Ajax onwaardig.quote:Op zondag 14 augustus 2011 11:11 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Dat heeft Ajax zichzelf aangedaan. Leergeld voor slecht beleid. En El Ham zal nog wel bij zinnen komen voor de winterstop. Als ze hem maar slecht genoeg behandelen.
Eredivisielive.nlquote:Op zondag 14 augustus 2011 14:19 schreef honkeytonk het volgende:
Nu maar even een streampje zoeken, als iemand weet mag hij/zij PM'en
Voor mij geen HD, vind het al duur zat met Eredivisie Live en Sport 1quote:
Eerste kanalen van S1 en EL is HDquote:Op zondag 14 augustus 2011 14:26 schreef PeeJie_ het volgende:
[..]
Voor mij geen HD, vind het al duur zat met Eredivisie Live en Sport 1
Moet je wel een (extra) HD abonnement daarnaast hebbenquote:Op zondag 14 augustus 2011 14:28 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Eerste kanalen van S1 en EL is HD
Ziggo nietquote:Op zondag 14 augustus 2011 14:31 schreef PeeJie_ het volgende:
[..]
Moet je wel een (extra) HD abonnement daarnaast hebben(bij UPC)
Nice, ik ga binnenkort maar weer eens vergelijken. Ik heb het idee dat ik veul te veel betaal voor wat ik krijgquote:
Moet je alleen verhuizen als je wilt wisselen. En volgens mij hoef je bij UPC niet meer per se meer te betalen voor HD.quote:Op zondag 14 augustus 2011 14:33 schreef PeeJie_ het volgende:
[..]
Nice, ik ga binnenkort maar weer eens vergelijken. Ik heb het idee dat ik veul te veel betaal voor wat ik krijgAlleen jammer dat je altijd aansluitkosten of kosten moet betalen voor je decoder, dat vind ik het ook weer niet waard
Ik betaal 14,95 voor S1 en 16,95 voor EL.quote:Op zondag 14 augustus 2011 14:33 schreef PeeJie_ het volgende:
[..]
Nice, ik ga binnenkort maar weer eens vergelijken. Ik heb het idee dat ik veul te veel betaal voor wat ik krijgAlleen jammer dat je altijd aansluitkosten of kosten moet betalen voor je decoder, dat vind ik het ook weer niet waard
Wow, ik betaalde 17,50 voor beide, nu is dat 21 / 22 euro geworden volgens mij.. Alleen in totaal zit ik op iets van 50 euro, incl. opnemen, maar niks HDquote:Op zondag 14 augustus 2011 14:34 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Ik betaal 14,95 voor S1 en 16,95 voor EL.
Naai streek van UPCquote:Op zondag 14 augustus 2011 14:35 schreef PeeJie_ het volgende:
[..]
Wow, ik betaalde 17,50 voor beide, nu is dat 21 / 22 euro geworden volgens mij.. Alleen in totaal zit ik op iets van 50 euro, incl. opnemen, maar niks HD
Er is ook een live/discussie topic in VBL, lieverdquote:Op zondag 14 augustus 2011 14:37 schreef honkeytonk het volgende:
[..]
Weet je het zeker? Gaat moeilijk worden zonder Landzaat
Komt vandaag wel, net zoals die van Kolbeinquote:Op zondag 14 augustus 2011 14:37 schreef PeeJie_ het volgende:
Janssen zijn eerste doelpuntje moet nog vallen in de Arena...
Aah, die zocht ik alquote:Op zondag 14 augustus 2011 14:38 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Er is ook een live/discussie topic in VBL, lieverd![]()
Live Eredivisieverslagen 11/12 #17: John Karelse is een regelrechte
Ik stuur je wel eentje voor op je browser.quote:Op zondag 14 augustus 2011 15:06 schreef ZuidGrens het volgende:
Bedankt, maar kan niets met Sopcast op deze PC helaas
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |