FOK!forum / Misdaad / Het Grote Fok! Maffia Spel #8
Maarten-Pietervrijdag 12 augustus 2011 @ 11:43
ogxw1y.jpg
Inleiding/Spelregels
We bevinden ons in een dorp waarin een maffiagroep actief is en dorpelingen vermoordt. Deze maffialeden wonen echter ook gewoon in het dorp; het kan dus iedereen van je medespelers zijn. De dorpelingen moeten erachter zien te komen wie er tot de maffia behoren, door hints op te lossen en elke dag iemand (hopelijk een maffialid) te lynchen. Intussen vermoordt de maffia rustig door. Het is de bedoeling om alle maffialeden te vermoorden voordat ze er in grotere getale zijn dan de dorpsmensen.

In principe zijn er dus 2 soorten rollen:
- of je bent maffia
- of je bent dorpsbewoner (eventueel met een speciale rol, zie hieronder)

Eerst zal iedereen een rol toegewezen krijgen via PM. Het is verboden om printscreens van je rol te versturen aan medespelers (indien dit wel gebeurt, aub melden bij de spelleiders). Na de rollenverdeling zal er een burgemeester door het dorp gekozen worden via een democratische verkiezing. Iedereen die wil mag zich hiervoor verkiesbaar stellen. De burgemeester zal een aantal bodyguards (speciale rol) krijgen, die zullen voorkomen dat de burgemeester ‘s nachts sterft aan de hand van de maffia. De burgemeester kan wel gelyncht worden door het dorp. De burgemeester heeft bij de dorpslynch een stem die extra zwaar telt en kan tevens eenmalig een dubbele dorpslynch instellen! Het is dus belangrijk om een betrouwbare burgemeester te kiezen.

De burgemeester mag dus in één dag naar zijn keuze een dubbele lynch instellen. Dit houdt in dat er die dag twee mensen gelyncht worden door het dorp. Iedereen mag dan op twee mensen stemmen, en de twee mensen met de meeste stemmen worden gelyncht. Dit moet binnen 12 uur na de nachtpost worden aangekondigd worden door de burgemeester.

Wanneer de maffia in de nacht dorpsbewoners heeft vermoord, zal er een verhaal komen waarin aanwijzingen verstopt zitten over de maffialeden. De dorpsleden moeten deze hints ontrafelen, om er zo de maffialeden te vinden en te lynchen. De hints worden gehaald uit de ava’s, fotoboeken en profielen van de maffialeden. Ook worden er hints uit de posthistory gehaald; hierbij wordt echter alleen gekeken naar het topic en niet naar wat de desbetreffende speler daar precies gepost heeft, en wordt slechts gekeken naar de eerste pagina van de posthistory.

's Nachts kunnen de maffialeden en mensen met speciale rollen de Spelleiders een PM sturen met hun actie voor die nacht. Let er hierbij goed op de tijd: tijdens de nacht dienen alle speciale rollen hun PM voor 22.30 uur doorgestuurd hebben, zodat de overgang kan plaatsvinden. Daarop volgt de overgang weer naar de dag. De eerste dag verkiest men de burgemeester, de uitslag van de verkiezing zal bekend zijn zodra iedereen gestemt heeft(max. 24 uur), waarna meteen de nacht ingaat. (waarin de speciale rollen hun PM’s kunnen sturen naar de spelleider.) De uitslag van de nacht dan zo snel mogelijk bekend worden, waarna de dag weer zal ingaan en de dorpsbewoners aan de slag moeten om de hints op te lossen! Und so weiter!

De hints zitten verstopt in het verhaal van de nacht (het verhaal over de dorpslynch bevat dus geen hints), en verwijzen naar de maffialeden die aan het moorden zijn geweest. Aanwijzingen kunnen overal uit genomen worden; postcount, signature, avatar, etc. Deze teksten/plaatjes/whatever mag je dus ook niet veranderen zolang het spel duurt.

Tijdens de dag zal er iemand gelyncht worden door het dorp, n.a.v. de kills van ’s nachts. Hierbij mag iedereen stemmen, in het topic! Om er achter te komen hoe je precies moet stemmen, lees dan even verder bij stemregels.

Als de maffia de overhand krijgt (het dorp heeft niet genoeg stemkracht meer om maffia te lynchen waardoor de maffia gewoon de stad kan uitmoorden), verliest de stad. Het dorp wint als alle maffia dood is

Stemregels:

1. Je moet duidelijk aangeven voor wie je stemt. Bijvoorbeeld: ”##Ik stem voor Piet.” Zorg ook dat je het lijstje met stemmen even kopieert en je eigen stem toevoegt. Wanneer je alleen zegt te stemmen maar het lijstje niet overneemt en aanvult, telt je stem niet mee.
2. Je mag niet stemmen a lá "Ik stem nu voor Piet, maar als het helpt om Jan te redden stem ik op Henk". Je kunt wel je stem veranderen door gewoon dit te posten: ”##unvote Jan, ##vote Piet”
3. Je mag niet op jezelf of iemand stemmen die dood is.
4. In het geval van twee man met evenveel stemmen zal degene die als eerste dit stemaantal heeft bereikt gelyncht worden.
5. Je MOET stemmen voor 19.00 uur. Doe je dit 2 x niet, dan volgt een automatische lynch.
6. Je mag je stem niet terugtrekken, wijzigen mag zo lang de lynch nog niet geweest is.

Algemene gameregels:
1. Zodra je dood bent mag je niets zeggen dat het spel kan beïnvloeden. Je mag gerust posten, maar let op wat je zegt.
2. Probeer aub de posts gerelateerd te houden aan het spel.
3. Zorg dat je betrokken blijft bij het spel; dit hoeft niet door 24/7 je aanwezigheid te melden in het topic, maar zorg wel dat je stemt. Vooral als je een speciale rol hebt, is je aanwezigheid eigenlijk elke dag even nodig.
4. Ruzies zijn uit den boze, die vecht je maar via PM uit.
5. Tijdens het spel verander je niks aan je fobo/ava/sig/ etc. Gebeurt dit wel, dan volgt automatisch uitschakeling!

Deadlines
De dorpslynch zal elke dag om 19:00 plaatsvinden (tot die tijd mag iedereen stemmen.)
Alle nachtvaardigheden moeten voor 22:30 binnen zijn. Voor de maffialeden geldt: een PM met daarin de personen die vermoord worden, alsmede door welke maffialeden zij vermoord worden.
Als je 2x niet gestemd hebt, lig je uit het spel!

Rollen:
Zoals al eerder benoemd, er zijn dus verschillende rollen in het spel. Aan het begin krijgt iedereen een PM met daarin zijn/haar rol. Lees hieronder wat je rol inhoudt, mocht je daarna nog vragen hebben over je rol stel ze dan in PM naar de spelleiders:
SPOILER
Dorpsbewoner - Je bent een blije en gelukkige dorpsbewoner, opgeschrikt door de onverwachte moorden! Jouw doel is om de maffia te ontmaskeren, zodat ze het dorp niet kunnen uitmoorden. Dit doe je door de hints uit de nachtkills op te lossen en vervolgens te stemmen op de persoon waarvan jij denkt dat het een maffialid is. Je wint als alle maffia dood is gegaan.

Maffia - Jouw doel is om de stad uit te moorden! Je zult te weten krijgen wie je medemaffialeden zijn. Samen zullen jullie elke dag ons een aantal kills kunnen sturen, waarbij het aantal kills gelijk is aan het aantal maffia gedeeld door twee (naar boven afgerond).

Maffiahoer - Je bent lid van de maffia en gebruikt je mannelijke of vrouwelijk charmes om de maffia te ondersteunen. Elke nacht ga je op pad om een dorpsbewoner naar keuze bezig te houden (PM-en naar spelleiders samen met de kills), deze dorpsbewoner zal zijn eventuele speciale rol die nacht niet kunnen uitvoeren. Een speler mag maar één keer lichte zedenbezoek ontvangen.

Dorpsoudste - Als dorpsoudste geniet je veel respect in het dorp. Bij elke lynch mag je een tweede stem naar de spelleiders PM-en. Dit mag ook op een andere persoon zijn dan waarop je in het topic gestemd hebt. De dorpsoudste wint als alle maffia dood zijn.

Bodyguard - Je bewaakt de burgemeester. Alleen de burgemeester kent je identiteit. Zo lang je leeft kan de burgemeester niet 's nachts vermoord worden. Als bodyguard kun je jezelf niet beschikbaar stellen om verkozen te worden als burgemeester. Je wint als alle maffia dood zijn.

Rechercheur - Elke dag/nachtcyclus mag je me één van de volgende vragen stellen: of een bepaalde aanwijzing naar een bepaald persoon leidt, of hoeveel maffia er op een bepaald persoon gestemd hebben. Je wint als alle maffia dood is.

Nachtwaker- Je neemt het recht in eigen hand. Je kunt elke avond, behalve de eerste avond, iemand naar eigen keus vermoorden. Let op! Er zal wel een aanwijzing over jou aanwezig zijn bij de nachtkills zodra je iemand vermoordt. Je wint als alle maffia dood is.

Velddoctor - Je hebt de mogelijkheid elke avond één iemand te beschermen. Dit zal hem of haar,
indien er slechts één maffialid hem/haar als kill heeft opgegeven, beschermen. Indien de maffia twee man stuurt, zullen jullie allebei sterven. Je wint als alle maffia dood is.

Zombie - Je vindt het belachelijk dat je vermoord bent en je wil graag wraak nemen. Dit doe jij doordat je de kans hebt om na je dood nog iemand te vermoorden. Gelijk na je dood stuur je de spelleider een PM met jouw kill, je mag niet meer spelinhoudelijk meepraten.
Deelnemers:

1. Harajuku. Dorp Profiel | History | Fotoboek
2. Lutte Dorp Profiel | History | Fotoboek
3. gomi Profiel | History | Fotoboek
4. charmed_angelDorp Profiel | History | Fotoboek
5. Bartjebart Maffia Profiel | History | Fotoboek
6. LuxorBeetroots DorpProfiel | History | Fotoboek
7. iBennyDorp Profiel | History | Fotoboek
8. CaLeXVelddokter Profiel | History | Fotoboek
9. TheVulture dorp Profiel | History | Fotoboek
10. Breezerslet17 Profiel | History | Fotoboek Mafiahoer
11. MyraelaDorp Profiel | History | Fotoboek
12. Peter Profiel | History | Fotoboek
13. Maarten-Pieter Profiel | History | Fotoboek Mafia
14. Roger_Epiales Zombie Profiel | History | Fotoboek
15. Crazy-MBodyguard Profiel | History | Fotoboek
16. Tombolafan Profiel | History | Fotoboek
17. Knetterkrankjorum Profiel | History | Fotoboek
18. Theatermama Profiel History Fotoboek
19. Viro Profiel | History | Fotoboek
20. gewoonfayeMaffiaProfiel | History | Fotoboek
21. WendytjeProfiel | History | Fotoboek
22. NaatjeRechercheur Profiel | History | Fotoboek
23. Lynda Dorpsoudste Profiel | History | Fotoboek
24. Tha_Erik Profiel | History | Fotoboek
25. liesje1979 Profiel | History | Fotoboek
26. IJsdraakje Nachtwaker Profiel | History | Fotoboek

Spelleiders deze ronde:

08gnoT. en PatriQue89

Als je dus kills doorgeeft via PM, aan BEIDE spelleiders PM'en..Gebeurt dit niet, dan geldt jouw rol die dag/nacht niet!

Belangrijke posts:
Nacht 1
Dag 2
Nacht 2

HUUUUUUUUH, WAT IS DEZE?! Hier heb je een leuke oude ronde om te bekijken:
Het grote Fok! Mafia spel #42. Hallo

Deze OP is hier te vinden

[ Bericht 0% gewijzigd door Harajuku. op 12-08-2011 19:07:43 ]
Maarten-Pietervrijdag 12 augustus 2011 @ 11:44
:P

Ik stem trouwens op Tombo (toch wel vaag, dark horse) en op TMM (best duidelijke hints).

Ik kan het lijstje niet zien, maar ik moet wel nu weg :W
Tha_Erikvrijdag 12 augustus 2011 @ 11:59
quote:
1s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 07:08 schreef PatriQue89 het volgende:

[..]

Klopt.. Jullie kunnen met de lynch erik gewoon omleggen!
Ik zal jou eens omleggen!
TheaterMaMavrijdag 12 augustus 2011 @ 12:02
Die hints aan mijn adres zijn niet zo duidelijk als die aan het adres van Breezersletje:
alleen al zijn naam:

mmm, ik heb zin in seks.. Dacht TheVulture(DORP).. Snel logde hij in op een chatsite, en probeerde onder de naam Gulzigsletje een date te regelen.. Zoals gewoonlijk kreeg hij enorm veel reacties.. Vooral van oudere mannetjes die, als je geen interesse had, je probeerden over te halen met geld.. En dan ook nog vaak een schijntje! Groen en Geel

zowieso zijn er verschillende verwijzingen naar nog iemand uit het Homo topic, ook in de Kill van TV, de kaart met de knipogende gaypornstar

de verwijzingen naar fruit in kill 4 van nacht 2 kunnen verwijzen naar dat Breezersletjes favoriete forum Buitenlands fruit is

[ Bericht 5% gewijzigd door TheaterMaMa op 12-08-2011 12:13:35 ]
Breezerslet17vrijdag 12 augustus 2011 @ 12:04
Wil je die laatste zin weghalen? Dat is niet spelgerelateerd, kun je nergens terugvinden en hoeft niet iedereen te weten.
liesje1979vrijdag 12 augustus 2011 @ 12:09
quote:
2s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 11:44 schreef Maarten-Pieter het volgende:
:P

Ik stem trouwens op Tombo (toch wel vaag, dark horse) en op TMM (best duidelijke hints).

Ik kan het lijstje niet zien, maar ik moet wel nu weg :W
Welke hints naar Tombo? :')
TheVulturevrijdag 12 augustus 2011 @ 12:09
Ik dacht dat alleen de SL een topic mocht openen
TheaterMaMavrijdag 12 augustus 2011 @ 12:13
quote:
2s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 12:04 schreef Breezerslet17 het volgende:
Wil je die laatste zin weghalen? Dat is niet spelgerelateerd, kun je nergens terugvinden en hoeft niet iedereen te weten.
excuses daarvoor
Breezerslet17vrijdag 12 augustus 2011 @ 12:15
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 12:13 schreef TheaterMaMa het volgende:

[..]

excuses daarvoor
O+
CaLeXvrijdag 12 augustus 2011 @ 12:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 12:09 schreef TheVulture het volgende:
Ik dacht dat alleen de SL een topic mocht openen
is wel handiger, maar niet nodig met al die modjes die meedoen
TheaterMaMavrijdag 12 augustus 2011 @ 12:18
quote:
2s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 12:15 schreef Breezerslet17 het volgende:

[..]

O+
*;
liesje1979vrijdag 12 augustus 2011 @ 12:29
quote:
2s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 11:44 schreef Maarten-Pieter het volgende:
:P

Ik stem trouwens op Tombo (toch wel vaag, dark horse) en op TMM (best duidelijke hints).

Ik kan het lijstje niet zien, maar ik moet wel nu weg :W
Tombo (1) Maarten Pieter
TTM (1) Maarten Pieter
Maarten Pieter (1) Lies
Breezerslet17 (1) Lies

Ik hoop dat alle dorpelingen hetzelfde stemmen. Maffia stemt wat anders uiteraard. :')
TheaterMaMavrijdag 12 augustus 2011 @ 13:37
Vote Breezerslet17 en Peter

Tombo (1) Maarten Pieter
TTM (1) Maarten Pieter
Maarten Pieter (1) Lies
Breezerslet17 (2) Lies, Theatermama
Peter (1) Theatermama

waarom een vote voor Peter, ik zoek het in de homohoek en in Peter's fotoboek vond ik een onderschrift over worst, Uit een goeie worst hoort sap te komen! :7 tja het is een link van niks, en ik weet dat ik verdacht ben om verschillende redenen, maar ik weet ook dat ik het niet ben, dus vandaar
liesje1979vrijdag 12 augustus 2011 @ 13:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 13:37 schreef TheaterMaMa het volgende:
Vote Breezerslet17 en Peter

Tombo (1) Maarten Pieter
TTM (1) Maarten Pieter
Maarten Pieter (1) Lies
Breezerslet17 (2) Lies, Theatermama
Peter (1) Theatermama

waarom een vote voor Peter, ik zoek het in de homohoek en in Peter's fotoboek vond ik een onderschrift over worst, Uit een goeie worst hoort sap te komen! :7 tja het is een link van niks, en ik weet dat ik verdacht ben om verschillende redenen, maar ik weet ook dat ik het niet ben, dus vandaar
Je vond de eerdere aanwijzingen naar MP niet overtuigend genoeg?
Als er verdeeldheid is onder het dorp kan de maffia daar zijn voordeel mee doen he?
TheaterMaMavrijdag 12 augustus 2011 @ 14:06
quote:
11s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 13:54 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

Je vond de eerdere aanwijzingen naar MP niet overtuigend genoeg?
Als er verdeeldheid is onder het dorp kan de maffia daar zijn voordeel mee doen he?
ja maar ik was bang dat ik als verdacht gezien zou worden als ik zelf met te weinig goede links kwam, ik ben het met je eens verdeeldheid is niet goed, daarbij komt dat mijn verdenking van Peter op te weinig gestaafd is en dat ik druk kokende ben dus weinig verder kan zoeken, maar ik wil je advies volgen dus

#unvote Peter #vote Maarten pieter

Tombo (1) Maarten Pieter
TTM (1) Maarten Pieter
Maarten Pieter (2) Lies, Theatermama
Breezerslet17 (2) Lies, Theatermama
Tha_Erikvrijdag 12 augustus 2011 @ 14:30
#vote MP en TMM

Tombo (1) Maarten Pieter
TTM (3) Maarten Pieter, Tha_Erik
Maarten Pieter (4) Lies, Theatermama, Tha_Erik
Breezerslet17 (2) Lies, Theatermama
Tha_Erikvrijdag 12 augustus 2011 @ 14:31
Ben weinig online vandaag, en vanavond heb ik een etentje dus ik stem nu alvast. Gebaseerd op hints naar TMM die mij opvielen en hints naar MP die anderen opvielen.
TheVulturevrijdag 12 augustus 2011 @ 14:34
Ik wil schreeuwen!
lyndavrijdag 12 augustus 2011 @ 14:34
quote:
9s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 14:34 schreef TheVulture het volgende:
Ik wil schreeuwen!
Dood zijn is saai ;(
tombolafanvrijdag 12 augustus 2011 @ 14:36
#vote MP en TMM

Tombo (1) Maarten Pieter
TMM (4) Maarten Pieter, Tha_Erik, Tombo
Maarten Pieter (5) Lies, Theatermama, Tha_Erik, Tombo
Breezerslet17 (2) Lies, Theatermama

TMM omdat de hints duidelijk zijn, en MP omdat ik geen mafia ben :+
okee okee, en om de hints :P
lyndavrijdag 12 augustus 2011 @ 14:37
psst erik's stem telt dubbel :P
TheaterMaMavrijdag 12 augustus 2011 @ 14:37
Ik krijg de burgemeester te eten vanavond, en nu durft hij me nog eens te beschuldigen ook nog :'(
CaLeXvrijdag 12 augustus 2011 @ 14:37
quote:
6s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 14:34 schreef lynda het volgende:

[..]

Dood zijn is saai ;(
Ik ben zo blij dat ik nog leef *O*
liesje1979vrijdag 12 augustus 2011 @ 14:38
TTM serieus?
Volgens mij gaan we een dorp lynchen. -O-
TheaterMaMavrijdag 12 augustus 2011 @ 14:39
mensen jullie willen toch dat het dorp overleefd?
Lynch dan geen dorpsgenoot, ik smeek het jullie, geloof me nou!
Ik weet dat op een of andere manier de hints mijn kant op wijzen, maar dat topic staat natuurlijk bij alle Homo's in het lijstje, dus dan zou tha Erik net zo verdacht zijn, ik zou willen dat ik met mijn stem jullie stem op mij kon veranderen, ik ben GEEN maffia!
liesje1979vrijdag 12 augustus 2011 @ 14:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 14:39 schreef TheaterMaMa het volgende:
mensen jullie willen toch dat het dorp overleefd?
Lynch dan geen dorpsgenoot, ik smeek het jullie, geloof me nou!
Ik weet dat op een of andere manier de hints mijn kant op wijzen, maar dat topic staat natuurlijk bij alle Homo's in het lijstje, dus dan zou tha Erik net zo verdacht zijn, ik zou willen dat ik met mijn stem jullie stem op mij kon veranderen, ik ben GEEN maffia!
Ik geloof je wel.
Maar daar heb je ook weinig aan. :')
TheaterMaMavrijdag 12 augustus 2011 @ 14:45
Dorpsgenoten, dit is mijn laatste oproep, dan moet ik echt de keuken in
Stem niet op mij, stem op bijvoorbeeld Breezersletje, ik vind de hints duidelijk en hij verdedigt zich niet eens!
Wees nou verstandig en zorg dat de dorpelingen in de meerderheid blijven zodat we kunnen winnen.
Dan wordt ik liever nog door de mafia vermoord als door mijn eigen dorpsgenoten!
Deze lynch telt dubbel, zorg dan ook dat we er dubbel profijt van hebben en niet maar half door op een dorpeling te stemmen.
Dit is mijn laatste betoog voor vandaag en misschien wel überhaubt in dit spel, ik leg mijn lot, mijn leven in jullie handen, kies verstandig
Tha_Erikvrijdag 12 augustus 2011 @ 14:49
Ik vind die hele uitgebreide smeekbeden en wanhopige VERMOORD MIJ NIET IK BEN ECHT ONSCHULDIG vaak verdachter dan iemand die zich op de oppervlakte houdt :'). Anyhow, ik zie het wel.
CaLeXvrijdag 12 augustus 2011 @ 14:50
Erik krijgt water en brood vanavond

TMM moet zich op het spel storten :')
Tha_Erikvrijdag 12 augustus 2011 @ 14:52
Ben bang dat mijn maaltje vanavond vergiftigd is :'). Beetje arsenicum door de risotto....
TheaterMaMavrijdag 12 augustus 2011 @ 14:52
quote:
99s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 14:50 schreef CaLeX het volgende:
Erik krijgt water en brood vanavond

TMM moet zich op het spel storten :')
ik doe echt mijn best, meer dan sommige anderen
tombolafanvrijdag 12 augustus 2011 @ 14:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 14:39 schreef TheaterMaMa het volgende:
mensen jullie willen toch dat het dorp overleefd?
Lynch dan geen dorpsgenoot, ik smeek het jullie, geloof me nou!
Ik weet dat op een of andere manier de hints mijn kant op wijzen, maar dat topic staat natuurlijk bij alle Homo's in het lijstje, dus dan zou tha Erik net zo verdacht zijn, ik zou willen dat ik met mijn stem jullie stem op mij kon veranderen, ik ben GEEN maffia!
Okeeeeeeeeeeeeeeeeeee *O*
# unvote TMM #vote Breezerslet

Tombo (1) Maarten Pieter
TMM (3) Maarten Pieter, Tha_Erik
Maarten Pieter (5) Lies, Theatermama, Tha_Erik, Tombo
Breezerslet17 (3) Lies, Theatermama, Tombo
liesje1979vrijdag 12 augustus 2011 @ 15:00
Kunnen jullie (dorp) je ander meer vinden in Knetter dan in Breezer?
Want dan wil ik mijn stem nog wel aanpassen. Als we maar op 1 lijn zitten enzo.
liesje1979vrijdag 12 augustus 2011 @ 15:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 14:57 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Okeeeeeeeeeeeeeeeeeee *O*
# unvote TMM #vote Breezerslet

Tombo (1) Maarten Pieter
TMM (3) Maarten Pieter, Tha_Erik
Maarten Pieter (5) Lies, Theatermama, Tha_Erik, Tombo
Breezerslet17 (3) Lies, Theatermama, Tombo
Tof!
tombolafanvrijdag 12 augustus 2011 @ 15:01
quote:
14s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 15:00 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

Tof!
Maarten Pieter is mafia en die stemt op TMM, dus die is vast geen mafia :s)
Knetterkrankjorumvrijdag 12 augustus 2011 @ 15:01
#vote Breezerslet #vote TMM

Tombo (1) Maarten Pieter
TMM (4) Maarten Pieter, Tha_Erik, knetterkrankjorum
Maarten Pieter (5) Lies, Theatermama, Tha_Erik, Tombo
Breezerslet17 (4) Lies, Theatermama, Tombo, knetterkrankjorum


niet thuis en op de mobiel van iemand anders.
breezer is naar mijn idee best veel links naar hem
tmm is een gevoel, gedraagt zich verdacht.
oke ik ben weer offline.kusjens
TheVulturevrijdag 12 augustus 2011 @ 15:02
Ik ben heel benieuwd vanavond...
liesje1979vrijdag 12 augustus 2011 @ 15:05
quote:
6s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 15:01 schreef Knetterkrankjorum het volgende:
#vote Breezerslet #vote TMM

Tombo (1) Maarten Pieter
TMM (4) Maarten Pieter, Tha_Erik, knetterkrankjorum
Maarten Pieter (5) Lies, Theatermama, Tha_Erik, Tombo
Breezerslet17 (4) Lies, Theatermama, Tombo, knetterkrankjorum


niet thuis en op de mobiel van iemand anders.
breezer is naar mijn idee best veel links naar hem
tmm is een gevoel, gedraagt zich verdacht.
oke ik ben weer offline.kusjens
Best grappig, direct nadat ik voorstel om anders van Breezer naar Knetter te switchen. _O-
Maar je stem op Breezer wordt gewaardeerd, dus dank je wel. :D
Knetterkrankjorumvrijdag 12 augustus 2011 @ 15:07
oh dat had ik niet eens gelezen _O-
maar je mag ook op mij stemmen hoor :7
liesje1979vrijdag 12 augustus 2011 @ 15:08
Maar goed, ik ben er even weg van. :W
gomivrijdag 12 augustus 2011 @ 16:23
vote: mp en breezer


Tombo (1) Maarten Pieter
TMM (4) Maarten Pieter, Tha_Erik, knetterkrankjorum
Maarten Pieter (6) Lies, Theatermama, Tha_Erik, Tombo, gomi
Breezerslet17 (5) Lies, Theatermama, Tombo, knetterkrankjorum, gomi


breezer, mp en knetter, maakt mij allemaal niet uit wie van hen. als we maar eenduidig stemmen
gomivrijdag 12 augustus 2011 @ 16:28
best opvallend lijstje stemmers op tmm btw O-)
TheaterMaMavrijdag 12 augustus 2011 @ 16:35
ik denk dat we een fout gemaakt hebben bij de burgemeesterverkiezingen, maar goed als we vandaag overleven hebben we de zwaarste klap van de burgemeester gehad, toch?
gomivrijdag 12 augustus 2011 @ 16:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 16:35 schreef TheaterMaMa het volgende:
ik denk dat we een fout gemaakt hebben bij de burgemeesterverkiezingen, maar goed als we vandaag overleven hebben we de zwaarste klap van de burgemeester gehad, toch?
yeah, maar nu iig gewoon eerst 2 maffia killen en dan zien we weer verder. als alleen breezer nu ook nog ff stemt op jou, begint t toch wel erg verdacht te worden :)

viro en peter stemmen wel op die 2 maffia gok ik. en dan zou jij een lijstje van 4 hebben, die alle 4 al wel verdacht zijn :)


maar we moeten wel eenduidig blijven stemmen.
TheaterMaMavrijdag 12 augustus 2011 @ 16:45
Als we vandaag zowel Maarten Pieter en Breezersletje lynchen is de mafia gehalveerd en maken we nog een goede kans
wendytjevrijdag 12 augustus 2011 @ 16:47
VOTE MP en KKJ

Tombo (1) Maarten Pieter
TMM (4) Maarten Pieter, Tha_Erik, knetterkrankjorum
Maarten Pieter (7) Lies, Theatermama, Tha_Erik, Tombo, gomi, wendytje
Breezerslet17 (5) Lies, Theatermama, Tombo, knetterkrankjorum, gomi
Knetterkrankjorum (1) wendytje

sorry.... onverwacht een uitstapje, dus kon geen hints zoeken
ga nu onder het koken aan de slag.
KKJ had ik bij eerdere kills hnits voor, vandaar
gomivrijdag 12 augustus 2011 @ 16:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 16:47 schreef wendytje het volgende:
VOTE MP en KKJ

Tombo (1) Maarten Pieter
TMM (4) Maarten Pieter, Tha_Erik, knetterkrankjorum
Maarten Pieter (7) Lies, Theatermama, Tha_Erik, Tombo, gomi, wendytje
Breezerslet17 (5) Lies, Theatermama, Tombo, knetterkrankjorum, gomi
Knetterkrankjorum (1) wendytje

sorry.... onverwacht een uitstapje, dus kon geen hints zoeken
ga nu onder het koken aan de slag.
KKJ had ik bij eerdere kills hnits voor, vandaar
zou je ons willen volgen met breezer ipv knetter nu?

we willen zo eenduidig mogelijk stemmen om zeker te zijn dat we iig 2 maffia killen. en knetter, breezer en mp zijn alle 3 eigenlijk op zeker maffia.
wendytjevrijdag 12 augustus 2011 @ 16:53
VOTE #MP en breezer.......en unvot #KKJ

Tombo (1) Maarten Pieter
TMM (4) Maarten Pieter, Tha_Erik, knetterkrankjorum
Maarten Pieter (7) Lies, Theatermama, Tha_Erik, Tombo, gomi, wendytje
Breezerslet17 (6) Lies, Theatermama, Tombo, knetterkrankjorum, gomi, wendytje
gomivrijdag 12 augustus 2011 @ 16:54
thnx :)
lyndavrijdag 12 augustus 2011 @ 16:55
Nog 3 stemmers *O*
TheVulturevrijdag 12 augustus 2011 @ 16:56
Ik voel dat er ergens nog wel een twist komt... *kist weer dicht doet
Petervrijdag 12 augustus 2011 @ 17:38
quote:
14s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 12:29 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

Tombo (1) Maarten Pieter
TTM (1) Maarten Pieter
Maarten Pieter (1) Lies
Breezerslet17 (1) Lies

Ik hoop dat alle dorpelingen hetzelfde stemmen. Maffia stemt wat anders uiteraard. :')
Liesje begon op te sommen en vergat daarbij strategisch(?) mijn stemmen mee te tellen.. Verdacht!

quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 22:18 schreef Peter het volgende:
Ik stem op..
Breezer (1) Peter
Knetterkrankjorum (1) Peter
Petervrijdag 12 augustus 2011 @ 17:39
Tombo (1) Maarten Pieter
TMM (4) Maarten Pieter, Tha_Erik, knetterkrankjorum
Maarten Pieter (7) Lies, Theatermama, Tha_Erik, Tombo, gomi, wendytje
Breezerslet17 (7) Peter, Lies, Theatermama, Tombo, knetterkrankjorum, gomi, wendytje
Knetterkrankjorum (1) Peter
Roger_Epialesvrijdag 12 augustus 2011 @ 17:48
zombie.jpg

Did somebody just kiss me awake, or was that just a dream? :')
Virovrijdag 12 augustus 2011 @ 17:51
##Vote MP en Knetterkrankjorum
Tombo (1) Maarten Pieter
TMM (4) Maarten Pieter, Tha_Erik, knetterkrankjorum
Maarten Pieter (8) Lies, Theatermama, Tha_Erik, Tombo, gomi, wendytje, Viro
Breezerslet17 (7) Peter, Lies, Theatermama, Tombo, knetterkrankjorum, gomi, wendytje
Knetterkrankjorum (2) Peter, Viro


Hints bij MP:

Hint 1:
quote:
10s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 20:43 schreef Viro het volgende:

[..]

Volgens mij heb ik een hint betreffende de 3de kill van gisteren:

2ug2c61.png

In de history van Maarten-Pieter.
Hint 2:
quote:
10s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 21:08 schreef Viro het volgende:

[..]

Nog een hint voor de 3de kill van gisteren gevonden:

Maarten-Pieter woont in Amersfoort, laat er nou in Amersfoort ook Kerkplein zijn

jrqr2x.png

Kill 3

Kom om kwart voor drie bei de kerck op het kerkplein. Ik hep hier een verassing voor jouw.
xx Ben
En Knetter is meer een gevoelskwestie en afgaande op haar posts vind ik haar verdacht.
TheaterMaMavrijdag 12 augustus 2011 @ 17:55
ik heb betere hints voorbij zien komen, iedere gemeente heeft wel een kerkplein
Virovrijdag 12 augustus 2011 @ 18:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 17:55 schreef TheaterMaMa het volgende:
ik heb betere hints voorbij zien komen, iedere gemeente heeft wel een kerkplein
Dat is wel zo, maar MP is de enige die waar zijn woonlocatie en kerkplein kloppen
Tha_Erikvrijdag 12 augustus 2011 @ 18:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 17:55 schreef TheaterMaMa het volgende:
ik heb betere hints voorbij zien komen, iedere gemeente heeft wel een kerkplein
Dat zei ik ookal en toen was ik opeens verdacht ;(.
Virovrijdag 12 augustus 2011 @ 18:03
quote:
3s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 18:01 schreef Tha_Erik het volgende:

[..]

Dat zei ik ookal en toen was ik opeens verdacht ;(.
Ik heb nog een appeltje te schillen met jou! Waarom moest je c_a indirect vermoorden?!

:P
Tha_Erikvrijdag 12 augustus 2011 @ 18:05
Blame de SL's.
Virovrijdag 12 augustus 2011 @ 18:09
quote:
3s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 18:05 schreef Tha_Erik het volgende:
Blame de SL's.
Nee, jij hebt de champagne geopend!

:P
wendytjevrijdag 12 augustus 2011 @ 18:11
en ineens stemmen we wel op KKJ?

waar is de saamhorigheid gebleven???????
Petervrijdag 12 augustus 2011 @ 18:13
quote:
13s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 18:11 schreef wendytje het volgende:
en ineens stemmen we wel op KKJ?

waar is de saamhorigheid gebleven???????
Ineens? Ik stemde als eerste en al op kkj :{w
PatriQue89vrijdag 12 augustus 2011 @ 18:19
quote:
10s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 18:00 schreef Viro het volgende:

[..]

Dat is wel zo, maar MP is de enige die waar zijn woonlocatie en kerkplein kloppen
Maar, wat is er met amersfoort dan?
Virovrijdag 12 augustus 2011 @ 18:19
quote:
7s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 18:19 schreef PatriQue89 het volgende:

[..]

Maar, wat is er met amersfoort dan?
Amersfoort heeft een kerkplein en MP woont in Amersfoort :)
PatriQue89vrijdag 12 augustus 2011 @ 18:20
quote:
10s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 18:19 schreef Viro het volgende:

[..]

Amersfoort heeft een kerkplein en MP woont in Amersfoort :)
Ehm.. jaa..? waar ik woon is ook een kerkplein?
PatriQue89vrijdag 12 augustus 2011 @ 18:21
Het zal aan mij liggen, maar ik snap niet hoe jullie bij amersfoort komen.
Petervrijdag 12 augustus 2011 @ 18:24
Tis erg ver gezocht jah..
Harajuku.vrijdag 12 augustus 2011 @ 18:24
Maar waarom bemoeit een SL zich met de hints? :')
Crazy-Mvrijdag 12 augustus 2011 @ 18:32
quote:
10s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 18:24 schreef Harajuku. het volgende:
Maar waarom bemoeit een SL zich met de hints? :')
Stil jij, jij moet met lynda en mij verder kaarten en lachen om het spel :P
Tha_Erikvrijdag 12 augustus 2011 @ 18:35
Wat valt er te lachen :o?
Breezerslet17vrijdag 12 augustus 2011 @ 18:38
Ik zweer dat ik niemand gekilld heb

En toch moet ik dood ;(
Breezerslet17vrijdag 12 augustus 2011 @ 18:40
Ik vote TMM en MP om mijn eigen nog te redden

Tevergeefs
TheaterMaMavrijdag 12 augustus 2011 @ 18:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 18:38 schreef Breezerslet17 het volgende:
Ik zweer dat ik niemand gekilld heb

En toch moet ik dood ;(
Ik zal je dood wreken mocht het zijn dat je echt een dorpeling zijn, ik zal me in wanhoop wenend op je kist werpen.
Maar mocht het zijn dat je mafialid bent, waar ik van overtuigd ben zal ik drinken op je dood
ik lust alleen geen gele of groene Breezers, een oranje wil nog gaan
Tha_Erikvrijdag 12 augustus 2011 @ 18:43
Tombo (1) Maarten Pieter
TMM (5) Maarten Pieter, Tha_Erik, knetterkrankjorum, Breezerslet
Maarten Pieter (8) Lies, Theatermama, Tha_Erik, Tombo, gomi, wendytje, Breezerslet
Breezerslet17 (6) Lies, Theatermama, Tombo, knetterkrankjorum, gomi, wendytje
Virovrijdag 12 augustus 2011 @ 18:45
quote:
3s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 18:43 schreef Tha_Erik het volgende:
Tombo (1) Maarten Pieter
TMM (5) Maarten Pieter, Tha_Erik, knetterkrankjorum, Breezerslet
Maarten Pieter (8) Lies, Theatermama, Tha_Erik, Tombo, gomi, wendytje, Breezerslet
Breezerslet17 (6) Lies, Theatermama, Tombo, knetterkrankjorum, gomi, wendytje
Klopt niet


Tombo (1) Maarten Pieter
TMM (5) Maarten Pieter, Tha_Erik, knetterkrankjorum, Breezerslet
Maarten Pieter (9) Lies, Theatermama, Tha_Erik, Tombo, gomi, wendytje, Viro, Breezerslet
Breezerslet17 (7) Peter, Lies, Theatermama, Tombo, knetterkrankjorum, gomi, wendytje
Knetterkrankjorum (2) Peter, Viro

En nu klopt het wel
PatriQue89vrijdag 12 augustus 2011 @ 18:57
Alle stemmen zijn binnen. Aangezien ik de dag én nacht vandaag schrijf.. duurt t even :P
PatriQue89vrijdag 12 augustus 2011 @ 19:01
2mn0jo1.png
Na de moorden van gister, ging iedereen op zoek naar de echte moordenaars! Met fakkels en honkbalknupsels gingen de dorpelingen op zoek.. Iedereen had zich verzameld bij de kerk op het kerkplein.. Op 2 mensen na...

Na 2 uur zoeken in het dorp, vonden de dorpelingen de 2 missende personen aan de rand van het dorp.

Maarten-Pieter(maffia) had afgesproken met Breezerslet17(Maffiahoer) en hoopte op deze manier de lynch te ontwijken.

Het dorp kwam hier achter, en ze werden bruut afgeslacht!

[ Bericht 8% gewijzigd door PatriQue89 op 12-08-2011 19:07:46 ]
Petervrijdag 12 augustus 2011 @ 19:02
HOERRRR! :+
Harajuku.vrijdag 12 augustus 2011 @ 19:03
Oh yeah.
PatriQue89vrijdag 12 augustus 2011 @ 19:05
Hara.. het plaatje van dag is stuk.. en kan m nergens vinden verder.. jij enig idee? en zou jij de mensen willen doorstrepen in de OP?
Harajuku.vrijdag 12 augustus 2011 @ 19:06
En als je er nu eens imgtags bij gebruikt?
PatriQue89vrijdag 12 augustus 2011 @ 19:06
quote:
11s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 19:06 schreef Harajuku. het volgende:
En als je er nu eens imgtags bij gebruikt?
deed ik net!
PatriQue89vrijdag 12 augustus 2011 @ 19:08
Ah, hij doet t weer.. had m verkeerd ergens gekopieerd ofzo! :P
Virovrijdag 12 augustus 2011 @ 19:08
quote:
7s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 19:01 schreef PatriQue89 het volgende:
[ afbeelding ]
Na de moorden van gister, ging iedereen op zoek naar de echte moordenaars! Met fakkels en honkbalknupsels gingen de dorpelingen op zoek.. Iedereen had zich verzameld bij de kerk op het kerkplein.. Op 2 mensen na...

Na 2 uur zoeken in het dorp, vonden de dorpelingen de 2 missende personen aan de rand van het dorp.

Maarten-Pieter(maffia) had afgesproken met Breezerslet17(Maffiahoer) en hoopte op deze manier de lynch te ontwijken.

Het dorp kwam hier achter, en ze werden bruut afgeslacht!
Ha, had ik toch gelijk wat betreft MP
gomivrijdag 12 augustus 2011 @ 19:20
k dan. en dan knetter als volgende maar doen?
TheVulturevrijdag 12 augustus 2011 @ 19:22
*O*
naatje_1vrijdag 12 augustus 2011 @ 19:26
Wel heerlijk rustig zo, dood.
Harajuku.vrijdag 12 augustus 2011 @ 19:28
quote:
14s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 19:26 schreef naatje_1 het volgende:
Wel heerlijk rustig zo, dood.
Levend was je niet minder rustig.
naatje_1vrijdag 12 augustus 2011 @ 19:29
quote:
14s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 19:28 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Levend was je niet minder rustig.
Klopt.
tombolafanvrijdag 12 augustus 2011 @ 19:40
*O*
PatriQue89vrijdag 12 augustus 2011 @ 19:52
21mb1xj.png

Het was vrijdagavond, Liesje had wel zin in een avondje uit! Zij belde haar vriendin..

"Goh.. wat was haar nummer ook nog maar?!" Liesje zacht in d'r ultrahippe roze handtas.. Ze pakte haar agende, en daar stond het nummer! "06382029.."

"Hey met Lies!"
"..."
"Heb je zin om mee te gaan naar de kroeg? Ik heb er echt behoefte aan, even lekker een drankje doen!"
"..."
"Is goed! Waar spreken we af?
"..."
"Appelboomlaan.. dat is links van de rotonde bij het ziekenhuis, toch?"
"..."
"Is goed, zie ik je zo!"

Liesje tutte zich op, met op de achtergrond de radio aan..
Luidskeels zong ze mee: "a little less conversation, a little more action please.."

Die actie kon ze wel gebruiken.. Hopen dat het vanavond dan maar weer lukt!

Samen hadden ze een hele leuke avond gehad, toch had ze geen man aan de haak geslagen! Op de weg terug, sloeg de sfeer opeens helemaal om. Liesjes' vriendin begon Liesje te duwen, en slaan, en spuugte zelfs in d'r gezicht

"He, hou eens op!" Zei liesje, en stapte af. Haar vriendin eveneens, die opeens een grote hakbijl te voorschijn hield, en hakte zo op liesje in. Het bloot spoot alle kanten op, daar lag ze dan, onthoofd!

Op een ongeluk leek het niet, dus Liesjes vriendin maakte zich snel uit de voeten!

R.I.P Liesje1979 (dorp)
Bennyvrijdag 12 augustus 2011 @ 20:10
Ohw, ik ben al dood :') . Nja, ik was ff een weekje weg. Had gehoopt dat ik tussendoor wel ff een naam door kon geven, maar helaas :P
wendytjevrijdag 12 augustus 2011 @ 20:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 18:13 schreef Peter het volgende:

[..]

Ineens? Ik stemde als eerste en al op kkj :{w
nee nee... ik stemde erop en toen werd mij gevraagd om saamhorig te zijn en op de slet te stemmen......

bij deze vote #KKJ

knetterkrankjorum (1) wendytje
gomivrijdag 12 augustus 2011 @ 20:11
arme liesje

-O-


ik kom vanavond zoeken naar hints om je te wreken
Crazy-Mvrijdag 12 augustus 2011 @ 20:17
die kill is snel binnen
naatje_1vrijdag 12 augustus 2011 @ 20:18
Nooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo, niet liesje

Maarja, dan kan ze me in ieder geval wel gezelschap houden.
liesje1979vrijdag 12 augustus 2011 @ 20:28
Verrassend, :')
Ben blij dat we er in ieder geval nog twee hebben kunnen lynchen.
Stel me niet teleur dorp :*
liesje1979vrijdag 12 augustus 2011 @ 20:28
quote:
9s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 20:18 schreef naatje_1 het volgende:
Nooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo, niet liesje

Maarja, dan kan ze me in ieder geval wel gezelschap houden.
Jij hebt genoeg gezelschap lazen we. :D
PatriQue89vrijdag 12 augustus 2011 @ 20:32
quote:
2s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 20:17 schreef Crazy-M het volgende:
die kill is snel binnen
Ik had m al voor 7 uur.. alleen ik was een beetje lui :7
Crazy-Mvrijdag 12 augustus 2011 @ 20:35
quote:
7s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 20:32 schreef PatriQue89 het volgende:

[..]

Ik had m al voor 7 uur.. alleen ik was een beetje lui :7
Lui ding :P
lyndavrijdag 12 augustus 2011 @ 21:42
Wow wat een verrassing
Ow nee niet :')

Go Dorpjes *O*
Maarten-Pietervrijdag 12 augustus 2011 @ 22:45
Ben ik even weg en dan ben ik keihard gelyncht ;(

Hup maffia *O*
Petervrijdag 12 augustus 2011 @ 23:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 20:11 schreef wendytje het volgende:

[..]

nee nee... ik stemde erop en toen werd mij gevraagd om saamhorig te zijn en op de slet te stemmen......

bij deze vote #KKJ

knetterkrankjorum (1) wendytje
Ik vote ook nogmaals KKJ

knetterkrankjorum (2) wendytje, Peter
Harajuku.vrijdag 12 augustus 2011 @ 23:13
Mocha Chocalata ya ya
Breezerslet17zaterdag 13 augustus 2011 @ 00:35
:@
08gnoT.zaterdag 13 augustus 2011 @ 00:39
Kom, kom, dorpelingen. Niet te schuchter zijn om hints te zoeken.
Roger_Epialeszaterdag 13 augustus 2011 @ 00:40
Wow, dit topic leeft momenteel net zo veel als ik.
Ik vraag me af of er een link is. :P
08gnoT.zaterdag 13 augustus 2011 @ 00:44
Voor het overzicht:

De levenden:
Gomi
Peter
Tombolafan
Knetterkrankjorum
Theatermama
Viro
Wendytje
Tha_Erik

[ Bericht 20% gewijzigd door Harajuku. op 13-08-2011 00:52:50 ]
Harajuku.zaterdag 13 augustus 2011 @ 00:46
Kek, eerder werd nooit verteld hoeveel mafia.
lyndazaterdag 13 augustus 2011 @ 00:47
Whehe dat moet je het dorp gewoon zelf laten uitzoeken joh :D
Is leuker :Y

Of vinden alleen Hara en ik dat :')
IJsdraakjezaterdag 13 augustus 2011 @ 00:50
quote:
6s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 00:47 schreef lynda het volgende:
Whehe dat moet je het dorp gewoon zelf laten uitzoeken joh :D
Is leuker :Y

Of vinden alleen Hara en ik dat :')
Ik sluit me daar bij aan. :)
PatriQue89zaterdag 13 augustus 2011 @ 00:51
quote:
6s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 00:47 schreef lynda het volgende:
Whehe dat moet je het dorp gewoon zelf laten uitzoeken joh :D
Is leuker :Y

Of vinden alleen Hara en ik dat :')
ik sluit me hier godnondeju bij aan!

weg plot :')
Harajuku.zaterdag 13 augustus 2011 @ 00:52
Dan haalt ze het toch even weg, hoeveel mensen zijn er nu online op vrijdagnachrt :')
Harajuku.zaterdag 13 augustus 2011 @ 00:53
Opgelost, slotje!
PatriQue89zaterdag 13 augustus 2011 @ 00:53
quote:
9s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 00:53 schreef Harajuku. het volgende:
Opgelost, slotje!
Dankje! :P
lyndazaterdag 13 augustus 2011 @ 00:53
O+
lyndazaterdag 13 augustus 2011 @ 00:55
quote:
7s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 00:51 schreef PatriQue89 het volgende:

[..]

ik sluit me hier godnondeju bij aan!

weg plot :')
Moet jij ook niets meer zeggen over de hints :@ O-)
PatriQue89zaterdag 13 augustus 2011 @ 00:56
quote:
6s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 00:55 schreef lynda het volgende:

[..]

Moet jij ook niets meer zeggen over de hints :@ O-)
Ik weet niet waar jij het over hebt :7
Harajuku.zaterdag 13 augustus 2011 @ 00:56
Aaaaall the leaves are broooown, and the sky is greeeyyy

Is het morgen afgelopen of zeg je naaayyy
PatriQue89zaterdag 13 augustus 2011 @ 00:57
quote:
11s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 00:56 schreef Harajuku. het volgende:
Aaaaall the leaves are broooown, and the sky is greeeyyy

Is het morgen afgelopen of zeg je naaayyy
hee??
Harajuku.zaterdag 13 augustus 2011 @ 01:01
edit; zo wordt mafiaaantal duidelijk
08gnoT.zaterdag 13 augustus 2011 @ 01:04
Oh, zei ik weer te veel :') Ik wilde mensen aansporen hints te zoeken :+

maar het was inderdaad geheim ja :%
Harajuku.zaterdag 13 augustus 2011 @ 01:07
Het blijft vervelend wanneer dorp zich niet met hints bezig houdt :') Maar ja, dat is altijd weer hetzelfde liedje.
Harajuku.zaterdag 13 augustus 2011 @ 01:08
Ik hoop dat ik ooit 50 vrienden heb zodat we een weekendlang dat weerwolven kunnen spelen.
lyndazaterdag 13 augustus 2011 @ 01:09
quote:
11s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 01:04 schreef 08gnoT. het volgende:
Oh, zei ik weer te veel :') Ik wilde mensen aansporen hints te zoeken :+

maar het was inderdaad geheim ja :%
Hehe helpt helaas niet :D
Ik wil ze wel plaatsen? Maar ik weet al dat ik gelijk heb ;(
Maarten-Pieterzaterdag 13 augustus 2011 @ 01:27
quote:
6s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 01:08 schreef Harajuku. het volgende:
Ik hoop dat ik ooit 50 vrienden heb zodat we een weekendlang dat weerwolven kunnen spelen.
Met 17 is het spel vol (max. 18 spelers). Of zoek je vrienden als sommige vrienden er geen zin meer in hebben? :') _O-
Maarten-Pieterzaterdag 13 augustus 2011 @ 01:31
quote:
7s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 01:07 schreef Harajuku. het volgende:
Het blijft vervelend wanneer dorp zich niet met hints bezig houdt :') Maar ja, dat is altijd weer hetzelfde liedje.
Zullen we een Maffia Spel oprichten voor degenen die eruit liggen? :P
liesje1979zaterdag 13 augustus 2011 @ 01:43
quote:
7s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 01:07 schreef Harajuku. het volgende:
Het blijft vervelend wanneer dorp zich niet met hints bezig houdt :') Maar ja, dat is altijd weer hetzelfde liedje.
Hou op schei uit. Ik zit me echt op te vreten. :')
Knetterkrankjorumzaterdag 13 augustus 2011 @ 01:46
quote:
7s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 19:52 schreef PatriQue89 het volgende:
[ afbeelding ]

Het was vrijdagavond, Liesje had wel zin in een avondje uit! Zij belde haar vriendin..

"Goh.. wat was haar nummer ook nog maar?!" Liesje zacht in d'r ultrahippe roze handtas.. Ze pakte haar agende, en daar stond het nummer! "06382029.."

"Hey met Lies!"
"..."
"Heb je zin om mee te gaan naar de kroeg? Ik heb er echt behoefte aan, even lekker een drankje doen!"
"..."
"Is goed! Waar spreken we af?
"..."
"Appelboomlaan.. dat is links van de rotonde bij het ziekenhuis, toch?"
"..."
"Is goed, zie ik je zo!"

Liesje tutte zich op, met op de achtergrond de radio aan..
Luidskeels zong ze mee: "a little less conversation, a little more action please.."

Die actie kon ze wel gebruiken.. Hopen dat het vanavond dan maar weer lukt!

Samen hadden ze een hele leuke avond gehad, toch had ze geen man aan de haak geslagen! Op de weg terug, sloeg de sfeer opeens helemaal om. Liesjes' vriendin begon Liesje te duwen, en slaan, en spuugte zelfs in d'r gezicht

"He, hou eens op!" Zei liesje, en stapte af. Haar vriendin eveneens, die opeens een grote hakbijl te voorschijn hield, en hakte zo op liesje in. Het bloot spoot alle kanten op, daar lag ze dan, onthoofd!

Op een ongeluk leek het niet, dus Liesjes vriendin maakte zich snel uit de voeten!

R.I.P Liesje1979 (dorp)
tombola
muziek- #125 Waar we fanatiek aan het componeren zijn geslagen
Gomi
iets over sex in het verhaal- veel pohi met sex tt's
ondertitel : master of junk- litle less conversation is toch van junkie xl?
Peter
in zijn fobo motto 'pluk de dag' - appels- appelboomlaan
TheaterMama

zwak- profiel-hobby's stappen en ook tt's die sexueel getint zijn :')
Viro

radio, bij de moord van tv was er iets met 94 omgedraaid 49 - radio 49?
Wendy
ziekenhuis - pohi met tt : kleine bobbeltjes op achterhoofd
zwak ik weet het. maar ga gewoon ff het rijtje af nu
Erik
appelboomlaan- appel is vitaminen- pohi tt: #750 Met Symphs arbeidsvitaminen in de vakantie


damn ik kan haast niks vinden :')
voor mijzelf gelden denk ik dezelfde als voor voor viro- radio enzo

voor nu vind ik gomi het meest verdacht door dat junk-junkie xl.
maar goed tot zover mijn hersenspinsels.
TheaterMaMazaterdag 13 augustus 2011 @ 01:48
quote:
9s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 01:43 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

Hou op schei uit. Ik zit me echt op te vreten. :')
Ik zal mijn best doen morgen, ik had de Burgemeester te eten vanavond daar heb ik het druk mee gehad, nu lonkt mijn bedstede
liesje1979zaterdag 13 augustus 2011 @ 01:50
quote:
2s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 01:31 schreef Maarten-Pieter het volgende:

[..]

Zullen we een Maffia Spel oprichten voor degenen die eruit liggen? :P
Neuh maar mensen moeten wel even nadenken of ze tijd hebben om het te spelen. En of ze zin hebben om hints te zoeken. En niet gewoon meedoen omdat er vriendjes meedoen.(Met ten gevolge het merendeel van de deelnemers met dezelfde postgeschiedenis, waarvan maar een paar actief meedoen :') ) Ik moet wel eerlijk zeggen dat het mij deze ronde nog alles meeviel qua kills, meestal worden de mensen die hints zoeken als eerste gekilld, nu leek het wel of de minder actieve spelers eerder gingen.Beter. :Y
Het maakt het ook leuker als spelers actief zoeken (ook maffia, er zijn altijd zat dingen te linken aan onschuldige dorperlingen)


Naja dat vind ik, en hiermee wil ik niemand persoonlijk aanvallen, maar wie de schoen past trekke hem aan.
Knetterkrankjorumzaterdag 13 augustus 2011 @ 01:51
quote:
7s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 01:50 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

Neuh maar mensen moeten wel even nadenken of ze tijd hebben om het te spelen. En of ze zin hebben om hints te zoeken. En niet gewoon meedoen omdat er vriendjes meedoen.(Met ten gevolge het merendeel van de deelnemers met dezelfde postgeschiedenis, waarvan maar een paar actief meedoen :') ) Ik moet wel eerlijk zeggen dat het mij deze ronde nog alles meeviel qua kills, meestal worden de mensen die hints zoeken als eerste gekilld, nu leek het wel of de minder actieve spelers eerder gingen.Beter. :Y
Het maakt het ook leuker als spelers actief zoeken (ook maffia, er zijn altijd zat dingen te linken aan onschuldige dorperlingen)


Naja dat vind ik, en hiermee wil ik niemand persoonlijk aanvallen, maar wie de schoen past trekke hem aan.
Ik voel mij zwaar aangesproken en ben nu zwaar boos en alles :+
wehehe nee hoor :') kusje :@
liesje1979zaterdag 13 augustus 2011 @ 01:52
quote:
6s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 01:46 schreef Knetterkrankjorum het volgende:

[..]

tombola
muziek- #125 Waar we fanatiek aan het componeren zijn geslagen
Gomi
iets over sex in het verhaal- veel pohi met sex tt's
ondertitel : master of junk- litle less conversation is toch van junkie xl?
Peter
in zijn fobo motto 'pluk de dag' - appels- appelboomlaan
TheaterMama

zwak- profiel-hobby's stappen en ook tt's die sexueel getint zijn :')
Viro

radio, bij de moord van tv was er iets met 94 omgedraaid 49 - radio 49?
Wendy
ziekenhuis - pohi met tt : kleine bobbeltjes op achterhoofd
zwak ik weet het. maar ga gewoon ff het rijtje af nu
Erik
appelboomlaan- appel is vitaminen- pohi tt: #750 Met Symphs arbeidsvitaminen in de vakantie


damn ik kan haast niks vinden :')
voor mijzelf gelden denk ik dezelfde als voor voor viro- radio enzo

voor nu vind ik gomi het meest verdacht door dat junk-junkie xl.
maar goed tot zover mijn hersenspinsels.
:D!!
Ik moet aldoor zo lachen om jou! _O-
Maar ik moet mijn mond houden enzo. :X
Knetterkrankjorumzaterdag 13 augustus 2011 @ 01:53
quote:
14s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 01:52 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

:D!!
Ik moet aldoor zo lachen om jou! _O-
Maar ik moet mijn mond houden enzo. :X
ik ben knetter tevens uw clown voor de dienst *)
Harajuku.zaterdag 13 augustus 2011 @ 01:55
quote:
7s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 01:50 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

Neuh maar mensen moeten wel even nadenken of ze tijd hebben om het te spelen. En of ze zin hebben om hints te zoeken. En niet gewoon meedoen omdat er vriendjes meedoen.(Met ten gevolge het merendeel van de deelnemers met dezelfde postgeschiedenis, waarvan maar een paar actief meedoen :') ) Ik moet wel eerlijk zeggen dat het mij deze ronde nog alles meeviel qua kills, meestal worden de mensen die hints zoeken als eerste gekilld, nu leek het wel of de minder actieve spelers eerder gingen.Beter. :Y
Het maakt het ook leuker als spelers actief zoeken (ook maffia, er zijn altijd zat dingen te linken aan onschuldige dorperlingen)


Naja dat vind ik, en hiermee wil ik niemand persoonlijk aanvallen, maar wie de schoen past trekke hem aan.
Dat komt goed uit, ik wil mensen wel persoonlijk aanvallen. geowonfaye, naatje, breezer, take your pick :')
liesje1979zaterdag 13 augustus 2011 @ 01:55
quote:
11s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 01:51 schreef Knetterkrankjorum het volgende:

[..]

Ik voel mij zwaar aangesproken en ben nu zwaar boos en alles :+
wehehe nee hoor :') kusje :@
Lig je er 's nachts al van wakker? Droom je erover? :D
Het spel hoort in je bloed te gaan zitten en anders ben je er niet actief genoeg mee bezig. :6
Knetterkrankjorumzaterdag 13 augustus 2011 @ 01:56
quote:
10s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 01:55 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Dat komt goed uit, ik wil mensen wel persoonlijk aanvallen. geowonfaye, naatje, breezer, take your pick :')
oh oh en ik en ik en ik *springt erbij*
Knetterkrankjorumzaterdag 13 augustus 2011 @ 01:56
quote:
10s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 01:55 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

Lig je er 's nachts al van wakker? Droom je erover? :D
Het spel hoort in je bloed te gaan zitten en anders ben je er niet actief genoeg mee bezig. :6
nou ik had een soort van vrijgezellendag vandaag en mocht niet fokken en werd wel echt boos omdat ik om 7 uur perse de mobiel van iemand wou hebben om te gaan fokken :')
Harajuku.zaterdag 13 augustus 2011 @ 01:56
quote:
11s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 01:56 schreef Knetterkrankjorum het volgende:

[..]

oh oh en ik en ik en ik *springt erbij*
Over jou kan ik atm niets zeggen want dan bemoeik ik me me thet spel.
Knetterkrankjorumzaterdag 13 augustus 2011 @ 01:58
quote:
6s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 01:56 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Over jou kan ik atm niets zeggen want dan bemoeik ik me me thet spel.
ik ben dorp :7
of ik ben maffia :7
1 van de 2 is het.. het maakt niet uit welke ik zeg.. beiden gaan jullie niet geloven ... ooh miss ben ik stiekem wel geen van beiden maar gewoon de ubergod ofzo van het hele zootje _O_
liesje1979zaterdag 13 augustus 2011 @ 02:00
quote:
10s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 01:55 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Dat komt goed uit, ik wil mensen wel persoonlijk aanvallen. geowonfaye, naatje, breezer, take your pick :')
Ik kan er nog een paar toevoegen maar het is niet nodig, die mensen weten het zelf ook wel neem ik aan. _O-

Zelf wist ik dat ik de eerste nacht niet actief zou kunnen zoeken, maar ik doe verder wel actief mee, misschien moet dorp anders even teruglezen, en een lijstje zoeken ofzo
Of je nu maffia bent of niet, jij doet inderdaad altijd fanatiek mee en zo zouden er meer moeten zijn.
:*
gomizaterdag 13 augustus 2011 @ 02:00
fuck had gehoopt dat er al wat meer gezocht was. nou ja poging van mij dan, maar niet geheel nuchter


Het was vrijdagavond, Liesje had wel zin in een avondje uit! Zij belde haar vriendin..

"Goh.. wat was haar nummer ook nog maar?!" Liesje zacht in d'r ultrahippe roze handtas.. Ze pakte haar agende, en daar stond het nummer! "06382029.."

"Hey met Lies!"
"..."
"Heb je zin om mee te gaan naar de kroeg? Ik heb er echt behoefte aan, even lekker een drankje doen!"
"..."
"Is goed! Waar spreken we af?
"..."
"Appelboomlaan.. dat is links van de rotonde bij het ziekenhuis, toch?"
"..."
"Is goed, zie ik je zo!"

Liesje tutte zich op, met op de achtergrond de radio aan..
Luidskeels zong ze mee: "a little less conversation, a little more action please.."

Die actie kon ze wel gebruiken.. Hopen dat het vanavond dan maar weer lukt!

Samen hadden ze een hele leuke avond gehad, toch had ze geen man aan de haak geslagen! Op de weg terug, sloeg de sfeer opeens helemaal om. Liesjes' vriendin begon Liesje te duwen, en slaan, en spuugte zelfs in d'r gezicht

"He, hou eens op!" Zei liesje, en stapte af. Haar vriendin eveneens, die opeens een grote hakbijl te voorschijn hield, en hakte zo op liesje in. Het bloot spoot alle kanten op, daar lag ze dan, onthoofd!

Op een ongeluk leek het niet, dus Liesjes vriendin maakte zich snel uit de voeten!

knetter:
radio, niet alleen topics, maar ook plaatje van in fobo
laatste zin over ongeluk.- in dr fobo heel verhaal over een ongeluk
gezang- plaatje in dr fobo met zingende vogels enzo
Harajuku.zaterdag 13 augustus 2011 @ 02:00
Dronkenmafia, dat moeten wel grappig worden.
gomizaterdag 13 augustus 2011 @ 02:01
quote:
7s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 01:50 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

Neuh maar mensen moeten wel even nadenken of ze tijd hebben om het te spelen. En of ze zin hebben om hints te zoeken. En niet gewoon meedoen omdat er vriendjes meedoen.(Met ten gevolge het merendeel van de deelnemers met dezelfde postgeschiedenis, waarvan maar een paar actief meedoen :') ) Ik moet wel eerlijk zeggen dat het mij deze ronde nog alles meeviel qua kills, meestal worden de mensen die hints zoeken als eerste gekilld, nu leek het wel of de minder actieve spelers eerder gingen.Beter. :Y
Het maakt het ook leuker als spelers actief zoeken (ook maffia, er zijn altijd zat dingen te linken aan onschuldige dorperlingen)


Naja dat vind ik, en hiermee wil ik niemand persoonlijk aanvallen, maar wie de schoen past trekke hem aan.
sorry, vrijdagavond enzo he. heb dan meestal wel iets sociaals te doen enzo :)
Harajuku.zaterdag 13 augustus 2011 @ 02:02
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:01 schreef gomi het volgende:

[..]

sorry, vrijdagavond enzo he. heb dan meestal wel iets sociaals te doen enzo :)
Jij zoekt anders wel, dus dat gaat niet over jou.
Knetterkrankjorumzaterdag 13 augustus 2011 @ 02:02
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:01 schreef gomi het volgende:

[..]

sorry, vrijdagavond enzo he. heb dan meestal wel iets sociaals te doen enzo :)
Hoe durf je :o
je bent toch een echte FOK!ker.. en dan zo open en bloot stellen dat je aan *rill* 'sociale' dingen doet :o
liesje1979zaterdag 13 augustus 2011 @ 02:07
quote:
6s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 01:56 schreef Knetterkrankjorum het volgende:

[..]

nou ik had een soort van vrijgezellendag vandaag en mocht niet fokken en werd wel echt boos omdat ik om 7 uur perse de mobiel van iemand wou hebben om te gaan fokken :')
]


ja en gister had je geen tijd om hints te zoeken en ging je naar bed, en ben je vervolgens in het nachtbagger, zeg dan gewoon dat je geen zin hebt die avond! Dat geeft niets, als je een andere avond wel actief zoekt. En ik besef dat ik best onaardig overkom maar dat ben ik niet echt (vind ik) het is gewoon een opgelopen frustatie, het is namelijk altijd zo, en daar doelt hara ook op denk ik, dar er een klein aantal actievce spelers is, en de rest tootnt kuddedier gedrag.

Het is gewoonkut als je op een avond 15x een profiel, fotoboek, en posthistory hebt doorgenomen, en dat 3 keer want drie moorden.

En dan kom je met je hints en dan stemmen mensen compleet op iemand anders, zonder enige onderbouwing! Bleg!
-edit- ivm spelbemoeienis-

En dat bedoel ik niet negatief naar SL ze doen het ook voor het eerst. En tof dat ze het doen. :Y

[ Bericht 5% gewijzigd door Harajuku. op 13-08-2011 02:14:47 ]
gomizaterdag 13 augustus 2011 @ 02:09
voorlopig:

Vote: knetter


knetterkrankjorum (3) wendytje, Peter,gomi


ook heel erg op basis van vorige moorden.die schoenen, lopende ui, en tadaaa enzo
liesje1979zaterdag 13 augustus 2011 @ 02:10
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:01 schreef gomi het volgende:

[..]

sorry, vrijdagavond enzo he. heb dan meestal wel iets sociaals te doen enzo :)
Jij hoeft je niet aangevallen te voelen, ik reken jou onder de actieve deelnemers. ;*
Knetterkrankjorumzaterdag 13 augustus 2011 @ 02:10
quote:
14s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:07 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

]


ja en gister had je geen tijd om hints te zoeken en ging je naar bed, en ben je vervolgens in het nachtbagger, zeg dan gewoon dat je geen zin hebt die avond! Dat geeft niets, als je een andere avond wel actief zoekt. En ik besef dat ik best onaardig overkom maar dat ben ik niet echt (vind ik) het is gewoon een opgelopen frustatie, het is namelijk altijd zo, en daar doelt hara ook op denk ik, dar er een klein aantal actievce spelers is, en de rest tootnt kuddedier gedrag.

Het is gewoonkut als je op een avond 15x een profiel, fotoboek, en posthistory hebt doorgenomen, en dat 3 keer want drie moorden.

En dan kom je met je hints en dan stemmen mensen compleet op iemand anders, zonder enige onderbouwing! Bleg!
-edit- ivm spelbemoeienis-

En dat bedoel ik niet negatief naar SL ze doen het ook voor het eerst. En tof dat ze het doen. :Y
oh ik snap de frustratie. maar dit is ook mijn eerste keer he.. dus ben nog niet zo geweldig goed in de hints herkennen als hints.
ik probeer elke dag 1 keer iedereen bij langs te gaan, alleen gister niet gedaan ;)
en oke.. blijf dat denken :*

[ Bericht 4% gewijzigd door Harajuku. op 13-08-2011 02:15:09 ]
Breezerslet17zaterdag 13 augustus 2011 @ 02:12
quote:
10s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 01:55 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Dat komt goed uit, ik wil mensen wel persoonlijk aanvallen. geowonfaye, naatje, breezer, take your pick :')
I tried, I failed...sorry

Ik ga wel nooit meer iets doen :')
Harajuku.zaterdag 13 augustus 2011 @ 02:12
quote:
14s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:07 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

]


ja en gister had je geen tijd om hints te zoeken en ging je naar bed, en ben je vervolgens in het nachtbagger, zeg dan gewoon dat je geen zin hebt die avond! Dat geeft niets, als je een andere avond wel actief zoekt. En ik besef dat ik best onaardig overkom maar dat ben ik niet echt (vind ik) het is gewoon een opgelopen frustatie, het is namelijk altijd zo, en daar doelt hara ook op denk ik, dar er een klein aantal actievce spelers is, en de rest tootnt kuddedier gedrag.

Het is gewoonkut als je op een avond 15x een profiel, fotoboek, en posthistory hebt doorgenomen, en dat 3 keer want drie moorden.

En dan kom je met je hints en dan stemmen mensen compleet op iemand anders, zonder enige onderbouwing! Bleg!
-

En dat bedoel ik niet negatief naar SL ze doen het ook voor het eerst. En tof dat ze het doen. :Y
Ja, en dan ga je na al dat werk ook nog als eerste dood en blijft 't volk dat niets toevoegt leven 10.gif

We zouden moeten doen dat de mafia een kill minder krijgt als ze een actieveling willen doden 8-) Dat ze daar ipv 2 man 4 man op af moeten sturen. Yeaahhh 8-)

[ Bericht 4% gewijzigd door Harajuku. op 13-08-2011 02:27:58 ]
Harajuku.zaterdag 13 augustus 2011 @ 02:13
quote:
2s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:12 schreef Breezerslet17 het volgende:

[..]

I tried, I failed...sorry

Ik ga wel nooit meer iets doen :')
Nu moet je niet gaan liegen en zielig doen, want je zei zelf dat je geen zin had. En die andere twee waren pubers die te druk waren met neuken en dat van de daken moeten schreeuwen. Doe dan gewoon niet mee, denk ik dan inderdaad.
Tha_Erikzaterdag 13 augustus 2011 @ 02:14
Thuis van etentje. Teruggelezen. Nu op mijn kleine minilaptop dingen gaan zoeken :'). Dat zal nog makkelijk gaan, met zo'n touchpad en mijn moeheid :'). Maar maar één kill *O*, dus dat scheelt in de moeite :7.
Knetterkrankjorumzaterdag 13 augustus 2011 @ 02:14
de meesten die van radio 49 zijn doen er geen ene reet aan, of heb ik het gemist dat ze wel actief meededen?
Tha_Erikzaterdag 13 augustus 2011 @ 02:15
quote:
14s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:13 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Nu moet je niet gaan liegen en zielig doen, want je zei zelf dat je geen zin had. En die andere twee waren pubers die te druk waren met neuken en dat van de daken moeten schreeuwen. Doe dan gewoon niet mee, denk ik dan inderdaad.
Sommige mensen onderschatten de tijd die het kost :Y.
Breezerslet17zaterdag 13 augustus 2011 @ 02:15
quote:
14s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:13 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Nu moet je niet gaan liegen en zielig doen, want je zei zelf dat je geen zin had. En die andere twee waren pubers die te druk waren met neuken en dat van de daken moeten schreeuwen. Doe dan gewoon niet mee, denk ik dan inderdaad.
Dat was gister ja, andere dagen heb ik gewoon hints gezocht, en ook gepost. Sowieso, lastig als ik werk van 16 tot 24.
Harajuku.zaterdag 13 augustus 2011 @ 02:15
Liesje, ik heb je post even aangepast wegens spelbemoeienis, de quote ook.
Tha_Erikzaterdag 13 augustus 2011 @ 02:15
quote:
15s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:14 schreef Knetterkrankjorum het volgende:
de meesten die van radio 49 zijn doen er geen ene reet aan, of heb ik het gemist dat ze wel actief meededen?
Viro doet soms actief. En jij. En ik doe mijn best maar ben niet zo actief als dat ik gewild heb :@.
gomizaterdag 13 augustus 2011 @ 02:16
laatste moord werd ze onthoofd, erik heeft een hoofd op sterk water in zijn fobo
Harajuku.zaterdag 13 augustus 2011 @ 02:17
quote:
3s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:15 schreef Tha_Erik het volgende:

[..]

Sommige mensen onderschatten de tijd die het kost :Y.
Mja, als je hier geen enkele hint post en alleen zegt 'geen zin' of 'ik zoe niets want ik neuk 5 minuten omdat ik het niet langer volhoud maar verder doe ik toch niets' dan moet je gewoon optieften :')
quote:
2s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:15 schreef Breezerslet17 het volgende:

[..]

Dat was gister ja, andere dagen heb ik gewoon hints gezocht, en ook gepost. Sowieso, lastig als ik werk van 16 tot 24.
Ik snap dat sommige mensen werken en een sociaal leven hebben, maar wat ik hierboven zeg betreft andere mensen en gevallen. Dat snap je zelf ook wel neem ik aan.
Knetterkrankjorumzaterdag 13 augustus 2011 @ 02:17
quote:
3s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:15 schreef Tha_Erik het volgende:

[..]

Viro doet soms actief. En jij. En ik doe mijn best maar ben niet zo actief als dat ik gewild heb :@.
viro alleen gisteren toch?
Harajuku.zaterdag 13 augustus 2011 @ 02:18
Viro en Knetter zijn op zich best aanwezig imo. En niet iedereen hoeft er 24/7 te zijn, maar als je zegt dat je geen flikker uitvoert omdat je vijf minuten op je chick gaat liggen heb je aan mij de verkeerde. Als ik SL zou zijn zouden die van mij ook niet meer mee mogen doen :')
Tha_Erikzaterdag 13 augustus 2011 @ 02:18
quote:
6s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:17 schreef Knetterkrankjorum het volgende:

[..]

viro alleen gisteren toch?
Die had in nacht 1 (dacht ik) die obsessie met het kerkplein in Amersfoort :').
liesje1979zaterdag 13 augustus 2011 @ 02:19
quote:
15s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:14 schreef Knetterkrankjorum het volgende:
de meesten die van radio 49 zijn doen er geen ene reet aan, of heb ik het gemist dat ze wel actief meededen?
Dat klopt, ik denk dat jij de actiefste bent, afgezien van de mensen die ook, maar in veel meer reeksen posten.
Van mij mag je blijven als je maffia bent, dan is het een stuk lastiger om hints te zoeken bij mensen die geen maffia zijn om ze verdacht te maken. Zeker als je sowieso al moeite hebt met liegen, en dat heb ik :')
Knetterkrankjorumzaterdag 13 augustus 2011 @ 02:19
quote:
3s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:18 schreef Tha_Erik het volgende:

[..]

Die had in nacht 1 (dacht ik) die obsessie met het kerkplein in Amersfoort :').
oh verrek ja is ook zo _O-
kerkplein en amersfoort ofzo toch?
kerkplein is ook nergens anders :')
ik moest toen lachen
Tha_Erikzaterdag 13 augustus 2011 @ 02:20
quote:
10s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:18 schreef Harajuku. het volgende:
Viro en Knetter zijn op zich best aanwezig imo. En niet iedereen hoeft er 24/7 te zijn, maar als je zegt dat je geen flikker uitvoert omdat je vijf minuten op je chick gaat liggen heb je aan mij de verkeerde. Als ik SL zou zijn zouden die van mij ook niet meer mee mogen doen :')
:D. Stiekem wel een beeeeeetje eens. Ik vind het ook nog verschil maken of mensen hier gewoon actief posten en meedenken en hun verdenkingen uitspreken en dan misschien weinig hints zoeken, en mensen die weinig hints zoeken en verder ook complete radiostilte voeren :D.
Harajuku.zaterdag 13 augustus 2011 @ 02:20
quote:
6s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:19 schreef Knetterkrankjorum het volgende:

[..]

oh verrek ja is ook zo _O-
kerkplein en amersfoort ofzo toch?
kerkplein is ook nergens anders :')
ik moest toen lachen
Kan je wel lachen, maar hij was wel mafia :7 En hij had meer tegen dan alleen die nacht, maar dat was iedereen spontaan vergeten.
liesje1979zaterdag 13 augustus 2011 @ 02:21
quote:
10s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:12 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ja, en dan ga je na al dat werk ook nog als eerste dood en blijft 't volk dat niets toevoegt leven [ afbeelding ]

We zouden moeten doen dat de mafia een kill minder krijgt als ze een actieveling willen doden 8-) Dat ze daar ipv 2 man 4 man op af moeten sturen. Yeaahhh 8-)
Mijn redding is denk ik dat ik de eerste avond niet actief jeb kunnen zoeken.
Het systeem wat je bedacht kan denk ik niet werken (en op dit tijdstip is het best lastig uit te leggen waarom niet :') )
Tha_Erikzaterdag 13 augustus 2011 @ 02:22
quote:
10s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:20 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Kan je wel lachen, maar hij was wel mafia :7 En hij had meer tegen dan alleen die nacht, maar dat was iedereen spontaan vergeten.
Maar het is wel lichtelijk komisch als mensen zich helemaal vastpinnen op één hint, daar twee nachten later nog op terugkomen mét afbeelding en al :'). En als anderen dan zeggen dat er ergens anders ook kerkpleinen zijn dat die dan meteen OOK VERDACHT ZIJN!!!!
Knetterkrankjorumzaterdag 13 augustus 2011 @ 02:23
quote:
3s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:22 schreef Tha_Erik het volgende:

[..]

Maar het is wel lichtelijk komisch als mensen zich helemaal vastpinnen op één hint, daar twee nachten later nog op terugkomen mét afbeelding en al :'). En als anderen dan zeggen dat er ergens anders ook kerkpleinen zijn dat die dan meteen OOK VERDACHT ZIJN!!!!
wij hebben een kerkstraat.. ben ik nu ook verdacht :@
oh wacht dat was ik al :7
wij hebben een kerkstraat :+
Tha_Erikzaterdag 13 augustus 2011 @ 02:23
Als jullie allemaal nog wakker zijn kan ik niet rustig hints zoeken :').
Breezerslet17zaterdag 13 augustus 2011 @ 02:23
Er zijn veel grappigere dingen, maar die mag ik nog niet zeggen :@
Knetterkrankjorumzaterdag 13 augustus 2011 @ 02:23
quote:
2s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:23 schreef Breezerslet17 het volgende:
Er zijn veel grappigere dingen, maar die mag ik nog niet zeggen :@
ook niet in mijn oor fluisteren? :@
Breezerslet17zaterdag 13 augustus 2011 @ 02:23
quote:
6s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:23 schreef Knetterkrankjorum het volgende:

[..]

ook niet in mijn oor fluisteren? :@
nee :@
Harajuku.zaterdag 13 augustus 2011 @ 02:23
quote:
14s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:21 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

Mijn redding is denk ik dat ik de eerste avond niet actief jeb kunnen zoeken.
Het systeem wat je bedacht kan denk ik niet werken (en op dit tijdstip is het best lastig uit te leggen waarom niet :') )
Ja, was ook niet serieus. Dit probleem blijf je houden.
quote:
3s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:22 schreef Tha_Erik het volgende:

[..]

Maar het is wel lichtelijk komisch als mensen zich helemaal vastpinnen op één hint, daar twee nachten later nog op terugkomen mét afbeelding en al :'). En als anderen dan zeggen dat er ergens anders ook kerkpleinen zijn dat die dan meteen OOK VERDACHT ZIJN!!!!
Mja, dat komt dan denk ik ook door de andere nacht, waar Viro weet van had. Ik vond het dan ook raar dat hij niet zei "Ja hallo, deze nacht was er ook nog met deze keisterke hints" Maar ja :')
liesje1979zaterdag 13 augustus 2011 @ 02:25
quote:
3s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:15 schreef Harajuku. het volgende:
Liesje, ik heb je post even aangepast wegens spelbemoeienis, de quote ook.
Oh sorry Hara!

Ik had het even niet zo door, het is zo lekker om even de frustraties (die zich nu alweer een beetje opbouwden) te uiten dat ik misschien teveel zei.
Sorry:*
lyndazaterdag 13 augustus 2011 @ 02:25
quote:
11s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:25 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

Oh sorry Hara!

Ik had het even niet zo door, het is zo lekker om even de frustraties (die zich nu alweer een beetje opbouwden) te uiten dat ik misschien teveel zei.
Sorry:*
:D
08gnoT.zaterdag 13 augustus 2011 @ 02:26
Hara, pas het dan ook in je eigen quote aan :D
Harajuku.zaterdag 13 augustus 2011 @ 02:27
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:26 schreef 08gnoT. het volgende:
Hara, pas het dan ook in je eigen quote aan :D
Oh srsly? _O- Even kijken
Harajuku.zaterdag 13 augustus 2011 @ 02:28
GEvonden ;:L0
liesje1979zaterdag 13 augustus 2011 @ 02:28
Van mij mag KKJ blijven. :Y

Erik? hara?

_O-


-edit- Er ging iets mis met een smiley, Goed te zien dat Hara er op dit tijdstip ook moeite mee heeft. :D
Tha_Erikzaterdag 13 augustus 2011 @ 02:28
quote:
10s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:28 schreef Harajuku. het volgende:
GEvonden ;:L0
Wat is dat laatste :D?
Harajuku.zaterdag 13 augustus 2011 @ 02:29
quote:
3s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:28 schreef Tha_Erik het volgende:

[..]

Wat is dat laatste :D?
:'). :').
Tha_Erikzaterdag 13 augustus 2011 @ 02:29
quote:
10s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:28 schreef liesje1979 het volgende:
Van mij mag KKJ blijven. :U

Erik? hara?

_O-
Ik vind KKJ best een leuke toevoeging ja :D. Lekker aanwezig in het topic :Y.
Maarten-Pieterzaterdag 13 augustus 2011 @ 02:29
Ik ben dan misschien niet zo heel actief geweest, dat was met een motief. Ik verraad namelijk heel snel dingen over mezelf, en het is mijn eerste keer dit spel. Maar als dorpeling zou ik ook niet alles meteen posten. De maffia leest dan ook mee, en wie had het erover dat de dorpelingen hints leverden over een dorpeling die uiteindelijk gekilld werd?
Harajuku.zaterdag 13 augustus 2011 @ 02:32
Hey Liesje, heb jij whatsapp
08gnoT.zaterdag 13 augustus 2011 @ 02:32
Da's ook vaak jammer in dit spel, de actiefste hintzoekers worden als eerste doodvermoord. Elk spel weer hetzelfde. En dan valt het weer stil.
Knetterkrankjorumzaterdag 13 augustus 2011 @ 02:33
oke aangezien ik dus van jullie mag blijven :P
dan zal ik mij speciaal in dit topic niet telkens storen aan het kkj, of het iig niet benoemen.. want jullie blijven dat toch doen vrees ik :')
liesje1979zaterdag 13 augustus 2011 @ 02:35
Hoewel ik haar echt geweldig vind vind ik Myr ook niet echt heel erg meedoen, maar die heeft ONZ te modden dus sowieso druk. C_A ook niet trouwens, en die was toch dorp. Ik heb altijd het idee dat dorp harder moet werken dan Maffia, daarom houd ik zo van 't dorp O+
Ibenny die ik graag mag was er deze ronde ook helemaal niet, en no offence maar als je op vakantie gaat doe dan gewoon niet mee, ook als je denkt wel elke dag een kill door te kunnen geven weet je dat je niet uren kan gaan zoeken, jij weet hoeveel tijd het spel kost!

Nu klink ik weer onaardig en daar baal ik van. -O-
Tha_Erikzaterdag 13 augustus 2011 @ 02:36
Je klinkt niet zo heel onaardig hoor :D.
Harajuku.zaterdag 13 augustus 2011 @ 02:36
Dat Myr ONZ heeft te modden is ook een kutexcuus :') Ik heb drie fora 8-) Doe dan gewoon niet meeheee, als je toch niets doet.
liesje1979zaterdag 13 augustus 2011 @ 02:36
quote:
11s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:32 schreef Harajuku. het volgende:
Hey Liesje, heb jij whatsapp
Eh, een wat? :@
gomizaterdag 13 augustus 2011 @ 02:37
quote:
10s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:36 schreef Harajuku. het volgende:
Dat Myr ONZ heeft te modden is ook een kutexcuus :') Ik heb drie fora 8-)
maar myr was deze keer de 1e nacht meteen dood toch?
Harajuku.zaterdag 13 augustus 2011 @ 02:37
Ik snap sowieso niet waarom mensen meedoen als ze niets doen?!
gomizaterdag 13 augustus 2011 @ 02:37
quote:
11s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:36 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

Eh, een wat? :@
op je foon, soort van pingen enzo maar dan met mensen met andere merken foons ook
Harajuku.zaterdag 13 augustus 2011 @ 02:37
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:37 schreef gomi het volgende:

[..]

maar myr was deze keer de 1e nacht meteen dood toch?
Joa, maar eerdere rondes was ze ook nooit in deze topics, maar wel elders op FOK. En dan BM willen worden, ja ja.
Harajuku.zaterdag 13 augustus 2011 @ 02:38
quote:
11s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:36 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

Eh, een wat? :@
Heb je een smartphone? :')
gomizaterdag 13 augustus 2011 @ 02:38
quote:
10s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:37 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Joa, maar eerdere rondes was ze ook nooit in deze topics, maar wel elders op FOK. En dan BM willen worden, ja ja.
ah k, weet niet eens meer wie er niet zo actief waren voorgaande rondes
Harajuku.zaterdag 13 augustus 2011 @ 02:38
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:38 schreef gomi het volgende:

[..]

ah k, weet niet eens meer wie er niet zo actief waren voorgaande rondes
Ik onthoud zulke dingen.
08gnoT.zaterdag 13 augustus 2011 @ 02:39
Nu ben ik bijna bang om me voor de volgende ronde aan te melden, moet volgende week naar het ziekenhuis en weet nog niet of ik gelijk moet blijven :')
lyndazaterdag 13 augustus 2011 @ 02:39
het verplicht stemmen helpt ook al niet om mensen actiever te krijgen
lyndazaterdag 13 augustus 2011 @ 02:39
quote:
9s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:38 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ik onthoud zulke dingen.
te lang :')
08gnoT.zaterdag 13 augustus 2011 @ 02:40
quote:
1s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:39 schreef lynda het volgende:

[..]

te lang :')
Ik weet nog wel de toffe PM-conversaties tussen ons vorige ronde :7
liesje1979zaterdag 13 augustus 2011 @ 02:40
quote:
3s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:36 schreef Tha_Erik het volgende:
Je klinkt niet zo heel onaardig hoor :D.
Nee sorry, ik bén het. Laat ik het zo zeggen dan, ik vind iedereen lief enzo. maar ik zou het leuker vinden als elke deelnemer actief mee doet :@


Ik denk ook dat veel mensen bij inschrijving het onderschatten, niemand schuld, maar soms wel een beetje frustrerend.

[offtopic :* [/offtopic]
Tha_Erikzaterdag 13 augustus 2011 @ 02:41
quote:
Het was vrijdagavond, Liesje had wel zin in een avondje uit! Zij belde haar vriendin..

"Goh.. wat was haar nummer ook nog maar?!" Liesje zacht in d'r ultrahippe roze handtas.. Ze pakte haar agende, en daar stond het nummer! "06382029.."

"Hey met Lies!"
"..."
"Heb je zin om mee te gaan naar de kroeg? Ik heb er echt behoefte aan, even lekker een drankje doen!"
"..."
"Is goed! Waar spreken we af?
"..."
"Appelboomlaan.. dat is links van de rotonde bij het ziekenhuis, toch?"
"..."
"Is goed, zie ik je zo!"

Liesje tutte zich op, met op de achtergrond de radio aan..
Luidskeels zong ze mee: "a little less conversation, a little more action please.."

Die actie kon ze wel gebruiken.. Hopen dat het vanavond dan maar weer lukt!

Samen hadden ze een hele leuke avond gehad, toch had ze geen man aan de haak geslagen! Op de weg terug, sloeg de sfeer opeens helemaal om. Liesjes' vriendin begon Liesje te duwen, en slaan, en spuugte zelfs in d'r gezicht

"He, hou eens op!" Zei liesje, en stapte af. Haar vriendin eveneens, die opeens een grote hakbijl te voorschijn hield, en hakte zo op liesje in. Het bloot spoot alle kanten op, daar lag ze dan, onthoofd!

Op een ongeluk leek het niet, dus Liesjes vriendin maakte zich snel uit de voeten!

R.I.P Liesje1979 (dorp)
Hoofdverdachten TMM en Knetter.


Eerst maar eens TMM bekijken:
Stappen - in profiel:hobby's/interesses: theater dus..., film, gastronomie, sauna, stappen
Luidkeels zong ze mee - foto van zingende TMM in fobo EN HOMO#3019 Zingende pornosterren a.k.a. je leraar Duits
Twee dames beginnen te vechten - HOMO#3010 Nieuw topic, nieuwe bitchfights
liesje1979zaterdag 13 augustus 2011 @ 02:42
quote:
10s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:38 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Heb je een smartphone? :')
Nee :@
liesje1979zaterdag 13 augustus 2011 @ 02:42
Maar wel een roze/ O+
08gnoT.zaterdag 13 augustus 2011 @ 02:43
quote:
17s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:42 schreef liesje1979 het volgende:
Maar wel een roze/ O+
139101.jpg
lyndazaterdag 13 augustus 2011 @ 02:44
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:40 schreef 08gnoT. het volgende:

[..]

Ik weet nog wel de toffe PM-conversaties tussen ons vorige ronde :7
beetje leven in de brouwerij brengen haha.

eerste dag is iedereen actief, druk enz.. eerste drie topics gaan snel en vanaf dan zijn de dode de actieve mensen :') ;(
Maarten-Pieterzaterdag 13 augustus 2011 @ 02:53
quote:
1s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:44 schreef lynda het volgende:

[..]

beetje leven in de brouwerij brengen haha.

eerste dag is iedereen actief, druk enz.. eerste drie topics gaan snel en vanaf dan zijn de dode de actieve mensen :') ;(
Misschien moeten we voor dit soort conversaties dan ook een apart topic maken? Het Maffia-SC-topic?
Tha_Erikzaterdag 13 augustus 2011 @ 02:54
Dat is een keer geprobeerd volgens mij, en was niet echt een succes.
08gnoT.zaterdag 13 augustus 2011 @ 02:54
quote:
2s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:53 schreef Maarten-Pieter het volgende:

[..]

Misschien moeten we voor dit soort conversaties dan ook een apart topic maken? Het Maffia-SC-topic?
Is al heul vaak voorgesteld. Ik ben nog steeds voorstander :) mits de topics goed gescheiden blijven en er geen hints in de SC gepost worden en zo
08gnoT.zaterdag 13 augustus 2011 @ 02:56
Ik ga trouwens onder mijn matje kruipen. Ik ben door een mug in m'n duim en achter m'n oor gestoken en heb me misselijk gegeten aan pepernoten van vorig jaar, da's genoeg voor vandaag :')

Weltrusten allen :W
Harajuku.zaterdag 13 augustus 2011 @ 02:57
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:54 schreef 08gnoT. het volgende:

[..]

Is al heul vaak voorgesteld. Ik ben nog steeds voorstander :) mits de topics goed gescheiden blijven en er geen hints in de SC gepost worden en zo
Nah, dat werkt niet. Er komt hier altijd een post waar op gereageerd gaat worden en wat SC oplevert. Ik heb ook geen probleem met een beetje SC an sich, al hetr maar aan mafia gerelateerd is. Verhalen over een chick die je gaat duwen hoeven niet hier, zeker als je verder niet meedoet.
Maarten-Pieterzaterdag 13 augustus 2011 @ 03:01
quote:
14s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:57 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Nah, dat werkt niet. Er komt hier altijd een post waar op gereageerd gaat worden en wat SC oplevert. Ik heb ook geen probleem met een beetje SC an sich, al hetr maar aan mafia gerelateerd is. Verhalen over een chick die je gaat duwen hoeven niet hier, zeker als je verder niet meedoet.
Ik vind dat dat soort mensen, ongeacht de rol, uit het spel moeten worden gehaald. Op dezelfde manier als dat mensen die niet stemmen uit het spel worden gehaald. Binnen de maffia heeft ze zelfs gezegd (nadat ze zelf was gedood) of we Naatje ook konden doden, zodat hij meer aandacht voor haar zou hebben :')
Tha_Erikzaterdag 13 augustus 2011 @ 03:08
Knetter:

Radio - overduidelijk in pohi
"little less conversation..."- foto in fobo van the king
Afspraak met vriendin - in sig "ja hoi, daten?" (niet zo sterk :").
Roger_Epialeszaterdag 13 augustus 2011 @ 03:10
Oh, serieus?
Hele avond is het topic net zo dood als ik, dan val ik ff een half uurtje in slaap en meteen 69 ( :P ) posts?

SPOILER
Complot tegen dode Zombies? :o
Tha_Erikzaterdag 13 augustus 2011 @ 03:11
Het is een actieve nacht :')!
Roger_Epialeszaterdag 13 augustus 2011 @ 03:13
Valt wel op dat het nu weer stil valt. :o

quote:
3s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 03:11 schreef Tha_Erik het volgende:
Het is een actieve nacht :')!
Etentje gezellig?
Tha_Erikzaterdag 13 augustus 2011 @ 03:14
Ik vind de rest niet zo verdacht en eerdere nachten wijzen toch meer op Knetter qua hints dan TMM. Maar mijn gevoel zegt toch dat TMM niet onschuldig is :'). Op wie ga ik stemmen :'(!?
Tha_Erikzaterdag 13 augustus 2011 @ 03:14
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 03:13 schreef Roger_Epiales het volgende:
Valt wel op dat het nu weer stil valt. :o

[..]

Etentje gezellig?
:Y. Was leuk.
Harajuku.zaterdag 13 augustus 2011 @ 03:15
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 03:13 schreef Roger_Epiales het volgende:
Valt wel op dat het nu weer stil valt. :o

[..]

Etentje gezellig?
Ik kijk Titanic.
Tha_Erikzaterdag 13 augustus 2011 @ 03:16
Wat is de meest recente stemmingstand? En gaan mijn stemmen daar uberhaupt nog verschil in aanbrengen :')?
Tha_Erikzaterdag 13 augustus 2011 @ 03:17
knetterkrankjorum (2) wendytje, Peter

Deze?
Tha_Erikzaterdag 13 augustus 2011 @ 03:18
Ik vind de hints die ik heb gevonden tegen TMM eigenlijk sterker dan die tegen knetter deze nacht.

(ik ratel in mijn eentje nog wel door hoor, als iedereen opeens is gaan slapen).
Roger_Epialeszaterdag 13 augustus 2011 @ 03:18
quote:
3s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 03:14 schreef Tha_Erik het volgende:

[..]

:Y. Was leuk.
Ook lekker?
ook best een beetje belangrijk. :9

quote:
6s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 03:15 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ik kijk Titanic.
Mooie film :Y
Tha_Erikzaterdag 13 augustus 2011 @ 03:18
quote:
6s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 03:15 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ik kijk Titanic.
Is het net zo'n zinkend schip als de maffia ondertussen :D?
Tha_Erikzaterdag 13 augustus 2011 @ 03:19
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 03:18 schreef Roger_Epiales het volgende:

[..]

Ook lekker?
ook best een beetje belangrijk. :9
Jazeker! Voorgerecht van cherrytomatensoep en pompoensoep, hoofdgerecht risotto met chorizo (beeeeetje zout, vond de gastheer ook), tiramisu na. En nog een kaasplank. En koffie :7.
Roger_Epialeszaterdag 13 augustus 2011 @ 03:19
quote:
3s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 03:18 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik vind de hints die ik heb gevonden tegen TMM eigenlijk sterker dan die tegen knetter deze nacht.

(ik ratel in mijn eentje nog wel door hoor, als iedereen opeens is gaan slapen).
Ik probeer ook door te ratelen, maar net nu ik het hints zoeken een beetje door begin te krijgen mag ik er niets meer over zeggen. :')

quote:
3s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 03:18 schreef Tha_Erik het volgende:

[..]

Is het net zo'n zinkend schip als de maffia ondertussen :D?
:D
_O-
Tha_Erikzaterdag 13 augustus 2011 @ 03:20
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 03:19 schreef Roger_Epiales het volgende:

[..]

Ik probeer ook door te ratelen, maar net nu ik het hints zoeken een beetje door begin te krijgen mag ik er niets meer over zeggen. :')
Ja, da´s kut :D. En je was niet eens een hele opvallende factor :o! Waarom leef jij niet meer!
Harajuku.zaterdag 13 augustus 2011 @ 03:22
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 03:18 schreef Roger_Epiales het volgende:

[..]

Ook lekker?
ook best een beetje belangrijk. :9

[..]

Mooie film :Y
Na vijf keer nog steeds ja :@
Roger_Epialeszaterdag 13 augustus 2011 @ 03:23
quote:
3s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 03:19 schreef Tha_Erik het volgende:

[..]

Jazeker! Voorgerecht van cherrytomatensoep en pompoensoep, hoofdgerecht risotto met chorizo (beeeeetje zout, vond de gastheer ook), tiramisu na. En nog een kaasplank. En koffie :7.
:9
Klinkt goed!
Tiramisu huisgemaakt?

Heb een tijdje in een Italiaans restaurant gewerkt, die kok maakte echt de beste tiramisu die ik ooit gegeten heb, maar hij wilde mij het precieze recept niet geven. :(

quote:
3s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 03:20 schreef Tha_Erik het volgende:

[..]

Ja, da´s kut :D. En je was niet eens een hele opvallende factor :o! Waarom leef jij niet meer!
Weet ik niet!
Ik heb juist geprobeerd om niet te veel op te vallen, maar je hoeft met die maffia-figuren maar een keer iets verkeerds te zeggen. Ze zijn gewoon veel te snel op dr pikkie getrapt. :P
Roger_Epialeszaterdag 13 augustus 2011 @ 03:24
quote:
10s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 03:22 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Na vijf keer nog steeds ja :@
:@ is nergens voor nodig.
Ik heb hem zelf al een keer of 11 gezien. :')
Maarten-Pieterzaterdag 13 augustus 2011 @ 03:27
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 03:23 schreef Roger_Epiales het volgende:

[..]

:9
Klinkt goed!
Tiramisu huisgemaakt?

Heb een tijdje in een Italiaans restaurant gewerkt, die kok maakte echt de beste tiramisu die ik ooit gegeten heb, maar hij wilde mij het precieze recept niet geven. :(
Heb je hem geprobeerd om te kopen?

Echt met alles? :P
Tha_Erikzaterdag 13 augustus 2011 @ 03:30
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 03:23 schreef Roger_Epiales het volgende:

[..]

:9
Klinkt goed!
Tiramisu huisgemaakt?
Ja :Y :9.
quote:
Heb een tijdje in een Italiaans restaurant gewerkt, die kok maakte echt de beste tiramisu die ik ooit gegeten heb, maar hij wilde mij het precieze recept niet geven. :(
Zoals het een echte kok betaamt.
Roger_Epialeszaterdag 13 augustus 2011 @ 03:30
quote:
2s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 03:27 schreef Maarten-Pieter het volgende:

[..]

Heb je hem geprobeerd om te kopen?
Ja
quote:
Echt met alles? :P
Nee, hoewel dat misschien wel gelukt was.
Maar dan zoek ik het liever zelf uit, gelukkig heb ik een redelijk goede smaak dus ik kom er wel achter.
Ik ben ook al achter het recept van het pizzadeeg gekomen door gewoon genoeg te proberen. :7
Maarten-Pieterzaterdag 13 augustus 2011 @ 03:30
Hema heeft echt fantastische cappuccino :9
Roger_Epialeszaterdag 13 augustus 2011 @ 03:31
quote:
2s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 03:30 schreef Maarten-Pieter het volgende:
Hema heeft echt fantastische cappuccino :9
En goede truien. :Y
Maarten-Pieterzaterdag 13 augustus 2011 @ 03:32
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 03:31 schreef Roger_Epiales het volgende:

[..]

En goede truien. :Y
Ja dat ook ja Roger :')
Tha_Erikzaterdag 13 augustus 2011 @ 03:38
Nu stemmen, morgen stemmen, nu stemmen, morgen stemmen... Kijken hoe de kaarten vallen, mijn eigen plan trekken, kijken hoe de kaarten vallen, mijn eigen plan trekken... Gevoel volgen, logisch nadenken, gevoel volgen, logisch nadenken...

Dilemma's jongens! Ware dilemma's!
Roger_Epialeszaterdag 13 augustus 2011 @ 03:44
quote:
3s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 03:38 schreef Tha_Erik het volgende:
Nu stemmen, morgen stemmen, nu stemmen, morgen stemmen... Kijken hoe de kaarten vallen, mijn eigen plan trekken, kijken hoe de kaarten vallen, mijn eigen plan trekken... Gevoel volgen, logisch nadenken, gevoel volgen, logisch nadenken...

Dilemma's jongens! Ware dilemma's!
Mijn idee zou dan zijn:

Nu stemmen -> morgen evt. aanpassen.

Eigen plan trekken -> kijken hoe er op gereageerd wordt, desnoods aanpassen.

Altijd logisch nadenken! + Altijd je gevoel volgen! (idd, die laatste 2 gaan niet vaak samen, daarom lig ik ook regelmatig met mezelf in de clinch. :') )
Maarten-Pieterzaterdag 13 augustus 2011 @ 03:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 03:44 schreef Roger_Epiales het volgende:

[..]

Mijn idee zou dan zijn:

Nu stemmen -> morgen evt. aanpassen.

Eigen plan trekken -> kijken hoe er op gereageerd wordt, desnoods aanpassen.

Altijd logisch nadenken! + Altijd je gevoel volgen! (idd, die laatste 2 gaan niet vaak samen, daarom lig ik ook regelmatig met mezelf in de clinch. :') )
Waarom geef je dan überhaupt advies :')
Roger_Epialeszaterdag 13 augustus 2011 @ 03:49
quote:
2s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 03:46 schreef Maarten-Pieter het volgende:

[..]

Waarom geef je dan überhaupt advies :')
"Mijn idee zou dan zijn:"

Ik gaf geen advies, ik gaf een idee. 8-)
Roger_Epialeszaterdag 13 augustus 2011 @ 04:06
Zijn er geen mensen meer wakker?
Niet eens een leuke "foute" jongen? :')
Tha_Erikzaterdag 13 augustus 2011 @ 04:08
MP is vast nog wakker :Y.
Roger_Epialeszaterdag 13 augustus 2011 @ 04:13
Zou het? Hij heeft zelfs al een tijdje niet in ESF gepost. :P
En met al die "verborgen-online" statussen weet je het nooit tegenwoordig. :?

SPOILER
Plus dat het ook niet direct mijn definitie is van leuke "foute" jongen.
No offence MP. :')
Harajuku.zaterdag 13 augustus 2011 @ 04:14
Dit is nogL BEMOEIENIS MET HET SPEL

Whoops, capsprobleem
Roger_Epialeszaterdag 13 augustus 2011 @ 04:16
quote:
9s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 04:14 schreef Harajuku. het volgende:
Dit is nogL BEMOEIENIS MET HET SPEL

Whoops, capsprobleem
Jij vind dat Erik zich te veel met het spel bemoeid? :@
Maar daar is hij toch ook een nog levende speler voor? :')
naatje_1zaterdag 13 augustus 2011 @ 04:16
hihi, de nacht is op radio 49, voorgelezen door cablegunmaster
Maarten-Pieterzaterdag 13 augustus 2011 @ 04:17
Mijn laptop is vastgelopen en tot overmaat van ramp zie ik dat de SC zich van ESF naar MIS heeft verplaatst, dus duurt het even :P
naatje_1zaterdag 13 augustus 2011 @ 04:19
quote:
10s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 01:55 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Dat komt goed uit, ik wil mensen wel persoonlijk aanvallen. geowonfaye, naatje, breezer, take your pick :')
I know and I take full responsibility
Roger_Epialeszaterdag 13 augustus 2011 @ 04:30
quote:
2s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 04:17 schreef Maarten-Pieter het volgende:
Mijn laptop is vastgelopen en tot overmaat van ramp zie ik dat de SC zich van ESF naar MIS heeft verplaatst, dus duurt het even :P
Heel wat terug te lezen?
Of issie pas net gecrasht?
Maarten-Pieterzaterdag 13 augustus 2011 @ 04:32
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 04:30 schreef Roger_Epiales het volgende:

[..]

Heel wat terug te lezen?
Of issie pas net gecrasht?
Kwartier vertraging, inmiddels is 'ie weer aan de praat :)
Roger_Epialeszaterdag 13 augustus 2011 @ 04:35
quote:
2s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 04:32 schreef Maarten-Pieter het volgende:

[..]

Kwartier vertraging, inmiddels is 'ie weer aan de praat :)
Valt nog mee dan. ^O^
PatriQue89zaterdag 13 augustus 2011 @ 06:57
quote:
2s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 03:01 schreef Maarten-Pieter het volgende:

[..]

Ik vind dat dat soort mensen, ongeacht de rol, uit het spel moeten worden gehaald. Op dezelfde manier als dat mensen die niet stemmen uit het spel worden gehaald. Binnen de maffia heeft ze zelfs gezegd (nadat ze zelf was gedood) of we Naatje ook konden doden, zodat hij meer aandacht voor haar zou hebben :')
srsly? :')
PatriQue89zaterdag 13 augustus 2011 @ 07:06
En de goede stand is:

Knetterkrankjorum(3): wendytje, Peter, gomi
Peterzaterdag 13 augustus 2011 @ 10:55
Wat zitten er een stel zure zeikwijven hier zeg.. Uitgeschakeld en maar commentaar op hoe anderen het spel spelen..
Nee, dat maakt het leuk..
PatriQue89zaterdag 13 augustus 2011 @ 11:08
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 10:55 schreef Peter het volgende:
Wat zitten er een stel zure zeikwijven hier zeg.. Uitgeschakeld en maar commentaar op hoe anderen het spel spelen..
Nee, dat maakt het leuk..
haha! Ik had gister ook iemand in PM die tegen me aan het zeiken was over hoe spelleider was _O- ik moest lachen
Maarten-Pieterzaterdag 13 augustus 2011 @ 13:21
quote:
1s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 06:57 schreef PatriQue89 het volgende:

[..]

srsly? :')
Ja echt waar :')
TheaterMaMazaterdag 13 augustus 2011 @ 13:22
Even aan het begin van mijn onderzoek vandaag, resumeren
we zijn nog met 9 mensen
3. gomi
12. Peter
16. Tombolafan
17. Knetterkrankjorum
18. Theatermama
19. Viro
21. Wendytje
24. Tha_Erik
25. liesje1979

Tha_Erik is de burgemeester en heeft nog 1 Bodyguard
dan blijven er nog 7 over, tenzij Tha Erik mafia is
verder zijn er geen mensen met speciale rollen meer
en is er nog maar 1 mafialid omdat er ook maar 1 kill was
dan zijn er dus nu nog 6 gewone dorpelingen
Dat moeten we dan toch wel kunnen oplossen

Zijn dat de juiste conclusie's?
08gnoT.zaterdag 13 augustus 2011 @ 13:35
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 13:22 schreef TheaterMaMa het volgende:
Even aan het begin van mijn onderzoek vandaag, resumeren
we zijn nog met 9 mensen
3. gomi
12. Peter
16. Tombolafan
17. Knetterkrankjorum
18. Theatermama
19. Viro
21. Wendytje
24. Tha_Erik
25. liesje1979

Tha_Erik is de burgemeester en heeft nog 1 Bodyguard
dan blijven er nog 7 over, tenzij Tha Erik mafia is
verder zijn er geen mensen met speciale rollen meer
en is er nog maar 1 mafialid omdat er ook maar 1 kill was
dan zijn er dus nu nog 6 gewone dorpelingen
Dat moeten we dan toch wel kunnen oplossen

Zijn dat de juiste conclusie's?
Liesje ligt al onder de vlijtige liesjes
liesje1979zaterdag 13 augustus 2011 @ 13:42
:D

En de vergeet-me-nietjes.
08gnoT.zaterdag 13 augustus 2011 @ 13:43
quote:
14s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 13:42 schreef liesje1979 het volgende:
:D

En de vergeet-me-nietjes.
Goeie mest ben je dan, die stonden er gisteren nog niet :7
Tha_Erikzaterdag 13 augustus 2011 @ 13:47
1 kill kan ook betekenen dat er nog 2 maffialeden zijn.
TheaterMaMazaterdag 13 augustus 2011 @ 13:58
Ik wist eigenlijk wel dat zij dood is, want zij heeft mij beschermd en mij gesterkt om haar dood te wreken, maar in de OP staat ze niet doorgestreept, dus dacht ik dat ik misschien een speciale actie had gemist
Maar goed
we zijn dus nog met 8 spelers
waarvan 1 burgemeester en 1 bodyguard
waarschijnlijk 2 maffialeden
en dan dus nog maar 4 gewone burgers
ok schouders er onder en links zoeken
Virozaterdag 13 augustus 2011 @ 14:20
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 13:22 schreef TheaterMaMa het volgende:
Even aan het begin van mijn onderzoek vandaag, resumeren
we zijn nog met 9 mensen
3. gomi
12. Peter
16. Tombolafan
17. Knetterkrankjorum
18. Theatermama
19. Viro
21. Wendytje
24. Tha_Erik
25. liesje1979

Tha_Erik is de burgemeester en heeft nog 1 Bodyguard
dan blijven er nog 7 over, tenzij Tha Erik mafia is
verder zijn er geen mensen met speciale rollen meer
en is er nog maar 1 mafialid omdat er ook maar 1 kill was
dan zijn er dus nu nog 6 gewone dorpelingen
Dat moeten we dan toch wel kunnen oplossen

Zijn dat de juiste conclusie's?
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 13:58 schreef TheaterMaMa het volgende:
Ik wist eigenlijk wel dat zij dood is, want zij heeft mij beschermd en mij gesterkt om haar dood te wreken, maar in de OP staat ze niet doorgestreept, dus dacht ik dat ik misschien een speciale actie had gemist
Maar goed
we zijn dus nog met 8 spelers
waarvan 1 burgemeester en 1 bodyguard
waarschijnlijk 2 maffialeden
en dan dus nog maar 4 gewone burgers
ok schouders er onder en links zoeken
Hmm interessant ontwikkeling.
gomizaterdag 13 augustus 2011 @ 14:41
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 13:58 schreef TheaterMaMa het volgende:
Ik wist eigenlijk wel dat zij dood is, want zij heeft mij beschermd en mij gesterkt om haar dood te wreken, maar in de OP staat ze niet doorgestreept, dus dacht ik dat ik misschien een speciale actie had gemist
Maar goed
we zijn dus nog met 8 spelers
waarvan 1 burgemeester en 1 bodyguard
waarschijnlijk 2 maffialeden
en dan dus nog maar 4 gewone burgers
ok schouders er onder en links zoeken
2 maffia die we dus moeten killen
PatriQue89zaterdag 13 augustus 2011 @ 14:54
Vergeten jullie niet te stemmen vandaag?
Tha_Erikzaterdag 13 augustus 2011 @ 14:55
We hebben toch nog even?
PatriQue89zaterdag 13 augustus 2011 @ 15:03
quote:
3s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 14:55 schreef Tha_Erik het volgende:
We hebben toch nog even?
Nog 4 uur ja.. maar pas 3 stemmen :o
StijnDazaterdag 13 augustus 2011 @ 15:06
Spannend :P
Gaat wel sneller dan vroeger zo'n ronde, of ligt dat aan mij?
liesje1979zaterdag 13 augustus 2011 @ 15:08
quote:
2s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 15:06 schreef StijnDa het volgende:
Spannend :P
Gaat wel sneller dan vroeger zo'n ronde, of ligt dat aan mij?
Voor mijn gevoel was dit ook een snelle ronde. Misschien omdat er wat minder speciale rollen waren en dus meer kills?
PatriQue89zaterdag 13 augustus 2011 @ 15:10
quote:
14s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 15:08 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

Voor mijn gevoel was dit ook een snelle ronde. Misschien omdat er wat minder speciale rollen waren en dus meer kills?
Dit.. en er waren ook wat minder deelnemers, dan de laatste rondes vorig jaar.. toen zat je al rond de 40.. nu 25 :)
Tha_Erikzaterdag 13 augustus 2011 @ 15:11
Wat een horror was dat, 40 deelnemers :')!
liesje1979zaterdag 13 augustus 2011 @ 15:11
Is er eigenlijk al SL voor volgende ronde? Ik dacht gelezen te hebben dat TV wel wilde?
PatriQue89zaterdag 13 augustus 2011 @ 15:13
quote:
3s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 15:11 schreef Tha_Erik het volgende:
Wat een horror was dat, 40 deelnemers :')!
inderdaad!
PatriQue89zaterdag 13 augustus 2011 @ 15:13
quote:
14s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 15:11 schreef liesje1979 het volgende:
Is er eigenlijk al SL voor volgende ronde? Ik dacht gelezen te hebben dat TV wel wilde?
Geloof het ook idd!
gomizaterdag 13 augustus 2011 @ 15:25
quote:
3s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 15:11 schreef Tha_Erik het volgende:
Wat een horror was dat, 40 deelnemers :')!
maar met 2 fams was wel leuk tbh
liesje1979zaterdag 13 augustus 2011 @ 15:27
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 15:25 schreef gomi het volgende:

[..]

maar met 2 fams was wel leuk tbh
Ja dat vond ik ook tof.
Tha_Erikzaterdag 13 augustus 2011 @ 15:28
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 15:25 schreef gomi het volgende:

[..]

maar met 2 fams was wel leuk tbh
Ja :Y. Dan kan je als maffia ook serieus op zoek naar hints, want het is natuurlijk eerst zaak om de andere familie uit te roeien.
Harajuku.zaterdag 13 augustus 2011 @ 15:29
quote:
7s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 15:10 schreef PatriQue89 het volgende:

[..]

Dit.. en er waren ook wat minder deelnemers, dan de laatste rondes vorig jaar.. toen zat je al rond de 40.. nu 25 :)
Zoveel mensen heb je ook maar 1 of 2 keer, daarna kakt het alweer in.
StijnDazaterdag 13 augustus 2011 @ 15:38
Ah oke :)
En waarom waren er minder speciale rollen?
PatriQue89zaterdag 13 augustus 2011 @ 15:46
quote:
2s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 15:38 schreef StijnDa het volgende:
Ah oke :)
En waarom waren er minder speciale rollen?
Omdat er anders weinig mensen"echt" dorp waren..
StijnDazaterdag 13 augustus 2011 @ 15:57
2 families was leuk ja :)
Maarten-Pieterzaterdag 13 augustus 2011 @ 16:06
Wat was met twee families eigenlijk het hoofddoel voor de maffia? Eerst alle dorpelingen dood of eerst de andere familie dood?
TheaterMaMazaterdag 13 augustus 2011 @ 16:15
Intussen ben ik er van overtuigd dat Viro het niet is, anders had er wel een vechtsport gerelateerde moord in gezeten lijkt me , al heeft ie in z'n history natuurlijk wel een topic met zanger Rinus zitten

van Wendytje kan ik vooralsnog ook niets vinden

De Tadaa in Knetterkrankjorum is natuurlijk wel een hele directe hint naar de 1ste nachtkill
ook hier een verwijzing naar gayporn in haar history #745 Soa's en Gay Porn #743 Spinnen zijn tof, homo's ook. en zanger rinus RADIO 49#735 Zanger Rinus goes global!

Dan Tombola
een kleine gayverwijzing SC#1453 Naar een gay café!

Zowiezo alle homo's zijn verdacht, in het homotopic kwam die worst, die dadel en die gayporn terug
dus ThaErik en Peter en ik

Bij Peter gaat het in zijn fotoboek over kerkramen, maar in de eerste nachtkill was er sprake van een kerck met ck die kom ik maar nergens tegen

a litle less converstion a litle more action , KSC #4125Oogjes dicht en Snaveltjes toe in de history van Gomi, en een rescente nachtkill, Van wijn, word je geen chagrijn. kan een verwijzing naar sangria zijn

Ik heb niets met dat telefoonnummer kunnen, zijn ook maar 8 cijfers...
nergens een roze handtas kunnen vinden tenzij dat een veri=wijzing is naar homo zijn
en die appelboomlaan?

Tha Erik heb ik ook geen nieuwe hint kunnen vinden als die al genoemd zijn


Maar goed, ik ben hier dus al lang mee bezig geweest
TheaterMaMazaterdag 13 augustus 2011 @ 16:17
nu even de hints van anderen ernaast leggen en dan ga ik stemmen
TheaterMaMazaterdag 13 augustus 2011 @ 16:19
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 03:23 schreef Roger_Epiales het volgende:

[..]

:9
Klinkt goed!
Tiramisu huisgemaakt?

Heb een tijdje in een Italiaans restaurant gewerkt, die kok maakte echt de beste tiramisu die ik ooit gegeten heb, maar hij wilde mij het precieze recept niet geven. :(

[..]

Weet ik niet!
Ik heb juist geprobeerd om niet te veel op te vallen, maar je hoeft met die maffia-figuren maar een keer iets verkeerds te zeggen. Ze zijn gewoon veel te snel op dr pikkie getrapt. :P
tuurlijk huisgemaakt, alles was huisgemaakt, zelfs de soep, vanaf de grondstoffen helemaal, daar komt geen bouilionblokje aan te pas
TheaterMaMazaterdag 13 augustus 2011 @ 16:24
ik kan de laaste stemlijst niet vinden hoe is de huidige stand

Knetterkrankjorum is een verdachte van me maar Gomi ook
lyndazaterdag 13 augustus 2011 @ 16:24
quote:
14s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 15:11 schreef liesje1979 het volgende:
Is er eigenlijk al SL voor volgende ronde? Ik dacht gelezen te hebben dat TV wel wilde?
TV en ik zitten een beetje te PM'en of wij een ronde SL'en ;)
(zo ja.. sorry voor de inactieven maar die wil ik er niet bij hebben -O- )
Tha_Erikzaterdag 13 augustus 2011 @ 16:25
quote:
1s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 07:06 schreef PatriQue89 het volgende:
En de goede stand is:

Knetterkrankjorum(3): wendytje, Peter, gomi
Harajuku.zaterdag 13 augustus 2011 @ 16:25
quote:
1s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 07:06 schreef PatriQue89 het volgende:
En de goede stand is:

Knetterkrankjorum(3): wendytje, Peter, gomi
Harajuku.zaterdag 13 augustus 2011 @ 16:26
Jonge Erik
lyndazaterdag 13 augustus 2011 @ 16:26
quote:
2s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 16:06 schreef Maarten-Pieter het volgende:
Wat was met twee families eigenlijk het hoofddoel voor de maffia? Eerst alle dorpelingen dood of eerst de andere familie dood?
Beetje beiden, je moet als maffia dan gewoon goed blijven opletten op de ander familie :D
PatriQue89zaterdag 13 augustus 2011 @ 16:26
quote:
6s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 16:24 schreef lynda het volgende:

[..]

TV en ik zitten een beetje te PM'en of wij een ronde SL'en ;)
(zo ja.. sorry voor de inactieven maar die wil ik er niet bij hebben -O- )
Je bedoeld dat je mensen gaat uitsluiten van deelname? :P
TheaterMaMazaterdag 13 augustus 2011 @ 16:26
hmmm moet ik daar in mee gaan?
Ik vind Gomi ook verdacht stil gedurende het spel
Harajuku.zaterdag 13 augustus 2011 @ 16:27
quote:
6s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 16:26 schreef lynda het volgende:

[..]

Beetje beiden, je moet als maffia dan gewoon goed blijven opletten op de ander familie :D
Mja, met deze aantallen krijg je maar 3 mafia per familie, dat wint het dorp makkelijk.
PatriQue89zaterdag 13 augustus 2011 @ 16:30
Ik open even nieuw topic trouwens! :P
PatriQue89zaterdag 13 augustus 2011 @ 16:30
Ok? Ok!