FOK!forum / Lowlands 2014 / sLLowchat #36 Roodverbrande memmen in de modder
friekin_donderdag 11 augustus 2011 @ 13:25
header1.png


:W * Welkom in het zoveelste doldwaze voorprettopic van Lowlands 2011 *O*
links2.png A Campingflight to Lowlands Paradise of kortweg Lowlands is een driedaags muziekfestival dat vanaf 1993 jaarlijks in Nederland in Biddinghuizen (Flevoland) gehouden wordt. Mojo Concerts begon Lowlands als tegenhanger van festivals als Pinkpop en Dynamo Open Air en probeerde hier haar wat alternatievere muziek uit. Lowlands wordt dit jaar van vrijdag 19 augustus tot zondag 21 augustus gehouden.

nieuws.png
quote:
Lowlands 2011 uitverkocht
A Campingflight to Lowlands Paradise 2011 is uitverkocht. Er zijn alleen nog een aantal kaarten met CJP-korting beschikbaar. Vraag je code hier aan. Net als voorgaande jaren worden door diverse (online)ticketbureaus toch nog kaarten aangeboden. Deze kaarten worden zo veel mogelijk getraceerd en ongeldig gemaakt. De ongeldig gemaakte kaarten komen weer beschikbaar voor de officiële verkoop via lowlands.nl en livenation.nl. Met de ongeldig gemaakte tickets is geen toegang tot het festival mogelijk. Koop dus geen kaarten via andere sites dan lowlands.nl, livenation.nl en ticketservice.nl Het ongeldig maken van kaarten gaat door tot aan de start van het festival en de ongeldig gemaakte kaartnummers worden gepubliceerd op www.ticketsenconcertkaarten.nl.
watmee.png
De grote FOK!LowlandsChecklist
De FAQ op lowlands.nl
Dit handige topic

links.pngrechts2.png
Youtube, Myspace, Last.fm event-pagina, Last.fm group, Hyves, Youtube, Facebook, Flickr
Lolwands.nl: simpele namen site
Lowlove: lowlands fansite met nieuws, polls in up-to-date informatie
Lowla: Lekker Leesbaar Lowlands
Helikopterman: Harry de Helikopterman
Lowlands de Powlands
Lowlands Televisie
Archief 2001 t/m 2005
Lowlands Merchandise op Thanx.nl
Lowlands review: 'De elende van Lowlands'
Twitter van Lowlands
Twitter van Bente Bollmann (Marketing Manager Lowlands)

kaart.png (groter)
kaart2.png


cd.png

Nieuw topic kan je openen met de 'open nieuw topic'-knop. Zet de link van het NIEUWE topic in het NIEUWE topic (onder 'vorige topics'). Voor de zekerheid de OP: OP (door adam west)

2005-08-lowlands.jpg
friekin_donderdag 11 augustus 2011 @ 13:25
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 13:08 schreef ralfseltje het volgende:
http://www.nu.nl/muziek/2(...)n-biddinghuizen.html

Lowlands ook volgende tien jaar in Biddinghuizen
Laatste update: 11 augustus 2011 12:46 info
BIDDINGHUIZEN – Popfestival Lowlands zal ook de komende tien jaar plaatsvinden in Biddinghuizen. Op 17 augustus, een dag voor de negentiende editie van het festival van start gaat, wordt het nieuwe contract met de verhuurder getekend. Dat zegt festivaldirecteur Eric van Eerdenburg.

De verlenging van de verbintenis opent nieuwe deuren voor de Lowlands-organisatie. "We zijn dit jaar met een heel groot project bezig", vertelt Van Eerdenburg. "Er wordt op alle aggregaten gemeten hoeveel stroom we verbruiken en wat de piekbelastingen zijn. We verbruiken 130.000 liter brandstof en dat is erg vervuilend.”

“Als we een eigen infrastructuur zouden hebben, kunnen we groene stroom kopen. We hebben goede verwachtingen over de grid", aldus Van Eerdenburg. "Als het business-wise kan, hopen we dat plan in 2012 al gerealiseerd te hebben.”

“De vervolgstap zou kunnen zijn dat we een vaste kap met zonnecellen op de Alpha-tent zetten en misschien zelfs een paar eigen windmolens plaatsen, zodat we helemaal zelfvoorzienend zijn en misschien zelfs wat stroom overhouden om door te verkopen."


Lowlands deelt het festivalterrein dit jaar iets anders in. Bekijk de video.


Eerst moet Lowlands 2011 tot een goed einde gebracht worden. Over de kaartverkoop heeft Van Eerderburg niet te klagen gehad. "Eigenlijk waren we in anderhalve seconde uitverkocht, want er waren 40.000 hits op de website op het moment dat we de boel opengooiden. Dat vind ikzelf ook krankzinnig.”

“Die hyperigheid mag er van mij wel af. Zo snel als nu hoeft van mij echt niet." Op de dag dat Lowlands uitverkocht raakte, vrijdag 26 november 2010, waren er nog geen acts bevestigd. Naarmate de line-up completer raakte, groeide de kritiek. Er zouden niet genoeg aansprekende headliners op het affiche staan.

Afgezegd

"Ik denk dat het programma héél sterk is, maar dat we een beetje aan de dunne kant zitten in de headliners", erkent Van Eerdenburg. "Het leek aanvankelijk een heel goed jaar te worden. We begonnen met Tool, Björk, Gorillaz, The Strokes maar die hebben allemaal hun tours afgezegd.”

“Arcade Fire viel ook af, die band heeft een pauze ingelast en komt pas twee weken na Lowlands richting Europa." Het is een negatieve trend die de hele muziekbusiness raakt, legt de Lowlands-directeur uit. "Normaal gesproken heeft Mojo Concerts een aantal stadionshows, dit jaar was het er één.”

Mager

“Normaal zijn er vier tot zes shows in het Westerpark in Amsterdam: is niet doorgegaan. In het Goffertpark in Nijmegen: geen shows. Het is gewoon een heel mager tourjaar."

Het budget voor de Lowlands-programmering is derhalve niet volledig opgegaan. "We hebben wat over", zegt Van Eerderburg. "Dat mogen we dan volgend jaar besteden en dat ga ik ook lekker doen."


quote:
Lowlands Festival
Dinsdag 16 augustus om 11:00u gaan de allerlaatste 750 Lowlandskaarten in de verkoop. Deze kaarten hebben we achtergehouden om de zwarthandel op het laatste moment nog eens te frustreren en het zijn vrijgekomen kaarten uit niet-gebruikte sponsorblokkades en relatiekaarten.

De verkoop vindt alleen plaats via de site van Ticket Service.

Alleen kaarten die je zelf via de officiële verkoopkanalen hebt gekocht, geven 100% zeker toegang tot Lowlands.
Beaudelairedonderdag 11 augustus 2011 @ 13:26
Friekin_. *O*
Trigaltidonderdag 11 augustus 2011 @ 13:26
En ineens weer het besef, nog maar 7 dagen!
PiRANiAdonderdag 11 augustus 2011 @ 13:27
quote:
14s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 13:26 schreef Trigalti het volgende:
En ineens weer het besef, nog maar 7 dagen!
Waar ben jij over precies een week? :s).
PiRANiAdonderdag 11 augustus 2011 @ 13:28
quote:
14s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 13:24 schreef friekin_ het volgende:
Maar Pir pesten is tof. En ik heb dikke memmen dus ik mag dat.
10.gif
Pink_Floyddonderdag 11 augustus 2011 @ 13:28
Amai! jammer dat TOOL, Strokes en Bjork ook niet door konden gaan. Als ze dan grote namen erbij wouden hebben, dan idd maar in zo'n hoek.
Pink_Floyddonderdag 11 augustus 2011 @ 13:30
quote:
14s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 13:24 schreef friekin_ het volgende:
En ik heb dikke memmen dus ik mag dat.
Bewijs dat maar s dan ;)
friekin_donderdag 11 augustus 2011 @ 13:31
Ik heb nog ergens een puike Pinkpopfoto waar ik iemand plet met tetten. GMAM.
ralfseltjedonderdag 11 augustus 2011 @ 13:34
Nu je het zegt, best wel een kutopmerking van dat geld over
PiRANiAdonderdag 11 augustus 2011 @ 13:35
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 13:34 schreef ralfseltje het volgende:
Nu je het zegt, best wel een kutopmerking van dat geld over
Ik betaal graag voor een festival waarvan ik nog niet zeker weet of ik er naartoe ga ⸮
Kobradonderdag 11 augustus 2011 @ 13:38
quote:
14s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 13:35 schreef PiRANiA het volgende:

[..]

Ik betaal graag voor een festival waarvan ik nog niet zeker weet of ik er naartoe ga ⸮
Maken ze de munten maar wat goedkoper. Ik vind het echt belachelijk. Zal je zien dat het volgend jaar ook weer duurder is.
rubbereenddonderdag 11 augustus 2011 @ 13:38
nou volgend jaar dubbel dikke headliners :P Lowlands nog sneller uitverkocht :')
Pink_Floyddonderdag 11 augustus 2011 @ 13:39
beetje tegenstrijdig idd, wel terug willen naar 'oude stempel' qua namen en niet zo snel uit willen verkopen, maar dan wel meer geld pompen in bands die dan vermoedelijk ook meer willen hebben = gelijk aan grote namen lijkt me...
friekin_donderdag 11 augustus 2011 @ 13:40
Voor de liefhebbers:

http://img508.imageshack.us/img508/4223/img0581hk.jpg (copy/paste deze link)

Slachtoffer was trouwens Chansadres _O-

Eat that Pir.
YURdonderdag 11 augustus 2011 @ 13:40
quote:
6s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 13:40 schreef friekin_ het volgende:
Voor de liefhebbers:

[ http://img508.imageshack.us/img508/4223/img0581hk.jpg (copy/paste deze link) ]

Slachtoffer was trouwens Chansadres _O-

Eat that Pir.
Zo goed als NSFW ;)
friekin_donderdag 11 augustus 2011 @ 13:41
:') Daarom ook alleen een linkje :')
rubbereenddonderdag 11 augustus 2011 @ 13:41
quote:
6s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 13:40 schreef friekin_ het volgende:
Voor de liefhebbers:

[ http://img508.imageshack.us/img508/4223/img0581hk.jpg (copy/paste deze link) ]

Slachtoffer was trouwens Chansadres _O-

Eat that Pir.
\
:~
Perquisitedonderdag 11 augustus 2011 @ 13:43
net een kaartje voor 200 euro gekocht, komen er nog kaarten vrij :')
TWPdonderdag 11 augustus 2011 @ 13:45
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 13:43 schreef Perquisite het volgende:
net een kaartje voor 200 euro gekocht, komen er nog kaarten vrij :')
Maar de kans dat je nog een van die 750 kaarten mee pakt is wel heel klein.
TWPdonderdag 11 augustus 2011 @ 13:45
quote:
6s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 13:40 schreef friekin_ het volgende:
Voor de liefhebbers:

[ http://img508.imageshack.us/img508/4223/img0581hk.jpg (copy/paste deze link) ]

Slachtoffer was trouwens Chansadres _O-

Eat that Pir.
Prettig.
Pink_Floyddonderdag 11 augustus 2011 @ 13:49
quote:
6s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 13:40 schreef friekin_ het volgende:
Voor de liefhebbers:

[ http://img508.imageshack.us/img508/4223/img0581hk.jpg (copy/paste deze link) ]


:), bewezen idd
PiRANiAdonderdag 11 augustus 2011 @ 13:49
quote:
6s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 13:40 schreef friekin_ het volgende:
Voor de liefhebbers:

[ http://img508.imageshack.us/img508/4223/img0581hk.jpg (copy/paste deze link) ]

Slachtoffer was trouwens Chansadres _O-

Eat that Pir.
"Eat that". Okay :9.
recedonderdag 11 augustus 2011 @ 13:49
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 13:43 schreef Perquisite het volgende:
net een kaartje voor 200 euro gekocht, komen er nog kaarten vrij :')
Ach je hebt in ieder geval een kaart. Als die echt is natuurlijk.
PiRANiAdonderdag 11 augustus 2011 @ 13:50
LLTittyTwister twitterde op donderdag 11-08-2011 om 13:49:39 COME ON PUSSY LOVERS: AT THE TITTY TWISTER WE’RE SLASHING PUSSY IN HALF. #LL11 reageer retweet
TWPdonderdag 11 augustus 2011 @ 13:51
quote:
4s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 13:50 schreef PiRANiA het volgende:
LLTittyTwister twitterde op donderdag 11-08-2011 om 13:49:39 COME ON PUSSY LOVERS: AT THE TITTY TWISTER WE’RE SLASHING PUSSY IN HALF. #LL11 reageer retweet
:')
friekin_donderdag 11 augustus 2011 @ 13:53
quote:
LLTittyTwister LLTittyTwister
THIS IS A PUSSY BLOW OUT: PUSSY PUSSY PUSSY PUSSY PUSSY PUSSY PUSSY PUSSY PUSSY PUSSY PUSSY PUSSY PUSSY PUSSY PUSSY PUSSY PUSSY PUSSY #LL11
Ik ben Pir voor weeee
Beaudelairedonderdag 11 augustus 2011 @ 13:54
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 13:53 schreef friekin_ het volgende:

[..]

Ik ben Pir voor weeee
_O-
friekin_donderdag 11 augustus 2011 @ 13:54
quote:
WHO NEEDS LUBE WHEN YOU HAVE TEARS
Da dacht ik.
rhubarbjedonderdag 11 augustus 2011 @ 13:56
ik heb besloten mijn kaartje te houden en dus ook maar besloten om me hier in LL-subforum te storten!
hai! :*
Beaudelairedonderdag 11 augustus 2011 @ 13:57
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 13:56 schreef rhubarbje het volgende:
ik heb besloten mijn kaartje te houden en dus ook maar besloten om me hier in LL-subforum te storten!
hai! :*
"Sta je al in de FOK!kers op Lowlands lijst? *fap* "

:7
littledrummergirldonderdag 11 augustus 2011 @ 13:58
wij worden met de auto afgezet bij ll, weet iemand of dat je dan ook in die lange file naar het parkeerterrein moet staan of dat er een speciaal afzetgebiedje ofzo is :?
friekin_donderdag 11 augustus 2011 @ 13:58
quote:
1s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 13:57 schreef Beaudelaire het volgende:

[..]

"Sta je al in de FOK!kers op Lowlands lijst? *fap* "

:7
_O- _O- _O- _O-
PiRANiAdonderdag 11 augustus 2011 @ 13:59
quote:
1s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 13:57 schreef Beaudelaire het volgende:

[..]

"Sta je al in de FOK!kers op Lowlands lijst? *fap* "

:7
That's the spirit ^O^.
rubbereenddonderdag 11 augustus 2011 @ 13:59
quote:
99s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 13:58 schreef littledrummergirl het volgende:
wij worden met de auto afgezet bij ll, weet iemand of dat je dan ook in die lange file naar het parkeerterrein moet staan of dat er een speciaal afzetgebiedje ofzo is :?
Kiss en ride is volgens mij zelfde route via de dijk als de parkeerders
TWPdonderdag 11 augustus 2011 @ 14:00
quote:
99s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 13:58 schreef littledrummergirl het volgende:
wij worden met de auto afgezet bij ll, weet iemand of dat je dan ook in die lange file naar het parkeerterrein moet staan of dat er een speciaal afzetgebiedje ofzo is :?
Als je optijd bent is de dijk nog niet zo heel druk. Dan is er dus ook de mogelijkheid om alle spullen uit te laden en de auto's weer te laten keren. Doen wij ook weer. Wel zo makkelijk.
rhubarbjedonderdag 11 augustus 2011 @ 14:00
quote:
1s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 13:57 schreef Beaudelaire het volgende:

[..]

"Sta je al in de FOK!kers op Lowlands lijst? *fap* "

:7
oh nee maar dat hoeft ook niet hoor
of mag ik hier anders niet posten? ;(
littledrummergirldonderdag 11 augustus 2011 @ 14:01
quote:
14s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 14:00 schreef TWP het volgende:

[..]

Als je optijd bent is de dijk nog niet zo heel druk. Dan is er dus ook de mogelijkheid om alle spullen uit te laden en de auto's weer te laten keren. Doen wij ook weer. Wel zo makkelijk.
wanneer is op tijd dan :P ?
PiRANiAdonderdag 11 augustus 2011 @ 14:02
quote:
DROPSTUFF

DROPSTUFF, het museumnetwerk voor digitale kunsten, presenteert dit jaar op twee LED-schermen live de 54e Biënnale van Venetië. Zo kun je terwijl je op het festival bent een hardcore portie ongezouten culturele input opdoen van de oudste en meest prestigieuze kunsttentoonstelling ter wereld.

Naast een beeldverslag uit Venetië presenteert DROPSTUFF zes vette artistieke games waaraan jij met je eigen smartphone kunt meedoen. Via gratis wifi voor de website m.dropstuff.nl kun je de games live aansturen. Beroemde kunstenaars, en coole game-ontwerpers: Driessens/Verstappen, Mieke Gerritzen, Oneseconds, Victor Nieuwenhuijs en Maartje Seyfert en Monobanda.

Daarnaast ontwerpen de enorm upcomming ontwerpers van Zesbaans een speciale Lowlands-game met als titel ‘Lowculture;’ Laat in de ‘photobooth’ een kort filmpje van je eigen hoofd maken en stem via je smartphone jezelf of je vrienden naar eeuwige roem op het scherm. (live op alle DROPSTUFF-schermen in Nederland en Venetië!)
First!
TWPdonderdag 11 augustus 2011 @ 14:02
quote:
99s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 14:01 schreef littledrummergirl het volgende:

[..]

wanneer is op tijd dan :P ?
Dat durf ik niet precies te zeggen. Wij waren er vorig jaar om 11 uur en toen was het nog helemaal niet druk. Ik denk dat het om een uurtje of 12 ook nog wel moet lukken.
LatonOnedonderdag 11 augustus 2011 @ 14:03
quote:
6s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 13:40 schreef friekin_ het volgende:
Voor de liefhebbers:

[ http://img508.imageshack.us/img508/4223/img0581hk.jpg (copy/paste deze link) ]

Slachtoffer was trouwens Chansadres _O-

Eat that Pir.
tettenman.jpg
friekin_donderdag 11 augustus 2011 @ 14:04
quote:
10s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 14:03 schreef LatonOne het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
:@ 8-)
rubbereenddonderdag 11 augustus 2011 @ 14:05
quote:
14s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 14:00 schreef TWP het volgende:

[..]

Als je optijd bent is de dijk nog niet zo heel druk. Dan is er dus ook de mogelijkheid om alle spullen uit te laden en de auto's weer te laten keren. Doen wij ook weer. Wel zo makkelijk.
wij laten ons ook altijd afzetten en lopen dan naar de afrit om daar bier te gaan drinken :9
TWPdonderdag 11 augustus 2011 @ 14:06
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 14:05 schreef rubbereend het volgende:

[..]

wij laten ons ook altijd afzetten en lopen dan naar de afrit om daar bier te gaan drinken :9
Heerlijk is dat. Geen zorgen over files, wachten totdat je kunt parkeren etc.
rubbereenddonderdag 11 augustus 2011 @ 14:07
quote:
14s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 14:06 schreef TWP het volgende:

[..]

Heerlijk is dat. Geen zorgen over files, wachten totdat je kunt parkeren etc.
inderdaad en eerst mag toch iedereen die te voet is van de afrit af en als dat weg is gaan de auto's pas rijden.
LatonOnedonderdag 11 augustus 2011 @ 14:08
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 14:04 schreef friekin_ het volgende:

[..]

:@ 8-)
En geheel in thema, door deze post gaat iedereen kijken of zijn tent nog in orde is :D

Nog een week ! Tijd voor voorbereidende acties *O*
rhubarbjedonderdag 11 augustus 2011 @ 14:09
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 14:05 schreef rubbereend het volgende:

[..]

wij laten ons ook altijd afzetten en lopen dan naar de afrit om daar bier te gaan drinken :9
hoe lang is dat lopen??

ik wou dat onze auto gewoon niet dood was ;(
met eigen vervoer vond ik tot nu toe het handigst... vorig jaar als een wausje op die bussen staan wachten op het station
wat een ellende zeg
Beaudelairedonderdag 11 augustus 2011 @ 14:11
Het is toch ook mogelijk om via de OV.-bussen naar de Dijk te gaan ipv pendelbussen? Dan ben je er eerder.
TWPdonderdag 11 augustus 2011 @ 14:12
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 14:09 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

hoe lang is dat lopen??

ik wou dat onze auto gewoon niet dood was ;(
met eigen vervoer vond ik tot nu toe het handigst... vorig jaar als een wausje op die bussen staan wachten op het station
wat een ellende zeg
10 minuutjes lopen ongeveer. Helemaal niet ver.
rhubarbjedonderdag 11 augustus 2011 @ 14:13
geen idee... ik heb het alleen vorig jaar met het ov gedaan omdat onze auto een paar dagen voor LL de geest gaf


en ik heb gister pas besloten om mijn kaartje te houden dus heel diep heb ik er allemaal nog niet over nagedacht dit jaar...

maar ik sta zeker op voor de beste manier om er te komen als je geen auto meer hebt *O*
rhubarbjedonderdag 11 augustus 2011 @ 14:13
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 14:12 schreef TWP het volgende:

[..]

10 minuutjes lopen ongeveer. Helemaal niet ver.
oh misschien moeten we dat maar doen dan of zo
friekin_donderdag 11 augustus 2011 @ 14:15
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 14:09 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

wat een elende zeg
Ik heb mijn regenlaarzen opgezocht en schoongemaakt. Er zat nog modder uit Biddinghuizen 2008 op :')
rhubarbjedonderdag 11 augustus 2011 @ 14:16
ik wil nieuwe laarsjes *O*
dit weekend misschien even naar de stad voor de nodige inkopen
poncho's en zo :P
LatonOnedonderdag 11 augustus 2011 @ 14:25

Zin ! tijd om meeneem lijstje te maken O+
LatonOnedonderdag 11 augustus 2011 @ 15:00

owwwwwwww yeah. Die nachtelijke spacevibes *O* Zweven door tenten, flarden van bezwete lijven, rook, drank.. huilende bulbjes in een natte tent op de camping. the works O+
julian6donderdag 11 augustus 2011 @ 15:06
neemt iemand een steekwagen mee om zn spullen op te vervoeren? Ik heb er 1 van de ikea gekocht voor een tientje maar begin nu toch mn twijfels te krijgen of het wel gaat werken :P met die brug enzo, en dat stuk dat je over gras met 1000 hobbels moet lopen voor de kaartcontrole
Pink_Floyddonderdag 11 augustus 2011 @ 15:09
Dan moet je er wel terreinwieltjes opzetten idd ;)
rubbereenddonderdag 11 augustus 2011 @ 15:09
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 15:06 schreef julian6 het volgende:
neemt iemand een steekwagen mee om zn spullen op te vervoeren? Ik heb er 1 van de ikea gekocht voor een tientje maar begin nu toch mn twijfels te krijgen of het wel gaat werken :P met die brug enzo, en dat stuk dat je over gras met 1000 hobbels moet lopen voor de kaartcontrole
JA die kom ik er ook altijd wel twee kapot tegen ergens op de route van de dijk naar de camping _O- ik denk dat ik dit jaar eens een foto reportage ga maken van alle karretjes die niet meer verder kunnen
MaJodonderdag 11 augustus 2011 @ 15:13
Jammer dat TOOL de tour heeft afgezegd, dat was echt wreed gaaf geweest O+
julian6donderdag 11 augustus 2011 @ 15:15
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 15:09 schreef Pink_Floyd het volgende:
Dan moet je er wel terreinwieltjes opzetten idd ;)
Die heb ik dus niet :') ik heb zo een:

0093265_PE232014_S4.JPG

kansloos? :P

quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 15:09 schreef rubbereend het volgende:

[..]

JA die kom ik er ook altijd wel twee kapot tegen ergens op de route van de dijk naar de camping _O- ik denk dat ik dit jaar eens een foto reportage ga maken van alle karretjes die niet meer verder kunnen
Ik ga het in ieder geval proberen denk ik. Als je bovenstaande tegenkomt langs de route is die van mij waarschijnlijk :')
friekin_donderdag 11 augustus 2011 @ 15:19
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 15:15 schreef julian6 het volgende:

[..]

Die heb ik dus niet :') ik heb zo een:

[ afbeelding ]

kansloos? :P

[..]

Ik ga het in ieder geval proberen denk ik. Als je bovenstaande tegenkomt langs de route is die van mij waarschijnlijk :')
Die hadden we overwogen maar daar kwamen we toch op terug.. die wieltjes. :')
LatonOnedonderdag 11 augustus 2011 @ 15:19
Hahaha ocharme julian. Dat arme karretje... zorg ervoor dat je er wel een rugtas opbindt. dat kun je hem op je rug nemen als de wieltjes het 100 meter voor de ingang begeven ;)
rhubarbjedonderdag 11 augustus 2011 @ 15:22
ik heb gewoon een vriendje bij
dat werkt nog het beste met je spullen
backpack op zijn rug en tent in zijn handen O-)
rubbereenddonderdag 11 augustus 2011 @ 15:22
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 15:15 schreef julian6 het volgende:

[..]

Die heb ik dus niet :') ik heb zo een:

[ afbeelding ]

kansloos? :P

[..]

Ik ga het in ieder geval proberen denk ik. Als je bovenstaande tegenkomt langs de route is die van mij waarschijnlijk :')
omg _O- kansloos in het kwadraat _O-
Pink_Floyddonderdag 11 augustus 2011 @ 15:43
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 15:22 schreef rubbereend het volgende:

[..]

omg _O- kansloos in het kwadraat _O-
dat dus :P
vault_tecdonderdag 11 augustus 2011 @ 15:44
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 15:13 schreef MaJo het volgende:
Jammer dat TOOL de tour heeft afgezegd, dat was echt wreed gaaf geweest O+
Misschien is dit een beetje opscheppen maar ik heb een kleine tattoo om mijn liefde voor TOOL te vereeuwigen... Kan je bedenken hoe erg ik baal :')
stbabylondonderdag 11 augustus 2011 @ 15:49
Ik heb een steekwagentje met redelijke wielen voor de tent van 25kg. Heeft het op de Zwarte Cross gedaan, dus maak me niet druk om Lowlands.
nosleepdonderdag 11 augustus 2011 @ 15:52
gewoon alles in 1 backpack op de rug + stoeltje en tasje met bier voor tijdens het wachten in de hand.
MaJodonderdag 11 augustus 2011 @ 15:53
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 15:44 schreef vault_tec het volgende:

[..]

Misschien is dit een beetje opscheppen maar ik heb een kleine tattoo om mijn liefde voor TOOL te vereeuwigen... Kan je bedenken hoe erg ik baal :')
Nice O+ zien? *O*
julian6donderdag 11 augustus 2011 @ 15:53
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 15:19 schreef LatonOne het volgende:
Hahaha ocharme julian. Dat arme karretje... zorg ervoor dat je er wel een rugtas opbindt. dat kun je hem op je rug nemen als de wieltjes het 100 meter voor de ingang begeven ;)
en het leek nog wel zo'n prachtig plan :'(
GotCdonderdag 11 augustus 2011 @ 15:55
Backpack, tent, slaapzak op de backpack gebonden, stoeltje.
De rest zit allemaal in m'n backpack :7.

Niks geen gesleep dit jaar!
WeezerButlerdonderdag 11 augustus 2011 @ 15:59
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 15:44 schreef vault_tec het volgende:

[..]

Misschien is dit een beetje opscheppen maar ik heb een kleine tattoo om mijn liefde voor TOOL te vereeuwigen... Kan je bedenken hoe erg ik baal :')
Een Tool tato op je TOOL. hoe cool 8-)
friekin_donderdag 11 augustus 2011 @ 16:02
Ach, ik heb Aphex twin op mijn onderbuik. Ik ben wel in een topstemming. *O*
LatonOnedonderdag 11 augustus 2011 @ 16:06
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 15:59 schreef WeezerButler het volgende:

[..]

Een Tool tato op je TOOL. hoe cool 8-)
Faazzdonderdag 11 augustus 2011 @ 16:21
Toen Tool in 2007 (?) in de Alpha stond kreeg ik spontaan buikkrampen en heb ik vervolgens drie kwartier op de plee gezeten.. Ik kan me het moment nog goed herinneren dat ik parallel aan het nummer Schism een goede portie endeldarmkoffie aan het filteren was en ik soortgelijke dingen riep. "SCHIIIIIIIIIIITTTTSSMM"

Godver wat baalde ik. -O-
julian6donderdag 11 augustus 2011 @ 16:28
hebben jullie mijn tent voor dit jaar al gezien?

http://www.dumpert.nl/med(...)jn_nieuwe_tent_.html
Sack_Blabbathdonderdag 11 augustus 2011 @ 16:29
quote:
6s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 13:40 schreef friekin_ het volgende:
Voor de liefhebbers:

[ http://img508.imageshack.us/img508/4223/img0581hk.jpg (copy/paste deze link) ]

Slachtoffer was trouwens Chansadres _O-

Eat that Pir.
ScanMan TIETUHHHH!!!!!!
N-E-R-Ddonderdag 11 augustus 2011 @ 16:37

Lima en x-ray omgedraaid?
rubbereenddonderdag 11 augustus 2011 @ 16:39
quote:
ehm ja
N-E-R-Ddonderdag 11 augustus 2011 @ 16:42
Nee india en xray
rubbereenddonderdag 11 augustus 2011 @ 16:43
ja dat bedoel ik
N-E-R-Ddonderdag 11 augustus 2011 @ 16:43
hij waarschijnlijk ook
rubbereenddonderdag 11 augustus 2011 @ 16:54
Lima heeft beide hoeken al gehad _O- en staat nu eigenlijk op de beste plaats :)
TWPdonderdag 11 augustus 2011 @ 17:25
Jeuj, een filmpje! Even kijken.
skitdonderdag 11 augustus 2011 @ 17:32
wel of geen regelaarzen kopen voor lowlands?
rubbereenddonderdag 11 augustus 2011 @ 17:33
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 17:32 schreef skit het volgende:
wel of geen regelaarzen kopen voor lowlands?
ben je een vrouw, ja
Ben je een man, nee
TWPdonderdag 11 augustus 2011 @ 17:34
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 17:32 schreef skit het volgende:
wel of geen regelaarzen kopen voor lowlands?
Wel verstandig. Daarom koop ik ze niet.
D_Adonderdag 11 augustus 2011 @ 17:35
quote:
7s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 17:34 schreef TWP het volgende:

[..]

Wel verstandig. Daarom koop ik ze niet.
Dat dus :')
rubbereenddonderdag 11 augustus 2011 @ 17:36
Ik loop op kisten, prima waterdicht :P
Sack_Blabbathdonderdag 11 augustus 2011 @ 17:37
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 17:36 schreef rubbereend het volgende:
Ik loop op kisten, prima waterdicht :P
En blaren op m'n poten omdat ik ze maar 1x per jaar aan heb
peacemandonderdag 11 augustus 2011 @ 17:38
Ik vond dat India op een goede plek stond, maar ik snap t wel. waar ie nu komt, is voldoende plaats en zorgt wellicht voor een betere spreiding.
rubbereenddonderdag 11 augustus 2011 @ 17:39
vooral de Bravo verplaatsing vind ik goed
D_Adonderdag 11 augustus 2011 @ 17:41
quote:
13s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 17:37 schreef Sack_Blabbath het volgende:

[..]

En blaren op m'n poten omdat ik ze maar 1x per jaar aan heb
Herkenbaar :')

Maar goed een paar dikke sokken aan wil wel eens helpen (Leger sokken).
skitdonderdag 11 augustus 2011 @ 17:41
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 17:33 schreef rubbereend het volgende:

[..]

ben je een vrouw, ja
Ben je een man, nee
dan maar even een paar bestellen
Sack_Blabbathdonderdag 11 augustus 2011 @ 17:41
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 17:39 schreef rubbereend het volgende:
vooral de Bravo verplaatsing vind ik goed
Nee, man. Die rustige kant was juist zo relaxt.
D_Adonderdag 11 augustus 2011 @ 17:43
Het is iig nu standaard druk in de Bravo ja, en kan je ook niet lekker naar binnen :+
D_Adonderdag 11 augustus 2011 @ 17:43
GOEDE ONTWIKKELING JA.
Kobradonderdag 11 augustus 2011 @ 17:43
quote:
19s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 17:41 schreef Sack_Blabbath het volgende:

[..]

Nee, man. Die rustige kant was juist zo relaxt.
:Y

Echt zwaar kut dat de bravo is verplaatst!
Lipsdonderdag 11 augustus 2011 @ 18:23
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 17:32 schreef skit het volgende:
wel of geen regelaarzen kopen voor lowlands?
Ik heb bijna besloten dat ik mezelf een paar WedgeWelly's cadeau doe voor LL... Geloof niet hard dat we het droog gaan houden namelijk :D
Memento-Moridonderdag 11 augustus 2011 @ 18:25
ik neem geen laarzen mee dan maar natte voeten /care :P gesjouw :N (ik heb daar echt t meeste hekel aan dat slepen :') )
Lipsdonderdag 11 augustus 2011 @ 18:27
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 18:25 schreef Memento-Mori het volgende:
ik neem geen laarzen mee dan maar natte voeten /care :P gesjouw :N
Nee niet sjouwen, gewoon heen en terugweg aan doen!
Memento-Moridonderdag 11 augustus 2011 @ 18:27
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 18:27 schreef Lips het volgende:

[..]

Nee niet sjouwen, gewoon heen en terugweg aan doen!
die dingen zitten voor geen meter :o (althans bij mij niet)
Lipsdonderdag 11 augustus 2011 @ 18:29
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 18:27 schreef Memento-Mori het volgende:

[..]

die dingen zitten voor geen meter :o (althans bij mij niet)
Daarom ook WedgeWelly en geen 'gewone' regenlaarzen
Memento-Moridonderdag 11 augustus 2011 @ 18:30
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 18:29 schreef Lips het volgende:

[..]

Daarom ook WedgeWelly en geen 'gewone' regenlaarzen
ja ok maar 63 euro voor opgepimpte regenlaarzen gaat me toch echt te ver :') en ik vind de modder etc tot nog toe best meevallen elk jaar
Lipsdonderdag 11 augustus 2011 @ 18:32
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 18:30 schreef Memento-Mori het volgende:

[..]

ja ok maar 63 euro voor opgepimpte regenlaarzen gaat me toch echt te ver :') en ik vind de modder etc tot nog toe best meevallen elk jaar
Haha, ja het is een hoop geld maar ze gaan jaaaaren (en veel festivals) mee dus ik heb 't er wel voor over.
LatonOnedonderdag 11 augustus 2011 @ 18:35
quote:
19s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 17:41 schreef Sack_Blabbath het volgende:

[..]

Nee, man. Die rustige kant was juist zo relaxt.
idd, daar gaat het standaard linksmidden afspreken.
GotCdonderdag 11 augustus 2011 @ 18:40
Ik neem wel laarzen mee *O* Misschien maar effe halen :').

Heb in m'n backpack onderin een speciaal vak voor schoenen O+
Memento-Moridonderdag 11 augustus 2011 @ 18:43
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 18:32 schreef Lips het volgende:

[..]

Haha, ja het is een hoop geld maar ze gaan jaaaaren (en veel festivals) mee dus ik heb 't er wel voor over.
ik ben "gezegend" met hele stevige kuiten dus laarzen passen mij vrijwel nooit -O- iig de standaardmaten niet zie dat die wedge dinges ook een 45 cm kuitomvang hebben maar nog betwijfel ik of t bij mijn kuiten dan lekker zit, ik heb allstars die afgetrapt mogen worden en beetje natte voeten gaan we niet dood aan neem ik me maar voor :P
Lipsdonderdag 11 augustus 2011 @ 18:46
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 18:43 schreef Memento-Mori het volgende:

[..]

ik ben "gezegend" met hele stevige kuiten dus laarzen passen mij vrijwel nooit -O- iig de standaardmaten niet zie dat die wedge dinges ook een 45 cm kuitomvang hebben maar nog betwijfel ik of t bij mijn kuiten dan lekker zit, ik heb allstars die afgetrapt mogen worden en beetje natte voeten gaan we niet dood aan neem ik me maar voor :P
Ja ik moet dus ook die wijdere want normale zullen te strak zitten. Ik heb de ellende dat als ik natte voeten heb ik het zo enorm koud krijg... Dus ik ga toch maar voor de laarzen (hoewel ik ze jaren afgezworen heb hoor!) en neem de AllStars gewoon mee voor drogen momenten.
willemwausdonderdag 11 augustus 2011 @ 19:14
Kunnen we niet verder praten over de boezem van Friekin? Nu moet ik op LL de hele tijd naar iedereens tetten zitten kijken om Friekin proberen te spotten ;( Kut leven ;(
n00biedoobiedoodonderdag 11 augustus 2011 @ 19:22
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 13:38 schreef rubbereend het volgende:
nou volgend jaar dubbel dikke headliners :P
quote:
6s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 13:40 schreef friekin_ het volgende:
Voor de liefhebbers:

[ http://img508.imageshack.us/img508/4223/img0581hk.jpg (copy/paste deze link) ]
Dit jaar dus al
LatonOnedonderdag 11 augustus 2011 @ 19:50
De macht van tieten _O_
n00biedoobiedoodonderdag 11 augustus 2011 @ 19:53
Ik ben meer van de dikke kuiten.
friekin_donderdag 11 augustus 2011 @ 19:53
Kunnen we het nuweer over lowlands hebben?
LatonOnedonderdag 11 augustus 2011 @ 19:59
over seth :9

Seth-Troxler-gets-his-boogie-on.jpg

can't wait *O*
n00biedoobiedoodonderdag 11 augustus 2011 @ 20:00
quote:
6s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 19:53 schreef friekin_ het volgende:
Kunnen we het nuweer over lowlands hebben?
Jahoor.
Hier een video van Warpaint

let op de bassiste
LatonOnedonderdag 11 augustus 2011 @ 20:02
:') 14.gif
rhubarbjedonderdag 11 augustus 2011 @ 20:49
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 18:43 schreef Memento-Mori het volgende:

[..]

ik ben "gezegend" met hele stevige kuiten dus laarzen passen mij vrijwel nooit -O- iig de standaardmaten niet zie dat die wedge dinges ook een 45 cm kuitomvang hebben maar nog betwijfel ik of t bij mijn kuiten dan lekker zit, ik heb allstars die afgetrapt mogen worden en beetje natte voeten gaan we niet dood aan neem ik me maar voor :P
heb ik ook maar ik vouw de bovenrand gewoon om
werkt prima

anders krijg je van die ijsklompvoetjes ;(
friekin_donderdag 11 augustus 2011 @ 20:59
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 20:00 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]

Jahoor.
Hier een video van Warpaint

let op de bassiste
Hihi.
Mexicaantje.donderdag 11 augustus 2011 @ 21:00
JA LEUK hahahaha ik ga nu óf niet meer, óf met een stelletje waar ik absoluut geen zin in heb. Het ligt serieus van één persoon af of ik nog ga of niet. En Lowlands is zegmaar het enige wat nog wel door zou gaan van al mijn vakantieplannen dus het is niet zo fijn.
D_Adonderdag 11 augustus 2011 @ 21:04
Ik ben er :*
Mexicaantje.donderdag 11 augustus 2011 @ 21:04
Jij zit toch de hele tijd foto's te maken.
D_Adonderdag 11 augustus 2011 @ 21:05
quote:
8s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 21:04 schreef Mexicaantje. het volgende:
Jij zit toch de hele tijd foto's te maken.
Nah paar portretten en wat interessante live dingen.

Maar heb geen verplichting voor een site oid :)
WeezerButlerdonderdag 11 augustus 2011 @ 21:05
quote:
7s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 21:00 schreef Mexicaantje. het volgende:
JA LEUK hahahaha ik ga nu óf niet meer, óf met een stelletje waar ik absoluut geen zin in heb. Het ligt serieus van één persoon af of ik nog ga of niet. En Lowlands is zegmaar het enige wat nog wel door zou gaan van al mijn vakantieplannen dus het is niet zo fijn.
Hey Mex. Laat je buddy Triple P het afweten ???
friekin_donderdag 11 augustus 2011 @ 21:12
PPP gaat naar Berlijn. Mex, je mag met ons mee als je wil.
Mexicaantje.donderdag 11 augustus 2011 @ 21:25
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 21:05 schreef WeezerButler het volgende:

[..]

Hey Mex. Laat je buddy Triple P het afweten ???
Ja en mijn andere twee partymatties ook. DUS DAT IS KUT.

quote:
14s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 21:12 schreef friekin_ het volgende:
PPP gaat naar Berlijn. Mex, je mag met ons mee als je wil.
O+ ik ga het even aankijken! Zou wel fijn zijn als ik iemand heb om op terug te vallen namelijk. Vermaak me prima in m'n eentje maar 3 dagen alleen is toch lang.
Gitaarmatdonderdag 11 augustus 2011 @ 21:26
Dikke backpak met alles erin + trolley vol met bier.
En een gitaar wat erg onhandig is. :')
Mexicaantje.donderdag 11 augustus 2011 @ 21:26
Scheelt wel in geld want ik heb nu geen zin om allemaal leuke dingen te kopen enzo. :') Nu is het meer gewoon feesten en verder boeit het niet.
n00biedoobiedoodonderdag 11 augustus 2011 @ 21:32
ik_zeg_doen.jpg
rhubarbjedonderdag 11 augustus 2011 @ 21:33
quote:
7s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 21:26 schreef Mexicaantje. het volgende:
Scheelt wel in geld want ik heb nu geen zin om allemaal leuke dingen te kopen enzo. :') Nu is het meer gewoon feesten en verder boeit het niet.
wat moet je kopen dan?
D_Adonderdag 11 augustus 2011 @ 21:36
Die Spotify LL playlist is wel even erg fijn :9

M'n want to see lijst groeit gestaag :')
D_Adonderdag 11 augustus 2011 @ 21:37
Ik wilde verdorie een weekendje lui op m'n reet zitten :(
Mexicaantje.donderdag 11 augustus 2011 @ 21:46
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 21:33 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

wat moet je kopen dan?
Oh vlaggetjes enzo, nutteloze dingen die leuk zijn.
rhubarbjedonderdag 11 augustus 2011 @ 21:47
oh hip
Mexicaantje.donderdag 11 augustus 2011 @ 21:48
Ja, en wie ben jij?
rhubarbjedonderdag 11 augustus 2011 @ 21:49
rhubarbje
rhu mag ook
Mexicaantje.donderdag 11 augustus 2011 @ 21:53
Jij bent ook wel hip hè?
D_Adonderdag 11 augustus 2011 @ 21:54
Hipsters.
D_Adonderdag 11 augustus 2011 @ 21:54
hipsters_060807.jpg
rhubarbjedonderdag 11 augustus 2011 @ 21:55
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 21:53 schreef Mexicaantje. het volgende:
Jij bent ook wel hip hè?
ik ben bang dat ik heel onhip ben ;(
ik ben een soort zwart gat waar hipheid in verdwijnt
zelfs al zou ik ook hippe vlaggetjes kopen dan zou de hipheid er gewoon uit gezogen worden

de ellende
Gitaarmatdonderdag 11 augustus 2011 @ 21:55
Tip: Grolsch in de aanbieding bij Gall & Gall, Marko en Mitra.
Gitaarmatdonderdag 11 augustus 2011 @ 21:55
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 21:55 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

ik ben bang dat ik heel onhip ben ;(
ik ben een soort zwart gat waar hipheid in verdwijnt
zelfs al zou ik ook hippe vlaggetjes kopen dan zou de hipheid er gewoon uit gezogen worden

de ellende
Het is: de elende. ;)
Spirit82donderdag 11 augustus 2011 @ 22:03
Lowlands O+
rhubarbjedonderdag 11 augustus 2011 @ 22:05
quote:
11s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 21:55 schreef Gitaarmat het volgende:

[..]

Het is: de elende. ;)
zie je ;( zwart gat qua hipheid
MaJodonderdag 11 augustus 2011 @ 22:13
Ik heb ook grote tetten :*

:')
Nembrionicdonderdag 11 augustus 2011 @ 22:18
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 22:13 schreef MaJo het volgende:
Ik heb ook grote tetten :*

:')
posttitsorgtfo.jpg


SPOILER
voorspelbaar natuurlijk
n00biedoobiedoodonderdag 11 augustus 2011 @ 22:22
Hoogste tijd om mijn ouwe UI weer eens van stal te halen..
WeezerButlerdonderdag 11 augustus 2011 @ 22:51
die wordt hier naast me op de bank herkend. Ze zegt ; o ben je weer aan het popkwissen
Mexicaantje.donderdag 11 augustus 2011 @ 23:46
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 22:22 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Hoogste tijd om mijn ouwe UI weer eens van stal te halen..
ooooooooh ben jij het
Zpottrdonderdag 11 augustus 2011 @ 23:58
quote:
19s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 17:41 schreef Sack_Blabbath het volgende:

[..]

Nee, man. Die rustige kant was juist zo relaxt.
Idd. En het hielp ook echt dat je door de pis moest waden om er te komen :)

Vroegah ;(
Da hopmanvrijdag 12 augustus 2011 @ 00:08

Voor de fappers die liever rechts vullen dan links lullen
TWPvrijdag 12 augustus 2011 @ 02:43
quote:
11s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 00:08 schreef Da hopman het volgende:

Voor de fappers die liever rechts vullen dan links lullen
Je zou er maar opgewonden van raken. Kut leven. ;(
stbabylonvrijdag 12 augustus 2011 @ 06:31
Om terug te komen op de verplaatsing van de Bravo en India. Die hebben nu allebei een lange kant extra om er in te komen. En aangezien er bij beiden regelmatig mensen buiten de tent staan te luisteren/dansen, lijkt me dat geen verkeerde zet.
friekin_vrijdag 12 augustus 2011 @ 09:11
Ik kijk de nieuwe Jersey Shore.
:') SEIZOEN 4 IN ITALIE HEUJJJJ
littledrummergirlvrijdag 12 augustus 2011 @ 09:45
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 19:14 schreef willemwaus het volgende:
Kunnen we niet verder praten over de boezem van Friekin? Nu moet ik op LL de hele tijd naar iedereens tetten zitten kijken om Friekin proberen te spotten ;( Kut leven ;(
psstt mn fobo O-)
stbabylonvrijdag 12 augustus 2011 @ 09:46
Ik neem wel weer mijn grote borsten verwarren mij t-shirt mee.
Mexicaantje.vrijdag 12 augustus 2011 @ 10:33
quote:
99s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 06:31 schreef stbabylon het volgende:
Om terug te komen op de verplaatsing van de Bravo en India. Die hebben nu allebei een lange kant extra om er in te komen. En aangezien er bij beiden regelmatig mensen buiten de tent staan te luisteren/dansen, lijkt me dat geen verkeerde zet.
Ik vond het juist altijd zo chill dat bij de Bravo niemand doorliep waardoor je, als je slim was en wél doorliep, heel veel ruimte had aan de zijkant
friekin_vrijdag 12 augustus 2011 @ 10:38
quote:
9s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 10:33 schreef Mexicaantje. het volgende:

[..]

Ik vond het juist altijd zo chill dat bij de Bravo niemand doorliep waardoor je, als je slim was en wél doorliep, heel veel ruimte had aan de zijkant
Volmondig mee eens. Ik stond ook altijd links vooraan O+
recevrijdag 12 augustus 2011 @ 10:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 10:38 schreef friekin_ het volgende:

[..]

Volmondig mee eens. Ik stond ook altijd links vooraan O+
Altijd links vooraan idd.
Mexicaantje.vrijdag 12 augustus 2011 @ 11:02
Ik links in het midden. O+ Hoop dat het nu ook nog kan.
rhubarbjevrijdag 12 augustus 2011 @ 12:07
ik sta juist vaak buiten te dansen
geen idee waarom
gezellig

of in het gras liggen en luisteren
WalterSobchakvrijdag 12 augustus 2011 @ 13:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 10:39 schreef rece het volgende:

[..]

Altijd links vooraan idd.
same here, gek dat het daar niet drukker was, aangezien iedereen daar blijkbaar stond. Paradox 8)7
Mexicaantje.vrijdag 12 augustus 2011 @ 13:42
:') nog iemand van m'n vriendengroep laat het waarschijnlijk afweten.
recevrijdag 12 augustus 2011 @ 14:12
quote:
13s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 13:42 schreef Mexicaantje. het volgende:
:') nog iemand van m'n vriendengroep laat het waarschijnlijk afweten.
Jammer, maar ik heb nog wel een gegadigde voor het kaartje :D
recevrijdag 12 augustus 2011 @ 14:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 13:12 schreef WalterSobchak het volgende:

[..]

same here, gek dat het daar niet drukker was, aangezien iedereen daar blijkbaar stond. Paradox 8)7
Afdeling Keytown staat altijd in zijn geheel rechtsvoor overal op ieder feest/festival.
stbabylonvrijdag 12 augustus 2011 @ 14:13
quote:
13s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 13:42 schreef Mexicaantje. het volgende:
:') nog iemand van m'n vriendengroep laat het waarschijnlijk afweten.
dat zie ik bij ons echt niet gebeuren, tenzij een sterfgeval of zo.
Gitaarmatvrijdag 12 augustus 2011 @ 14:15
Waarom laten ze het allemaal 'afweten' dan? :o
Mexicaantje.vrijdag 12 augustus 2011 @ 14:21
quote:
11s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 14:15 schreef Gitaarmat het volgende:
Waarom laten ze het allemaal 'afweten' dan? :o
Uhm nr. 1 vond de lineup matig en ging naar Berlijn, nr. 2 had geen geld (sparen kent ze niet), nr. 3 heeft intro van studentenvereniging, nr. 4 weet ik niet, voelt zich niet goed zegt ze, maar die weet dus nog niet zeker of ze wel of niet gaat. En de rest heeft allemaal geen kaartje en wil nu ook niet meer omdat de helft dus niet gaat.

En ik twijfel errrrrrnstig of ik wel ga. Ik ga spijt krijgen als ik niet ga, maar misschien ook wel als ik wel ga en dan ben ik 165 euro kwijt + eten etc.
friekin_vrijdag 12 augustus 2011 @ 14:28
Dat is kut.

Ikzelf heb eerlijk gezegd ook even getwijfeld. Toen de Aphex Twin Sonar set gedownload en dat trok me over de streep. Plus, ik heb toch wel lol met mijn homies.
GotCvrijdag 12 augustus 2011 @ 14:29
Bij mij geen twijfel mogelijk :9. LoLa :9.
Mexicaantje.vrijdag 12 augustus 2011 @ 14:32
quote:
14s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 14:28 schreef friekin_ het volgende:
Dat is kut.

Ikzelf heb eerlijk gezegd ook even getwijfeld. Toen de Aphex Twin Sonar set gedownload en dat trok me over de streep. Plus, ik heb toch wel lol met mijn homies.
Ik heb ook getwijfeld maar mezelf heel hard overtuigd, zo van 'het wordt toch superleuk met al die mensen'. En nu gaan al die mensen niet maar wil ik wel heel graag. Maar uhm ja het is toch een beetje heel erg anders met mensen die ik niet ken of twee keer heb gezien ofzo.

En ik kan ook niet vragen wat dat plan is van dat stelletje (ze zijn niet heel klef dus het valt nog wel mee), want die zitten in Istanbul. ARRRRRGH

Sorry, ik ben even gefrustreerd.
friekin_vrijdag 12 augustus 2011 @ 14:35
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 14:32 schreef Mexicaantje. het volgende:

[..]

Ik heb ook getwijfeld maar mezelf heel hard overtuigd, zo van 'het wordt toch superleuk met al die mensen'. En nu gaan al die mensen niet maar wil ik wel heel graag. Maar uhm ja het is toch een beetje heel erg anders met mensen die ik niet ken of twee keer heb gezien ofzo.

En ik kan ook niet vragen wat dat plan is van dat stelletje (ze zijn niet heel klef dus het valt nog wel mee), want die zitten in Istanbul. ARRRRRGH

Sorry, ik ben even gefrustreerd.
Begrijpelijk als alles minder dan een week voor het feest in de soep loopt.
nosleepvrijdag 12 augustus 2011 @ 14:36
Neuken?
WalterSobchakvrijdag 12 augustus 2011 @ 14:36
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 14:32 schreef Mexicaantje. het volgende:

[..]

Ik heb ook getwijfeld maar mezelf heel hard overtuigd, zo van 'het wordt toch superleuk met al die mensen'. En nu gaan al die mensen niet maar wil ik wel heel graag. Maar uhm ja het is toch een beetje heel erg anders met mensen die ik niet ken of twee keer heb gezien ofzo.

En ik kan ook niet vragen wat dat plan is van dat stelletje (ze zijn niet heel klef dus het valt nog wel mee), want die zitten in Istanbul. ARRRRRGH

Sorry, ik ben even gefrustreerd.
Afhakers zijn irritant inderdaad, zeker als het zo'n kettingreactie teweeg brengt. Maar als jij nu ook niet gaat, ben je one of them! Er gaan vast nog wel meer mensen in je omgeving, en anders haak je gewoon ergens aan. Misschien wel eens verfrissend, en andere crew om je heen! En je gaat inderdaad spijt krijgen. Gewoon gaan dus.
friekin_vrijdag 12 augustus 2011 @ 14:40
quote:
14s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 14:36 schreef nosleep het volgende:
Neuken?
_O-
Mexicaantje.vrijdag 12 augustus 2011 @ 15:18
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 14:36 schreef WalterSobchak het volgende:

[..]

Afhakers zijn irritant inderdaad, zeker als het zo'n kettingreactie teweeg brengt. Maar als jij nu ook niet gaat, ben je one of them! Er gaan vast nog wel meer mensen in je omgeving, en anders haak je gewoon ergens aan. Misschien wel eens verfrissend, en andere crew om je heen! En je gaat inderdaad spijt krijgen. Gewoon gaan dus.
Uh ja maar het boeit voor anderen toch niet meer of ik wel of niet ga dus dat is een dom argument. Maar dat laatste heb je wel gelijk in. 't Is gewoon kut dat ik me steeds op iets instel, vervolgens denk 'oh nou kut, maar dan ga ik wel met die' en dat diegene dan ook afhaakt. En ik me wéér moet instellen op iets anders.
En een week van te voren is het helemaal kut allemaal. Maar het komt vast goed. :')

quote:
0s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 14:12 schreef rece het volgende:

[..]

Jammer, maar ik heb nog wel een gegadigde voor het kaartje :D
Ik weet nog wel iemand die wss een kaartje over heeft trouwens. Of diegene no uwel of niet gaat.
recevrijdag 12 augustus 2011 @ 15:45
quote:
11s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 15:18 schreef Mexicaantje. het volgende:

[..]

Uh ja maar het boeit voor anderen toch niet meer of ik wel of niet ga dus dat is een dom argument. Maar dat laatste heb je wel gelijk in. 't Is gewoon kut dat ik me steeds op iets instel, vervolgens denk 'oh nou kut, maar dan ga ik wel met die' en dat diegene dan ook afhaakt. En ik me wéér moet instellen op iets anders.
En een week van te voren is het helemaal kut allemaal. Maar het komt vast goed. :')

[..]

Ik weet nog wel iemand die wss een kaartje over heeft trouwens. Of diegene no uwel of niet gaat.
Dat zou top zijn. Onze groep mist er nog 3.
stbabylonvrijdag 12 augustus 2011 @ 15:52
Ik zou in mijn eentje nog gaan, me vermaken lukt toch wel. En zou niet het eerste festival alleen zijn.
D_Avrijdag 12 augustus 2011 @ 15:56
Boeiend je komt toch wel bekenden tegen, en vrienden kan je maken.
julian6vrijdag 12 augustus 2011 @ 16:03
quote:
13s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 14:35 schreef friekin_ het volgende:

[..]

Begrijpelijk als alles minder dan een week voor het feest in de soep loopt.
Dat is echt het kutste van het kutste inderdaad. En heel vervelend, want als er 1 afzegt zijn er altijd meer mensen die dan ook ineens niet meer willen :') heb ik met uitgaan heel vaak


quote:
0s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 15:52 schreef stbabylon het volgende:
Ik zou in mijn eentje nog gaan, me vermaken lukt toch wel. En zou niet het eerste festival alleen zijn.
alleen gaan zou ik echt niet doen.. je moet gewoon reismaatjes hebben waar je op terug kunt vallen
Mexicaantje.vrijdag 12 augustus 2011 @ 16:11
Nouja ik ben ook wel eens alleen naar iets als Extrema Outdoor geweest, maar het is gewoon kutter en dat is dan voor één dag. Drie dagen (vijf eigenlijk) is gewoon niet tof.
D_Avrijdag 12 augustus 2011 @ 16:18
Gewoon een neukertje voor het weekend regelen.
Kobravrijdag 12 augustus 2011 @ 16:19
Er zijn heel veel mensen die alleen een aantal maanden op vakantie gegaan en die komen meestal terug met de gaafste verhalen! Laat je dus niet tegenhouden. Er zijn nog 54.999 mensen die ook allemaal een feestje willen bouwen. Dus genoeg gelijkgezinden!
recevrijdag 12 augustus 2011 @ 16:20
quote:
7s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 16:11 schreef Mexicaantje. het volgende:
Nouja ik ben ook wel eens alleen naar iets als Extrema Outdoor geweest, maar het is gewoon kutter en dat is dan voor één dag. Drie dagen (vijf eigenlijk) is gewoon niet tof.
Zet je tent bij ons neer mag best en we bijten niet.
friekin_vrijdag 12 augustus 2011 @ 16:24
quote:
6s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 16:18 schreef Dark_Angelus het volgende:
Gewoon een neukertje voor het weekend regelen.
Ik heb ooit een vent aan het lijntje gehouden omdat hij een busje had en ik moest verhuizen :')
WalterSobchakvrijdag 12 augustus 2011 @ 16:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 16:24 schreef friekin_ het volgende:

[..]

Ik heb ooit een vent aan het lijntje gehouden omdat hij een busje had en ik moest verhuizen :')
Ik zie het verband niet!
D_Avrijdag 12 augustus 2011 @ 16:30
quote:
11s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 16:26 schreef WalterSobchak het volgende:

[..]

Ik zie het verband niet!
Als het nou een meisje was.
friekin_vrijdag 12 augustus 2011 @ 16:32
quote:
11s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 16:26 schreef WalterSobchak het volgende:

[..]

Ik zie het verband niet!
Gewoon iemand gebruiken :')
nosleepvrijdag 12 augustus 2011 @ 16:33
Je roodverbrande memmen in de strijd gooien. ~O>
WalterSobchakvrijdag 12 augustus 2011 @ 16:35
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 16:32 schreef friekin_ het volgende:

[..]

Gewoon iemand gebruiken :')
Ja, maar het ging hier om een gezellig weekend hebben. Iemand met seks 'aan het lijntje' houden zodat jij een leuk weekend hebt, is toch wat anders dan een verhuisbusje regelen :D
Het doel en het middel liggen wat dichter bij elkaar zeg maar. :P
friekin_vrijdag 12 augustus 2011 @ 16:43
Ik zei nergens seks :')
D_Avrijdag 12 augustus 2011 @ 16:44
Neukertje.
D_Avrijdag 12 augustus 2011 @ 16:44
Seth Troxler is ook relaxt trouwens.
D_Avrijdag 12 augustus 2011 @ 16:44
Nuttige mededeling.
WalterSobchakvrijdag 12 augustus 2011 @ 16:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 16:43 schreef friekin_ het volgende:
Ik zei nergens seks :')
Jij hebt geen seks tijdens het neuken?
friekin_vrijdag 12 augustus 2011 @ 16:58
Ik had geen seks voor het verhuisbusje :')
D_Avrijdag 12 augustus 2011 @ 16:59
Beetje oraal alleen.
TWPvrijdag 12 augustus 2011 @ 16:59
In het verhuisbusje dan?
TWPvrijdag 12 augustus 2011 @ 17:00
quote:
14s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 16:59 schreef Dark_Angelus het volgende:
Beetje oraal alleen.
Hij achter het stuur. Makkelijk zat.
friekin_vrijdag 12 augustus 2011 @ 17:01
_O-
vault_tecvrijdag 12 augustus 2011 @ 17:59
Misschien ga ik nu solo of met 1 vriend :|W
friekin_vrijdag 12 augustus 2011 @ 18:09
http://3voor12.vpro.nl/artikelen/artikel/45000060


45000144+s(560)
45000222+s(560)

quote:
3VOOR12 toog naar Biddinghuizen voor een openhartig gesprek met Lowlands-directeur Eric van Eerdenburg (maandag meer) en nam de camera mee. Kijk mee hoe het grootste deel al in de steigers staat en aanschouw de nieuwe terreinindeling, de mythische wigwam backstage en de onwaarschijnlijke maagdelijkheid van Camping 2.

- foto's staan onder de tekst -

Onderweg in de auto naar het Lowlands-terrein wordt steeds duidelijker wat toenmalig Mojo-organisator Willem Venema als festivallocatie voor ogen had: zo ver mogelijk van de bewoonde wereld om zo min mogelijk overlast te veroorzaken. Flevoland dus. Gaandeweg wordt het steeds groener en blauwer, neemt het aantal auto's af en wordt de natuur nog slechts onderbroken door een enkele boerderij. Op een - zelfs in de toch niet overdreven bevolkte gemeente Dronten - van god en iedereen behalve Walibi verlaten plek ligt het terrein. Het beloofde festivalland waar volgende week 55.000 festivalgangers en zo'n honderd bands los worden gelaten.

De nieuwe Tïtty Twïster mochten we nog niet fotograferen, maar we kunnen je verzekeren dat het geen kleine tent wordt, eigenlijk überhaupt geen tent. Horst The German hing er nog niet rond, wel een hoop werklieden, maar wie weet er zich in de schemering afspeelt. De entree waar je straks vele malen onderdoor loopt hebben we ook al voor je evenals een plukje goed nieuws aan de horizon: er gaat gejuich door de wigwam want voor de tweede helft van volgende week wordt eindelijk goed weer voorspeld.

Bereid je vast voor op de nieuwe terreinindeling via de fotoroute van 3VOOR12. We beginnen de route backstage en duiken dan naast de Alpha het terrein op. En geef voor extra effect ondertussen de uitpuilende Lowlands Luisterpaal een zwengel!
IK BEN PIR WEER VOOR HEEEE
rubbereendvrijdag 12 augustus 2011 @ 18:13
quote:
Onderweg in de auto naar het Lowlands-terrein wordt steeds duidelijker wat toenmalig Mojo-organisator Willem Venema als festivallocatie voor ogen had: zo ver mogelijk van de bewoonde wereld om zo min mogelijk overlast te veroorzaken.
ach ze kwamen vanuit de randstad :') :P
Mexicaantje.vrijdag 12 augustus 2011 @ 18:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 17:59 schreef vault_tec het volgende:
Misschien ga ik nu solo of met 1 vriend :|W
Ga met mij *O*
vault_tecvrijdag 12 augustus 2011 @ 18:27
quote:
10s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 18:16 schreef Mexicaantje. het volgende:

[..]

Ga met mij *O*
Pm mij maar :@ :@ :@
stbabylonvrijdag 12 augustus 2011 @ 18:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 16:03 schreef julian6 het volgende:
alleen gaan zou ik echt niet doen.. je moet gewoon reismaatjes hebben waar je op terug kunt vallen
Had ik aan de andere kant van de wereld ook niet :)
rhubarbjevrijdag 12 augustus 2011 @ 18:40
quote:
99s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 18:39 schreef stbabylon het volgende:

[..]

Had ik aan de andere kant van de wereld ook niet :)
nah ik vind alleen reizen wel anders dan alleen een festival doen

ik kan het niet precies uit leggen maar toch :')
stbabylonvrijdag 12 augustus 2011 @ 18:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 18:40 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

nah ik vind alleen reizen wel anders dan alleen een festival doen

ik kan het niet precies uit leggen maar toch :')
Ik heb beide gedaan en ging beide prima. Als je alleen bent, moet je wel :)
LatonOnevrijdag 12 augustus 2011 @ 18:42
je wil je avonturen toch delen met vrienden, en samen dingen beleven is ook gewoon meerwaarde. Je wilt gewoon delen bij zoiets, en als je niemand vindt waar een klik mee is en je buren zijn ook a relaxed dan voel je je alsnog maar alleen lijkt me.
viagraapvrijdag 12 augustus 2011 @ 18:43
Heel misschien kan ik toch een kaartje fiksen dinsdag :D Verder sta ik nog ingeschreven bij talloze prijsvragen enzulks. En mocht ik de enige zijn van de 'normale groep' met wie ik tot nu naar LL ging die een kaartje bemachtig, zijn er ook nog wat andere vrinden waar ik gezelschap van kan hebben.
We gaan het zien.
stbabylonvrijdag 12 augustus 2011 @ 18:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 18:42 schreef LatonOne het volgende:
je wil je avonturen toch delen met vrienden, en samen dingen beleven is ook gewoon meerwaarde. Je wilt gewoon delen bij zoiets, en als je niemand vindt waar een klik mee is en je buren zijn ook a relaxed dan voel je je alsnog maar alleen lijkt me.
vijfenvijftigduizend bezoekers... dan moet je toch wel een enorme autist zijn als je daar niemand tussen vindt waar je een klik mee hebt :)
rhubarbjevrijdag 12 augustus 2011 @ 18:49
quote:
99s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 18:44 schreef stbabylon het volgende:

[..]

vijfenvijftigduizend bezoekers... dan moet je toch wel een enorme autist zijn als je daar niemand tussen vindt waar je een klik mee hebt :)
lijkt me toch anders dan je eigen vrienden

ik ga met mijn lief, vind ik ook de leukste persoon met wie ik ooit geweest ben om mee te gaan
en er zijn daar nog andere mensen natuurlijk die we kennen, maar ik bedoel met hem deel ik mijn tentje :P
willemwausvrijdag 12 augustus 2011 @ 18:58
quote:
99s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 18:44 schreef stbabylon het volgende:

[..]

vijfenvijftigduizend bezoekers... dan moet je toch wel een enorme autist zijn als je daar niemand tussen vindt waar je een klik mee hebt :)
Ik zou ook niet zomaar in m'n eentje gaan, nieuwe mensen leren kennen is onwijs leuk en tof maar je moet toch beetje kunnen terug vallen op bekenden, mja dat vind ik dan, is misschien voor andere heel erg anders..
Gaspanicvrijdag 12 augustus 2011 @ 19:18
Ach, op Lowlands is iedereen erg sociaal _O_ . Tot nu toe altijd prachtig weekend gehad met de buren _O_

DE BUREN _O_
Mexicaantje.vrijdag 12 augustus 2011 @ 19:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 18:42 schreef LatonOne het volgende:
je wil je avonturen toch delen met vrienden, en samen dingen beleven is ook gewoon meerwaarde. Je wilt gewoon delen bij zoiets, en als je niemand vindt waar een klik mee is en je buren zijn ook a relaxed dan voel je je alsnog maar alleen lijkt me.
Juist. En bij een reis ga je gewoon naar een andere plek en zijn er 1000 dingen te doen die je in je eentje kan doen. Bij een festival is dat gewoon anders.

Maargoed ik ga wel gewoon en zie waar ik uitkom. :')
willemwausvrijdag 12 augustus 2011 @ 19:23
quote:
7s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 19:21 schreef Mexicaantje. het volgende:

[..]

Juist. En bij een reis ga je gewoon naar een andere plek en zijn er 1000 dingen te doen die je in je eentje kan doen. Bij een festival is dat gewoon anders.

Maargoed ik ga wel gewoon en zie waar ik uitkom. :')
Je mag wel bij ons komen staan, wij staan daar op die ene camping in het midden, zie je dan!
Lunivrijdag 12 augustus 2011 @ 19:48
Goeie kans dan ik zaterdagnacht nog effe een dansje kom doen.
Hou-m-Natvrijdag 12 augustus 2011 @ 19:54
Misschien makkelijk praten aangezien onze groep rond de 20 man/vrouw is, maar alleen gaan lijkt me best leuk om te doen. Je maakt sowieso makkelijk en snel contact... ik zou het zeker overwegen!
ebeaydojraesvrijdag 12 augustus 2011 @ 20:10
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 19:18 schreef Gaspanic het volgende:
Ach, op Lowlands is iedereen erg sociaal _O_ . Tot nu toe altijd prachtig weekend gehad met de buren _O_

DE BUREN _O_
bijna iedereen. zie helaas steeds meer asociale persoonlijkheden ... maar goed. we gaan weer lol hebben
jaapaap88vrijdag 12 augustus 2011 @ 22:10
Ik heb er zoveel zin in dat ik, zelfs tijdens het poepen, alleen maar aan Lowlands denk.
Mexicaantje.vrijdag 12 augustus 2011 @ 23:20
Mwhehe die laatste persoon gaat dus ook officieel niet.
LatonOnevrijdag 12 augustus 2011 @ 23:21
with friends like these..
Mexicaantje.vrijdag 12 augustus 2011 @ 23:22
Het is wel kut dat ik het nu pas te horen krijg want nu kan ik m'n kaartje denk ik ook niet heel makkelijk verkopen, mocht ik besluiten niet te gaan.
mattttPUNTnlvrijdag 12 augustus 2011 @ 23:31
Gewoon alleen gaan, je komt ongetwijfeld wel bekenden tegen en anders kom je ongetwijfeld wel anderen tegen waarmee je kan optrekken.
Zpottrvrijdag 12 augustus 2011 @ 23:32
quote:
11s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 23:22 schreef Mexicaantje. het volgende:
Het is wel kut dat ik het nu pas te horen krijg want nu kan ik m'n kaartje denk ik ook niet heel makkelijk verkopen, mocht ik besluiten niet te gaan.
Volgens mij wil rece 'm zo hebben.
Mexicaantje.vrijdag 12 augustus 2011 @ 23:36
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 23:31 schreef mattttPUNTnl het volgende:
Gewoon alleen gaan, je komt ongetwijfeld wel bekenden tegen en anders kom je ongetwijfeld wel anderen tegen waarmee je kan optrekken.
Mja weet je, het is gewoon stom want normaal gesproken had ik gezegd 'whateverrrrrrrrrrrr ik ga wel gewoon', maar nu zit ik al een hele tijd heel kut in mijn vel en dan is het NIET chill om in je eentje te gaan. En het is ook een geldkwestie. Pffffffffff ik weet het niet mên. Maar ik houd er wel over op. :')
friekin_vrijdag 12 augustus 2011 @ 23:36
quote:
7s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 23:20 schreef Mexicaantje. het volgende:
Mwhehe die laatste persoon gaat dus ook officieel niet.
|:(
n00biedoobiedoovrijdag 12 augustus 2011 @ 23:52
Hmmm, da's kut allemaal, Mexicaantje. Wat jij nu nodig hebt, is iets leuks, wat je het allemaal even doet vergeten.
Ik zal eens kijken, of er binnenkort nog iets tofs te doen is in het land, waar je heen kunt gaan.
Mexicaantje.vrijdag 12 augustus 2011 @ 23:56
Tsja, Lowlands is leuk en zou mijn enige partyweekend worden (heb ook allemaal festivals daarvoor niet gedaan. Zo van "ik ga toch nog naar LL". Dour, Extrema, Awakenings, leukkkk). Maar weet niet of ik een partyweekend in m'n eentje wil. :') Pffffff. Kutjebef allemaal.
n00biedoobiedoozaterdag 13 augustus 2011 @ 00:02
Eentje schmeentje. Ik begrijp goed, dat je je nu wel een beetje in de steek gelaten voelt, zeker als het gaat om wat de knaller van het jaar zou moeten zijn.
Maar je hebt hier alleen al genoeg aanbiedingen gehad om het weekend niet alleen door te hoeven komen. Dat 'terugvallen' komt dus wel goed (geen idee of je iemand hiervan überhaupt ook maar een beetje kent, maarja, dat heb je met introducties enzo ook).

En whatever you do: nooit je beslissing nemen vóór het slapen gaan, altijd na een goed nachtje slaap. :)
Mexicaantje.zaterdag 13 augustus 2011 @ 00:08
Truetrue.
friekin_zaterdag 13 augustus 2011 @ 00:24
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 00:02 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Eentje schmeentje. Ik begrijp goed, dat je je nu wel een beetje in de steek gelaten voelt, zeker als het gaat om wat de knaller van het jaar zou moeten zijn.
Maar je hebt hier alleen al genoeg aanbiedingen gehad om het weekend niet alleen door te hoeven komen. Dat 'terugvallen' komt dus wel goed (geen idee of je iemand hiervan überhaupt ook maar een beetje kent, maarja, dat heb je met introducties enzo ook).

En whatever you do: nooit je beslissing nemen vóór het slapen gaan, altijd na een goed nachtje slaap. :)
Wa ben je toch een droppie. Nog single?
AMDBzaterdag 13 augustus 2011 @ 00:29
http://www.nu.nl/muziek/2(...)festival-sziget.html

Zouden we dit straks op LL moeten counteren? :P
julian6zaterdag 13 augustus 2011 @ 00:55
quote:
Op vrijdag 12 augustus 2011 23:20 schreef Mexicaantje. het volgende:
Mwhehe die laatste persoon gaat dus ook officieel niet.
Mexicaantje.zaterdag 13 augustus 2011 @ 00:57
quote:
8s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 00:55 schreef julian6 het volgende:

[..]

Ik ga je 4FMP uitproberen als ik ga!
julian6zaterdag 13 augustus 2011 @ 00:58
quote:
10s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 00:57 schreef Mexicaantje. het volgende:

[..]

Ik ga je 4FMP uitproberen als ik ga!
Gewoon gaan :(
Mexicaantje.zaterdag 13 augustus 2011 @ 01:05
quote:
10s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 00:58 schreef julian6 het volgende:

[..]

Gewoon gaan :(
Gaan we samen spacen?
Mexicaantje.zaterdag 13 augustus 2011 @ 01:14
KUT ik had op vrijdag zorgtoeslag gerekend maar het komt maandag pas. _O-
julian6zaterdag 13 augustus 2011 @ 01:24
quote:
10s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 01:05 schreef Mexicaantje. het volgende:

[..]

Gaan we samen spacen?
Is prima
Mexicaantje.zaterdag 13 augustus 2011 @ 01:28
quote:
17s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 01:24 schreef julian6 het volgende:

[..]

Is prima
Cool.

Ik begin er weer wat meer vertrouwen in te krijgen. Hoewel ik het wel eng vind allemaal. :')
friekin_zaterdag 13 augustus 2011 @ 01:40
En de cooldown kan bij ons. Kopje thee, koekjes. Jwz.
Parafernaliazaterdag 13 augustus 2011 @ 02:03
oeh spacen op LL O+
Mexicaantje.zaterdag 13 augustus 2011 @ 02:05
friekin_ is lief
friekin_zaterdag 13 augustus 2011 @ 02:13
quote:
14s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:05 schreef Mexicaantje. het volgende:
friekin_ is lief
:@
Parafernaliazaterdag 13 augustus 2011 @ 02:27
Waar is de meet?
nosleepzaterdag 13 augustus 2011 @ 06:26
hippies
Gewoonikzaterdag 13 augustus 2011 @ 08:23
Bam
D_Azaterdag 13 augustus 2011 @ 08:34
Zeker :Y
friekin_zaterdag 13 augustus 2011 @ 09:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 02:27 schreef Parafernalia het volgende:
Waar is de meet?
Camping 3 natuurlijk.
TWPzaterdag 13 augustus 2011 @ 09:46
Wat een liefde hier, helemaal in de spirit O+
friekin_zaterdag 13 augustus 2011 @ 09:59
Ik ben ook wel eens lief. En dat kwam gisteren ook nog eens niet door de drank. :)

Lekker weer voorspeld! Yeey!
Der_Rudizaterdag 13 augustus 2011 @ 10:02
Lekker weer w/
TWPzaterdag 13 augustus 2011 @ 10:32
Het weer ziet er inderdaad heel goed uit! Geen regen, niet zo warm, zon. Top!
friekin_zaterdag 13 augustus 2011 @ 10:43
29 graden verwacht. Niet zo warm :P
kikoooooozaterdag 13 augustus 2011 @ 11:03
quote:
14s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 18:43 schreef viagraap het volgende:
Heel misschien kan ik toch een kaartje fiksen dinsdag :D Verder sta ik nog ingeschreven bij talloze prijsvragen enzulks. En mocht ik de enige zijn van de 'normale groep' met wie ik tot nu naar LL ging die een kaartje bemachtig, zijn er ook nog wat andere vrinden waar ik gezelschap van kan hebben.
We gaan het zien.
Heel marktplaats staat vol man
N-E-R-Dzaterdag 13 augustus 2011 @ 11:03
29 graden? Dat is iets te lekker.
ranjazaterdag 13 augustus 2011 @ 11:05
quote:
11s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 11:03 schreef N-E-R-D het volgende:
29 graden? Dat is iets te lekker.
Nee hoor, heerlijk. Ik heb zaterdag toch niks te doen vanaf een uur of 3 dus dan maar genieten van het weer,
n00biedoobiedoozaterdag 13 augustus 2011 @ 11:28
That's it. Dat wordt weer douchen.
TWPzaterdag 13 augustus 2011 @ 12:21
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 10:43 schreef friekin_ het volgende:
29 graden verwacht. Niet zo warm :P
Wut? Wat voor optimistische sites kijk je op? :o
friekin_zaterdag 13 augustus 2011 @ 12:27
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 12:21 schreef TWP het volgende:

[..]

Wut? Wat voor optimistische sites kijk je op? :o
Zoekt en ge zult...
TWPzaterdag 13 augustus 2011 @ 12:29
fx5lib.png
friekin_zaterdag 13 augustus 2011 @ 12:30
Wat voor depressieve site bekijk jij?

WAAR IS PIR MET ZIJN STATS.
markoningzaterdag 13 augustus 2011 @ 12:30
Bwoah daar doe ik 't wel voor hoor!
TWPzaterdag 13 augustus 2011 @ 12:35
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 12:30 schreef friekin_ het volgende:
Wat voor depressieve site bekijk jij?

WAAR IS PIR MET ZIJN STATS.
Dit is juist positief. Vorig jaar was het te warm men.
TWPzaterdag 13 augustus 2011 @ 12:37
ha ja nou ik ga tosti maken ha ha met kaas en ham

toi toi toi

gr dandyblue
friekin_zaterdag 13 augustus 2011 @ 12:41
quote:
9s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 12:37 schreef TWP het volgende:
ha ja nou ik ga tosti maken ha ha met kaas en ham

toi toi toi

gr dandyblue
anananananananaaaas
TWPzaterdag 13 augustus 2011 @ 12:43
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 12:41 schreef friekin_ het volgende:

[..]

anananananananaaaas
Warm fruit :r
friekin_zaterdag 13 augustus 2011 @ 12:43
quote:
15s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 12:43 schreef TWP het volgende:

[..]

Warm fruit :r
warme pruim :9~
TWPzaterdag 13 augustus 2011 @ 12:44
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 12:43 schreef friekin_ het volgende:

[..]

warme pruim :9~
Natte pruim, roze pruim. Ok, dat mag.
n00biedoobiedoozaterdag 13 augustus 2011 @ 12:44
Poeh, heb het nu al warm
Der_Rudizaterdag 13 augustus 2011 @ 12:45
Iemand nog een opblaasstoel gezien ergens?
friekin_zaterdag 13 augustus 2011 @ 12:45
quote:
6s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 12:44 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Poeh, heb het nu al warm
_O-
TWPzaterdag 13 augustus 2011 @ 12:45
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 12:45 schreef Der_Rudi het volgende:
Iemand nog een opblaasstoel gezien ergens?
Bij de Hema.
TWPzaterdag 13 augustus 2011 @ 12:46
quote:
De HEMA (voorheen als acroniem van Hollandsche Eenheidsprijzen Maatschappij Amsterdam) is een Nederlands warenhuis met vestigingen in Nederland, België, Luxemburg, Duitsland en Frankrijk. Het was tot juli 2007 onderdeel van Maxeda (waar ook Vroom & Dreesmann, Praxis en de Bijenkorf onder vielen) maar werd verkocht aan de Britse investeringsmaatschappij Lion Capital. Het warenhuis kenmerkt zich door het aanbod van producten voor dagelijks gebruik en het feit dat vrijwel het hele assortiment speciaal voor de HEMA geproduceerd is.
Der_Rudizaterdag 13 augustus 2011 @ 12:51
Ik was daar gisteren maar die had ze niet :(
friekin_zaterdag 13 augustus 2011 @ 12:52

Friekin_power.

HEE N00B BEN JIJ DAT??????

1242721925_freak-power-2.jpg
n00biedoobiedoozaterdag 13 augustus 2011 @ 12:54
Ik vraag toch ook niet bij elk paar dikke memmen of jij dat bent?

maar heerlijke track idd :)
Mexicaantje.zaterdag 13 augustus 2011 @ 12:57
quote:
11s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 11:03 schreef N-E-R-D het volgende:
29 graden? Dat is iets te lekker.
Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee jij ook hier
friekin_zaterdag 13 augustus 2011 @ 12:57
quote:
16s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 12:54 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Ik vraag toch ook niet bij elk paar dikke memmen of jij dat bent?

maar heerlijke track idd :)
Gelukkig niet hee, dan zou je ook denken dat ik in de modder lag, aangespoeld met mijn vriendin op de heuvel bij de Alpha.
n00biedoobiedoozaterdag 13 augustus 2011 @ 12:58
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 12:57 schreef friekin_ het volgende:

[..]

Gelukkig niet hee, dan zou je ook denken dat ik in de modder lag, aangespoeld met mijn vriendin op de heuvel bij de Alpha.
Sinds die foto begrijp ik de fuss over het verdwijnen van de everzwijnhammetjes niet..
Mexicaantje.zaterdag 13 augustus 2011 @ 13:00
Ik heb trouwens besloten dat ik ga en nu ik dit hier neerzet mag ik m'n gedachten ook niet meer veranderen. :D
n00biedoobiedoozaterdag 13 augustus 2011 @ 13:00
Heldin.
Mexicaantje.zaterdag 13 augustus 2011 @ 13:01
quote:
99s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 13:00 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Heldin.
:*
Mexicaantje.zaterdag 13 augustus 2011 @ 13:02
Dankzij friekin_ trouwens.
n00biedoobiedoozaterdag 13 augustus 2011 @ 13:02
Aha. De warme pruim?
Mexicaantje.zaterdag 13 augustus 2011 @ 13:03
Ja, kan niet wachten. :9~
friekin_zaterdag 13 augustus 2011 @ 13:05
Mex, vind het tof.

Hoppa. Foto's van voorgaande jaren. :D

9Kyqq.jpg
ImmS9.jpg

Ai. Whiskey
l0oz1.jpg

En 's nachts? Dan kan het gvds koud zijn.
q3rg8.jpg
friekin_zaterdag 13 augustus 2011 @ 13:06
En nee, ik resize niet. Lekker puh.
Mexicaantje.zaterdag 13 augustus 2011 @ 13:07
Ik ga de dijk waarschijnlijk voor het eerst meemaken.
friekin_zaterdag 13 augustus 2011 @ 13:08
Ach, dat was de dijk niet :') Daar was gewoon een auto met pech :')
D_Azaterdag 13 augustus 2011 @ 13:08
Hehe, de rotonde *O*
N-E-R-Dzaterdag 13 augustus 2011 @ 13:25
quote:
10s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 12:57 schreef Mexicaantje. het volgende:

[..]

Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee jij ook hier
Ik ook hier? Jij ook hier bedoel je. Waar the hell ben jij dan geweest?!
Mexicaantje.zaterdag 13 augustus 2011 @ 13:29
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 augustus 2011 13:25 schreef N-E-R-D het volgende:

[..]

Ik ook hier? Jij ook hier bedoel je. Waar the hell ben jij dan geweest?!
Uhhmmm ik had een ban aangevraagd maar door mijn Lowlandsdilemma even geunband.
friekin_zaterdag 13 augustus 2011 @ 13:36
I can’t take it, take it, take no more
Never felt like, felt like this before
Come on get me, get me on the floor
DJ what you, what you waiting for?

:7
friekin_zaterdag 13 augustus 2011 @ 13:38
I wanna go all the way
Taking out my freak tonight
I wanna show
All the dirt
I got running through my mind

8-)
friekin_zaterdag 13 augustus 2011 @ 13:42
Nog 6.
Mexicaantje.zaterdag 13 augustus 2011 @ 13:42
Gooi Dirrty van Christina Aguilera er ook bij!
friekin_zaterdag 13 augustus 2011 @ 13:43
AH..
Goeie suggestie.
Mexicaantje.zaterdag 13 augustus 2011 @ 13:43
YOU AINT HERE TO PARRTYYYYYYYYYYYYY
friekin_zaterdag 13 augustus 2011 @ 13:44
PCD ook erop? Maken we de mannen het leven zuur.
friekin_zaterdag 13 augustus 2011 @ 13:45
En natuurlijk de echte klassieker. My boobs are okay.