Compleet mee eens.quote:Op maandag 15 augustus 2011 01:59 schreef GSbrder het volgende:
Mocht Ajax dus onder de 2 miljoen hebben geboden, had Aalbers gewoon geen andere keuze dan het bod te weigeren. Onder de 2,5 miljoen had hij een in mijn ogen verstandige keuze gemaakt, zonder nu Cillessen te verheerlijken, maar boven de 2,5 miljoen is Cillissen onhoudbaar voor een NEC in deze positie.
Dat zal ongetwijfeld ook de insteek van NEC geweest zijnquote:
Of 3,85 - zit mooi tussen 6 en 1,7 in.quote:
In de stad wordt blijkbaar al vuurwerk afgestoken door enkelen voor 080. Ik houd mijn hart vast.quote:Op maandag 15 augustus 2011 16:36 schreef LDS het volgende:
Ben benieuwd vanavond naar 080. Hoop dat ze een positieve sfeer brengen in het stadion, dus bijvoorbeeld door gezang. Hoop niet dat we (voornamelijk op het supportersforum) een pro/anti 080 discussie krijgen omdat er een incident is geweest of omdat er vuurwerk is afgestoken in het stadion ofzo.
Ik las het inderdaad ook al. Zou zonde zijn.quote:Op maandag 15 augustus 2011 17:37 schreef BasNijmegen het volgende:
[..]
In de stad wordt blijkbaar al vuurwerk afgestoken door enkelen voor 080. Ik houd mijn hart vast.
Dan zou hij mooi gek zijn.quote:Op maandag 15 augustus 2011 23:07 schreef GSbrder het volgende:
Zou goossens niet willen bijtekenen nu hij geblesseerd is?
Waarheen?quote:Op maandag 15 augustus 2011 23:09 schreef -J-D- het volgende:
[..]
Dan zou hij mooi gek zijn.
Die is wel binnen een jaar fit en loopt dan gratis weg.
VI meldt ook 3 mil.quote:Op maandag 15 augustus 2011 15:27 schreef BasNijmegen het volgende:
3 miljoen klopt niet. Die 3 miljoen is afkomstig uit het AD en overgenomen door andere media. AD is een Ajax hotline en vertrouw ik in deze niet. Als Aalbers zegt dat het bod van Ajax lager was dan die van Swansea, dan moeten we concluderen dat het bod van Ajax 2 miljoen of lager was. Swansea had immers 2,5 miljoen geboden voor Cillesse, wat Aalbers te weinig vond. Ik geloof eerder de TD van NEC, dan het AD. AD is namelijk ook de krant die als eerste riep dat NEC 6 miljoen vraagt voor Cillessen, iets wat ook niet klopt. In deze heeft Aalbers geen bedrag genoemd, dus is het gissen.
Na de wedstrijd tegen Excelsior hield Aalbers zich vast aan zijn eerdere verhaal (dus geen 3 miljoen). Het wordt een wellus nietus verhaal in de media. Aangezien we de 'macht' van Ajax in de media niet mogen onderschatten, houd ik me voorlopig vast aan het woord van Aalbers.quote:
Vd Velden vond ik inderdaad slecht, hoewel die actie voorafgaand aan de 2-0 geweldig was. Jasper liet weer eens zijn klasse zien. 080 deed het best goed, op een paar kleine minpuntjes na.quote:Op maandag 15 augustus 2011 22:34 schreef -J-D- het volgende:
Zware buitenmeniscusblessure voor Goossens.... Kut voor hem en voor NEC.
Mede omdat hij volgend jaar daardoor gratis de deur uit loopt.
Wat een 1e helft.... had wel 4-0 moeten staan en dan mis je nog een paar kansen.
De tweede helft begon zo slecht, maar gelukkig kwam het goed.
vd Velden vond ik onthutsend zwak... en Schone heeft ook wel eens beter gespeeld.
Swart meldt op de clubsite dat Ajax 2,1 als tweede bod had.quote:Op dinsdag 16 augustus 2011 10:41 schreef BasNijmegen het volgende:
[..]
Na de wedstrijd tegen Excelsior hield Aalbers zich vast aan zijn eerdere verhaal (dus geen 3 miljoen). Het wordt een wellus nietus verhaal in de media. Aangezien we de 'macht' van Ajax in de media niet mogen onderschatten, houd ik me voorlopig vast aan het woord van Aalbers.
Bron: vzquote:'Feit is dat Ajax' tweede bod een bedrag van 2,1 miljoen euro inhield'
Dinsdag, 16 augustus 2011 om 15:12
Jacco Swart benadrukt dat Ajax nog niet de vraagprijs nadert, die NEC in gedachten heeft voor Jasper Cillessen. De algemeen directeur van de Nijmeegse club zegt Cillessen te zien als het grootste talent onder de Nederlandse keepers: aan die status hangt een prijskaartje. “Het past in het beleid van N.E.C. om spelers die zich buiten de club verder kunnen ontwikkelen daartoe de kans te bieden mits daar wel de juiste vergoeding tegenover staat”, aldus Swart op de clubwebsite.
Swart geeft aan dat hij het apart vindt, dat de transfermarkt nog open is na het begin van de competitie. Vraag en aanbod van NEC en Ajax omtrent Cillessen liggen op dit moment, zo'n twee weken na bekendmaking van de interesse uit Amsterdam, nog altijd ver uiteen. “Overal staat te lezen dat Ajax naar verluidt in een tweede bieding drie miljoen euro zou hebben geboden. Feit is dat het tweede bod van Ajax op Cillessen een bedrag van 2,1 miljoen euro inhield”, verduidelijkt Swart.
Volgens hem gaat Cillessen, die aangaf welwillend te staan tegenover een vertrek naar de ArenA, zeer professioneel om met de huidige situatie. “De wijze waarop hij gisteravond het harde schot van Joost Broerse van Excelsior tegen de lat werkte zegt eigenlijk alles”, aldus de algemeen directeur.
Ik denk dat we sowieso nog niet in cat 3 komen, dan moet je of een enorme zak geld hebben, of meerdere toetsmomenten boven een X aantal punten zitten. We kunnen in november de stap naar categorie 2 maken. 3 is denk ik nog te ver weg.quote:Op woensdag 17 augustus 2011 16:14 schreef numero_uno het volgende:
Goede zaak, maar iemand die weet op welke punten het NEC nog schort om naar Categorie 3 te komen?
Bron: OGquote:NEC moet Goossens tijdje missen
donderdag 18 augustus 2011 | 15:09 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 18 augustus 2011 | 16:07
Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
John Goossens zit op de grond na zijn botsing met Tim Vinken. Foto: Broer van den Boom
John Goossens zit op de grond na zijn botsing met Tim Vinken. Foto: Broer van den Boom
NIJMEGEN - John Goossens heeft maandag in de wedstrijd tegen Excelsior de buitenband van zijn rechterknie beschadigd. De middenvelder van NEC viel na een botsing met Tim Vinken al in de 30e minuut uit. Voorlopig moet de Amsterdammer een week rust houden. Pas daarna kan bekeken worden hoe lang de voetballer buitenspel staat.
"Ik was er al een beetje bang voor", zei Goossens, die woensdag een mri-scan van het gewricht had laten maken. "Na die botsing heb ik het nog wel even geprobeerd. Ik kreeg gelijk een bal die ik aan Lasse Schöne meegaf. Toen ik me omdraaide, leek het net alsof ik naast mijn knie stond."
Door zijn blessure ("Ik heb nog nooit iets aan de knie gehad") kan Goossens een mogelijke transfer voorlopig op zijn buik schrijven. De transferperiode sluit over twee weken. "Maar dat houdt me absoluut niet bezig", zegt de speler die nog een jaar te gaan heeft in De Goffert en eerder bekend maakte toe te zijn aan een volgende stap in zijn carrière. "Komt ook omdat ik het naar mijn zin heb bij NEC. Er zit zoveel voetbal in de ploeg. Dat zag je tegen Excelsior al. Het is gewoon lekker om daar bij te horen. Juist daarom is het zo zonde dat ik voorlopig langs de kant sta."
Ik las het laatst ook op het SV Forum, schrok er wel van. Ik heb nog twee jaar les van hem gehad. Hij gaf o.a. Economie op het Dominicus College.quote:Op woensdag 17 augustus 2011 19:45 schreef Caland het volgende:
Weet iemand wat er precies net Frans Paymans aan de hand is?
Dan heb ik bij jou op school gezeten, zelfde verhaalquote:Op donderdag 18 augustus 2011 18:53 schreef Nimma024 het volgende:
[..]
Ik las het laatst ook op het SV Forum, schrok er wel van. Ik heb nog twee jaar les van hem gehad. Hij gaf o.a. Economie op het Dominicus College.
Inderdaad, zag deze niet aankomen. Maar met aflopend contract is er natuurlijk gauw een reden gevonden.quote:
quote:NEC heeft Atli Sigurjónsson de kans geboden om zich te bewijzen tegenover de technische staf. Vrijdag is de jeugdinternational van IJsland aangekomen en zaterdag traint hij al voor de eerste keer mee.
Sigurjónsson werd in juli van dit jaar ontdekt door scout Wim Rim. "Aanvankelijk zou hij in het eerste weekend van september komen", zegt directeur Carlos Aalbers tegen De Gelderlander. "Dat is een interlandweekend. Maar nu is hij geselecteerd voor IJsland onder 21, waardoor hij dan wel een wedstrijd heeft."
NEC wil de linksbenige middenvelder desondanks toch aan het werk zien. Met de clubleiding van Thór Akureyri, de IJslandse nummer acht, is de clubleiding overeengekomen dat Sigurjónsson deze week
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |