quote:Op donderdag 11 augustus 2011 09:12 schreef Vicky het volgende:
Vannacht rond 4.15 uur stond er ineens een meisje naast me, ze klom bovenop me, hield me heel stevig vast en viel zo weer in slaap.![]()
Omdat we elkaar nog niet echt goed begrijpen, en omdat Roy totaal nog niet praat, en mede door gebarentaal leggen we dan gelijk de lat wat lager voor Royquote:Op donderdag 11 augustus 2011 07:50 schreef MamaPurk het volgende:
Goedenmorgen
Jaël slaapt nog!! Weer een goede nacht dus![]()
Bar waarom leert Roy gebarentaal en jullie dus ook? (ik heb dat gemist denk ik) Hopelijk pakt hij het een beetje opIk merk dat ik hier voor sommige dingen ook gebaren gebruik om hetgeen ik zeg kracht bij te zetten. (komt ook omdat ik gewent ben vanuit mijn werk de dagelijkse gebaren te gebruiken)
foto's ben ik aan het uploaden!quote:Op donderdag 11 augustus 2011 09:07 schreef simmu het volgende:
minimijlpaaltje hierwe hebben selene's haakje op de deur weggehaald
nou, ja, beter gezegd: dat heeft selene gedaan. die had opeens in de gaten dat het er maar los op zat en dat ze met 1 x hard duwen het zelf zo los kon halen
met uitleggen dat het niet de bedoeling is dat ze de hele avond/ochtend op de gang rondrent was het ok.
en roy is een snoesjehij en ravi kunnen zo samen meedoen met de duo schattigprijs
saampjes zijn zo zooooo leuk!
zo. zoveel scheelde het nietquote:Op donderdag 11 augustus 2011 19:28 schreef Vicky het volgende:
Tess Jan heeft vandaag een keer weer niet geslapen, mevrouw meneer weigerde naar d'r z´n bed te gaan. Om 19.10 17:05 lag ze hij in coma
Of gaat om een uur of 23-00 vannacht spoken.quote:Op donderdag 11 augustus 2011 20:07 schreef freecell het volgende:
17:05
Die is morgen om 4:00 wakker
en dan vervolgens pas om 2 uur slapen ofzo..quote:Op donderdag 11 augustus 2011 20:12 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Of gaat om een uur of 23-00 vannacht spoken.
Ach, hij heeft er dan ook al 5-6 uur slaap op zitten, dus dat is een behoorlijke poosquote:Op donderdag 11 augustus 2011 20:14 schreef Vicky het volgende:
[..]
en dan vervolgens pas om 2 uur slapen ofzo..
Ik denk dat meiden dat wel echt minder doen...quote:Op vrijdag 12 augustus 2011 09:53 schreef MamaPurk het volgende:
Och Freecell wat een ellende.. Lastige dingen lijken me dat zeg! Gaan mijn meiden vast nooit doen
ik ruik Dora ?quote:Op vrijdag 12 augustus 2011 14:23 schreef GreatWhiteSilence het volgende:
Ik heb Annicka gewoon even bij oma gestald, even een dagje 'vrij'.Kan ik meteen wat klusjes doen welke ik anders in het weekend doe.
Hier wordt ook heel enthousiast het alfabet gezongen trouwens, al heb ik het liedje (zoals ik dat ken dan) wel een beetje aangepast door de letters k-l-m-n-o-p niet zo snel achter elkaar af te raffelen. Schijnt beter te zijn, omdat de letters dan beter van elkaar te onderscheiden zijn.
En Engels: een week geleden werden we verrast door een dame die ineens ook tot 10 kon tellen in het Engels. En eerder hoorde ik ook al 'Let's go' als we weggingen, en gisteren had ze het over 'play', spelen dus.
Echt amazing...Maakt het gebrek aan tweetalig opvoeden weer goed. Dat waren we namelijk wel van plan, maar dat is niet echt van de grond gekomen...
oh! ik had het hier toevallig een paar dagen terug ook zo'n vermoeden.quote:Op vrijdag 12 augustus 2011 21:43 schreef Poppedein het volgende:
Ik kom schoorvoetend alvast even binnenwandelen, ik ga me maar vast langzaam aan eens inlezen hier, nog ruim 2 weekjes en mijn kleine groterd is ook een peutertje <3 Sorry dat ik voor nu in ieder geval nog even op niemand reageer
Ik ben even benieuwd of jullie al wel eens iets van groeipijn gemerkt hebben bij jullie kindjes? Lena was vannacht enorm onrustig en lag op een gegeven moment, zoals wel vaker de laatste (voor haar onrustige) tijd, bij ons in bed. Daar bleef ze in haar half-slaap steeds maar jammeren en naar haar beentje grijpen met een "au been, au knie". We konden er helemaal niets raars van maken en ze liep vandaag ook gewoon normaal, dus ik vermoed dat het dan misschien iets van groeipijn is. Ze heeft t bij mijn weten (eerder kon ze t natuurlijk ook niet duidelijk maken) nog niet eerder gehad, maar herkent iemand dit? Ik weet t nog wel van mezelf van vroeger, maar dat was toch wel op 10+ leeftijd geloof ik..
oh even dansen is wel een goeie. Ik mocht niet aan de beentjes komen ookquote:Op vrijdag 12 augustus 2011 21:54 schreef RockabeIIa het volgende:
Las even mee over groeipijnen.
Bij mij hebben ze er allebei zo nu en dan veel last van. Flip klaagt dan over 'auwa poet' en wijst op de onderbenen. De oudste weet inmiddels wat het is en geeft dat ook aan. Hij heeft het ook vaak rondom de knietjes.
Ze worden beiden overstuur wakker, willen echt niets, kunnen zelfs soms bijna niet lopen. Ik neem ze altijd effe mee naar beneden en zo gauw ze wat rustiger zijn door een beenmassage, soms een zetpil en wat te drinken ga ik even met ze dansen (niet dat ze er veel zin in hebben, meestal is het tussen 11 en 12 uur 's avonds als ze al een poosje geslapen hebben). Daarna gaat het al gauw beter.
Het is gewoon hartstikke vervelend. Dat is het.
Het duurde een tijdje voor het kwartje viel bij mij dat het misschien groeipijn kon zijn dus laten lopen is niet bij me opgekomen. Maar ik ga je tips zeker onthouden, laten bewegen en warm douchen lijken me concrete dingen die voor haar goed verlichting moeten bieden. Eventueel met een paracetamol erbij.quote:Op vrijdag 12 augustus 2011 22:07 schreef RockabeIIa het volgende:
Zielig... Kun je haar wel dwingen zelf te lopen? Ook al is het mee lopen naar de keuken voor wat te drinken. Ik doe dat altijd wel, als ze blijven hangen dan blijven ze ook echt veel langer hangen. Beweging helpt hier iig goed. Warm douchen trouwens ook.
hoe heet die cd?quote:Op zondag 14 augustus 2011 08:12 schreef simmu het volgende:
ik heb speciaal een klassieke cd voor kinderen aangeschaft. selene kan tingeltangelmuziek trouwens ook wel waarderen (inner sanctum)
wie's er dan de zweefteef dan he!he!![]()
![]()
Nee eigenlijk nooit daarom maak ik me er ook wel zorgen om... Ze is zowieso niet zo een piepert en tot op heden heeft de movicolon nog niets gedaan..quote:Op zondag 14 augustus 2011 10:01 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
Germ Senna, betterschap hoor meiske, niet ziek zijn op vakantie!
En ook beterschap voor Jael! Heeft ze vaker last van haar buik?
Gister een berg cakejes gebakkenn met Dana en ze verheugde zich helemaal op een cakeje. Zijn ze klaar ..hoeft mevrouw ze niet, ze heeft liever rozijntjes...*zucht*
Whehe kladieke muziek, hier ook eens uitproberen?
Kan ook met appelmoes ofzo of iets wat ze wel lekker vind.. Wel vervelend zo, ik kan het ook niet zo bedenken..quote:Op zondag 14 augustus 2011 14:08 schreef miss_sly het volgende:
Ow ja roosvicee laxo, dat hielp mij tijdens de zwangerschap wel aardigHoop dat je meisje snel opknapt!
Punt met Senna is ook dat ze niet van de grote hoeveelheden van iets is. We kunnen wel proberen iets in haar drinken op te lossen, (indien mogelijk) maar ze drinkt gewoonweg niet voldoende om dat dat in een korte periode op te drinken. Daar kan ze dan vlot de hele dag over doen, dat is niet handig natuurlijk. En vla, yoghurt, ze lust het wel, maar ze eet het niet heel erg goed. Gewone pcm hebben we trouwens niet, alleen pcm-zetpillen.
die kinderklassieke heet: "the mozart effect", te vinden in de lokale zweefteefwinkel, tussen de yoga cd'squote:
Je hebt ook vloeibaar met aardbeismaak.quote:Op zondag 14 augustus 2011 13:56 schreef miss_sly het volgende:
Hoe en wat geven jullie als je peuter ziek is?
Zetpil ging gisteravond met grote moeite, maar vanochtend ging het dus helemaal niet meer. Het gaf me een erg onaangenaam gevoel om het door te zetten, zo protesteerde en huildde ze, dat ik het maar gestaakt heb. We hebben pcm kauwtabletten, met pepermuntolie voor de lekker kennelijk, maar Senna denkt er anders over. En de vloeibare sinaaspril met banaansmaak die schaap net heeft gehaald vindt ze afschuwelijk vies en eerlijk gezegd ben ik het volledig met haar eens.
Maar dan wat?
Die vloeibare kun je wel oplossen in een klein beetje water overgens.quote:Op zondag 14 augustus 2011 14:08 schreef miss_sly het volgende:
Ow ja roosvicee laxo, dat hielp mij tijdens de zwangerschap wel aardigHoop dat je meisje snel opknapt!
Punt met Senna is ook dat ze niet van de grote hoeveelheden van iets is. We kunnen wel proberen iets in haar drinken op te lossen, (indien mogelijk) maar ze drinkt gewoonweg niet voldoende om dat dat in een korte periode op te drinken. Daar kan ze dan vlot de hele dag over doen, dat is niet handig natuurlijk. En vla, yoghurt, ze lust het wel, maar ze eet het niet heel erg goed. Gewone pcm hebben we trouwens niet, alleen pcm-zetpillen.
wat me op een ideetje brengt: toen roy zn medicijn kreeg en selene ernaast stond, 3 x raden wie heel graag *OOK!* wildequote:Op zondag 14 augustus 2011 16:59 schreef _Bar_ het volgende:
[..]
Die vloeibare kun je wel oplossen in een klein beetje water overgens.
Maar nu hebben wij wel de luxe hier dat medicijnen hier als de brandweer gaan, niks geen gevechten, Roy drinkt het alsof het de normaalste zaak van de wereld is.
Dat is soms lastig bij peuters. Maar peuterobstipatie is wel berucht. Als het 1 keer pijn gedaan heeft, kunnen ze het (onbewust) gaan ophouden. Als het daarna wel komt, is het harder en doet het weer pijn, waardoor ze het weer ophouden. Een psychisch cirkeltje waar je lastig uitkomt.quote:Op zondag 14 augustus 2011 21:32 schreef MamaPurk het volgende:
Wist ik maar waarom ze niet poepte dan kon ik er misschien wat aan doen!
quote:Op zondag 14 augustus 2011 17:58 schreef miss_sly het volgende:
Net als Grote Beer multivitamine als aanvulling omdat ze zo weinig eet.
dat vind ik wel een beetje een kort door de bocht opmerking hoor, eerlijk gezegdquote:Op maandag 15 augustus 2011 11:38 schreef Chan het volgende:
[..]Dat ik daar nooit aan gedacht heb! Timo eet echt bizar slecht nog steeds 's avonds.. Laatst was hier het zoontje van vrienden die een half jaar jonger is dan Timo, maar een stuk groter. We hadden het over hoe slecht Timo eet 's avonds en zij maakte de opmerking dat het dan natuurlijk niet vreemd is dat hij wat kleiner is nog, als hij vitamines te kort komt. Ik schrok daar best een beetje van eigenlijk, ondanks dat het helemaal niet per se waar hoeft te zijn natuurlijk want hij eet wel prima fruit.
Overleg je zoiets eest met een huisarts/cb of het wel echt nodig is eigenlijk?
Maar dan moet ze toch wel Heel! slecht eten denk ik zo.quote:Op maandag 15 augustus 2011 14:15 schreef Jeetjejom het volgende:
Simmu, das idd IEKS!
Qua eten gaat het hier redelijk, Jorja is echt geen grote eter, maar ze eet wel altijd wat. Ik dacht altijd dat het heel weinig was, maar als ik dit zo hoor is het juist veel wat ze eet![]()
Een vriendin van mij haar dochter eet ook slecht, maar daar heeft het dus blijkbaar wel invloed op haar gezondheid, want haar rode en witte bloedlichaampjes kloppen niet door vitaminetekort. Maar er is niets wat er blijkbaar tegen helpt. Iemand hier tips?
als aanvulling op wat ik eerder zei: het kindje heel goed en grondig door laten lichten door een kinderarts. want als alleen een vitaminetekort de oorzaak zou zijn, dan is het makkelijk genoeg te fixen met aanvullende vitamines tenslotte. het kan best dat het slechte eten van invloed is op de bloedlichaampjes, maar het kan evengoed andersom zijn he! dat het slechte eten veroorzaakt wordt door datgene wat de inbalans in het bloed veroorzaakt.quote:Op maandag 15 augustus 2011 14:15 schreef Jeetjejom het volgende:
Simmu, das idd IEKS!
Qua eten gaat het hier redelijk, Jorja is echt geen grote eter, maar ze eet wel altijd wat. Ik dacht altijd dat het heel weinig was, maar als ik dit zo hoor is het juist veel wat ze eet![]()
Een vriendin van mij haar dochter eet ook slecht, maar daar heeft het dus blijkbaar wel invloed op haar gezondheid, want haar rode en witte bloedlichaampjes kloppen niet door vitaminetekort. Maar er is niets wat er blijkbaar tegen helpt. Iemand hier tips?
Ik wilde meteen naar huis...quote:Volgens mij mist ze je, want het is de hele ochtend al “waar is mama” en “tessje mama toe”… heb haar toen een pasfoto van jou gegeven en toen was ze rustig…
…ze lag voor pampus op de bank, maar toen ik vroeg gaan we naar bedje was het “ikke tessje niet naar bedje”. Toch naar bed gebonjourd, maar jouw pasfoto moest mee naar bed. Ze deed d’r ogen gelijk dicht en was vertrokken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
Ja ze heeft vanmorgen weer oep gehad dus er lijkt weer normale regelmaat in te komen. En ze voelt zich duidelijk beter, klaagt niet meer over buikpijn, eet weer beter en is een stuk vrolijkerquote:Op woensdag 17 augustus 2011 09:49 schreef _Bar_ het volgende:
Goedemorgen!
Mamapurk en was er weer Poep? heeft ze nu ook minder last van haar buik?
en de moeder en kind gym hier bij mij is op woensdag en vr.quote:Op woensdag 17 augustus 2011 20:03 schreef Vicky het volgende:
ohhh ze hebben peuterdans, 500m hier vandaan, 17 euro per maand..
maar het is op dinsdag en dan moet ik werken![]()
![]()
klikquote:
Weet ikquote:Op donderdag 18 augustus 2011 08:50 schreef Diaan73 het volgende:
Gefeliciteerd!!
Ze zeiden niet dat het niet mag hè? Het werd afgeraden....
Groot gelijk!quote:Op donderdag 18 augustus 2011 09:00 schreef freecell het volgende:
[..]
Weet ik
Daarom doe ik het ook gewoon wélWant anders kom ik niet eens met de borstel in de buurt van F zijn mond
in de badkamer??quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 16:53 schreef simmu het volgende:
iemand wil geen luiers meer aan![]()
plasjes gaan helemaal goed, poepjes, ehm, niet. iemand tips mbt hoe ik die kleertjes dan uitkrijg zonder dat *alles* onder zit (en ja. we hebben vloerbedekking)
dan laten we een spoortje achterquote:
Sorry wist ik niet...quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 17:24 schreef simmu het volgende:
god weet dat ik hier de boel graag wil decoreren![]()
we zijn hier ingetrokken met alles van de vorige bewoners er nog in. niet mijn smaak & vies en oud. maar de verhuiswagen arriveerde om kwart voor 9 en we kregen de sleutels om half 9ik hunker naar laminaat!
ik ben wel benieuwd hoelang deze zindelijkheidsbatch duurtik merk echt duidelijk 'stapjes' erin! we laten alles bij haar liggen trouwens. voor elk slaapje beginnen we over "wil je nog naar de wc?" en dan mag ze zelf kiezen en verder ligt de bal volledig bij haar. als ze een luier wil is dat best en als ze die niet wil is het ook goed
ik heb liever dat het 'vanzelf' gaat. ik zie gedoe met wekkers enzo niet zitten. wel heb ik er een tijdlimiet opzitten, aangezien ze met 4 toch echt wel zindelijk moet zijn ivm school. dus met 3.5 jaar herevalueer ik de boel en gaan we eventueel naar een wat meer dwingender karakter. dan wordt het echt training. maar ik heb goede hoop dat het vanzelf wel goed gaat
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |