quote:BEWARE! Look ahead! ACHTUNG! VORSICHT!
This studio (Constantin Film) sends cease and desist letters to leechers in Germany.
It wants them to pay about 1100 US Dollars or otherwise threatens to take them to court.
DO NOT WATCH any films of this studio like
* Die unendliche Geschichte (1983)
* Der Name der Rose (1985)
* Letzte Ausfahrt Brooklyn (1990)
* Das Geisterhaus (1993)
* Der bewegte Mann (1994)
* Das Sams - Der Film (2001)
* Der Schuh des Manitu (2001)
* Resident Evil (2002)
* Resident Evil: Apocalypse (2003)
* Der Untergang (2004)
* Das Parfum ⤓ Die Geschichte eines Mörders (2006)
* Resident Evil: Extinction (2007)
* Warum Männer nicht zuhören und Frauen schlecht einparken (2007)
* Die Welle (2008)
* Der Baader Meinhof Komplex (2008)
* Dinosaurier - Gegen uns seht ihr alt aus! (2009)
* Zeiten ändern dich (2010)
* Resident Evil: Afterlife (2010)
* Wir sind die Nacht (2010)
An article about this in german:
05.05.2009
Constantin Film verschickt massenhaft Abmahnungen an private Filesharer im Internet und fordert 800 Euro Schadensersatz. Die Telekom und andere ISPs sollen anhand von IP-Adressen die Kundendaten herausgegeben haben.
Voor zover ik weet is downloaden legaal in Nederland, zolang je maar geen misbruikt maakt van het gedownloade product (verkopen bijvoorbeeld). Mocht ik gelijk hebben, en dat we in Nederland wel mogen downloaden kan bijvoorbeeld een Duits bedrijf je dan wel aanklagen?quote:DO NOT DOWNLOAD!!!
NICHT RUNTERLADEN!!!
wer das hier runterlädt, wird von constantin film bzw bushido verklagt! ich hab den film um mai runtergeladen und letzte woche eine abmahnung von über 900¤ erhalten. hört auf mr44er!
der film ist sowieso scheiße!
you will get sued by constantin film/bushido, just like it happened to me, i regret that i did not listen to mr44er's advice.. download it and you will have to pay 400-900¤ for sure. movie sucks anyways
Kun je uitzetten.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 15:43 schreef ß het volgende:
uploaden gaat echter automatisch bij Torrents.
Kloptquote:Op woensdag 10 augustus 2011 15:41 schreef FruitenCo het volgende:
Voor zover ik weet is downloaden legaal in Nederland, zolang je maar geen misbruikt maakt van het gedownloade product (verkopen bijvoorbeeld).
Alles kanquote:Mocht ik gelijk hebben, en dat we in Nederland wel mogen downloaden kan bijvoorbeeld een Duits bedrijf je dan wel aanklagen?
oh? afaik kun je de uploadsnelheid alleen heel laag zetten, maar dan gaat downloaden ook tergend langzaam.quote:
uploaden/seeden gebeurt in hetzelfde programma als downloaden.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 15:46 schreef FruitenCo het volgende:
Dus wanneer ik de film binnen heb gehaald en ik het niet ergens anders upload/seed dan speel je wel op safe als ik het goed begrijp.
Dat begrijp ik, maar als ik de torrent stop zet (stoppen met downloaden/seeden) of weg knikker dan speel ik op safe toch? Dat bedoelde ik.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 15:47 schreef ß het volgende:
[..]
uploaden/seeden gebeurt in hetzelfde programma als downloaden.
Tijdens het downloaden ben je al bezig met uploaden, daar zit ook de efficiëntie in tov de oudere peer to peer protocollenquote:Op woensdag 10 augustus 2011 15:50 schreef FruitenCo het volgende:
[..]
Dat begrijp ik, maar als ik de torrent stop zet (stoppen met downloaden/seeden) of weg knikker dan speel ik op safe toch? Dat bedoelde ik.
Sinds FTD er niet meer is ben ik helemaal dolende in Usenet land. Waar moeten mensen zoals ik heen om te weten waar wat staat, maar dan wel minimaal in de opzet zoals FTD deze had?quote:Op woensdag 10 augustus 2011 15:49 schreef Adames het volgende:
Via Torrents downloaden is in de praktijk altijd illegaal vanwege de gelijktijdige upload. Echter wordt hier in Nederland niet op gecontroleerd zoals dat in Duitsland het geval is. Vertrouw je het niet, ga dan voor een usenet account van een paar euro per maand en stel SSL in.
Ja. Maar ze komen je heus niet halen als je sporadisch een film binnen trekt hoor...quote:Op woensdag 10 augustus 2011 15:50 schreef FruitenCo het volgende:
[..]
Dat begrijp ik, maar als ik de torrent stop zet (stoppen met downloaden/seeden) of weg knikker dan speel ik op safe toch? Dat bedoelde ik.
Spotnetquote:Op woensdag 10 augustus 2011 15:51 schreef Wokkel het volgende:
[..]
Sinds FTD er niet meer is ben ik helemaal dolende in Usenet land. Waar moeten mensen zoals ik heen om te weten waar wat staat, maar dan wel minimaal in de opzet zoals FTD deze had?
Spotnet downloaden of http://www.spotplanet.org/ gebruikenquote:Op woensdag 10 augustus 2011 15:51 schreef Wokkel het volgende:
[..]
Sinds FTD er niet meer is ben ik helemaal dolende in Usenet land. Waar moeten mensen zoals ik heen om te weten waar wat staat, maar dan wel minimaal in de opzet zoals FTD deze had?
Dat klopt, maar niet iedereen doet dat.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 15:46 schreef ß het volgende:
[..]
Als iedereen dat doet heb je niks aan Torrents.
Ik heb de uploadsnelheid gewoon op 0,0 kb/s en het downloaden gaat niet traag.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 15:47 schreef Toryu het volgende:
[..]
oh? afaik kun je de uploadsnelheid alleen heel laag zetten, maar dan gaat downloaden ook tergend langzaam.
Verder wat ß zegt.
@TS,
Ik zou em gewoon downloaden.
Wat voor cliënt gebruik je?quote:Op woensdag 10 augustus 2011 15:54 schreef Dastan het volgende:
[..]
Ik heb de uploadsnelheid gewoon op 0,0 kb/s en het downloaden gaat niet traag.
Ik gebruik ook Utorrent, echter kan ik de downloads niet op 0 kb upload zetten.quote:
Niet in het programma zelf nee.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 16:07 schreef FruitenCo het volgende:
[..]
Ik gebruik ook Utorrent, echter kan ik de downloads niet op 0 kb upload zetten.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |