FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / Zware rellen in Engeland #27
StephanLwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:27
SNN0908A2GN-682_1356952a.jpg

2lsaa7s.gif

quote:
Rellen Londen eisen leven

AMSTERDAM - De rellen in Groot-Brittannië hebben een eerste leven geëist. Een 26-jarige man die in de nacht van maandag op dinsdag werd neergeschoten in het Zuid-Londense Croydon, is dinsdag aan zijn verwondingen bezweken.

Dat meldt de BBC op basis van informatie van de Londense politie.
quote:
Cameron roept parlement terug om crisis

(Novum/AP) - LONDEN - De Britse premier David Cameron heeft dinsdag het parlement teruggeroepen van reces om de crisis in Londen en andere Engelse steden te bestrijden. Cameron zei niet het leger te zullen inzetten om de orde te herstellen. Tim Godwin, commissaris van Scotland Yard, deelde mee dat alle verloven van politieagenten zijn ingetrokken.
Cameron roept parlement terug om crisis

Cameron sprak van 'misselijke' taferelen in Londen, die hard zullen worden aangepakt. De komende 24 uur worden zestienduizend agenten ingezet. Momenteel zijn 450 personen ingerekend, maar dit aantal neemt de komende dagen nog veel verder op, beloofde hij. De premier veroordeelde de rellen en plunderingen, die veelal door jongeren worden gepleegd. "Als je oud genoeg bent om deze misdrijven te plegen, ben je oud genoeg om de straf te ondergaan", zei hij.
quote:
NOS: Live rellen Engeland
11.09 uur: politie zet zwaarder geschut in

De politie in Londen zet sinds vanochtend zwaarder geschut in om een einde te maken aan de rellen. Er rijden gepantserde voertuigen door de straten bij station Clapham Junction. Het gaat om 'Jenkels', een soort zwaar bepantserde politiebusjes. Ze werden ingezet nadat relschoppers een kledingwinkel in lichterlaaie hadden gezet en winkels hadden geplunderd.

10.56 uur: Rellen kosten verzekeraars tientallen miljoenen

Drie nachten rellen in Londen en andere grote steden gaan Britse verzekeraars waarschijnlijk tientallen miljoenen ponden. "Het is nog te vroeg om het volledige beeld van de schade te hebben, maar verzekeraars zijn druk aan het werk om alle claims te verwerken. Daarna hebben we een precies beeld van de totale kosten."

10.38 uur: Engeland - Nederland gaat niet door

De oefenwedstrijd Engeland - Nederland gaat niet door in verband met de rellen in Londen. Dat heeft de KNVB bevestigd.

09.37 uur: Premier Cameron houdt crisisbijeenkomst

Een speciaal crisisteam onder leiding van de Britse premier Cameron komt rond 10.00 uur bij elkaar. De zogenoemde Cobra-groep moet een strategie verzinnen om de rellen tegen te gaan. Ook zal een verklaring worden gezocht waarom de autoriteiten volledig verrast zijn door de geweldsuitbarsting. Premier Cameron brak gisteren zijn vakantie in Italië af vanwege de rellen
quote:
Onrusten verspreiden zich over andere steden
(Novum/AP) - LONDEN - De golf van geweld en plunderingen in Londen heeft zich nu ook verspreid naar drie andere steden, waaronder Liverpool. In Londen gingen jongeren maandagnacht opnieuw op rooftocht. Zij staken gebouwen, voertuigen en vuilnisbakken in brand, plunderden winkels en bekogelden de politie met flessen en vuurwerk. In enkele districten waar het geweld het hevigst was, zette de politie pantservoertuigen in.

Geïnspireerd door de onlusten in Londen, gingen ook in Birmingham, Bristol en Liverpool jongeren de straat op. De autoriteiten erkenden bijna niet bij machte te zijn om het geweld in te dammen.

Waar eerst gewezen werd naar armoede, bezuinigingen en werkloosheid als onderliggende oorzaken voor de onrust, lijkt het er nu sterk op dat veel jongeren worden aangetrokken door het spannende vooruitzicht van geweldplegingen, vandalisme en plunderingen. "Kom, sluit je aan bij de pret", riep een jongere in de Londense buitenwijk Hackney, waar winkelpuien het moesten ontgelden en auto's in brand werden gestoken.

In sommige wijken konden relschoppers vrijwel ongestraft hun gang gaan. Restaurants en winkels in heel Londen sloten de deuren uit voorzorg eerder.

De chaos verspreidde zich maandagnacht over de hele stad, van de armoedige buitenwijken aan de rand van de stad tot chique buurten als Notting Hill in het centrum. De Londense ambulancedienst zei zestien personen te hebben behandeld. Vijftien van hen zijn in het ziekenhuis opgenomen. De politie verrichtte 334 arrestaties. Drie personen zijn aangeklaagd voor poging tot moord op een politieagent, die zij in Noord-Londen met hun auto hadden aangereden.

Na het ochtendgloren keerde de rust weer in de Britse hoofdstad. De meeste relschoppers keerden huiswaarts, uit vrije wil of daartoe gedwongen door de politie.

In Birmingham, een kleine tweehonderd kilometer ten noordwesten van Londen, vielen tientallen lieden eveneens winkels aan. De politie arresteerde 35 personen. In Bristol waren honderdvijftig relschoppers op de been en ook in Liverpool werd de confrontatie met de politie gezocht.

Vorige delen
Topicreeks: Zware rellen in Londen en andere steden in het VK (2011)

Links
NRC in beeld: Rellen Tottenham
The Sun: Riots ravage Tottenham and parts of London
Sky: Riots in pictures
Riots: In pictures

Livestreams en blogs
LIVE VIA NOS: http://nos.nl/artikel/262991-live-rellen-in-engeland.html

LIVEBLOG VAN THE GUARDIAN: http://www.guardian.co.uk(...)s-day-four-live-blog

LIVE VIA SKY: http://go.sky.com/vod/page/playLiveTv.do

LIVE VIA RUSSIA TODAY: http://rt.com/on-air/london-hackney-riots-streets/

LIVE VIA BBC: http://www.bbc.co.uk/news/uk-14449675

AL JAZEERA: http://english.aljazeera.net/watch_now/

SKY: http://go.sky.com/vod/con(...)CM1000001f5012ac____
Swompwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:27
Nu op hart van nl komt een item over vernielingen in een winkelcentrum, en gister al die auto's hier, er proberen wat mensen londen op te volgen ofwat xd ?
djennekewoensdag 10 augustus 2011 @ 22:28
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 21:59 schreef Viajero het volgende:

[..]

De meeste mensen doen wat ze altijd doen. De pubs waren gisteravond en vanavond echt niet minder vol dan ze normaal zijn. London is enorm groot, in 95% van de stad merk je echt helemaal nits van de rellen.
Dat zeg ik toch, de meeste mensen zitten gewoon thuis. As usual.
Poppenkastpopwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:29
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:27 schreef Swomp het volgende:
Nu op hart van nl komt een item over vernielingen in een winkelcentrum, en gister al die auto's hier, er proberen wat mensen londen op te volgen ofwat xd ?
Paniek, paniek!
Kingstownwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:29
Kun je de OP aanpassen? Staat niks over de 3 doden en een link naar de stream van de sikh zou ook handig zijn.
yavannawoensdag 10 augustus 2011 @ 22:29
Voorpagina Daily Express morgen.

369599100.jpg?AWSAccessKeyId=AKIAJF3XCCKACR3QDMOA&Expires=1313009081&Signature=kzlTZ3HUrwunvw3ew6zfnWi%2BG7E%3D
Jor_Diiwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:29
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:29 schreef yavanna het volgende:
Voorpagina Daily Express morgen.

[ afbeelding ]
_O_
StephanLwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:30
In Eltham schijnt de politie tegenover EDL leden te staan.
StateOfMindwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:30
http://nl.justin.tv/sangattelevision#/w/1598421888/6

Stream van de Sikhs.
Swompwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:31
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:29 schreef Poppenkastpop het volgende:

[..]

Paniek, paniek!
Jep kiek mer nu...
Morendowoensdag 10 augustus 2011 @ 22:31
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:18 schreef Caland het volgende:
Die burgemeester van Londen blijft een vaag figuur.
BoJo = Baas.
YazooWwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:31
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:29 schreef yavanna het volgende:
Voorpagina Daily Express morgen.

[ afbeelding ]
Wel baas als je moeder Air Max 90's draagt. :D
Kingstownwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:32
quote:
Deze kan ook:
http://www.ustream.tv/channel/sangat-tv

Nu live....
Glazenmakerwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:32
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:29 schreef yavanna het volgende:
Voorpagina Daily Express morgen.

[ afbeelding ]
Mama is kleiner dan een jongetje van 11 :')
Swompwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:32
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:30 schreef StephanL het volgende:
In Eltham schijnt de politie tegenover EDL leden te staan.
ik dacht dat de edl juist tegen de relschoppers was ?
Bosbeetlewoensdag 10 augustus 2011 @ 22:32
De rellen in chili die nu aan de gang zijn zijn wel iets minder in het nieuws.


^ oud filmpje maar dat is nu ook aan de gang
Perrinwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:33
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:31 schreef YazooW het volgende:

[..]

Wel baas als je moeder Air Max 90's draagt. :D
Die zien er trouwens ook verdacht nieuw uit...
StephanLwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:33
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:32 schreef Kingstown het volgende:

[..]

Deze kan ook:
http://www.ustream.tv/channel/sangat-tv

Nu live....
Vanuit een auto, wat een bazen :P
Fenomenowoensdag 10 augustus 2011 @ 22:33
quote:
1s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:32 schreef Swomp het volgende:

[..]

ik dacht dat de edl juist tegen de relschoppers was ?
EDL zijn alleen tegen Paki's :')
YazooWwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:33
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:32 schreef Kingstown het volgende:

[..]

Deze kan ook:
http://www.ustream.tv/channel/sangat-tv

Nu live....
Die vrouw die daar zit is van BBC Asia, helpt mee bij Sangat als vrijwilliger. Verder is Sangat vanavond uitgenodigd door de politie van Birmingham voor een interview.
Kvdijkwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:34
Politieman met baard
Kingstownwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:34
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:33 schreef StephanL het volgende:

[..]

Vanuit een auto, wat een bazen :P
Guerrilla TV. :7
Swompwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:34
Nu op hart van nl
StephanLwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:34
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:34 schreef Kvdijk het volgende:
Politieman met baard
Dat dat kan in Engeland :P
StateOfMindwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:35
quote:
1s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:32 schreef Swomp het volgende:

[..]

ik dacht dat de edl juist tegen de relschoppers was ?
Nee, dat waren weer de hooligans van de diverse firms die tegen de relschoppers zijn.
ZuidGrenswoensdag 10 augustus 2011 @ 22:35
Ze zijn bang voor rellen tussen moslims (Paki's/Turken) en negers in Birmingham schijnbaar..
Ronaldwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:35
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:27 schreef Swomp het volgende:
Nu op hart van nl komt een item over vernielingen in een winkelcentrum, en gister al die auto's hier, er proberen wat mensen londen op te volgen ofwat xd ?
Haha het is bijna lachwekkend
yavannawoensdag 10 augustus 2011 @ 22:35
De 3 overleden mannen

369602128.jpg?AWSAccessKeyId=AKIAJF3XCCKACR3QDMOA&Expires=1313009498&Signature=JTIqsS4kQhUNG5J0qVOB286G4PA%3D
YazooWwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:35
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:35 schreef ZuidGrens het volgende:
Ze zijn bang voor rellen tussen moslims (Paki's/Turken) en negers in Birmingham schijnbaar..
Logisch
Kingstownwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:36
Sex Pistols morgen op de voorpagina van de Daily Star:

369602329.jpg?AWSAccessKeyId=AKIAJF3XCCKACR3QDMOA&Expires=1313009503&Signature=%2BTLl6JhlorUIwxoMsUEXI8jDVeg%3D
ZuidGrenswoensdag 10 augustus 2011 @ 22:36
Maatje van em is in London en zegt idd ook weinig van de rellen te merken, Londen is een wereldstad en maar een klein deel is aan eht rellen
StephanLwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:36
quote:
1s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:32 schreef Swomp het volgende:

[..]

ik dacht dat de edl juist tegen de relschoppers was ?
Zijn ze ook, maar ze mogen natuurlijk geen geweld uitlokken of de wet overtreden. Dus moet daar ook politie op.
Ronaldwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:36
DAT DIT OOK hier gebeurt, open je ogen!
Swompwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:36
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:35 schreef StateOfMind het volgende:

[..]

Nee, dat waren weer de hooligans van de diverse firms die tegen de relschoppers zijn.
ah naja heb het niet helemaal op de voet gevolgd vandaag
Morendowoensdag 10 augustus 2011 @ 22:36
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:35 schreef ZuidGrens het volgende:
Ze zijn bang voor rellen tussen moslims (Paki's/Turken) en negers in Birmingham schijnbaar..
Doet Darren Bent mee bij de negers?
Happelwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:37
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:32 schreef Bosbeetle het volgende:
De rellen in chili die nu aan de gang zijn zijn wel iets minder in het nieuws.


^ oud filmpje maar dat is nu ook aan de gang
Dat zijn studentenprotesten las ik? Uit elkaar geslagen door de politie aldaar.
yavannawoensdag 10 augustus 2011 @ 22:37
quote:
Birmingham riots: how Sangat TV is scooping the big networks

A-still-from-Sangat-TVs-c-007.jpg

A tiny operation in a makeshift newsroom in Edgbaston is putting the big broadcasters to shame
While broadcasting Goliaths such as Sky News and ITN have flown in big-name presenters to riot-stricken cities across England, a couple of Sikh men armed with a point-and-shoot camera have stolen the headlines.

Sangat TV (sangattelevision.org or Sky channel 847), a four-man operation in a makeshift newsroom in Edgbaston, Birmingham, has had a good riot. Its guerrilla journalism – mostly broadcast live using a handheld camera – has been rebroadcast by CNN, the BBC and media outlets in India.

Ranbir Singh Attwal, the 50-year-old community leader behind the channel, is ecstatic. "We've done coverage before but only small events in the local Sikh community," he says.

At times erratic and unpredictable, Sangat TV is still captivating. Its most jaw-dropping moment was on Tuesday night, while it filmed from a car a police pursuit of young rioters down a Birmingham backstreet. With police lagging far behind, Sangat presenter Upinder Randhawa shouted to the officers: "Do you need a lift? We'll give you a lift. Get in the car."

Twenty seconds later the rioters were arrested. "Another live Sangat TV exclusive", Randhawa told his audience. Hours earlier, he had been close to tears on air while filming a group of distraught Muslim men who had learned about the death of their friend.

Launched in September 2010, Sangat scrapes by on donations from the family and friends of three Sangat Trust directors who own the channel. Its mission is to "spread peace, defend our faiths and educate people", says Attwal. "It's about informing people and then all joining together against the criminal element. The whole community can outnumber any bad or evil – even if the gangsters outnumber the police. You can only win people with love."

Other gonzo outlets have also proved formidable rivals to the traditional TV news. A hyperlocal news site set up by Brunel MA student Gaz Corfield attracted more than 1m views by collating reports of unrest. The University of Birmingham's student newspaper, Redbrick, had unpaid reporters roving the city's streets for stories. While on Twitter, Andy Carvin, the NPR strategist who became known as "the man who tweeted the revolution" for his coverage of the Arab springs protests, pointed his 50,000 followers to tweets from the corners of London untouched by national broadcasters. As Mark Evans, home news editor of Sky News, testified on Tuesday: "You could actually turn off your TV and get as good a picture of what was happening just on Twitter".
Kvdijkwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:38
quote:
14s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:37 schreef Happel het volgende:

[..]

Dat zijn studentenprotesten las ik? Uit elkaar geslagen door de politie aldaar.
Komt door de waterkannon ;)
ZuidGrenswoensdag 10 augustus 2011 @ 22:38
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:36 schreef Morendo het volgende:

[..]

Doet Darren Bent mee bij de negers?
Hopelijk voor die negers doet Huddlestone mee;)
djennekewoensdag 10 augustus 2011 @ 22:38
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:36 schreef ZuidGrens het volgende:
Maatje van em is in London en zegt idd ook weinig van de rellen te merken, Londen is een wereldstad en maar een klein deel is aan eht rellen
Dat is toch ook wel logisch. We hebben het over een miljoenenstad, en hooguit een paar duizend looters. Waarvan ééntje al erg zat is trouwens, maar dat terzijde.

Ondertussen zou je maar in die straten wonen, of erger nog, middenstander zijn en je shopje naar de kloten zien gaan waar je jarenlang keihard voor gebikkeld hebt.
Swompwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:38
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:36 schreef Ronaldsen het volgende:
DAT DIT OOK hier gebeurt, open je ogen!
:') paniek ik zeg het je

* Swomp checkt alvast mediamarkt flyer voor zijn gratis full hd tv
El_Matadorwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:39
Ergens is het wel goed dat dat stijve Britse systeem weer es goed door elkaar geschud wordt.

De Britse samenleving is een nog veel schizofrener dan de onze en de Elite in het VK zit veilig ver weg van deze "rellende knulletjes".
YazooWwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:39
Die sofa reclame op Sangat ken ik inmiddels wel dromen.
Perrinwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:39
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:32 schreef Bosbeetle het volgende:
De rellen in chili die nu aan de gang zijn zijn wel iets minder in het nieuws.


^ oud filmpje maar dat is nu ook aan de gang
..en Israel..

ZuidGrenswoensdag 10 augustus 2011 @ 22:39
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:38 schreef djenneke het volgende:

[..]

Dat is toch ook wel logisch. We hebben het over een miljoenenstad, en hooguit een paar duizend looters. Waarvan ééntje al erg zat is trouwens, maar dat terzijde.

Ondertussen zou je maar in die straten wonen, of erger nog, middenstander zijn en je shopje naar de kloten zien gaan waar je jarenlang keihard voor gebikkeld hebt.
Volledig mee eens. Maar er zijn mensen die nu bang zijn omdat ze over twee weken naar Londen op vakantie moeten of zo :')
Kingstownwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:40
alextomo twitterde op woensdag 10-08-2011 om 22:27:12 #riots 100s cops - many Welsh - making at least 1. Arrest. Pushed back crowd of white m-aged men shouting EDL and chucking stuff reageer retweet
Eyjafjallajoekullwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:41
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:38 schreef djenneke het volgende:

[..]

Dat is toch ook wel logisch. We hebben het over een miljoenenstad, en hooguit een paar duizend looters. Waarvan ééntje al erg zat is trouwens, maar dat terzijde.

Ondertussen zou je maar in die straten wonen, of erger nog, middenstander zijn en je shopje naar de kloten zien gaan waar je jarenlang keihard voor gebikkeld hebt.
Inderdaad, er wonen rond de 13 miljoen mensen in Londen en het stedelijk gebied eromheen. Sommige wijken zijn even groot als Amsterdam bijvoorbeeld. Best kans dat als je het nieuws niet kijkt je niet eens weet dat er rellen zijn in je eigen stad.
Gabbyliciouswoensdag 10 augustus 2011 @ 22:41
de media zet alles en iedereen tegen elkaar op! wat zonde dat mensen hierin trappen, maar wat wil je ook, als je niets te verliezen denkt te hebben.
djennekewoensdag 10 augustus 2011 @ 22:41
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:39 schreef ZuidGrens het volgende:

[..]

Volledig mee eens. Maar er zijn mensen die nu bang zijn omdat ze over twee weken naar Londen op vakantie moeten of zo :')
De meeste mensen hebben nu eenmaal de behoefte aan een zekere mate van (schijn)veiligheid.
Ik kan het me, ondanks dat het niet erg rationeel is, toch wel aardig voorstellen.

Het is ook de reden waarom terrorisme zo goed werkt. Want op hoe grote schaal komt dat nu eigenlijk voor? Het tast wel het gevoel van veiligheid enorm aan.
Calandwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:42
Nederland 3 doet de photoshops af als 'Britse humor'

Fail. :')
SjaakVilleneuvewoensdag 10 augustus 2011 @ 22:43
oeh goede docu , op 3 ;)
ZuidGrenswoensdag 10 augustus 2011 @ 22:44
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:41 schreef djenneke het volgende:

[..]

De meeste mensen hebben nu eenmaal de behoefte aan een zekere mate van (schijn)veiligheid.
Ik kan het me, ondanks dat het niet erg rationeel is, toch wel aardig voorstellen.

Het is ook de reden waarom terrorisme zo goed werkt. Want op hoe grote schaal komt dat nu eigenlijk voor? Het tast wel het gevoel van veiligheid enorm aan.
Ja maar goed, als je even logisch nadenkt dan snap je toch wel dat als je naar Londen gaat over twee fucking weken je sowieso niet in die wijken terecht gaat komen, zelfs niet als er geen rellen geweest waren. Tenminste die mensen waarover ik had lijken me geen types die door die kansarme wijken gaan wandelen iig _O-
Floreswoensdag 10 augustus 2011 @ 22:45
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:43 schreef SjaakVilleneuve het volgende:
oeh goede docu , op 3 ;)
Vertel.
djennekewoensdag 10 augustus 2011 @ 22:46
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:44 schreef ZuidGrens het volgende:

[..]

Ja maar goed, als je even logisch nadenkt dan snap je toch wel dat als je naar Londen gaat over twee fucking weken je sowieso niet in die wijken terecht gaat komen, zelfs niet als er geen rellen geweest waren. Tenminste die mensen waarover ik had lijken me geen types die door die kansarme wijken gaan wandelen iig _O-
Toch werkt dat nu eenmaal zo :) En ik ben het, zoals net al gezegd, met je eens dat het niet bepaald rationeel is.
StephanLwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:47
Straks bij Knevel en van den Brink
quote:
HENRI BEUNDERS


De rellen uit Groot Brittanië kunnen hier ook elk moment uitbreken. Dat stelt hoogleraar geschiedenis Henri Beunders. In Knevel en Van den Brink komt hij uitleggen waarom hij die mening is toegedaan.
Bosbeetlewoensdag 10 augustus 2011 @ 22:48
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:29 schreef yavanna het volgende:
Voorpagina Daily Express morgen.

[ afbeelding ]
haha op sky hebben ze commentaar op de kleren van de moeder (en tante) :') dat je zo gekleed niet naar court gaat, en dat dat weergeeft hoe erg het gesteld is :D
Poppenkastpopwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:48
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:47 schreef StephanL het volgende:
Straks bij Knevel en van den Brink

[..]

:')
Ronaldwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:48
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:47 schreef StephanL het volgende:
Straks bij Knevel en van den Brink

[..]

Het zal altijd kleinschaliger zijn, gewoon zoals altijd in Nederland. Bovendien zijn er Nederland niet zulke enorme achterstandswijken
StephanLwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:49
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:48 schreef Bosbeetle het volgende:

[..]

haha op sky hebben ze commentaar op de kleren van de moeder (en tante) :') dat je zo gekleed niet naar court gaat, en dat dat weergeeft hoe erg het gesteld is :D
Hoorde het net ja :') Alsof je in je zondags kleding je kind moet aangeven :D
Ronaldwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:50
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:49 schreef StephanL het volgende:

[..]

Hoorde het net ja :') Alsof je in je zondags kleding je kind moet aangeven :D
Ik heb toch het idee dat veel Britten nogal wereldvreemd zijn
Glazenmakerwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:50
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:47 schreef StephanL het volgende:
Straks bij Knevel en van den Brink

[..]

Is er ergens een Nederland 1 stream?
StephanLwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:50
quote:
1s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:50 schreef Ronaldsen het volgende:

[..]

Ik heb toch het idee dat veel Britten nogal wereldvreemd zijn
Lekker boeiend hoe je er uit ziet.
StephanLwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:51
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:50 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]

Is er ergens een Nederland 1 stream?
Wellicht zo op de site, anders niet.
Drive-rwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:51
quote:
1s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:48 schreef Ronaldsen het volgende:

[..]

Het zal altijd kleinschaliger zijn, gewoon zoals altijd in Nederland. Bovendien zijn er Nederland niet zulke enorme achterstandswijken
Dat laatste vooral. Je kunt geen enkele achterstandswijk in Nederland vergelijken met dit soort Britse wijken. Het staat in geen enkel contrast, Britten lachen zich altijd suf als ze in Amsterdam door een zgn "slechte wijk" lopen.
#ANONIEMwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:51
quote:
1s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:48 schreef Ronaldsen het volgende:

[..]

Het zal altijd kleinschaliger zijn, gewoon zoals altijd in Nederland. Bovendien zijn er Nederland niet zulke enorme achterstandswijken
Inderdaad. Denk bijvoorbeeld aan de Utrechtse wijk Ondiep waar het een paar jaar geleden nog flink uit de hand liep. Maar dat is allemaal op schaal, dus de beste man moet niet gaan proberen te beargumenteren dat er hier een identieke situatie voor kan doen.

En dat zal ie ook heus niet doen. K&vdB koppen daar alleen graag mee omdat er anders al helemaal geen hond naar die kneusjes kijkt.

[ Bericht 8% gewijzigd door #ANONIEM op 10-08-2011 22:52:34 ]
Ronaldwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:52
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:50 schreef StephanL het volgende:

[..]

Lekker boeiend hoe je er uit ziet.
Ja dat bedoelde ik dus
Kingstownwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:52
quote:
1s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:48 schreef Ronaldsen het volgende:

[..]

Het zal altijd kleinschaliger zijn, gewoon zoals altijd in Nederland. Bovendien zijn er Nederland niet zulke enorme achterstandswijken
Wij hebben 5 kiddo's die bezig zijn geweest,
http://www.nu.nl/binnenla(...)ekogelen-bussen.html
yavannawoensdag 10 augustus 2011 @ 22:52
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:48 schreef Bosbeetle het volgende:

[..]

haha op sky hebben ze commentaar op de kleren van de moeder (en tante) :') dat je zo gekleed niet naar court gaat, en dat dat weergeeft hoe erg het gesteld is :D
In engelse kranten schreven ze ook over zijn blauwe joggingpak.

Ieder voor zich, maar ik zou mijn zoon wel andere kleding hebben aangedaan ( en mijzelf ) al is het maar om een betere indruk te maken voor de rechter welke straks een vonnis zal uitspreken over de daden van je 11'jarige zoon.
StephanLwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:53
quote:
1s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:52 schreef Ronaldsen het volgende:

[..]

Ja dat bedoelde ik dus
Ok, dacht ik later ook, maar toen had ik dit al geschreven en wellicht verkeerd gelezen.
Bosbeetlewoensdag 10 augustus 2011 @ 22:53
Ik krijg sinds gisteren ineens de neiging om een meerkat verzekering te nemen.. raar is dat.

meerkat_71.jpg.display.jpg
StephanLwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:53
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:52 schreef Kingstown het volgende:

[..]

Wij hebben 5 kiddo's die bezig zijn geweest,
http://www.nu.nl/binnenla(...)ekogelen-bussen.html
Nou poeh poeh, bussen bekogelen. Al heb ik dat nooit gedaan :P
StateOfMindwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:55
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:53 schreef Bosbeetle het volgende:
Ik krijg sinds gisteren ineens de neiging om een meerkat verzekering te nemen.. raar is dat.

[ afbeelding ]
??
ZuidGrenswoensdag 10 augustus 2011 @ 22:56
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:51 schreef Drive-r het volgende:

[..]

Dat laatste vooral. Je kunt geen enkele achterstandswijk in Nederland vergelijken met dit soort Britse wijken. Het staat in geen enkel contrast, Britten lachen zich altijd suf als ze in Amsterdam door een zgn "slechte wijk" lopen.
Neemt niet weg dat je in Engeland ook gewoon heel fijn en goed kan wonen. Daar heb je ook veel mensen zoals hier in Nederland die iedere dag braaf werken, 's avonds met het gezin TV kijken en in het weekend familie opzoeken.

Sommige mensen denken dat er in Engeland alleen maar chavs, kansarme allochtonen en kakkers wonen :')
Ronaldwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:56
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:51 schreef Thomas B. het volgende:

[..]

Inderdaad. Denk bijvoorbeeld aan de Utrechtse wijk Ondiep waar het een paar jaar geleden nog flink uit de hand liep. Maar dat is allemaal op schaal, dus de beste man moet niet gaan proberen te beargumenteren dat er hier een identieke situatie voor kan doen.
Ja en die rellen in Ondiep vonden we hier al heel wat en toen was er niet eens sprake van plunderingen volgens mij.
StephanLwoensdag 10 augustus 2011 @ 22:57
quote:
1s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:56 schreef Ronaldsen het volgende:

[..]

Ja ik die rellen in Ondiep vonden we hier al heel wat en toen was er niet eens sprake van plunderingen volgens mij.
Nee, meer geweld tegen journalisten en politie volgens mij. Dat was alles.
Kingstownwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:00
Heftig filmpje van de Manchester rellen:

Bosbeetlewoensdag 10 augustus 2011 @ 23:00
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:00 schreef Kingstown het volgende:
Heftig filmpje van de Manchester rellen:

_O-
Lavenderrwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:00
quote:
1s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:56 schreef Ronaldsen het volgende:

[..]

Ja en die rellen in Ondiep vonden we hier al heel wat en toen was er niet eens sprake van plunderingen volgens mij.
Hellend vlak hoor, als je dit nu al gaat bagatelliseren.
Drive-rwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:00
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:56 schreef ZuidGrens het volgende:

[..]

Neemt niet weg dat je in Engeland ook gewoon heel fijn en goed kan wonen. Daar heb je ook veel mensen zoals hier in Nederland die iedere dag braaf werken, 's avonds met het gezin TV kijken en in het weekend familie opzoeken.

Sommige mensen denken dat er in Engeland alleen maar chavs, kansarme allochtonen en kakkers wonen :')
Ik woon al 6 jaar in Engeland, dus dat hoef je mij verder niet uit te leggen. Maar je moet niet vergeten dat de middenklasse in Engeland echt erg klein is. Ik zie wel echt een enorme kloof tussen arm en rijk, die ik in Nederland niet zie. De "brave" mensen die jij beschrijft, verdienen in Engeland veelal niet genoeg om een mooie wijken te wonen. Mijn secretaresse en haar man hebben allebei een prima baan, maar zitten wel vast in een counsel-flat in een buitengebied van Londen. In Nederland hadden ze met dezelfde baan gewoon in een nette nieuwbouw woning gezeten en een VW Golf voor de deur gehad.
Lavenderrwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:01
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:57 schreef StephanL het volgende:

[..]

Nee, meer geweld tegen journalisten en politie volgens mij. Dat was alles.
Oh, dat was alles. Tja..
Die_Hofstadtgruppewoensdag 10 augustus 2011 @ 23:01
Dat London een verhaal apart is klopt, maar Manchester is niet groter dan bv Den Haag.
Ook in Engeland is een stad als London een anomalie.
Disorderwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:01
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:00 schreef Kingstown het volgende:
Heftig filmpje van de Manchester rellen:

Haha
Ronaldwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:02
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:00 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Hellend vlak hoor, als je dit nu al gaat bagatelliseren.
Nee ok dat moet je zeker niet bagatelisseren, maar toch is het niet te vergelijken met de rellen in Engeland imho
Die_Hofstadtgruppewoensdag 10 augustus 2011 @ 23:02
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:00 schreef Drive-r het volgende:

[..]

Ik woon al 6 jaar in Engeland, dus dat hoef je mij verder niet uit te leggen. Maar je moet niet vergeten dat de middenklasse in Engeland echt erg klein is. Ik zie wel echt een enorme kloof tussen arm en rijk, die ik in Nederland niet zie. De "brave" mensen die jij beschrijft, verdienen in Engeland veelal niet genoeg om een mooie wijken te wonen. Mijn secretaresse en haar man hebben allebei een prima baan, maar zitten wel vast in een counsel-flat in een buitengebied van Londen. In Nederland hadden ze met dezelfde baan gewoon in een nette nieuwbouw woning gezeten en een VW Golf voor de deur gehad.
Die kunnen ze in Engeland ook kopen, maar niet in inner-London.
Die_Hofstadtgruppewoensdag 10 augustus 2011 @ 23:03
En ik kan ook geen eengezinswoningformaat iets kopen in de grachtengordel en wel in Zoetermeer, dus dat zegt niet zoveel.
StephanLwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:04
Op de website van knevel en van de brink staat nu de livestream:http://www.eo.nl/programma/knevelenvandenbrink/page/-/home.esp
Drive-rwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:04
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:01 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
Dat London een verhaal apart is klopt, maar Manchester is niet groter dan bv Den Haag.
Ook in Engeland is een stad als London een anomalie.
Maar Manchester is wel weer deels van een metropool met bijna 2.5 miljoen mensen en heeft al problemen genoeg... Ook daar is het redelijk geconcentreerd, in Moss Side was ik toch al niet van plan vakantie te vieren... Dat overleef je letterlijk ook zonder rellen geen week.
ZuidGrenswoensdag 10 augustus 2011 @ 23:05
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:00 schreef Drive-r het volgende:

[..]

Ik woon al 6 jaar in Engeland, dus dat hoef je mij verder niet uit te leggen. Maar je moet niet vergeten dat de middenklasse in Engeland echt erg klein is. Ik zie wel echt een enorme kloof tussen arm en rijk, die ik in Nederland niet zie. De "brave" mensen die jij beschrijft, verdienen in Engeland veelal niet genoeg om een mooie wijken te wonen. Mijn secretaresse en haar man hebben allebei een prima baan, maar zitten wel vast in een counsel-flat in een buitengebied van Londen. In Nederland hadden ze met dezelfde baan gewoon in een nette nieuwbouw woning gezeten en een VW Golf voor de deur gehad.
Ja er zal ook heus wel een groter verschil zijn tussen rijk en arm, daar heb je grofweg gezien misschien 4 a 5 klassen en in Nederland misschien wel 7 of 8 of zo.

Maar sommige mensen hebben te veel Football Factory gekeken en ooit een documentaire over Paki's in Engeland gezien en denken meteen dat het een 3e wereldland is.
yavannawoensdag 10 augustus 2011 @ 23:05
Vanavond vooral veel relatief kleine incidenten

-Metropolitan Police :
Missiles thrown at officers in Eltham. Incident dealt with and group dispersed. Police remain on scene.


-Police on the Kings Road, Chelsea, turning out in force to deal with a small number of youths who have been stopped http://ow.ly/i/fzIW
Drive-rwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:05
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:02 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:

[..]

Die kunnen ze in Engeland ook kopen, maar niet in inner-London.
Weinig mensen die dat goed kunnen, en het worden er steeds minder. Buiten Londen is de werkloosheid direct weer hoger en zijn de salarissen lager. Zoveel zaken zijn hier gewoon niet te betalen. Kinderopvang kost je bijvoorbeeld zo 800-1000 pond per maand, wat betekent dat je met 2 kinderen je modale salaris al volledig kwijt bent.
henkde_jwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:06
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:00 schreef Kingstown het volgende:
Heftig filmpje van de Manchester rellen:

Goddomme _O-
Drive-rwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:06
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:05 schreef ZuidGrens het volgende:

[..]

Ja er zal ook heus wel een groter verschil zijn tussen rijk en arm, daar heb je grofweg gezien misschien 4 a 5 klassen en in Nederland misschien wel 7 of 8 of zo.

Maar sommige mensen hebben te veel Football Factory gekeken en ooit een documentaire over Paki's in Engeland gezien en denken meteen dat het een 3e wereldland is.
Fuck, het is in grote delen bijna een 3e wereld land.
ZuidGrenswoensdag 10 augustus 2011 @ 23:07
Daarnaast, in Nederland wordt het verschil tussen rijk en arm ook steeds groter. Denk dat Engeland wat dat betreft enkele jaren voorloopt op ons
Drive-rwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:07
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:05 schreef yavanna het volgende:

-Police on the Kings Road, Chelsea, turning out in force to deal with a small number of youths who have been stopped http://ow.ly/i/fzIW
Hm, nu begint het tenminste dicht bij huis te komen :7

Ik leg mijn hockeystick wel naast m'n bed.
yavannawoensdag 10 augustus 2011 @ 23:08
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:04 schreef Drive-r het volgende:

[..]

Maar Manchester is wel weer deels van een metropool met bijna 2.5 miljoen mensen en heeft al problemen genoeg... Ook daar is het redelijk geconcentreerd, in Moss Side was ik toch al niet van plan vakantie te vieren... Dat overleef je letterlijk ook zonder rellen geen week.
Ik kom van oorsprong daar uit de buurt en als ik later vanuit NL op familievisite was in Manchester, was ik altijd blij dat ik daar niet verder ben opgegroeid. Nl kent rotbuurten, maar m.i. niet te vergelijken met bepaalde engelse buurten.

Overigens nu al jaren niet meer geweest.
Kingstownwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:08
De helicopter op RT heeft er zin in vanavond.
ZuidGrenswoensdag 10 augustus 2011 @ 23:08
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:06 schreef Drive-r het volgende:

[..]

Fuck, het is in grote delen bijna een 3e wereld land.
Ja idd, al die mensen die omkomen van de honger en zo
Kingstownwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:09
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:08 schreef yavanna het volgende:

[..]

Ik kom van oorsprong daar uit de buurt en als ik later vanuit NL op familievisite was in Manchester, was ik altijd blij dat ik daar niet verder ben opgegroeid. Nl kent rotbuurten, maar m.i. niet te vergelijken met bepaalde engelse buurten.

Overigens nu al jaren niet meer geweest.
Ben jij Engelse van geboorte?
StephanLwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:09
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:08 schreef Kingstown het volgende:
De helicopter op RT heeft er zin in vanavond.
Oh hij is weer online, mooi ^O^
Drive-rwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:10
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:07 schreef ZuidGrens het volgende:
Daarnaast, in Nederland wordt het verschil tussen rijk en arm ook steeds groter. Denk dat Engeland wat dat betreft enkele jaren voorloopt op ons
Nee, de Engelse maatschappij heeft die tweedeling altijd gehad. De belasting bevordert het hier ook, je kunt echt wegkomen met alles als je geld hebt. Hoe mensen er ook over zeiken in Nederland, het systeem blijft een stuk gelijker. De verhouding tussen de inkomens van rijk en arm zijn in Engeland gewoon vele malen groter dan in Nederland, dat is geen kwestie van de laatste paar jaar. Wijken als Tottenham kennen al 2-3 generaties van werkloosheid, dat kennen we in Nederland nauwelijks.
Kvdijkwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:10
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:09 schreef StephanL het volgende:

[..]

Oh hij is weer online, mooi ^O^
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:09 schreef StephanL het volgende:

[..]

Oh hij is weer online, mooi ^O^
waar? :O
Kingstownwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:10
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:09 schreef StephanL het volgende:

[..]

Oh hij is weer online, mooi ^O^
Yup....vooral heel veel pliesiebusjes in beeld.
StephanLwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:10
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:10 schreef Kvdijk het volgende:

[..]


[..]

waar? :O
Russian Today, of RT. Zie openingspost voor link.
ZuidGrenswoensdag 10 augustus 2011 @ 23:10
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:10 schreef Drive-r het volgende:

[..]

Nee, de Engelse maatschappij heeft die tweedeling altijd gehad. De belasting bevordert het hier ook, je kunt echt wegkomen met alles als je geld hebt. Hoe mensen er ook over zeiken in Nederland, het systeem blijft een stuk gelijker. De verhouding tussen de inkomens van rijk en arm zijn in Engeland gewoon vele malen groter dan in Nederland, dat is geen kwestie van de laatste paar jaar. Wijken als Tottenham kennen al 2-3 generaties van werkloosheid, dat kennen we in Nederland nauwelijks.
Ja maar ik denk wel dat Nederland dezelfde kant opgaat
Drive-rwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:10
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:08 schreef ZuidGrens het volgende:

[..]

Ja idd, al die mensen die omkomen van de honger en zo
Gut gut, het leven moet moeilijk zijn als je alles letterlijk neemt ;(
Bosbeetlewoensdag 10 augustus 2011 @ 23:11
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:09 schreef StephanL het volgende:

[..]

Oh hij is weer online, mooi ^O^
beter dan dat sky geneuzel :D
#ANONIEMwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:11
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:00 schreef Kingstown het volgende:
Heftig filmpje van de Manchester rellen:

:D
StephanLwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:11
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:11 schreef Bosbeetle het volgende:

[..]

beter dan dat sky geneuzel :D
Ja inderdaad, die mogen best wel wat meer laten zien van hun helicopter.
Ronaldwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:11
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:07 schreef ZuidGrens het volgende:
Daarnaast, in Nederland wordt het verschil tussen rijk en arm ook steeds groter. Denk dat Engeland wat dat betreft enkele jaren voorloopt op ons
Is dat eigenlijk wel zo? Ik zie juist veel wijken die van oorsprong nogal pauperig waren, die nu echter flink opgeknapt zijn
yavannawoensdag 10 augustus 2011 @ 23:11
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:09 schreef Kingstown het volgende:

[..]

Ben jij Engelse van geboorte?
Ja van nabij Manchester. Ik kom er nooit meer, veel engelse familieleden wonen nu alweer jaren in Australie. Beter wonen. :)
Drive-rwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:11
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:10 schreef ZuidGrens het volgende:

[..]

Ja maar ik denk wel dat Nederland dezelfde kant opgaat
Dat duurt dan dus nog een paar generaties. En tegen die tijd ligt Engeland nog steeds voor.
Bosbeetlewoensdag 10 augustus 2011 @ 23:12
In londen zien ze die wijken ook echt als aparte dorpen/steden wat het vroeger ook waren.
SpecialKwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:12
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:11 schreef Drive-r het volgende:

[..]

Dat duurt dan dus nog een paar generaties. En tegen die tijd ligt Engeland nog steeds voor.
Dat is het probleem inderdaad. Dat we ze nooit kunnen inhalen.
Kvdijkwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:12
Even die EO gelul aangezet, kijken wat hun te vertellen hebben :)
ZuidGrenswoensdag 10 augustus 2011 @ 23:12
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:11 schreef Drive-r het volgende:

[..]

Dat duurt dan dus nog een paar generaties. En tegen die tijd ligt Engeland nog steeds voor.
Dat zou goed kunnen. Maar kom op, Engeland is verder echt geen achtergesteld land. Er zijn uiteraard wel delen waar je liever niet woont maar die heb je in vrijwel ieder land maar verder kan je in Engeland echt wel prima leven.
Kvdijkwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:13
Zelfde helicopter als sky trouwens
Drive-rwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:14
quote:
8s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:12 schreef SpecialK het volgende:

[..]

Dat is het probleem inderdaad. Dat we ze nooit kunnen inhalen.
Ach, gebeurt toch niet. Nederland is vrij gelijk wat dat betreft, maar dat waardeert niemand die er woont. Mensen zouden eens wat meer van de wereld moeten zien en beseffen hoe goed ze het hebben. Als de vrije markt echt zijn ding zou doen, zou de massa in Nederland massaal een 50% salarisverlaging krijgen...
StephanLwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:15
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:13 schreef Kvdijk het volgende:
Zelfde helicopter als sky trouwens
Volgens mij niet hoor, of hij moet twee camera's hebben.

Filmen wel meestal uit dezelfde hoek.
Bosbeetlewoensdag 10 augustus 2011 @ 23:16
Tof gezicht zo de stad bij nacht :D
Bosbeetlewoensdag 10 augustus 2011 @ 23:17
En einde camera
StephanLwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:17
Die vrouw bij Knevel, 10 minuten in de wacht gestaan omdat ze het alarmnummer belde _O-
StephanLwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:18
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:17 schreef Bosbeetle het volgende:
En einde camera
Ah shit, de VN weer ofzo. Straks wellicht weer.
Drive-rwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:19
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:12 schreef ZuidGrens het volgende:

[..]

Dat zou goed kunnen. Maar kom op, Engeland is verder echt geen achtergesteld land. Er zijn uiteraard wel delen waar je liever niet woont maar die heb je in vrijwel ieder land maar verder kan je in Engeland echt wel prima leven.
Engeland is in veel opzichten het meest achtergesteld van alle landen in Noord/West Europa. Je kunt hun probleem wijken niet vergelijken met soortgelijke wijken in de rest van West Europa (Frankrijk wellicht uitgezonderd). De "murder capital" van Europa ligt niet voor niks in GB...
Geerdwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:19
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:14 schreef Drive-r het volgende:

[..]

Ach, gebeurt toch niet. Nederland is vrij gelijk wat dat betreft, maar dat waardeert niemand die er woont. Mensen zouden eens wat meer van de wereld moeten zien en beseffen hoe goed ze het hebben. Als de vrije markt echt zijn ding zou doen, zou de massa in Nederland massaal een 50% salarisverlaging krijgen...
Uhmzz dan zou je denk ik hier ook shit krijgen :P, 50% gaat hier al uit naar vaste lasten bij wijze van spreken.
Kvdijkwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:21
Gelukkig hebben die knevel en brinkman weer interessante vragen :')
SpecialKwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:21
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:19 schreef Geerd het volgende:

[..]

Uhmzz dan zou je denk ik hier ook shit krijgen :P, 50% gaat hier al uit naar vaste lasten bij wijze van spreken.
Zeg jouw usericon, he. Kan je daar wat meer over vertellen?
henkde_jwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:23
quote:
7s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:21 schreef SpecialK het volgende:

[..]

Zeg jouw usericon, he. Kan je daar wat meer over vertellen?
http://nl.wikipedia.org/wiki/Borst
Drive-rwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:23
Nou goed, mensen mogen me vannacht PM-en als ze richting SW5/SW7 komen, dan ga ik ook een stukje orde herstellen :D
Drive-rwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:25
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:12 schreef Bosbeetle het volgende:
In londen zien ze die wijken ook echt als aparte dorpen/steden wat het vroeger ook waren.
Dit telt inderdaad ook mee. Londen heeft talloze "centra", en tot nu toe zijn er slecht problemen geweest in een stuk of 5-10 van de "dorpen". Ook allemaal wijken waarvan je het verwacht, weinig nieuws daar.
Perrinwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:26
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:23 schreef Drive-r het volgende:
Nou goed, mensen mogen me vannacht PM-en als ze richting SW5/SW7 komen, dan ga ik ook een stukje orde herstellen :D
Niet nodig, lijkt me :) Heb je een prive-legertje Sikhs, toevallig?
Drive-rwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:28
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:26 schreef Perrin het volgende:

[..]

Niet nodig, lijkt me :) Heb je een prive-legertje Sikhs, toevallig?
Nee, wel een portier om de eerste golf buiten te houden. Vervolgens rijden we de Defender voor en ga ik eens kijken of die echt zo "unstoppable" is :P
Gramulanionwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:28
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:00 schreef Kingstown het volgende:
Heftig filmpje van de Manchester rellen:

:D :'( :D
Perrinwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:30
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:28 schreef Drive-r het volgende:

[..]

Nee, wel een portier om de eerste golf buiten te houden. Vervolgens rijden we de Defender voor en ga ik eens kijken of die echt zo "unstoppable" is :P
Ahh, 4wd ftw :)
Drive-rwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:31
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:30 schreef Perrin het volgende:

[..]

Ahh, 4wd ftw :)
Britse stijl, zeg maar. Nee, ik denk dat in mijn wijk er geen grote oproer komt. Zo wel, dan hebben we echt een probleem, want al die kakkers gaan natuurlijk niet samen de boel verdedigen.
Perrinwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:33
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:31 schreef Drive-r het volgende:

[..]

Britse stijl, zeg maar. Nee, ik denk dat in mijn wijk er geen grote oproer komt. Zo wel, dan hebben we echt een probleem, want al die kakkers gaan natuurlijk niet samen de boel verdedigen.
Je kunt een soort phalanx van landrovers proberen, lekker zij-aan-zij door de straten raggen :P
Bosbeetlewoensdag 10 augustus 2011 @ 23:33
rennende cops op sky

Het is niet de taptoe, in patronen lopen.
Die_Hofstadtgruppewoensdag 10 augustus 2011 @ 23:35
quote:
2s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 22:41 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:

[..]

Inderdaad, er wonen rond de 13 miljoen mensen in Londen en het stedelijk gebied eromheen. Sommige wijken zijn even groot als Amsterdam bijvoorbeeld. Best kans dat als je het nieuws niet kijkt je niet eens weet dat er rellen zijn in je eigen stad.
Nee, er wonen 12 miljoen mensen het het complete greater london gebied. Dat heeft echter niets met het begrip stad te maken, dat is gewoon een administratieve indeling. Tenzij jij vindt dat een stad van 300.000 mensen die 40 km van het centrum ligt en waartussen 10 km weiland ligt tot de volgende bebouwing echt onderdeel is van dezelfde stad.

Volgens dezelfde definitie is de Randstad een stad van 8 miljoen mensen.
Bosbeetlewoensdag 10 augustus 2011 @ 23:36
In manchester 2 mensen opgepakt met bivak mutsen, drugs, benzine en een zak kogellagers :?

of ball bearings moet slang voor nog iets anders zijn.
Drive-rwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:37
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:35 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:

[..]

Nee, er wonen 12 miljoen mensen het het complete greater london gebied. Dat heeft echter niets met het begrip stad te maken, dat is gewoon een administratieve indeling. Tenzij jij vindt dat een stad van 300.000 mensen die 40 km van het centrum ligt en waartussen 10 km weiland ligt tot de volgende bebouwing echt onderdeel is van dezelfde stad.

Volgens dezelfde definitie is de Randstad een stad van 8 miljoen mensen.
Dan nog is Londen een stad met 8 miljoen inwoners volgens het begrip "stad".
Die_Hofstadtgruppewoensdag 10 augustus 2011 @ 23:37
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:04 schreef Drive-r het volgende:

[..]

Maar Manchester is wel weer deels van een metropool met bijna 2.5 miljoen mensen en heeft al problemen genoeg... Ook daar is het redelijk geconcentreerd, in Moss Side was ik toch al niet van plan vakantie te vieren... Dat overleef je letterlijk ook zonder rellen geen week.
Ja en de Haagse agglomeratie telt ruim 1 miljoen mensen. Dus? Dat zijn administratieve indelingen, niets meer, niets minder. Staat leuk en zo op de Wikipedia, maar meer niet. Brussel is zgn een miljoenenstad en R'dam niet, maar in de R'damse stadsregio wonen meer mensen dan in Brussel en Brussel zelf heeft minder inwoners dan Almere.
Kvdijkwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:37
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:36 schreef Bosbeetle het volgende:
In manchester 2 mensen opgepakt met bivak mutsen, drugs, benzine en een zak kogellagers :?

of ball bearings moet slang voor nog iets anders zijn.
Denk het niet.
http://www.urbandictionary.com/define.php?term=ball%20bearing
:P
henkde_jwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:37
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:36 schreef Bosbeetle het volgende:
In manchester 2 mensen opgepakt met bivak mutsen, drugs, benzine en een zak kogellagers :?

of ball bearings moet slang voor nog iets anders zijn.
Vast om mee te gooien\weg te schieten. Kan hard aankomen.
Drive-rwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:39
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:37 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:

[..]

Ja en de Haagse agglomeratie telt ruim 1 miljoen mensen. Dus? Dat zijn administratieve indelingen, niets meer, niets minder. Staat leuk en zo op de Wikipedia, maar meer niet. Brussel is zgn een miljoenenstad en R'dam niet, maar in de R'damse stadsregio wonen meer mensen dan in Brussel en Brussel zelf heeft minder inwoners dan Almere.
Joh, en jij bedacht jezelf dat de rest van de wereld die briljante kennis nog niet tot zich genomen had? Ik zeg toch nergens dat die 2.5 miljoen mensen in het centrum wonen?

Enfin, ik blijf Manchester en Den Haag moeilijk te vergelijken vinden.
Perrinwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:39
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:37 schreef henkde_j het volgende:

[..]

Vast om mee te gooien\weg te schieten. Kan hard aankomen.
Vooral 'nuttig' in combi met een katapult..
henkde_jwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:39
tumblr_lpq1loImuj1r1qajl
yavannawoensdag 10 augustus 2011 @ 23:39
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:36 schreef Bosbeetle het volgende:
In manchester 2 mensen opgepakt met bivak mutsen, drugs, benzine en een zak kogellagers :?

of ball bearings moet slang voor nog iets anders zijn.
gmpolice GM Police
Just arrested two men found with fuel can, balaclava, ball bearings - if you want to commit disorder, we'll lock you up :)
Bosbeetlewoensdag 10 augustus 2011 @ 23:40
En nu een discussie op sky dat de mensen die nu opgepakt zijn en voor de rechter geleid zijn vaak blank zijn en een baan hebben.

:') dat zijn de losers die niet hebben opgelet en zonder bivakmuts in beeld zijn gekomen :')
Kingstownwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:40
quote:
The Metropolitan Police have named the man killed by a gunshot wound and found in car in Croydon on Monday night as 26-year-old Trevor Ellis.
SeanFerdiwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:40
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:37 schreef henkde_j het volgende:

[..]

Vast om mee te gooien\weg te schieten. Kan hard aankomen.
dat soort dingen kan je in een sok stoppen, als er mee zwaait komt dat flink hard aan.
Kingstownwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:40
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:40 schreef Bosbeetle het volgende:
En nu een discussie op sky dat de mensen die nu opgepakt zijn en voor de rechter geleid zijn vaak blank zijn en een baan hebben.

:') dat zijn de losers die niet hebben opgelet en zonder bivakmuts in beeld zijn gekomen :')
Was dat in Manchester of Londen?
Bosbeetlewoensdag 10 augustus 2011 @ 23:42
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:40 schreef Kingstown het volgende:

[..]

Was dat in Manchester of Londen?
Ging over de eerste snelrecht dingen in londen geloof ik, waar een studenten assistent, en een secretaresse (geloof ik) tussen de mensen zaten, commentaar op een krant.
Marie30woensdag 10 augustus 2011 @ 23:43
Online vind ik er niets over, maar op het BE nieuws (vtm, pauperzender trouwens) zeiden ze net dat het in Antwerpen ook onrustig is. Er zou een vechtpartij met de politie uit de hand gelopen zijn. Hierna zijn de jongeren met honderden op straat gekomen met de bedoeling ook te gaan rellen, ze hebben het politiebureau proberen te bestormen. Niet duidelijk hoe de situatie er op dit moment voor staat...
Die_Hofstadtgruppewoensdag 10 augustus 2011 @ 23:43
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:37 schreef Drive-r het volgende:

[..]

Dan nog is Londen een stad met 8 miljoen inwoners volgens het begrip "stad".
Het blijft schipperen.

quote:
In de regio Groot-Londen, waarvan de begrenzing tegenwoordig vaak gelijk wordt gesteld aan die van de stad Londen, wonen ongeveer 7,5 miljoen mensen
Feitelijk is de echte stad natuurlijk max outer Londen:
quote:
Outer London is de naam van een groep boroughs in de Engelse regio Groot-Londen en telt 4.405.977 inwoners.
Terwijl bv Parijs:
quote:
Volgens de schattingen van het Institut national de la statistique et des études économiques had de stad Parijs zonder de agglomeraties in 2008 2.211.297 inwoners, terwijl dit er inclusief de agglomeraties in 1999 al 11.174.740 waren
Het ECHTE Parijs telt slechts 2 miljoen inwoners. Alleen omdat men het tof vindt groot te zijn worden allerlei omringende steden (die gewoon eigen burgemeesters ed hebben) tot de 'agglomeratie' gerekend en hop het zijn er ineens 11 miljoen.

Ik vond dat vroeger ook altijd heel imposant totdat ik vaak in die steden kwam en zag dat een 'buitenwijk' net zo weinig met het centrum te maken heeft als Zeist met Amsterdam.

Volgens deze definities is Londen wel 3 x groter dan Parijs. Durf jij te beweren dat het echt zo is?
TweeGrolschwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:43
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:40 schreef Bosbeetle het volgende:
En nu een discussie op sky dat de mensen die nu opgepakt zijn en voor de rechter geleid zijn vaak blank zijn en een baan hebben.

:') dat zijn de losers die niet hebben opgelet en zonder bivakmuts in beeld zijn gekomen :')
Is ook lastig als je dat voor het eerst doet. Met vallen en opstaan leer je dat soort dingen.
Als je de eerste keer iemand verkracht gaat het toch ook nooit helemaal goed? Maar na een paar keer heb je die routine er wel in.
Kingstownwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:44
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:42 schreef Bosbeetle het volgende:

[..]

Ging over de eerste snelrecht dingen in londen geloof ik, waar een studenten assistent, en een secretaresse (geloof ik) tussen de mensen zaten, commentaar op een krant.
In Manchester was het voornamelijk blank in Londen zeker niet, maar in een eerder topic al wat veroordelingen voorbij zien komen en dat waren idd opvallend vaak mensen met een baan.
Die_Hofstadtgruppewoensdag 10 augustus 2011 @ 23:44
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:36 schreef Bosbeetle het volgende:
In manchester 2 mensen opgepakt met bivak mutsen, drugs, benzine en een zak kogellagers :?

of ball bearings moet slang voor nog iets anders zijn.
Niet vreemd toch? Kogellagers worden vaak gebruikt in bommen.
Kingstownwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:45
BenQuinn75 twitterde op woensdag 10-08-2011 om 23:32:54 Civilians wearing stab proof vests here in eltham. Just met one. It's going to be needed, he says #ukriots reageer retweet
Bosbeetlewoensdag 10 augustus 2011 @ 23:45
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:44 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:

[..]

Niet vreemd toch? Kogellagers worden vaak gebruikt in bommen.
Dat wist ik niet, ik maak niet dagelijk bommen :D
Die_Hofstadtgruppewoensdag 10 augustus 2011 @ 23:45
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:39 schreef Drive-r het volgende:

[..]

Joh, en jij bedacht jezelf dat de rest van de wereld die briljante kennis nog niet tot zich genomen had? Ik zeg toch nergens dat die 2.5 miljoen mensen in het centrum wonen?

Enfin, ik blijf Manchester en Den Haag moeilijk te vergelijken vinden.
Ik ook. Den Haag roeleert de pan uit en Manchester is een vieze arbeiderspauperstad die nog kleiner is ook.
Kingstownwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:45
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:44 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:

[..]

Niet vreemd toch? Kogellagers worden vaak gebruikt in bommen.
Ik mis jouw rants tegen de multiculti en negers de laatste paar topics. :'(
MouzurXwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:47
Kan iemand een updare geven? Zijn er nog rellen?
Kvdijkwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:47
http://vtm.be/nieuws/binn(...)ambare-sfeer-in-apen
Ketchupcurrywoensdag 10 augustus 2011 @ 23:48
Antwerpen vanmiddag:

AWhAmCsCEAEVW5J.jpg:large
Bosbeetlewoensdag 10 augustus 2011 @ 23:49
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:47 schreef MouzurX het volgende:
Kan iemand een updare geven? Zijn er nog rellen?
I'll updare you!
Die_Hofstadtgruppewoensdag 10 augustus 2011 @ 23:49
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:45 schreef Kingstown het volgende:

[..]

Ik mis jouw rants tegen de multiculti en negers de laatste paar topics. :'(
Dat doet m'n homie Chris dan wel voor je.

Ketchupcurrywoensdag 10 augustus 2011 @ 23:50
In Antwerpen zijn het dealerts.

quote:
In de Korte Zavel- en Handelstraat in Antwerpen-Noord zijn dinsdagavond zware vechtpartijen ontstaan tussen winkeliers en drugsdealers. Bij een vechtpartij troepten driehonderd mensen samen.

Drie mensen werden opgepakt. Ze zijn overgebracht naar het politiekantoor in de Handelstraat. Daar bleek dat één van de verdachte een steekwond had en die werd overgebracht naar het Stuivenbergziekenhuis.

In de buurt van het politiekantoor in de Handelsstraat braken later op de avond ook onlusten uit. En een winkel werd bekogeld. De afgelopen dagen waren er grote spanningen tussen dealers en winkeliers.
Kingstownwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:50
quote:
14s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:49 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:

[..]

Dat doet m'n homie Chris dan wel voor je.

Dat is van de vorige eeuw....ik wil kledingfetishes horen van nu!
Drive-rwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:50
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:43 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:

[..]


Terwijl bv Parijs:

[..]

Het ECHTE Parijs telt slechts 2 miljoen inwoners. Alleen omdat men het tof vindt groot te zijn worden allerlei omringende steden (die gewoon eigen burgemeesters ed hebben) tot de 'agglomeratie' gerekend en hop het zijn er ineens 11 miljoen.

Ik vond dat vroeger ook altijd heel imposant totdat ik vaak in die steden kwam en zag dat een 'buitenwijk' net zo weinig met het centrum te maken heeft als Zeist met Amsterdam.

Volgens deze definities is Londen wel 3 x groter dan Parijs. Durf jij te beweren dat het echt zo is?
Check de lijst met Boroughs met elke Londenaar en je zult horen dat die delen echt bij Londen horen. Elke stad is natuurlijk anders van opbouw, en Parijs is een compleet andere stad dan Londen, met voorsteden die inderdaad minder als "Parijs" gezien worden. Londen is echter historisch gezien een samensmelting van dorpen, die nu als "Londen" gezien worden.

Ik begrijp je hele betweterigheid en inderdaad, mensen goochelen vaak met dit soort onzinnige cijfers. Maar Londen heeft 7.5 miljoen inwoners, of je dat nu leuk vind of niet...
Die_Hofstadtgruppewoensdag 10 augustus 2011 @ 23:51
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:45 schreef Bosbeetle het volgende:

[..]

Dat wist ik niet, ik maak niet dagelijk bommen :D
Tsk


Check dat mijn neger.
Drive-rwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:51
quote:
6s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:45 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:

[..]

Ik ook. Den Haag roeleert de pan uit en Manchester is een vieze arbeiderspauperstad die nog kleiner is ook.
Den Haag is enkel mislukte yuppen, kettingrukkers en paupers. Maar het is beter dan Manchester.
Die_Hofstadtgruppewoensdag 10 augustus 2011 @ 23:52
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:50 schreef Drive-r het volgende:

[..]

Check de lijst met Boroughs met elke Londenaar en je zult horen dat die delen echt bij Londen horen. Elke stad is natuurlijk anders van opbouw, en Parijs is een compleet andere stad dan Londen, met voorsteden die inderdaad minder als "Parijs" gezien worden. Londen is echter historisch gezien een samensmelting van dorpen, die nu als "Londen" gezien worden.

Ik begrijp je hele betweterigheid en inderdaad, mensen goochelen vaak met dit soort onzinnige cijfers. Maar Londen heeft 7.5 miljoen inwoners, of je dat nu leuk vind of niet...
Oh Londen is een hele grote stad hoor, dat betwist ik heus niet. Maar er zijn geen 12 miljoen inwoners. Daar ging het me om.
superwormwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:52
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:50 schreef Drive-r het volgende:

[..]

Check de lijst met Boroughs met elke Londenaar en je zult horen dat die delen echt bij Londen horen. Elke stad is natuurlijk anders van opbouw, en Parijs is een compleet andere stad dan Londen, met voorsteden die inderdaad minder als "Parijs" gezien worden. Londen is echter historisch gezien een samensmelting van dorpen, die nu als "Londen" gezien worden.

Ik begrijp je hele betweterigheid en inderdaad, mensen goochelen vaak met dit soort onzinnige cijfers. Maar Londen heeft 7.5 miljoen inwoners, of je dat nu leuk vind of niet...
Londen is historisch gezien het Romeinse enkampement Londinium, gesticht rond de geboorte van Christus op een plek waar de Kelten een doorwaadbare plaats in de Theems hadden gevonden en al handelden e.d.
Drive-rwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:53
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:52 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:

[..]

Oh Londen is een hele grote stad hoor, dat betwist ik heus niet. Maar er zijn geen 12 miljoen inwoners. Daar ging het me om.
En vervolgens zeek je nog even door over de 8 miljoen, waarbij je dus verkeerd zat. *O*
Marie30woensdag 10 augustus 2011 @ 23:53
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:50 schreef Ketchupcurry het volgende:
In Antwerpen zijn het dealerts.

[..]

Dank!
Bosbeetlewoensdag 10 augustus 2011 @ 23:54
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:51 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:

[..]

Tsk


Check dat mijn neger.
ahah iemand zei mij laatst al dat ik die film nog eens moet kijken, ik ken alleen de tieten van halle barry uit die film ;')
Die_Hofstadtgruppewoensdag 10 augustus 2011 @ 23:54
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:51 schreef Drive-r het volgende:

[..]

kettingrukkers
Goed woord.

Ik pas daar wel bij, een kettingrukker :7
tralalalawoensdag 10 augustus 2011 @ 23:55
Even snel een beetje terug gelezen...maar er is vanavond niets bijzonders gebeurd?
Drive-rwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:57
quote:
10s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:54 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:

[..]

Goed woord.

Ik pas daar wel bij, een kettingrukker :7
Je moet er maar van houden. Aan de ene kant het feit dat er dus blijkbaar van die paupers rondlopen met gouden kettingen, en aan de andere kant nog grotere paupers die al die kettingen dan "rukken". Net apen met een spiegeltje.
Jabberwockywoensdag 10 augustus 2011 @ 23:58
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:52 schreef superworm het volgende:

[..]

Londen is historisch gezien het Romeinse enkampement Londinium, gesticht rond de geboorte van Christus op een plek waar de Kelten een doorwaadbare plaats in de Theems hadden gevonden en al handelden e.d.
Dat is nu City of London. Als dat alles is dat je als Londen ziet dan wonen er inderdaad niet veel mensen.
Drive-rwoensdag 10 augustus 2011 @ 23:59
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:58 schreef Jabberwocky het volgende:

[..]

Dat is nu City of London. Als dat alles is dat je als Londen ziet dan wonen er inderdaad niet veel mensen.
Nauwelijks mensen, zou ik zeggen. In de City werk je, daar woon je niet (hoop ik tenminste voor je).
Kvdijkdonderdag 11 augustus 2011 @ 00:00
quote:
5s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:55 schreef tralalala het volgende:
Even snel een beetje terug gelezen...maar er is vanavond niets bijzonders gebeurd?
Het regent en het is pas 11 uur daar, gister ging het toen al los in Manchester en een paar andere steden. Later ging het ook pas los in andere steden.
Jabberwockydonderdag 11 augustus 2011 @ 00:00
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:59 schreef Drive-r het volgende:

[..]

Nauwelijks mensen, zou ik zeggen. In de City werk je, daar woon je niet (hoop ik tenminste voor je).
Ik geloof dat er iets van 8000 mensen daadwerkelijk wonen. Heb de cijfers eens gezien, maar heb het niet meer helder.

Voor Londen is dat inderdaad 'nauwelijks'. :)
superwormdonderdag 11 augustus 2011 @ 00:00
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:58 schreef Jabberwocky het volgende:

[..]

Dat is nu City of London. Als dat alles is dat je als Londen ziet dan wonen er inderdaad niet veel mensen.
Londen is nu eenmaal gegroeid. Scheveningen is ook een 'apart dorp', maar volledig geïntegreerd in het hedendaagse Den Haag. Er staan nog een paar huizen en een kerk overeind van het oude dorp, de rest is al decennia weg. Zo ook met de dorpjes die vanaf jaar 0 om en rond het Romeinse stadje heen ontstonden.

22557-004-1ECC4F9C.gif
ZuidGrensdonderdag 11 augustus 2011 @ 00:02
quote:
5s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:55 schreef tralalala het volgende:
Even snel een beetje terug gelezen...maar er is vanavond niets bijzonders gebeurd?
Nee, het is nog rustig.
Jabberwockydonderdag 11 augustus 2011 @ 00:02
quote:
10s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 00:00 schreef superworm het volgende:

[..]

Londen is nu eenmaal gegroeid. Scheveningen is ook een 'apart dorp', maar volledig geïntegreerd in het hedendaagse Den Haag. Er staan nog een paar huizen en een kerk overeind van het oude dorp, de rest is al decennia weg. Zo ook met de dorpjes die vanaf jaar 0 om en rond het Romeinse stadje heen ontstonden.

[ afbeelding ]
Dat ontken ik toch niet? :)

Het was meer dat er een user was die claimt dat bepaalde wijken door Londoners niet als Londen worden gezien, terwijl dat niet het geval is.
superwormdonderdag 11 augustus 2011 @ 00:03
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 00:02 schreef Jabberwocky het volgende:

[..]

Dat ontken ik toch niet? :)

Het was meer dat er een user was die claimt dat bepaalde wijken door Londoners niet als Londen worden gezien, terwijl dat niet het geval is.
Idd, ik ging puur in op het idee dat Londen als een soort groot uitgevallen Eindhoven zou zijn ontstaan uit willekeurige dorpjes die aan elkaar gegroeid zouden zijn.

Qua 'stad' is Rome een stuk simpeler: tot rond 1900 werd er alleen binnen de nu 1700 jaar oude muren gebouwd, die ruim twintig kilometer lang waren en waarvan driekwart nog steeds overeind staat.
Calanddonderdag 11 augustus 2011 @ 00:05
quote:
5s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 23:55 schreef tralalala het volgende:
Even snel een beetje terug gelezen...maar er is vanavond niets bijzonders gebeurd?
De politie lijkt meer problemen te hebben met de burgerwachten dan de ekte relschoppers :+
Kvdijkdonderdag 11 augustus 2011 @ 00:07
Wat is dit nou weer , een of andere afrikaan in ze gele pyjama en een biertje in ze hand @ sky :D
Bosbeetledonderdag 11 augustus 2011 @ 00:07
Wat er nu gebeurt zijn la haine achtige tafrelen, echt een aanrader die film voor iedereen die geintresseerd is in deze rellen.

Ik zie nu dat de film helemaal op youtube staat


In de eerste 10 min ook nog beelden van student riots in parijs begin jaren 90
Kingstowndonderdag 11 augustus 2011 @ 00:08
ACCGarryShewan twitterde op woensdag 10-08-2011 om 23:38:22 People still arming themselves to attack property & police. I myself found an axe wrapped in a stolen shirt whilst in the city this morning reageer retweet
Jabberwockydonderdag 11 augustus 2011 @ 00:09
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 00:03 schreef superworm het volgende:

[..]

Idd, ik ging puur in op het idee dat Londen als een soort groot uitgevallen Eindhoven zou zijn ontstaan uit willekeurige dorpjes die aan elkaar gegroeid zouden zijn.

^O^
Drive-rdonderdag 11 augustus 2011 @ 00:09
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 00:03 schreef superworm het volgende:

[..]

Idd, ik ging puur in op het idee dat Londen als een soort groot uitgevallen Eindhoven zou zijn ontstaan uit willekeurige dorpjes die aan elkaar gegroeid zouden zijn.

Qua 'stad' is Rome een stuk simpeler: tot rond 1900 werd er alleen binnen de nu 1700 jaar oude muren gebouwd, die ruim twintig kilometer lang waren en waarvan driekwart nog steeds overeind staat.
Niet willekeurige dorpjes, maar wel kernen rondom London die eeuwenlang niet verbonden waren. Plekken als Fullham hebben al eeuwen geschiedenis voordat ze "Londen" worden.
StateOfMinddonderdag 11 augustus 2011 @ 00:10
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 00:08 schreef Kingstown het volgende:
ACCGarryShewan twitterde op woensdag 10-08-2011 om 23:38:22 People still arming themselves to attack property & police. I myself found an axe wrapped in a stolen shirt whilst in the city this morning reageer retweet
Er staat nog heel wat te gebeuren als dat zo is.
Ketchupcurrydonderdag 11 augustus 2011 @ 00:11
Ik denk dat het voorlopig rustig blijft de komende tijd (op wat copycats buiten Londen na), en vanzelf knalt de boel een hele tijd later weer (ergens anders in een grote stad) na een incident uit elkaar.
Calanddonderdag 11 augustus 2011 @ 00:11
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 00:07 schreef Bosbeetle het volgende:
Wat er nu gebeurt zijn la haine achtige tafrelen, echt een aanrader die film voor iedereen die geintresseerd is in deze rellen.

Ik zie nu dat de film helemaal op youtube staat


In de eerste 10 min ook nog beelden van student riots in parijs begin jaren 90
Ook als je niet van rellen houdt, geweldige film.

Sowieso in mijn all time top 10.
Bosbeetledonderdag 11 augustus 2011 @ 00:12
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 00:11 schreef Caland het volgende:

[..]

Ook als je niet van rellen houdt, geweldige film.

Sowieso in mijn all time top 10.
Bij mij ook ^O^ topfilm :Y heb hem op dvd :)
superwormdonderdag 11 augustus 2011 @ 00:18
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 00:09 schreef Drive-r het volgende:

[..]

Niet willekeurige dorpjes, maar wel kernen rondom London die eeuwenlang niet verbonden waren. Plekken als Fullham hebben al eeuwen geschiedenis voordat ze "Londen" worden.
Klopt, maar Scheveningen idem hè, net als in Berlijn de Kurfürstendamm en wat niet al, in elke stad heb je dat. Zelfs in Amersfoort heb je Hoogland, Nieuwland, Nijkerkerveen en andere dorpjes die 'verdwenen' of 'opgeslokt' zijn. Daarom staat er op wikipedia ook altijd de verschillende indelingen tussen stad, greater en metropolitan area, en die andere usert had net ook gelijk dat dat vaak per land heel anders is geregeld: zo lijkt Berlijn qua bevolking een niet bijster grote hoofdstad, maar kijk je naar het blok bebouwing van 'de omgeving' die vijftig bij dertig kilometer meet, dan gaat het om miljoenen meer mensen.

W.d.b. heeft Nederland weer eens gelijk door te denken in voorzieningsregio's. Als iemand in Utrecht nooit naar Amsterdam hoeft voor behoeftes is er geen sprake van dezelfde stad. Groeit het aan elkaar over 100 jaar en heeft elke regio van de megarandstad een eigen specialisatie, dan heb je Holland-Stad of zo, en gaat de aparte geschiedenis van alle steden op in de nieuwe. Hypothetisch natuurlijk want het Groene Hart is heilig en zo, maar het idee is duidelijk. Apart verzorgingsgebied, aparte stad/dorp/gehucht.
Glazenmakerdonderdag 11 augustus 2011 @ 00:39
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 00:18 schreef superworm het volgende:

[..]

Klopt, maar Scheveningen idem hè, net als in Berlijn de Kurfürstendamm en wat niet al, in elke stad heb je dat. Zelfs in Amersfoort heb je Hoogland, Nieuwland, Nijkerkerveen en andere dorpjes die 'verdwenen' of 'opgeslokt' zijn. Daarom staat er op wikipedia ook altijd de verschillende indelingen tussen stad, greater en metropolitan area, en die andere usert had net ook gelijk dat dat vaak per land heel anders is geregeld: zo lijkt Berlijn qua bevolking een niet bijster grote hoofdstad, maar kijk je naar het blok bebouwing van 'de omgeving' die vijftig bij dertig kilometer meet, dan gaat het om miljoenen meer mensen.

W.d.b. heeft Nederland weer eens gelijk door te denken in voorzieningsregio's. Als iemand in Utrecht nooit naar Amsterdam hoeft voor behoeftes is er geen sprake van dezelfde stad. Groeit het aan elkaar over 100 jaar en heeft elke regio van de megarandstad een eigen specialisatie, dan heb je Holland-Stad of zo, en gaat de aparte geschiedenis van alle steden op in de nieuwe. Hypothetisch natuurlijk want het Groene Hart is heilig en zo, maar het idee is duidelijk. Apart verzorgingsgebied, aparte stad/dorp/gehucht.
We neuken niet genoeg zonder condoom om zo'n stad te maken en ik vraag me af of de voorspellingen dat we veel meer 1 persoons gaan wonen betaalbaar zijn in de toekomst.
Nick-GizModonderdag 11 augustus 2011 @ 00:46
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 00:07 schreef Bosbeetle het volgende:
Wat er nu gebeurt zijn la haine achtige tafrelen, echt een aanrader die film voor iedereen die geintresseerd is in deze rellen.

Ik zie nu dat de film helemaal op youtube staat


In de eerste 10 min ook nog beelden van student riots in parijs begin jaren 90
Thx voor de tip, morgen maar eens op usenet kijken :)
yavannadonderdag 11 augustus 2011 @ 00:56
Manchester rechtbank werkt ook de hele nacht door.

GM Police
Criminals still going through the courts now - tomorrow they'll be named and shamed
Lagrintadonderdag 11 augustus 2011 @ 01:09
Bij deze rellen begin ik ook weer te twijfelen of het culturele en/of etnische redenen heeft. Ik zie mijzelf altijd als een pragmatische racist. Heb geen enkel probleem met buitenlanders, moslims, donkere mensen maar als een Marokkaan een oud vrouwtje gewelddadig beroofd dan leg ik die link toch weer met afkomst.

Stond vanavond in de Shell Shop. Voor me een donkere man die druk begon te bellen in het papiaments of een andere taal die ik niet ken. Terwijl ie keurig geholpen wordt door de cassière schreeuwt ie gewoon door en bedankt en groet haar niet. Nu heb ik ook weinig met groeten en bedanken in winkels maar het is wel zo fatsoenlijk.
Maar ik irriteer me dus mateloos aan dat soort gedrag en neig te zeggen dat het typisch is iets is voor ongemanierde negers. Er zijn ook blanken die zich uiteraard zo gedragen, maar dat heeft wellicht andere redenen
SuperHarregarredonderdag 11 augustus 2011 @ 01:10
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 01:09 schreef Lagrinta het volgende:
Bij deze rellen begin ik ook weer te twijfelen of het culturele en/of etnische redenen heeft. Ik zie mijzelf altijd als een pragmatische racist. Heb geen enkel probleem met buitenlanders, moslims, donkere mensen maar als een Marokkaan een oud vrouwtje gewelddadig beroofd dan leg ik die link toch weer met afkomst.

Stond vanavond in de Shell Shop. Voor me een donkere man die druk begon te bellen in het papiaments of een andere taal die ik niet ken. Terwijl ie keurig geholpen wordt door de cassière schreeuwt ie gewoon door en bedankt en groet haar niet. Nu heb ik ook weinig met groeten en bedanken in winkels maar het is wel zo fatsoenlijk.
Maar ik irriteer me dus mateloos aan dat soort gedrag en neig te zeggen dat het typisch is iets is voor ongemanierde negers. Er zijn ook blanken die zich uiteraard zo gedragen, maar dat heeft wellicht andere redenen
Slecht voorbeeld maar heb wel hetzelfde gevoel met bepaalde activiteiten. Straten blokkeren en op mensen spugen bijvoorbeeld. Of sissen naar meisjes en ze hoer noemen. Kun je moeilijk iets van sociale klassen noemen, want het is geïntroduceerd door onze grote vrienden uit het noorden van het continent ten zuiden van ons.
Lagrintadonderdag 11 augustus 2011 @ 01:13
Exact het is typisch gedrag van een bepaalde groep. Dat die groep van een bepaalde afkomst is, is niet mijn probleem als ik dat benoem. Zo heb je ook tokkies die bepaald gedrag vertonen. Dat is een sociale klasse maar wat maakt het uit. Ongemanierd gedrag mag je benoemen en veroordelen.
De_Nuancedonderdag 11 augustus 2011 @ 01:14
Die schreeuwende neger/negerin die zei dat dat tuig moest ophouden, is die nou diegene die dood is gegaan?
3-vouddonderdag 11 augustus 2011 @ 01:18
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 01:13 schreef Lagrinta het volgende:
Exact het is typisch gedrag van een bepaalde groep. Dat die groep van een bepaalde afkomst is, is niet mijn probleem als ik dat benoem. Zo heb je ook tokkies die bepaald gedrag vertonen. Dat is een sociale klasse maar wat maakt het uit. Ongemanierd gedrag mag je benoemen en veroordelen.
Zo werkt dat. Dat PVV'ers steevast weggezet worden als tokkies, nazi's en de Henk & Ingridjes, is geen probleem.
Benoem je hier de allochtoon, ben je racist, heb je een note te pakken en sta je op scherp voor "meer".

Ik snap soms die spastische houding zonder zelfreflectie ook niet. Maarja, het lijkt een blindganger inmiddels. Men vaart hiermee op automatische piloot.
Lagrintadonderdag 11 augustus 2011 @ 01:20
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 01:18 schreef 3-voud het volgende:

[..]

Zo werkt dat. Dat PVV'ers steevast weggezet worden als tokkies, nazi's en de Henk & Ingridjes, is geen probleem.
Benoem je hier de allochtoon, ben je racist, heb je een note te pakken en sta je op scherp voor "meer".

Ik snap soms die spastische houding zonder zelfreflectie ook niet. Maarja, het lijkt een blindganger inmiddels. Men vaart hiermee op automatische piloot.
Wat ik meestal zeg als er een standaard racisme-kaart getrokken wordt. Dan zeg ik: jij bent ook racist, we zijn allemaal racist. Het gaat alleen om de manier waarop.
NorthernStardonderdag 11 augustus 2011 @ 01:32
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 01:18 schreef 3-voud het volgende:

[..]

Zo werkt dat. Dat PVV'ers steevast weggezet worden als tokkies
Je bent imo ook niet het grootste licht als je achter Wilders aanloopt. Alleen focussen op moslims en "links". Krijg je gastjes als Breivik van.
De_Nuancedonderdag 11 augustus 2011 @ 01:40
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 01:18 schreef 3-voud het volgende:

[..]

Zo werkt dat. Dat PVV'ers steevast weggezet worden als tokkies, nazi's en de Henk & Ingridjes, is geen probleem.
Benoem je hier de allochtoon, ben je racist, heb je een note te pakken en sta je op scherp voor "meer".

Ik snap soms die spastische houding zonder zelfreflectie ook niet. Maarja, het lijkt een blindganger inmiddels. Men vaart hiermee op automatische piloot.
Wat een huilie slachtofferrol zegt.

Je wordt niet voor racist uitgemaakt als je bepaalde problemen benoemt. Vaak slaan mensen door en leidt het uiteindelijk tot agressieve generalisaties of oproep tot geweld of doodwensen. En dan word je terecht uitgemaakt voor tokkie of idioot ja.

En Wilders vind ik een idioot, vanwege zijn islamobsessie bijvoorbeeld of vanwege de oorlogstaal die hij hanteert. Opvallend genoeg zijn bijvoorbeeld deze rellen de meeste doden moslim.


Verder ben je niet een 'pragmatisch racist' als je ziet dat er bij bepaalde bevolkingsgroepen bij jongemannen van een bepaalde leeftijd een probleem voorkomt. Dat ziet iedereen van links tot rechts en daar is niks racistisch aan. Tenzij je denkt dat het genetisch is... Dat is wetenschappelijk gezien al vrij dom , maar de Marokkanen (of wie dan ook ) die het goed doe je daar gewoon schade mee als samenleving.
Lagrintadonderdag 11 augustus 2011 @ 01:44
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 01:40 schreef De_Nuance het volgende:

[..]

Wat een huilie slachtofferrol zegt.

Je wordt niet voor racist uitgemaakt als je bepaalde problemen benoemt. Vaak slaan mensen door en leidt het uiteindelijk tot agressieve generalisaties of oproep tot geweld of doodwensen. En dan word je terecht uitgemaakt voor tokkie of idioot ja.

En Wilders vind ik een idioot, vanwege zijn islamobsessie bijvoorbeeld of vanwege de oorlogstaal die hij hanteert. Opvallend genoeg zijn bijvoorbeeld deze rellen de meeste doden moslim.


Verder ben je niet een 'pragmatisch racist' als je ziet dat er bij bepaalde bevolkingsgroepen bij jongemannen van een bepaalde leeftijd een probleem voorkomt. Dat ziet iedereen van links tot rechts en daar is niks racistisch aan. Tenzij je denkt dat het genetisch is... Dat is wetenschappelijk gezien al vrij dom , maar de Marokkanen (of wie dan ook ) die het goed doe je daar gewoon schade mee als samenleving.
Tenzij je denkt dat het genetisch is. Daar weet ik te weinig van. Ik vind zelf over rassen praten bij mensen vrij fout. Maar omdat iets fout is, betekent niet dat het niet waar kan zijn. Ik suggereer hier verder niks mee. Maar als je mag zeggen dat Koreanen een hoger IQ hebben dan Europeanen, dan mag je ook zeggen dat Afrikanen een lager IQ hebben dan wij weer.

Waarom mag je op basis van 'ras' wel zeggen dat donkere mensen een betere aanleg hebben voor duursporten? Omdat dat dat puur fysiek is en niet verstand/gedrag?
remlofdonderdag 11 augustus 2011 @ 01:45
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 01:18 schreef 3-voud het volgende:

[..]

Zo werkt dat. Dat PVV'ers steevast weggezet worden als tokkies, nazi's en de Henk & Ingridjes, is geen probleem.
Benoem je hier de allochtoon, ben je racist, heb je een note te pakken en sta je op scherp voor "meer".

Ik snap soms die spastische houding zonder zelfreflectie ook niet. Maarja, het lijkt een blindganger inmiddels. Men vaart hiermee op automatische piloot.
Volgens mij zijn het niet de allochtonen die looten in Engeland. Tenminste niet in de beelden die ik gezien heb. Tokkies zijn het wel, blank en zwart.
De_Nuancedonderdag 11 augustus 2011 @ 01:48
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 01:44 schreef Lagrinta het volgende:

[..]

Tenzij je denkt dat het genetisch is. Daar weet ik te weinig van. Ik vind zelf over rassen praten bij mensen vrij fout. Maar omdat iets fout is, betekent niet dat het niet waar kan zijn. Ik suggereer hier verder niks mee. Maar als je mag zeggen dat Koreanen een hoger IQ hebben dan Europeanen, dan mag je ook zeggen dat Afrikanen een lager IQ hebben dan wij weer.

Waarom mag je op basis van 'ras' wel zeggen dat donkere mensen een betere aanleg hebben voor duursporten? Omdat dat dat puur fysiek is en niet verstand/gedrag?
Die IQ test resultaten hangen aan elkaar van onzin. Vooral omdat de meeste vragen betrekking hebben op dingen je op school leert. Net zoals je elke keer een hoger IQ haalt op een DS spel dat je IQ meet. Omdat je het leert.

Verder verschillen mensen genetisch niet zo. Zo is er een reeële kans dat jij meer verwant bent aan iemand in China dan je buurvrouw hier die van hetzelfde 'ras' is.

Dat Koreanen een hoger IQ dan Europeanen hebben is eigenlijk ook ene domme bewering naar mijn mening.

Tevens als we het toch over verwantschap hebben, Europeanen (dus ook Amerikanen en Australiërs) zijn het meest verwant aan mensen uit het midden-oosten.


Het is vooral een cultureel verschijnsel, het ene ras (menselijke rassen bestaan eigenlijk niet maar goed) is niet slimmer of dommer dan de ander. Er is wel een verschil is organisatie en cultuur.
De_Nuancedonderdag 11 augustus 2011 @ 01:49
quote:
7s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 01:45 schreef remlof het volgende:

[..]

Volgens mij zijn het niet de allochtonen die looten in Engeland. Tenminste niet in de beelden die ik gezien heb. Tokkies zijn het wel, blank en zwart.
En 3 van de 4 doden zijn Pakistanen.

Tja...
Glazenmakerdonderdag 11 augustus 2011 @ 01:51
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 01:48 schreef De_Nuance het volgende:

[..]

Die IQ test resultaten hangen aan elkaar van onzin. Vooral omdat de meeste vragen betrekking hebben op dingen je op school leert. Net zoals je elke keer een hoger IQ haalt op een DS spel dat je IQ meet. Omdat je het leert.

Verder verschillen mensen genetisch niet zo. Zo is er een reeële kans dat jij meer verwant bent aan iemand in China dan je buurvrouw hier die van hetzelfde 'ras' is.

Dat Koreanen een hoger IQ dan Europeanen hebben is eigenlijk ook ene domme bewering naar mijn mening.

Tevens als we het toch over verwantschap hebben, Europeanen (dus ook Amerikanen en Australiërs) zijn het meest verwant aan mensen uit het midden-oosten.


Het is vooral een cultureel verschijnsel, het ene ras (menselijke rassen bestaan eigenlijk niet maar goed) is niet slimmer of dommer dan de ander. Er is wel een verschil is organisatie en cultuur.
Zelfs al zouden blanken 10% slimmer zijn dan negers dan nog zullen er zwarte individuen zijn die slimmer zijn dan hoogopgeleide blanken en blanken dommer dan de gemiddelde zwarte.
remlofdonderdag 11 augustus 2011 @ 01:52
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 01:44 schreef Lagrinta het volgende:

[..]

Tenzij je denkt dat het genetisch is. Daar weet ik te weinig van. Ik vind zelf over rassen praten bij mensen vrij fout. Maar omdat iets fout is, betekent niet dat het niet waar kan zijn. Ik suggereer hier verder niks mee. Maar als je mag zeggen dat Koreanen een hoger IQ hebben dan Europeanen, dan mag je ook zeggen dat Afrikanen een lager IQ hebben dan wij weer.

Waarom mag je op basis van 'ras' wel zeggen dat donkere mensen een betere aanleg hebben voor duursporten? Omdat dat dat puur fysiek is en niet verstand/gedrag?
Omdat de prestaties in sport worden bepaald door de fysieke gesteldheid die verschilt per ras? Maar ethisch besef is universeel.

Als je dat laatste niet onderschrijft zeg je eigenlijk dat sommige rassen minderwaardig zijn. Kan je doen, maar dan kan je beter ergens op een eilandje gaan leven in deze geglobaliseerde wereld. Het uitgangspunt moet gewoon zijn dat alle mensen gelijkwaardig zijn, anders komen we niet verder.
De_Nuancedonderdag 11 augustus 2011 @ 01:53
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 01:51 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]

Zelfs al zouden blanken 10% slimmer zijn dan negers dan nog zullen er zwarte individuen zijn die slimmer zijn dan hoogopgeleide blanken en blanken dommer dan de gemiddelde zwarte.
Dat ook en ik snap niet echt wat we eraan hebben.

Ik zeg benoem problemen in gemeenschappen maar alsjeblieft niet dit soort pseudowetenschappelijke gezeur.

We hebben in de geschiedenis zien waar dit soort sociaal-'darwinisme' tot kan leiden.
De_Nuancedonderdag 11 augustus 2011 @ 01:54
quote:
7s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 01:52 schreef remlof het volgende:

[..]

Omdat de prestaties in sport worden bepaald door de fysieke gesteldheid die verschilt per ras? Maar ethisch besef is universeel.

Als je dat laatste niet onderschrijft zeg je eigenlijk dat sommige rassen minderwaardig zijn. Kan je doen, maar dan kan je beter ergens op een eilandje gaan leven in deze geglobaliseerde wereld. Het uitgangspunt moet gewoon zijn dat alle mensen gelijkwaardig zijn, anders komen we niet verder.


En we moeten wel verder, met zijn allen.
remlofdonderdag 11 augustus 2011 @ 01:56
quote:
1s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 01:54 schreef De_Nuance het volgende:

[..]

En we moeten wel verder, met zijn allen.
Juist. En mensen alleen beoordelen op individueel gedrag, niet op ras of afkomst.
-Strawberry-donderdag 11 augustus 2011 @ 01:58
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 01:09 schreef Lagrinta het volgende:
Bij deze rellen begin ik ook weer te twijfelen of het culturele en/of etnische redenen heeft. Ik zie mijzelf altijd als een pragmatische racist. Heb geen enkel probleem met buitenlanders, moslims, donkere mensen maar als een Marokkaan een oud vrouwtje gewelddadig beroofd dan leg ik die link toch weer met afkomst.

Stond vanavond in de Shell Shop. Voor me een donkere man die druk begon te bellen in het papiaments of een andere taal die ik niet ken. Terwijl ie keurig geholpen wordt door de cassière schreeuwt ie gewoon door en bedankt en groet haar niet. Nu heb ik ook weinig met groeten en bedanken in winkels maar het is wel zo fatsoenlijk.
Maar ik irriteer me dus mateloos aan dat soort gedrag en neig te zeggen dat het typisch is iets is voor ongemanierde negers. Er zijn ook blanken die zich uiteraard zo gedragen, maar dat heeft wellicht andere redenen
Oh dán wel.
De_Nuancedonderdag 11 augustus 2011 @ 01:59
Die economische crises moeten ook een keer ophouden.

Er is weer optimisme à la jaren 90 nodig in de samenleving.
-Strawberry-donderdag 11 augustus 2011 @ 02:00
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 01:18 schreef 3-voud het volgende:

[..]

Zo werkt dat. Dat PVV'ers steevast weggezet worden als tokkies, nazi's en de Henk & Ingridjes, is geen probleem.
Benoem je hier de allochtoon, ben je racist, heb je een note te pakken en sta je op scherp voor "meer".

Ik snap soms die spastische houding zonder zelfreflectie ook niet. Maarja, het lijkt een blindganger inmiddels. Men vaart hiermee op automatische piloot.
PVVer zegt wat over je idealen en ideeën. Donkere huidskleur zegt niets over iemand als persoon. Religie al meer, maar met zoveel interpretaties zijn daar ook weer tal van verschillen.
-Strawberry-donderdag 11 augustus 2011 @ 02:01
quote:
14s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 01:56 schreef remlof het volgende:

[..]

Juist. En mensen alleen beoordelen op individueel gedrag, niet op ras of afkomst.
remlofdonderdag 11 augustus 2011 @ 02:02
quote:
13s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 01:58 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Oh dán wel.
Tsja, hoezo vooringenomen? :')
phpmystyledonderdag 11 augustus 2011 @ 02:06
Is er al wat bekend over de etniciteit van deze groepen relschoppers?
Hathordonderdag 11 augustus 2011 @ 02:07
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 02:06 schreef phpmystyle het volgende:
Is er al wat bekend over de etniciteit van deze groepen relschoppers?
Ja, het zijn Chavs. :')
SuperHarregarredonderdag 11 augustus 2011 @ 02:07
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 01:59 schreef De_Nuance het volgende:
Die economische crises moeten ook een keer ophouden.

Er is weer optimisme à la jaren 90 nodig in de samenleving.
Het is ook gewoon gekut van de bovenste plank. Al dat gespeculeer en die teringzooi aan leningen hebben hiervoor gezorgd. Als iedereen (overheden, burgers en bedrijven) gewoon netjes zou uitgeven wat ze te besteden hebben, is er niets aan de hand. Maarja, altijd maar dat gezeik met credit cards, counter-cyclisch spenderen...je wordt er gewoon moe van. En dan die mensen die zich laten leiden door een onwerkelijke kutzooi als de beurs en daarmee de echte economie verneuken. :r Zum kotsen. Dit systeem is erop gebouwd om om de zoveel tijd compleet te knappen maar niemand durft er wat aan te doen.
SuperHarregarredonderdag 11 augustus 2011 @ 02:07
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 02:06 schreef phpmystyle het volgende:
Is er al wat bekend over de etniciteit van deze groepen relschoppers?
Het zijn rellanders.
Glazenmakerdonderdag 11 augustus 2011 @ 02:08
quote:
1s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 01:53 schreef De_Nuance het volgende:

[..]

Dat ook en ik snap niet echt wat we eraan hebben.

Ik zeg benoem problemen in gemeenschappen maar alsjeblieft niet dit soort pseudowetenschappelijke gezeur.

We hebben in de geschiedenis zien waar dit soort sociaal-'darwinisme' tot kan leiden.
Sociaal darwinisme is altijd zo generaal geweest ik zeg dat we individuen moeten beoordelen, niet groepen.
SuperHarregarredonderdag 11 augustus 2011 @ 02:09
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 02:00 schreef -Strawberry- het volgende:
PVVer zegt wat over je idealen en ideeën.
En jij hebt besloten wat goed is en wat slecht? Ik kan hetzelfde zeggen over PvdA-ers maar daar ben jij het natuurlijk weer niet mee eens.
remlofdonderdag 11 augustus 2011 @ 02:12
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 02:06 schreef phpmystyle het volgende:
Is er al wat bekend over de etniciteit van deze groepen relschoppers?
Dat boeit niet, ze zijn individueel verantwoordelijk voor hun daden.
phpmystyledonderdag 11 augustus 2011 @ 02:14
Frappant, ik stel een vraag en krijg daarop 3 reacties maar zonder antwoord helaas.

Nog een keer:

Is er al het eea bekend over de etniciteit van dit gepeupel?
svanndonderdag 11 augustus 2011 @ 02:15
Brits.
Hathordonderdag 11 augustus 2011 @ 02:15
quote:
7s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 02:12 schreef remlof het volgende:

[..]

Dat boeit niet, ze zijn individueel verantwoordelijk voor hun daden.
Als er oproepen op twitter en zo gedaan worden dan ligt het wellicht iets anders dan alleen individueel verantwoordelijk.
maartenadonderdag 11 augustus 2011 @ 02:16
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 01:09 schreef Lagrinta het volgende:
Bij deze rellen begin ik ook weer te twijfelen of het culturele en/of etnische redenen heeft. Ik zie mijzelf altijd als een pragmatische racist. Heb geen enkel probleem met buitenlanders, moslims, donkere mensen maar als een Marokkaan een oud vrouwtje gewelddadig beroofd dan leg ik die link toch weer met afkomst.
Het is puur opportunisme. De rellen zijn niet ontstaan door een cultureel/etnisch conflict, en 5 dagen later is ook wel duidelijk dat de relschoppers overal vandaan komen, en voor het grootste deel etnisch wit.

Nu staan blanke Engelsen ook bekend om hun hooliganisme, en is het voetbal seizoen over.... het is verder zomervakantie voor scholieren, er zijn allerlei politieke en economische problemen waardoor veel jongeren geen vakantiewerk hebben en zich stierlijk vervelen, en een enkel incident kan zo uitgroeien tot een gigantisch uit de hand gelopen probleem.

Ik geloof geen moment dat cultuur, afkomst of etniciteit iets met deze rellen te maken heeft.

Maar goed: er zullen altijd mensen zijn die hun anti-buitenlander oogkleppen niet af willen zetten natuurlijk.
Hathordonderdag 11 augustus 2011 @ 02:17
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 02:14 schreef phpmystyle het volgende:
Frappant, ik stel een vraag en krijg daarop 3 reacties maar zonder antwoord helaas.

Nog een keer:

Is er al het eea bekend over de etniciteit van dit gepeupel?
Van alles wat, Caribbeans, Afrikanen, blanken, Pakistanen, je kan er niet echt een stempel opdrukken.
remlofdonderdag 11 augustus 2011 @ 02:18
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 02:15 schreef Hathor het volgende:

[..]

Als er oproepen op twitter en zo gedaan worden dan ligt het wellicht iets anders dan alleen individueel verantwoordelijk.
Want daar reageer je automatisch op als je tot een bepaald ras of geloof behoort? :')
NorthernStardonderdag 11 augustus 2011 @ 02:19
quote:
7s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 01:52 schreef remlof het volgende:

[..]

Omdat de prestaties in sport worden bepaald door de fysieke gesteldheid die verschilt per ras? Maar ethisch besef is universeel.

Als je dat laatste niet onderschrijft zeg je eigenlijk dat sommige rassen minderwaardig zijn. Kan je doen, maar dan kan je beter ergens op een eilandje gaan leven in deze geglobaliseerde wereld. Het uitgangspunt moet gewoon zijn dat alle mensen gelijkwaardig zijn, anders komen we niet verder.
Consequentie is dat het 'blanke ras' uiteindelijk verdwijnt en er een bastaard ras overblijft.

Als je dat nou een heel slecht idee lijkt?

We verbieden sommige exotische dieren en zelfs planten omdat ze schadelijk voor inheemse soorten zijn. Dan is het wel heel normaal. Maar als het om mensen gaat, oeh nee, kom er maar bij. Vooral in Europa.
Hathordonderdag 11 augustus 2011 @ 02:20
quote:
10s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 02:18 schreef remlof het volgende:

[..]

Want daar reageer je automatisch op als je tot een bepaald ras of geloof behoort? :')
Ik had het niet over ras of geloof.
remlofdonderdag 11 augustus 2011 @ 02:20
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 02:19 schreef NorthernStar het volgende:

[..]

Consequentie is dat het 'blanke ras' uiteindelijk verdwijnt en er een bastaard ras overblijft.

Als je dat nou een heel slecht idee lijkt?

We verbieden sommige exotische dieren en zelfs planten omdat ze schadelijk voor inheemse soorten zijn. Dan is het heel normaal.
Alle rassen vermengd lijkt me geweldig, het beste van al die rassen verenigd.
remlofdonderdag 11 augustus 2011 @ 02:21
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 02:20 schreef Hathor het volgende:

[..]

Ik had het niet over ras of geloof.
Maar ik had het over individuele aansprakelijkheid. En dat geldt altijd.
maartenadonderdag 11 augustus 2011 @ 02:21
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 02:14 schreef phpmystyle het volgende:
Is er al het eea bekend over de etniciteit van dit gepeupel?
Brits, voornamelijk blank, en verder afkomstig van alle minderheden uit het VK. Ze komen voornamelijk uit volksbuurten en armere buurten, maar als je vraagt van welke afkomst er het meest zijn: Blank brits. Er zitten natuurlijk zat mensen met een kleurtje bij, maar er is geen duidelijke link te leggen met een bepaalde etniciteit.

Ik snap dat het zoeken naar etniciteit natuurlijk erg belangrijk is voor rechts, want dan kunnen ze wat gemakkelijker een zondebok aanwijzen..... maar in dit geval zijn het voornamelijk kansarme blanken in de meerderheid, en kleurlingen van allerlei afkomsten in de minderheid.

Als het om plunderen gaat is iedereen er als de kippen bij natuurlijk, of dat nu Pakistanis, Turken, Jamaicanen, Engelsen, Ieren of Kenianen zijn.
phpmystyledonderdag 11 augustus 2011 @ 02:22
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 02:17 schreef Hathor het volgende:

[..]

Van alles wat, Caribbeans, Afrikanen, blanken, Pakistanen, je kan er niet echt een stempel opdrukken.
En zijn er mensen van een bepaald geloof of afkomst die de statistieken domineren?
maartenadonderdag 11 augustus 2011 @ 02:22
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 02:22 schreef phpmystyle het volgende:
En zijn er mensen van een bepaald geloof of afkomst die de statistieken domineren?
Blank Brits. Ik gok op Anglicaans qua geloof.

Is het nu niet interessant meer? ;)
maartenadonderdag 11 augustus 2011 @ 02:24
Overigens: Turken en Koerden lijken vooral het slachtoffer te zijn, en het is opvallend dat juist deze twee groepen de handen ineen slaan om hun winkels in bepaalde straten te verdedigen.
Yuri_Boykadonderdag 11 augustus 2011 @ 02:26
Zijn er filmpjes?
NorthernStardonderdag 11 augustus 2011 @ 02:26
quote:
14s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 02:20 schreef remlof het volgende:

[..]

Alle rassen vermengd lijkt me geweldig, het beste van al die rassen verenigd.
Wie zegt dat het beste overblijft?

Ik vind het doodzonde wat er in Europa gebeurd.

Afrika voor de Afrikanen, Azië voor de Aziaten maar Europa voor iedereen. Dood en doodzonde.
phpmystyledonderdag 11 augustus 2011 @ 02:26
quote:
2s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 02:22 schreef maartena het volgende:

[..]

Blank Brits. Ik gok op Anglicaans qua geloof.

Is het nu niet interessant meer? ;)
Ik kan het mij nauwelijks voorstellen, maar als dat waar zou zijn dan zou ik niet voor de waarheid wegkijken. Echter geloof ik er niets van, maar de echte cijfers zullen ongetwijfeld nog wel uitkomen, of the government wil dat om bepaalde redenen niet :')
Marlandonderdag 11 augustus 2011 @ 02:27
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 02:22 schreef phpmystyle het volgende:

[..]

En zijn er mensen van een bepaald geloof of afkomst die de statistieken domineren?
Atheisten, agnosten en christenen domineren de charts. Ik schat dat 60 a 70 procent zwart is.
bascrossdonderdag 11 augustus 2011 @ 02:27
quote:
2s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 02:21 schreef maartena het volgende:

[..]

Brits, voornamelijk blank, en verder afkomstig van alle minderheden uit het VK. Ze komen voornamelijk uit volksbuurten en armere buurten, maar als je vraagt van welke afkomst er het meest zijn: Blank brits. Er zitten natuurlijk zat mensen met een kleurtje bij, maar er is geen duidelijke link te leggen met een bepaalde etniciteit.

Ik snap dat het zoeken naar etniciteit natuurlijk erg belangrijk is voor rechts, want dan kunnen ze wat gemakkelijker een zondebok aanwijzen..... maar in dit geval zijn het voornamelijk kansarme blanken in de meerderheid, en kleurlingen van allerlei afkomsten in de minderheid.

Als het om plunderen gaat is iedereen er als de kippen bij natuurlijk, of dat nu Pakistanis, Turken, Jamaicanen, Engelsen, Ieren of Kenianen zijn.
In Londen voornamelijk negers.
NorthernStardonderdag 11 augustus 2011 @ 02:28
quote:
2s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 02:21 schreef maartena het volgende:

[..]

Brits, voornamelijk blank, en verder afkomstig van alle minderheden uit het VK. Ze komen voornamelijk uit volksbuurten en armere buurten, maar als je vraagt van welke afkomst er het meest zijn: Blank brits. Er zitten natuurlijk zat mensen met een kleurtje bij, maar er is geen duidelijke link te leggen met een bepaalde etniciteit.

Gelul. De rellen ontstonden in de zwarte wijken en waren daar ook het meest hevig.
bascrossdonderdag 11 augustus 2011 @ 02:29
quote:
2s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 02:24 schreef maartena het volgende:
Overigens: Turken en Koerden lijken vooral het slachtoffer te zijn, en het is opvallend dat juist deze twee groepen de handen ineen slaan om hun winkels in bepaalde straten te verdedigen.
Niks opvallends aan. Allochtonen hebben vaak kleine winkeltjes in ''volkswijken''.
NorthernStardonderdag 11 augustus 2011 @ 02:33
quote:
2s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 02:24 schreef maartena het volgende:
Overigens: Turken en Koerden lijken vooral het slachtoffer te zijn, en het is opvallend dat juist deze twee groepen de handen ineen slaan om hun winkels in bepaalde straten te verdedigen.
Opvallend dat de Sikh met zwaarden en knuppels op straat werden toegestaan maar de groepen blanken die hun buurten wilden beschermen werden ingesloten door de politie en stuk voor stuk werden gefouilleerd.
Marlandonderdag 11 augustus 2011 @ 02:37
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 02:33 schreef NorthernStar het volgende:

[..]

Opvallend dat de Sikh met zwaarden en knuppels op straat werden toegestaan maar de groepen blanken die hun buurten wilden beschermen werden ingesloten door de politie en stuk voor stuk werden gefouilleerd.
Het blanke EDL-tuig sloeg zonder reden zwarte onschuldige voorbijgangers in elkaar. Groot verschil met de Sikhs die alleen voor hun gebedshuizen stonden.
NorthernStardonderdag 11 augustus 2011 @ 02:44
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 02:37 schreef Marlan het volgende:

[..]

Het blanke EDL-tuig sloeg zonder reden zwarte onschuldige voorbijgangers in elkaar. Groot verschil met de Sikhs die alleen voor hun gebedshuizen stonden.
Bron graag?
Marlandonderdag 11 augustus 2011 @ 03:01
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 02:44 schreef NorthernStar het volgende:

[..]

Bron graag?
'Live actie':


De_Nuancedonderdag 11 augustus 2011 @ 03:03
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 02:07 schreef SuperHarregarre het volgende:

[..]

Het is ook gewoon gekut van de bovenste plank. Al dat gespeculeer en die teringzooi aan leningen hebben hiervoor gezorgd. Als iedereen (overheden, burgers en bedrijven) gewoon netjes zou uitgeven wat ze te besteden hebben, is er niets aan de hand. Maarja, altijd maar dat gezeik met credit cards, counter-cyclisch spenderen...je wordt er gewoon moe van. En dan die mensen die zich laten leiden door een onwerkelijke kutzooi als de beurs en daarmee de echte economie verneuken. :r Zum kotsen. Dit systeem is erop gebouwd om om de zoveel tijd compleet te knappen maar niemand durft er wat aan te doen.
Gooi het eruit :P
bascrossdonderdag 11 augustus 2011 @ 03:08
quote:
1s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 03:03 schreef De_Nuance het volgende:

[..]

Gooi het eruit :P
Jammer dat hij een hoop onzin uitkraamt.
De_Nuancedonderdag 11 augustus 2011 @ 03:10
Ik weet het niet, heb niet zoveel verstand van economie..
keesjeisliefdonderdag 11 augustus 2011 @ 03:41
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 02:28 schreef NorthernStar het volgende:

[..]

Gelul. De rellen ontstonden in de zwarte wijken en waren daar ook het meest hevig.
Hier in Manchester waren het anders voornamelijk jonge blanke jochies blijkt uit de beelden. En het waren er behoorlijk wat, er werden getallen van minimaal 1000 genoemd.
keesjeisliefdonderdag 11 augustus 2011 @ 03:55
De wraakzuchtige taal van Cameron en andere politici/opinieleiders valt me overigens wel erg op (en een beetje tegen). Zelfs op de normaal zo redelijke BBC (radio) gaat het vrijwel uitsluitend over straffen, wraak nemen en hoe onbegrijpelijk het is. Er werd bijvoorbeeld geopperd om alle deelnemers aan de rellen alle sociale steun en hun sociale huurhuis af te nemen. Iemand die opmerkte dat het vrijwel uitsluitend jongeren zijn die (dus) geen uitkeringen krijgen of een huurhuis hebben werd vooral genegeerd, want dat onderbrak de fijne wraakfantasien. Nog buiten beschouwing gelaten wat de gevolgen zouden zijn van het op straat flikkeren van hele groepen natuurlijk, dat zal vast toekomstige rellen voorkomen.

Cameron met z'n stoere praat in de media over een waterkanon. Opnieuw werd de politiespecialist die uitlegde dat dat absdoluut geen zin heeft bij groepen die zich snel verplaatsen maar hald aangehoord.

Je krijgt het idee naar een stel oude mannen te luisteren die het hart in de keel voelen kloppen van angst. Hele praatsessies over gebrek aan moreel besef bij de jeugd. Lekker makkelijk om als je zelf bakken met geld verdient de onderklasse even lekker de maat te nemen over hun 'moreel besef'. :').

[ Bericht 0% gewijzigd door keesjeislief op 11-08-2011 04:04:49 ]
maartenadonderdag 11 augustus 2011 @ 03:56
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 02:26 schreef phpmystyle het volgende:
Ik kan het mij nauwelijks voorstellen, maar als dat waar zou zijn dan zou ik niet voor de waarheid wegkijken. Echter geloof ik er niets van, maar de echte cijfers zullen ongetwijfeld nog wel uitkomen, of the government wil dat om bepaalde redenen niet :')
Ik denk dat het aantal arrestanten op een gegeven moment wel wordt vrijgegeven natuurlijk, en misschien ook wel de afkomst van al die arrestanten. Maar het is nu al redelijk duidelijk dat er geen 1 bepaalde groep is die is begonnen, of het voortouw neemt.

quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 02:28 schreef NorthernStar het volgende:
Gelul. De rellen ontstonden in de zwarte wijken en waren daar ook het meest hevig.
Ze begonnen in wijken waar inderdaad de wat armere laag, minder opgeleide laag van London woont. Daar zitten aardig wat zwarten bij inderdaad, maar die zijn niet specifiek aan te wijzen als de zondebok.

Het zoeken naar ras en afkomst is ook echt zondebok zoeken naar mijn mening. Het is met alle videos etc allang duidelijk dat de relschoppers uit alle lagen en rassen van de Britse bevolking komen.

Dat valt ook hier bijv. wel weer te zien: http://www.boston.com/bigpicture/2011/08/london_riots_update.html
Zwart, blank, allen plunderen, allen rellen.

De vraag "welke etniciteit hadden de relschoppers dan?" is alleen maar het zoeken naar een zondebok, rechts MOET blijkbaar een groep hebben om de vinger naar te wijzen.
keesjeisliefdonderdag 11 augustus 2011 @ 03:58
quote:
2s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 03:56 schreef maartena het volgende:

[..]

Ik denk dat het aantal arrestanten op een gegeven moment wel wordt vrijgegeven natuurlijk,
Er zijn op dit moment zo'n 800 mensen gearresteerd, een aantal al veroordeeld, de rechtbanken werken 's nachts door om de berg een beetje weg te werken.
Lagrintadonderdag 11 augustus 2011 @ 05:28
quote:
13s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 01:58 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Oh dán wel.
Verschillende achtergronden dus verschillende redenen he. Voortaan even nadenken.

Misschien is het in bepaalde culturen wel normaal om hard te praten, ik weet het wel zeker. Dat die cultuur bij een bepaalde bevolkingsgroep hoort speelt dan zeker een rol. Je kan het wel per individu bekijken maar daar heb je zo weinig aan.

Generaliseren is niet goed, maar zonder een groep aan te spreken kom je nergens. Het is triest dat normale Marokkanen lijden onder het slechte gedrag van andere Marokkanen maar dat neemt niet weg dat je op een normale manier kan benoemen dat Marokkanen een probleemgroep zijn.

Als ik dus zie dat Antillianen regelmatig asociaal zich gedragen dan koppel je dat aan Antillianen. En als ik zie dat Nederlanders zich asociaal gedragen in het buitenland dan koppel ik dat aan Nederlanders. Ik ben er zelf dan ook eentje maar juist in het buitenland wil je je distantiëren van je landgenoten.

[ Bericht 22% gewijzigd door Lagrinta op 11-08-2011 05:34:26 ]
zomaarwatdonderdag 11 augustus 2011 @ 05:55
Vraag me af of de jeugd serieuzer zal worden genomen na deze rellen. Het lijkt me naief om dit te bagetaliseren als ongefundeerd geterroriseer door een asociale jeugd. Denk dat dit toch wel aangeeft dat er serieuze problemen zijn. Misschien weet de jeugd haar belangen niet goed te verwoorden allemaal, maar zulke onvrede komt niet uit het niets lijkt me.
Bastarddonderdag 11 augustus 2011 @ 06:25
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 01:18 schreef 3-voud het volgende:

[..]

Zo werkt dat. Dat PVV'ers steevast weggezet worden als tokkies, nazi's en de Henk & Ingridjes, is geen probleem.
Benoem je hier de allochtoon, ben je racist, heb je een note te pakken en sta je op scherp voor "meer".

Ik snap soms die spastische houding zonder zelfreflectie ook niet. Maarja, het lijkt een blindganger inmiddels. Men vaart hiermee op automatische piloot.
Inderdaad!
Poppenkastpopdonderdag 11 augustus 2011 @ 06:36
quote:
14s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 06:25 schreef Bastard het volgende:

[..]

Inderdaad!
Boeddha als UI? :')
Poppenkastpopdonderdag 11 augustus 2011 @ 06:38
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 02:26 schreef phpmystyle het volgende:

[..]

Ik kan het mij nauwelijks voorstellen, maar als dat waar zou zijn dan zou ik niet voor de waarheid wegkijken. Echter geloof ik er niets van, maar de echte cijfers zullen ongetwijfeld nog wel uitkomen, of the government wil dat om bepaalde redenen niet :')
Wat maakt dat precies uit?
Die_Hofstadtgruppedonderdag 11 augustus 2011 @ 07:12
quote:
14s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 02:20 schreef remlof het volgende:

[..]

Alle rassen vermengd lijkt me geweldig, het beste van al die rassen verenigd.
Je hebt je ondertitel goed gekozen.
Die_Hofstadtgruppedonderdag 11 augustus 2011 @ 07:14
quote:
2s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 02:16 schreef maartena het volgende:

[..]

Het is puur opportunisme. De rellen zijn niet ontstaan door een cultureel/etnisch conflict, en 5 dagen later is ook wel duidelijk dat de relschoppers overal vandaan komen, en voor het grootste deel etnisch wit.
07-minister.jpg
Monidiquedonderdag 11 augustus 2011 @ 07:20
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 02:33 schreef NorthernStar het volgende:

[..]

Opvallend dat de Sikh met zwaarden en knuppels op straat werden toegestaan maar de groepen blanken die hun buurten wilden beschermen werden ingesloten door de politie en stuk voor stuk werden gefouilleerd.
Ja, puur racisme. De blanke medemens wordt onderdrukt. Het zal wel een multicultureel etnisch complot zijn, ofzo.
NorthernStardonderdag 11 augustus 2011 @ 07:21
quote:
Nou nou wat een aanvallen.

In de tweede video zie je helemaal niks behalve een groepje rennen.

In de eerste video een handvol blanken die zwarte arrestanten in een bus uitjoelen.

Is dat "onschuldige mensen mishandelen"? Kom op zeg.

Die blanke vrouw die midden op straat uitgekleed werd door zwarte jeugd en compleet naakt moest vluchten, heb je die gezien? Nee zeker. Het zal je moeder of zus maar zijn.

Blanken die voor zichzelf opkomen zijn altijd racisten. Andersom komt de vraag niet eens op.
Happeldonderdag 11 augustus 2011 @ 07:22
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 07:21 schreef NorthernStar het volgende:
In de tweede video een handvol blanken die zwarte arrestanten in een bus uitjoelen.
Arrestanten? :')

Ze zijn zwart, dus zullen wel iets gedaan hebben. Mijn god, wat een gedachtegang.

Het is een normale stadsbus, koekebakker.
Die_Hofstadtgruppedonderdag 11 augustus 2011 @ 07:22
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 07:20 schreef Monidique het volgende:

[..]

Ja, puur racisme. De blanke medemens wordt onderdrukt. Het zal wel een multicultureel etnisch complot zijn, ofzo.
En de aarde warmt zo extreem op dat we er allemaal aan gaan!
Monidiquedonderdag 11 augustus 2011 @ 07:23
quote:
9s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 07:22 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:

[..]

En de aarde warmt zo extreem op dat we er allemaal aan gaan!
Off-topic en irrelevant en overdreven en hysterisch, maar verder wel een goeie.
Happeldonderdag 11 augustus 2011 @ 07:23
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 00:18 schreef superworm het volgende:

[..]

Klopt, maar Scheveningen idem hè, net als in Berlijn de Kurfürstendamm en wat niet al, in elke stad heb je dat. Zelfs in Amersfoort heb je Hoogland, Nieuwland, Nijkerkerveen en andere dorpjes die 'verdwenen' of 'opgeslokt' zijn. Daarom staat er op wikipedia ook altijd de verschillende indelingen tussen stad, greater en metropolitan area, en die andere usert had net ook gelijk dat dat vaak per land heel anders is geregeld: zo lijkt Berlijn qua bevolking een niet bijster grote hoofdstad, maar kijk je naar het blok bebouwing van 'de omgeving' die vijftig bij dertig kilometer meet, dan gaat het om miljoenen meer mensen.
Nieuwland is gewoon een wijk en Hoogland is nog steeds een dorp. Wel grotendeels omgeven door Amersfoort, dat wel. Maar de identiteit van het dorp blijft behouden.
Monidiquedonderdag 11 augustus 2011 @ 07:24
quote:
9s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 07:22 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:

[..]

En de aarde warmt zo extreem op dat we er allemaal aan gaan!
Kom op, zeg, jij bent die blanke slachtofferrol van sommige mensen toch ondertussen ook wel eens zat?
Poppenkastpopdonderdag 11 augustus 2011 @ 07:32
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 02:33 schreef NorthernStar het volgende:

[..]

Opvallend dat de Sikh met zwaarden en knuppels op straat werden toegestaan maar de groepen blanken die hun buurten wilden beschermen werden ingesloten door de politie en stuk voor stuk werden gefouilleerd.
Op basis waarvan trek je zulke conclusies: 2 nieuwsberichten?
NorthernStardonderdag 11 augustus 2011 @ 07:33
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 07:20 schreef Monidique het volgende:

[..]

Ja, puur racisme. De blanke medemens wordt onderdrukt. Het zal wel een multicultureel etnisch complot zijn, ofzo.
De blanken moeten alles maar slikken en accepteren ja. En als ze voor hun eigen belangen willen opkomen worden ze als racist weggezet. Heel normaal vindt iedereen dat. Geen complot, gewoon jarenlange conditionering.
Poppenkastpopdonderdag 11 augustus 2011 @ 07:40
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 07:33 schreef NorthernStar het volgende:

[..]

De blanken moeten alles maar slikken en accepteren ja. En als ze voor hun eigen belangen willen opkomen worden ze als racist weggezet. Heel normaal vindt iedereen dat. Geen complot, gewoon jarenlange conditionering.
Ik ben ook blank, maar heb helemaal niet het gevoel dat ik alles moet slikken en accepteren van mensen met een andere huidskleur.

En als ik voor mijn eigen belangen wil opkomen wordt ik als een softie weggezet.
Die_Hofstadtgruppedonderdag 11 augustus 2011 @ 07:46
quote:
14s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 07:22 schreef Happel het volgende:

[..]

Arrestanten? :')

Ze zijn zwart, dus zullen wel iets gedaan hebben. Mijn god, wat een gedachtegang.

Het is een normale stadsbus, koekebakker.
Geen idee wat ze ervoor gedaan hebben, misschien lekker zwaaien met hun 23 iPods, weet jij veel.

Het is toch zo? Een sikh die met een verboden, dodelijk wapen op straat staat om hun eigen tempels te bewaken is een held. Een zooitje Britten die met een biertje op straat staan om hun eigen land te bewaken zijn tokkies/xenofoob etc
Die_Hofstadtgruppedonderdag 11 augustus 2011 @ 07:47
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 07:24 schreef Monidique het volgende:

[..]

Kom op, zeg, jij bent die blanke slachtofferrol van sommige mensen toch ondertussen ook wel eens zat?
Ik zie geen slachtofferrol in die opmerking. Die opmerking klopt gewoon.
Poppenkastpopdonderdag 11 augustus 2011 @ 07:48
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 07:46 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:

[..]

Een sikh die met een verboden, dodelijk wapen op straat staat om hun eigen tempels te bewaken is een held.
volgens wie?
Kingstowndonderdag 11 augustus 2011 @ 07:49
Goedemorgen. :W

Ik zie dat het weer over de zielige blanken gaat die niets mogen en onderdrukt worden...gelukkig maar, want dat had ik een paar topics gemist, toen het oversloeg naar Manchester.

Nog echt nieuws verder?
Die_Hofstadtgruppedonderdag 11 augustus 2011 @ 07:54
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 07:48 schreef Poppenkastpop het volgende:

[..]

volgens wie?
De Britse politie.
Kingstowndonderdag 11 augustus 2011 @ 07:57
quote:
Artikel over een aantal arrestanten die al veroordeeld zijn en met naam en toenaam genoemd worden:

Alexis-Bailey-007.jpg

Alexis Bailey, a 31-year-old primary school assistant, tries to hide his face after pleading guilty at Highbury magistrates court to offences commited in Monday's riots in Croydon. Photograph: Felix Clay for the Guardian

http://www.guardian.co.uk(...)istant-pleads-guilty
koffiekoekjedonderdag 11 augustus 2011 @ 08:11
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 07:46 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:

[..]

Geen idee wat ze ervoor gedaan hebben, misschien lekker zwaaien met hun 23 iPods, weet jij veel.

Het is toch zo? Een sikh die met een verboden, dodelijk wapen op straat staat om hun eigen tempels te bewaken is een held. Een zooitje Britten die met een biertje op straat staan om hun eigen land te bewaken zijn tokkies/xenofoob etc
Beetje martial arts helden vergelijken met een stelletje alcohollisten :')
Die_Hofstadtgruppedonderdag 11 augustus 2011 @ 08:14
quote:
1s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 08:11 schreef koffiekoekje het volgende:

[..]

Beetje martial arts helden vergelijken met een stelletje alcohollisten :')
Oh nu zijn de sikhs met verboden wapens op straat al 'martial art helden' en de blanken een 'stelletje alcoholisten'?
Kingstowndonderdag 11 augustus 2011 @ 08:19
quote:
The magistrates' court in Manchester has been sitting overnight to deal with 117 people in custody in the city. Early indications are that tough sentences are being handed down from the bench.

Owen Flanagan, 28, Levenshulme, was jailed for eight months after he pleaded guilty to two counts of burglary – stealing £75 of clothing from former Oasis singer Liam Gallagher's Pretty Green fashion boutique and two electrical items.

Bernard Moore, 46, of Monsall, pleaded guilty to using threatening words or behaviour likely to cause alarm or distress and assaulting a constable in the execution of their duty.
Moore, who was said to have been clearly under the influence of alcohol or drugs, shouted abuse at officers trying to deal with disorder. He then attempted to gouge out the officer's eye with his finger. He was jailed for 20 weeks.
djennekedonderdag 11 augustus 2011 @ 08:26
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 02:19 schreef NorthernStar het volgende:

[..]

Consequentie is dat het 'blanke ras' uiteindelijk verdwijnt en er een bastaard ras overblijft.

Als je dat nou een heel slecht idee lijkt?

We verbieden sommige exotische dieren en zelfs planten omdat ze schadelijk voor inheemse soorten zijn. Dan is het wel heel normaal. Maar als het om mensen gaat, oeh nee, kom er maar bij. Vooral in Europa.
Ga je het in deze topic nu serieus over raszuiverheid hebben? En over de zogenaamde "gevaren" die "rasonzuiverheid" met zich mee zouden brengen? 8)7
friekin_donderdag 11 augustus 2011 @ 08:34
Mooie discussies ontaarden hier.

Ik denk trouwens dat het aankomend weekend nog een keer raak gaat zijn. Voorgevoel.
koffiekoekjedonderdag 11 augustus 2011 @ 08:34
quote:
10s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 08:14 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:

[..]

Oh nu zijn de sikhs met verboden wapens op straat al 'martial art helden' en de blanken een 'stelletje alcoholisten'?
Ja, en ook allemaal hè. Vergeet dat niet, allemaal.
Want dat is zo. :Y
Nick-GizModonderdag 11 augustus 2011 @ 08:57
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 07:33 schreef NorthernStar het volgende:

[..]

De blanken moeten alles maar slikken en accepteren ja. En als ze voor hun eigen belangen willen opkomen worden ze als racist weggezet. Heel normaal vindt iedereen dat. Geen complot, gewoon jarenlange conditionering.
Hmm, zo kun je het idd ook zien
KoosVogelsdonderdag 11 augustus 2011 @ 09:04
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 07:33 schreef NorthernStar het volgende:

[..]

De blanken moeten alles maar slikken en accepteren ja. En als ze voor hun eigen belangen willen opkomen worden ze als racist weggezet. Heel normaal vindt iedereen dat. Geen complot, gewoon jarenlange conditionering.
Echt geweldig hoe je er weer een slinger aangeeft. Toch weer effe een etnische kwestie ervan maken. Zelfs als donkere mensen niet aan het rellen zijn, kun jij toch nog met en boos vingertje naar hen wijzen.

Chapeau.
thenull011donderdag 11 augustus 2011 @ 09:09
Ik snap de relatieve rust van vannacht wel: Alle schappen moeten weer bijgevuld worden met plasma's, leds, ps3 etc. Als dat gedaan is, dan gaat het hek weer van de dam en zetten de witte & zwarte schapen weer de aanval in.
Kingstowndonderdag 11 augustus 2011 @ 09:10
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 09:09 schreef thenull011 het volgende:
Ik snap de relatieve rust van vannacht wel: Alle schappen moeten weer bijgevuld worden met plasma's, leds, ps3 etc. Als dat gedaan is, dan gaat het hek weer van de dam en zetten de witte & zwarte schapen weer de aanval in.
Dat het heel hard regende in vele plaatsen was ook wel handig.
Mooi-weer diefjes zijn het....beetje werken in slechte weersomstandigheden is weer te veel gevraagd voor ze. :(
Happeldonderdag 11 augustus 2011 @ 09:14
Weer iemand die de 'race' kaart aanhaalt.

http://www.huffingtonpost(...)-riots_n_923896.html
Kingstowndonderdag 11 augustus 2011 @ 09:16
Politici....de kromme logica van meneer Clegg zal vast niet iedereen kunnen volgen:


quote:
Nick Clegg, the deputy prime minister, is being interviewed on Radio 5 Live now. He's being pressed on the planned police cuts.


I think it is ridiculous to try and draw a link between out-and-out criminality and savings we are asking police forces to make as if somewhow there's a linke between people smashing windows and savings the police forces have to make which will be entirely manageable and will allow police forces to dramatically increase officers on the street.
Dat is dus dezelfde meneer die vorig jaar riep dat er riots zouden komen als de Tories de verkiezingen zouden winnen....z'n glazen bol werkte dus wel.
speknekdonderdag 11 augustus 2011 @ 09:20
Sikhs hebben een ontheffing om met hun zwaard op straat te lopen, omdat het 'bij hun religie' hoort.
Die_Hofstadtgruppedonderdag 11 augustus 2011 @ 09:22
quote:
4s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 09:20 schreef speknek het volgende:
Sikhs hebben een ontheffing om met hun zwaard op straat te lopen, omdat het 'bij hun religie' hoort.
Dat gaat toch om een dolk, niet om een zwaard?

Belachelijke regel trouwens weer.
Kingstowndonderdag 11 augustus 2011 @ 09:24
quote:
14s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 09:14 schreef Happel het volgende:
Weer iemand die de 'race' kaart aanhaalt.

http://www.huffingtonpost(...)-riots_n_923896.html
Die Howe ben ik in veel verhalen al tegen gekomen. Blijkbaar een "expert" die steeds van stal wordt gehaald als het mis gaat in de Afro-Carribean comunity, omdat hij een prominente rol had in de Brixton-rellen in de 80's. (Google maar eens op Howe en je komt overal kranten-artikelen van hem tegen van de laatste decennia)
Die_Hofstadtgruppedonderdag 11 augustus 2011 @ 09:27
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 09:24 schreef Kingstown het volgende:

[..]

Die Howe ben ik in veel verhalen al tegen gekomen. Blijkbaar een "expert" die steeds van stal wordt gehaald als het mis gaat in de Afro-Carribean comunity, omdat hij een prominente rol had in de Brixton-rellen in de 80's. (Google maar eens op Howe en je komt overal kranten-artikelen van hem tegen van de laatste decennia)
Maar he, volgens Maartena waren het hoofdzakelijk blanken die rellen ^O^
Marlandonderdag 11 augustus 2011 @ 09:29
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 07:21 schreef NorthernStar het volgende:

[..]

Nou nou wat een aanvallen.

In de tweede video zie je helemaal niks behalve een groepje rennen.

In de eerste video een handvol blanken die zwarte arrestanten in een bus uitjoelen.

Is dat "onschuldige mensen mishandelen"? Kom op zeg.
Zwarte buspassagiers in een dubbeldekker zijn nu ineens arrestanten? :') Ja, zo kun je alles wel goedpraten.

quote:
Die blanke vrouw die midden op straat uitgekleed werd door zwarte jeugd en compleet naakt moest vluchten, heb je die gezien? Nee zeker. Het zal je moeder of zus maar zijn.
Ja, geef eens een link. Deze viral heb ik gemist.