 
		 
			 
			
			
			 
  
 SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
 
			 
			
			
			Laatste post uit het vorige topic.quote:Op vrijdag 12 augustus 2011 19:10 schreef Snuf. het volgende:
Ik word hier toch zo ontzettend moe van zeg. Afgelopen zondag de machtiging op de post gedaan, krijg ik vandaag een mailtje dat ze nog geen machtiging hebben ontvangen en dat ik dat wel voor 1 september moet doen..
Zou ik het maandag als ik naar de Eurekaweek ga niet gewoon kunnen afgeven ergens op de campus ofzo?
 
			 
			
			
			Wat moet ik dan precies invullen? Ik wilde eigenlijk geen lapoquote:Op vrijdag 12 augustus 2011 21:49 schreef lvw88 het volgende:
Ik kan ook in de OP. Alles binnen en nu officieel student pre-master bedrijfskunde bij RSM
 Maar niemand maakte een nieuwe dus toen vond ik het maar mijn plicht om het te doen
 Maar niemand maakte een nieuwe dus toen vond ik het maar mijn plicht om het te doen  
											 
			 
			
			
			Onder Fok!kers op Erasmus Universiteit Rotterdamquote:Op vrijdag 12 augustus 2011 21:51 schreef Snuf. het volgende:
[..]
Wat moet ik dan precies invullen? Ik wilde eigenlijk geen lapoMaar niemand maakte een nieuwe dus toen vond ik het maar mijn plicht om het te doen
 
											 
			 
			
			
			Ja oke maar wat precies? MSc Bedrijfskunde?quote:Op vrijdag 12 augustus 2011 21:55 schreef lvw88 het volgende:
[..]
Onder Fok!kers op Erasmus Universiteit Rotterdam
 
			 
			
			
			BSc Bedrijskunde, aangezien het alleen Bachelor vakken omvatquote:Op vrijdag 12 augustus 2011 22:07 schreef Snuf. het volgende:
[..]
Ja oke maar wat precies? MSc Bedrijfskunde?
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
  
			 
			
			
			Dat is een vooroordeel, maar toch wel redelijk in lijn met de realiteit.quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 14:47 schreef Marktplaatsman het volgende:
Zit het RSG niet vol met alto's en lelijke meisjes, of is dat een vooroordeel?
RSC heeft wel de leukste zondag maar of ik nou een hele week met alleen maar gasten wil doorbrengen (Ik neem aan dat er ook alleen maar mannelijke studenten op die verenigingsfeesten komen aangezien die vrouwelijke tegenhanger haar eigen feesten heeft)
 
			 
			
			
			Hoe beviel de eurekaweek je voor de rest? en zit je nog bij het RSC?quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 15:37 schreef Physics het volgende:
[..]
Dat is een vooroordeel, maar toch wel redelijk in lijn met de realiteit.
Moet je zelf weten of je dat erg vind, ik vond de RSC zondag erg gezellig. Lekker bootje varen, sterke verhalen vertellen en bier drinken.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Eurekaweek is echt een top week. Alleen je moet wel een leuk groepje hebben! Zorg ervoor dat je bij de mensen zit die jij leuk vind en verlaat desnoods je eigen officiële groepje. Ik zit niet bij een studentenvereniging.quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 16:56 schreef Marktplaatsman het volgende:
[..]
Hoe beviel de eurekaweek je voor de rest? en zit je nog bij het RSC?
 
			 
			
			
			De feesten tijdens de eurekaweek zijn op één avond na gewoon gemengd bij zowel het RSC als RVSV.quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 14:47 schreef Marktplaatsman het volgende:
RSC heeft wel de leukste zondag maar of ik nou een hele week met alleen maar gasten wil doorbrengen (Ik neem aan dat er ook alleen maar mannelijke studenten op die verenigingsfeesten komen aangezien die vrouwelijke tegenhanger haar eigen feesten heeft)
 
			 
			
			
			Ik wist geen eens dat deze master bestond, maar het ziet er leuk uit!quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 17:02 schreef Kaas- het volgende:
Heb me voor de fun ingeschreven voor het vak Privaat- en Ondernemingsrecht, gewoon aan de faculteit economie. Mocht je ooit besluiten naast je studie economie (of bedrijfskunde) ook de LL.M Financieel Recht te willen doen aan de faculteit rechten, dan is dit vak de enige ingangseis. Wellicht een interessant gegeven voor sommigen.
 
			 
			
			
			
 
			 
			
			
			Gooien ze hier nu de meest technische master overboord? Balen.. niet dat ik van plan was om aan de EUR/in NL mijn master te doen maar ik begin toch zo langzamerhand het idee te krijgen dat de ESE steeds verder naar RSM toegroeit...quote:Op maandag 15 augustus 2011 02:08 schreef Kaas- het volgende:
Wow, MSc-programme in economie & bedrijfseconomie is behoorlijk op de schop gegaan. De micro-economische master bestaat niet echt meer (althans, die is enorm veranderd) en er is nu een master in gedragseconomie.
 
			 
			
			
			Volgend jaar ga ik er een master volgen dus ik ben mij alvast aan het oriënterenquote:Op maandag 15 augustus 2011 02:08 schreef Kaas- het volgende:
Wow, MSc-programme in economie & bedrijfseconomie is behoorlijk op de schop gegaan. De micro-economische master bestaat niet echt meer (althans, die is enorm veranderd) en er is nu een master in gedragseconomie.
@JohnSpek: Studeer je niet aan de EUR dan?
 
											
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |