quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 08:38 schreef kuukuh het volgende:
Ik ben op zoek naar een leuk jurkje maat 68/74 voor een bruiloft. Mijn dochter is dan bijna 6 maanden.
Hebben jullie ideeen?
Online is wel makkelijk, maar dan weet je niet precies hoe het eruit ziet en aanvoelt. Dus gewone winkels die aan te raden zijn hoor ik ook graag!
idem.quote:Op vrijdag 12 augustus 2011 21:29 schreef XXXKarinXXX het volgende:
Ik heb geen idee wat ik uitgeef aan kleren voor de kinderen, en ik wil het niet weten ook
nee ik bedoel dat niet op de iedere maand, maar wel 1x in de 8 maanden.quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 12:43 schreef Spewey het volgende:
Hoezo Verslonzen als je niet iedere maand voor jezelf iets koopt, beetje overdreven. Ik groei niet meer itt mm puppies
Ik denk daar dus weer nooit aan als ik een jasje koop, oen die ik ben.quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 12:56 schreef octopussy het volgende:
BJ, ik ben wel benieuwd hoe dat jasje Evie staat. Had bij een Benetton outlet in Bataviastad een supermooi paars jasje gezien maar niet wasbaar en afgeprijsd nog iets van 50 euroMaar niet
Je kan m overnemenquote:Op zaterdag 13 augustus 2011 20:44 schreef Spewey het volgende:
It's good to be king!
Ik vind hem leuk met die sterretjes. Beetje spijt dat ik niet heb meegedaan met de laatste giga bestelling.
Ik heb een hele stapel van zulke leggins van Hans Textiel nog, om in te slapen inderdaad zijn ze ideaal. Lekker dik en heerlijk soepel. Ik hou alleen niet zo van de printjes/streepjes op die dingen die ik heb liggen dus het blijft idd bij binnen- en slaapkledingquote:Op zaterdag 13 augustus 2011 21:04 schreef Kleurdoos het volgende:
ik ben trouwens verkocht hoor, die leggings zijn ideaal, voor zaterdagen en zondagen, om in te slapen..om aan te trekken onder de regenbroek..of na een flinke regenbui, ik vind ze superschattig en helemaal als ze haar uggs aanheeft
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |