook nog een stroom pokemon die tegen ground kan hoe verzinnen ze het :r
They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.
pi_100819479
Ik blijf de originele Pokémon Gold/Silver/Crystal beter vinden dan de remakes Heartgold and Soulsilver. :D
  dinsdag 16 augustus 2011 @ 20:15:14 #99
340799 Madame_Paon
We're gonna die young
pi_100820556
quote:
15s.gif Op dinsdag 16 augustus 2011 19:38 schreef Dr.Mikey het volgende:
Wat een hel is die Emolga om tegen te vechten nergens een toffe ice of rock pokemon te vinden ook nog een stroom pokemon die tegen ground kan hoe verzinnen ze het :r
En daar bovenop heeft hij ook nog eens als Ability static ...
Als je geen Pokémon hebt met ice- of rockaanvallen, kun je het beste eentje met een hoge special attack gebruiken die een goede special attackaanval heeft, en niet van het flying- of watertype is.

quote:
0s.gif Op dinsdag 16 augustus 2011 19:55 schreef robin007bond het volgende:
Ik blijf de originele Pokémon Gold/Silver/Crystal beter vinden dan de remakes Heartgold and Soulsilver. :D
Ik niet.
Ik heb 7 badges bij HeartGold. :D Team Rocket verslagen, Pokémon op level 52, 2 tm's uit de gamecorner kunnen kopen en ben net gebeld voor m'n eerste rematch. *O*
There's a lesson that you always have to learn
Through the consequence of fire comes the burn
  dinsdag 16 augustus 2011 @ 22:20:50 #100
312608 Nectar
Ain't that sweet
pi_100827724
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 augustus 2011 19:55 schreef robin007bond het volgende:
Ik blijf de originele Pokémon Gold/Silver/Crystal beter vinden dan de remakes Heartgold and Soulsilver. :D
Ik niet, remakes zijn veel toffer.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')